اولین سمینار تخصصی مهاجرت و‌موفقیت با حضور استاد ملک پور

سمینار ترکیه سمینار ترکیه

سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن برای اولین بار توسط مؤسسه MIE برگزار می شود. این سمینار در نوروز 99، به مدت 3 روز و در هر روز به مدت 5 ساعت، در کشور ترکیه، شهر زیبای استانبول برگزار خواهد شد. در این سمینار منحصر به فرد و ویژه در ترکیه مباحث مربوط به موفقیت و روش های مختلف مهاجرت در قالب یک سمینار مطرح می شود و فرصتی استثنایی است برای آنان که می خواهند در نوروز 99 علاوه بر سفر و تفریح، آینده خود را نیز رقم بزنند و با مطرح ترین مشاوران مهاجرت ایران به صورت رایگان مشاوره داشته باشند. 

شما عزیزان می توانید با حضور در این سمینار در کشور ترکیه، اصول موفقیت را از زبان جناب آقای ملک پور، یکی از موفق ترین ایرانیان حال حاضر، بشنوید و علاوه بر آن به صورت حضوری و رو در رو با مدیریت محترم مؤسسه حقوقی ملک پور (جناب آقای ملک پور)، مشاور رسمی مهاجرت کانادا (جناب آقای افضلی) و سایر کارشناسان ارشد ملاقات کنید و برای انتخاب مسیر مهاجرت خود با ایشان مشاوره داشته باشید. 

هزینه شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن، 1،000 یورو می باشد. عزیزان شرکت کننده در این سمینار، در صورت عقد قرارداد با مؤسسه، 80 درصد مبلغ پرداختی بابت سمینار از مبلغ قراردادشان کسر خواهد شد.

از همین لحظه برای این فرصت ویژه برنامه ریزی کنید!

ثبت نام شرکت در سمینار انتخاب مسیر مهاجرت و هنر زندگی کردن از پایان شهریور ماه آغاز می شود. از زمان آغاز ثبت نام به مدت 1 ماه ثبت نام با تخفیف 60 درصد صورت می گیرد و می توانید جایگاه خود در سالن سمینار را انتخاب نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت

video سمینار ترکیه

فایل صوتی موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت

audio سمینار ترکیه
Rating: 5