اولین سمینار تخصصی مهاجرت و‌موفقیت با حضور استاد ملک پور

turkey4 سمینار ترکیه

بسیاری از شما عزیزان دوست دارید که در زندگی تان تغییر ایجاد کنید و آرامش داشته باشید.

 سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن برای اولین بار توسط مؤسسه MIE برگزار می شود. این سمینار در نوروز 99، به مدت 3 روز و در هر روز به مدت 5 ساعت، در کشور ترکیه، شهر زیبای استانبول برگزار خواهد شد. در این سمینار منحصر به فرد و ویژه در ترکیه مباحث مربوط به موفقیت و روش های مختلف مهاجرت در قالب یک سمینار مطرح می شود و فرصتی استثنایی است برای آنان که می خواهند در نوروز 99 علاوه بر سفر و تفریح، آینده خود را نیز رقم بزنند و با مطرح ترین مشاوران مهاجرت ایران به صورت رایگان مشاوره داشته باشند.

شاید شما با قوانین برای اخذ اقامت و تجربه زندگی در اروپا، کانادا، آمریکا و استرالیا آشنایی نداشتید. در این سمینار روش های مهاجرت در 6 دسته بندی اصلی بحث خواهد شد. این دسته بندی های شامل تولد، ازدواج، پناهندگی، کار، تحصیل و سرمایه گذاری می باشد. البته مواردی دیگر مانند لاتاری آمریکا نیز به صورت کامل بررسی می شود و تجارب موسسه در اختیار شما قرار داده می شود.

بخش دیگر سمینار در رابطه با اصول موفقیت می باشد و جناب آقای ملک پور اصول موفقیت در زندگی خود را که باعث شده است از نقطه زیر صفر به موفقیت کنونی برسند، با شما در میان خواهند گذاشت. شما در این سمینار خواهید آموخت که چگونه روش فکر کردن و زندگی خود را تغییر دهید و اگر تصمیم به تغییر محل زندگی خود دارید راه های پیش رو را خواهید شناخت.

شما عزیزان می توانید با حضور در این سمینار در کشور ترکیه، اصول موفقیت را از زبان جناب آقای ملک پور، یکی از موفق ترین ایرانیان حال حاضر، بشنوید و علاوه بر آن به صورت حضوری و رو در رو با مدیریت محترم مؤسسه حقوقی ملک پور (جناب آقای ملک پور)، مشاور رسمی مهاجرت کانادا (جناب آقای افضلی) و سایر کارشناسان ارشد ملاقات کنید و برای انتخاب مسیر مهاجرت خود با ایشان مشاوره داشته باشید. 

شرایط منحصر به فرد سمینار

در صورتی که با مؤسسه قرار داد ببندید، تمامی هزینه سمینار از مبلغ قرارداد شما کسر خواهد شد و در واقع سمینار برای شما رایگان خواهد بود. علاوه بر این به ازای هر شرکت کننده نیز مبلغ 500 یورو کمک هزینه از طرف مؤسسه MIE اتریش از قرارداد مهاجرتی شما کسر خواهد. بنابراین نه تنها سمینار برای شما رایگان بوده است، هزینه سفر شما نیز از مبلغ قرارداد کسر شده است.

از همین لحظه برای این فرصت ویژه برنامه ریزی کنید!

ثبت نام شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن از پایان شهریور ماه آغاز می شود. هزینه شرکت در سمینار 1000 یورو می باشد. برای مدت زمان محدود ثبت نام با تخفیف 50 درصد صورت می گیرد و می توانید جایگاه خود در سالن سمینار را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که دوره تخفیف قابل تمدید نمی باشد.

مهلت باقی مانده برای استفاده از تخفیف 50 درصدی

0روز0ساعت0دقیقه

فایل تصویری موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت

video سمینار ترکیه

فایل صوتی موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت

audio سمینار ترکیه

فایل تصویری موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت

video سمینار ترکیه

فایل صوتی موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت

audio سمینار ترکیه
audio سمینار ترکیه
18 پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز مهلت تخفیف 60 درصدی تمام شده اما تا 29 روز آینده می توانید با 50 درصد تخفیف در سمینار ثبت نام کنید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   هزینه شرکت در سمینار برای هر نفر 1000 یورو می باشد که تا فردا با 60 درصد تخفیف همراه است. در صورتی که با مؤسسه قرار داد ببندید، تمامی هزینه سمینار از مبلغ قرارداد شما کسر خواهد شد و در واقع سمینار برای شما رایگان خواهد بود. علاوه بر این به ازای هر شرکت کننده نیز مبلغ 500 یورو کمک هزینه از طرف مؤسسه MIE اتریش از قرارداد مهاجرتی شما کسر خواهد. بنابراین نه تنها سمینار برای شما رایگان بوده است، هزینه سفر شما نیز از مبلغ قرارداد کسر شده است.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   هزینه سمینار 1000 یورو می باشد که تا فردا با 60 درصد تخفیف همراه است و در صورتی که با مؤسسه قرار داد ببندید، تمامی هزینه سمینار از مبلغ قرارداد شما کسر خواهد شد و در واقع سمینار برای شما رایگان خواهد بود. علاوه بر این به ازای هر شرکت کننده نیز مبلغ 500 یورو کمک هزینه از طرف مؤسسه MIE اتریش از قرارداد مهاجرتی شما کسر خواهد. بنابراین نه تنها سمینار برای شما رایگان بوده است، هزینه سفر شما نیز از مبلغ قرارداد کسر شده است.

   زمان سمینار نیز از 3 تا 6 فروردین ماه است.

   پاسخ
 1. مهران گفته:

  بخدا ارزومه ببینمتونا ، ارزومه بقران ، واقعا صحبت های شما فوق العادن اما از نظر مالی ممکن نیست ، من الن پکیج زبانتونو میخونم انگلیسی ، ای کاش بیام اتریش ، حتما با شما شخص خود شما میخام اقدام کنم ، و حتی شده شاگردتون بشم ، انشالله دوستان استفاده کنن از سمینار، لطفا زیاد لایو بزارین من خیلی لذت میبرم از لایواتون ، خیلیییییییییی مردی

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگر منظور از محدودیت شامل اعضای خانواده باشد شما با پرداخت هزینه جداگانه برای هر یک از اعضای خانواده قادر به به همراه بردن آنها خواهید بود. به طور کلی در حال حاضر محدودیت خاصی برای ثبت نام مشخص نشده است.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5