شرایط اعزام دانشجو به آلمان

شرایط اعزام دانشجو به آلمان

شرایط اعزام دانشجو به آلمان در سال 2018 چگونه است ؟ راههای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در آلمان و قوانین 2018 اخذ ویزای تحصیلی آلمان برای تحصیل در آلمان و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان 2018 و شرایط تحصیل در آلمان 2018 به چه شکل است ؟ آیا با قوانین و شرایط اعزام دانشجو به آلمان و راههای اخذ اقامت پس از تحصیل در آلمان آشنا هستید ؟ موسسه حقوقی ملک پور در خصوص  شرایط اعزام دانشجو به آلمان و راههای اخذ ویزای دانشجویی در آلمان دارای کاملترین اطلاعات و وکیل مهاجرت متخصص می باشد . شما عزیزان در خصوص شرایط تحصیل در آلمان و شرایط اعزام دانشجو به آلمان می توانید با کارشناسان این موسسه تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط اعزام دانشجو به آلمان و شرایط تحصیل در آلمان مشاوره رایگان اخذ نمایید.

 

توضیحات استاد ملک پور در باب تحصیل آلمان، پذیرش، هزینه تحصیل، و نکات دیگر

audio شرایط اعزام دانشجو به آلمان
audio شرایط اعزام دانشجو به آلمان
audio شرایط اعزام دانشجو به آلمان
audio شرایط اعزام دانشجو به آلمان
audio شرایط اعزام دانشجو به آلمان

 

سیستم آموزشی آلمان همه ساله در حال تغییرات مداوم و اصلاحات زیادی می شود. برای مثال در سال گذشته رشته تربیت بدنی دچار سازماندهی مجدد زیادی شد. آموزش و پرورش در دبستان و دبیرستان نه سال به طول می انجامید که در سال های اخیر به هشت سال تغییر یافت. علاوه بر این، سیستم دانشگاهی در سال های اخیر به دلیل اصلاحات سیستم بولونیا تغییر کرده است. در حال حاضر دوره های قابلتحصیل در آلمان کارشناسی ارشد و کارشناسی می باشد. این مقاله در رابطه با تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان می باشد.

 

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان

آموزش رایگان در آلمان وجود دارد و همچنین فرد برای ورود به دانشگاه فنی پیشرفته باید صلاحیت لازم را داشته باشد. دانشجویان بین المللی باید برای تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان در مقطع کارشناسی ارشد در یک رشته خاص باید مدرک کارشناسی مشابه آن رشته را داشته باشند. در کالج های فنی رشته *های تخصصی فنی برای کار در صنایع مختلف آموزش داده می شوند.

تحصیل در آلمان در هرسنی شرایط خاص و منحصر به فردی دارد که برخی افراد به این مسائل نا آگاه هستند. دبیرستانهای کشور آلمان  از کیفیت آموزشی بسیار خوبی برخوردار هستند و از این رو دانش آموزان زیادی با مراجعه به وکلای مهاجرت و دفاتر مهاجرتی تقاضای اخذ پذیرش از مدارس آلمان را دارند.  تحصیل در آلمان در مقطع دبیرستان و مقاطع پیش از دانشگاه امری دشوار است و یکی از دلایل این مسئله این است که دبیرستانهای آلمان به افراد در سنین دبیرستان به راحتی پذیرش نمی دهد و گاهأ دانش آموزان جهت اخذ پذیرش از دبیرستانهای آلمان متحمل هزینه و سختی زیادی خواهد شد.

نکته قابل توجه این است که تدریس در دبیرستانهای کشور آلمان به زبان آلمانی انجام می شود و یکی از شروط پذیرش از مدارس آلماندانش زبان آلمانی دانش آموز و متقاضی است که این موضوع یکی از مصائب و مشکلاتی است که دانش آموزان در اخذ پذیرش از مدارس آلمان با آن مواجه می شوند. اخذ پذیرش از دبیرستانهای آلمان به منزله شانس بالای اخذ ویزای تحصیلی المان نیست و به علت مصائب و ریسک بسیار بالای اخذ ویزای تحصیلی آلمان در مقطع دبیرستان توصیه می شود دانش آموزان در سنین دبیرستان کشورهایی  همچون انگلستان و آمریکا را برگزینند و از سیستم بسیار با کیفیت آموزشی این کشورهای بهرهمند شوند.

 

اخذ ویزای تحصیلی از اکثر کشورهای اروپایی امری حقوقی و حائز اهمیت است و لازم است در این امر دقت بیش از پیش داشته باشد.  گاهأ دانشجویان مستعد و نخبه با پذیرش تحصیلی از دانشگاههای معتبر آلمان و کشورهای دیگر اروپایی به علت عدم توجه کافی به رعایت قوانین در پروسه اخذ ویزا و عدم توجه به دانش وکلای مجرب در حوزه حقوق بین الملل به مسئله رد ویزای تحصیلی برخود نموده اند و از این رو به علت سابقه رد ویزا از سفارت یکی از کشورهای اروپایی شانس بسیار پایینی در اخذ ویزای تحصیلی دفعات بعدی خواهند داشت.

درصد بسیار زیادی از متقاضیان تحصیل در آلمان دانشجویانی هستند که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان را دارند و به دلیل  امکانات و شرایط منحصر به فرد و قابل توجه دانشگاههای آلمان قصد تحصیل در دانشگاههای این کشور را دارند. همانطور که می دانید کشور آلمان به دلیل پیشرفت های صنعتی و فنی قطب صنعتی اروپا شناخته می شود و از این رو دانشگاههای آلمان در زمینه رشته های فنی و مهندصی تخصص بسیار بالایی دارند و بر نامه بسیار ویژه ای برای دانشجویان فارغ التحصیل در رشته های فنی و مهندسی در آلمان در نظر گرفته می شود. اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان در رشته های فنی و مهندسی در آلمان جذب بازار کاری و صنعت پیشرفته آلمان می شوند فلذا دانشجویان پس از فارغ التحصیلی امکان اخذ اقامت کاری آلمان را خواهند داشت.

 

در خصوص تحصیل در آلمان و شرایط اعزام دانشجو به آلمان توصیه می گردد اگر شما عزیزان به دنبال کسب اطلاعات در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان می باشید و  می خواهید تحصیل در آلمان داشته باشید برای  طی این پروسه حتمأ از مشاورین مجرب و متخصصمؤسسه حقوقی  ملک پور  همکار موسسه مشاوره ای ام آیی ای اتریش  و دفتر مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده  ویا تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران   در خصوص شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان و قوانین و راههای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان و جلوگیری از بروز خطرات و ضررهای مالی و معنوی در امر تحصیل در آلمان و شرایط اعزام دانشجو به آلمان مشاوره رایگان  دریافت نمایید .

یکی از شروط لازم برای تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و همچنین  پذیرش از دانشگاههای آلمان در مقطع لیسانس داشتن مدرک زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 است. در واقع دانشجویان جهت درخواست پذیرش در مقطع لیسانس می بایست مدرک زبان آلمانی خود ره همراه مدارک تحصیلی ترجمه شده خود به بخش پذیرش دانشگاه ارائه دهند و بدون ارائه مدرک زبان آلمانی امکان اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع لیسانس در دانشگاههای دولتی آلمان وجود ندارد.

در واقع تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاههای دولتی آلمان به زبان آلمانی می باشد و کشور آلمان همانند بسیاری از کشورهای دیگر  اروپا مدرک زبان رسمی کشور خود را جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در خواست می کند. در برخی موارد دانشجویان جهت درخواستپذیرش از دانشگاههای آلمان در مقطع لیسانس می بایست واحد های درسی گذرانده شده در دانشگاههای ایران به خصوص دانشگاههای  دولتی ایران حتی در صورت قبولی در کنکور سراسری به همراه سایر مدارک ترجمه شده خود می جمله رزومه و مدارک دبیرستان خود به بخش پذیرش دانشگاه ارائه دهند.

در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان می توان گفت که بر خلاف مقطع لیسانس تحصیل در آلمان در مقطع فوق لیسانس به زبان  انگلیسی نیز امکانپذیر خواهد بود و اگر دانشجویان مدرک زبان آلمانی در دست ندارند امکان اخذ پذیرش در مقطع قوق لیسانس به همراه مدرک زبان انگلیسی در سطح آیلتس ۵/۶ به بالا وجود دارد. در واقع دانشجویان متقاضی تحصیل در آلمان جهت اخذ پذیرش در  مقطع فوق لیسانس یکی از دو مدرک زبان آلمانی و یا مدرک زبان انگلیسی را می بایست داشته باشند و جهت اخذ پذیرش به دانشگاه ارائه دهند. در صورتیکه متقاضی قصد اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به مدرک زبان آلمانی را دارد می بایست مدرک زبان آلمانی با نمره B1 و یا B2 را به دانشگاه ارائه دهد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دانشجویی آلمان به طور کلی خدمت شما عرض می شود. دانشجویان متقاضی می بایست علاوه بر ارسال رزومه و اسکن پاسپورت خود با اعتبار حداقل ۶۶ ماه، ترجمه اصل مدارک تحصیلی خود را از سال اول دبیرستان به همراه ریز نمرات آنها به بخش پذیرش دانشگاه ارسال نمایند. توصیه نامه و انگیزه نامه یا به اصطلاع SOP نیز جزء مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان است. همانطور که پیش تر نیز عرض شد در صورت نیاز دانشجو می بایست مدرک زبان انگلیسی و یا مدرک زبان  آلمانی را به دانشگاه ارسال نماید.

تحصیل در آلمان در مقطع دکترا به علت کیفیت بسیار بالای آموزشی در دانشگاههای آلمان تقاضای بسیار زیادی دارد فلذا دانشگاههای المان دانشجویان مستعد و مشتاق به تحصیل را در این مقطع پذیرش خواهد نمود. در واقع دانشجویان متقاضی تحصیل در آلمان در مقطع دکترا می بایست رزومه درخشانی در زمینه های تحقیقاتی و همچنین معدل بالای ۱۶ یا ۱۷۷ داشته باشند. یکی از مراحل بسیار مهم پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاههای آلمان مکاتبه و مصاحبه با یک استاد راهنما در دانشگاه مقصد است. دانشجویان در مقطع دکترا در دانشگاههای آلمان به زبان انگلیسی در اکثر دانشگاههای آلمان تحصیل خواهند نمود و در اکثر مواقع حقوق و مزایا دریافت خواهند نمود.

در انتهای بحث شرایط اعزام دانشجو به آلمان می توان بیان نمود که اگر شما عزیزان به دنبال کسب اطلاعات دقیق و به روز در خصوص شرایط اعزام دانشجو به آلمان و شرایط تحصیل رایگان در آلمان می توانید جهت کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با اخذ پذیرش از دانشگاههای آلمان و تحصیل در آلمان همچنین بررسی شرایط علمی خود جهت تحصیل در آلمان می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در رابطه تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان و شرایط اقامت پس از تحصیل در آلمان با صحبت نموده و به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مؤسسه حقوقی ملک پور برای تحصیل در دانشگاههای رایگان آلمان و اخذ ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل و اعزام دانشجو به آلمان دارای  به روزترین و دقیق ترین اطلاعات می باشد .

Rating: 5
67 پاسخ
 1. علوی گفته:

  سلام
  لیسانس زیست جانوری دانشگاه دولتی گنبد -دختر 25 ساله
  آیا امکان تحصیل پزشکی در آلمان یا اتریش یا کشور دیگر اروپایی که هزینه های تحصیل رایگان یا کم باشد برای من وجود دارد؟
  اگر پاسخ بله است لطفا موسسه ای جهت اقدام را معرفی کنید.
  قبلا از پاسخگویی شما سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور نیازمند این است که در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان آلمانی نیز داشته باشید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید. شما اطلاعات کامل و دقیق را برای ارزیابی ارائه نکرده اید.

   پاسخ
 2. tabasom گفته:

  سلام و خیلی ممنون از سایت خوبتون . من امسال کنکور دارم . ولی قصد دارم آلمان ادامه تحصیل بدم . ایا این امکان وجود دارد؟ و میشه بفرمایین که به چه مدارک و مراحلی نیاز دارم؟ پیشاپیش از شما برای پاسخویی ممنونم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
 3. مازیار گفته:

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  من امسال کنکور دارم و هدفم داروسازیه و به امید خدا قبول میشم
  میخواستم بدونم با مدرکb2 میتونم درحین اینکه دانشجوی دارو هستم در دانشگاه تهران میتونم بقیه درسم رو برم دانشگاه دولتی المان؟ینی میتونم انتقالی بگیرم؟ و اینکه اگر بشه بعد از چند سال تحصیل تو ایران محقق میشه هدفم؟ و اینکه اگر نشد برای تخصص میتونم اقدام کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   خیر دوست عزیز، شما نمی توانید با گذراندن بخشی از واحدهای دوره تحصیلی خود در این کشور ادامه تحصیل دهید. پس از پایان تحصیل نیز عموما نیاز به معادلسازی مدرک در رشته های پزشکی وجود دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
   • مازیار گفته:

    من معدل دیپلمم15 وپیش دانشگاهی12 هستن
    با مدرکb2 میتونم برم کالج؟ ایا باید شهریه داد کالج یا رایگان است؟
    لطف بزرگی میکنین پاسخ بدین

    Rating: 5
    پاسخ
    • mostafaostovar77 گفته:

     بله دوست عزیز
     این مدرک تحصیل زبان کافی می باشد و شما می توانید از تحصیل رایگان برخوردار شوید. اما به هیچ وجه به پاسخ این سوالات برای تصمیم گیری در مورد آینده خود بسنده نکنید و حتما پیش از هر اقدامی با کارشناسان مجرب و ارشد موسسه حقوقی ملک پور مشورت نمایید و اطلاعات کامل دریافت نمایید

     پاسخ
 4. نوشین گفته:

  سلام و خسته نباشی. من 29 سالمه لیسانس صنایع غذایی فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه آزاد تهران شمال با معدل 14/96 اگه آیلتس 6 به بالا بگیرم میتوانم برای دکتری اقدام کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل در مقطع دکترا در آلمان میبایست سوپروایزر داشته باشید. پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpour.ir/تحصیل-دکترا-آلمان/
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. سارا گفته:

  سلام من شاگرد فرزانگان هستم تو تبریز تحصیل می کنم و معدلم بالای ۱۸ میتونم برای تحصیل در رشته ی پزشکی یا دندان اقدام کنم؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. مسلما برای پاسخ به سوال شما باید شرایط با جزئیات بیشتری بررسی شود. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. آبتین گفته:

  سلام دوست عزیز
  خسته نباشید . من پسرم و تابستون امسال 17 سالم میشه و میخوام بدونم که من بدون کنکور و دیپلم میتونم برای ویزای تحصیل المان اقدام کنم؟

  پاسخ
 7. پیام گفته:

  سلام من25 سالمه دانشجوی ارشد فیزیک از دانشگاه تهرانم میخواستم ببینم واسه بورس دانشگاه المان شرایطش چجوریاس واسه دکترا بورس میکنن یا نه ممنون میشم سریع تر جواب بدین

  پاسخ
 8. dream گفته:

  سلام میخواستم بپرسم که برای ورود به دانشگاه های دولتی آلمان حتما معدل بالا برای دیپلم نیازه؟
  اگر دیپلم معدل 14.5 باشه و پیش دانشگاهی معدل 16 میشه اقدام کرد؟
  ممنون.

  پاسخ
 9. الناز قاسمی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت جنابعالی و زحمات شما؛من خانم متاهل سن ۳۰ سال و مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی با مدل ۱۳ از دانشگاه پیام نور هستم میخواستم بدونم که برای کارشناسی ارشد دانشگاهای آلمان پذیرش میگیرن و نیاز به چه مبلغی میباشد ممنونم

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز گپ تحصیلی شما زیاد است و بهتر است برای بررسی شرایطتون و امکان مهاجرت تحصیلی با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. علی گفته:

  با سلام
  من لیسانس حسابداری معدل 17 دانشگاه ازاد دارم اما چند ساله که برنامه نویسی اندروید انجام میدم، ایا میتونم برای ارشد نرم افزار بخونم یا اینکه باید ارشد حسابداری اپلای کنم؟ کاری راحتی است یا اینکه شرایط خاصی داره؟ مرسی

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. زهرا گفته:

  سلام من دانشجوي ترم اخر دكتراي فيزيولوژي با معدل١٧ هستم امكانش هست بتونم براي پست دكترا از دانشگاه المان پذيرش بگيرم؟مدرك زبان تا ٣ ماه اينده ميگيرم از لحاظ مالي هم مشكلي ندارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 12. بهار گفته:

  سلام من ۲۱سالمه چهار ساله که کنکور دادم و نتیجه خوبی نگرفتم میخواستم بدونم اگه برم خارج از ایران تحصیل کنم شرایطش چجوریه کلی همه چیزو میخوام بدونم برای تحصیل در خارج
  ممنون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب
   سوال شما خیلی کلی هست لطف فرموده برای مشاوره در مورد ویزاهای تحصیلی کشور های مختلف با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Dina گفته:

  سلام وقتتون بخیر .
  بنده ۲۴ساله با مدرک لیسانس معماری_طراحی بیرونی، از دانشگاه علمی کاربردی هستم.
  میخاستم ببینم با توجه به دانشگاهی که درس خوندم فوق لیسانس رو میتونم آلمان ادامه بدم؟ و بعد از اینکه مدرک زبان هم گرفتم چه مقدار هزینه میبره برای رفتن؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   امکان تحصیل رایگان در آلمان برای کسانی که دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کرده اند وجود ندارد.
   مدرک زبان آلمانی B1 الزامیست.

   پاسخ
 14. m.s گفته:

  براي پذيرش كارشناسي ارشد از دانشگاه المان ايا متاهل بودن تاثير دارد؟ من زن هستم و يه پسر دارم

  پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  سلام ،مي خواستم بدونم كه كسايي كه در حاله خواندن پزشكي عمومي در ايران هستند ،ايا مي تونند به طور مستقيم انتقالي براي دانشگاه هاي المان بگيرند ،يا حتما بايد دوره ي كالج را تمام كنند و سپس وارد دانشگاه شوند ؟ خيلي ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   این امر بسیار دشوار میباشد اما در صورتی که دانشگاه مقصد معادل سازی واحدهای شما را قبول کند , این امکان نیز وجود خواهد داشت . برای راهنمایی کامل و کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 16. Ehsan_10537 گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور و تیم قویشون … ضمن تشکر از زحماتی که میکشین از جناب عالی سوالاتی در خصوص پذیرش گرفتن در مقطع فوق لیسانس داشتم … قبل از هرچیز بنده و همسرم هردو ۲۳ سال داریم ، لیسانس رشته ی مهندسی صنایع ، وضع مالی متوسط ، سطح زبان متوسط به بالا که نهایتا تو مدت ۴ ماه برای امتحان ielts در حد نمره ی 6 آمادگی خواهیم داشت … تازگی اقدام کردیم برای آزاد کردن مدرک لیسانس که تا 6 یا 7 ماه دیگه این مشکل هم حل میشه … ما به ترتیب اولویت میخواستیم برای program های رایگان دانشگاه های آلمان ، اتریش و یا نروژ اقدام کنیم … یا فعلا برای خودم و یا اینکه برای هردومون به صورت همزمان … همونطور که عرض کردم سطح مالی ما در حدی نیست که دویست سیصد میلیون تو جیبمون باشه… ما بیشتر روی کار در اون کشوری که میخوایم پذیرش بگیریم حساب باز کردیم برای هزینه های زندگیمون و فوقش اینه که برای ۶ ماه زندگی بتونیم هزینه ها رو بدون درامد متقبل شیم…
ممنون میشم اگه تا حدی که ممکنه به سوالات بنده جواب بدین :

  ۱ – وقت سفارت رو باید کی بگیرم ؟ جدا از وقت سفارت برای ویزای دانشجویی باید یه وقت جداگانه برای تایید مدارک بگیرم و اینکه هر کدوم از کشور ها چقد پروسه ی نوبت دهی طول میکشه ؟
  ۲ – با توجه به شرایط ما که براتون توضیح دادم چه وقتی بهترین زمان هستش برای اپلای کردن؟ یعنی وقتی که هم انقد نزدیک باشه که هرچه زود تر بتونیم بریم و هم اینکه اونقدر دور باشه که به همه ی کار ها از جمله گرفتن ielts با نمره ی قابل قبول برسیم … در واقع زوود ترین دیییر ترین deadline …
  ۳ – اگه خانومم پذیرش نگیره اجازه ی کار داره ؟ (کار بصورت فول تایم)
  ۴ – آیا کار گیر آوردن تو این کشور ها به این راحتیا هست ؟ میشه با درامدی که دارن تمام هزینه های زندگی ۲ نفره رو پوشش داد؟
  اگه هرکدوم ۲۰ ساعت در هفته کار کنیم هزینهها ساپورت میشه ؟ اگه یکی پارت تایم و یکی فول تایم کار کنه چی؟
  ۵ – بعد از چه مدتی میتونیم اقامت دائم بگیریم ؟ شرایطش به چه صورته ؟
  ۶ – آیا اتریش هم مثل آلمان نیاز به مدرک زبان داره ؟ و اینکه زبان تدریس تو اتریش انگلیسی هست یا آلمانی ؟
  امروز با موسسه تماس گرفتم گفتن که واسه اتریش میشه اول کالج زبان رفت بعد واسه دانشگاه اقدام کرد…این شرایطش چطوریه و هزینه کالج زبان چقدره؟و اینکه دانشگاه ها پذیرش کاندیشنال ندارن که خودشون شامل دوره زبان باشن؟
  ۷ – بنده خودم علاقه ی زیادی به رشته ی IT و مباحث مربوط به زمینه ی Information Systems هستم … آیا من که مهندسی صنایع خوندم میتونم توی این رشته ها پذیرش بگیرم‌؟ در صورت انجام این کار آیا کورس های جبرانی برای امثال بنده در نظر گرفته میشه یا خودم باید اطلاعاتم رو با پای چیزی که تدریس میشه برسونم ؟
  تشکر بابت وقتی که گذاشتین.


  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. maziar samiei گفته:

  سلام خسته نباشید.من لیسانس برق دارم.میتونم برای کشور المان فوق لیسانس فاینانس اقدام کنم یا نه؟ ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید اما برای راهنمایی دقیق نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. Setiya گفته:

  سلام.خسته نباشید.من یه دختر ۱۹ ساله هستم و دوهفته دیگه کنکور تجربی دارم.میخواستم بدونم تو چه رشته ای تحصیل کنم که بتونم بیام آلمان.کدوم رشته ها بین المانی ها پرطرفدارتر و سطح درآمدش بالاتره… .راستش من میخوام بورس بشم ولی نمیدونم چه طوری و با چه معدلی تو کدوم دانشگاه.هزینه ی ماهیانه ی یک دانشجو چند میلیون به پول ایران میشه؟
  ممنون❤

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. حسین گفته:

  با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما دکتر ملک پور پرانرژی و همکاران زحمتکشتون بنده یک سوال خیلی مهم داشتم اگ جواب بدین ممنون میشم. بنده 26 ساله دارای دیپلم ریاضی با معدل 18 و بیست صدم هستم و چند سال پیش دو ترم مهندسی آی تی تو دانشگاه پیام نور خوندم و انصراف دادم رفتم سربازی و بعد از سربازی رشته حقوق تو دانشگاه پیام نور خوندم و الان ترم چهارم و معدلمم خوبه.و تو دوره ی زبان ایلتس هم شرکت کردم تا امتحانو بدم. ب نظر جنابعالی من تو کودوم کشور و چجوری میتونم ب درس ادامه بدم. ایا میتونم ویزای تحصیلی برای لیسانس بگیرم . تو کودوم کشور .خیلی ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار باید شرایط شما به صورت تخصصی بررسی شود برای انتخاب کشور مورد نظر.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 20. روژینا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۷ سالمه و پایه یازدهم هستم
  برای سال بعد که دیپلم رو باید بگیرم از یه مدرسه ایرانی خارج از ایران می خوام بگیرم.
  میخوام برای دندانپزشکی در آلمان بورس بشم.
  دیروز آقای دکتر در لایوشان فرمودند که پیشنهاد های ویژه ای برای افراد زیر ۱۸ سال دارند.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 21. یاسمین گفته:

  باسلام خدمت دکتر ملک پور عزیز
  من دانشجوی ۲۱ ساله رشته روانشناسی دانشگاه آزاد شیراز هستم
  در حد ایلتس ۷.۵ هستم و المانی b1
  مدرک برنامه نویسی هم دارم

  میخواستم ارشد روان شناسی کلینیکال بخونم‌ سرمایه من ۷۰ میلیون هست آیا با این شرایط کانادا می تونم برم یا المان؟ با تحصیل کم هزینه یا رایگان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به نرخ یوروی روز مبلغ شما برای هزینه های زندگی در اروپا کافی نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. میلاد گفته:

  سلام خسته نباشید من دارای مدرک کارشناسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد هستم و 37 سال سن دارم آیا میتوانم برای ویزای تحصیلی یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم؟اگه میشه کدوم کشورها؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله این امکان برای شما در صورت اخذ مدرک زبان المانی و یا انگلیسی فراهم است .جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  سلام.من کارشناس مامایی دارم.4 سال سابقه ی کار دارم .در حال یادگیری زبان انگلیسی ام و تا 6 ماه دیگه ایلتس 7 میگیرم.خواستم بدونم برا مقطع ارشد در المان چه رشته هایی رو میتونم بخونم و هزینه اش چقدر هست؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله این امکان وجود دارد اما شما نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. امید احمدی گفته:

  سلام و امید وارم روز خوبی داشته باشید
  من دیپلم فنی رشته برق و کاردانی رشته برق از دانشگاه فنی دولتی شهداء اهواز و کارشناسی رشته مهندسی کنترل ابزار دقیق از دانشگاه علمی کاربردی لوله سازی اهواز درسال ۹۴ را اخذ کردم.
  ۲۴ سال سن دارم و نزدیک به ۷ سال سابقه کار دارم و سربازی هم رفتم.
  لازم به ذکر است در سال ۹۲ در دانشگاه دولتی شهید باهنر شیراز در همین رشته کنترل قبول شدم ولی به بدلیل بعضی مشکلات خانوادگی نتوانستم آنجا بروم.
  می خواهم در آلمان یا اتریش مشغول به کار بشم یا در مقطع ارشد مشغول به تحصیل بشم.
  با توجه به صحبت های شما توانایی مالی برای یکی دو سال اول رو دارم
  زبان آلمانی بلد نیستم ولی انگلیسی را تا حدود خیلی زیادی بلدم و میتوانم صحبت کنم ولی مدرک زبان ندارم.
  من الان ۲ ماهی است که ارمنستان هستم و امکان تماس با شما را ندارم چگونه می توانم در پیام رسان ها با شما ارتباط برقرار کنم.
  ممنون می شم کمکم کنید بتوانم مهاجرت کنم آلمان یا اتریش و بهترین انتخاب رو داشته باشم‌. پیشاپیش از راهنمایی های شما کمال تشکر را دارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب تا حدودی شرایط ویزای کار المان را دارا میباشید . در صورت اخذ مدرک زبان المانی و تاییدات مدارک و رزومه شما میتوانید اقدام نمایید.

   پاسخ
 25. maziar samiei گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما جناب آقای ملک پور؛ من برای ادامه تحصیل قصد مهاجرت به آلمان رو دارم در حال حاضر در ایران در یکی از رشته های ورزشی مشغول به کار و مربی گری هستم؛میخواستم بپرسم میتونم توی این زمینه در آلمان به عنوان کار دانشجویی استفاده کنم؟سپاس از وقت شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   احتمال پیدا کردن کار کم میباشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 26. maziar samiei گفته:

  سلام آقای ملک پور میخواستم شرایط الان برای مهاجرت به آلمان رو بدونم اگه بخوام از طریق تحصیل برم چکار باید کرد؟ من متاهلم و دوبچه دارم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   در قدم اول میباسیت شرایط شما کاملا مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم شما را کامل راهنمایی کنیم
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. masoud گفته:

  با عرض سلام ودرود میخواستم شرایط تحصیل در رشته تجارت بدونم درالمان با قبولی دانشگاه دولتی ایران درمدیریت میشه بدون گذروندن دوره مستقیم رفت دانشگاه.سن:23سال دانش اموز تجربی بودم با معدل11 و بیش دانشگاهی 13:50 ممنون وتشکرازتیم MIE

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله مقدور است در صورتی که مدرک زبان b2 ارایه دهید ضمنا برخی دانشگاه ها ازمون ورودی دارند.

   پاسخ
 28. محدثه گفته:

  سلام با عرض خسته نباشید
  من دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع تهران جنوب هستم ترم ۴و اموزش المانی رو شروع کردم معدلمم ۱۸ و خورده ای هست میخواستم بپرسم که ۱_چه رشته ای مناسبتره در المان بخونم؟
  ۲_آیا امکانش هست از دانشگاه آزاد برای فوق المان یا اتریش برم؟
  ۳_من خونده بودم تو سایت ها که دانشگه های المان اگه به زبان المانی باشه ۳۵ الی ۵۰ یورو فقط برای کار دفتری میگیرن و ۱۰۰ یورو برای کارت بلیط حمل و نقل آیا فقط همینه هزینه های دانشگاه یا باید هزینه دیگه ای هم پرداخت کنیم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بله با دانشگاه آزاد میتوانید اقدام نمایید ولی در نظر داشته باشید که برای گرفتن پذیرش باید مدرک زبان خود را ارائه نمایید . بله دانشگاه های آلمان رایگان است .

   پاسخ
 29. آرزو زارعین گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکترملک پور، وقت حضرتعالی بخیر. باسپاس از اطلاعات مفید و جامع شما در شبکه های اجتماعی و وبسایت. سوالی داشتم که اگر لطف کنید و پاسخ دهید بسیار سپاسگزار خواهم بود. من متولد سال 69 هستم. دارای مدرک دیپلم علوم انسانی و پیش دانشگاهی با معدل 14 و مدرک کارشناسی را رشته جامعه شناسی گرایش پژوهشگری اجتماعی با معدل 14.80 از دانشگاه پیام نور سراسری در سال92کسب نموده ام. در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد MBA گرایش مدیریت اجرایی از دانشگاه پیام نور فراگیر هستم. از سال92 به عنوان پژوهشگراجتماعی و آسیب شناس با مراکز مطالعاتی همکاری وچند پروژه اجتماعی ارائه داده ام. از سال93 در سمت حسابرسی برای مراکز فرهنگی شهرداری حسابداری دولتی انجام داده ام و از همین سال تدریس icdl جامع بین الملل را تا به امروز شروع کرده ام. به نرم افزارهای offic، فتوشاپ و spss تسلط داشته و برنامه دارم تا مدرک زمان آلمانیم را تا مقطعCادامه دهم. تا یک سال آینده میخواهم برنامها و اقدامات لازم برای گرفتن پذیرش از کشور آلمان یا اتریش انجام دهم ضمنا توانایی پرداخت هزینه لازم برای یکسال اول را به سفارت نیز دارم. آیا به نظر شما شانس پذیرش در دانشگاه های دولتی این دو کشور را در رشته مهندسی کامپیوتر و یا روانشناسی خواهم داشت؟ حتی اگر از ادامه تحصيل در رشته کارشناسی ارشدم اجتناب کرده و انصراف دهم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت دریافت پذیرش از دانشگاه های کشور آلمان باید در نظر داشته باشید که نیازمند مدرک زبان آلمانی هستید . تغییر قوانین را نیز برای سال بعدی لحاظ نمایید . زیرا تغییر قوانین هر لحظه ممکن است .

   پاسخ
 30. mie.editor2 گفته:

  با سلام و درود فراوان . بنده اکنون در پایه ی یازدهم مشغول تحصیل هستم . شرایط مالی خانواده ما ضعیف است و ماهانه جمعا 5 میلیون تومان درآمد دارند. خانواده ما 6 نفر است . معدل سال گشته من 19/61 میباشد. آیا میتوانم در یکی از کشور های خارجی مشغول به تحصیل شوم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل برای شما وجود دارد اما باید میزان سرمایه خود برای هزینه های تحصیل و زندگی را در نظر بگیرید. برای اخذ اطلاعات در خصوص هزینه ها پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. samira گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی ازاد تبریز هستم معدل کلم هم 15.05
  میخوام ارشدمو آلمان بخونم
  فاصله ی تحصیلی تا چن سال مجازه؟ چون دو سال طرح باید برم
  با مدرک دانسگاه ازاد و معدل 15.05 میشه پذیرش گرفت؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. محمد محمدی گفته:

  سلام خسته نباشید. خیلی ممنون که به سوالات ما پاسخ میدهید.
  من یه سوال داشتم.آیا کشور آلمان مدرک دندان پزشکی کشور باکو رو قبول دارن یا رد میکنن؟
  یکیم اینکه من میتونم بدون داشتن قبولی از دانشگاه های پزشکی ایران از طریق معدل دیپلم یا از طریق یه راه دیگه وارد دانشگاه های پزشکی آلمان شم. ممنون میشم پاسخ سوالمو به ایمیلم بفرستین.روز متعالی عالی

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. تایید کشور آلمان بسته به دانشگاه مورد نظر در کشور باکو می باشد. بدون قبولی در دانشگاه های ایران با داشتن مدرک زبان آلمانی می توانید وارد کالج های پیش پزشکی کشور آلمان شوید. برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.