اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و بررسی آن

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش، شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی و مدارک و شرایط مورد نیاز برای اقامت خودحمایتی اتریش در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. تمامی موارد مرتبط با اقامت خودحمایتی اتریش به صورت ساده و خلاصه در این نوشتار بیان خواهد شد.  همواره سوالاتی در باب شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی پرسیده می شود از جمله اینکه شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش 2019 چیست؟ برای اقامت خود حمایتی اتریش چه شرایطی باید داشته باشیم؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی چیست؟

به دلیل پاسخ به این سوالات و سایر سوالات در این زمینه تصمیم گرفتیم در باب شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی صحبت نماییم. در این مقاله سعی ما بر این شد که تا تمامی مطالب در مورد شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی را توضیح دهیم و در صورتی که این مقاله و مقالات مرتبط با موضوع شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش را که در وبسایت های موسسه حقوقی ملک پور موجود می باشند را مطالعه فرمودید و نیاز به پرسش سوالات خود در زمینۀ شرایط اقامت خود حمایتی اتریش داشتید، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور (MIE  اتریش) تماس حاصل نموده و مشاورۀ رایگان و تخصصی داشته باشید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط عمومی آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و قوانین آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و اقامت دائم از طریق آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و مدارک مورد نیاز
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و استاندارد های سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و نکات مهم
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و وکیل مهاجرت برای آن
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و هزینه زندگی در اتریش
 • اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و مزایای آن
اخذ اقامت خود حمایتی اتریش 1 1 شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش در یک نگاه

اخذ اقامت خودحمایتی اتریش در یک نگاه شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

پس از مطالعه این مقاله در صورتی که قصد ارزیابی رایگان شانس خود را برای اخذ اقامت خود حمایتی اتریش دارید، فرم رو به رو را تکمیل نمایید. همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی و منحصر به فرد در این زمینه، با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش برترین کشور دنیا و وین بهترین شهر دنیا هم از نظر امنیت و هم از نظر کیفیت زندگی و سطح رفاه اجتماعی بالا، با دارا بودن دانشگاه ها و مراکز علمی کم نظیر، همراه با آب و هوا و طبیعتی بینظیر به یکی از مقاصد ایرانیان و دیگر مهاجران از سراسر دنیا جهت مهاجرت و اقامت تبدیل گردیده است.

شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و یا همان شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی  به صورتی است که تقریبآ همگان می توانند از آن راه در جهت اخذ اقامت اتریش استفاده نمایند، به این صورت که نه به مدرک تحصیلی بالایی نیاز خواهید داشت و نه عمومآ به مدرک زبان. البته در مواردی نیز دیده شده که بسته به شرایط اشخاص مدرک زبان نیز لازم شده است ولی مدرک زبانی که نمرۀ نه چندان بالایی داشته باشدکه در نتیجه عموم افراد می توانند این مدرک را نیز تهیه نمایند. البته جهت زندگی در یک کشور آلمانی زبان پیشنهاد می شود که جهت سهولت زندگی خودتان به امر یادگیری زبان نیز بپردازید .

کشور اتریش (یا نام قدیم آن نَمسه) کشوری اروپایی واقع در مرکز اروپا به پایتختی وین می باشد. از همسایگان این کشور می توان به آلمان و جمهوری چک در شمال، اسلواکی و مجارستان در شرق، ایتالیا و اسلوونی در جنوب و سوئیس و لیختنشتاین در غرب اشاره نمود. اتریش جمعیتی معادل 8.822.267 نفر و وسعت 83.878 کیلومتر مربع را دارا می باشد. زبان رسمی کشور اتریش آلمانی و واحد پولی آن یورو می باشد. نظام سیاسی این کشور نیز جمهوری پارلمانی فدرال است.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

در این ویدئو خواهید آموخت:

چه میزان سرمایه برای اقامت خودحمایتی اتریش مورد نیاز است.

میزان سرمایه بر اساس نرخ ارز دولتی محاسبه می شود یا ارز آزاد؟

آیا در روش خود حمایتی می توان کار کرد یا سرمایه گذاری کرد؟

در کدام یک از کشور های دیگر می توان از روش خود حمایتی اقامت گرفت.

برای موفقیت در اخذ اقامت خود حمایتی چه اقداماتی باید انجام داد. 

اقامت خود حمایتی چه مزایایی برای فرد و خانواده وی به همراه دارد.

شرط حضور در روش خود حمایتی اتریش به چه ترتیب است.

فایل صوتی این ویدئو

audio شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با اخذ اقامت خود حمایتی اتریش

video شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و قوانین آن

یکی از شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و اصلی ترین شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش، این است که افراد نشان دهند که تمکن مالی در حدود 22 هزار یورو در حساب خود دارند که البته این مبلغ هر ساله ممکن است تغییر کند که این مبلغ را دولت اتریش هر سال اعلام و مشخص می نماید. همچنین می بایست درآمد ثابتی بین 2500 تا 3000 یورو نیز داشته و آن را اثبات نمایند. به طور کلی راه مهاجرتی اخذ اقامت و مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش و یا اقامت خود حمایتی اتریش جهت افرادیست که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای برتر اروپایی را دارند و از لحاظ مالی نیز منابع مالی ثابت خود را در کشورشان یا جایی دیگر آماده داشته و نیازی هم به کار کردن در اروپا را ندارند. در حال حاضر کشور اتریش این راه را برای متقاضیان مهاجرت و زندگی در اتریش فراهم نموده است تا افرادی که تمکن مالی داشته و می توانند از پس هزینه های زندگی و درمانی و … خود در کشور اتریش بر بیایند و لزومی به کار و کسب درآمد در اتریش نداشته باشند بتوانند از طریق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش یا مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش به این کشور مهاجرت نموده و زندگی نمایند. لازم به ذکر است که کسانی که از طریق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش یا همان مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش اقدام می نمایند و اقامت اتریش را کسب می نمایند نیازی نیست که حتما و همیشه در اتریش زندگی نمایند و طبق قانون شنگن جهت زندگی می توانند به هر یک از کشورهای عضو شنگن نیز رفته و در آنجا به ادامه زندگی بپردازند .

یکی از نکات قابل توجه پلن اقامت خود حمایتی اتریش آنست که برای کار در اتریش باید برای نوع دیگری از ویزاها اقدام کرد که در قسمت ویزای کاری اتریش می توانید اطلاعات آن را مطالعه نمایید. ولی به هر صورت در پلن اقامت خود حمایتی اتریش نیز است که دولت و سازمان مهاجرت مطمئن شود که شما و خانواده تان هر کدام تمکن مالی کافی جهت زندگی در اتریش را دارا بوده و هرگز قصد کار کردن نداشته و فقط قصدتان زندگی در اتریش یا اروپا می باشد و همچنین منبع مالی شما و هزینه های زندگی شما در اروپا از جای دیگری تامین می گردد و صد البته که همۀ کشورهای دنیا از ورود پول و سرمایه به کشورشان استقبال خواهند نمود و اتریش نیز از این امر مستثنی نیست.

در این ویدئو خواهید آموخت:

چه میزان سرمایه برای اقامت خودحمایتی اتریش مورد نیاز است.

میزان سرمایه بر اساس نرخ ارز دولتی محاسبه می شود یا ارز آزاد؟

 آیا سرمایه مورد نیاز برای خود حمایتی را باید به اتریش منتقل کرد یا به حساب وکیل واریز کرد؟

آثار حقوقی روش خود حمایتی چیست؟

چه ریسک ها و هزینه هایی در روش خود حمایتی وجود دارد.

اقامت خود حمایتی چه مزایایی برای فرد و خانواده وی به همراه دارد.

تجربه برخی از موکلین در زمینه اعتماد به مؤسسه MIE برای اخذ اقامت خود حمایتی.

فایل صوتی این ویدئو

audio شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با اخذ اقامت خود حمایتی اتریش

video شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و اقامت دائم از طریق آن

یکی از سوالات مهم متقاضیان اخذ اقامت خود حمایتی اتریش این است که آیا این اقامت خود حمایتی اتریش به اقامت دائمی اتریش تبدیل می گردد یا خیر که این موضوع از لحاظ قانونی منعی ندارد و پروسۀ آن بستگی به وکیل شما خواهد داشت، ولی اقامت خود حمایتی اتریش از ابتدا قابلیت دائمی شدن ندارد و در سال اول اقامت یک ساله به شما داده می شود که سخت ترین مرحلۀ کار اخذ اقامت اولیه می باشد که بسته به وکیلی که خواهید گرفت ممکن است کار شما سهل تر گردد.

در سال بعد هم باید جهت تجدید آن اقدام نمایید که اقامت سال دوم را هم به شما یکساله خواهند داد و در سال سوم که برای تمدید اقامتتان اقدام کردید اقامت سه ساله به شما خواهند داد، و بعد از آن در سال پنجم طبق قانون و رویه اقامت پنج ساله را می توانید درخواست نموده و بعد از آن جهت اقامت دائم اتریش اقدام نمایید. توجه داشته باشید که موافقت سازمان مهاجرت اتریش و دولت اتریش جهت تمدید اقامت اشخاص بستگی به عملکرد ایشان در طی سالیان زندگی در اتریش خواهد داشت و در صورت داشتن هرگونه سوء پیشینه و ارتکاب جرم ممکن است که با صدور و تمدید اقامت افراد موافقت ننمایند.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی 5 شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

شرایط سرمایه گذاری در اتریش

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و مدارک مورد نیاز

به منظور اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و بهره مندی از مزایای آن تهیه و ارائه مدارک و همچنین داشتن شرایطی مورد نیاز است که در این بخش به آن خواهیم پرداخت. مدارک مورد نیاز اخذ اقامت خود حمایتی اتریش به شرح زیر می باشد:

 • نشان دادن حداقل 22 هزار یورو سرمایه در حساب به ازای هر نفر از اعضای خانواده
 • ارائه اصل و کپی پاسپورت معتبر تمامی متقاضیان
 • عکس پاسپورتی
 • بیمه نامه سلامت
 • سند ملک و یا اجاره نامه منزل در اتریش
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت سرمایه

  تعیین منبع سرمایه

 • ارائه اسناد مبنی بر داشتن حداقل 2500 تا 3000 یورو درآمد بصورت ماهیانه
 • سند ازدواج

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با مقایسه خود حمایتی اتریش و خود حمایتی فرانسه

video شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مقایسه خود حمایتی اتریش و خود حمایتی فرانسه

audio شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و استاندارد های سرمایه گذاری

به منظور سرمایه گذاری در اتریش، دانستن استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور لازم به نظر می رسد. از جمله مهمترین استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش می توان به شاخص خطر مصادره اموال و شاخص کنترل فساد در این کشور اشاره نمود که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 • شاخص خطر مصادره اموال

  خطر مصادره اموال با شاخص هایی شناخته می شود که به ترتیب ۱- پایین ترین و ۷- بالاترین آن می باشد و هرچه عدد پایین تر باشد بهتر است. برای سنجش این شاخص ، گروه Credendo داده‌ ها را برای اتریش از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ جمع آوری کرده است . میانگین خطر مصادره اموال برای اتریش در طی این دوره در سال ۲۰۱۴ عدد 1 بوده است .

  شاخص خطر مصادره اموال اتریش شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

  شاخص خطر مصادره اموال اتریش

 • شاخص کنترل فساد

  شاخص کنترل فساد با شاخص هایی شناخته می شود که به ترتیب 2.5- پایین ترین و 2.5+ بالاترین آن می باشد و هرچه عدد پایین تر باشد بهتر است. برای این شاخص ، بانک جهانی داده‌ها را از ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۷ برای کشور اتریش جمع آوری کرده است . مقدار میانگین شاخص کنترل فساد برای اتریش در طی این دوره ۱.۷۳ با حداقل شاخص 1.39 در سال ۲۰۱۲ و حداکثر شاخص 2.05 در سال ۲۰۰۴ بوده‌ است .

  شاخص کنترل فساد در اتریش شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

  شاخص کنترل فساد در اتریش

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار

بی شک علاوه بر شاخص های ذکر شده، شاخص های دیگری نیز در شناخت وضعیت اقتصادی و شرایط سرمایه گذاری در اتریش تاثیرگذار هستند که از جمله آنها می توان به نرخ تورم، رشد اقتصادی و رشد قیمت ملک در این کشور اشاره نمود. در ذیل به بررسی این شاخص ها خواهیم پرداخت:

 • نرخ تورم اتریش

  نرخ تورم سالیانه در مارس ۲۰۱۹ از ۱.۵ درصد در ماه گذشته به ۱.۸ درصد افزایش یافت . این افزایش به دلیل رشد قیمت ملک و ابزارآلات ساختمانی، برق، وسایل گرمایشی، رستوران و هتل، فرهنگ و سرگرمی، غذا و نوشیدنی غیر الکلی، حمل و نقل، سوخت دیزل و پوشاک بوده است. در همین حال، تورم برای کالاها و خدمات (۱.۷ %) ثابت بود، در حالی که این نرخ برای آموزش (۲.۹ % به ۳.۴ %) کاهش داشت. نوشیدنی‌های الکلی و تنباکو (۱.۶ % در برابر ۱.۹ %) و اثاثیه منزل (۰.۵ % در مقابل ۱.۴ %). قیمت مصرف‌کننده به صورت ماهانه، پس از پنچر شدن در ماه گذشته، ۰.۹ درصد افزایش یافت. قیمت مصرف‌کننده به صورت ماهانه ، پس از سقوط در ماه گذشته ، ۰.۹ درصد افزایش یافت . نرخ تورم در اتریش از سال 1958 تا سال ۲۰۱۹ به میزان ۳.۲۳ درصد بود و در سپتامبر 1974 با 10.20 درصد به بالاترین حد و در مارس سال ۱۹۵۹ به پایین ترین حد خود به میزان 3- درصد رسید.

  نرخ تورم اتریش شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

  نرخ تورم اتریش

 • رشد اقتصادی اتریش

  تولید ناخالص داخلی اتریش در سه ماهه منتهی به دسامبر ۲۰۱۸ به میزان ۰.۴ درصد افزایش یافت. به تبع آن نرخ مصارف شخصی و هزینه‌های دولت افزایش یافت. از سوی دیگر، سرمایه‌گذاری ثابت کاهش یافت. در همین حال، نرخ تجارت خالص رشد چشمگیری داشت که در نتیجه منجر به افزایش صادرات و واردات شد. در مجموع، نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در اتریش از سال ۱۹۹۶ تا سال ۲۰۱۸ به طور میانگین ۰.۴۷ درصد بوده‌است و در سه ماهه چهارم سال ۱۹۹۷ با میزان 1.10 به بالاترین سطح و در سه ماهه چهارم سال ۲۰۰۸ با 1.40- به پایین ترین سطح خود رسید.

  نرخ رشد اقتصادی اتریش شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

  نرخ رشد اقتصادی اتریش

 • رشد قیمت ملک در اتریش

  قیمت خانه در اتریش در دسامبر ۲۰۱۸ ، ۶.۴ درصد نسبت به زمان مشابه در سال 2017 افزایش‌یافته است . نرخ رشد قیمت خانه در اتریش به صورت فصلی به روز می شود که در حال حاضر اطلاعات آن از سپتامبر ۱۹۸۷ تا دسامبر ۲۰۱۸ در دسترس است که نرخ رشد متوسط در طول این زمان ۳.۸ درصد بوده است. اطلاعات جمع آوری شده نشان می دهد که بالاترین نرخ رشد قیمت خانه در اتریش مربوط به سپتامبر ۱۹۸۸ به میزان 33.4 درصد و پایین ترین نرخ آن مربوط به سال 2001 با 6.5- درصد می باشد .

  رشد قیمت ملک در اتریش شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

  رشد قیمت ملک در اتریش

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و نکات مهم

درمورد یکی از شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش باید به این موضوع اشاره کرد که درمورد افراد متقاضی که قصد بردن همراهان خود را دارند و همسر و فرزندان خود را نیز بهمراه خود می خواهند به اتریش ببرند، می بایست برای هر نفر از همراهان به طور جداگانه مبلغی جهت تمکن مالی ایشان در نظر گرفت که البته در این مورد نکته ی قابل ذکر آن است که حتماً لازم نیست که مبلغ 22 هزار یورویی که جهت نفر اصلی باید در حسابش باشد برای نفرات دیگر هم همان مقدار باشد و اگر کمتر نیز بود تا حدودی مشکل نخواهد داشت، بطور مثال ممکن است که پدر 22 هزار یورویی در حساب خود به عنوان تمکن مالی خود داشته باشد ولی برای فرزندان و همسرش مبلغ دیگری لازم باشد که این مبلغ بستگی به نظر سفارت اتریش خواهد داشت.

یکی دیگر از مسائل و شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش  آن است که نفر اصلی که یا پدر یا مادر خانواده هستند عموماً سوال می کنند که آیا لازم است که برای هر کدام از نفرات خانواده که به عنوان همراه ما قصد آمدن به اتریش را از طریق برنامه اقامت خود حمایتی اتریش دارند یک حساب بانکی جداگانه افتتاح گردد و مبلغ تمکن مالی ایشان در حساب خودشان قرار گیرد یا نه که پاسخ ما به شما این است که قطعاً بهتر خواهد بود که کل مبلغ برای خانواده داخل حساب نفر اصلی باشد و مشکلی هم از این نظر پیش نخواهد آمد .

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش)

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و وکیل مهاجرت برای آن

به طور کلی شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و پلن مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی جدا از این بحث که تهیه مدارک و امور مربوط به  شما به عنوان متقاضی بسیار سهل و راحت خواهد بود، یکی از سخت ترین پلن های مهاجرتی از جهت انجام کار برای وکلای شما می باشد و پیشنهاد ما این است که از وکلای متخصص در امر مهاجرت بهره مند باشید که قطعاً کمک بسزایی در پیشبرد روند پرونده ی شما خواهند داشت. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با چند صد پرونده موفق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش افتخار دارد تا شما را در این امر مهم و خطیر یاری نماید.

بلوکارت اتریش 1 شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

دفتر حقوقی ملک پور

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و هزینه زندگی در اتریش

یکی از موارد مهم و مورد نیاز به منظور زندگی در اتریش و مهاجرت به این کشور، دانستن هزینه زندگی در این کشور می باشد. شهر وین اخیراً برای چندمین بار به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی شناخته شده است. وین پایتخت اتریش، بالاترین کیفیت زندگی را برای شهروندانش ارائه می‌دهد. گفتنیست که هزینه زندگی در این شهر از شهرهای بزرگ اروپایی مانند زوریخ ، کپنهاگ و لندن، بروکسل و برلین ارزانتر است .در ذیل میانگین هزینه های زندگی در شهر وین تقدیم حضورتان شده است:

هزینه های مسکن
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 900 یورو
آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر 650 یورو
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 1600 یورو
آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر 1100 یورو
غذا و نوشیدنی
شیر (1 لیتر) 1.10 یورو
پنیر (یک کیلو) 11 یورو
تخم مرغ (12 عدد) 4 یورو
یک قرص نان 1.70 یورو
برنج (1 کیلو) 1.45 یورو
یک پاکت سیگار (مالربورو) 5.20 یورو
حمل و نقل
اتوبوس و قطار شهری 2.40 یورو
تاکسیمتر 1.40 یورو
بنزین (1 لیتر) 1.20 یورو
رستوران
ساندویچ بیگ مک 7.50 یورو
کوکاکولا (330 میلی لیتر) 2.60 یورو
کاپوچینو 3 یورو
هزینه های متفرقه
اینترنت (ماهیانه) 25 یورو
هزینه تماس (یک دقیقه) 0.10 یورو
هزینه زندگی در اتریش

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و مزایای آن

بی شک اخذ اقامت اتریش از طریق خودحمایتی دارای مزایایی می باشد که در ذیل بصورت تیتر وار به آن اشاره خواهیم نمود:

 • محیط کسب ‌و کار جذاب
 • ثبات و امنیت بالا
 • نرخ مالیات مناسب
 • بهره وری بالا
 • امکان آموزش کسب ‌و کار محور
 • جمعیت مناسب
 • محیط سیاسی مناسب
 • امکان زندگی در بهترین شهر جهان
بهترین شهر جهان

پاسخ به سوالات متداول در زمینه اخذ اقامت خود حمایتی اتریش

روش خودحمایتی اتریش برای چه کسانی مناسب است؟

audio شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)
اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و سخن پایانی

اخذ اقامت خود حمایتی اتریش ، شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی و مدارک و شرایط مورد نیاز برای اقامت خودحمایتی اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل واقع شد. اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و یا همان خود حمایتی به دلیل تقاضای بسیار زیاد و در عین حال پیچیدگی های خاص خود نیازمند بررسی جامع و اقدام آگاهانه می باشد. امید است که این نوشتار که در مورد سرمایه گذاری در اتریش ، خود حمایتی در اتریش و شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش بود مورد توجه شما قرار گرفته باشد. در صورت تمایل به امر مهاجرت و مهاجرت به اتریش و بخصوص مهاجرت از طریق خود حمایتی به اتریش و اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس گرفته و مشاوره رایگان و تخصص دریافت کنید. شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح کنید و در سریعترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

51 پاسخ
 1. abbas گفته:

  باسلام وعرض ادب من ٤٦ساله. داری فوق لیسانس مدریت کارآفرینی ،۲۶ سال سابقه بانکداری بین الملی دارم مسلط به زبان انگلیسی واز نظر مالی حدود ۳میلیارد ارزش دارایی هام میشه یه فرزنده ۱۶ساله که درحال حاضر داره زبانشو قوی میکنه و همسر ، بنظر شما چه راهی؟؟ و چه کشوری رو پیشنهاد میکنید ؟؟ باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بهتون خودحمایتی اتریش و فرانسه رو پیشنهاد میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسانمون راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 2. فرزاد فتاحی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من از سوئد دعوت نامه ی دیداری دارم
  اما دنبال یک کارافرین میگردم تا بتونه اونجا واسم کاری پیدا کنه و با هماهنگی کارهای قانونی اونجا یعنی وزارت کار و غیره بتونم اقامت کاری بگیرم
  میخواستم ببینم آیا شما میتونید در این زمینه به من کمک کنید ؟
  البته من یک بار دیگه برای این این موضوع با شما مشاورهای داشتم اما فقط برای درست شدن ویزای دیداری
  سپاس بیکران

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. ما در حال حاضر این کار رو تنها برای بچه های رشته ای تی میتونیم انجام بدیم. شرایطش:
   ما برای کار در سوئد در حال حاضر برای فارغ التحصیلان لیسانس به بالای رشته های آی تی و کامپیوتر که سابقه کار 3 سال به بالا و قابل اثبات در رشته خودشون به همراه نمره زبان آیلتس6.5 به بالا دارن از طریق کارفرمای سوئدی خدمات ارائه میدیم که اون هم تضمینی نیستش و نیازمند شرکت و قبولی در مصاحبه کاری اون شرکت ها هستش. در صورت داشتن شرایط میتونید با موسسه تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییتون کنند….
   کار در ترکیه

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مشاوریت ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

   مدارک و مزایای خود حمایتی اتریش به شرح زیر است:
   مدارک مورد نیاز:
   نشان دادن حداقل 22 هزار یورو سرمایه در حساب به ازای هر نفر از اعضای خانواده
   ارائه اصل و کپی پاسپورت معتبر تمامی متقاضیان
   سند ملک و یا اجاره نامه منزل در اتریش
   گواهی عدم سوء پیشینه
   گواهی سلامت سرمایه
   ارائه اسناد مبنی بر داشتن حداقل 2500 تا 3000 یورو درآمد بصورت ماهیانه
   سند ازدواج
   عکس پاسپورتی
   مزایا:
   نیاز به سرمایه گذاری ندارید و فقط کافی است ثابت فرمایید، که اوضاع مالی خوبی دارید
   تحصیل فرزندان شما مجانی است
   بچه های زیر ۱۸ سال حقوق ماهیانه هر نفر حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان از دولت دریافت میکنند
   امکان کار برای کسی ندارید ولی امکان سرمایه گذاری خواهید داشت
   بعد از پنج سال اقامت دائم اتریش اعطا می گردد

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. الان فرصت ثبت نام خودحمایتی 2020 باز شده و فرصت و ظرفیت هم محدود هستش پیشنهاد میکنم با موسسه تماس بگیرین و در صورت داشتن شرایط، ثبت نام کنین.

   پاسخ
 3. میترا گفته:

  سلام خسته نباشید
  در روش خود حمایتی به هیچ عنوان نمیشه کار کرد ؟
  چه به صورت آزاد چه استخدامی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خودتون نمیتونین کار کنین چرا که اعلام کردین دارای تمکن مالی هستین ولی میتونین شرکت یا مغازه ای بزنین و مدیریتش کنین ولی تا 5 سال نمیتونین تو اون مغازه یا شرکتتون کار کنین.

   پاسخ
 4. mahan گفته:

  سلام خسته نباشبد
  ببخشید من 19 سالمه از نظر مالی مشکلی ندارم ولی چند سال پیش پیوند کلیه شدم آیا این برای من مشکل ساز خواهد بود؟

  Rating: 5
  پاسخ
 5. Nasim chareh گفته:

  با سلام .در خصوص ویزای خود حمایتی آیا میشه به جای رقم ۲۵۰۰ یا ۳۰۰۰ ماهانه به همان اندازه زمین و ملک , مستندات ارائه کرد . یا که نه صرفا می بایست حقوق ماهانه را اثبات کرد.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. میشه معادل یویرویی یا ریالی قیمت ملک و مغازه و زمین رو بجای پول نقد برای تمکن مالی ارائه داد البته باید کارشناس قیمت اونها رو تعیین کرده و به بانک اعلام کنه تا تایید بشه و بتونین نامه تمکن مالی بگیرین.

   پاسخ
 6. میلاد گفته:

  سلام و دورود فراوان خدمت جناب دکتر و تیم حرفه ایی شان
  .
  جناب دکتر من چند سالی هست دارم ویدیوهای شما و همچنین وبسایت شما رو نگاه میکنم تقریبا به اون ایمان رسیدم که میخوام قدم اول و به سمت مهاجرت به کشور اتریش و با کمک شما بردارم .
  .
  من سه تا سوال دارم که باید از شخص شما بپرسم

  .۱ … ایا خود حمایتی احتیاج به زبان دارد یا خیر ؟

  .۲ … من سند ملکی در تهران دارم به ارزش چهار میلیارد تومن ، ولی ۲ تا سند سه دانگ سه دانگ میباشد که جمعا میشود شش دانگ این برای سفارت قابل قبول میباشد ؟ ( ارزش ملک مهمه یا تعداد سند ) مثلا من میتوانم ۱۰ تا سند جور کنم مثلا x آباد ولی ارزش ملک یک میلیاردم نباشه . یا یک ملک که ۲ تا سه دانگ که دارم خوبه ؟

  .۳… کار تیم شما تا کی میباشد ؟ مثال ( تا زمان دریافت کارت و اقامت سه ساله در سفارت تهران ؟ پایان پروسه مهاجرت و اخذ پاسپورت اتریشی بعد پنج سال ؟ )

  در ضمن بنده ۳۴ سالمه و متاهل و همسرم۳۲ ساله و فرزند ۵ ساله میباشد
  در حال حاضر جواهر فروش هستم ولی حرفه و مهارت اصلی ام طراحی و ساخت طلا و جواهرات میباشد و مدرک ساخت و طراحی را که در سال ۸۱ گرفته ام را ترجمه رسمی دارم . ایا در ضمینه کاری بنده در کشور اتریش میشود حسابی باز کرد یا باید به فکر شغل و‌ پیشه جدیدی در انجا باشم ؟
  .
  پیشاپیش با سپاس از اینکه وقت گذاشتید و سوالات حقیر را خواندید 🙏🏻

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خودحمایتی اتریش نیاز به مدرک زبان دارد ولی با توجه به نمره کم مورد نیاز، اخذ آن آسان است.
   ارزش ریالی و یورویی ملک دارای اهمیت است و نه تعداد و میزان آن.
   زمان اقدام برای خود حمایتی محدود بوده و تعداد افراد پذیرفته شده نیز محدود است و دریافت اقامت نیز نیاز به صبر البته نه زیاد خواهد داست تا پرونده شما توسط سفارت اتریش بررسی شود.
   بله می توانید حرفه خود را در اتریش ادامه دهید به شرطی که خودتان در آن کار نکنید و مالک حرفه خود باشید(حداقل به مدت 5 سال).
   برای اخذ اطلاعات تکمیلی میتوانید با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 7. مهدی هاشمی گفته:

  سلام جناب ملک پور، سوال من اینه که آیا با داشتن سن ۴۵ سال و داشتن شرایطی که لیست کرده اید آیا مجاز به اقدام هستم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   کارشناسان موسسه بر روی وبسایت پاسخ گوی سوالات شما هستند:
   در صورتی که همه شرایط ذکر شده را داشته باشید می توانید برای خودحمایتی سال آینده شرکت کنید.
   البته با توجه به اینکه سن زیاد بالایی ندارد اگر شرایط مناسب دیگر را نیز داشته باشید می توانید از طریق اقامت “کار شرکت” نیز اقدام کنید که به شما اجازه کار و کسب در آمد را نیز می دهد. در لینک زیر می توانید در مورد این روش مطالعه کنید.

   https://malekpourmie.com/اقامت-کار-شرکت

   پاسخ
 8. حمید مام پناه گفته:

  سلام وقتتون بخیر یک خانواده ۴ نفره هستیم سند ملکی به ارزش ۲ میلیاردو۳۰۰ میلیون پول نقد میتونیم از اقامت خود حمایتی استفاده کنیم بعدبرا ی کار چقدر حداقل سرمایه می خواد که کاری زد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اقدام از طریق خودحمایتی اتریش باید بتوانید به ازای هر یک از اعضای خانواده مبلغ 22 هزار یورو در حساب بانکی داشته باشید که این مبلغ با نرخ ارز دولتی محاسبه می شود. بنابراین به این سرمایه نقدی نیاز دارید. سند ملک نیز در روال پرونده تاثیر گذار است.
   برای اینکه در اتریش سرمایه گذاری کنید پلن های سرمایه گذاری متنوعی وجود دارد که هر کدام مبلغ متفاوتی برای سرمایه گذاری نیاز دارد.
   برای اینکه بتوان گفت که آیا روش خودحمایتی برای شما بهترین انتخاب است علاوه بر سرمایه عوامل دیگری همچون سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی و … نیز نیاز به بررسی دارد. ممکن است شما از طریق روش قرمز سفید قرمز و بلوکارت اتریش نیز بتوانید اقدام کنید. شرایط این روش در لینک زیر ذکر شده است.

   https://malekpourmie.com/بلوکارت-اتریش

   پاسخ
 9. Hamid گفته:

  با سلام
  من وکیل دادگستری و کاندیدای اخذ مدرک PH D حقوق خصوصی هستم برای اقامت خود حمایتی اتریش اقدام کرده ام وقت هم تعیین شده است برای خودم یک روز مشخص شده برای همسر و پسر بزرگم که ۱۱ سال دارد یک روز و برای پسر کوچکترم و دخترم که زیر شش سال هستند یک روز دیگر مشخص شده است یعنی به ترتیب ۱۲ و ۱۶ و ۱۷ برج دوازده میلادی
  اما پرسش این است در ایمیلی که سفارت اتریش به من داده گفته مدارک مورد نیاز در لینک زیر است به لینک مراجعه می کنم قید شده زبان آلمانی A1 می خواستم ببینم یعنی آیا این مدرک لازم است آیا برای همه اعضا خانواده است یا فقط خودم و اینکه چه موسسه زبانی مورد تایید اتریش است ‌ و چرا هر کدام از اعضای خانواده را یک روز خاص مشخص کرده آند

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای مدرک زبان آلمانی برای شما لازم است اما سایر اعضای خانواده به دلیل بالا بردن شانس ویزا بهتر است مدرک زبان را دریافت نمایند. موسسه گوته و یا موسسه OSD که وابسته به بخش فرهنگی سفارت اتریش است مدرکشات قابل قبول است.دلیل متفاوت بودن تاریخ به نظر سفارت بستگی دارد

   پاسخ
 10. حسن جودکی گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام
  لطفا قیمت یوروی دولتی را چقدر در نظر میگیرید؟ و اینکه برای یک خانواده سه نفره کل مبلغ به تومان چقدر میشود؟ آیا سود واریزی سپرده را میتوان بعنوان درآمد ثابت در نظر گرفت؟ حقوق بازنشستگی همسر هم در این محاسبات لحاظ میشود؟
  متشکرم از راهنمایی هایتان
  موفق و پیروز باشید

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   نرخ یوروی دولتی نرخی که بانکها اعلام می نمایند و باید از بانک ها سئوال بفرمایید. ئاریزی سود سپرده و حقوق بازنشستگی همسرتان می تواند موثر باشد

   پاسخ
 11. فرهاد گفته:

  با سلام و خسته نباشید سوالم اینه که
  برای خود حمایتی اتریش حداقل سرمایه لازم چقدر است برای ایجاد کسب و کار در آنجا؟
  و اگر موفق و سود دهی نداشته باشه کارمون ایا دیپورت میشویم
  اصلا ریسک ایجاد کار چقدر هست من فقط نگرانیم همین هست نتونم کار سود داری ایجاد کنم ایا شما راهنمایی میکنید برای بهترین نوع شغل که بازدهی خوبی داشته باشه

  سپاس از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در روش خود حمایتی شما نیازی به هیچ گونه سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار ندارید. شما تنها باید در حساب بانکی خود در ایران نشان دهید که حدود 22 هزار یورو سرمایه دارید و این مبلغ با نرخ ارز دولتی محاسبه می شود. علاوه بر این باید نشان دهید حدود 2،500 تا 3،000 یورو نیز در آمد ماهیانه دارید که می تواند حقوق، اجاره ملک و … باشد.

   پاسخ
 12. آرش حیدریان گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز!
  بنده پیمانکار برق با 18 سال سابقه در امور برق ساختمان سؤالی خدمت شما دارم . با توجه به نیاز دارا بودن سند درآمد آیا می توانم با استفاده از قرارداد پروژه های مختلف که مبلغ مورد نظر را داراست اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. مبلغ مورد نیاز می بایست در حسابی که به نام خودتان است موجود باشد و سلامت آن نیز اثبات گردد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. زهرا همتی گفته:

  سلام. وقتتون بخیر. با سپاس اطلاعاتی که از طریق شبکه های اجتماعی و وبسایتتون به اشتراک می گذارید. من فوق لیسانس زبان انگلیسی هستم و ۴۰ سالمه، همسرم در شرف بازنشستگیه. دو دختر ۲۰ و ۱۳ ساله دارم. دخترم در رشته تغذیه و بیوتکنولوژی دانشگاه سراسری پذیرفته شد ولی به خاطر مشکل اولویت بندی انتخاب رشته تصمیم‌گرفت معماری دانشگاه آزاد بخونه. با توجه به طرح خود حمایتی که با شرایط ما جوره چطور می تونیم اقدام کنیم که بیشترین مزایا رو برای هممون و تحصیل آینده دخترم داشته باشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورتی که شرایط لازم را دارید می توانید اقدام کنید. فرزندان شما امکان تحصیل رایگان در اتریش را خواهند داشت و با توجه به اینکه اقامت اتریش را کسب خواهند نمود نیازی به ویزای تحصیل ندارند.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  سلام محمدهستم ازگیلان یک کارساده عاشق اشپزی هستم میخوام بیااتریش برای اقامت زندگی ممنون میشم دارم زبان توایران یادمیگیرم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در آلمان و اتریش نیازمند داشتن مدرک تحصیلی لیسانس، سن زیر 35 سال و مدرک زبان آلمانی سطح B1 می باشد. در صورت داشتن این شرایط برای ارزیابی اولیه شانستان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 15. عباس ذکریایی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشی و تشکر فراوان بخاطر راهنمایی کامل در همه موارد . جناب آقای دکتر ملک پور تقریبا همه اطلاعات ( مقالات و همه فایلهای صوتی )در مورد اقامت خود حمایتی رو دریافت و گوش کردم .من ۳۵ سالمه متاهل بدون فرزند پیمانکارساختمانی. سال گذشته با دعوتنامه پسر عمه همسرم( شهروند اتریش و پزشک بیمارستان وین)سفری به وین داشتیم که موجب انگیزه مهاجرت به این کشور شده و شرایطم به این نوع اقامت نزدیکتره ،سوالی که داشتم اینکه علاوه بر شرایطی که فرمودین (وکیل اتریشی، سپرده بانکی به ازای هر نفر،بیمه نامه معتبر،اجاره نامه یکساله وغیره )آیا داشتن اقوام در اتریش به عنوان قیم یا حامی میتونه تو پرونده اقامت نکته مثبتی باشه؟ و سوال دیگر اینکه مالک حدود یک هکتار باغ مرکبات هستم که معمولا درآمدش بعد چیدن محصول یکجا میباشد آیا توجیهی برای درآمد منظم ماهیانه دارد؟(معمولا درامد سالیانه باغ رو تقسیم بر ۱۲ کنیم حول و حوش ماهی ۲۰۰۰ یورو میشه). و آخرین سوال اینکه اگر با فرض قبول شدن پرونده در سال اول اقامت صاحب فرزند شدن در خاک اتریش از لحاظ حقوق اقامتی چه ابعادی برای پدر و مادر دارد؟
  متشکر از لطف شما.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 16. Pouria گفته:

  استاد گرانقدر، آقای دکتر ملک پور
  عرض سلام خدمت شما و با تشکر از بابت تمام راهنمایی هایی که میفرمایید.
  استاد کلیه پیام هایی که در مورد موضوع خود حمایتی لطف کرده و در کانال تلگرام ارسال کرده بودید را شنیدم. برای من سوالی پیش آمد که خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.
  بنده ۴٩ سال سن دارم دادای همسر و دو فرزند.و کلیه شرایط خود حمایتی هم شامل حالم می شود . فقط یک مورد می ماند و آن هم این است که مدرک تحصیلی من سیکل می باشد. ضمنا جهت یادگیری زبان آلمانی در یکی از موسسات معتبر آموزش زبان هم ثبت نام کرده ام . خواهشمندم در ارتباط با این موضوع در صورت امکان تا قبل از تاریخ ٢٩ شهریور راهنمایی لازم را بفرمایید .
  با کمال تشکر.
  پوریا بیگى

  پاسخ
 17. فاطمه گفته:

  با سلام و تشکر فراوان از مطالب بسیار مفیدتون
  ما یه خانواده چهار نفری هستیم من مهندسی کشاورزی خوندم ۳۲ ساله و همسرم فوق لیسانس رشته ی برق – الکترونیک قدرت دارن ۳۸ساله و دو فرزند پسر هشت و یک ساله داریم وضعیت مالیمون هم متوسطه , میتونیم اون مبلغی رو که برای اقامت خود حمایتی لازم هست رو تأمین کنیم , خیلی علاقمند به زندگی در اتریش هستیم ولی نمیدونم آیا با شرایط ما میشه اقامت خود حمایتی رو گرفت ؟ یا اینکه همسرم میتونه از طریق پذیرش برای دکترا اقدام کنه ؟ از شما خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید که آیا شرایطمون کافیه یا اگه باید شرایط دیگری هم فراهم بشه بفرمایید , یعنی اگه شرایطمون جور نباشه چه کارهایی باید انجام بدیم تا مثلا یکی دو سال آینده اقدام کنیم ؟ یه مشکلی هم که داریم زبان هست که زبانمون فقط در حد آشنایی هست لطفا بفرمایید که چه زبانی با چه مدرکی نیاز هست ؟ برای بچه ها که یکیش باید بره مدرسه , مشکل زبانش رو چه جوری میشه حل کرد , در ضمن من همه ی فایلهای مربوط به اقامت اتریش رو گوش دادم , میخواستم لطف کنین بفرمایین چه برنامه ریزی داشته باشیم و چه راهی بهتره با شرایط ما ؟ باز هم ممنونم ازتون

  پاسخ
 18. باورصاد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من دارای دو فرزند ۲۵ و ۲۰ ساله هستم و در حال حاضر دانشجو هستید آیا امکان استفاده از مزایای اقامت از طریق خودحمایتی هستیم یا خیر.با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 19. Azadeh گفته:

  باسلامو عرض ادب خدمت اقای دکتر ملک پور و با تشکر از همه لطفو بزرگواری شما که با حوصله و دقت بر ما منت میذارین و سوالهای مارو پاسخ میدین
  اقای دکتر من مدتهای زیادیه که قصد مهاجرت دارم و سایت شما کانالهای mie وویسها وخلاصه همه رو پیگیرم و مطالعه میکنم تا به نتیجه مطلوب برسم و راه درست رو انتخاب کنم ، و ممنونم که هربار تلفنی و یا در سایت از شما سوالی پرسیدم شما پاسخگو بودین و کمک کردین بمن .
  خدمت شما عارضم که من ١٠٠ میلیون سرمایه ام رو برای مهاجرت جمع اوری کردم و اکنون که برای شما مینویسم تصمیم قطعی گرفتم تا به اتریش مهاجرت کنم . منتها در حال حاضر بین دو راه اقامت از طریق تحصیل و اقامت خودحمایتی مانده ام و نمیدانم با توجه به شرایط من کدام یک بهتر است . در واقع هدف اصلی من از مهاجرت به هر کدوم از این دو روش این هست که در اتریش زبان المانی یاد بگیریم و کار پیدا کنم و ویزام رو تبدیل به ویزای کاری کنم . چون سرمایه ام صد میلیون هست میخواهم یا از طریق ویزای تحصیلی دانشگاههای اتریش در کالج زبان به یادگیری المانی بپردازم و دنبال کار باشم و کار پیدا کنم و ویزامو تبدیل کنم .
  و یا اینکه از طریق خودحمایتی ویزا بگیرم به اتریش بیام و هزینه های زندگیم رو از طریق سود مبلغی که در حساب برای نشان دادن تمکن مالی گذاشته ام در بیاورم و البته ازونجایی که کافی نیس با کمی کمک از اطرافیان بابت هزینه های ماهانه ی زندگیم ، ولی از طریق خودحمایتی که به اتریش امدم در اتریش به یادگیری زبان بپردازم و ازانجاییکه اشنایانی در اتریش دارم که میتوانند بمن در کار یافتن کمک کنند،کار پیدا کنم و ویزامو تبدیل کنم .در واقع درامد ثابت من سود همان ١٠٠ میلیون پولی هست که در حساب گذاشته ام و میخواهم هزینه زندگی ماهانه ام را از ان طریق سود این پول بپردازم تا مدتی که بتوانم زبان المانی یادبگیرم و کار پیدا کنم ،
  ودر واقع با پیدا کردن کار ویزامو تبدیل به ویزای کاری کنم. ممکنه بفرمایین باتوجه به شرایطی که عرض کردم کدام راه برای من مناسبتر است با توجه به اینکه من در هر دو مورد هدفم یافتن کار و تبدیل ویزام به ویزای کاری میباشد چه در مورد راه خود حمایتی و چه ویزای تحصیلی .
  منتها نمیدانم که با توجه به مبلغی که من برای مهاجرت در نظر گرفتم کدام راه مناسبتر است ؟؟؟ در واقع در فایلهای صوتی شما اینطور بنظرم میاید که از طریق خودحمایتی بسیار اسانتر و زودتر میتوانم به ویزا برسم و مهاجرت کنم .
  واقعا ممنون میشم که لطف کنید و بفرمایید کدام یک ازین دو راه برای من بهتر است و از کدام راه اقدام کنم ؟؟؟
  همینطور میخواستم بدونم گپ تحصیلی و سن در پذیرش تحصیلی دانشگاههای رایگان اتریش تاثیری داره یا نه ؟؟من ٣۴ ساله هستم و ٧ سال پیش لیسانسم رو از دانشگاه ازاد گرفتم .
  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 20. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من به همراه همسر و دخترم (هشت ساله) قصد اخذ اقامت از طریق خود حمایتی دارم.با مطالعه مطالب سایت و گوش دادن به پاسخهای کامل و روشن شما به نظر میرسد امکان اخذ اقامت را با این روش دارم.سوال مشخص من این است که با توجه به سهمیه سالانه ای که فرمودید مختص ایران میباشد چه زمانی میبایست اقدام نمود؟ در حال حاضر نیز میتوان اسناد و مدارک را به دفاتر همکار شما در تهران تحویل داد منتظر اعلام باز شدن پذیرش این روش شد؟ در صورت تایید، هزینه دریافتی موسسه شما چقدر میباشد؟ روش پرداخت به صورت مرحله ای یا یکجا است؟ به طور خلاصه اولین قدم برای شروع این پروسه چیست؟ پس از اخذ اقامت و ورود به کشور اتریش آیا میتوان در کالج زبان برای خودم و همسرم و مدرسه برای دخترم ثبت نام نمایم؟ فرموده بودید تبدیل این نوع اقامت به اقامت کار در سال اول ورود به اتریش امکانپذیر است؟ از لطف شما بسیار سپاسگزارم.

  پاسخ
 21. مشاور حقوقی گفته:

  سلام من وکیل دادگستری هستم ۳۶ سالمه وهمسرم ۴۱ سال دو فرزند ۱۱و۳ ساله دارم اگر بخواهیم ویزای خود حمایتی بگیریم با توجه به اینکه هیچ آشنایی بازبان آلمانی نداریم به صلاح است وبچه ها می تونن مدرسه بروند یا همسرم که تکنسین برق هست می تونه کار مناسبی پیدا کنه وبه طور کلی هزینههای اخذ اقامت چقدر است وهزینه های یک سال زندگی چه میزان است بچه ها با توجه به اینکه زبان آلمانی بلذ نیستند در مدرسه چه امکاناتی هست که از تحصیل عقب نمونند وبه سطح بقیه برسند ممنون از شما

  پاسخ
 22. محمد خرم آبادی گفته:

  با سلام
  ضمن تشکر از مطالب ارایه شده، هزینه اخذ اقامت از طریق تمکن مالی برای یک خانواده چهار نفره در اتریش چقدر است.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 23. Azadeh taraneh گفته:

  باسلامو عرض ادب
  ممنون از پاسخگویی اقای دکتر ملک پور در باب این نوع اقامت
  ولی هنوز نکات مبهمی درباره این اقامت وجود دارد که ممنون میشم پاسخ بدین
  اول اینکه شما نفرمودین هزینه ی حق الوکاله و هزینه ای که باید به موسسه پرداخت بشه بابت این قرارداد چقدر هست ؟؟
  دوم اینکه مبلغی که برای تمکن در حساب است باید دربانکهای ایران باشد یا اتریش؟؟ و ایا پس از تکمیل مدارک و گرفتن ویزای اولیه میتوان این مبلغ را دست زدو و یا کمو زیادش کرد و یا از سودش در بانک استفاده کرد؟؟؟
  ممکنه بفرمایین هرسال برای تمدید این اقامت چقدر باید هزینه پرداخت کرد؟؟؟
  و دیگر اینکه شما میفرمایین ٨٠ میلیون باید در حساب باشد و از طرف دیگر میفرمایین بیستو دوسه هزاریورو ،
  خوب این دوتا مبلغ باهم حدود بیست میلیون تفاوت دارن ، ممکنه بفرمایین مبلغ دقیق برای یک نفر چقدر هست که باید نشان دهیم ؟؟؟
  ضمنا ممکنه بفرمایین که هزینه ی زندگی ماهانه برای کسی که ازین طریق به اتریش میاد فقط برای یک نفر چقدر درماه است ؟؟؟
  اخرین سوال اینکه اگر در اتریش کار پیدا کنیم و بخواهیم برای کسی یا شرکتی ایا میتوان این اقامت را تغییر داد به اقامت کاری ؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 24. فري مهر گفته:

  با سلامو عرض ادب
  ممکنه مطالبی رو در رابطه با مهاجرت از طریق تمکن مالی مطرح کنید که اینجا گفته نشده
  مثلا اینکه موسسه شما برای اخذ ویزا در این زمینه چقدر هزینه دریافت میکنه؟؟ و اینکه ایا این نوع اقامت و گرفتن این ویزا بجز هزینه ی حق الوکاله و هزینه ی زندگی ماهیانه، هزینه های دیگری هم خواهد داشت ؟؟؟و اینکه دقیقا تا چه زمانی اجازه کار در اتریش را نخواهیم داشت؟؟ و ایا در طول اون ۵ سال میشه به کلاسهای زبان المانی رفت در اتریش ؟ و هزینه ی این کلاسها چقدر هست ؟؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • OMID گفته:

    سلام درود خسته نباشید
    میخواستم بگم که سن ۱۹ و۲۰ ساله مجرده و ۲۲ هزار یورر تو حسابش داشته باشه خود حمایتی اتریش قبول میکننن یا نه

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. دوست عزیز خودحمایتی برای سن شما مناسب نیست چرا که اجازه کار ندارید. پیشنهاد میکنیم شانس خود را برای ویزای تحصیلی و یا سرمایه گذاری امتحان نمایید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های تماس، با موسسه ما تماس حاصل نمایید.
     https://malekpourmie.com/contact-us/

     پاسخ
Rating: 5