شرایط اقامت استرالیا

شرایط اقامت استرالیا

شرایط اقامت استرالیا ۲۰۱۸  چیست ؟ شرایط اقامت استرالیا  برای دانشجویان در استرالیا چیست ؟ چگونه می توان شرایط اقامت استرالیا را پس از مهاجرت به استرالیا کسب کرد ؟آیا قصد اقامت استرالیا را دارید ؟ آیا اقامت استرالیا با اخذ ویزای دانشجویی امکان پذیر است ؟آیا در مورد شرایط  اقامت استرالیا ۲۰۱۸ آگاهی دارید  ؟ از چه راههایی می توان برای اقامت  استرالیا اقدام کرد ؟ آیا با ویزای کار اقامت استرالیا ممکن است ؟ آیا در مورد سرمایه گذاری در باب اقامت استرالیا اطلاعاتی دارید ؟ آیا میدانید از چه راه هایی می توان شرایط اقامت استرالیا  را کسب کرد ؟آیا اقامت استرالیا از طریق کار امکان پذیر است ؟ آیا پناهندگی در استرالیا منجر به اخذ شرایط  اقامت استرالیا می شود ؟ مشاغل مورد نیاز در استرالیا  چه مشاغلی هستند ؟ شرایط کار در استرالیا را می دانید ؟شرایط زندگی در استرالیا برای به دست آوردن شرایط اقامت استرالیا چیست ؟ آیا از شرایط اقامت استرالیا از طریق اسکیل ورکر را می دانید  ؟آیا  شرایط اقامت استرالیا از روش سرمایه گذاری را می شناسید  ؟آیا  شرایط اقامت استرالیا از طریق خرید ملک را می شناسید  ؟ آیا با ازدواج امکان اقامت استرالیا وجود دارد ؟ این مقاله در باب  شرایط اقامت استرالیا  نگارش شده است و به تمامی سوالات شما در زمینه شرایط اقامت استرالیا پاسخ می دهد .

 

توضیحات اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب اخذ اقامت استرالیا

audio شرایط اقامت استرالیا

توضیحات اقای ملک پور در باب تحصیل، سرمایه گذاری و کاریابی استرالیا

audio شرایط اقامت استرالیا
audio شرایط اقامت استرالیا
audio شرایط اقامت استرالیا

 

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق های مختلفی قابل اجرا می باشد در این مقاله سعی بر این می باشد که چند روش  قانونی برای مهاجرت کشور استرالیا برای شما توضیح داده شود که در متون پایین به این طرق اشاره خواهیم کرد :

۱ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای تحصیلی .

۲ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای کاری .

۳ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری .

۴ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای ازدواج و نامزدی .

 

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تحصیلی  :

یکی از راه هایی که می توان به کشور استرالیا رسید و بعد از آن برای اقامت کشور استرالیا اقدام کرد ویزای تحصیلی استرالیا می باشد  البته لازم به ذکر می باشد که در کشور استرالیا این قانون وجود دارد که شخصی که از طریق ویزای جست و جوی کار به کشور استرالیا ورود پیدا کرده باشد می تواند در صورت پیدا کردن کار ویزا خود را از ویزای تحصیلی به ویزا کاری تغییر دهد ، در کشور استرالیا گذراندن مقطع لیسانس ۴ ساله می باشد و برای گذراندن مقطع فوق لیسانس ۲ سال زمان مورد نیاز میباشد . طرق دیگری در تایپ ویزای تحصیلی وجود دارد که شما بتوانید به کشور استرالیا ورود داشته باشید ، کالج های زبان  یکی از راه های تحصیلی برای ورود به کشور استرالیا می باشد ، دوره های کالج زبان بستگی به انتخاب شما متفاوت می باشد ، کالج های ۴ ماهه ، ۹ ماهه و یک ساله وجود دارد که هزینه های آن متفاوت می باشد . بعد از ورود از طریق کالج زبان و گذراندن دوره میتوان برای پذیرش تحصیلی و یا جست و جوی کار اقدام کرد . این ها راه هایی است که از طریق تایپ ویزای تحصیلی میتوان در نهایت به اقامت کشور استرالیا دست یافت .

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری :

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری نیز می تواند به اقامت دائم ختم شود ، ساب کلاس های مختلفی برای ویزای کاری در کشور استرالیا وجود دارد به طور مثال داشتن دعوت نامه کاری  از یک کار فرما در کشور استرالیا و یا شرکت در پروسه اسکیل وورکر ، داشتن دعوت نامه کاری موقت و یا ویزای جست و جوی کار در کشور استرالیا از این قبیل راه ها می باشد که در متون زیر بیشتر به آن ها اشاره خواهیم کرد :

ویزای اسکیل وورکر استرالیا  :

ویزا اسکیل وورکر استرالیا یا همان ویزا جست و جوی کار استرالیا  بر اساس امتیاز بندی و مدارک شما صادر می شود به این صورت که مدارک تحصیلی ، مدارک زبان ، سن ، رشته تحصیلی شما ، سابقه کار شما در این پروسه میزان امتیاز شما را مشخص می کند .

لیستی برای امتیاز دهی وجود دارد که امتیاز شما نسبت به رزومه شما در آن حساب شده و به صورت غربال گری شما در پروسه دو مرحله ای اسکیل وورکر انتخاب می شوید . که در مرحله اول فرد متقاضی می بایست که از ۱۰۰ امتیاز ۶۷ امتیاز لازم را بیاورد و بعد از ورود به مرحله دوم  که استخر نامیده می شود متقاضی می بایست که در امتیاز بندی که در این مرحله قرار گرفته از سقف ۱۲۰۰ امتیاز ۶۰۰ امتیاز لازم را بیاورد . لازم به ذکر میباشد که این مرحله نیز به صورت غربال گری می باشد و هرچه امتیاز شخص بالاتر باشد شانس برای قبولی در این مرحله بالاتر  میرود .

دعوت نامه کاری استرالیا:

داشتن دعوت نامه کاری نیز یکی از راه هایی است که می توان گفت می شود به راحتی به ویزای کاری کشور استرالیا دست پیدا کرد ، لازمه رسیدن به این دعوت نامه این می باشد که فرد می بایست از یک کار فرما دعوت نامه ای دریافت نموده و بعد این دعوت نامه فرد نامه کاری خود را به سفارت آن کشور برده تا شرایط او برای این کار بررسی شود .

ویزای کار موقت استرالیا:

این ویزا نیز نیاز به یک کار فرما دارد تا به شما برای کار موقت دعوت نامه کاری ارسال کند .

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا  :

شما برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری می بایست سنتان پایین تر از ۵۵ سال باشد و موافقت نامه های دولتی کشور استرالیا ، در ید داشتن حداقل سه سال سابقه مدریتی  در کار مورد نظر ، نشان دادن تمکن مالی حدود ۱۱۲۵۰۰۰ $ و تمکن ۷۵۰۰۰۰$ برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا ، گرفتن آیلتس انگلیسی دست کم IELTS 5 و داشتن وابستگی جز همسر خود شرایطی است که برای انجام دادن این امر به آن توجه لازم را داشته باشید. ما بحث سرمایه گذاری به شما پیشنهاد نمی کنیم لذا اگر خواهان تحقق این امر هستید با وکلای حرفه ای مشورت کنید که شما را در اجرایی شدن این هدف می تواند همراه شما باشد.

چنانچه ملاحظه فرمودید در این مقاله به بررسی شرایط اقامت استرالیا از راههای مختلف پرداختیم و راههای مختلف برای رسیدن به شرایط اقامت استرالیا را ذکر کردیم . اقامت تحصیلی یکی از بهترین راهها برای به دست آوردن شرایط اقامت استرالیا  است . اگر علاقمند به اخذ پذیرش از دانشگاههای استرالیا و یا کالجهای استرالیا هستید . قبل از هرگونه اقدام و پرداخت با کارشناسان مجرب موسسات حقوقی معتبر تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان در زمینه شرایط اقامت استرالیا و بررسی راههای مهاجرت به استرالیا از قبیل ویزای تحصیلی استرالیا و تحصیل در استرالیا و همچنین کار در استرالیا و اخذ ویزای کاری استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، اخذ ویزای گاردین استرالیا و … برخوردار شوید .

2 پاسخ
 1. maziar samiei گفته:

  با سلام
  بله این امکان وجود دارد در زمانی که تحصیلی به کشور استرالیا تشریف میبرید در جستجوی کار باشید و بعد از پیدا کردن کار درخواست ویزای کار بدهید اما پیدا کردن کار نیازمند ارزیابی مدارک و گرفتن امتیاز مناسب از طرف دولت استرالیا میباشد
  برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 2. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ادب..آقايي هستم 33 ساله، متاهل و داراي يك فرزند 4 ساله. خودم ليسانس مهندسي مكانيك ماشين آلات و فوق ليسانس مديريت اجرايي هر دو از دانشگاه آزاد. همسرم هم ليسانس روان شناسي در ورزش از دانشگاه علمي كاربردي دارد. خودم 7 سال سابقه بيمه مرتبط دارم. سوالم اينه كه با توجه به اينكه يكي از آشنايان بسيار نزديكم در ملبورن استراليا زندگي ميكنه و اصرار بر اين داره كه ما ميتونيم براي مدتي از منزل ايشون استفاده كنيم تا مخارج مربوط به اجاره خونه و خوراك نداشته باشيم، راهي هست كه من بتونم از آن طريق اقامت استراليا رو دريافت كنم.مثلا ويزاي تحصيلي تو مقطع كارشناسي ارشد بگيرم و بعد از دو سال با پيدا كردن كار براي گرفتن اقامت اقدام كنم؟؟؟؟؟به نظرتون اين راه شدنيه يا بايد بلافاصله بعد از اتمام تحصيل به ايران برگردم؟؟؟يا اينكه مثلا تو حين تحصيل اقدام به بچه دار شدن داشته باشيم و از آن طريق اقامت بهمون ميدن؟؟؟؟خيلي ممنون ميشم جوابم رو بدين.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.