مهاجرت به استرالیا و بررسی روش های آن

مهاجرت به استرالیا، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به کشور استرالیا و به طور کلی کسب اقامت دائم و تابعیت استرالیا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. اما مهاجرت به استرالیا از چه طریقی برای ایرانیان سهل الوصول تر می باشد؟ متقاضیان برای مهاجرت به استرالیا باید دارای چه شرایطی باشند؟ شرایط سرمایه گذاری در این کشور و مهاجرت به استرالیا از این طریق چگونه است؟ آیا از طریق تحصیل در استرالیا می‌توان به اقامت و پاسپورت این کشور دست پیدا کرد؟ این موارد تنها برخی از سوالات شما متقاضیان گرامی می باشد که همواره در مکالمه با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور مورد تکرار قرار می گیرد به همین جهت مهاجرت به استرالیا از جهات بسیاری قابل بحث خواهد بود که در این مقاله سعی گردیده به صورت ساده و خلاصه بهترین نکات پیرامون آن را خدمت شما دوستان گرامی شرح دهیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در باب اخذ اقامت استرالیا با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهاجرت به استرالیا 2 شرایط مهاجرت به استرالیا

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به استرالیا و شرایط عمومی آن

مهاجرت به استرالیا همواره جز انتخابات محبوب متقاضیان مهاجرت محسوب می شود. از دلایل مهاجرت به یک کشور شرایط آب و هوایی آن، انگلیسی زبان بودن مردمان آن کشور و اقتصاد و فرهنگ قوی آن و از همه مهم تر مهاجر پذیر بودن آن را می توان در نظر گرفت که از این رو کشور استرالیا جز مجذوب ترین کشورهای مهاجر پذیر بین متقاضیان تلقی می شود. اما مهاجرت به استرالیا با روش های متعددی امکان پذیر می باشد که متقاضیان می توانند با هر کدام از روش های ذکر شده به اقامت استرالیا دست یابند. لیکن باید دقت داشته باشید که با توجه به درخواست های روز افزون مهاجرت به استرالیا، این کشور شرایط سختگیرانه ای را در نظر دارد. با این حال افراد بسیاری هستند که می توانند با فراهم آوردن شرایط لازم به استرالیا مهاجرت کنند. در ادامه این نوشتار به روش های متعدد مهاجرت به استرالیا خواهیم پرداخت تا بسیاری از متقاضیان بتوانند متناسب با شرایط خود اقدام نمایند.

پاسپورت استرالیا 1 شرایط مهاجرت به استرالیا

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

شرایط سنی برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا چگونه است.

 آیا از طریق ثبت شرکت می توان اقامت استرالیا را به دست آورد.

 آیا ویزای سرمایه گذاری استرالیا روش مناسبی برای مهاجرت است.

فایل صوتی در رابطه با روش های مهاجرت به استرالیا

audio شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت به استرالیا از طریق کار همیشه مورد سوال برخی از متقاضیان مهاجرت بوده است. ویزا های کار استرالیا با تنوع بسیاری بر اساس شرایط تمام متقاضیان از سمت دولت و اداره مهاجرت استرالیا مشخص شده است که برخی از این ویزا ها منجر به مهاجرت و کسب اقامت در استرالیا خواهد شد. ویزا های کاری استرالیا با توجه به Sub class مشخص شده دارای ارزیابی مخصوص به آن ویزا خواهد شد که عموما بر اساس تحصیلات متقاضی، مهارت های فردی، ‌میزان تجربه کاری آنان و در نهایت برخورداری از مدرک زبان انگلیسی سنجیده می شود و بر اساس Point Based System می باشد. افراد در صورت واجد شرایط شدن بودن می توانند با دریافت این ویزا وارد خاک استرالیا شوند و اقامت کاری خود را دریافت نمایند. در این بخش برخی از ویزاهای کار استرالیا که منجر به مهاجرت به استرالیا می شود را خدمتتان توضیح خواهیم داد.

 • ویزای کار استرالیا از نوع Sub class 189

  این ویزا برای افراد ماهر و متخصص از سمت دولت استرالیا در نظر گرفته شده است. برای این امر متقاضیان باید بتوانند application که نشان دهنده انگیزه، مهارت و علاقه کار در استرالیا را ارائه دهند که پس از تائید آن و از طریق مهارت، دعوتنامه ای برای آنان صادر می گردد. متقاضیان باید دقت داشته باشند که این ویزا مختص افرادی است که قصد دارند به صورت مستقل اقدام نمایند و مقرر نشده است که بتوانند از طرف خانواده، اقوام و یا از سمت کارفرمایان در استرالیا حمایت شوند. حائز اهمیت می باشد که متقاضیان برای ارسال فرم و در خواست خود به اداره مهاجرت استرالیا شرایط زیر را دارا باشند .

  • الزامی است که شغل متقاضیان جز مشاغلی محسوب شود که دولت استرالیا نیاز به نیروی کار داشته باشد.
  • الزامی است که سن متقاضیان در زمان اقدام برای مهاجرت کاری به استرالیا بین 18 الی 50 سال باشد.
  • داشتن سابقه کاری مکفی در رشته تحصیلی متقاضیان الزامی است.
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی به معنای برخورداری از مهارت کافی در زبان انگلیسی.

  لازم به ذکر است که SUB CLASS 189 بر اساس امتیاز بندی می باشد و افراد باید امتیازات لازم را به دست آورند.

 • ویزای کار استرالیا از نوع SUB CLASS 190

  این ویزا برای افرادی است که قصد دارند برای یکی از استان های کشور استرالیا اقدام کنند. در واقع این ویزا برای متقاضیانی است که اسپانسر ایالتی دارند. البته باید به این موضوع اشاره داشت که کسب این ویزا بر اساس امتیاز بندی می باشد و به محض آنکه متقاضیان بتوانند امتیازات لازم را به دست آورند و بتوانند اسپانسر دریافت کنند وارد نوبت دهی جهت دریافت دعوتنامه خواهند شد. افرادی که بتوانند نامینیت استانی دریافت کنند، 5 امتیاز به امتیازات آنان اضافه خواهد شد که معمولا ایالات مد نظر از متقاضیان تعهدی مبنی بر حضور دو ساله در آن ایالت را خواهند گرفت. امتیازات این ویزا برا اساس سن، ارائه مدرک زبان انگلیسی، سابقه کار و مدرک تحصیلی سنجیده خواهد شد.

مدت زمان پروسه مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار می تواند طولانی باشد. گاها مشاهده شده افرادی که اقدام به درخواست ویزاهای کاری استرالیا کرده اند با توجه به زمان بر بودن این پروسه از ادامه مسیر دلسرد شدن و قصد دارند هرچه سریعتر وارد پروسه ای شوند که منجر تسریع در امر مهاجرت شود.

از دیگر عوامل مهم برای اخذ ویزای کار استرالیا در نظر گرفتن میزان و نرخ بیکاری در این کشور می باشد، که نمودار زیر می تواند اطلاعات جامعی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

پاسپورت استرالیا 6 شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

یکی دیگر از روش های مهاجرت به استرالیا که مور علاقه بسیاری از متقاضیان می باشد و طرفداران بسیاری را در برمی گیرد مهاجرت از طریق تحصیل در استرالیا می باشد. به تعبیر بسیاری از افراد این روش از مهاجرت بسیار مناسب و منطقی می باشد چرا که افراد می توانند با ورود سریع به خاک استرالیا، با بالا بردن سطح تحصیلات خود و با شناخت کاملتری از شرایط کشور استرالیا اقدام به کار پس از تحصیل در این کشور نمایند. البته یکی از نقاط قوت تحصیل در استرالیا برای متقاضیان بین المللی کار در حین تحصیل و اقامت پس از تحصیل در این کشور می باشد. فارغ از اینکه دانشجویان بین المللی در طول تحصیل خود به چه میزان می توانند هزینه های خود را تامین کنند، می توانند با شناخت کامل آنان از شرایط کار و محیط کار در استرالیا اشاره داشت که یکی از نقاط قوت تحصیل در استرالیا محسوب می شود تا فارغ التحصیلان در استرالیا بتوانند در زمان اقامت پس از تحصیل به راحتی وارد بازار کار شوند. از دیگر مزیت های مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل می توان به عدم محدودیت در مقاطع تحصیلی اشاره داشت. از این رو دانش آموزان و دانشجویان به راحتی می توانند در مدارس، کالج ها و دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند. دانشجویان بین المللی می توانند در بیش از 1200 موسسه آموزشی در بیش از 22000 رشته تحصیلی به تحصیل ادامه دهند.

هزینه های تحصیل در استرالیا از عواملی است که برای متقاضیان دریافت ویزای تحصیلی استرالیا اهمیت زیادی دارد. طبق اعلام سایت رسمی دولت استرالیا در سال 2018 هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی سالیانه به شرح زیر می باشد.

مقطع تحصیلی شهریه
کارشناسی 15،000 دلار استرالیا الی 33،000 دلار استرالیا
کارشناسی ارشد 20،000 دلار استرالیا الی 37،000 دلار استرالیا
دکتری 14،000 دلار استرالیا الی 37،000 دلار استرالیا

البته دانشجویان بین المللی باید در نظر داشته باشند که هزینه های تحصیل در هر گروه تحصیلی متفاوت می باشد. به طور مثال تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی شامل هزینه های بیشتری خواهد شد. همینطور تحصیل در گروه رشته های علوم انسانی از میزان هزینه اعلام شده در ردیف بالا کمتر می باشد.

مهاجرت به استرالیا 1 شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

استرالیا به دلیل وجود استاندارد های بالای زندگی و شرایط ایده آل اقتصادی مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری در سطح جهان قرار گرفته است. از این رو علاقه مندان مهاجرت به استرالیا در نظر دارند با بررسی دقیق قوانین مهاجرتی در استرالیا و بررسی میزان ریسک سرمایه گذاری و خطر سلب مالکیت با شرایط سرمایه گذاری در استرالیا آشنا شوند، تا بتوانند از طریق سرمایه گذاری به استرالیا مهاجرت کنند. به همین دلیل در این نوشتار به شرایط سرمایه گذاری در استرالیا خواهیم پرداخت.

یکی از روش های مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در این کشور، کار آفرینی می باشد. طبق قوانین مهاجرتی استرالیا سرمایه گذاران و بالاخص کارآفرینان می توانند با یک فعالیت کارآمد که منجر به تجاری سازی یک محصول و یا با ارائه خدمات در کشور استرالیا شروع کنند و باید بتوانند تجارت خود را در این کشور گسترش دهند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا زیر گروه ویزاهای 188 و در جریان کارآفرینی در استرالیا است.

برای اخذ این ویزا فراهم آوردن شرایط زیر الزامی می باشد.

 • متقاضیان باید کمتر از 55 سال سن داشته باشند.

 • حداقل IELTS 6 را داشته باشند.

 • طرح تجاری باید مربوط به یک ایده ابتکاری باشد که منجر به تجاری سازی یک محصول و یا ارائه خدمات نوین در کشور استرالیا شود.

 • حداقل دارایی متقاضی و شریک زندگی آنان باید 800،000 دلار استرالیا باشد.

 • حداقل سرمایه مورد نیاز برای این امر 200،000 دلار استرالیا است، که باید در تجارت مورد نظر سرمایه گذاری شود.

 • متقاضیان باید در نظر داشته باشند که حداقل 10٪ از بودجه توافق شده را 12 ماه قبل از شروع فعالیت باید به سازمان کارآفرینی در استرالیا پرداخت نمایند.

 • همچنین کارآفرینان باید برنامه کاری خود را به صورت کامل جهت فعالیت تجاری خود در استرالیا را به اداره مهاجرت ارائه دهند.

 • چنانچه سرمایه گذاران و کارآفرینان بتوانند تمام شرایط ذکر شده را رعایت کنند به آنان اقامت 4 ساله داده می شود که در نهایت این اقامت منجر به اقامت دائم خواهد شد.

 • قابل ذکر است که متقاضیان در این نوع ویزا باید حداقل 65 امتیاز را به دست آورند.

نوع دیگری از ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا Business Talent (Permanent) visa می باشد. متقاضیان می توانند از طریق این ویزا در کشور استرالیا تجارت جدیدی را راه اندازی نمایند و به توسعه آن تجارت بپردازند. افراد باید در نظر داشته باشند که از نظر دولت و اداره مهاجرت کشور استرالیا واجد شرایط دریافت این ویزا خواهند بود یا خیر.

متقاضیان باید شرایط زیر را دارا باشد.

 • توسط دولت و یا یکی از ایالت های استرالیا معرفی شوند.

 •  1.5 میلیون دلار استرالیا دارایی های نقد و غیر نقد داشته باشند.

 • تمایل واقعی برای تملک و مدیریت یک تجارت در استرالیا را اثبات نمایند.

 • به طور کلی حرفه و تجربه شغلی خود را در یک کسب و کار فعال ارائه دهند.

 • 2 الی 4 سال قبل از درخواست برای ویزای Business Talent Visa متقاضیان باید مالکیت یک یا چند شغل که ارزش آن حداقل 400 هزار دلار استرالیا باشد را داشته باشند.

 • سرمایه گذاران می توانند پس از مدت 2 سال از اعطای ویزا اقدام به انتقال سرمایه خود به استرالیا نمایند.

 • که افراد برای کسب اقامت از طریق این ویزا نباید بیشتر از 55 سال داشته باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ازدواج با یک فرد استرالیایی یکی دیگر از روش های مهاجرت به استرالیا می باشد. اما باید در نظر داشت که طبق قوانین مهاجرت دولت استرالیا افراد در همان ابتدا قامت دائم خود را از طریق ازدواج با یک فرد استرالیایی به دست نخواهند آورد. به همین دلیل در ابتدا یک اقامت موقت برای آنان در نظر گرفته شده است که افراد می توانند آن اقامت را به صورت سالیانه تمدید کنند و باید اثبات نمایند که مدت زمان طولانی با همسر و یا شریک زندگی خود در استرالیا زندگی کرده اند تا بتوانند در خواست خود را جهت کسب اقامت دائم به اداره مهاجرت استرالیا تسلیم نمایند. البته این گفتار برای تمام متقاضیان صدق نخواهد کرد چرا که شرایط متقاضیان و افراد ممکن است کاملا متفاوت باشد.

به طور کلی افراد باید در نظر داشته باشند برای مهاجرت از طریق ازدواج می بایست شرایط زیر را دارا باشند.

 • همسر و یا شریک زندگی شما تابعیت کشور استرالیا را داشته باشد و یا حداقل اقامت وی تثبیت شده باشد.

 • همسر شما حتی می تواند شهروند کشور نیوزلند باشد و یا اقامت کشور نیوزلند را داشته باشد.

 • شریک زندگی شما می تواند در زمان اقدام تان برای اخذ این نوع ویزا به عنوان اسپانسر شخصی اعلام حضور نماید.

 • باید از سمت دولت استرالیا شرایط مالی شریک زندگی متقاضی و سلامت و شرایط پزشکی وی مورد بررسی قرار گیرد.

پاسپورت استرالیا 8 شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد

تمام افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند باید همانند تمام کشورهای دیگر از قوانین و مقررات آن کشور تبعیت نمایند و شرایط و قوانین آن را در روش های متعدد کسب اقامت و تابعیت بررسی کنند. شرایط اخذ تابعیت از طریق تولد در استرالیا به نحوی نیست که کودکان بتوانند به محض تولد تابعیت استرالیا را به دست آورند، چرا که اخذ تابعیت از طریق تولد در استرالیا شامل رعایت برخی از موارد زیر می شود.

 • در صورتی به کودکان متولد شده در استرالیا تابعیت می دهند که حداقل یکی از والدین کودک استرالیایی باشد.

 • والدینی که دارای اقامت استرالیا می باشند اما خارج از کشور استرالیا زندگی می کنند، در صورت تولد فرزند می توانند در خواست خود را مبنی بر کسب اقامت فرزندشان در استرالیا اعلام نمایند.

 • شریک زندگی شما می تواند در زمان اقدام تان برای اخذ این نوع ویزا به عنوان اسپانسر شخصی اعلام حضور نماید.

 • کودکانی که در استرالیا متولد می شوند، اما هویت آنان مشخص نیست (هویت والدین کودک نامعلوم باشد) به کودک تابعیت استرالیا داده می شود. این موضوع در قوانین بین الملل صدق می کند و برای جلوگیری از عدم بی هویتی افراد از این قانون استفاده می شود.

به طور کلی می توان گفت کسب تابعیت از طریق تولد در استرالیا بر اساس قانون خون می باشد. به این معنا که کودک متولد شده در این کشور تابعیت پدر و مادر خود را کسب می نماید.

در این ویدئو خواهید آموخت:

به استرالیا مهاجرت کنیم یا کانادا، کدام بهتر است.

چگونه کشور مناسب برای مهاجرت را انتخاب کنیم.

برای انتخاب بین استرالیا و کانادا چه معیارهایی را در نظر بگیریم.

فایل صوتی این ویدئو

audio شرایط مهاجرت به استرالیا

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مقایسه کشورهای کانادا و استرالیا

video شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی ممکن است توسط افرادی که بدون تحقیق و با عدم آگاهی به روش های قانونی مهاجرت به استرالیا اقدام به چنین کاری می‌کند انجام شود و این افراد از وجود خطر ها و زیان های مالی و جانی آن کاملاً بی اطلاع می باشند.

لازم به ذکر است که دولت استرالیا در یک بازه زمانی در سال ۲۰۰۹ توسط ویزای بشردوستانه بالغ بر ۱۲ هزار نفر را از این نوع ویزا و برنامه مهاجرتی پذیرفت. البته باید به این موضوع اشاره داشت که این برنامه شامل حال اشخاص خاصی می گردد که در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته و در مورد شرایط زندگی و رفاه اجتماعی و تمام جهات مورد تبعیض قرار می‌گیرد، به صورتی که شرایط زندگی وی دچار نابسامانی گشته و شرایط حقوق بشر برای وی کاملا نقض شده است.

اما هم اکنون شرایط پناهندگی در استرالیا دیگر ساده نمی باشد و با سختگیری بیشتری از سمت کمیسرها و افسر های عالی سازمان ملل به امور و پرونده های پناهندگان رسیدگی می شود.

قابل ذکر است موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در این زمینه ندارد و تنها یاداور شرایط سخت و پیچیده بی راهه ای چون پناهندگی می شود و با آگاهی سازی از به خطر افتادن جان و مال هموطنان سعی در پیشگیری از آن دارد.

پاسپورت استرالیا 5 شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در استرالیا

استرالیا جز کشورهای توسعه یافته می باشد که طبق آخرین آمارهای اعلام شده برخی از شهرهای مهم استرالیا اعم از ملبورن جز برترین شهر های جهان منتخب شده است و شهرهایی همچون سیدنی، پرت و آدلید در رده های بعدی شهرهای برتر دنیا انتخاب شده اند که خود این موضوع نشان از برخورداری سطح رفاه بالای اجتماعی و کیفیت خوب زندگی مردم در این کشور می باشد به همین جهت می توان گفت هزینه های زندگی در استرالیا بالاخص در شهر های بزرگ، بیشتر می باشد. طبیعتا بسیاری از متقاضیان جهت مهاجرت به استرالیا تمایل دارند قبل از اقدام از هزینه های زندگی در استرالیا مطلع شوند. به همین دلیل بر آن شدیم تا شرحی از هزینه های زندگی در استرالیا را خدمتتان ارائه کنیم.

اقلام هزینه
یک وعده غذا در رستوران ارزان قیمت 20 دلار
یک وعده غذا برای 2 نفر در رستوران میان رده 80 دلار
کاپوچینو 4.37 دلار
نوشابه کوکاکولا/ پپسی 0.33 لیتری 3.28 دلار
0.33 لیتر آب 2.72 دلار
1 لیتر شیر 1.50 دلار
500 گرم نان 2.66 دلار
1 کیلو گرم برنج 2.61 دلار
12 عدد تخم مرغ 4.28 دلار
1 کیلو گرم مرغ 10.58 دلار
1 کیلو گرم گوشت قرمز 15.95 دلار
1 کیلو گرم سیب 4.24 دلار
1 کیلو گرم موز 3.46 دلار
1 کیلو گرم پرتقال 3.79 دلار
1 کیلو گرم گوجه فرنگی 4.97 دلار
1 کیلو گرم سیب زمینی 3.30 دلار
1 کیلو گرم پیاز 2.63 دلار
حمل و نقل
بلیط یک طرفه 4.20 دلار
بلیط ماهانه 150 دلار
1 کیلومتر تاکسی 2 دلار
1 لیتر بنزین 1.47 دلار
برنامه های کاربردی به صورت ماهانه
آب، برق، گاز، اینترنت و … برای آپارتمان 85 متری 203.83 دلار
اجاره آپارتمان در ماه
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 1656.75 دلار
آپارتمان 1 خوابه در خارج مرکز شهر 1270.15 دلار
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 2658.21 دلار
آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر 1877.29 دلار
این داده ها بر اساس آخرین بروز رسانی در دسامبر سال 2019 می باشد.
هزینه ها بر اساس دلار استرالیا است.

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا

همانطور که در این نوشتار بیان شد مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از شش روش متفاوت (کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، تولد، پناهندگی و ازدواج) امکان پذیر می باشد که به بررسی آن پرداختیم. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده است و هر گونه کپی برداری از آن غیر مجاز و عملی غیر حرفه ای تلقی می شود. برای درک بهتر این موضوع می توانید شرایط اخذ تابعیت در استرالیا را در روش های متعدد مشاهده نمایید.

 • اخذ تابعیت استرالیا از طریق کار

  به طور کلی می توان گفت افرادی که از طریق ویزای کار اقدام به مهاجرت به استرالیا می کنند می توانند پس از 4 سال زندگی در خاک استرالیا در خواست تابعیت کنند.

 • اخذ تابعیت استرالیا از طریق تحصیل

  دانشجویانی که قصد تحصیل در استرالیا را دارند می توانند پس از فارغ التحصیلی در زمان اقامت پس از تحصیل وارد بازار کار استرالیا شوند و از طریق کار و 4 سال کار و زندگی در استرالیا در خواست خود را مبنی بر اقامت دائم و پس از گذشت 2 الی 3 سال از اقامت دائم در خواست خود را برای تابعیت کشور استرالیا اعلام نمایند.

 • اخذ تابعیت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی می توانند از طرق مختلف سرمایه گذاری در استرالیا درخواست خود را مبنی بر اقامت و پاسپورت کشور استرالیا اعلام کنند. برای این امر در برخی از ویزاهای سرمایه گذاری در ابتدا به متقاضیان یک اقامت 2 ساله و در صورت تمدید یک اقامت 3 ساله داده می شود که پس از 5 سال متقاضیان می توانند پاسپورت این کشور را دریافت کنند.

 • اخذ تابعیت استرالیا از طریق تولد

  همانطور که پیشتر توضیح داده شد کسب تابعیت استرالیا از طریق تولد بر اساس قانون خون می باشد و کودکانی که حداقل یکی از والدینشان تابعیت استرالیا را داشته باشند یا در دسته شرایط استثنایی قرار گیرند، واجد شرایط دریافت تابعیت استرالیا خواهند شد.

 • اخذ تابعیت استرالیا از طریق ازدواج

  افراد می توانند در صورت ازدواج با تبعه و شهروند استرالیایی تابعیت این کشور را به دست آورند. اما باید در نظر داشت که طبق قوانین کشور استرالیا، تابعیت این کشور از همان ابتدا به متقاضی تعلق پیدا نمی کند. در ابتدا افراد می توانند با یک اقامت 2 ساله وارد کشور استرالیا شوند و بعد از ارائه مدارک لازم مبنی بر زندگی مداوم با شهروند استرالیایی اقامت خود را تمدید نمایند و پس از 5 سال اقامت دائم در خواست تابعیت استرالیا را در اداره مهاجرت و کنسولگری این کشور اعلام نمایند.

مهاجرت به استرالیا و سخن پایانی

مهاجرت به استرالیا و شرایط اخذ اقامت و تابعیت آن در این نوشتار مورد بحث و بررسی قرار گرفت. از آنجا که کشور استرالیا به سبب کیفیت بالایی زندگی و شرایط رفاه اجتماعی و اقتصاد خوب این کشور مدنظر متقاضیان بسیاری قرار گرفته است بر آن شدیم تا پیرامون مسائل مهم راجع به مهاجرت به استرالیا شرایط و ویزاهای کار در استرالیا شرایط و ویزای تحصیل در این کشور و روش های سرمایه گذاری در استرالیا نکات مربوط به قوانین سرمایه‌گذاری در این کشور را مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم توانسته باشیم در این راستا به تمامی سوالات شما عزیزان در باب مهاجرت به استرالیا پاسخ دهیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید همچنین شما عزیزان می توانید در قسمت انتهای این مقاله دیدگاه و نظرات خود را بیان نموده و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

56 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  با سلام
  بنده ۳۳ سالم هست. کارشناسی دانشگاه صنعتی اصفهان و ارشد دانشگاه اصفهان در رشته مهندسی برق دارم. قصد مهاجرت دایم به استرالیا را دارم. در ضمن سابقه هشت سال تدریس در هنرستان فنی حرفه ای رو دارم.
  برای مهاجرت چقدر شرایطم مناسب است؟
  بهتر است از طریق مهاجرت کاری اقدام نمایم یا مهاجرت تحصیلی؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   رشته تحصیلی پرکاربردی دارید.
   برای کار در استرالیا باید از طریق برنامه اسکیل ورکر این کشور اقدام کنید که بر اساس امتیاز بندی است. فاکتور های زیادی در امتیاز بندی تاثیر داره و باید جزئیات شرایط شما در اختیار باشه تا امتیازتون محاسبه بشه. با توجه به این شرایطی که نوشتید اگر نمره زبان بالا، حدود آیلتس 7 یا 8، داشته باشید، شانس اقامت کاری دارید.
   اگر سرمایه کافی داشته باشید برای تحصیل هم می تونید اقدام کنید.
   برای کشورهای دیگه مثل آلمان، اتریش و کانادا هم می تونید اقدام کنید.

   پاسخ
 2. samira گفته:

  در سرمایه گذاری استرالیا ابتدا به شما یه ویزا داده میشه که برید بیزنس خودتون رو ران کنید بعد به سود آوری برسونید و امکان تحصیل رایگان برای فرزتدانتون وجود داره

  Rating: 5
  پاسخ
 3. همایون گفته:

  سلام و عرض ادب
  در روش سرمایه گذاری 400 هزار دلاری استرالیا ملاک دادن اقامت در استرالیا چه می باشد؟
  همچنین ابتدا سرمایه گذاری انجام می شود و سپس اقامت و یا برعکس؟
  آیا در این روش فرزندان اجازه تحصیل رایگان دارند؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سرمایه گذاری در کانادا امتیاز و شرایط خاص خودش رو نیاز داره از جمله سن، سابقه کار مرتبط، مدرک تحصیلی و مدرک زبان. ابتدا باید سرمایه گذاری رو انجام بدید تا از طریق اون بتونین اقامت کانادا رو اخذ کنین. تحصیل رایگان تحت شرایطی میتونه امکان پذیر باشه برای فرزندتون.

   پاسخ
  • samira گفته:

   در سرمایه گذاری استرالیا ابتدا به شما یه ویزا داده میشه که برید بیزنس خودتون رو ران کنید بعد به سود آوری برسونید و امکان تحصیل رایگان برای فرزتدانتون وجود داره

   Rating: 5
   پاسخ
 4. حمید گفته:

  با سلام
  بنده 30 سالم هست لیسانس حسابداری ، زبان هم در حد متوسط رو به پایین ، در حال حاضر در حال آموزش زبان هستم و 10 سال سابقه کار مرتبط دارم . همسرم هم 28 سالشون ، لیسانس حسابداری و 8 سال سابقه کار مرتبط.
  امگان دریافت ویزا جهت کار در استرالیا داریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد. رشته های مورد نیاز و شرایط آن را می توانید در مقاله زیر مشاهده نمایید:
   https://malekpourmie.com/کار-در-استرالیا/

   پاسخ
 5. ف گفته:

  با سلام
  من 27 سالمه و لیسانس جغرافیا از دانشگاه تهران دارم متاهل هستم و یک دختر دارم
  میتونم از طریق رشته ام ویزای کار بگیرم برای استرالیا؟

  Rating: 5
  پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر یک سوال داشم آیا ویزای بشر دوستانه آسترلیا در سال ۲۰۲۰ تمدید میشود

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.

   پاسخ
 7. مریم گفته:

  سلام
  شرایط مهاجرت کاری به استرالیا به چه شکل هست؟ آیا با مدرک دیپلم هم میشه به استرالیا مهاجرت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد. رشته های مورد نیاز و شرایط آن را می توانید در مقاله زیر مشاهده نمایید:
   https://malekpourmie.com/کار-در-استرالیا/

   پاسخ
 8. بهینا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 42 ساله هستم لیسانس مهندسی مکانیک با 23 سال سابقه کار البته مدرک بنده ناپیوسته بوده. همسرم 38 ساله ماما هستن. دو فرزند 16 ساله و 10 ساله دارم حدود بودجه 600 میلیون آیا شانس مهاجرت به استرالیا را دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل سنتون بالا هستش و سرمایه شما هم احتمال زیاد کافی نباشه. برای کار هم فقط سن بالاتون شرایط رو سخت میکنه و امکان ریجکتی بالا میره. برای سرمایه گذاری هم سرمایه تون کمه.
   در هر صورت پیشنهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  سلام.در خصوص ثبت نام کودک 5ساله جهت مدارس استرالیا امکان پذیر است یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کودکان زیر 13 سال ریسک ویزاشون فوق العاده بالاست. اگه خودتون شرایط لازم رو دارید برای تحصیل اقدام کنید و چند ماه بعد سکونتتون برای همسر و فرزندتون درخواست ویزای همراه کنین.

   پاسخ
 10. رامین گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه هنوز آیلتس نگرفتم .مهندسی برق خوندم در دانشگاه غیر انتفاهی همدان.۵ سال سابقه کار بیمه ای دارم .آیا استرالیا میتونم برم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. آیلتس الزامیه. اعتبار علمی دانشگاهتون هم استرالیا بررسی میکنه. ولی رشته خوبی دارید و شرایط سنی و سابقه کاری مناسب.

   پاسخ
 11. ناشناس گفته:

  سلام.37 سال دارم.دیپلم کشاورزی و مدرک فنی حرفه ای کشت های گلخانه ای.13 سال سابقه بیمه و کار در گلخانه.در حال خواندن زبان.برای گرفتن اقامت کار میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد. رشته های مورد نیاز و شرایط آن را می توانید در مقاله زیر مشاهده نمایید:
   https://malekpourmie.com/کار-در-استرالیا/

   پاسخ
 12. مهسا گفته:

  با سلام
  من 31 ساله فوق لیسانس اقتصاد کشاورزی همسرم 34 ساله فوق لیسانس عمران. من 8 سال آموزشگاه کشاورزی داشتم همسرم هم 10 سال کارمند شهرداری هستن. نمره زبان هر دو هم آیلتس 7 داریم. ایا شانس مهاجرت کاری به استرالیا داریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد. رشته های مورد نیاز و شرایط آن را می توانید در مقاله زیر مشاهده نمایید:
   https://malekpourmie.com/کار-در-استرالیا/

   پاسخ
 13. مهدی گفته:

  سلام.من ۲۹سالمه کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی هستم.۴سال سابقه ی بیمه دارم و مسلط به زبان انگلیسی هستم.البته فعالیت های کشاورزی چندین ساله کشاورزی و تولیدی دارم.مسلط به کامپیوتر و مدرک ICDLهستم.اقوام نزدیک در کانادا دارم و در حال حاضر سرمایه ۶۰۰میلیون تومانی دارم و مجرد هستم.دارای ۱۹هکتار زمین زراعی هستم چندین سال سابقه کار کشاورزی هستم به صورت علمی ولی هیچ مدرک قابل اثباتی ندارم.ضمنا مجرد هستم.شرایط برای ویزای کاری در کانادا یا استرالیا را دارم؟سپاس از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کشورهای کانادا و استرالیا ویزای کاری برای کار مزرعه داری کشاورزان دارند ولی باید پیش نیازهایی از جمله مدرک زبان داشته باشید و اینکه باید در سیستم امتیاز بندی ویزای کار این کشورها ثبت نام کنین تا در صورت پذیرفته شدن وارد استخر بشین و بعد بیرون اومدن از استخر بتونین ویزای کار استرالیا یا کانادا رو اخذ کنیند که این فرایند زمان بر هم خواهد بود. برای ارزیابی شرایطتون با موسسه ما میتونید تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. مریم مر گفته:

  سلام از طریق کار چطور میشه به استرالیا مهاجرت کرد؟ شرایط ش چی هست؟ من ارشد برق دارم با 3 سال سابقه کاری و مدرک زبان 6

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مهاجرت به استرالیا راه های زیادی داره که هر کدومشون شرایط خودشون رو دارن. با داشتن اطلاعاتی درباره میزان سرمایه، وضعیت تاهل و فرزندان و دانشگاه محل تحصیل و مواردی اینجنینی بهتر میشه شما رو برای راه های مهاجرت به استرالیا راهنمایی کرد.

   پاسخ
 15. mona گفته:

  با سلام
  من 28 سالمه و هتلداری خوندم.5 سال هم میشه در استانبول کار کردم. میخوام برای ویزای کار هلند اقدام کنم. ممکنه راهنماییم کنید؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط شما بیشتر برای کشورهایی مثل اترش و آلمان مناسبه البته در صورتی که مدرک تحصیلی داشته باشین از دانشگاه سراسری یا آزاد به همراه سایر شرایط مورد نیاز برای کار در ایمن کشورها.

   پاسخ
 16. Faeze گفته:

  سلام
  ۲۲ سالم هست لیسانس دارم، زبان مسلط تا ۳ سال دیگه میخوام مهاجرت کنم و ارشدم رو هم بگیرم، شانسم برای مهاجرت به کانادا از طریق کار چقدر هست؟؟ ضمنا مدرک مربی گری و نجات غریق شنا و مدرک مربی مهدکودک هم دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 17. زهرا گفته:

  سلام زن 31ساله هستم سه فرزند دارم یک دختر 13و دو پسر 2و10 ساله دارم میخواستم از طریق پناهندگی برم با اینکه افغانی هستم آیا میتوانم بافرزندانم به آنجا مهاجرت کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   موسسه حقوقی ملک پور در خصوص پناهندگی هیچ گونه خدمات و مشاوره ای ارائه نمی دهد و اقدام از طریق روش های جایگزین را پیشنهاد می دهد.

   پاسخ
 18. HAWK گفته:

  سلام
  دیپلم . مرد 23 ساله دوسال سابقه کار به زبان انگلیسی مسلط. تخصص مکانیک خودرو های کره ای ژاپنی فرانسوی . تعمیرات موتور گیربکس سیستم تعلیق انژکتور برق تخلیه و توربو و…
  تو تعمیرگاه اجاره ای کار میکنم . درامدم خیلی خوبه اما سرمایه هیچی ندارم نه خونه نه ماشین . مجردم و با مادر پدرم زندگی میکنم
  آیا شانسی برای مهاجرت دارم؟
  در بدو ورود به استرالیا آیا تسهیلات یا حمایتی از طرفشون هست تا من اونجا کار کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوان پاسخ دقیقی به شما داد نیاز است که شرایط شما با جزئیات بیشتری بررسی شود. اما گزینه تحصیل می تواند یکی از پیشنهادات برای شما باشد.
   شما باید بتوانید هزینه های زندگی و یا تحصیل خود را فراهم کنید و تسهیلاتی در این رابطه ارائه نمی شود.

   پاسخ
 19. حمید گفته:

  با سلام.
  آیا اداره مهاجرت استرالیا بین مدرک “کارشناسی” با “کارشناسی ناپیوسته” تفاوت قاءل میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز حداقل های لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی کشور استرالیا در هر دانشگاه متفاوت است. لذا جهت بررسی شرایط مهاجرت به استرالیا با توجه به رزومه حضرتعالی با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 20. زهرا شیشه چی گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  من زهرا شیشه چی ۳۸سال سن کارشناس مامایی چطور برای اخذ ویزای استرالیا میتونن اقدام کنم

  پاسخ
 21. لیلی گفته:

  باسلام همسرم سیتیزن استرالیاهستن وحدودسه ماهه که برای ویزای من اقدام کردن الان متوجه شدم ایشون به بانک بدهکارهستن آیااین بدهکاری مشکلی برای صدورویزای من بوجودنمیاره

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. علی گفته:

  با سلام. بنده کارشناس ارشد مکانیک هستم. تحصیلاتم را در دانشگاههای دولتی گذروندم. متاهل. 28 ساله. بعد از فارغ التحصیلی در حال حاضر 1.5 سال سابقه کار دارم. همسرم لیسانس حسابداری داره ولی سابقه کاری نداره. مدرک زبان نداریم ولی میخایم اقدام کنیم. بخایم اقدام کنیم برای زبان حدود 15 ماهی طول میکشه. تا اون موقع سابقه کارم هم 3 سال میشه.
  میخاستم ببینم آیا برای گرفتن ویزای مهارت لازمه که همسرم هم شاغل باشه و شغلش تو لیست استرالیا باشه یا نه؟
  از ابتدا تا گرفتن ویزا کلا چقدر زمان میبره؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. هادی گفته:

  سلام
  من به سرعت به دنبال راهی برای فرستادن خانوادم به استرالیا هستم .الان خودم در سوئیس زندگی میکنم وخانوادم در ایران ایا راهی هست که بتوانم کل خانوادم را با روش های قانونی به استرالیا بفرستم واونا بتونن اونجا اقامت دائم به دست بیارن
  خانواده من متشکل از مادرم حدود بالای ۴۲ سال پدر بالای ۴۲ سال خاهر بزرگم ۲۱ساله که البته اونو به سویس میارم خواهر کوچکم ۱۷ خواهر کوچکتر ۵ وبرادر کوچکم ۲سال است حالا به شدت به دنبال راهی برای فرستادن هرچه سریع تر انها به استرالیا هستم ایا راهی وجود دارد واگر هم هزینه دارد میوانید به طور مثال هزینه هر نفر را بگید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. حمیدرضا نوروزی گفته:

  سلام می خواستم بدونم با مدرک PTE می شه واسه مهاجرت اقدام کرد و اگه می شه چه نمره ای نیاز هست برای قبول شدن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. احمد گفته:

  سلام خسته نباشید،من 20ساله هستم ودانشجوی کارشناسی علوم سیاسی،میخاستم بدونم اگر لیسانسم روبگیرم و حدودا 8سال کارکنم،ایاشانسی هست بتونم برم استرالیازندگی کنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در صورت اخذ مدرک ای التس 7 میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. Mehrdadhosseini گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
  بنده مهرداد حسینی هستم

  من و همسرم هردو 26 سال سن داریم و دارای مدرک عالی دانشگاهی از دانشگاه دولتی هستیم
  چند وقتی هست بدنبال گرفتن ویزای تحصیلی در یکی از دانشگاه های استرالیا هستیم
  شرایط و رزومه هردوی ما به شرح زیر هست که خدمتتون عرض می کنم:
  بنده خودم مهرداد حسینی متولد 5/5/1371 هجری شمسی دارای مدرک کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه دولتی تفرش(تاریخ فارغ التحصیلی31/06/1394) و دارای 2 سال سابقه کار اجرایی نقشه برداری و مسلط به کار با کلیه تجهیزات نقشه برداری(دوربین ها و جی پی اس) همچنین مسلط به کار با نرم افزارهای auto cad ,civil,envi,arc gis, می باشم.
  همسرم:
  نگار شعبانپور متولد 27/11/1371 هجری شمسی در سال تحصیلی 1390 وارد دانشگاه دولتی تفرش شده و در 31/06/1394 از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است.در همان سال موفق به پذیرش در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران شده و و در 02/11/1395 با معدل 35/17 از آن دانشگاه فارغ التحصیل و حائذ به مدرک کارشناسی ارشد GIS شده است.بلا فاصله بعد از اتمام تحصیلات در شرکت دانش بنیان وابسته به دانشگاه اصفهان به عنوان کارشناس برنامه نویس GIS مشغول به کار شده است.
  درخواست بنده از شما این است که با توجه به شرایط گفته شده آیا امکانی فراهم می شود تا بتوانیم بنده به عنوان نیرو ی کار و همسرم برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های استرالیا ادامه تحصیل بدهید.
  ضمنان هردو در حال گزراندن دوره برای اخذ مدرک آیلتس می باشم.

  منتظر پاسخ شما هستیم.
  ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. اخذ ویزای کاری کشور استرالیا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5