سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و بررسی شرایط آن

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در این نوشتار مورد تحلیل علمی قرار گرفته است. این پرسش برای بسیاری از عزیزان مطرح بوده است که آیا با سرمایه ای به میزان صد هزار دلار می توان اقامت دائم کانادا را اخذ نمود؟ شرایط سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا چگونه می باشد؟ پاسخ به این سوالات و سایر جزئیات مرتبط، هدف این نوشتار می باشد. کانادا کشوری مهاجر پذیر می باشد که هر ساله عده زیادی از مهاجرین از سراسر دنیا از جمله ایران به مهاجرت به کانادا روی می آورند؛ سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا این فرصت را برای متقاضیان فراهم آورده است که با مبلغی کمتر نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری در کانادا به اقامت کانادا دست یابند. در این مقاله که با استفاده از تجربیات و دانش کارشناسان و وکلای متبحر مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش نگاشته شده است، تمامی جنبه های اصلی و مهم سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری بررسی شده است. 

 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و مقدمه ای بر آن
 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و ویزای سرمایه گذار
 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و سیستم امتیاز بندی
 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و وضعیت اقامت شخص و خانواده
 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و مزایای آن
 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا 4 سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و مقدمه ای بر آن

کانادا کشوری مهاجر پذیر می باشد که هر ساله متقاضیان زیادی را از طریق روش های مختلف مهاجرتی جذب می نماید. از جمله روش های مهاجرت به کانادا می توان به سرمایه گذاری در این کشور اشاره کرد. روش های سرمایه گذاری متنوعی برای اخذ اقامت کانادا وجود دارد که از نظر میزان سرمایه مورد نیاز و محل سرمایه گذاری متغیر می باشند. یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا می باشد که نیازمند راه اندازی یک کسب و کار در ایالت بریتیش کلمبیا می باشد. این روش در صورتی که با آگاهی و دقت در پیش گرفته شود می تواند منجر به اخذ اقامت دائم کانادا گردد. با ادامه مقاله همراه شوید و با تمامی جوانب این نوع سرمایه گذاری آشنا گردید. با مشاهده ویدئو زیر نیز می توانید اطلاعات جامعی در خصوص سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا کسب نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

video سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

audio سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و شرایط عمومی آن

برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا فرصتی برای افراد واجد شرایط و خانواده آن ها ایجاد می کند که به استان کانادایی بریتیش کلمبیا مهاجرت کرده و کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کنند. این برنامه بخشی از برنامه کاندیدهای ایالتی بریتیش کلمبیا یا BCPNP است و بیشتر برای صاحبان کسب و کار و مدیران باتجربه که توانایی و دانش مالی برای ایجاد یا بهبود یک کسب و کار در کانادا را دارند مناسب می باشد.

بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا می باشد و سومین استان پرجمعیت این کشور است. فعالیت های اقتصادی در این استان بسیار گسترده می باشد. شرایط عمومی این استان در گراف زیر نمایش داده شده است.

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

هدف از برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا تحریک رشد اقتصادی و ایجاد شغل در بریتیش کلمبیا می باشد. کارآفرینان مهاجر که برای شرکت در این برنامه انتخاب می شوند، در ابتدا مجوز کار دو ساله را دریافت می کنند و در این زمان سرمایه گذار باید فعالیت خود را در حداقل 18 ماه تأسیس نماید. شرکت کنندگان که با موفقیت تمام شرایط لازم برای برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا را برآورده می نمایند، کاندید استانی خواهند شد و آن ها و اعضای خانواده آن ها واجد شرایط برای اخذ اقامت دائم در کانادا خواهند بود. پس از آن نیازی نیست که شخص سرمایه گذاری و تجارت خود در کانادا را حفظ کند.

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و استانداردهای سرمایه گذاری

مسلماً پیش از تصمیم گیری در خصوص سرمایه گذاری در یک کشور بررسی استانداردها و امنیت سرمایه گذاری در آن کشور دارای اهمیت می باشد.

جهت بررسی امنیت سرمایه گذاری در کانادا توجه به خطر مصادره اموال و فساد می تواند کمک کننده باشد. این شاخصه در نمودار زیر بررسی شده اند. نمودار خطر مصادره اموال در کانادا نشان می دهد که چه میزان احتمال دارد که رفتار دولت کانادا نسب به سرمایه گذاران خارجی تغییر کرده و قرارداد های موجود را نقض نماید. این شاخصه همچنین نشان گر احتمال رفتار تبعیض آمیز در دادگاه های کشور کانادا نسبت به اتباع خارجی می باشد. بسیار مهم است که دادگاه های کشور به دور از فساد و رفتار تبعیض آمیز باشند. این شاخصه در بازه 1 تا 7 امتیاز بندی می شود که عدد 1 بیان گر کمترین میزان خطر مصادره اموال، تبعیض و ناعدالتی می باشد. کشور کانادا در این شاخصه امتیاز 1 را کسب نموده است که بیان گر امنیت بالای سرمایه گذاری در کانادا می باشد.

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

شاخصه کنترل فساد در کانادا در نمودار زیر بررسی شده است که بیان گر میزان کنترل دولت برای جلوگیری از سوء استفاده اشخاص با نفوذ می باشد. این شاخصه در بازه -2.5 تا 2.5 امتیاز بندی می شود که عدد 2.5 نشان دهنده عملکر موفقیت آمیز دولت در کنترل فساد می باشد. آخرین آمار برای این شاخصه در کانادا نزدیک به عدد 2 می باشد که کانادا را جزء در کشور برتر در جهان در زمینه کنترل فساد قرار می دهد.

نمودار کنترل فساد در کانادا

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا 2 سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

جایگاه کانادا در رتبه بندی جهانی کنترل فساد

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا 3 سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و ویزای سرمایه گذار

اعطای ویزا و اقامت در کشورهای مختلف معمولاً به دو طریق انجام می شود؛ به صورت Objective و یا Subjective.

 • Subjective

  در این موارد اعطای ویزا و اقامت به نظر افسر پرونده بستگی دارد. شخص باید بتواند با ارائه درست مدارک و تهیه یک پرونده مناسب نظر افسر ویزا را جلب نماید. اما در نهایت این افسر پرونده است که در خصوص پرونده شما تصمیم گیری می کند و گاهاً حتی با ارائه کامل و درست مدارک ممکن است نظر افسر پرونده منفی باشد و اعلام کند برای اخذ ویزا و اقامت قانع نشده است و نیازی ندارد دلیلی برای تصمیم گیری خود اعلام کند. در واقع قانون این حق را به افسر پرونده داده است که شخصاً در این خصوص تصمیم گیری نماید. به عنوان مثال می توان به ویزای توریستی آمریکا اشاره کرد که افسر پرونده بدون ذکر هیچ دلیلی می تواند درخواست شما رد کند.

 • Objective

  در این حالت پرونده شما نتیجه نهایی را مشخص می کند و نظر افسر پرونده در نتیجه بررسی پرونده شما تأثیری ندارد. اصولاً این نوع ویزا بر پایه امتیاز بندی می باشد که به آن ها Point Based System یا PBS گفته می شود. در این نوع ویزا ها اگر شما از سیستم امتیازات مورد نیاز را اخذ نمایید، افسر پرونده قادر به رد درخواست شما نخواهد بود.

ویزای سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا براساس سیستم امتیاز بندی یا PBS می باشد. عوامل مختلفی می تواند در این سیستم برای شما کسب امتیاز نماید. به عنوان مثال دیدار قبلی شما از محل سرمایه گذاری و پروژه، زبان انگلیسی و طرح تجاری دارای امتیاز می باشند. هر فردی که برای برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا ثبت نام کند واجد شرایط این برنامه نخواهد بود. بهره گیری از مشاوره حقوقی و متخصصین این امر می تواند امتیازات شما را به حداکثر برساند. کارآفرینان واجد شرایط که دارای بالاترین امتیاز هستند برای این برنامه انتخاب می شوند. شما ممکن است بتوانید امتیازات خود را با انجام مراحل خاصی قبل از ثبت نام بهبود دهید. در ادامه جزئیات سیستم امتیاز بندی شرح داده شده است. کپی برداری از این نوشتار که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور نگاشته شده است مجاز نمی باشد.

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و سیستم امتیاز بندی

سه شرط اصلی برای واجد شرایط بودن در برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا وجود دارد که سرمایه گذاران باید برآورده کنند. هر سه این شرایط مهم هستند و پیش از درخواست باید برآورده شده باشند. این سه شرط شامل موارد زیر می باشد.

 • واجد شرایط زندگی و کار در کانادا باشید.

  برخی موقعیت های خاص وجود دارد که ممکن است شخص واجد شرایط زندگی در کانادا نباشد. از جمله این موارد می توان به موقعیت های زیر اشاره کرد.

  • سابقه اقامت غیر قانونی در کانادا
  • سابقه اخراج از کانادا
  • سابقه فعالیت تروریستی
  • ارتکاب به جرایم جنگی یا جرایم علیه بشریت
  • خطر علیه امنیت کانادا
 • تمکن مالی لازم را داشته باشید.

  برای شرکت در برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا باید نشان دهید که به میزان 300،000 دلار کانادا سرمایه دارید. این مبلغ نیازی نیست که در جایی هزینه شود و یا به صورت نقد باشد، بلکه می تواند به صورت دارایی های منقول و غیر منقول به نام متقاضی و یا همسر وی نشان داده شود و منبع پول باید مشخص باشد. وکلای با تجربه در این امر می توانند برای ارائه درست مدارک جهت اثبات تمکن مالی به شما یاری رسانند.

 • تجربه مدیریت یک کسب و کار را داشته باشید.

  هرچه که شخص در زمینه مدیرت تجاری تجربه بیشتری داشته باشد احتمال موافقت با درخواست وی بیشتر است. به ویژه تجربه مدیریتی در پنج سال اخیر دارای اهمیت می باشد. شخص باید حداقل به مدت 3 سال در تجارتی که مالک حداقل 10 درصد آن می باشد سابقه مدیریت داشته باشد یا به مدت حداقل 4 سال سابقه مدیریت در تجارتی را داشته باشد یا حداقل 1 سال در تجارت خود و 2 سال در تجارتی دیگر سابقه مدیریت داشته باشد.

علاوه بر موارد بالا که برای شرکت در برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا ضروری می باشند، موارد دیگری نیز در این سیستم دارای امتیاز می باشد که کسب امتیاز از آن ها می تواند شانس شما را افزایش دهد. این موارد در جدول زیر نمایش داده شده و شرح هر کدام در ادامه بیان شده است.

شاخص امتیاز
تجربه 20 امتیاز
مالکیت 4 امتیاز
تمکن مالی 12 امتیاز
سرمایه گذاری شخصی 20 امتیاز
اشتغال زایی 20 امتیاز
محل استقرار تجارت 12 امتیاز
سازگاری 32 امتیاز
پایداری تجاری کسب و کار 30 امتیاز
قابلیت انتقال مهارت های تجاری 20 امتیاز
مزیت اقتصادی بالقوه کسب و کار 30 امتیاز
حداکثر 200 امتیاز

 • مالکیت تجارت

  حداقل 51 درصد از کسب و کار ایجاد شده باید در مالکیت متقاضی باشد.

 • سرمایه گذاری شخصی

  حداقل مبلغ 100،000 دلار کانادا باید سرمایه گذاری شود.

 • اشتغال زایی

  شخص باید حداقل یک نفر از شهروندان کانادا و یا مقیم دائم کانادا را در کسب و کار خود استخدام کند.

 • محل استقرار تجارت

  برای شرکت در برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا، شما باید در یک شهر کوچک با حداکثر جمعیت 75،000 نفر سرمایه گذاری کنید.

 • سازگاری

  شاخص هایی برای سازگاری شخص در کانادا بررسی می شود که نشان دهنده احتمال سازگاری متقاضی با زندگی در کانادا می باشد. این شاخص ها شامل موارد زیر می باشد.

  مهارت زبان: سطح بالایی از تسلط بر زبان انگلیسی مورد نیاز نمی باشد و نمره آیلتس 4 جنرال قابل قبول است.

  تحصیلات: در صورتی که شخص در 5 سال اخیر، سه سال سابقه مدیریت داشته باشد نیازی به مدرک دانشگاهی نیست. در غیر این صورت تحصیلات دانشگاهی دو ساله کافی می باشد.

  آشنایی با کانادا: حداقل سابقه 12 ماه پیوسته کار یا تحصیل در کانادا دارای امتیاز می باشد.

  آشنایی با بریتیش کلمبیا: بازدید قبلی از بریتیش کلمبیا و آشنایی با شهرهای این استان دارای امتیاز می باشد.

 • پایداری تجاری کسب و کار

  از طریق بررسی برنامه تجاری، وضعیت بازار در تجارت پیشنهادی، دارا بودن مزیت خاص نسبت به رقیبان و خطر های احتمالی سنجیده می شود.

 • قابلیت انتقال مهارت های تجاری

  براساس تجربه مدیریتی شخص سنجیده می شود و هر چه سابقه قبلی به تجارت فعلی شباهت داشته باشد امتیاز بیشتری در بر دارد.

 • مزیت اقتصادی بالقوه کسب و کار

  کسب و کار های دارای نوآوری که پژوهش، صادرات، تولید و تکنولوژی های جدید را در کانادا افزایش دهند امتیاز بیشتری کسب می نمایند.

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و وضعیت اقامت شخص و خانواده

با شرکت در برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا، متقاضی اصلی، شریک زندگی، همسر و فرزندان وی ویزای سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا را دریافت خواهند کرد. ابتدا یک مجوز کار دو ساله صادر می گردد که شخص در این زمان باید کسب و کار خود را راه اندازی نماید. برای تضمین مدیریت فعال تجارت، سرمایه گذار باید در فاصله حداکثر 100 کیلومتری محل استقرار کسب و کار خود سکونت داشته باشد.

در صورتی که در پایان دو سال، کسب و کار با موفقیت ایجاد شده باشد و تمامی شرایط ذکر شده برآورده گردد، متقاضی و خانواده ولی به عنوان کاندید ایالتی بریتیش کلمبیا معرفی می شوند و می توانند جهت دریافت اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. پس از دریافت اقامت دائم کانادا متقاضی مجاز است که تجارت خود را بفروشد و یا ادامه دهد.

 متقاضی اصلی همچنین می تواند برای استخدام یک نیروی کار کلیدی از خارج از کانادا درخواست دهد. این درخواست تنها در صورتی قابل قبول خواهد بود که حضور این نیروی کار کلیدی برای موفقیت کسب و کار ضروری باشد. در صورت موفقیت سرمایه گذاری متقاضی و خانواده وی و همچنین نیروی کار کلیدی می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و مزایای آن

یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت دائم کانادا، سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا می باشد. برخی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا در ادامه عنوان شده است.

 • مهم ترین مزیت در سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا این است که شما زمانی پول را پرداخت می کنید که اقامت کانادا را کسب نموده اید و در صورتی که اقامت نگرفتید سرمایه شما برمی گردد.

 • از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا این است که در این روش شما در واقع سرمایه خود را هزینه نمی کنید. در روش سرمایه گذاری 350 هزار دلاری شما هزینه را پرداخته و سرمایه خود را از دست می دهید.

 • سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا از سیستم امتیاز بندی تبعیت می کند بنابراین به نظر افسر پرونده وابستگی ندارد و در صورت کسب امتیازات لازم واجد شرایط می باشید.

 • نمره زبان بالا مورد نیاز نمی باشد و آیلتس 4 جنرال کافی می باشد.

 • مبلغ 100،000 دلار نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری در کانادا کمترین میزان می باشد.

نحوه سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

مؤسسه حقوقی ملک پور تمامی شرایط را برای شما به گونه ای فراهم می کند که بتوانید با اطمینان خاطر و خیالی آسوده برای سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا اقدام نمایید. شما ابتدا می توانید در کانادا حاضر شوید و فضا را از نزدیک بررسی کنید و در مورد طرح تجاری خود تصمیم بگیرید.

مؤسسه حقوقی ملک پور ابتدا برای شما Visitor Visa اخذ می نماید. می توانید شرایط سرمایه گذاری را از نزدیک مشاهده کنید و موقعیت های موجود را بررسی کنید. از این طریق هم شخص امتیاز بازدید از محل را اخذ می نماید و هم با چشمی باز در مسیر سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا گام می گذارد. با بررسی شرایط می توان بیزنس پلن و یا طرح تجاری ارائه داد. بیشترین امتیاز در این سیستم به طرح تجاری تعلق می گیرد. شما می توانید شخصاً این طرح را آماده کنید، اما در صورتی که تمایل داشته باشید مؤسسه حقوقی ملک پور افرادی با تجربه و قابل اعتماد را به شما معرفی می کند که طرح تجاری را برای شما آماده کنند و ایده شما را به نحوی بیان کنند که تا حد زیادی شانس اخذ ویزا و اقامت کانادا را برای شما افزایش دهد.

مبلغ صد هزار دلار را شما شخصاً در موقعیت هایی که دولت کانادا تعیین و تأیید کرده است سرمایه گذاری می کند و لازم نیست هیچ مبلغی از این سرمایه را به مؤسسه حقوقی ملک پور بپردازید.

تمامی مراحل سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا، با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده توسط مؤسسه حقوقی ملک پور انجام می شود و تلاش شده است که با کمترین نگرانی از جانب شما صورت پذیرد. مؤسسه حقوقی ملک پور مفتخر است که با به کار گیری متخصصین متبحر در این فرآیند خدمت رسانی می کند و پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری خارجی ما را همراهی می کند. کل این فرآیند معمولاً بین 8 تا 15 ماه به طول می انجامد.

با تهیه ویدئو راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت علاوه بر آشنایی روش های مختلف مهاجرت به کشورهای مختلف، می توانید توضیحات تکمیلی در خصوص سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا، سایر روش های سرمایه گذاری در کانادا و تغییرات قانونی جدید را دریافت نمایید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا و سخن پایانی

سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا می باشد که در این نوشتار به صورت جامع مورد بررسی تخصصی قرار گرفت. برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا از یک سیستم امتیاز بندی پیروی می کند که جزئیات امتیاز بندی آن شرح داده شد. کسب امیتازات لازم در برنامه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا می تواند با پیچیدگی هایی همراه باشد؛ از این رو توصیه می شود که در طی این مسیر از تجربه کارشناسان و وکلای متخصص بهره مند شوید. امید است این مقاله پاسخ گوی سوالات و ابهامات شما بوده باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش با به کار گیری وکلای کانادایی خبره در این زمینه آماده خدمت گزاری به شما عزیزان می باشد. شما می تواند از طریق تماس با دفاتر ما در ایران و سایر نقاط دنیا از مشاوره تلفنی رایگان در خصوص سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا بهره مند گردید. همچنین با درج پرسش های خود در زمینه سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا در بخش دیدگاه های همین مقاله، می توانید از پاسخ کارشناسان ما بهره مند گردید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

44 پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز توصیه می کنیم برای بررسی شرایط خود ابتدا با کارشناسان موسسه تماس بگیرد و مشاوره رایگان داشته باشید. در صورتی که شرایط اولیه را داشته باشید برای مراحل بعدی شما را راهنمایی خواهند کرد.

   پاسخ
 1. مصطفی گفته:

  سلام ممنون از مطالب مفید
  من 45 سال سن دارم دارای همسر و دو فرزند با سرمایه یک میلیارد پانصد میلیون تومان میتوانم از این روش اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به منظور بیان نتیجه قطعی پرونده شما می بایست دقیق تر بررسی گردد. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما برای سرمایه گذاری صد هزار دلاری در کانادا به رایگان بررسی شود.

   پاسخ
 2. پرنیان گفته:

  باسلام وممنون از توضیحات خوبتون.مبنای قیمت دلار کانادا در این روش دلار مبادله ای میباشد یا دلار ازاد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز توجه داشته باشید که شما باید این مبلغ را در کشور کانادا سرمایه گذاری کنید بنابراین باید سرمایه خود را به دلار تبدیل کنید. در نتیجه باید به دلار آزاد سرمایه داشته باشید.

   پاسخ
 3. Mana گفته:

  سلام .. ممنون از توضیحات کاملتون … فقطه یک سوال برای من پیش آمده و اینکه در صورتیکه بعد از دو سال طرح رو نتونستیم راه اندازی کنیم و یا مورد قبول کانادانبود ما باید اونجا رو ترک کنیم و دیگه نمیتونیم ویزامون رو به اقامت تبدیل کنیم ؟
  یعنی 100 هزار دلار رو دولت برنگردونه ولی ما بتونیم اونجا بمونیم و درخواست اقامت بکنیم و از بیمه و مزایا بهره مند باشیم .
  ممنونم پاسخ بدین

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   برای تمدید اقامت از این روش باید تجارت شما مورد تایید دولت قرار گیرد. مگر اینکه از روش های اقامتی دیگر استفاده کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. فاطمه گفته:

  ممنون از اطلاعات جامع تون درخصوص این طرح آیا بایک میلیارد وپانصد دارایی و داشتن سابقه مدیریت ، باتوجه به هزینه های جانبی امکان این طرح هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در این روش شما باید به میزان 300 هزار دلار پشتوانه مالی نشان دهید اما تنها 100 هزار دلار آن را باید در کانادا سرمایه گذاری کنید.
   در صورتی که نمی توانید سرمایه خود را افزایش دهید روش های سرمایه گذاری متنوع دیگری وجود دارد که به سرمایه کمتری نیاز دارد. از جمله روش قرمز سفید قرمز اتریش

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. شاپور گفته:

  سلام در خصوص سرمایه گذاری صد هزار دلاری اطلاعات بسیار مفیدی ارائه فرمودید و در نوع خودش شاید یکی از بهترین و ایمن ترین روشهاست
  تمایل دارم که از این طریق اقدام نمایم و سپاسگزار خواهم شد که زحمت اقدامات لازم را بر عهده شما بگذارم و به بنده اعلام فرمایید چگونه کار را آغاز نماییم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ضمن قدردانی از توجه و لطف شما، لطفاً با دفاتر ما تماس گرفته و ضمن طرح سوالتان از مشاوره رایگان بهره مند شوید تا در صورت تمایل شما فرآیند کار شما آغاز گردد. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. حميد رضا محمدي گفته:

  سلام اقاي ملكپور عزيز ،من قصد دارم همسر و فرزندم را براي ادامه تحصيل و گرفتن اقامت بفرستمشون كانادا .و من هم از ايران ساپورت مالي كنم. وبعد از مدتي هم من به انها بپوندم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورتی که شرایط سنی و تحصیلی همسر شما مناسب باشد می توان برای ایشان ویزای تحصیلی کانادا را اخذ نمود و شما و فرزندتان نیز به عنوان همراه ویزا بگیرید.

   پاسخ
 7. مآهسون گفته:

  با سلام و عرض ادب ممنونم از مقاله علمی و به روز شما من با چندتا موسسه تماس گرفتم همه گفتند که باید یک میلیون دلار کانادا سرمایه داشته باشیم برای سرمایه گذاری . اما این روشی که شما باز کردید و در لایوهای آقای مهندس افضلی هم شنیده ام فوق العاده است.

  Rating: 5
  پاسخ
 8. ناشناس گفته:

  ممنونم از اطلاعات مفیدتون
  من نیاز به کسب اطلاعات برای سرمایه گذاری تو کانادا داشتم.
  خیلی مفید واقع شد/ سپاسگزارم ازتون

  Rating: 5
  پاسخ
 9. علی آبیار گفته:

  با سلام …. بسیار ممنون از وبسایت عالی تون …
  کارتون خیلی خوبه …. جزئیات سرمایه گذاری صد هزار دلاری کانادا رو هم عالی بیان کردین
  خدا قوت

  Rating: 5
  پاسخ
Rating: 5