شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و بررسی شرایط آن

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا، مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیل در کانادا و انواع بورسیه تحصیلی کانادا در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار می گیرد. سوالات زیادی در زمینه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه وجود دارد که از جمله آنها می توان به چه مراکزی در کانادا بورسیه ارائه می کنند؟ شرایط اخذ بورسیه تحصیل در کانادا چیست؟ بورسیه های تحصیل در کانادا چه میزان از هزینه های تحیصل و زندگی دانشجو در کانادا را پوشش می دهند، اشاره نمود. ما در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد. کانادا یکی از پرتقاضاترین کشورهای جهان برای مهاجرت محسوب می شود. شما همراهان گرامی در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهامی در زمینه شرایط بورسیه تحصیل در کانادا، با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس تلفنی حاصل نمایید تا شرایط شما را به رایگان ارزیابی نموده و پاسخ سوال شما را بدهند.

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا 1 شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و شرایط عمومی آن

کشور کانادا کشوری سردسیر و منتهی به آبهای بین المللی است که بیشتر جمعیت آن در منطقه نزدیک به خاک آمریکا سکونت دارند و در نتیجه بخش زیادی از خاک این کشور پهناور خالی از سکنه می باشد. ولی این موضوع دلیل بر این نمی شود که از تعداد متقاضیان مهاجرت به این کشور کاسته شود. کانادا در قاره آمریکای شمالی در همجواری آمریکا قرار دارد و حکومت آن فدرال پارلمانی پادشاهی مشروطه، زیر نظر ملکه انگلستان است. همسایگان این کشور به جز آمریکا، اقیانوس اطلس شمالی، اقیانوس آرام و اقیانوس منجمد شمالی هستند. جمعیت تقریبی کانادا 35.675.000 نفر و مساحت آن در حدود 9.980.000 کیلومتر مربع است. پایتخت کانادا شهر اتاواست. پرجمعیت ترین شهرهای کانادا شامل تورنتو، مونترال وونکوور هستند. زبان رسمی کشور کانادا زبان انگلیسی و واحد پول آن دلار کاناداست. البته زبان فرانسوی نیز علاوه بر زبان انگلیسی، رسمی در کشور کانادا محسوب می‌شود. بررسی شرایط بورسیه تحصیل در کانادا یکی از ضروریات تحصیل در این کشور است.
در کشور کانادا منابع غنی و صنایع پیشرفته مانند خودروسازی، نفت، گاز، چوب و کاغذ، صنایع معدنی و محصولات کشاورزی از قبیل گندم و میوه و سبزی و..است. شرایط بورسیه تحصیل در کانادا مانند اغلب کشورها به شرایط و سوابق تحصیلی دانشجو بستگی دارد. 3 نوع بورسیه تحصیلی کانادا عبارتند از اسکالرشیپ(Scholarship)، گرنتس(Grants) و فاند (Fund). در ادامه این مقاله تفاوت ها و شرایط بورسیه تحصیل در کانادا، هزینه های تحصیل در کانادا و موارد دیگر مرتبط را به عرض شما می رسانیم.

شرایط عمومی کانادا شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش اول فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش اول فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

audio شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش دوم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش دوم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

audio شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش سوم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش سوم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

audio شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش چهارم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش چهارم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

audio شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش پنجم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

video شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

بخش پنجم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

audio شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و شرایط اخذ آن

سالیانه متقاضیان زیادی برای اخذ بورسیه تحصیل در کانادا اقدام می نمایند که به دلیل ظرفیت محدود اعطای بورسیه، همه آنها موفق به اخذ بورسیه نمی شوند. دانشجو می بایست شرایط خاصی را داشته باشد تا بتواند رضایت دانشگاه و مرکز آموزشی مورد نظرش را جلب نماید که به وی بورسیه اعطا کند. شرایط بورسیه تحصیل در کانادا به نوع بورسیه وابسته است. به محض برخورد نام بورسیه واژه هایی که به ذهن متقاضیان سوق می کند عبارتند از Scholarships, grants, fund که مدل های مختلف بورسیه تحصیل در کانادا هستند. Scholarships بر پایه شرایط تحصیلی متقاضیان می باشدکه توسط منابع دولتی یا شرکت های خصوصی یا دانشگاه ها عرضه می گردد که این قبیل اسکالرشیپ ها اصطلاحا فلوشیپ fellowship هم نامیده می شود. در اسکالرشیپ یا فلوشیپ معدل دانشجو در مقاطع پیشین، مدرک زبان و تحقیقات و سوابق پژوهشی مانند مقاله اهمیت دارد. متقاضی می بایست برای گرفتن این بورسیه تحصیلی کانادا، از صلاحیت های علمی مانند معدل بالا، مقاله، و نمره زبان انگلیسی یا GRE مناسبی برخوردار باشد. برای اخذ اطلاعات و مشاوره در زمینه تحصیل در کانادا می توانید با مشاوران موسسه ی ملک پور ارتباط برقرار نمایید.

نظام آموزشی کانادا

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی

اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس کمی سخت تر از سایر مقاطع تحصیلی است. بهترین راه اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس این است که ابتدا با اخذ پذیرش تحصیلی وارد کانادا شوید و پس از یک یا دو ترم تحصیلی با ارائه نمرات و وضعیت تحصیلی مناسب، از دانشگاه محل تحصیل بورسیه اخذ نمود. مبلغ بورسیه اعطایی در مقطع لیسانس بین 2 تا 5 هزار دلار کانادا برای دانشجویان بین المللی و 2 تا 9 هزار دلار کانادا برای دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه های کانادا می باشد.

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد

اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد مستلزم داشتن شراط علمی قوی، مقالات و پژوهش های بین المللی، نمره زبان بالا، سن مناسب و داشتن توصیه نامه از اساتید برجسته دانشگاه است. این بورسیه ها به صورت علمی تحقیقاتی بوده و دانشگاه مورد نظر مبلغی را به عنوان بورسیه در ازای فعالیت های علمی و تحقیقاتی دانشجو برای دانشگاه در طول تحصیل، به وی ارائه می نماید. این بورسیه ها در حدود 14 هزار دلار کانادا هستند.

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا در مقطع دکترا

بورسیه های ارائه شده در مقطع دکترا در کانادا به صورت دستیار آموزشی و دستیار تحقیقاتی ارائه می شوند. دانشجو بسته به میل خود و نوع بورسیه می تواند در ازای مبلغی که برای بورسیه و تحصیل رایگان دریافت می کند، به تدریس در دانشگاه و یا انجام تحقیقات و فعالیت های علمی تا پایان مدت تحصیل مشغول می شود که نوع دوم بیشتر برای دانشجویان رشته های فنی و علوم پایه است. این بورسیه ها مبالغی تا 18 هزار دلار کانادا را پوشش می دهند.

فرم درخواست ارزیابی بورسیه تحصیلی

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و دانشگاه های بین المللی آن

تمام دانشگاه های کانادا بورسیه تحصیلی ارائه نمی دهند و یکی از شرایط بورسیه تحصیل در کانادا این است که از دانشگاه های ارائه دهنده آن اطلاع حاصل نمود و آنها را شناخت. بورسیه های تحصیلی کانادا عموماً از سه مرکز “موسسه تحصیقیاتی و بهداشتی کانادا، شورای علوم طبیعی و تحقیقات مهندسی و شورای تحقیقات علوم انسانی” ارائه می شوند که این مراکز 167 بورسیه را به دانشجویان بین المللی اعطا می نمایند. این تعداد کم به این دلیل است که دانشگاه ها و مراکز آموزشی کانادا تمایل بیشتری به اعطای بورسیه به متقاضیان کانادایی دارند تا دانشجویان بین المللی. در ادامه این بخش به معرفی چند مرکز ارائه دهنده بورسیه به همراه مبالغ اعطایی آن خواهیم پرداخت:

 • بورسیه Banting

  یک نوع بورسیه بین المللی جهت تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های علوم طبیعی و اجتماعی و یا در زمینه تحقیقات بهداشتی می باشد.

 • کمک هزینه های دانشجویی کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد

  این نوع بورسیه تحصیل در کانادا معمولا برای متقاضیان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا یک CGS-M اختصاصی می باشند.

 • بورسیه پژوهش(IDRC) بورس های تحصیلی دولت کانادا برای دانش آموزان کشورهای در حال توسعه

  تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد و یا پژوهش در مقطع دکترا در یک دانشگاه شناخته شده در کانادا امکان پذیر می باشد.

 • بورس تحصیلی کارشناسی ارشد NSERC

  این نوع کمک هزینه تحصیلی دولت کانادا، کمک های مالی و برای دانش آموزان برجسته از لحاظ علمی، برای انجام تحصیل در رشته های علوم طبیعی و مهندسی در یک دانشگاه معتبر کانادا عرضه می گردد.

اسامی برخی از بورسیه های دانشگاهی در کانادا:

 • بورس های تحصیلی و فرصت های مطالعاتی ترودو
 • بورس تحصیلی دانشگاه کارلتون
 • بورس تحصیلی دانشگاه کونکوردیا
 • بورس تحصیلی دانشگاه کلگری
 • بورس تحصیلی دانشگاه نیویورک
 • بورس تحصیلی دانشگاه ساسکاچوان
 • بورس تحصیلی دانشگاه تورنتو انتاریو
 • بورس تحصیلی دانشگاه واترلو

در جدول زیر به اسامی برخی از دانشگاه های ارائه دهنده بورسیه تحصیل در کانادا به همراه مبلغ بورسیه ر مشاهده خواهید نمود:

دانشگاه های ارائه دهنده بورسیه مبلغ بورسیه طول مدت تحصیل
دانشگاه بین المللی یورک 6000 تا 10000 دلار 4 سال
دانشگاه ونیر کانادا 50000 دلار 3 سال
دانشگاه واترلو 2205 تا 4090 دلار 2 تا 3 سال
دانشگاه کلگری 1000 تا 40000 دلار 3 سال
دانشگاه اوراق بهادر پیرو 60000 دلار 3 سال

 

دانشگاه های کانادا

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و مدارک مورد نیاز

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا را تا به این جای این نوشتار بررسی نمودیم. برای اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا می باسیت مدارکی را ارائه کرد تا بتوان بورسیه را از دانشگاه مورد نظر اخذ نمود. این مدارک شامل موارد زیر می باشند:

 • مدارک تحصیلی اسکن شده همراه با ترجمه
 • ریز نمرات اسکن شده همراه با ترجمه
 • عکس 3.5 در 4.5
 • کد پستی و آدرس دانشجو
 • انگیزه نامه یا SOP
 • توصیه نامه
 • مدرک زبان آیلتس یا تافل

  بسته به مقطع و دانشگاه محل تحصیل

 • ارائه مقالات بین المللی و پروپوزال های دانشجو

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و ویزای آن

در صورتی که دانشجو موفق به اخذ بورسیه تحصیلی ار دانشگاه های کانادا شود، در مرحله بعدی می بایست برگه پذیرش خود را به همراه مدارک هویتی و مورد نیاز به سفارت کانادا برده و درخواست ویزای تحصیلی کانادا نماید. نکته مثبت در اخذ ویزای تحصیلی کانادا و صرفه جویی در وقت و هزینه ها این است که بخش اعظم پروسه اخذ ویزای تحصیلی کانادا را می توان به صورت آنلاین اخذ نمود. این پروسه عموماً 9 هفته طول خواهد کشید. مرحله نهایی نیز پروسه بایومتریک و مراحل اداری اخذ ویزای تحصیلی کاناداست که در انتهای این پروزسه به شما اعطا خواهد شد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و هزینه های زندگی

هزینه زندگی در کانادا بستگی به نوع زندگی دانشجو، شهر محل تحصیل و دانشگاه محل تحصیل وی خواهد داشت و به عنوان مثال امکان دارد هزینه زندگی و تحصیل برای یک دانشجو در شهر گرانی مثل تورنتو کمتر از شهر ادمونتون باشد. در این بخش به میانگین هزینه های زندگی در کانادا خواهیم پرداخت:

فهرست اقلام قیمت به دلار کانادا
شیر یک لیتر 2.34
نان یک قرص 500 گرمی 2.84
برنج یک کیلو 4.01
تخم مرغ 12 عدد 3.31
گوشت مرغ 1 کیلو 13.34
گوشت گوساله 1 کیلو 14.89
سیب 1 کیلو 3.97
موز 1 کیلو 1.71
سیب زمینی 1 کیلو 2.69
پیاز 1 کیلو 2.62
آب یک بطری 1.5 لیتری 2.27
هزینه ما هیانه ایاب و ذهاب 95
هزینه های جانبی آب و برق و سرمایش و گرمایش برای آپارتمان 85 متری 147.43
اینترنت پرسرعت با سرعت 60 مگابایت بر ثانیه و حجم نامحدود 73.92
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 1238.43
آپارتمان 1 خوابه در حومه شهر 1008.03
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 2001.78
آپارتمان 3 خوابه در حومه شهر 1656.28

how to study and work in canada شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

هزینه زندگی در کانادا
شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و کلام آخر

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا، مراکز ارائه دهنده بورسیه تحصیل در کانادا و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیلی کانادا را در این نوشتار بررسی نمودیم. کشور کانادا به دلیل استانداردهای بالای زندگی همواره پذیرای مهاجرین بسیاری از جای جای جهان می باشد که بخش قابل توجهی از آنها نیز ایرانی بوده و به دنبال مهاجرت تحصیلی در کانادا هستند. اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا آسان نبوده و مستلزم داشتن شرایطی است که در این مقاله به آنها پرداختیم. شما عزیزان در صورت نیاز به اخذ راهنمایی بیشتر در زمینه شراط بورسیه تحصیل در کانادا می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی همکاران صبور ما برخوردار شوید. همچننی در صورتی که سوالی در زمینه شرایط بورسیه تحصیل در کانادا و سایر موضوعات مرتبط با تحصیل در کانادا دارید، آن را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ گویند.

68 پاسخ
 1. Shadi گفته:

  سلام. من مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار رو دارم با معدل ۱۸ و خورده. مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه. میتونم برای بورسی دانشگاه کانادا و آلمان اقدام کنم ؟و چقدر هزینه داره اپلای؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 2. Amirhosein گفته:

  با سلام
  من ورودی ۹۷ دانشگاه روزانه هستم و ۱۹ سالمه(آذر میشه ۲۰)
  برای اشکالرشیپ در رشته برق در مقطع کارشناسی،نمره ی چند زبان میخواد و معدل دیپلم و پیش دانشگاهی چه قدر باید باشه؟
  آیا این دو یا سه ترمی که ایران میخونم،تاثیری داره یا نه؟
  با سپاس از موسسه خوبتون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 3. امین براتی گفته:

  سلام وقت بخیر من به تازگی از دانشگاه آزاد رشته معماری در مقطع لیسانس با معدل بالای 17 فارق التحصیل شدم و 2 مقاله isi و 2 مقاله بین المللی دارم و زبان 6.5 دارم آیا میتونم برای بورسیه در دانشگاه های کانادا که حد اعقل شهریم رو بده اقدام کنم؟ ممنونم ازتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 4. Faranak گفته:

  سلام خسته نباشید، وقتتون بخیر
  من مدرکم کارشناسی حقوق هست و میخوام برای ادامه تحصیل(ارشد) در کشور کانادا همراه با بورسیه یا فاند اقدام کنم، ممکن هست راهنماییم بفرمایید؟؟!
  و آیا امکانش هست در ارشد رشته روانشناسی را انتخاب کنم با شرایط بورسیه؟؟!
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   با توجه به تعداد بالای تقاضا برای تحصیل در کانادا بخصوص از طریق بورسیه، امکان تحصیل در رشته دیگری را نخواهید داشت.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با تشکر از توجه شما، تمامی ویدئوها چک شدند و مشکلی نداشتند. پیشنهاد میکنیم ویدئو ها را در صفحه جداگانه ای باز نموده و با توجه به سرعت اینترنت در ایران، مقداری صبر نمایید تا آماده پخش شوند.

   پاسخ
 5. احسان گفته:

  سلام میبخشید فارغ التحصیلان رشته های مهندسی که مدرک خودشون از دانشگاه جامع علمی کاربردی دارن با معدل بالا ۱۸ امکان پذیرش و ادامه تحصیل در کانادا رو دارن؟
  امکان دریافت بورس چطور؟

  با تشکر فراوان

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که رزومه تحصیلی مناسبی داشته باشید امکان پذیر می باشد. بورسیه تحصیلی معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود.

   پاسخ
 6. سیامک گفته:

  با سلام من لیسانسم سال 91 گرفتم فوق لیسانسمم سال 94 گرفتم جفتشونم سراسری تو رشته برق و ارشدمو تهران گرفتم معدلمم هر دو مقطع تقریبا 16 بوده و مقاله هم ندارم ولی خب خیلی نرم افزارای تخصصی مسلط هستم پروژه برنامه نویسی تو رشتم زیاد انجام دادم، نمره ایلتسم 7 هست میخواستم بدونم شانسی دارم برای دکترای تو یه دانشگاه خوب تو کانادا فاند (اسکولارشیپ) بگیرم، چون توانایی انجام پروژه دارم…ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. رز گفته:

  سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون. من ۳۹ ساله هستم و می خواستم بدونم که آیا برای ویزای تحصیلی کانادا محدودیت سنی وجود داره؟ یا تو هر سنی میشه پذیرش گرفت؟
  برای اخذ بورسیه چطور؟ محدودیت سنی وجود داره یا نه؟ خیلی ممنون میشم که پاسخ بدید!
  یا اینکه تا فارغ التحصیل بشم برای اقامت دائم یا اخذ ویزای کار سنم اجازه میده!
  خیلی ممنونم از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. کشور کانادا معمولاً نسبت به سن سخت گیری دارد البته گپ تحصیلی شما نیز مهم است و اگر فاصله زیادی از آخرین مدرک تحصیلی شما گذشته باشد شانس کمی خواهید داشت.

   پاسخ
 8. میثم گفته:

  سلام، من دانشجوی ترم آخر ارشد برق گرایش کنترل با معدل 19.2 هستم. دارای چند مقاله ISI هستم ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده ام. لطفا راهنمایی کنید آیا امکان تحصیل در کانادا، انگلیس، هلند و یا کشورهای دیگه رو دارم؟
  وضع مالب خوبی برای تامین مخارج توسط خودم رو ندارم. ایا میتونم بورسیه رایگان از این کشورها دریافت کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل دکترا باید رزومه خود را در اختیار اساتید دانشگاه ها قرار دهید و در صورتی که یک استاد سوپروایزر شما را بپذیرد و بورسیه تحصیلی اعطا کند می توانید برای تحصیل دکترا در کشورهای ذکر شده اقدام کنید. همچنین شما می توانید فرم درخواست بورسیه تحصیلی را از لینک زیر تکمیل نمایید تا کارشناسان ما به صورت رایگان شرایط شما را بررسی کنند و در صورتی که مورد مناسبی برای شما وجود داشت برای عقد قرارداد با شما تماس خواهند گرفت.

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 9. matin گفته:

  سلام اقای ملک پور
  من دانش اموزم رسته تجربی هستم و ۱۸. سالمه و امسال سال اول کنکور هستم
  معدل بالای ۱۹.۵. دارم و در مدارس تیزهوشان مشغول به درس هستم و بودم و دارم برای امتحان ایتلس میخونم
  از نظر مالی هم شرایط خوبی داریم
  و اینکه عموم هم تورنتو اقامت دارند
  میخواستم بدونم چند درصد میتونم ویزای اسکولارشیپ را بگیرم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولاً در مقطع لیسانس بورسیه تحصیلی اعطا نمی شود. برخی از افراد ممکن است پس از چند ترم تحصیل و عملکرد درخشان موفق به دریافت کمک هزینه های تحصیلی یا اسکولارشیپ شوند.

   پاسخ
 10. ارتمیس گفته:

  سلا‌م‌من‌معدلم‌بیست‌هست‌وتوی‌امتحانات‌استانی‌همیشه‌رتبه‌برتر‌هستم‌وعلاقمند‌به‌تحصیل‌در‌کانادا‌می‌باشم‌اما‌‌وض‌مالی‌خوبی‌ندارم‌میتونید‌بهم‌کمککنید‌ممنون‌میشو

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در کانادا رایگان نمی باشد و ملزم به پرداخت شهریه می باشید. اما دانشگاه های آلمان و اتریش تقریبا رایگان می باشد.

   پاسخ
 11. امین گفته:

  سلام ببخشید من الان ۱۷ سالمه و رشته تجربی می خوانم و معدلم هم ۱۹.۵۲ و در دهم و یازدهم بالای ۱۹ بوده من مدال نقره المپیاد شیمی رو هم دارم و همیشه نمرات زیست و شیمیم بالا بوده زبانم هم ایلتس ۶.۵ دارم آیا شرایط بورسیه دانشگاه های کانادا رو دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهید

  Rating: 4
  پاسخ
 12. Juel گفته:

  سلام آقای ملک پور، خسته نباشید
  من به زبان انگلیسی مسلط هستم و درحال یادگیری زبان فرانسه هستم. رشته ی من علوم انسانی هستش.
  میخواستم بدونم میتونم در کانادا و استان کبک یا بقیه شهر ها و استان ها ، در رشته حقوق تحصیل کنم به همراه بورسیه؟ من پدر و مادرم پولی به اونصورت ندارند بخوان پول دانشگاه خارجی بدن. میخواستم بفهمم آیا دولت کانادا حمایت میکنه یا نه؟
  مرسی

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام معدل و رزومه بسیارمهم است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 13. گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من دانشجوی ترم 1 مهندسی صنایع دانشگاه دولتی علم و فناوری مازندران هستم . و میخواستم برای سال بعد بورسیه بگیرم. اگه تا سال اینده مدرک زبان هم بگیرم و معدلمم بالا باشه به خاطر اینکه دانشجوی دانشگاه های تهران نیستم امکان بورس شدن برام وجود نداره؟

  پاسخ
 14. adam گفته:

  با سلام وخسته نباشید خدمت شما
  اولا تشکر میکنم بابت لطف و محبت مشا عزیزانی که ساعت ها وقت میگذارید و جواب ماهارو میدید ویک تشکر فراوان از جناب ملک پور که با علم و زحمت خود توانست بهترین موسسه حقوقی ایرانی رو چه در ایران چه در خارج تاسیس کنه
  بنده جوانی 24 ساله هستم که فاارغ التحصیل دانشگاه ازاد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار با معدل 18.79 و مسلط به زبان انگلیسی در سطح بالا
  ولی سطح مالی کم (حدود سالی 100 ملیون تومن )هستم
  ایا میتونم بورسیه بشم و در کنار درس کار دانشجویی بقیه هزینه تحصیل رو پرداخت کنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز بله امکان پذیر است ولی باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید. همچنین در زمان دانشجویی شما اجازۀ کار پاره وقت خواهید داشت.

   پاسخ
   • shima گفته:

    سلام خسته نباشین،ببخشید میخواستم بدونم آزمون های بورسیه رو چجوری باید بدیم و اینکه من 13 سالمه و میخوام آزمون بدم ممنون میشم راهنماییم کنین.

    پاسخ
    • M.N گفته:

     با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

     پاسخ
 15. m.s گفته:

  سلام من ٣١ سالمه ليسانس رشته معماري از دانشگاه آزاد ميخواستم بدونم راهي هست براي گرفتن بورسيه تحصيلي در كشور كانادا پيشا پيش ممنون از راهنماييتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 16. m.s گفته:

  با سلام من امسال به کلاس یازهم میرم و در مدرسه تیزهوشان (فرزانگان) در رشته تجربی درس میخونم و به زبان انگلیسی مسلط هستم و تا اخر ماه دوره پری ایلتس رو تموم میکنم و همچنین مدرک تی تی سی هم دارم و معدل های سال های تحصلیم به جز یک مورد بالای 19 بوده است . میخواستم بدونم با فرض داشتن نمره مورد نیاز در ازمون ایلتس میتونم سال اخر دبیرستان خودم رو در کانادا بورس تحصیلی بگیرم ( در دبیرستان کانادا درس بخونم ) یا نه ؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 17. شهلا گفته:

  سلام و عرض ادب.من ۳۵ سالمه دو تا فرزند دارم. فوق لیسانس زمین شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارم با معدل ۱۷.۵. مقاله ای ندارم زبانمم خوبه ولی مدرک ندارم. قصدم مهاجرته. به هر شکل که شده . ولی با شرایط مالی که دارم فک میکنم شروعش باید با ویزای تحصیل و گرفتن بورسیه باشه .ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان از طریق ویزای کار اقدام نمایید. اما جهت اینکه این مسئله باید به صورت دقیق تری مورد بررسی قرار گیرد پیشنهاد میکنیم با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. maziar samiei گفته:

  درود بر شما جناب آقای دکتر ملک پور بنده در حال حاضر دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان هستم (ترم 3) می خاستم درباره نحوه بورس شدن و شیوه ی گرفتن ویزای تحصیلی وهمچنین نحوه گرفتن اقامت پس از تحصیل در کانادا از طریق اکسپرس اینتری رو از شما راهنمایی دریافت کنم . با تشکر.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 19. سامی گفته:

  با سلام..
  دانشجوی رشته رادیولوژی هستم یا همون Medical radiotecnologist .
  دو سه تا مقاله isi دارم
  معدل بالای 17
  در حال گرفتن ایلتس بالای 7
  قصد دارم برای دانشگاهی در کانادا پذیرش بگیرم (مک مستر)… در رشته medical radiation science
  ایا به نظر شما من امکان گرفتن فول فاند رو دارم یا خیر….

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 20. پریسا گفته:

  سلام و احترام
  خواهش میکنم به سوالاتم جواب بدین .
  من دختری 26 ساله ترم آخر ارشد رشته بیوتکنولوژی م از دانشگاه دولتی و معدل 17.5 و یک مقاله آی اس آی
  موضوع تز ارشدم نانوذرات هست و برای زبان هم اقدام کردم که ظرف یک سال به نمره مورد نظر برسم .میخواستم ببینم چقدر شانس دریافت بورسیه کانادا رو دارم ؟و آیا همسرم هم میتونه با من بیاد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 21. maziar samiei گفته:

  سلام، میشه شرایط بورس تحصیلی در کانادا و ایتالیا برای دکتری مهندسی صنایع رو توضیح بدید، باتوجه به این موصوع که پایان نامه ارشد من در حوزه داده کاوی و فروش هست، لطفا جواب بدید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 22. میلاد گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشی
  خیلی کوتاه میگم چون حس میکنم قصد و نیت قلبی خوب و مثبتی دارید دوس دارم جواب سوالمو از شما بگیرم .
  شرایطم
  25 سال دارم
  مجرد
  کارت معافیت خدمت کفالت دارم.
  در حال حاضر دانشجو(دوترم دیگه دارم تا فارغ التحصیل بشم)
  زبان انگلیسی بد نیست ولی مدرک ندارم.
  رشتم مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه سراسری رازی کرمانشاه
  معدلم 15
  شرایط مالی 40 تا 50 ملیون در حال حاضر.
  از لحاظ روحی عالیم..ادم ارومی هستم کلا ..به دین و مذهب کسیم کاری ندارم ..درمورد سیاستم خوشم نمیاد فکر کنم .
  #از شما میخوام با فرض معدل کل 16.5.. و معدل 60واحد اخر17…ایلتس6.5 و شرایط مالی که خدمتون گفتم به سوالم پاسخ بدید .
  هدف بنده بورس گرفتن دانشگاه خوب و نهایت کاره خوبه…با تلاش و سختی کشیدنم مشکل ندارم…رشته مورد نظرم (هوافضا .ساخت وتعمیر قطعات و موتور هواپیما و جت و..) واقعا تو ایران دانشگاه و شغل رشته ای که دوس دارم به صورت تخصصی وجود نداره. با این شرایطم کدوم دانشگاه ها و کشورها …به شرایط من میخوره ؟؟؟؟
  طبق چیزی که دیدم ازتون حس میکنم نطراتم شبیه شما هست ی جورایی ،اعتقادم اینه که نشد برای ادم معنا نداره ..من میخوام واسه آیندم بجنگم ..اگر پیش نهادی دیگه ای دارید اونم دوس دارم بشنوم .
  با تشکر .میلاد.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط مالی شما برای مهاجرت به کانادا کافی نمیباشد . جهت اقدام از طرق دیگر یا کشورهای دیگر میتوانید با کارشناسان ما مشاوره بفرمایید.

   پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  سلام روز بخير من فوق ليسانس مهندسي برق قدرت دارم و ٢ تا مقاله آي اس آي هم دارم و ٣٤ سال سن دارم براي دكترا ميخواستم براي كانادا پذيرش بگيرم، معدلم هم ١٦:٤٣ و آيلتس ٦.٥ هم ميتونم بگيرم. ميخواستم ببينم چقد براي پذيرش و فاند شانس دارم، فاند برام خيلي مهمه، ممنون از راهنماييتون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای دریافت فاند , شما ابتدا باید در مقطع فوق لیسانس شرکت کرده و در صورتی که از نظر علمی و مقالات مورد تایید دانشگاه قرار گرفتید به شما فاند تعلق میگیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 24. Elham Farahani گفته:

  سلام. خسته نباشید. ممنون از اطلاعات کامل و عالی. من از دانشگاه آلبرتا برای کارشناسی رشته science پذیرش دارم. اپلیکیشن ویزا رو هم فرستادم. متاسفانه با بالا رفتن بی رویه قیمت دلار هزینه ها هیچ داره بیشتر میشه و از مقداری که من حساب کرده بودم گذشته میخواستم ببینم آیا کمک هزینه تحصیلی که بر اساس نیاز مالی هست )bursary ) به من هم تعلق میگیره؟
  و اینکه چه راهی رو برای انتقال پول از ایران به کانادا پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. ایمان گفته:

  سلام. من 34 ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه صنعتی مالک اشتر با معدل 18 دارم. 12 سال سابقه مدیریت و مقاله ISI و توصیه نامه از اساتید هم دارم. با داشتن آیلتس 7.5 و GMAT 720میشه از اروپا یا آمریکا یا انگلیس برای دکتری MBA بورس گرفت؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. Reza گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید به آقای ملک پور محترم.اولاً بسیار ممنونم که با صحبت هایتان به ما انگیزه و روحیه می دهید، خیلی با ارزش است. اگر تمام شرایط را داشتیم ( فوق لیسانس، آیلتس، GRE, مقاله و … ) و بورس راهم گرفتیم ،حال در مقابلش ۱_اگر سربازی نداشته باشیم ،۲_ و تعهدی که به ازای هر سال در دانشگاه دولتی درس خواندن، باید ۲ سال برای دولت خدمت کنیم ( فرضاً مجموعاً می شود ۱۲ سال ) ، می خواهم بدانم آیا می توان به دانشگاه مقصد رفت یا خیر؟ اگر می توان رفت ، آیا می توان بعد از پایان تحصیل ، در کشور مقصد اقامت گرفت یا خیر؟ اگر نمی شود راه حلش چیست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان خروج برای شما وجود دارد اما شرایط باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. Reza Shokri گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید،آیا ااین مطلب صحیح است که با دریافت دیپلم کانادایی،و با معدل بالای ۹۰-۹۳ می‌توان scholarship گرفت؟ یا اینکه داشتن دیپلم‌کانادایی در روند و مبلغ شهریه تفاوتی دارد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه فرد (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توان بورس تحصیلی دریافت نمود. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. mie.editor2 گفته:

  سلام وقتتون بخیر .میخواستم بدونم کسی که ترم دوم هوشبری رو گذرونده باشه در دانشگاه روزانه با نمره ایلتس ۷ و بدون هیچ سرمایه ای میتونه بورس تحصیلی بگیره حالا بسته ب رزومه ای که داره ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 29. محمدکاظم گفته:

  سلام لیسانس شهرسازی دارم…ترم3 فوق لیسانس برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه تهران هستم؛هدفم مصمم برای ادامه تحصیل در خارج کشور دارم….حالا یا دکترا یا ارشد مجدد،زبانم بد نیست ولی ایلتس نگرفتم هنوز…کانادا یا آمریکا رو توضیح بدید ممنون..

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل فوق لیسانس یا دکترا برای شما در این کشورها وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقاطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  سلام. وقت شما بخیر. ٢٧ ساله و مجرد هستم. لیسانس شیمی و ارشد شیمی از دانشگاه سراسری را دارم و یک مقاله ISI از پروژه ارشدم دارم. معدل کارشناسی ١۴.١۵ و معدل ارشدم ١۶.٣٠ میباشد. فعلا امتحان زبان ندادم و مدرک ندارم ولی بزودی اقدام میکنم. امکان داره راهنمایی کنید که آیا میتونم از دانشگاه های کانادا بول فاند ارشد بگیرم در یکی از رشته های مرتبط باشیمی؟ آیا من با این شرایط شانسی برای بورسیه شدن دارم که هزینه تحصیلی نداشته باشم؟هدفم اخذ اقامت و کار هست در کانادا ولی میخوام از طریق بورسیه ارشد اقدام کنم که دوباره اونجا ارشد بگیرم، آیا برای من شانسی هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. شرایط شما برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس مناسب است که با تحصیل در این کشور امکان کار پس از تحصیل و در نهایت اخذ اقامت برای شما فراهم می باشد. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام میخواستم بدونم ایا با رتبه کنکور میشود که در کانادا بورسیه تحصیلی گرف یا نه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5