مهاجرت به استرالیا

 • مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای تحصیلی
 • مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای کار
 • مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای جستجوگر کارskilled worker استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تولد
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به استرالیا از طریق خذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای ثبت شرکت استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی
photo 2018 11 16 03 03 07 300x300 شرایط مهاجرت به استرالیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

طرق مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا و قوانین جدید مهاجرت به استرالیا را از منابع موثق استخراج نموده و خدمت شما ارائه داده ایم ، در بین راه های متنوعی که در ذیل آمده شرایط مهاجرت به استرالیا برای افرادی که دارای مهارت هستند و یا شرایط تحصیل دارند و یا امکان سرمایه گذاری و کارآفرینی راه های متفاوتی تعریف گردیده ، حال اگر شما با هر مدرکی به دنبال شرایط مهاجرت به استرالیا هستید می توانید در بخش بندی های مختلف ویزای مورد نظر خود را بسته به شرایط خود انتخاب نمائید . در این مقاله تمام شرایط مهاجرت به استرالیا توضیح داده شده و امید است با خواندن این مقاله در باب شرایط مهاجرت به استرالیا اطلاعات مناسبی به دست آورید .

مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای تحصیلی

یکی از روش های مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در استرالیا میباشد . شاید برای شما سوالاتی بوجود آمده باشد در زمینه تحصیل در کشور استرالیا پیش آمده باشد به اجمال به آنان خواهیم پرداخت . چند نمونه از سوالاتی که در این زمینه مطرح می شود به شرح ذیل است…

آیا تحصیل در این کشور رایگان است؟ نحوه دریافت اقامت دائم در کشور استرالیا از طریق تحصیل به شکل است؟ گپ سنی در این کشور وجود دارد؟ مدرک زبان نیاز است؟ زبان تحصیل در این کشور چیست؟ موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیرری از وکلای حاذق خود می تواند شما را به صورت تلفنی و رایگان در زمینه مشاوره دهد.

استرالیا از نظر رنکینگ سومین کشور انگلیسی زباان جهان می باشد که دارای سی و هشت دانشگاه دولتی می باشد . در این کشور نظام آموزشی به نحوی طراحی شده است که در هر سال فقط دو ترم تحصیلی خواهید داشت و ترم تابستانی جهت تسعیل و تسریع در زمان تحصیل شما برنامه ریزی شده است . زمان آغاز ترم تحصیلی در ماه سپتامبر است و شما نهایتا تا اواخر اگوست مهلت جعت ثبت نام دارید . شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا حداقل نیاز به یک مدرک زبان انگلیسی IELTS 6 دارید و لازم است بدانید شما می توانید تا یک ماه پس از پست کردن مدارک ، مدرک زبان خود را تسلیم نمایید .

تحصیل در استرالیا دوره های SCHOOLS

در این دوره که برای افراد است که قصد تحصیل در مقاطع زیر دیپلم را دارند می باشد که می توانند دو نفر به عنوان گاردین که معمولا پدر و مادر فرد هستند اجازه حضور در کنار فرزندان خود را تا سن ۱۸ سال خواهند داشت . هزینه تحصیل در این دوره ۱۰۰۰۰ $ الی ۱۸۰۰۰ $ می باشد .

تحصیل در دوره های FOUNDATION & DIPLOMA

این دوره همان دوره دیپلم در ایران است که دانش آموزان عزیز می توانند با یکسال تحصیل در این دوره ، به مقاطع دانشگاهی راه یابند . هزینه تحصیل در این دوره ۱۵۰۰۰ $ الی ۲۸۰۰۰ $ می باشد . موسسه حقوقی ملک پور با در دست داشتن اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت و تجربه بالای خود می تواند شما را در تمامی طول مسیر شما را تا رسیدن به هدف قانونی خود همراهی و کمک نماید.
برای افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم دارند باید در دوران دیپلما تحصیل نمایند. برای افرادی که خواهان تحصیل در رشته های پزشکی هستند باید در دوره های دیپلما تحصیل نمایند سپس باید چهار سال در رشته علوم پایه تحصیل نمایند و سپس به شرط قبولی در آزمون دانشگاه می توانند در رشته های پزشکی ادامه تحصیل نمایند.
مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در استرالیا – مقطع لیسانس
مقطع لیسانس در کشور استرالیا ۴سال زمان تحصیل به طول می انجامد وهزینه تحصیل ۱۶۰۰۰ $ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد در این دوره دانشجویان اجازه بیست ساعت کار در هفته را دارا می باشند که با کارهای پارت تایم می توانید سهمی از مخارج زندگی خود را پوشش دهید.

تحصیل در استرالیا – مقطع فوق لیسانس

در دوره فوق لیسانس دانشجویان در مدت دو سال تحصیل خود می توانند همانند دوره لیسانس می توانند بیست ساعت در هفته کار به صورت پارت تایم انجام دهند . هزینه تحصیل حدود ۲۰۰۰۰$ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد . هزینه زندگی در کشور استرالیا حدود ۱۰۰۰ $ الی ۱۵۰۰۰ $ می باشد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای کار

یکی از روش های مهاجرت به استرالیا از طریق کار در استرالیا میباشد که دارای متقاضی بسیاری هم میباشد .اخذ ویزای کار در تمام کشور ها یکی از سریع ترین راه ها در بحث گرفتن اقامت دائم است . این سخن به این دلیل بیان می شود چون شما به آن کشور مالیات و بیمه می پردازید شما زودتر از سایر ویزا ها به اقامت خواهید رسید . شایان ذکر است در کشور استرالیا به علت توریست پذیر بودن نفرات زیادی خواهان مهاجرت به این کشور هستند و این باعث خواهد شد زمان طولانی تری نسبت به سایر کشور ها در صف انتظار اخذ ویزا بمانید . و کشور استرالیا قانون عطف ما سبق دارد بر این اساس اگر قانون در مابین پرسه ویزا شدن شما تغیر کند شما باید از ابتدا اغاز و یراساس قوانین جدید پیش خواهید رفت.
شما برای اقدام در ابتدای امر باید مدرک IELTS 6 و یک نامه JOB OFFER به همراه مدارک شناسایی و مدرک تحصیلی لیسانس را باید دارا باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به استرالیا از طریق کار میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب اسکیل ورکر استرالیا

video شرایط مهاجرت به استرالیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب اسکیل ورکر استرالیا

audio شرایط مهاجرت به استرالیا
کار در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای جستجوگر کارskilled worker استرالیا

ویزای جستجوگر کار در کشور استرالیا بر اساس امتیاز بندی است . کشور استرالیا چون هجوم سیل زیادی از توریست را دارد به همین خاطر علاوه بر اینکه زمان زیادی را باید صف انتظار باشید و قانون عطف ما سبق دارد ، شما باید مدرک تحصیلی تان در لیست مشاغل مورد نیاز باشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

تابعیت و اخذ تابعیت در اصل رابطه سیاسی و معنوی است که سبب می شود شخص به دولت معینی تعلق داشته باشد. تابعیت استرالیا از طریق تولد جزء اصلی ترین انواع تابعیت می باشد. این تابعیت با تولد شخص شروع شده و در طول زندگی ادامه می یابد و از ۲ روش خاک و خون حاصل می شود. سیستم تابعیت در استرالیا، سیستم خاک می باشد بدین صورت که هر فردی که در خاک استرالیا متولد شده باشد چه والدین او از اتباع استرالیا باشد و یا از اتباع استرالیا نباشد جزو تبعه و شهروند استرالیایی محسوب می شود. پس با متولد شدن فرد در خاک استرالیا، آن نوزاد یک شهروند استرالیایی محسوب می شود. نکته جالبی که در مورد تولد در خاک استرالیا وجود دارد این است که اگر نوزاد در کشتی دولتی استرالیا به دنیا بیاید حتی در آب های آزاد جزو تبعه کشور استرالیا محسوب می شود.
یکی از امکانات رفاهی در استرالیا این است که استرالیا هی چگونه هزینه ای برای تولد نوزاد از والدین او دریافت نمی کنند و به کودک امکانات قابل توجهی می دهند. استرالیا از قبل بارداری و از زمان بارداری تا زمان تولد بچه هیچ گونه هزینه ای از والدین نوزاد دریافت نمی کند ولی البته اینکه فرد کدام بیمارستان برود هم دست خود فرد نیست و به منطقه محل زندگی فرد بستگی دارد. البته این نکته شایان ذکر است که استرالیا در سال ۲۰۱۵ هفتمین کشور در سطح جهان است که از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار است. استرالیا از آنجا که به خانواده اهمیت زیادی می دهد احتمال بسیار بالایی وجود دارد که به والدین به واسطه بچه اقامت دهند و یا شاید بتوان گفت که این احتمال به ۹۹ درصد نیز برسد، پس می توان گفت یکی از بهترین کشورها برای تولد فرزند و به واسطه آن کسب اقامت و تابعیت برای والدین به واسطه تولد فرزند، استرالیا می باشد.
برای تولد فرزند در استرالیا، پرداخت هیچ گونه هزینه ای از سوی پدر و مادر لازم نیست. هزینه های بیمارستان دولتی برای تولد فرزند در استرالیا توسط دولت استرالیا پرداخت می شود و کودک به محض تولد در استرالیا، شهروند استرالیا محسوب و همه قوانین شهروندی درباره وی اجرا می شود. در نتیجه اغلب هزینه های درمانی در استرالیا رایگان و یا دارای هزینه ای بسیار اندک برای توابع خود می باشد. کشور استرالیا تابع خون است یعنی اگر پدر یا مادر نوزاد متولد شده دارای تابعیت کشور استرالیا باشد می تواند برای فرزندان خود در خواست تابعیت کند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به استرالیا از طریق تولد میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video شرایط مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ویزای ازدواج استرالیا جهت افرادی صادر می گردد که با یک شخص تبعه استرالیا ازدواج نماید و طبق قوانین ۲۰۱۸ ویزای ازدواج استرالیا، ایشان بعد از ازدواج می توانند ویزای ازدواج استرالیا را اخذ نمایند. ویزای نامزدی یا ازدواج استرالیا ویزایی است که شخص مقیم استرالیا می تواند همسر خود را به استرالیا ببرد که با هزینه کمتر و یا به صورت رایگان از دولت استرالیا در دسترس است. اگر شما ازدواج کردید یا نامزد یک شهروند یا مقیم دائم استرالیا هستید، شما شرایط دریافت ویزای ازدواج استرالیا را دارا می باشید.
کلیه متقاضیان ویزای ازدواج استرالیا باید یک ضامن استرالیا داشته باشد. اسپانسر شما باید یک بیانیه کتبی متعهد به حمایت از شما برای ۲ سال اول خود را در استرالیا، از جمله محل اقامت و کمک های مالی برای رفع نیازهای زندگی مناسب ارائه دهد. رابطه شما با شریک زندگیتان به عنوان بخشی از روند درخواست ویزای ازدواج استرالیا ارزیابی شده است.
علاوه بر این، برنامه های کاربردی در برابر نیازهای بهداشت و شخصیت استرالیا ارزیابی شده است. اگر شخص متقاضی ۲ سال به صورت مشترک با همسر خود زندگی کند و مدارک این موضوع را اثبات کنند و به اداره مهاجرت ارائه دهند و اثبات کنند، شرایط اخذ اقامت دائم استرالیا را خواهند داشت . کسانی که قصد اقامت از طریق ازدواج را دارند باید ثابت کنند که رابطه ی آن ها واقعی است و هدف آنها از ازدواج کسب اقامت نبوده و باید مدارکی برای اثبات این موضوع برای قبل و بعد از ازدواج به دولت استرالیا ارائه دهند.
برای درخواست ویزای ازدواج استرالیا شخص متقاضی باید از نظر قانونی با فرد مورد نظر خود ازدواج کرده باشد، اگر شما در یک کشور دیگر از استرالیا ازدواج کرده باشید، باید ازدواج خود را طبق قوانین استرالیا به رسمیت ثبت کنید تا مورد تایید دولت استرالیا قرار بگیرد. اگر شما درخواست ویزای ازدواج استرالیا را دارید، باید ازدواج به صورت رسمی ثبت شده باشد و بتوانید اثبات کنید که در ۱۲ ماه گذشته با همسر خود به صورت مشترک زندگی کرده اید.

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب ازدواج با فرد خارجی

video شرایط مهاجرت به استرالیا
ویزای ازدواج استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

شما برای اخذ این نوع ویزا باید سن شریفتان کمتر از ۵۵ سال باشد و موافقت نامه های دولتی ایالات استرالیا ، داشتن حداقل سه سال سابقه مدیریت در مورد مذکور ، داشتن تمکن مالی حدود ۱۱۲۵۰۰۰ $ و تمکن ۷۵۰۰۰۰$ جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا ، کسب مدرک زبان انگلیسی حداقل IELTS 5 و عدم وابستگی جز همسر خود شرایطی است که برای انجام دادن این امر به آن توجه لازک را داشته باشید. ما بحث سرمایه گذاری به شما پیشنهاد نمی کنیم لذا اگر خواهان تحقق این امر هستید با وکلای حرفه ای مشورت کنید که موسسه حقوقی ملک پور شما را در اجرایی شدن این هدف می تواند همراه شما باشد.
۶٫ویزای خویشاوندان :
ویزای خویشاوندان در استرالیا برای تمام دوستان و بستگان شما این امکان را محیا می سازد تا بتوانند با دعوتنامه شما به نزد شما برای مدت محدودی که officer ویزای شما این مدت را معین می سازد و باید بدانید که تایید ویزای شما و مجوز اخذ ویزای شما در inter view توسط officer visa صادر می گردد . شخصی که برای این نوع tipe ویزا اقدام می نماید باید دارای تمکن مالی خوب ولی مدارکی دال بر تعلق خاطر به کشور خود و عدم قصد ماندن در کشور استرالیا را ارائه دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری در استرالیا

audio شرایط مهاجرت به استرالیا
اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

4. مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا

اخذ این نوع ویزا منوط به دریافت نامه حمایت دولت منطقه ای یا ایالتی در کشور استرالیا است . لذا باید همراه با این نامه شما تجربه و مهارت لازم در آن زمینه مذکور را دارا باشید .
شما برای اخذ این ویزا باید سنی کمتر از ۵۵ سال را علاوه بر داشتن حمایت نامه از ایالت های استرالیا و ارائه تمکن مالی حداقل پانصد هزار دلار استرالیا در حساب داشته باشید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به استرالیا از طریق ثبت شرکت میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمیدهند و این مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی میباشد.

انواع ویزاهای دسته ی پناهندگی استرالیا:

ویزای پناهندگی زیر کلاس ۲۰۰

این ویزا مربوط به کسانی می باشد که در کشور خودشان مورد تعقیب و پیگرد قانونی بوده و نیاز به اسکان در یک کشور دیگر را دارند. اکثریت کسانی که زیر گروه این ویزا قرار می گیرند توسط کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان، United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR)، بررسی شده اند و به دولت استرالیا جهت سکونت مجدد معرفی گردیده اند.

ویزای خاص بشر دوستانه زیر کلاس ۲۰۱

کسانی که در کشور خودشان هستند و مورد تعقیب و پیگرد قانونی می باشند و اجازه و امکان خروج از کشورشان را ندارند در زیر گروه این ویزا قرار می گیرند.

ویزای نجات اضطراریEmergency Rescue Visa زیر کلاس ۲۰۳

پروسه ی این ویزا بسیار سریع تر انجام می پذیرد و مخصوص به کسانی است که شرایط کلی پناهندگی را داشته و در عین حال زندگی و آزادیشان به سکونت مجدد به صورت بسیار فوری بستگی دارد.

ویزای زنان در معرض خطر زیرکلاس ۲۰۴

این دسته ویزا مخصوص زنان و وابستگانشان می باشد. کسانی که مورد تعقیب و پیگرد قانونی بوده و در خارج از خاک کشورشان هستند و کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان پیگیر پرونده شان است. این اشخاص از حمایت یکی از مردهای خانواده یا بستگانشان برخوردار نبوده و به دلیل جنسیت شان در معرض خطر تعدی، آزار و اذیت و یا سوء استفاده جدی هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video شرایط مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی
سخن آخر

در ارتباط با بهترین شرایط مهاجرت به استرالیا اصلح ترین شخص که می تواند راهنمای شما در این مسیر باشد یک وکیل مهاجرتی استرالیاست ، همچنین شما می توانید برای اخذ مشاوره های مهاجرتی با دفاتر حقوقی و مهاجرتی در ایران که در زمینه مهاجرت فعالیت قانونی دارند ، شرایط مهاجرت به استرالیا را جویا شوید .
ما در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شما را با شرایط مهاجرت به استرالیا آشنا سازیم اگر چنانچه اطلاعات مقاله فوق برای شما مکفی نبوده است شما میتوانید با تماس با موسسه حقوقی ملک پور و همکارش MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکارش در ایران و بلاروس تماس حاصل نموده و از امکان مشاوره رایگان در باب شرایط مهاجرت به استرالیا و راههای مهاجرت به استرالیا از قبیل سرمایه گذاری در استرالیا ، تحصیل در استرالیا ، کار در استرالیا و راههای دیگر بهره مند گردید .

law شرایط مهاجرت به استرالیا
26 پاسخ
 1. mona گفته:

  با سلام
  من 28 سالمه و هتلداری خوندم.5 سال هم میشه در استانبول کار کردم. میخوام برای ویزای کار هلند اقدام کنم. ممکنه راهنماییم کنید؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط شما بیشتر برای کشورهایی مثل اترش و آلمان مناسبه البته در صورتی که مدرک تحصیلی داشته باشین از دانشگاه سراسری یا آزاد به همراه سایر شرایط مورد نیاز برای کار در ایمن کشورها.

   پاسخ
 2. Faeze گفته:

  سلام
  ۲۲ سالم هست لیسانس دارم، زبان مسلط تا ۳ سال دیگه میخوام مهاجرت کنم و ارشدم رو هم بگیرم، شانسم برای مهاجرت به کانادا از طریق کار چقدر هست؟؟ ضمنا مدرک مربی گری و نجات غریق شنا و مدرک مربی مهدکودک هم دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 3. زهرا گفته:

  سلام زن 31ساله هستم سه فرزند دارم یک دختر 13و دو پسر 2و10 ساله دارم میخواستم از طریق پناهندگی برم با اینکه افغانی هستم آیا میتوانم بافرزندانم به آنجا مهاجرت کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   موسسه حقوقی ملک پور در خصوص پناهندگی هیچ گونه خدمات و مشاوره ای ارائه نمی دهد و اقدام از طریق روش های جایگزین را پیشنهاد می دهد.

   پاسخ
 4. HAWK گفته:

  سلام
  دیپلم . مرد 23 ساله دوسال سابقه کار به زبان انگلیسی مسلط. تخصص مکانیک خودرو های کره ای ژاپنی فرانسوی . تعمیرات موتور گیربکس سیستم تعلیق انژکتور برق تخلیه و توربو و…
  تو تعمیرگاه اجاره ای کار میکنم . درامدم خیلی خوبه اما سرمایه هیچی ندارم نه خونه نه ماشین . مجردم و با مادر پدرم زندگی میکنم
  آیا شانسی برای مهاجرت دارم؟
  در بدو ورود به استرالیا آیا تسهیلات یا حمایتی از طرفشون هست تا من اونجا کار کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوان پاسخ دقیقی به شما داد نیاز است که شرایط شما با جزئیات بیشتری بررسی شود. اما گزینه تحصیل می تواند یکی از پیشنهادات برای شما باشد.
   شما باید بتوانید هزینه های زندگی و یا تحصیل خود را فراهم کنید و تسهیلاتی در این رابطه ارائه نمی شود.

   پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز حداقل های لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی کشور استرالیا در هر دانشگاه متفاوت است. لذا جهت بررسی شرایط مهاجرت به استرالیا با توجه به رزومه حضرتعالی با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. زهرا شیشه چی گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  من زهرا شیشه چی ۳۸سال سن کارشناس مامایی چطور برای اخذ ویزای استرالیا میتونن اقدام کنم

  پاسخ
 6. لیلی گفته:

  باسلام همسرم سیتیزن استرالیاهستن وحدودسه ماهه که برای ویزای من اقدام کردن الان متوجه شدم ایشون به بانک بدهکارهستن آیااین بدهکاری مشکلی برای صدورویزای من بوجودنمیاره

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. علی گفته:

  با سلام. بنده کارشناس ارشد مکانیک هستم. تحصیلاتم را در دانشگاههای دولتی گذروندم. متاهل. 28 ساله. بعد از فارغ التحصیلی در حال حاضر 1.5 سال سابقه کار دارم. همسرم لیسانس حسابداری داره ولی سابقه کاری نداره. مدرک زبان نداریم ولی میخایم اقدام کنیم. بخایم اقدام کنیم برای زبان حدود 15 ماهی طول میکشه. تا اون موقع سابقه کارم هم 3 سال میشه.
  میخاستم ببینم آیا برای گرفتن ویزای مهارت لازمه که همسرم هم شاغل باشه و شغلش تو لیست استرالیا باشه یا نه؟
  از ابتدا تا گرفتن ویزا کلا چقدر زمان میبره؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. هادی گفته:

  سلام
  من به سرعت به دنبال راهی برای فرستادن خانوادم به استرالیا هستم .الان خودم در سوئیس زندگی میکنم وخانوادم در ایران ایا راهی هست که بتوانم کل خانوادم را با روش های قانونی به استرالیا بفرستم واونا بتونن اونجا اقامت دائم به دست بیارن
  خانواده من متشکل از مادرم حدود بالای ۴۲ سال پدر بالای ۴۲ سال خاهر بزرگم ۲۱ساله که البته اونو به سویس میارم خواهر کوچکم ۱۷ خواهر کوچکتر ۵ وبرادر کوچکم ۲سال است حالا به شدت به دنبال راهی برای فرستادن هرچه سریع تر انها به استرالیا هستم ایا راهی وجود دارد واگر هم هزینه دارد میوانید به طور مثال هزینه هر نفر را بگید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. حمیدرضا نوروزی گفته:

  سلام می خواستم بدونم با مدرک PTE می شه واسه مهاجرت اقدام کرد و اگه می شه چه نمره ای نیاز هست برای قبول شدن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. احمد گفته:

  سلام خسته نباشید،من 20ساله هستم ودانشجوی کارشناسی علوم سیاسی،میخاستم بدونم اگر لیسانسم روبگیرم و حدودا 8سال کارکنم،ایاشانسی هست بتونم برم استرالیازندگی کنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در صورت اخذ مدرک ای التس 7 میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. Mehrdadhosseini گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما
  بنده مهرداد حسینی هستم

  من و همسرم هردو 26 سال سن داریم و دارای مدرک عالی دانشگاهی از دانشگاه دولتی هستیم
  چند وقتی هست بدنبال گرفتن ویزای تحصیلی در یکی از دانشگاه های استرالیا هستیم
  شرایط و رزومه هردوی ما به شرح زیر هست که خدمتتون عرض می کنم:
  بنده خودم مهرداد حسینی متولد 5/5/1371 هجری شمسی دارای مدرک کارشناسی نقشه برداری از دانشگاه دولتی تفرش(تاریخ فارغ التحصیلی31/06/1394) و دارای 2 سال سابقه کار اجرایی نقشه برداری و مسلط به کار با کلیه تجهیزات نقشه برداری(دوربین ها و جی پی اس) همچنین مسلط به کار با نرم افزارهای auto cad ,civil,envi,arc gis, می باشم.
  همسرم:
  نگار شعبانپور متولد 27/11/1371 هجری شمسی در سال تحصیلی 1390 وارد دانشگاه دولتی تفرش شده و در 31/06/1394 از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است.در همان سال موفق به پذیرش در دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران شده و و در 02/11/1395 با معدل 35/17 از آن دانشگاه فارغ التحصیل و حائذ به مدرک کارشناسی ارشد GIS شده است.بلا فاصله بعد از اتمام تحصیلات در شرکت دانش بنیان وابسته به دانشگاه اصفهان به عنوان کارشناس برنامه نویس GIS مشغول به کار شده است.
  درخواست بنده از شما این است که با توجه به شرایط گفته شده آیا امکانی فراهم می شود تا بتوانیم بنده به عنوان نیرو ی کار و همسرم برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های استرالیا ادامه تحصیل بدهید.
  ضمنان هردو در حال گزراندن دوره برای اخذ مدرک آیلتس می باشم.

  منتظر پاسخ شما هستیم.
  ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. اخذ ویزای کاری کشور استرالیا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5