شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

شرایط اقامت انگلستان  از طریق خرید ملک

شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک که یکی از راههای مهاجرت به انگلستان میباشد را در این مقاله شرح و بصورت علمی توضیح خواهیم داد، اینکه قوانین جدید اقامت انگلستان  از طریق خرید ملک و یا شرایط مهاجرت به انگلستان از این طریق و همچنین شرایط اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری در انگلستان و شرایط تمکن مالی در انگلستان را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد، و در این مقاله درخواهید یافت که مزایای اقامت انگلستان  از طریق خرید ملک چیست ، و عوامل و مدارک مورد نیاز برای اقامت انگلستان از طریق خرید ملک را برای شما گردآوری نموده ایم ، در این مقاله میخوانید که افرادی که جزء تبعه اتحادیه اروپا نیستند، چگونه می توانند در انگلستان  خرید ملک انجام دهند و از شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک با خبر شوند.

با مطالعه مقالات موسسه حقوقی ام آی ای (همکار موسسه ملک پور) در سایت موسسه حقوقی ام آی ای (همکار موسسه ملک پور) میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به  شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک را بدست بیاورید.

شما را به دیدن و شنیدن فایلهای استاد ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب مهاجرت به انگلستان و سرمایه گذاری در انگلستان دعوت مینماییم.

video شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

 

audio شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک
video شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

 

کشور بریتانیا کشوری است که در حال رونق اقتصادی است اما با این حال بسیاری معتقدند که خرید ملک در این انگلستان یک دارای یک پروسه و چشم انداز مشکل می باشد اما هم اکنون قیمت ها در سطح جهانی افزایش قابل توجهی داشته باشند.

 

گرفتن وام مسکن در انگلستان :

گرفتن وام مسکن برای خرید خانه یک برنامه ساختار یافته است که بانک ها در کشور انگلستان این پروژه را انجام می دهند و افراد می توانند این وام را با بهره در مدت زمان طولانی (معمولا ۲۵ سال) به بانک ها برگرداند

 

مالکیت به صورت شخصی در انگلستان :

به صرفه ترین راه برای خرید ملک در کشور انگلستان این است که اموال خریداری شده به نامه  یک یا چند نفر از افراد باشد البته که ین حالت به شرایط فرد بستگی دارد.

برای خرید ملک در انگلستان و اینکه فرد از این راه بخواهد با اقامت این کشور برسد نیاز می باشد که فرد مالیات های مورد نظر از جمله مالیات: ATED (مالیات به صورت سالانه برای  خانه ها) و نرخ بالاتر SDLT (تمبر مالیاتی ملک) وضع شده است،  اگر ثابت  شود که  آن ملک خریداری شده برای  محل اقامت اصلی مالک خصوصی (PPR) است، CGT (مالیات بر سود سرمایه)  به آن تعلق نمی گیرد.

یکی از عیوب این این شیوه می توان: تعهد به پرداخت IHT (مالیات بر ارث) انگلستان را نام برد که   حدود ۴۰٪ پس از فوت فرد است، به عنوان  مثال، اگر به صورت  اشتراکی ملکی خریداری شود پس از فوت  یکی از مالک ها ، ملک به صاحب بازمانده انتقال پیدا می کند. روش دیگر این می باشد  که  IHT را می توان با اخذ وام (securing a loan) به حداقل قیمت  رساند، یا مالیات های فروش  را می توان با اخذ بیمه ی عمر با هزینه های پایین پوشش داد. نقل و انتقالات به صورت  مادام الحیات (Lifetime transfers) به نسل های  بعد یکی پس از  دیگری از راه های معروف کاهش دادن IHT می باشد.

اگر فردی ساکن انگلستان نباشد و بخواهد یک ملک مسکونی در کشور انگلستان را بفروشدۀ، ممکن است مجبور به جبور به پرداخت CGT شود.

 

شیوه خرید ملک در انگلستان:

برای خرید ملک در انگلستان باید از دریچه های بسیار دقیق به ابن موضوع نگاه کرد زیرا که عملا خرید ملک در انگلستان قیمتی حدود۷۵۰ هزار پوند تا ۲ ملیون پوند  استارت می خورد و املاکی با زیر قیمت ۲ ملیون پوند خریداری می شود منجر به اقامت انگلستان از طریق خرید ملک  نمی شود و خریداری خانه با قیمیت زیر ۲ملیون پوند بیشتر برای افرادی مناسب می باشد که خود این افراد دارای اقامت انگلستان از راه های تحصیلی و یا کار و یا سرمایه گذاری هستند اما اگر افراد ملکی با ارزش قیمیت ۲ ملیون پوند به بالا خریداری نمایند، از این طریق می توانند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقامت نیز دریافت نمایند.

 

خرید ملک در لندن:

خرید ملک در انگلستان  در مقایسه با کشورهای دیگر به طور کلی دارای قیمیت بالایی می باشد .  در نتیجه با بالا بودن هزینه ها ، تقاضا برای خرید ملک در انگلستان کاهش یافته است. در لندن ، بر خلاف دیگر شهرهایی که در طول بحران بانکی اخیر قیمت خانه کاهش یافته است، نخستین شهری است که  با قیمت های بین 4 تا 6 درصد طی سال گذشته افزایش یافته است.

املاک در لندن در عرضه کوتاه است، که قیمت ملک را تا حد زیادی بالا می برد.با وجود اینکه انگلستان در رکود اقتصادی دوام آورده و وام های مسکن سخت تر شده است، محیط اقتصادی فعلی فرصت های خرید خوبی را برای افرادی که مالکیت خارج از پایتخت را دریافت می کنند و نیازی به وام مسکن بزرگ ندارند، ارائه می دهد. متأسفانه این امر موجب تقاضای بیشتر افراد برای خرید ملک در انگلستان  شده است که طی چند سال گذشته موجب افزایش قیمت املاک در سطح جهانی شده است و از روسیه و سپس به تازگی چین و به طور پیوسته در اروپا آغاز شده است.

همانطور که منطقه اروپا از یک بحران به  بحران دیگری سرازیر می شود، تعداد خریداران ثروتمند اروپایی در لندن افزایش یافته است. یونانی ها ، ایتالیایی ها، اسپانیایی ها و فرانسوی ها عمدتا در شهر لندن پول یورو خود را  به آجر و ملات تبدیل می کنند.

خارجی ها قادر به خرید ملک در انگلیس هستند و اکثر ملیت ها واجد شرایط برای وام های سرمایه گذاری هستند، هرچند بانک های کمتری به آنها وام مسکن  ارائه می دهند. کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند، مستلزم اثبات درآمد خواهند بود و ممکن است خواسته شود تا مبلغ 40 درصد را پرداخت کنند. نرخ وام در حال حاضر در حدود 3 تا 5 درصد متغیر است و نوع وام مسکن با توجه به نوع مسکن متفاوت خواهد بود و میزان وام بسته به نوع مسکن می باشد. خارجی ها اغلب می توانند وام های خود را در کشور خود تامین کنند، زیرا ممکن است در حال حاضر دارایی هایی را ایجاد کنند که می توانند با آنها مواجه شوند و ارتباطات بالقوه ای با بانک های موجود داشته باشند. در نتیجه افراد باید به موارد مالیاتب در موقع اخذ وام و خرید مسکن توجه کنند.

 

مراحل خرید ملک در انگلستان:

اولین چیزی که سرمایه گذاران باید انجام دهند این است که بودجه خود برای خرید ملک را تنظیم کنند و اگر وام مسکن مورد نیاز باشد، ترتیبات لازم را انجام دهند.

هنگامی که یک خریدار تصمیم به خرید یک ملک می کند، نماینده پیشنهاد را به طرف وکالت ارائه می دهد از طریق قوانین  فروش ملک (یک خریدار می تواند این کار را انجام دهد اگر فروشنده اجازه می دهد؛ با این حال ، ارائه دهندگان وام مسکن ممکن است از هر طرف به صورت  حرفه ای نمایندگی نمایند).

وکیل فروشنده با وکیل خریدار تماس گرفته و یک کپی از عنوان مال مورد  فروش ارسال می کند. سپس وکیل خریدار پرسش های مربوط به عنوان و سایر مسائل دیگر را که مربوط به آن است، مطرح می کند. وکیل مدافع همچنین لیستی از وسایل و اتصالات را درخواست می کند تا به خریدار بگوید چه مواردی برای خرید ملک نیاز است.  وکلای دادگستری همچنین تمام جستجوهای معمول محلی را در دست خواهد گرفت.

هنگامی که کار انجام می شود و هر گونه پیشنهاد خرید وام مسکن توسط خریدار دریافت می شود، وکیلان در مورد تاریخ تکمیل مورد نیاز مشتریان خود بحث خواهند کرد. پس از این توافق شده و تمام احزاب آماده ادامه هستند، پس از آن تبادل اطلاعات تماس با وکلا صورت خواهد گرفت. مجلس خواستار پرداخت 10 درصد از قیمت خرید در هنگام مبادله قراردادها و زمانی که قراردادها مبادله می شوند، یک قرارداد اجباری بین طرفین وجود دارد و هیچ یک از طرفین نمی توانند عقب نشینی کنند.

اگر فرد پس از مبادله قرارداد تصمیم بگیرد که پس از مبادله قرارداد به عنوان یک خریدار عقب نشینی کند، سپرده موجود اولیه که براب خرید ملک اسنفاده کرده است را از دست خواهد داد و فروشنده همچنین می تواند برای هر گونه زیان های بعدی که ممکن است برای وی اتفاق بی افتد، شکایت کند. بنابراین بسیار مهم است که خریدار قرارداد را مبادله نمی کند تا زمانی که به خرید ملک مورد نظر راضی باشد  و بتواند پروسه اش را ادامه دهد. تعادل قیمت خرید و سایر هزینه ها توسط وکیل به اتمام می رسد در تاریخ تکمیل وکیل به ترتیب مبلغ باقی مانده برای اموال را ترتیب می دهد و سپس عنوان را در رجیستر زمین ثبت نام و شواهد ثبت نام را برای خریدار ارسال می کند. پس از آن، اموال متعلق به صاحب جدید داده می شود و می توانند کلیدها را تحویل بگیرند.

 

امید است اگر قصد اقامت انگلستان از طریق خرید ملک  را دارید مطالب بالا تا حدودی شما را با شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک  آشنا کرده باشد. اگر فردی مراحل و شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک  را رعایت کند به راحتی می تواند در کمترین زمان ممکن این اقامت را دریافت کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به انگلستان و همچنین شرایط اخذ اقامت انگلستان و همچنین شرایط سرمایه گذاری در انگلستان و یا شرایط تمکن مالی در انگلستان و یا شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک و همچنین شرایط اقامت کشور های دیگر از طریق خرید ملک  درا دارید  می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ