سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت کانادا ، شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ۲۰۱۸ ، انواع ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، مدارک لازم برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، راههای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، هزینه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، کسب اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، سرمایه گذاری در ایالت نوناووت چگونه است و چه فرقی با ثبت شرکت در ایالت نوناووت دارد ، در این مقاله به بررسی شرایط سرمایه گذاری در کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت خواهیم پرداخت .

همانطورکه میدانید کشور کانادا با اقتصاد پررونق وپیشرفته ای که دارد توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است باید بدانید که قوانین سرمایه گذاری در هر یک از ایالت های کانادا متفاوت میباشد. سرمایه گذاری وثبت شرکت در ایالت نوناووت کشور کانادا مورد استقبال بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا قرارگرفته است. سرمایه گذاری وثبت شرکت در ایالت نوناووت  کشور کانادا به عنوان پنجمین بخش کانادا بسیار مناسب میباشد.سرمایه گذاری در ایالت نوناووت کشور کانادا زمینه بسیار مناسبی جهت سرمایه گذاری را فراهم کرده است.مهاجرت به نوناووت از طریق سرمایه گذاری به علت طرح های اقتصادی فراوانی که نوناووت در زمینه سرمایه گذاری در اختیار اتباع خارجی قرار داده است بسیار مناسب میباشد. موسسه حقوقی ملک پور درا ین مقاله اطلاعات لازمه در مورد سرمایه گذاری در ایالت نوناووت را به تفصیل بیان میکند. متقاضیان مهاجرت به ایالت نوناووت  کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری  ابتدا باید مراحل وشرایط لازم  برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در ایالت نوناووت رامطالعه کنند سپس در این مورد اقدام کنند.

 

توضیح درباره روش های مهاجرت به کانادا

video سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت
audio سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت

 

سرمایه گذاری در ایالت نوناووت کشور کانادا چگونه است؟

ایالت نوناووت کشور کانادا چه شرایطی برای سرمایه گذاری وثبت شرکت دارد؟

سرمایه لازم برای سرمایه گذاری  وثبت شرکت در ایالت نوناووت کشور کاندا چه میزان است؟

انواع ویزای سرمایه گذاری درایالت نوناووت کشور کانادا چه میباشد؟

مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری ایالت نوناووت کشور کانادا چیست؟

 

ایالت نوناووت جدیدترین ایالت  کشورکانادا به انداره غرب اروپا میباشد وتقریبا دوبرابر ایالت تگزاس است که در سال ۱۹۹۹ به عنوان جوانترین ایات کشور کانادا ایجاد شده است. ایالت نوناووت بخش شمال کانادا ومجمع الجزایر قطب شمالی کشور کانادا را شامل میشود.شهر ایکالویت مرکز این ایالت میباشد. که این شهر در جزایر بافین قرار دارد.صنعت معدن بزرگترین سهم اقتصاد ایالت نوناووت را در برگرفته است واین به دلیل فراوانی معادن طلا، مس، الماس،وروی میباشد. ایالت نوناووت دارای بنادر بسیار وثروت منابع طبیعی دربخش های مختلف از معدن وماهیگیری تجاری در بندرهای آن به کشورهای عضو اکوتوریسم پیوسته است.

این دلائل باعث شده مناطق شمالی در حال رشدمانند ایالت نوناووت به عنوان یکی از جاذبه های در حال توسعه برای کسب وکاروسرمایه گذاران تبدیل شود. صنایع ایالت نوناووت به طور پیوسته در حال رشد هستند ودر این ایالت فرصت برای کسب وکار سبیار فراوان است. نرخ مالیات در شرکت های تجاری ایالت نوناووت ۴درصد است.اولین بار حدود ۲۰۰ هزاردلار است ودومین بارکمترین نرخ را درکانادا دارد. سرمایه گذارانی که در تجارت های ایالت  نوناووت واینویت ها شریک هستند ممکن است واجد شرایط برنامه های دولتی کمک های مالی مانند وام وقرض شوند.

در ایالت نوناووت هیچ مالیات برفوش یا بر حقوق کارفرما وجود ندارد، این به علت برنامه سخاوتمندانه دولت برای تقویت رشد اقتصادی وتشویق سرمایه گذاری می باشد. هتلداران واپراتورهای ایالت نوناووت میتوانند هرساله ۱۸۰۰۰ توریست با استفاده از فرهنگ منحصر به فرد اینویت هاوزیبایی های طبیعی  ایالت نوناووت جذب کنند.

امتیازات ایالت نوناووت

ایالت نوناووت سریع ترین جمعیت در حال رشد وهمینطور جوان ترین جمعیت کانادا را داراست. اولین معدن الماس در سال ۲۰۰۶کشف شد که هزینه بهره برداری  این معدن ۲۳۴ ملیون دلار بوده است. دیگر امتیازات ایالت نوناووت کشور کانادا منابع نفت وگاز شناخته شده میباشد که رقیب آن منابع ایالت نیوفاندلند است. مکان های شیلات که ارزش آن ها بیشتر از ۱۰۰ملیون میباشد. نقاط وقوت بخش در ایالت نوناووت کشورکانادا :هنر وصنایع دستی ،ساخت وساز ،ماهیگیری وشکار،معدن واکتشاف، جهانگردی است. مناطق شمال غربی کانادا که شامل ایالت نوناووت می شود به تازگی برنامه مهاجرت خود را آغاز کرده است. اتباع خارجی که مایل به نقل ومکان به سرزمین های شمال غربی هستند می بایست تحت برنامه سرزمین های شمال غربی برای مهاجرت اقدام کنند. این برنامه کاربردی شامل چهار گروه کارگر ماهر،کارآفرین کسب وکار، خود اشتغالی میباشد.

سرمایه گذاری در ایالت نوناووت

متقاضی باید حداقل ۳۰۰هزار دلار سرمایه(سهام CDN) برای خرید یک تجارت یا کسب و کار در محدوده شرکت های بزرگ از یلونایفNWT  داشته باشد. یا حداقل ۱۵۰ هزار دلار  سرمایه) سهام CDN) برای خرید یک کسب وکار در خارج از مرزهای سازمانی یلونایف NWT باشد. دارایی خالص فرد متقاضی باید حداقل ۵۰۰ هزار دلار کانادایی باشد برای ایجاد یا خرید کسب وکار در محدوده شرکت های بزرگ یلونایفNWT حداقل ۲۵۰ هزاردلار کانادای داشته باشد برای انجام کسب وکار در خارج از مرزهای سازمانی یلونایفWNT مبلغ ۷۵ هزار دلار در یک حساب مطمئن نگه دارد پس از اتمام توافقنامه براساس یک طرح کسب وکار آن را ارائه دهد. متقاضی باید نشان دهد دانش ودرک کافی از NWT واقتصاد آن دارد. مهارت های ارتباطی متناسب با WNTداشته باشد. تجربه لازم وآموزش کافی برای اجرای موفقیت طرح کسب وکار داشته باشد.

 ثبت شرکت در ایالت نوناووت

اختلاط کسب وکار،جوامع انجمن تعاونی

ثبت نام شرکت ثبت شده در سایر حوزه های قضایی

ثبت نام مشارکت،مالکیت انحصاری ونام کسب وکار خاص

همه تغییرات،اهداف،ساختار سهام یک شرکت ویا آیین نامه شرکت باید توسط اداره ثبت تایید شده باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت

بازدهی،سود سالانه ،اطلاعیه های مدیران ویا افسران ،اعلامیه آدرس دفتر ثبت نام ،صورت های مالی برای ثبت نام یک شرکت فراملی(چند ملیتی) درایالت نوناووت تحت قانون کسب وکار(BCA) شرایط زیر الزامی میباشد ثبت نام شامل اطلاعات در موردET، پرکردن فرم های مورد نیاز ودستور العمل برای تکمیل فرم ها. ثبت شرکت ، حفظ نام کسب وکار برای مالکیت انحصاری ومشارکت به طور کلی در ایالت نوناووت محدود می باشد. موسسه حقوقی  ملک پور با بهره گیری از وکلا ومشاوران مجرب شما را در زمینه سرمایه گذاری در دیگر ایالت های کانادا راهنمایی میکند. شما نیز میتوانید با مراجعه به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات مربوطه در مورد سرمایه گذاری  ایالت های کشور کانادا را به دست بیاورید.

 

در مجموع مطالب گفته شده میتوان گفت که قوانین سرمایه گذاری وثبت شرکت از ایالتی به ایالت دیگر در کشور کانادا متفاوت می باشد. وهر ایالت قوانین خاص خودش را برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وثبت شرکت دارد. ایالت نوناووت نیز ز این قاعده مستثنی نیست. در ایالت نوناووت در بخش های صنایع ومعادن میتوان سرمایه گذاری کرد و پس از طی مراح قانونی اقامت کشور کانادا را دریافت نمود.هرچند با توجه به مطالب گفته شده سرمایه گذاری وثبت شرکت در ایالت نوناووت محدود میباشد اما افراد بسیاری هستند که  به علت منابع معدنی این ایالت قصد سرمایه گذاری در ایالت نوناووت کشور کانادا را دارند.

همانطور که ملاحظه شد موسسه حقوقی ملک پور تلاش کرده است اطلاعات کامل سرمایه گذاری وثبت شرکت در ایالت نوناووت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، هرگونه ابهام و سوالات خود در باب مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا و راههای دیگر مهاجرت به کانادا همچون تحصیل در کانادا و کار در کانادا را با مشاوران و وکلای برجسته ی ما در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در میان بگذارید و از امکان مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

 

کلمات کلیدی: سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت چگونه است؟ چگونه می توان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت کانادا داشت ، راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، روش هایسرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت کانادا ، کانادا و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایالت نوناووت

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.