سرمایه گذاری سریلانکا

آیا علاقمند به سرمایه گذاری در سریلانکا هستید ؟ آیا می خواهید ویزا ی سرمایه گذاری در سریلانکا را دریافت کنید ؟ آیا به همسر و فرزندان فرد متقاضی سرمایه گذاری در سریلانکا هم ویزا می دهند ؟ آیا امکان اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری در سریلانکا وجود دارد ؟ آیا میزان سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در سریلانکارا می دانید ؟ در صورتی که علاقمند به اخذ ویزای سرمایه گذاری در سریلانکا هستید مقاله زیر که توسط موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده را در مورد ویزای سرمایه گذاری سریلانکا را مطالعه بفرمایید .

سریلانکا کشوری است که به دلیل داشتن ۱۶۰۰ کیلومتر سواحل بکر و طلاییش مشهور است . جزیره ای بهشتی است که مانند قطره اشکی در اقیلنوس هند می باشد . سریلانکا قبلا با نام سیلان شناخته می شد و چای آن مشهور بود . سریلانکا کشوری پر جنب و جوش با تاریخی غیر قابل باور است . کشوری است با ۲۰ میلیون جمعیت و غنی از فرهنگ و نژاد و زبان و دین . این مقاله متعلق به موسسه ملک پور است .

برای سفر یا اقامت در سریلانکا انواع مختلف ویزا وجود دارد :

ویزای بازدید ( visit visa  ) که ویزاهای آنلاین ETA  سی روزه ، ویزای توریستی برای سه ماه و ویزای تجاری برای سه ماه زیر مجموعه این ویزا هستند .

ویزای اقامتی که ویزاهای کاری ، دانشجویی ، ازدواج ، سرمایه گذاری ، نیروی کاری ماهر ، خبرنگاران و … زیر مجموعه این نوع از ویزاها هستند .

ویزای ترانزیت

 

ویزای سرمایه گذاری سریلانکا یکی از زیرمجموعه های ویزاهای اقامتی سریلانکا است . سرمایه گذاران خارجی با سرمایه گذاری حداقل ۲۵۰۰۰۰$ آمریکا یا رقمی برابر با این پول به پول رایج کشورهای دیگر امکان دریافت ویزای سرمایه گذاری را دارند . این سرمایه گذاری می تواند درموارد زیر انجام شود : این مقاله متعلق به موسسه ملک پور است .

– کارهای جدیدی که توسط هیئت سرمایه گذاری یا دولت تایید شده باشد .

– شرکت مشغول به کار یا شرکتی جدید که توسط مقامات مربوطه تایید شده باشند .

– سهام که در لیست بورس کلمبو آمده باشد .

همسر ، فرزندان ، پدر و مادر و پدر و مادر همسر فرد سرمایه گذار هم واجد شرایط دریافت  این ویزا هستند . این ویزا چند بار ورود است و برای مدت پنج سال به سرمایه گذاران موفق داده می شود .

مراحل کار :

در صورتیکه متقاضی تمامی مدارک مورد نیاز را تحویل داده باشد این ویزا در دپارتمان مهاجرت کلمبو صادر می شود . برای این کار مدارک زیر مورد نیاز است :

– فرم درخواست ویزا

– فتوکپی پاسپورت

– فتوکپی عقدنامه

– دوقطعه عکس ۴٫۵ * ۳٫۵

– گزارش پزشکی شخص متقاضی

– مدرک تایید پراخت ۲۵۰۰۰۰ $ به سریلانکا

– گواهی عدم سوء پیشینه

– جزییات پروژه ای که قرار است انجام شود ( توافق BOI ،مدرک BOI ،یادداشت و مقالات مجموعه ، پیشنهاد BOI ، پیشنهاد وزارت خانه ) . اگر پروژه مربوط به شرکت در حال فعالیت است مدارک مربوط به ثبت نام مورد نیاز است . این مقاله متعلق به موسسه ملک پور است .

شرایط ویزا :

– دارنده ی ویزا نمی تواند بدون مجوز کتبی دپارتمان مهاجرت در مشاغل و کارهای تجاری غیر از چیزی که در ویزای او آمده است شرکت کند .

– در صورت هرگونه تغییر قابل توجهی در روند سرمایه گذاری باید بطور کتبی اداره مهاجرت را مطلع کند .

– تطبیق دادن با تمامی قوانین اداره مهاجرت و قوانین سریلانکا .

– تطبیق با قوانین مالیاتی سریلانکا .

– خودداری از هر کار سیاسی یا هر کار دیگری که مورد علاقه عمومی نیست و به امنیت زیان می رساند. این مقاله متعلق به موسسه ملک پور است .

 

نحوه انجام کار :

این ویزا می تواند از طریق :

– دپارتمان مهاجرت کلمبو اقدام شود .

– مرکز مهاجرت توریست کلمبو اقدام شود .

این ویزا برای یک سال صادر می شود و قابل تمدید است .

 

ویزای سرمایه گذاری سریلانکا زیر مجموعه ویزاهای اقامتی در سریلانکا است . برای اخذ این نوع ویزا فرد متقاضی باید مبلغ ۲۵۰۰۰۰ $ آمریکا را در این کشور سرمایه گذاری کند . دارنده این نوع ویزا می تواند برای همسر ، فرزندان ، پدر و مادر و پدر و مادر همسر هم تقاضای ویزا بدهد . این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور است .

در صورتیکه علاقمند به سرمایه گذاری در سریلانکا هستید می توانید با مشاوران و وکلای موسسه حقوقی ملک پور مشورت نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.