شرایط مهاجرت به ایتالیا

شرایط مهاجرت به ایتالیا

شرایط مهاجرت به ایتالیا 2018 ،اخذ اقامت ایتالیا،تابعیت ایتالیا این سه جمله شاید یکی از پر جستجو ترین کلماتی باشد که روزانه در گوگل سرچ میشود ، در مورد مهاجرت به ایتالیا سوالات زیادی ازموسسه ی حقوقی ملکپور پرسیده میشود. از جمله این سوالات این است که شرایط کار درایتالیا و یا ازدواج در ایتالیا و یا تولد فرزند در ایتالیا چیست؟ چگونه میتوان ویزای سرمایه گذاری در ایتالیا اخذ کرد؟ و تحصیل در ایتالیا چه شرایطی دارد و گرفتن بورسیه تحصیلی ایتالیا DSU چه شرایطی دارد ؟

همچنین سوالاتی دیگر که در مورد موضوع  مهاجرت به ایتالیا میباشد. بسیاری از دوستان در این باب از ما سوال می کنند، به همین دلیل بر آن شدیم در باب مهاجرت به ایتالیا، نحوه ی اقامت در ایتالیا و البته انواع راه های مهاجرت به ایتالیامطالبی ر ابه سمع و اطلاع شما برسانیم.

 

موسسه ی حقوقی ملکپوربا یک دید قانونی و اصول گرا به نظام حقوقی کشور ایتالیا سعی بر این دارد تا خدمات شایسته ای جهت مهاجرت به ایتالیابه شما متقاضیان عزیز ارائه کند. کشور متمدن و تاریخی ایتالیا به لطف داشتن مشاهیر و اساطیر کهنی نظیر رافائل، میکلانژ، فراگامو، دانته، مارکو پولو، گالیله، داوینچی و بزرگان دوره معاصر این کشور چون انزو فراری، جورجو آرمانی، گوچی و آندره آبوچلی همیشه به عنوان کشوری با مردم مبتکر و خلاق در جهان شهره بوده است. این موضوع به ویژه در عرصه هنرو موسیقی آثار قابل توجهی در کشور ایتالیادارد.

 

ایتالیا کشوری است در جنوب اروپا و مساحت کل آن ۳۰۱۳۳۳کیلومتر مربع میباشد. پایتخت کشور ایتالیاشهر رم می باشد. این کشور از شبه ‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده ‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه ‌یافته است و جزء هشت کشور صنعتی به ‌شمار می‌آید. به همین دلیل مهاجرت به ایتالیا مرکز توجه عده ی زیادی قرار گرفته است.دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند. واحد پولکشورایتالیایورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱.۶درصد مردم آن مسیحی هستند.ایتالیاپنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومینکشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. آب و هوای این کشور مدیترانه‌ای است. مهاجرت به ایتالیابه دلیل اینکه در شمال به دلیل وجود رشته‌ کوه آلپ سرد، در جنوب خشک و در کل کشوری تقریباً گرم است، سلایق متنوعی را جذب میکند و این شرایط از دید هر شخص خارجی مطلوب و جذاب است. مهاجرت به ایتالیابا بهره گیری از طبیعت زیبا و جاذبه های آن در سالهای اخیر کم کم ایتالیا را به قطب جاذبه های توریستی اروپا تبدیل نموده است و موضوع مهاجرت به ایتالیارا به موضوعی برجسته در رسانه ها بدل نموده است. به طوری که تقریبا این سوال در ذهن هر شخص توریستی حدآقل یک بار نقش بسته که شرایط مهاجرت به ایتالیاچیست؟ و آیا امکان مهاجرت به ایتالیا و اخذ اقامت در ایتالیابه سادگی وجود دارد یا خیر؟/

 

راه های مختلفی جهت مهاجرت به ایتالیاوجود دارد که در زیر به آنها اشاره میکنیم. البته بدیهی است راه های دیگری نیز جهت مهاجرت برای ایتالیا وجود دارد. یکی از راه هایی که دوستان بیشتر در باب آن سوال میپرسند راه پناهندگی در ایتالیا است. شما میتوانید توضیحات مفصل هر کدام از راه ها را در بخش مربوط به خود در سایتموسسه ی حقوقی ملکپورمطالعه فرمایید.

 

از روشهای مهاجرت به ایتالیا می توان به راه های زیر اشاره کرد:

 

 • مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

 

 • مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

 

 • مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

 

 • مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

 

 • مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل

 

۱٫مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

 

افراد زیادی در مورد پناهندگی در ایتالیا از ما سوالاتی میپرسند. مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگیراه بسیار اشتباهی است و معمولا توام با مشکلات زیادی است. لذا این راه مهاجرت به ایتالیا اصلا توصیه نمیشود. سالانه بسیاری از افراد در مسیر مهاجرت به ایتالیا در دریا و یا مسیرهای زمینی از بین میروند. سوالی که مطرح میشود اینست که تا زمانی که راه های قانونی و اصولی وجود دارد و میتوان امر مهاجرت را به شکل منطقی انجام داد چرا باید از راه های غیر قانونی و خطرناک اقدام نمود که آثار حقوقی منفی نیز در پی داشته باشد؟

 

دوستان عزیز اشتباه نکنید، راه های بسیار مناسبی برای مهاجرت به ایتالیاوجود دارد. همچنین جهت اقامت در ایتالیا راه های زیادی فراهم است که قانونی هستند و هنر وکلا و کارشناسان در اینست که شما را در این راه هدایت کنند. شما میتوانید در ادامه ی مطالب این مسیر های درست و یا نادرست را مطالعه فرمایید.

 

 1. مهاجرت به ایتالیا و اخذ تابعیت از طریق ازدواج

 

اگر شما با یک فرد ایتالیایی ازدواج کنید، این امکان برای شما وجود دارد که درخواست اقامت ایتالیا را بدهید. ما در بخش مهاجرت از طریق ازدواجاین مبحث را به طور کامل شرح داده ایم. بر اساس نظام حقوق بین الملل خصوصی در اکثر کشور های جهان پذیرفته شده که در صورت ازدواج فی مابین زوجین شخص می تواند در راستای اخذ تابعیتاقدام نمایند. بدیهی است اطلاعات حقوقی در خصوص ازدواج وشروط ضمن عقد ازدواج و پیرو آن اخذ اقامت و تابعیت ایتالیا از طریق ازدواجدارای پیچیدگی ها و اصول حقوقی خود میباشد. شما میتوانید به جهت یاد گیری قواعد حقوقی اخذ اقامت وتابعیت ایتالیااز طریق ازدواج با تبعه ی آن کشور با مشاورین و وکلای ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید وما با افتخار شمارا راهنمایی میکنیم که چه اشکالاتی در این مسیر برای شما وجود خواهد داشت.

 

شاید شما سوال بپرسید که ” ما شرایط ازدواج در ایتالیا و یا ازدواج با شخص ایتالیایی را نداریم اما میخواهیم به ایتالیا مهاجرت کنیم ، مناسب ترین راه برای ما چیست؟”

 

به عرض میرسانیم که راه های دیگری نیز برای شما هست از جمله کار، سرمایه گذاری و راه تحصیل.

 

۳٫مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

 

از راههای مهاجرت به ایتالیا میتوان به طریقسرمایه گذاری در ایتالیااشاره کرد. با وجود اینکه در عصر حاضر بسیاری از این پرونده ها با مشکلاتی نظیر کلاهبرداری های خرد و کلان مواجه است، ولی باز هم موضوع سرمایه گذاری در ایتالیا از دیدگاه بعضی از متقاضیان از بهترین راه های مهاجرت به ایتالیااست. در هر صورت اگر شما قصدسرمایه گذاری در ایتالیا را دارید نیاز است بدانید راه های اصلی آن در واقع از طریق ثبت شرکت در ایتالیا است.به طور کلی مشکلاتی در مورد ثبت شرکت در ایتالیا وجود دارد که اگر نمیخواهید روی سرمایه ی خود ریسک کنید و میخواهید با اطمینان در این راه قدم بر دارید به شما پیشنهاد میکنیم راه های امن تر ثبت شرکت در اروپا را تجربه کنید. به شما کشور هایی را پیشنهاد میکنیم که از نظر سطح پیشرفت جزء کشور های در حال توسعه به شمار میآیند و میزان مالیات در آنها پایین ترین میزان است مانند کشور اسلواکی  که ما به تفصیل آن را در بخش ثبت شرکت در اسلواکی توضیح داده ایم.

 

۴٫مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

 

در رابطه با کشور ایتالیا و کار در آن سوالات فراوانی مطرح میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع نماییم و شما میتوانید نحوه ی شرایط مهاجرت کاری به ایتالیارا از ما بپرسید و ما با کمال میل پاسخ گو هستیم.از راه های مهاجرت کاری ایتالیااین است که به عنوان دانشجو وارد کشور ایتالیا شویم وبه علت اینکه در طول تحصیل اجازه کار داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که پس از اتمام تحصیل از کارفرما در کشور ایتالیا درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راههای  مناسبیست که پس از ورود به کشور ایتالیا فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است مهلت دارد تا شغل مد نظر خود را بیابد و آن را تا بعد از فارغ التحصیلی خود ادامه دهد تا هنگامی که بتواند بوسیله ی این شغل اقامت کاری ایتالیارا اخذ نموده و بعد از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید.

 

عقیده ی بسیاری از متقاضیان مهاجرت به ایتالیا اینست که به جای راه هایی که در فوق ذکر شد، از طریق مهاجرت کاری به کشور ایتالیاراه بیابند. جهت کار در ایتالیاباید دعوت نامه ی کاری داشته باشید و یا در آگهی یک شغل پذیرفته شوید، و نهایتا جهت مهاجرت کاری به ایتالیانیاز به اخذ ویزای کار  ایتالیادارید.

 

اخذ ویزای کار کشورایتالیا، امریست حقوقی، که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد. در اصطلاح فرد کارفرما در ایتالیا باید بتواندsponsorشود که این خود امر دشواری است. مراقب باشید اشخاص کلاهبرداری که ادعا میکنند میتوانند در مدتی کوتاه ویزای کار را برای شما اخذ کنند، از اشتیاق شما در خصوص کار درایتالیا سوء استفاده میکنند و موضوعاتی را مطرح میکنند.

 

البته افرادی که تاکنون در پی کار در ایتالیا بوده اند و موفق به آن نشده اند،  نگران مسائل موجود در این مسیر نباشند، ما میتوانیم راه های مناسب تری در اروپا معرفی کنیم تا فرایند کار و ویزای کار در محدوده ی اروپا برای این افراد سهل تر و آسان تر شود. برای مثال اکنون میتوانید جهت ویزای کار آلمان،اتریش ،دانمارک و یا آفریقای جنوبی اقدام نمایید. اگر هم شما اکنون در اروپا هستید ما  امکان پیدا کردن کار را برایتان فراهم میکنیم. شما میتوانید جهت کسب این اطلاعات به بخش کار در آلمان و همینطور کار در اتریش و دانمارک و آفریقای جنوبی در سایتموسسه ی حقوقی ملکپورمراجعه نمایید.

 

مشکلات مربوط به اخذ دعوت نامه ی کاری و اخذ ویزای کار ایتالیا از یک طرف، و کمبود ظرفیت کار و اوضاع نابسامان کار در ایتالیابرای مردم این کشور از طرفی دیگر موجب شده تا تمرکز کارشناسان و متقاضیان مهاجرت به ایتالیا به راه هایی چون سرمایه گذاری در ایتالیا و یا تحصیل در این کشور معطوف شود. البته سرمایه گذاری در ایتالیا نیازمند داشتن سرمایه ی زیادیست که شما به سادگی نمیتوانید آن را انجام دهید ضمن اینکه قواعد بازی در این زمینه در ایتالیا کمی پیچیده و دشوار است. لیکن اگر قصد اجرای آن را دارید، توصیه میکنیم از طریق تحصیل یا کار وارد ایتالیا شوید و سپس اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

 

۵٫مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل در دانشگاه های ایتالیا

 

مهاجرت تحصیلی، یکی از راه های مهاجرت به ایتالیا میباشد. امروزه، متقاضیان زیادی در سراسر دنیا اقدام به مهاجرت از کشوری به کشوری دیگر میکنند. عده ی قابل توجهی، راه مهاجرت به ایتالیارا پیش میگیرند. اما سوال این جاست که چرا بهترین راه مهاجرت به ایتالیا، راه تحصیل در این کشور معرفی میگردد؟ پاسخ این سوال میتواند توجه به این نکته باشدکه تقریبا همه ی متقاضیان مهاجرت به ایتالیا حداقل دیپلم تحصیلی را دارند، و همچنین ایتالیا از مقطع دیپلم به بالا برای تقریبا اکثر رشته های تحصیلی ظرفیت ارائه ی پذیرش را دارد. در حال حاضر شرایط بسیار خوبی جهت مهاجرت تحصیلی به ایتالیا فراهم شده است که همه متقاضیان میتوانند از آن استفاده کنند تا در کوتاه ترین زمان، راه مهاجرت به ایتالیاطی شود. این راه در مقایسه با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایتالیا بسیار راه کم هزینه تر و عاقلانه تریست، و در قیاس با پروسه ی مهاجرت کاری به این کشور از سرعت بیشتری برخوردار است.

 

تحصیل در ایتالیا مزایایی دارد که امروزه بهترین راه مهاجرت به ایتالیا و البته هدف اصلی مهاجرت تحصیلیدانشجویان زیادی از سراسر دنیا به کشور ایتالیا قرار گرفته است. نقاط مثبت تحصیل در ایتالیا و تنوع بورسیه های تحصیلی، آن را به قطب جدید تحصیل رایگان در اروپا تبدیل کرده است.

video شرایط مهاجرت به ایتالیا
audio شرایط مهاجرت به ایتالیا
audio شرایط مهاجرت به ایتالیا

موسسه ی حقوقی ملکپوربابهره گیری از تیم برجسته ی مشاورین حقوقی مهاجرت، بهترین شرایط تحصیل در ایتالیارا از لحظه ی ثبت در خواست از ایران تا حضور در کلاس های دانشگاه برای شما به ارمغان میاورد. تقریبا از نظر همه ی متقاضیان تحصیل در اروپا، تحصیل به زبان انگلیسی الویت انتخاب دانشجویان خواهد بود. ایجاد فرصت تحصیل درشرایط مطلوب آب و هوایی با مناظر زیبا و بکر در دانشگاه های مدرن ایتالیا هم چون رم و میلان  با هزینه های بسیار پایین از جمله خدمات کارشناسان موسسه ی حقوقیملک پور  میباشد.

 

تحصیل در بهترین دانشگاه های ایتالیا برای ایرانی ها به همراه بورسیه ی کامل تحصیلی امکان پذیر میباشد. در صورت اقدام، وکلای ما قادر هستند برای شما تقاضای بورس تحصیلی دهند.

 

از شرایط ویژه ی تحصیل در ایتالیا، که نرخ مهاجرت تحصیلی به ایتالیارا افزایش داده است وجود کمک هزینه های ۵۰۰۰ یورویی در سال برای دانشجویان ایرانی است. این موضوع موجب شده تا اکثر دانشجویان ایرانی با علم به اینکه نه تنها شهریه های بالا پرداخت نمیکنند، بلکه هزینه ی زندگی خود را هم از می توانند از استان محل تحصیلشان در ایتالیا دریافت کنند، به دنبال مهاجرت تحصیلی به ایتالیا باشند. موسسه حقوقی ملکپوربه لطف شما متقاضیان عزیز و چندین سال تجربه ی خدمات حقوقی به دانشجویان ایرانی و خارجی، آماده ی ارائه ی مشاوره ی حقوقی و مهاجرتی در سطح بین الملل میباشد.

جهت اخذ مشاوره ی رایگان تلفنی از متخصصین امور مهاجرت به ایتالیا همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به ایتالیا از جمله تحصیل در ایتالیا و یا کار در ایتالیا و یا سرمایه گذاری در ایتالیا و یا ثبت شرکت در ایتالیا و یا ازدواج در ایتالیا و یا تولدفرزند در ایتالیا و در نهایت راههای اخذ اقامت ایتالیا به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

Rating: 5
27 پاسخ
 1. جلال الدین گفته:

  سلام استاد
  من و همسرم هر دو فرهنگی و دبیر هستیم و قصد مهاجرت به ایتالیا رو داریم . بهترین گزینه برای مهاجرت از نظر شما چیست؟
  قابل ذکر که دو فرزند داریم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام من میخوام برای شرکت توی دوره های مربیگری فوتبال توی ایتالیا مهاجرت کنم یک سری راهنمایی میخواستم چه کار باید کنم؟؟؟باید با چه کسی در این زمینه صحبت کنم؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه شما نیاز به بررسی دارد. شرایطی همچون سن، رشته تحصیلی و رزومه حرفه ای در این امر تاثیر گذار است. توصیه می کنم برای بررسی جدی شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. بهرام گفته:

  با سلام .من میخواستم به طور قانونی با ویزا برم ایتالیا .اگه اونجا درخواست پناهندگی بدم به نظر شما مشکلی برام پیش میاد یا نه .ممنونم

  پاسخ
 4. Leila گفته:

  سلام من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و همسرمم حسابدار هستش شرایط اقامت قانونی برای ما چطور خواهد بود

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. جعفر سیاح گفته:

  سلام ۴۴ سالمه ودارای مدرک دیپلم هستم و گواهینامه آرایشگری مردانه هم دارم دارای دوفرزند هستم آیا میتونم ویزای کاری و بعد اقامت در ایتالیا ویا یکی از کشورهای اروپایی بگیرم ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. سحر گفته:

  سلام میخواستم بگم ک همسرمن توایتالیابدنیااومده ولی پدرومادرش ایرانی هستن وازهمون بدوتولدبه ایران اوردنش واینجازندگی کرده والان ۲۵سالشه ومتاسفانه هیچ مدرکی نداره وفقط اسم بیمارستانی روکه اونجابدنیا اومده میدونه.الان بایدچیکارکنه؟ایاراهی برای اقامت ایتالیاداره یا نه؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   بله ایشان از طریق مهاجرت تحصیلی کاری و یا سرمایه گذاری می توانند اقامت ایتالیا را کسب کنند.
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. Mohammad گفته:

  سلام خسته نباشید من دکترای طب فیزیک دارم یاهمون Medical Pyisicist رشتمم کم یابه.
  ۲۰ سال تو ایتالیا درس خوندم‌مدرکمم همونجا گرفتم .
  به نظر شما بهترین کشور برای گرفتن ویزای کارکجاست؟
  چون سنم بالاست نمیدونم اصلا کشورایی هستن که به من ویزای کار بدن؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. مونا مشکینی گفته:

  با عرض سلام
  یکی از دوستان من چند سال پیش اقامت مادام العمر ایتالیا از طریق پدرش گرفته بود در حا لی که در ایتالیا زندگی نمی کرد . در یکی از سفر هایش به ایتالیا متوجه عدم اقامت او در ایتالیا شدند و اقامت او را ازش گرفتند . مایل هستم بدونم آیا می تواند دوباره برای اقامت اقدام کند و اینکه امکانش هست که به او دوباره اقامت بدهند ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. شاهرخ گفته:

  سلام
  همسر من در حال حاضر در ایتالیا دانشجو هست و ویزای تحصیلی داره.اگه ایشون بعد اتمام تحصیلاتشون اقامت کاری بگیرند امکان این هست که من به عنوان همسرشون بتونن به ایتالیا ببرند؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای همراه کشور ایتالیا شرایط و دشواری هایی را به همراه دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. کامران گفته:

  سلام ببخشید مزاحم شدم . اقامت کاری از طریق ویزای کار برای آلمان شرایطش چیه ؟ من ۳۵سالمه لیسانس اقتصاد دارم و در حال حاضر به کار دکوراسیون داخلی مشغول هستم من چطور میتونم اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  سلام امیدوارم خوب باشین. من لیسانس حسابداری و ارشد مالی از قبرس دارم. ۵ سال سابقه کاری و زبانم هم خوبه اما مدرک ندارم. به نظر شما بهترین راه برای مهاجرت به ایتالیا کدوم راه هستش؟ ممنونم از راهنماییتون و وقتی که میزارین.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. از راه های مهاجرت به ایتالیا می توان به تحصیل، ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه و … اشاره کرد که هر یک متناسب با شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. لاله گفته:

  سلام من با ویزای ایتالیا به اروپا امدم و قصد رفتن به انگلییس رو داشتم که در هلند منو گرفتن و بزور تقاضای پناهندگی گرفتن ، بعد پنج ماه دوبلین من در آمده چند سوال دارم درصورت رفتن به ایتالیا، ایتالیا منو به ایران برنمیگردونه؟؟ و شرایط پناهندگی در ایتالیا که حقوق و خانه نمیدن درسته؟ و اگر بخوام برم انگلیس با توجه به اثر انگشت ایتالیا و پناهندگی که مجبورم کردن بدم موفق میشم و راهی دارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.