سرمایه گذاری در سوئیس

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس

 

 اگر قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس را در سال 2018 دارید و می خواهید در مورد اخذ اقامت کشور سوئیس از طریقسرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس اطلاعات دقیق و به روز کسب نمائید، این مقاله را با دقت بخوانید و برای دسترسی به اطلاعات کامل در پروسه مهاجرت به سوئیس و  سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور در وین تماس حاصل نمائیدو از وکیل مهاجرت و وکلای متخصص در زمینه اخذ اقامت کشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس مشاوره و راهنمایی حقوقی دریافت نمائید .موسسه حقوقی ملک پور بهترین مشاوره را در زمینه سرمایه گذاری در کشور سوئیس و سایر کشورهای اروپایی را ارائه می نماید.

audio سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئیس

کشور سوئیس فوق العاده مهاجر پسند است و به یک مقصد رویایی نسبت به سایر کشورهای اروپایی که با داشتن استانداردهای بالای زندگی، زیرساخت کلاس جهانی ، بی طرفی سیاسی و آزادی و مقصد جذاب برای بازنشستگان ، سرمایه گذاران برای راه اندازی کسب و کار و افراد ثروتمند به دنبال داشته است .

در عین حال کشور سوئیس همواره یک کشور “گران” برای زندگی است .

برای اخذ اقامت کشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری می توان ثبت شرکت انجام داد :

بسیاری از افرادی که در کشور خود کارفرما و یا کارآفرین بوده اند و سرمایه ای اندوخته اند به دنبال کسب اقامت در یک کشور مدرن می باشند.

برای دستیابی به هدفشان برای گرفتن اقامت کشور های اروپایی از طریق ویزای سرمایه گذاری وارد آن کشور می شوند که در این بین کشور سوئیس می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای یک زندگی پر آرامش و در عین حال زندگی مدرن و پیشرفته را در بر داشته باشد.

برای استارت این کار شما می بایست با کمک یک وکیل کار خود را پیش ببرید زیرا اخذ ویزای سرمایه گذاری یک پروسه ی کاملا حقوقی بوده و شما می بایست برای به سرانجام رساندن این پروسه از وکلای متخصص در این زمینه یارس طلبید.

( موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای برتر دادگستری به شما در زمینه مهاجرت مشاوره رایگان تلفنی ارائه می دهند )

در ابتدای این پروسه شما به عنوان یک شخص که قصد تجارت در کشور سوئیس و یا حتی اتحادیه اروپا را دارد می بایست یک شرکتی به نام خود در کشور سوئیس ثبت کنید ، البته یک نفر که مقیم سوئیس می باشد را هم به عنوان مدیر یک بخش با داشتن حق امضا معرفی می نمایید.

سرمایه ای که برای استارت می بایست در حساب داشته باشید بیست هزار فرانک سوئیس یا معادل همان سیزده هزار یورو می باشد که بعد از مورد قبول واقع شدن طرح اقتصادی شما و اجازه راه اندازی شرکت از طرف اداره کار کشور سوئیس شما به عنوان فرد اصلی می توانید با همراهانتان ( همسر و فرزندان زیر هجده سال ) با داشتن کارت اقامت یکساله وارد این کشور شده و می توانید همان سرمایه بیست هزار فرانک ای را وارد کار کرده و با آن سرمایه گردش مالی ایجاد نمایید.

پس از گذشت سال اول و پرداخت به موقع بیمه و مالیات شما می توانید اقامت خود را برای یک سال دیگر تمدید نمائید و اگر همین روال را تا سه سال ادامه دهید می توانید برای گرفتن اقامت دائم یا همان pr خود و خانواده تان اقدام نمائید .

اگر هدف اصلی شما داشتن پاسپورت سوئیسی است که امروزه هم گرفتن آن بسیار سخت شده شما می بایست پنج سال از اقامت دائمتان گذشته باشد تا بتوانید برای گرفتن پاسپورت سوئیسی اقدام نمائید .

از جمله اقداماتی که می بایست برای ثبت شرکت سوئیس انجام داد :

– تشکیل پرونده و درخواست ثبت شرکت توسط وکیل مهاجرتی

– انتخاب نام برای شرکت ( که البته نباید نام تکراری یا مشابه با شرکتی باشد و مورد تائید اداره کار و اداره مهاجرت باشد ،

– درک اثبات هویت که شامل اسکن گذرنامه ، ترجمه رسمی از کارت ملی و گواهینامه

– مدرک اثبات آدرس شامل ترجمه رسمی از قبض گاز یا برق و یا کارت اعتباری شما و یا پرینت سه ماهه بانکی

– نام و مشخصات کامل مدیر عامل و آدرس ،

– نام و مشخصات کامل و آدرس سهامداران

نکته جالب توجه این است که هیچ گونه محدودیتی در مورد آدرس و ملیت سهامداران وجود ندارد و باید این نکته را خاطر نشان کرد که تمامی شرکت های سوئیسی باید دفتری ثبت شده در سوئیس داشته باشند که در آن اسناد رسمی به تصویب برسد .

از مزایای ثبت شرکت در کشور سوئیس این می باشد که شما دارای حساب بانکی برای خود و خانواده خود هستید ، فرزندانتان در یکی از بهترین نظام های آموزشی مخصوصا در سنین پایه برخوردار می گردند ، همچنین می توانید آزادانه در بین کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن رفت و آمد کنید و حتی برای گرفتن ویزا از کشورهای معتبر اقدام نمائید .

بعد از سه سال اقامت دائم برای خود و خانواده خود بگیرید .

یکی از نکات مهم در مورد ثبت شرکت در کشور سوئیس این می باشد که همانگونه که گفته شد پروسه ثبت شرکت و اخذ اقامت یک امر حقوقی است که پیشنهاد می شود از وکلای حقوقی و مهاجرتی که فعالیت قانونی دارند کمک بگیرید زیرا کشور سوئیس که تا به امروز یکی از بهترین زیر ساخت ها را دارد باعث گردیده ناظران دولتی در سوئیس سخت گیرانه ترین قوانین را برای اطمینان از موفق بودن شرکت تجاری شما در این کشور اجرا می کنند و در صورتی که عکس این موضوع اثبات شود و شرکت شما از کوچکترین قوانین سرپیچی کرده باشد .

سنگین ترین جریمه ها را اعمال می کنند بنابراین قبل از هر اقدامی در زمینه ثبت شرکت در کشور سوئیس مشاوره نمایید تا با علم کامل پا به این موضوع بگذارید .

( موسسه حقوقی ملک پور (MIE) با داشتن کادری مجرب از برترین وکلای حقوقی و مشاورین متخصص آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره به شما عزیزان است شما می توانید در هر ساعاتی از ساعات کاری با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.