سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی

سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی

سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی یکی از مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری در اروپا است . سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی را میتوان یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی 2018 شمرد . البته باید در نظر گرفت که این راه جزو شاخه ی کلی سرمایه گذاری شمرده میگردد و این راه شامل موارد گوناگونی است .سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی در هنگام مهاجرت به اسلواکی 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت یکی از مواردی است که منجر به اخذ اقامت اسلواکی میگردد و در نهایت شما میتوانید مهاجرت به اسلواکی نمایید . راه های زیادی برای مهاجرت به اسلواکی وجود دارد که از جمله آن میتوان به کار در اسلواکی تحصیل در اسلواکی و یا ثبت شرکت در اسلواکی و یا سرمایه گذاری در اسلواکی … اشاره کرد .

ثبت شرکت در اسلواکی نیز یکی از محبوب ترین ثبت شرکت های اروپا است که منجر به مهاجرت به کشور اسلواکی نیز میگردد.

پیشنهاد میگردد در ابتدای امر ویدیو موجود در این صفحه را که توسط آقای دکتر ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و وکیل پایه یک دادگستری ایران است را در باب ثبت شرکت در اسلواکی را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات کامل تری در باب این موضوع به دست آورید .

فایل تصویری آقای ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلواکی

video سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی

بر همین اساس و با توجه قوانین داخلی کشور اسلواکی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی نیز  یکی از راه های اخذ اقامت اسلواکی می باشد.  این راه معمولا برای کسانی مناسب است نمی خواهند که حجم گسترده ای از سرمایه های خویش را هزینه نموده و تنها قصد دارند تا با وارد نمودن بخش کوچکی از سرمایه ی خود به خاک این کشور اقامت اسلواکی را اخذ و نهایتا پس از سپری نمودن مدت های مشخصی برای اخذ تابعیت اقدام کنند.  در بدو این نکته نیز باید اشاره گردد که اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری عموما راه امنی برای ورود والنهایه اخذ اقامت یک کشور تلقی نمی شود. چرا که ممکن است با برداشتن یک گام اشتباه حجم عمده ای از سرمایه ی شخص از میان رفته و نتایج جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. تجربه به دست آمده از بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت این امر را مسلم نموده که بهتر است برای سرمایه گذاری در یک کشور ابتدایا با تیمی حاذق و کارکشته که تسلطی کامل نسبته به زیر و بم مسایل حقوقی آن کشور دارند اقدام به این امر نمایند.موسسه حقوقی ملک پور به عنوان بزرگترین موسسه حقوقی خاورمیانه با افتخار در این رابطه اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما سروران عزیز قرار می دهد.

فایل تصویری آقای ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلواکی

به عنوان اولین قدم باید اظهار داشت که متقاضیان امر  سرمایه گذاری و همچنین ثبت شرکت و کار آفرینی در اسلواکی می توانند با پرداختن مبالغی مجموعا به میزان ۲۵۰۰۰ هزار یورو در کشور اسلواکی ثبت شرکت نمایند.

 نکته ای که می بایست به آن توجهی ویژه داشت این است که مبلغ فوق به هیچ وجه به عنوان هزینه تلقی نشده و شخص تنها می بایست این مبلغ را در حساب شرکت خود قرار داده تا به وسیله آن اعتبار اولیه شرکت تامین گردد و بایت این امر اخذ ویزا نماید. پس از اخذ ویزا شخص با حضور در کشور اسلواکی اقدامات اولیه جهت راه اندازی تجارت مورد نظر خویش را آغاز خواهد نمود.

 company سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی

با نگاهی گذرا به پروسه حقوقی ثبت شرکت می توان با آگاهی بیشتری نسبت به این امر اقدام کرد. به منظور فهم بیشتر این مطلب بهتر است تعریف مختصری از ثبت شرکت و اینکه اساسا شرکت چیست و چگونه تشکیل می شود صورت گیرد.

 بدین منظور بایستی بیان داشت شخص از نظر قانونی به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم می شود. مطابق قوانین اشخاص حقوقی یعنی شرکت ها و موسسات نیز متمتع و بهره مند از برخی حقوق می باشند. هر چند بعضی حقوق که مختص ذات و طبیعت انسان ها یعنی همان اشخاص حقیقی است به آن ها تعلق نمی گیرد.  کسانی که اقدام به  ثبت شرکت در کشور اسلواکی می کنند در حقیقت یک ماهیت حقوقی اسلواکیایی را خلق می کنند و با این امر حقوقی اولیه برای شرکت ثبت شده ایجاد شده و  از این طریق می توانند برای خود و خانواده خویش در ابتدا در خواست اقامت  موقت نموده و پس از آن نیز در خواست اقامت دایم اسلواکی را مطرح نمایند.

همانطورکه بیان گردید اقامتی که از این طریق به اشخاص داده می شود در ابتدا یک اقامت موقت ۵ ساله است که هر سال با درامدزایی در تجارت مربوطه و پرداخت مالیات و احراز این امر که اشخاص از این طریق استطاعت و تمکن لازم به منظور اعاشه خود در کشور اسلواکی را دارند تمدیدمی گردد و پس از پنج سال افراد می توانند برای اخذ اقامت دایم خویش اقدام نمایند.

نکته ی حایز اهمیت در این رابطه اینکه اشخاص به هیچ عنوان ملزم به حفظ و نگهداری شرکت خود نبوده و حتی با انحلال شرکت نیز بازهم اقامت دایم قابل اخذ است و دولت حتی پس از انحلال شرکت نیز به شرط اتمام دوره پنج ساله و پرداخت مالیات ملزم به اعطای اقامت دایم خواهد بود. امری که میل و رغبت افراد برای سرمایه گذاری در این کشو ر را بیشتر می نماید. از لحاظ حقوقی هم این امر کاملا بلا اشکال و صحیح است. چرا که مطابق قانون کافی استافراد در یک بازه ی زمانی مشخص دراند زایی نموده و مالیات مورد نظر را در این راستا به دولت اسلواکی پرداخت نمایند و هیچ شرط اضافی دیگری برای اعطای اقامت در نظر گرفته نشده است. همچنین امکان دارد افراد با حضور در بازار های کشور اسلواکی شرایط را برای انجام تجارتی بهتر و با سود بیشتر مهیا ببینند و مطابق اصول حقوقی اجبار افراد به پرداختن به تجارتی مشخص و تحدید اراده ی آن ها امری است قبیح که در قوانین اساسی نیز به شدت مورد انکار واقع شده است.

در مقایسه ی راهی همچون سرمایه گذاری و کارافرینی در اسلواکی با راه های دیگر اخذ اقامت در اکثر نقاط اروپا بسیار پر واضح است که این راه می تواند یکی از امن ترین راه ها برای تحصیل اقامت اروپا تلقی گردد چراکه افراد مجبور نیستند هزینه های گزافی را برای اخذ اقامت بپردازند و عملا با پرداخت هزینه ای منطقی و معقول می توانند برای خود و خانواده ی خود اقامت دایم اخذ نموده و پس از اخذ پاسپورت این کشور از مزایای آن یعنی حضور و حتی سکونت در هر منطقه ای از حوزه ی اتحادیه ی اروپا بهره مند گردد. برخلاف اکثر راه های سرمایه گذاری که شخص متقاضی می بایست برای ورود به یک کشور مبالغ هنگفتی را از کشور خود وارد خاک کشوری دیگر کند و در تجارتی که عمدتا در شرف ورشکستگی بوده و همچنین دارای ریسک بسیار بالایی است و اینکه شخص ملزم است آن را در مناطق محروم راه اندازی نماید، پیشنهاد می شود بااندکی تامل و با میزان اندکی هزینه، فرد در تجارت دلخواه خویش و در فضایی امن اقدام به سرمایه گذاری نماید. ملاحظه می شود این راه در مقایسه با راه های پرریسک که خوف از میان رفتن سرمایه برای اشخاص در آن ها فراوان وجود دارد بسیار ارزشمند تر است.

در پایان می بایست اشاره نمود نکته ای که قبل از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی می بایست از سوی اشخاص متقاضی در این زمینه رعایت گردد ارایه ی یک طرح تجاری قوی و متناسب با شرایط عرضه و تقاضای و همچنین توجه به نیاز های حال حاضر کشور اسلواکی است. به علاوه اینکه  طرح تجارتی مزبور می بایست در اتاق بازرگانی کشور اسلواکی قابل دفاع باشد. ارایه ی این طرح تجاری و توانایی راه اندازی و ادامه ی آن در اسلواکی امری تخصصی است که بدون شک نیازمند برخورداری از دانش بالا از بازارهای داخلی کشور اسلواکی و قوانین و قواعد حقوقی این کشور می باشد.

  سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی یکی از محبوبترین سرمایه گذاری ها شمرده میگردد ولی باید در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری ها در اروپا موارد مختلفی را شامل میگردد که میتوانید بهترین موارد را از بین آنها انتخاب نمایید . جهت دریافت مشاوره به صورت تخصصی جهت مهاجرت به اسلواکی و یا اخذ اقامت اسلواکی و یا سرمایه گذاری کارافرینی و ثبت شرکت در اسلواکی و همچنین اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش و شماره تلفن 004315121969 به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید تا از مشاوره برترین مشاورین خاورمیانه بهره مند گردید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 پاسخ
 1. MEHRAn گفته:

  سلام من و همکارم در ایران توانایی ایجاد یک شغل در صنعت چوب داریم که به تنهایی میشود یک انقلاب در صنعت چوب اسم برد و اشتغال زایی در سطح چند صدنفری خاهد داشت طبق مشکلات معمول ما در ایران مشکلات مالی و حمایت های دولتی داریم گفتم ایا میشه اینطوری در اسلواکی اقدام به ثبت و راه اندازی کارخانه بشیم؟بنده زبان انگلیسی رو بلد هستم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله در اروپا امکان اینکه شرکت ثبت بفرمایید و اقامت اخذ نمایید وجود دارد جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
   • maziar samiei گفته:

    با سلام و عرض ادب و احترام
    احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

    پاسخ
 2. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما امکان اقدام از روشهای ثبت شرکت، کارآفرینی، سرمایه گذاری، تحصیل فرزندان و … وجود دارد. برای انتخاب گزینه مناسب نیاز است که اطلاعات شما در ارتباط با هریک تکمیل گردد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه بهتر است با دفتر مرکزی ما در وین تماس بگیرید.

  پاسخ
 3. mie editor2 گفته:

  سلام وخسته نباشید میخواستم در مورد کشور اسلواکی مشاوره بگیرم واینکه چطور برنامه ریزی کنم برا تایم یک سال که نتیجه بگیرم مدرک بین المللی فست فود دارم با تآیید موسسه زیر نظر سازمان یو ان اروپا۴۲سال سن دوتا فرزند ۷و۱۵ماهه دارم همراه همسرم مشکل مالی ندارم وضعیت زندگی خوبی دارم منزل و ماشین سابقه بیمه حدود۱۰سال (مغازه دارم سیستم صوت )کلاس مکالمه زبان انگلیسی میرم ودیپلم کامپیوتر آیا میشود که در کشور هدفم به صورت سرمایه گذاری در کار فست فود یا برگر ویزا و اقامت برا خودم وخانوادم دریافت کنم وچقدر برام هزینه خواهد داشت از ابتدا تا انتهای اخذاقامت وایا اصلا چنین کسب کارهایی زیر مجموعه پروسه ثبت شرکت هستش یا نه داستانی مجزاست ممنون میشم راهنمائی بفرمائید

  پاسخ