فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور در باب جذابیت های توریستی سنگاپور

video درباره ی سنگاپور

آیا درمورد سنگاپور اطلاعاتی دارید؟

آیا میخواهید از وضعیت آب و هوای آن اطلاعاتی را کسب بنمایید؟

آیا دوست داریداز جاذبه های گردشگری این کشو مختصری بدانید؟

آیا میخواهید که بدانید ساکنان سنگاپور به چه زبانی صحبت میکنند؟

مقدمه : ما در این مقاله بصورت کلی در مورد کشور سنگاپور ، شرایط آب و هوای ، زبان ، مذهب ، کار ،  سرمایه گزاری ، جاذبه های گردشگری و ممنوعیت واردات بعضی از مواد مصرفی را شرح خواهیم داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کشور و یا سایر کشورها میتوانید با موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل فرماید و از مشاوره های رایگان برخوردار باشید.

سنگاپور

کشوری است ثروتمند که در سالهای اخیر رشد اقتصادی خوبی داشته  در شمال خط استوا قرار گرفته است و با کشورهای اندونزی  و مالزی همسایه است.‌

قبل از اینکه کشورهای اروپایی در این منطقه حضور یابند صرفا منطقه ای برای ماهیگیری بود.این کشور یکی از مستعمرات بریتانیا بود و در سال ۱۹۴۲ با وجود مستعمره  بودن و تحت تملک بریتانیا بود، توسط ژاپن اشغال ‌شد و به محض اینکه توسط ژاپن اشغال شد،  نیروهای بریتانیایی ملزم  به ترک آن شدند.

اما طولی نکشید که بعد از ۳ سال دوباره توسط بریتانیایی ها پس گرفته شد. کشور مذکور پس از ۱۸ سال  مستعمره در سال ۱۹۶۳ به عنوان عضوی از فدراسیون مالزی استقلال خود را بدست آورد و دو سال بعد از ۲ سال  خود را از مالزی جدا کرد و سنگاپور تشکیل گردید.

این کشور در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و از تعدادی جزیره تشکیل گردیده است،  امروزه یکی از مراکز  داد و ستد کالا در جهان معروف است.  یکی از بزرگترین مزایای آن ، این است که یکی از ۳ کشور شهر مستقل در جهان بشمار میرود . سنگاپور  یکی از پررونق‌ترین کشورهای جهان میباشد .

این کشور از ذخایر معدنی کمی بهره می برد و از این بابت فقیر محسوب میگردد، ولی اقتصادی خوب برخوردار میباشد و پایه اقتصادی آن  خدمات و صنعت را در بر میگیرد ، کشور مذکور به یکی از ثروتمندترین مناطق دنیا تبدیل شده‌است.

طوری که هم‌اکنون ۴ مرکز اقتصادی بزرگ جهان و  ۲ مکان قمار و کازینو و ۳ مرکز  پالایشگاه نفت در جهان به حساب می آید.

آب و هوای آن مثل شمال ایران گرم و مرطوب میباشد و میانگین بارش سالانه در آن بیش ۲۳۴۰میلیمتر می‌باشد.

نام سنگاپور برای بار اول توسط شخصی به اسم  سانگ نیلا اوتاما گذاشته شد. سانگ نیلا اوتاما وقت شکار در منطقه ای که در حال حاضر سنگاپور نام دارد با جانوری مشابه شیر مواجه شد، وی این اتفاق نادر را به فال نیک گرفت و در همان منطقه سنگاپور را بنا نمود.

توریسم

2 8 1 درباره ی سنگاپور

پل معلق سنگاپور

 

توریسم،از منابع عمده درآمد آن بشمار می رود.  این کشور دارای جاذبه‌های طبیعی بسیاری است البته میتوان به  تنوع نژادی و  قومی نیز اشاره کرد، از جمله دلایل محبوبیت آن دربین توریست ها رواج زبان انگلیسی است که به عنوان یکی از زبان‌های اصلی و شبکه های حمل و نقل مورد استفاده قرار گرفته است، باغ وحش، باغ پرندگان جورونگ و جزیره توریستی سنتوز مورد علاقه جهانگردان می باشد. محله اورچارد رود از مراکز خرید خوب محسوب میشود. در آن جا میتوان مکان های از قبیل پارک دلفین‌ها ، نمایشهای  آتش بازی شبانه ،  پارک پروانه‌ها ، و پارک تفریحی یونیورسال استودیو سینما چهاربعدی را برای تفریح نام برد.

هتل مارینا بی سندز   که به شکل یک کشتی بر روی ۳ ساختمان بلند بنا شده  است  دارای یک  استخر بزرگ رو باز میباشد با یک طراحی فوق العاده میباشد بطوری که شناگران در حال افتادن از ساختمان هستند و از جاذبه های آن نیز محسوب میشود  .

1 10 150x150 درباره ی سنگاپور

استخر بالای برج سنگاپور

2 9 150x150 درباره ی سنگاپور

دریاچه مصنوعی سنگاپور

اگر شما یک شرکت واردات و صادرات هستید نباید آدامس و سیگار را وارد آن کشور نمایید چون بر اساس قانون ، واردات و فروش و مصرف سیگار و آدامس در آن تخلف و  ممنوع میباشد.

زبان

ساکنین آن با نزدیک به بیست زبان مختلف صحبت می‌کنند اما چهار زبان انگلیسی٬ مالایی٬ چینی و تامیل،  این کشور به عنوان زبان‌های رسمی شناخته می‌شوند و در آن جا تابلوها و علائم به این ۴ زبان رسمی نوشته شده‌ است. این امر نشان‌ دهنده تنوع وسیع زبانی و فرهنگی در آن جا می‌باشد. سیاست رسمی آموزشی در آن جا ب ه نحوی می باشد که دانش‌آموزان به طور همزمان زبان انگلیسی و زبان مادری خود را یاد میگیرند.

مذهب

1 11 درباره ی سنگاپور

تنوع نژادی و مذهبی در سنگاپور

چند مذهبی در این کشور حاکم است و این امر دلات بر آزادی مزهب دارد و عموما این  امر نشاندهنده قدرت حاکمیت در یک کشور است. طبق آماری که در  در مورد افراد بالای ۱۵سال  در ۲۰۱۰ میلادی  اعلام شد ، ۴۴.۲٪ از افرادی که دارای اقامت دایم این کشور (به غیر از گردشگران و کارگران مهاجر)  هستند از پیروان مذاهب بودایی و تائو میباشند .

تعداد  مسیحی های این کشور ۱۸.۳٪ جمعیت سنگاپور را تشکیل می دهند . مسلمانان در این کشورجمعیتی معادل ٬ ۱۴.۷ ٪ را تشکیل میدهند. پیروان آیین  هندو ۵.۱ ٪  و ۰.۷٪ پیرو سایر ادیان جمعیت آن را تشکیل میدهند  هستند. لازم به ذکر است که  ۱۷٪از جمعیت آن پیرو هیچ دین و مذهبی نیستند.

در تاریخ ۱۹۷۲ میلادی به بعد به دلیل خودداری از خودداری از ادای احترام به پرچم و خودداری از ادای سوگند فاداری به کشور و انجام خدمت نظام وظیفه اجباری فعالیتهای این در آن جا ممنوع شد و هر فردی که متون مذهبی و نشریات مربوط به این فرقه را  در اختیار داشته باشد حتی اگر تبلیغ نکرده باشد به مجازات تا ۱۲ ماه حبس و جریمه نقدی ۲۰۰۰ دلار سنگاپور محکوم خواهد شد.

زندگی

1 12 درباره ی سنگاپور

تصویری از شب در سنگاپور

 

با توجه به مدرن بودن که بر پایه تجارت استوار شده است و دارای جمعیتی بالغ بر ۴ میلیون نفر است. همواره قدرت جذب و  پذیرای سرمایه گذاران از تمام نقاط میباشد. کارهای اداری به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. در آن جا اینترنت بی سیم به طور کلی تمام رایگان در اختیار عموم مردم می باشد.

وسایل حمل و نقل عمومی وسیستم بسیار عالی و مهربانی مردم سختکوش و خیابانهای تمیز از مشخصه های اصلی آن است. که برای افرادی که قصد ورود به آن را دارند جالب است.

سنگاپور دارای مدیریت شهری مناسب و دانشگاهایی با سطح علمی بالا می باشد و سرمایه گذاری های خارجی آن را به یکی جاذبه های سرمایه گذاری دنیا مبدل کرده است.

دریافت ویزای کاری و تحصیلی و تجاری ، و اقامت و شرایط شهروند شدن در آن جا نسبت به سایر کشورها آسان تر میباشد . افرادی که تابعیت آن را کسب مینمایند  می توانند به اکثر کشورها  بدون نیاز به ویزا سفرکنند.

سنگاپور جزو معدود کشورهای در دنیا است که بالاترین دستمزدهای کاری را پرداخت می کند. این کشور به اشخاصی که دارای تحصیلات علمی و سوابق کاری عالی هستند یک ویزای  یک ساله  برای یافتن شغل مناسب میدهد و در  صورت پیدا کردن شغل مناسب  خود و پرداخت مالیات و فراهم شدن شرایط مناسب اقامت دائم را اعطا میکند .همچنین این افراد میتوانند  اعضای خانواده خود را با ویزای سنگاپور بیاورند. landed Permanent Residence (LPR) visa scheme

حمایت اجتمایی در  آن ۴ میلیون نفری بسیار عالی به نظر می رسد است و این به گونه ای است که کمک  اخذ آموزش کاملا رایگان و  قبول درخواست های کاری  توسط دولت تامین متناسب با شان و ویژگیهای متقاضی میباشد.

اگر شما قصد خرید ملک در سنگاپور را دارید میتوانید خانه هایی با شرایط  مالکیت خرید خانه ۹۹ساله در سنگاپور صاحب یک خانه مدرن و اوکازیون شوید. البته باید در نظر  داشت که خانه ها با شراط متناسب بودن محل  سکونت واگذارخواهند شد.

و  با توجه به اینکه در آنجا نژاد پرستی و قومی گرایی وجود ندارد لذا شرایط مناسبی جهت سرمایه گذاری  میباشد ، شما میتوانید با بهره گیری از مشاوران ارشد و وکلای رسمی موسسه حقوقی ملکپور هر شرکتی را که میخواهید به ثبت برسانید و فعالیت های تجاری خود را آغاز نمایید. ثبت شرکت در سنگاپور برای موسسه حقوقی ملکپور بسیار آسان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.