سرمایه گذاری در سنگاپور

آیا شرایط سرمایه گذاری در سنگاپور را می دانید؟

آیا می دانید که با سرمایه گذاری در سنگاپور می توان اقامت آنجا را اخذ نمود؟

برای سرمایه گذاری در سنگاپور چه مراحلی باید طی نمود؟

برای سرمایه گذاری در سنگاپور چگونه  باید اقدام کرد؟

آیا مشاغل خاصی برای سرمایه گذاری در سنگاپور مطرح است؟

آیا مشاغل خاص در سرمایه گذاری در سنگاپور  شرایط خاصی را می طلبد؟

در این مقاله برآنیم که ضمن پاسخگویی به سئوالات فوق ، شرایط و انواع و مراحل سرمایه گذاری در سنگاپور را شرح دهیم:

 

یکی از راههای مهاجرت و اخذ اقامت ، سرمایه گذاری در کشورهای خارجی است که البته این سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی با هزینه های مقرون به صرفه و اطمینان خاطر بیشتر و امن تر امکانپذیر است.

همانطور که گفته شد سرمایه گذاری یکی از طرق مهاجرت است از طریق ثبت شرکت انجام می پذیرد اما متأسفانه در این میان افرادی سودجو و فرصت طلب دامهای خطرناکی را برای اموال متقاضیان سرمایه گذاری گسترده اند و لذا گاهی دیده شده که حتی کلاهبرداری های وسیعی در این زمینه صورت گرفته است بنابراین اخذ مشاوره از اشخاص خبره و کارشناسان ماهر و مجرب این امر آینده بی خطر را برای اشخاص متقاضی می تواند به همراه بیاورد.

 

 • امروزه طیف وسیعی از محصولات برای مصرف کنندگانی که آنها را انتخاب می کنند، وجود دارد و اینکه شما چیزی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد با توجه به نگاه شما به هدفتان و هدف ما از سرمایه گذاری و اینکه در حال حاضر چه سرمایه گذاری می کنید و اینکه شما می توانید از عهده نمایه ریسک اش برآیید ، مهم می باشد.
 • خرید فقط از طریق آنچه که شما بطور کامل درک کنید و اینکه چه چیزی را از دست می دهید و اینکه چگونه موارد چگونگی متنوع دیگری را جایگزین آن محصول کنید و در مورد تنوع محصولات مکمل و جایگزین فکر کنید و اینکه در آخر کار شما بیشتر در معرض چه خطرات خاصی قرار می گیرید.
 • چک لیستتان را بخوانید و در مورد سئولات کلیدی که شما باید قبل از خرید یک محصول سرمایه گذاری از خود بپرسید و اینکه برخی محصولات پیچیده تر از سایر محصولات هستند و ممکن است سخت تر قابل سرمایه گذاری باشد.
 • برخی از مقامات امور مالی سنگاپور (mas) محصولاتی مانند محصولات سرمایه گذاری (sips) را تعیین و لیست آنها را طبقه بندی کرده اند . برخی psi ها در مبادلات لیست شده است برای مثال تبادل وجوه ، حکم ساختار در آینده .
 • Isp های لیست نشده شامل ساختار سپرده ها و اعتبارات و سیاست های بیمه نامه سرمایه گذاری مرتبط است.
 • از اکتبر ۲۰۱۲ آثار برخی از محصولات سرمایه گذاری ذکر شده در مبادلات خاجی ، طرح خاص سرمایه گذاری جمعی (به عنوان مثال برخی از واحد اعتبارات و برخی تحت صندوق بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری که مرتبط نیست ، در نظر گرفته نخواهد شد و Isp ها به عنوان الزامات خاص ارائه می شود.
 • لطفاً موضوع سرمایه گذاری را با مؤسسه مالی که خود پیدا کرده اید ، چک کنید که آیا آن محصول جزء لیست Isp ها باشد. برای اطلاعات در مورد محل مورد درخواست هنگام معامله لطفا به راهنمای مصرف کننده در Isp ها مورد نظر مراجعه کنید.
 • حال برآنیم که در ذیل انواع سرمایه گذاری را تشریح نماییم:
 •  اوراق قرضه :( bonds)

اوراق قرضه فرمی که اقتباس شده است .

اوراق قرضه صادر شده توسط وام گیرندگان مانند دولت یا شرکت ها که دنبال جذب سرمایه برای بازارهای مالی هستند همچنین آنها اوراق بهادار را به عنوان درآمد ثابت شناخته اند به دلیل اینکه اکثر اوراق قرضه در جریان ثابتی از درآمد حاصل از بهره در فواصل مدت زمان روند زندگی حاصل شده است.

 

 • واحد اعتبارات:(unit trusts)

اگر شما در واحد اعتبارات و یا صندوق سرمایه گذاری ، پول خود را با پول سرمایه گذاران دیگر شریک شوید ، سرمایه گذاری از مجموعه ای از دارایی با توجه به رویکرد عینی سرمایه گذاری و اعلام صندوق سرمایه گذاران می باشد. در سنگاپور ، صندوق های داخلی و خارجی به سرمایه گذاران خرده فروش ارائه شده که به عنوان طرح های سرمایه گذاری جمعی هستند و واحد اعتبار یا صندوق توسط یک مدیر صندوق اداره می شود.

 

 • سهام :(shares)

سهام صادر شده توسط شرکت ها به منظور افزایش سرمایه و یا تأمین مالی سرمایه گذاران می باشد. هنگامی که شما سهام یک شرکت را خریداری می کنید شما جزء سهامداران آن شرکت می شوید ، سهامداران معمولاً در هر گونه سود سهام محق بوده که به آنها اعلام شده و پرداخت می شود.

 

 •  بیمه نامه های تجاری: (traded life policies)

بیمه نامه های تجاری (tlp) یک نوع بیمه زندگی است که توسط صاحب بیمه نامه اصلی به یک سرمایه گذار غیر از بیمه گر فروخته میشود tlpها (بیمه نامه های تجاری)  معمولا به عنوان بیمه های تجاری دست دوم شناخته شده است .

 

 • تبادل وجوه معامله:(exchange traded funds)

تبادل وجوه معامله (etf)ها آخرین صندوق های سرمایه گذاری آزاد ذکر شده در معاملات در بورس اوراق بهادار می باشد که موجودی خود را با پول سرمایه گذاران دیگر شریک شده که سرمایه گذاری بر طبق تبادل وجوه معامله etf که هدف سرمایه گذاری اعلام شده است.

 

 • اعتبارات سرمایه گذاری مستغلات:(real estate investment trusts)

اعتبارات سرمایه گذاری املاک  (reits) اغلب به عنوان ابزاری که فرصتی برای سرمایه گذاری در یک مجموعه حرفه ای مدیریت املاک و مستغلات از طریق خرید یک محصول سرمایه گذاری سهامی عام معمولی به سرمایه گذاران پیشنهاد شود.

اشخاص حقیقی می توانند در اعتبارات سرمایه گذاری املاک با خرید از واحد اعتبارات شبیه سهام عادی سرمایه گذاری کنند.

 • ساختار سپرده ها:(structured deposits)

ساختار سپرده ها ترکیبی از یک سپرده با یک محصول سرمایه گذاری است . بازگشت ساختار سپرده بستگی به عملکرد اساسی یک زمینه مالی و معیار دارایی آن دارد.

 

 •  تفاضل قراردادها:(contract of difference)

تفاضل قرارداد (cfd) به شما اجازه می دهد که در زمینه جنبش های بازار آتی بیندیشند در حقیقت بدون داشتن یا صرف تسلیم اساسی دارایی به طور فیزیکی .

 

 • بیمه نامه های سرمایه گذاری مرتبط:(investment- linked insurance policies)

بیمه نامه های سرمایه گذاری مرتبط (ilps) دارای هر دو ننوع بیمه عمر و اجزای سرمایه گذاری می باشد. حق بیمه خود را به منظور جستجوی واحد صندوق سرمایه گذاری مرتبط با انتخاب خود پرداخت میشود.برخی از واحدهای خرید و فروش بیمه و سایر هزینه های پرداخت ، در حالی است که بقیه سرمایه گذاری باقی می ماند.

 

تهیه و تنظیم: سمیه فلسفی

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.