سرمایه گذاری مانیتوبا

سرمایه گذاری مانیتوبا

سرمایه گذاری مانیتوبا و شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری استان مانیتوبا ۲۰۱۸ ، و مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در استان مانیتوبا کانادا ، سیستم امتیاز بندی سرمایه گذاری منیتوبا کانادا ۲۰۱۸ ، به صورت کامل و جامع در این مقاله شرح داده شده است . ما در این مقاله سعی بر آن داریم که سرمایه گذاری مانیتوبا که یکی از راههای مهاجرت به کانادا است را برای شما بررسی نمائیم و راه هایی که شما برای طی کردن راه سرمایه گذاری مانیتوبا نیاز دارید را بری شما بازگو نمائیم مؤسسۀ حقوقی ملک پور با کادری مجرب از وکلا و مشاورین پاسخگوی شما در زمینۀ مهاجرت به مانیتوبا می باشد.

فایل تصویری توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب جذابیت های ایالت زیبای مانیتوبا

video سرمایه گذاری مانیتوبا

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی منیتوبا کانادا یکی از راههای پر دردسر مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

 

برنامۀ استانی مانیتوبا به نحوی است که جزء مهاجرتهای استانی محسوب می شود و این امکان را به دولت مانیتوبا می دهد تا به استخدام و معرفی مهاجرانی که شرایط مناسب برای این امررا دارا می باشند و مناسبترین گزینه برای کمک به اقتصاد مانیتوبا را دارند را انتخاب می کنند متقاضیان معرفی شده باید نظر مساعد و مثبت دولت مانیتوبا را از ادارۀ شهروندی و مهاجرت کانادا CIC کسب کنند.

دوجریان مهاجرتی به مانیتوبا وجود دارد یکی برای کارگران ماهر و از سوی دیگر برای سرمایه گذاران کسب و کار به وجود آورده است. افسران MPNP-B  ارزیابی برنامه های کاربردی بر اساس الزامات که شرایط را برای کسب و کار و امتیازات لازم جهت سرمایه گذاری مانیتوبا برای افرادی که از لحاظ مالی از تمکن کافی برخوردار باشند را برمی گزیند.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب ثبت شرکت در مانیتوبا

audio سرمایه گذاری مانیتوبا

شرایط سرمایه گذاری ایالت مانیتوبا

برای اخذ اقامت مانیتوبا به اشخاص متقاضی که می خواهند از طریق کارآفرینی اقدام کنند باید حداقل شرایط را دارا باشند. مانند اینکه دارایی آنها بالای ۳۵۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد و هچنین دارای سابقۀ کاری بالایی در زمینه های مدیریتی ، و یا مالک شرکتی باشند که بتوانند حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را به دست بیاورند. و شرط بعدی این است که باید داراییشان بالای ۳۵۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد و لازم نیست که این ۳۵۰٫۰۰۰ دلار را به عنوان سرمایه گذاری به دولت کانادا تحویل دهند. و زمانی باید سرمایه را به کانادا انتقال می دهند که از سوی دولت کانادا مورد تأیید قرار گیرند در آن زمان است که ۱۰۰٫۰۰۰ دلار را به عنوان وثیقه و امانت به ایالت مانیتوبا اهدا می کنند، سپس دو سال زمان دارد که مبلغ باقی مانده را که عبارت است از ۲۵۰٫۰۰۰ دلار ، را به عنوان مبلغ مورد نظر سرمایه گذاری در کشور کانادا سرمایه گذاری نماید.

 

متقاضیان برای سرمایه گذاری در ایالت مانیتوبا بایستی اقدامات زیر را انجام داده باشند:

  • داشتن مدرک زبان آیلتس
  • سفری به مانیتوبا داشته باشند
  • سفرهای اروپایی در حوزۀ شنگن داشته باشند
  • سوء سابق نداشته باشند
  • درخواستش برای سرمایه گذاری مانیتوبا رد نشده باشد

 

امتیاز بندی سرمایه گذاری در ایالت مانیتوبا

در این قسمت بر آن هستیم تا شرایط امتیاز بندی سرمایه گذاری در این ایالت را به اختصار بیان نمائیم:

۱). سن:

که در این بخش فرد متقاضی می تواند ۱۵ امتیاز را از ۱۰۰ امتیاز به دست بیاورد.

 

 

 

 

سن

 

 

امتیازات

 

زیر ۲۱

 

 

۰

 

 

۲۱ تا ۲۴

 

 

۵

 

۲۵ تا ۲۹

 

 

۱۰

 

۳۰ تا ۴۴

 

 

۱۵

 

۴۵ تا ۴۹

 

 

۱۰

 

۵۴ تا ۵۰

 

 

۵

 

بالای ۵۴

 

 

۰

 

۲). دانش کسب و کار

 

امتیازات
مالک بیش از ۵۰% سهام شرکت باشد ۱۵
مالک بین ۵۰ تا ۲۰ درصد ۱۲
مدیر شرکت ۱۰

 

شما باید سه سال تجربه ، مالکیت کسب و کار در ۵ سال گذشته به عنوان صاحب یک کسب و کار داشته باشید.

حتی اگر شما صاحب کسب و کارهای مختلف باشید اما فقط درصدی از آن مالکیت برای شما باشد طبق جدول محاسبه می شود.

اگر شما صاحب کمتر از ۲۰% سهام شرکت باشید امتیاز شما همان در حد مدیریت شرکت محاسبه می شود.

 

۳). تجربۀ کاری:

تجربۀ کاری امتیازات
بالای ۱۰ سال ۱۵
بین ۶ تا ۱۰ سال ۱۰
بین ۳ تا ۶ سال ۵

 

۴). دارایی ثابت:

میزان سرمایۀ کلی امتیاز
بین ۳۵۰٫۰۰۰ تا ۵۰۰٫۰۰ دلار ۸
بین ۵۰۰٫۰۰۰ تا ۱٫۰۰۰٫۰۰ دلار ۱۰
بین ۱٫۰۰۰٫۰۰ تا ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ دلار ۱۲
بین ۱٫۵۰۰٫۰۰ تا ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار ۱۳
از ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ دلار ۱۴
بالای ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ دلار ۱۵

 

۵). زبان انگلیسی

سطح دانش زبان انگلیسی یا فرانسه امتیاز
کمتر از ۴ ۰
بین ۴ و ۶ ۱۵
بیش از ۶ ۲۰

 

۶). فاکتورهای انطباق پذیری

امتیازات
حداقل ۵ بار دیدار داشته باشید از ایالت منیتوبا ۱۵
داشتن اقوام نزدیک در منیتوبا ۵
اگر ۶ ماه به صورت کامل در مانیتوبا تحصیل کرده باشد ۵
همسر متقاضی دارای مدرک زبان فرانسه با نمرۀ بالا باشد ۱۰
متقاضی و همسر وی سابقۀ تحصیل به مدت یک سال در مانیتوبا بعد از ۱۷ سالگی داشته باشد یا همسر وی مدت ۶ ماه تمام وقت در مانیتوبا با ویزای کار کار کرده باشد ۵

 

درپایان با بررسی اجمالی موارد به این نتیجه میرسیم که فرد متقلضی با به دست اوردن حداقل ۶۰ امتیاز می تواند تقاضای ورود به مانیتوبا را داشته باشد، و به محض پذیرش باید ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را به عنوان وثیقه واریز نماید. و اقامت ۵ ساله مانیتوبا به فرد داده می شود و ۲ سال زمان دارد تا سرمایه گذاری به ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ دلار راه اندازی کنید و در آن زمان ۱۰۰٫۰۰۰ دلار را به عنوان وثیقه به دولت مانیتوبا واریز کرده بود را برداشت کند، و در غیر اینصورت اگر سرمایه گذاری انجام نشود ۱۰۰٫۰۰۰ دلار نزد ایالت مانیتوبا می ماند.

همراهان فرد متقاضی شامل همسر وی و فرزندان زیر ۲۱ سال می باشند. در نهایت اگر شما قصد مهاجرت به ایالت مانیتولبا را دارید مؤسسۀ حقوقی ملک پور، بزرگترین مؤسسۀ حقوقی در امر مهاجرت در خاورمیانه و کادری مجرب از وکلا و مشاورین همراه شما در این مسیر خواهند بود.

با تشکر از اینکه مقاله ی مربوط  به مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی منیتوبا کانادا را تا به انتها مطالعه فرمودید . قابل توجه است که مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی منیتوبا کانادا یکی از راههای پر دردسر مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را در باب مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، سرمایه گذاری منیتوبا و … مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.