شرایط مهاجرت به انگلستان

شرایط مهاجرت به انگلستان

شرایط مهاجرت به انگلستان از طرق مختلف همچون ازدواج در انگلستان و پناهندگی در انگلستان و تولد فرزند در انگلستان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط مهاجرت به انگلستان در سال ۲۰۱۸ چگونه است ، قوانین و شرایط مهاجرت به انگلستان در سال ۲۰۱۸ و شرایط اخذ اقامت انگلستان چه بود ، و تغییر قوانین و شرایط مهاجرت به انگلستان به چه صورت شده است .

از موضوعاتی که بسیار قابل توجه علاقمندان است شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی و شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص و شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل و شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج و یا سرمایه گذاری در انگلستان میباشد  ،

 اگر شما هم از آن آن دسته از افرادی هستید که اطلاعات کمی از راه های مهاجرت به انگلستان دارید، پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را با عنوان راه های مهاجرت به انگلستان مطالعه فرمایید تا از شرایط، مزایا و معایب راه های مهاجرت به انگلستان آگاه شوید.همواره از دغدغه های اصلی مهاجران ، ورود به کشوری است که بتواند آرزوهای دست نیافته فرد را نسبت به محل زندگی کنونی او تا حدودی محقق کند. اگرچه این امر، امری شخصی است و نسیت به هر فرد متفاوت است اما بعضی ملاک ها را تقریبا همه مهاجران در نظر دارند. ما با بررسی این ملاک ها سعی در شناساندن مزایا و معایب راه های مهاجرت به انگلستان به شما عزیزان داریم.
موسسه حقوقی ملک پور با سابقه بلندمدت مشاوره تخصصی در امور حقوقی از جمله مهاجرت ، همراه شما عزیزان برای طی فرآیند راه های مهاجرت به انگلیس می باشد.
کشور انگلستان یکی از مهمترین کشورهای جهان در زمینه اقتصاد و  سیاست به حساب می آید و در زمینه فناوری و خدمات پزشکی یکی از مطرح ترین های دنیا می باشد. پایتخت انگلستان،لندن که از نظر جمعیتی بزرگترین شهر اروپا می باشد مقصد اول سالیانه بسیاری از تجار و صاحبان مشاغل می باشد و همین امر سبب گشته تا سالیانه بسیاری از افراد از اقصی نقاط جهان از طریق مهاجرت تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری برای کشور انگلستان اقدام نمایند.

فایل تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب اقامت انگلستان

 

video شرایط مهاجرت به انگلستان

تولد

سیستم حقوقی کشور انگلستان خاک می باشد . توضیح آن که در حال حاضر در سراسر دنیا  ۲ نوع سیستم حقوقی را برای انتخاب و شناسایی اتباع یک کشور از طرف دولت آن کشور اتخاذ می شود . یکی از این سیستم ها خون می باشد و ریگری سیستم خاک می باشد . در سیستم خون دولت فردی را تبعه خود می شناسد که از اتباع همان کشور به دنیا آمده باشد ، صرف نظر از اینکه این فرد در خاک چه کشوری به دنیا آمده باشد . در کشور ما چنین سیستمی حاکمیت دارد . اگرجه ما به طور فرعی سیستم خاک را نیز مورد قبول قرار دادیم . سیستم انتخابی کشور انگلستان سیستم خاک می باشد  به این معنی که در این کشور هر فردی که به دنیا می آید خود به خود تبعه انگلیسی محسوب می شود . لذا از راه های مهاجرت به این کشور آن است که فرد در این کشور به دنیا آید  .

ازدواج

در این طریق فرد می تواند با ازدواج با فرد تبعه انگلیس و یا افراد مقیم دایم این کشور ویزای ازدواج دریافت کرده و به این کشور مهاجرت نماید . که این ویزا به ۲ شکل می باشد :۱) ویزای ازدواج ۲) ویزای نامزدی    شرایط لازم برای اخذ این ویزا برای متقاضی به این شکل است : این فرد باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد و نباید سابقه کیفری داشته باشد . ویزای نامزدی به صورت ۶ ماهه صادر می شود و هر دو شخص در واقع ۶ ماه زمان دارند که با یکدیگر ازدواج نمایند .

پناهندگی

این شیوه از بدترین شیوه های مهاجرت می باشد و برای افرادی است که در کشور خود به شدت در تنگنا قرار گرفته اند و خطر جانی آن ها را تهدید می کند . به طور کلی این روش به هیچ وجه توصیه نمی شود .

تحصیل

کشور انگلستان از بهترین کشور ها برای تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی می باشد . ویزاهای تحصیلی این کشور ۲ دسته اند : ۱) STUDENT VISITOR VISA 2) TIER 4 VISA   ویزای حالت اول برای شخصی است که تمایل به گذراندن یک دوره زبان در این کشور را دارد . این ویزا نه تنها قابلیت تمدید ندارد بلکه به همراه فرد هم ویزا داده نمی شود . حالت دوم خود یه ۲ حالت تقسیم می شود . ۱) TIRE 4 CHILD  ۲) TIER 4 ADULT  ویزای اول برای افراد زیر ۱۷ سال می باشد که در این صورت مدرک آیلتس را نیاز ندارد .  ویزای دوم برای افراد بالغ می باشد که امتیازی است و امتیاز آن ۴۰ نمره می باشد . در مقطع فوق لیسانس شما می توانید با خود همراه اعم از همسر و فرزندان زیر ۲۸ سال را بیاورید. این درحالی است که ویزای تحصیلی در مقطع لیسانس ویزای همراه ندارد . بچه های زیر ۱۲ سال نیز همراه با خودت می توانند بیاورند که به آن گاردین می گویند .

کار

در حالتی از این ویزا به فرد مهلتی داده می شود تا به جستجوی کار بگردد وگرنه باید خاک آن کشور راترک نماید . در نوع دیگری ، کارفرمایی پس از ملاحظه از تخصص فرد به او کار پیشنهاد می نماید . در حال حاضر راه میسر و عملی در این زمینه داشتن پیشنهاد کاری از شخصی حقیقی یا حقوقی می باشد . پس از آن کارفرما باید آگهی استخدامی را منتشر کند که در صورت نبود متقاضی برای منصب مورد نظر در کشور انگلیس و بعد در کل اتحادیه اروپا می توان فرد را از ایران جذب نمود . در صورتی که فردی بتواند موفق به اخذ این ویزا گردد ، چنانچه در مدت ۴ سال مالیات نیز بپردازد ، می تواند تقاضای اخذ اقامت دائم نماید . و چنانچه همین امر برای ۴ سال دیگر نیز ادامه یابد می تواند پاسپورت خود را نیز دریافت دارد .

توریستی

در ویزای توریستی به طور کلی برای افسر ویزا باید به گونه ای احراز شود که شما قصد واقعی برای مهاجرت به انگلیس به عنوان توریست را دارید و قصد ماندن نخواهید داشت . لذا افسر ویزا علقه های فرد را نیز بررسی می کند . برای مثال شانس کسی که به همراه خانواده خود برای این ویزا اقدام می کند کمتر از شخصی است که به صورت انفرادی به این کشور مهاجرت می کند . این ویزا یا به صورت تک ورود صادر می شود یا به چند ورود .

سرمایه گذاری

در انگلستان ۲ نوع ویزای سرمایه گذاری وجود دارد . اولین راه در این زمینه سرمایه گذاری مبلغ ۲۰۰ هزار پوند است . این ویزا ویزای tir 1 نیز نامیده می شود . در این ویزا فرد می تواند همراه نیز با خود بیاورد . این مبلغ می تواند در حساب شخص بماند یا در انگلیس سرمایه گذاری شود . ویزای دوم ویزای یک ملیون پوندی می باشد .

به طور کلی پس از بررسی شرایط مذکور می توان گفت ، راه های مهاجرت به انگلستان در این دوره کنونی از فرصت های مهاجرتی است که باید به آن به عنوان یک گزینه جدی نگاه کرد. کیفیت بالای زندگی در مقابل معایب نسبتا کم این کشور، راه را برای تصمیم گیری در خصوص انتخاب یکی از راه های مهاجرت به انگلستان آسان نموده است. فرصتی که به عقیده نگارنده همیشگی نخواهد بود و باید نسبت به آن تصمیم گیری و اقدام نمود.در صورت وجود هرگونه ابهام با  سوال در  زمینه راه های مهاجرت به انگلستان ،

شما عزیزان می توانید در خصوص شرایط مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ اقامت انگلستان با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصی تلفنی رایگان بهره مند شوید.

11 پاسخ
 1. یوسف گفته:

  با سلام و عرض ادب من شغلم تولید نان و شیرینی هست وحدود ۱۲ سال سابقه کار دارم در شرکتهای مختلف ومعتبر درضمن متعهل ودارای یک فرزند می باشم میخواستم بدانم در این کشور می توانم ویزای کار بگیرم یا نه البته با کمک شما . با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای کار بر روی رشته تحصیلی شما و سابقه کار مرتبط با رشته شما صادر خواهد شد. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از این کشور شانس اخذ ویزای کاری برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات پبشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. دکتر مریم گفته:

  وآیا اینکه بدون داشتن آیلتس راهی برای ورود و ماندن و ادامه تحصیل است و اینکه برادرم آنجا مقیم هست میتواند راهگشا باشد و آیا تحصیل در آنجا مشگل است ؟ ویا دانشگاهها مختلف از نظر سطح درسی مختلف میباشد؟ خواهش میکنم اگر راهی هست در صورت امکان زودتر به من جواب دهید چون بسیار پریشان و نگران هستم و خیلی سعی کردم تماس تلفنی داشته باشم ولی موفق نشدم تا اگر راهی باشد وقت مشاوره با شما و قرارداد ببندیم ضمنا از نظر مالی برادرم و ما مشگلی نداریم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   برای ادامه تحصیل در انگلیس اخذ مدرک زبان الزامی است. برای بررسی دقیق شرایط شما به اطلاعات بیشتری از شما نیاز می باشد. شما می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. دکتر مریم گفته:

  با عرص سلام وخسته نباشید حضور جناب ملک پور عزیز: من میخام تنها فرزند پسر ۲۳ ساله مان را جهت تحصیل به انگلیس بفرستیم صمنا برادرم سالهای زیادی آنجا مقیم هستند
  آیا ایشان در این زمینه میتوانند کمکی باشند ؟ پسرم ترم ۷ رشته معماری دانشگاه آزاد است ،آیا تا قبل از اینکه فارغ تحصیل شود و سرباز محسوب شود ،امکان جور شدن برنامه رفتن هست و اینکه چقدر زمان لازم دارد آیا بعد از اتمام تحصیل کار انجا براش هست یا اینکه باید ایران برگردد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بله البته باید شرایط شما را به صورت دقیق بررسی نماییم . زیرا امکان گرفتن ویزای اکسپرس در بعضی از مواقع وجود دارد . بهتر است برای بررسی شرایط هر چه سریعتر با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 5. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام وعرض خسته نباشید خدمت استاد ملک پور بند در ایران هستم شغل دیکور ساز داری مدرک سابقی کاری ۱۵ سال هستم وه خانم بند ارایشگر وه ایشان هم مدرک دارند و دو فرزند یک ۹ ساله ویک ۴ ساله هستم وه خواهان مهاجرت دارم میخواهم مرا راهنمایی وه یاری دهید بنده وه خانواده میخواهیم به کشور انگلیس یا کاندا برویم وه متاسفانه نمدانم به چه نوع ویزا ویا از چه راهی بروم ممنون میشوم مرا یاری دهید با تشکر فراون

  پاسخ
 6. قاسم اشوري گفته:

  با سلام و تشکر از جناب اقای ملک پور
  در مورد سرمایه گذاری ٢٠٠ هزار پوندی بنده شرایط رو دارم و میتوانم این کار رو انجام بنده دو تا سوال دارم
  ١ از این طریق بعد از چه مدت میتوان پاسپورت گرفت
  ٢ ایا موسسه شما بیزنس پلن رای مار در انگلستتن میدهند

  با تشکر فراوان
  قاسم اشوری

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   در خصوص سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی در انگلستان موسسه ملک پور همه گونه خدمات در راستای خدمت رسانی به شما عزیزان انجام داده از جمله بیزینس پلان لازم را برای شما تهیه مینماید.
   البته برای گرفتن پاسپورت بیشتر از ۵ تا ۶ سال زمان نیاز است

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.