سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان

سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان در سال ۲۰۱۸ یکی از راههای سرمایه گذاری در انگلستان و مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت دائم انگلستان میباشد ، در این مقاله به بررسی شرایط جدید سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان ۲۰۱۸ خواهیم پرداخت ، آیا قصد سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان را دارید ؟ آیا از شرایط سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان اطلاعاتی دارید ؟ آیا سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان راهی مناسب برای مهاجرت به انگلستان و رسیدن به اقامت این کشور می باشد ؟ آیا از قوانین جدید سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلیس اطلاعاتی دارید ؟ آیا میدانید که با سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلیس چه اقداماتی را میتوان انجام داد ؟ آیا از طریق سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان فرد متقاضی اجازه بردن همراه را خواهد داشت ؟ آیا برای سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان نیاز به مدرک زبان می باشد ؟ یا برای انجام این کار به وکیل مهاجرت به انگلستان نیاز داریم؟

ما در این مقاله سعی بر این داریم تا شما را با شرایط سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در کشور انگلستان آشنا کنیم و توضیحاتی در مورد چند روش سرمایه گذاری تا ۱ میلیون پوند در کشور انگلستان را در اختیار شما قرار دهیم ، مواردی که شدنی می باشد ، مدارکی که برای این سرمایه گذاری لازم می باشد ، راه های رسیدن به اقامت از این طریق و هزینه های کلی در این روش سرمایه گذاری .

یکی از روش های سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در کشور انگلستان خرید ملک می باشد ، این روش در مارس ۲۰۱۶ میلادی در کشور انگلستان به تصویب رسید که کسانی که از سراسر دنیا قصد دارن مبلغی تا ۱ میلیون پوند را برای سرمایه گذاری هزینه کنند ، در متون پایین قصد داریم چگونگی سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان را برای شما توضیح دهیم :

این روش سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان شامل این نکات می شود که کسی که قصد سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان را دارد می بایست مبلغی بالاتر ۱ میلیون پوند صرف کند . یعنی کمترین مبلغی که می بایست به کشور انگلستان انتقال دهد ۱ میلیون پوند می باشد . البته فراموش نشود کسانی که قصد این سرمایه گذاری را دارند میبایست بر اساس یک امتیاز بندی به این امر دست پیدا کنند ، حداقل امیاز لازم برای رسیدن به این امتیاز بندی ۷۵ می باشد .

در متون زید چند نکته مهم در باب گرفتن ویزای سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان را به شما توضیح خواهیم داد :

۱ . فرد متقاضی می بایست تا مبلغ بیش از ۱ میلیون پوند را داخل یکی از موسسات مالی معتبر و در دسترس کشور انگلستان نشان دهد .

۲ . لازم می باشد که فرد سرمایه گذار نشان دهد تا خارج از هزینه سرمایه گذاری خود مبلغی در حدود ۲ میلیون پوند سرمایه دارد و این مبلغ می تواند شامل هر اموالی باشد از ملک ، سهام و غیره ، لازم به ذکر می باشد که این داراریی ها نیازی بر این ندارد که سرمایه خود فرد اصلی باشد ، یعنی این سرمایه میتواند اموال همسر فرد متقاضی باشد .

۳ . تمامی این مبلغ سرمایه گذاری باید قابلیت تغییر به پول انگلستان را داشته باشد .

۴ . فرد متقاضی باید که مبلغی که بیش از ۱ میلیون پوند می باشد را ۳ قبل از هر اقدامی در حساب شخصی خود به عنوان تمکن مالی نشان دهد .

۵ . لازم به ذکر می باشد که در این تایپ ویزا نیازی به این نمیباشد که فرد مدرک انگلیسی ارائه نماید .

۶ . در این تایپ ویزا فرد متقاضی این اجازه را دارد به محض دریافت ویزای خود خانواده خود یعنی فرزندان و همسر خود را از ابتدا به همراه داشته باشد ، البته نکته حائز اهمیت این می باشد که فرزندان وی بعد از رسیدن به اقامت اجازه تحصیل و استفاده از بیمه پزشکی را خواهند داشت .

۷ . یکی از اصلی ترین نکات موجود در این تایپ ویزا این می باشد که فرد باید برای سرمایه گذاری خود طرح اقتصادی business plan  ارائه دهد ، و تمامی قصد اقداماتی خود را در این طرح اقتصادی همراه با مبلغ سرمایه گذاری خود مشخصی کند .

تمامی موارد بالا جز نکات اصلی برای اقدام در سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در کشور انگلستان می باشد .

لازم به ذکر می باشد که اگر که قصد این سرمایه گذاری را دارید توصیه می شود تا با کمک گرفتن از یک وکیل زبده و با تجربه نسبت به این پروسه جلو بروید ، زیرا برای رسیدن به این نوع ویزا و به نتیجه رسیدن لازم است تا شما تمامی مدارک لازمه را جمع آوری نموده و هیچ کم و کاستی نداشته باشید ، زیرا هر گونه نقصی مدارک در این راستا شما را با مشکل مواجه خواهد کرد .

 

البته این را فراموش نکنید که اداره مهاجرت کشور انگلستان راه های دیگری را برای کسانی که مبلغ کمتر از ۱ میلیون پوند دارند را برای افراد متقاضی سرمایه گذاری قرار داده است . کسانی که مبلغ کمتر از ۱ میلیون پوند دارند میتوانند با سند و مدرک این را به اثبات رسانند که قبلا این مبلغ را دارا بوده است .

در باب سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان روش های مختلفی وجود دارد ، شما میتوانید با خرید یک ملک فرسوده و باسازی کردن آن به این امر دست پیدا کنید ، میتوانید با ارائه طرح اقتصادی خود مبلغی که برای سرمایه گذاری اعلام کرده اید را در راستای خرید مغازه برای کسب درآمد هزینه کنید ، این سرمایه گذاری میتواند در هر کاری باشد این بستگی به این دارد که آیا شما در این شغل تخصص داشته اید یا خیر، یکی از نکات حائز اهمیت در این راستا این می باشد که کسانی که قصد سرمایه گذاری در این راستا یعنی راه اندازی رستوران ، کافه ، فروشگاه مواد غذایی را دارند می بایست تا در مدارک خود سابقه کاری لازم را ارائه نمایند .

در این مقاله سعی بر این شد تا شما را با شرایط کلی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان و مدارک مورد نیاز برای این اقدام و مواردی کلی در راستای این سرمایه گذاری در اختیار شما خواننده گرامی قرار دهیم تا با شرایط کلی این تایپ ویزا و راه های رسیدن به آن آشنا سازیم ، اگر چنانچه اطلاعات این مقاله در مورد سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان برای شما مکفی نبوده است میتوانید با تماس با وکیل مهاجرت به انگلستان و یا دفاتر مهاجرتی و مشاوره تلفنی رایگان از اطلاعات خوب و مفیدی بهره مند شوید .

و در صورت تمایل می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره در باب  سرمایه گذاری ۱ میلیون پوندی در انگلستان با موسسه مشاوره ای MIE همکار موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید.