سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا و شرایط سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ، قوانین جدید سرمایه گذاری در کانادا  ۲۰۱۸ و اخذ اقامت دائم کانادا  را با هم بررسی خواهیم نمود ، آیا می دانید کشور کانادا چگونه کشوری است؟آیا از شرایط سرمایه گذاری در کانادا اطلاعی دارید؟ آیا می دانید از طریق سرمایه گذاری در کشور کانادا می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید؟آیا می دانید برای سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ، چه مقدار سرمایه نیاز است؟اینها نمونه سوالاتی است که شما عزیزان ، زمانی که برای سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام می کنید ، در ذهن شما پدیدار می شود.دولت کانادا این امکان را برای افراد خارجی فراهم کرده است تا افراد در صورت تمایل بتوانند در این کشور سرمایه گذاری کنند.

audio سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا
audio سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا
audio سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن چندین عبه مرکزی از جمله دفتر مرکزی وین و دفاتر همکار مستقل در سراسر دنیا این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا در صورت تمایل با شعبات مختلف موسسه حقوقی ملک پور یا دفاتر همکارش تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بهرمند شوید .

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا

یکی از کشورهایی که مقصد بسیاری  از متقاضیان مهاجرتی برای اخذ اقامت دائم است و درخواست فراوانی در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا  ارائه می شود ، کشوری در شمال نیم کره ی شمالی به نام کانادا است که از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده ،بلند ترین مرز زمینی در جهان شناخته شده است.در زبان فارسی ، نام کانادا براساس تلفظ فرانسوی آن رواج یافته است.کانادا یکی از کشور های گروه هشت و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.این کشور دارای منابع غنی و صنایع پیشرفته ایی در زمینه های خودرو سازی ، صنایع شیمیایی ، نفت ، صنایع غذایی ، چوب ، کاغذ ، صنایع معدنی ، فلزی و شیلات است .این کشور از نظر صنعت و فناوری ، کشوری پیشرفته است که سیستم اقتصادی آن به شدت به خصوص در بخش بازرگانی و داد و ستد به ایالات متحده وابسته است. به نحوی که باعث شده این کشور رابطه ی اقتصادی پیچیده و بلند مدتی را با این کشور داشته باشد. وابستگی این کشور به بخش منابع طبیعی گرانبهاش نیز بسیار زیاد می باشد.کشور کانادا در وضعیت اقتصادی خوبی قرار دارد و شرایط فوق العاده مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد به خصوص کسانی که در زمینه های مختلف بازرگانی و اقتصادی که در بالا به آن اشاره شد تحصیلات عالی داشته باشد یا بخواهد در یکی از همان ایالت های کانادا برای ادامه تحصیل اقدام کند و در کنار آن به سرمایه گذاری نیز بپردازد.

نکاتی که در سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در کانادا باید مطرح و ارائه گردد به شرح زیر میباشد :

در صورت کلی مبلغی که برای نوع سرمایه گذاری کانادا مورد احتیاج است یک میلیون و ششصد  هزار دلار کانادا است . شخص متقاضی سرمایه گذاری در کاناداو اخذ اقامت دائم کانادا باید دارایی ، املاک ، حساب بانکی ، بورس و سهام و …. را به ارزش نهایی یک میلیون ششصد هزار دلار به دولت کانادا نشان دهد و از این مبلغ ۸۰۰ هزار دلار آن را به دست دولت کانادا ودیعه دهد که این مبلغ پس از گذشت ۶ الی ۷ سال به شخص سرمایه گذار باز پس خواهند داد . به این صورت که موسسات مالی و اعتباری مهم کانادا که با وکلای رسمی دولت کانادا طرف قرارداد هستند با پرداخت آن ۸۰۰ هزار دلار لازمه به دولت کانادا ریسک این کار را برعهده گرفته و پس از گذشت یک سال قادر خواهند بود نتیجه مثبت اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا را برای شخص متقاضی دریافت کرده و بروی سایت دولت کانادا قرار دهند . بعد از گذشت این مرحله که اسم متقاضی سرمایه گذاری بروی سایت قرار گرفت شخص سرمایه گذار در این موقع است که باید آن ۲۱۰ هزار دلار را به موسسات مالی و اعتباری کانادا پرداخت کند و بین ۶ ماه تا یک سال بعد موفق به اخذ دعوت نامه پی آر و اقامت دائم کانادا خواهد شد.

شخص اصلی و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال مشمول این اقامت دائم خواهند شد . این نوع سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم کانادا با ۲۱۰ هزار دلار بی دردسر ترین و مقرون به صرفه ترین نوع سرمایه گذاری و اخذ  اقامت دائم کانادا شناخته و محسوب میشود . به این معنی که شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالش در ظرف ۱ الی ۲ سال اقامت کانادا را تنها با ۲۱۰ هزار دلار کسب خواهند کرد .

فایل تصویری آقای  ملک پور در باب سرمایه گذاری

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده است به آسان بودن و منطقی بودن این نوع سرمایه گذاری اشاره کرد ، بی نیازی شخص از هرنوع مدرک زبان و تحصیلات عالیه دانشگاهی است . سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در مقایسه با سرمایه گذاری های دیگر کشورها از روند بسیار مناسبی برخوردار است زیرا در سرمایه گذاری های دیگر از جمله  EB5 آمریکا سرمایه گذار پس از اینکه مبلغ بسیار بالایی را از کشور ایران به آمریکا انتقال میداد این احتمال وجود داشت که تمام مبلغ ارسال شده به آمریکا را از دست داده و درنهایت به اخذ اقامت نیز دست پیدا نکند . ویا اینکه اگر هم سرمایه اش را از دست نمیداد پس از ورود به کشور آمریکا الزاما میبایست یک سرمایه گذاری و بیزینس راه اندازی کرده و تعداد ۱۰ نفر آمریکایی را استخدام و ماهیانه بیمه و مالیات و حقوق بالایی را به آنها پرداخت میکرد و در کنار همه ی این مسائل سود بالایی را هم نشان میداد.

مختصر و چکیده  آنکه  سرمایه گذار راه بسیار دشوار و پیچیده ای باید طی میکرد . در این میان مزیت و اعتبار سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار  برای شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالش این است که در بدو امر و به صورت مستقیم اقامت دائم کانادا را کسب کرده و دیگر احتیاجی نیست که حتما در کانادا بیزینس انجام داده و سود دهی نشان دهد و در نهایت هیچ محدودیتی برای اقامت داشتن در هر نقطه از کانادا وجود نخواهد داشت ضمن اینکه میتوان پس از سه سال زندگی کردن در کشور کانادا موفق به اخذ تابعیت و پاسپورت کانادایی شد .

نتیجه ای که درباره سرمایه گذاری در کانادا و به اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار میتوان گرفت این است که طبق گزارشات و نظر سنجی های انجام شده این نوع عملکرد بهترین روش برای اخذ اقامت دائم کانادا قلمداد میشود . شایان ذکر است که تفاوت فاحش اعتبار و ارزش سرمایه گذاری کاناداو اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار در مقایسه با خرید ملک اسپانیا قابل لمس و درک بوده به این صورت که در خرید ملک اسپانیا ملک مورد نظر با قیمت بسیار گزاف و جند برابر قیمت اصلی به شخص خریدار فروخته شده و شخص خریدار ضرری هنگفت را متحمل میشد و پس از آن تنها یک ویزای ۶ ماهه را دریافت میکرد و تکلیف شخص خریدار به طور قطعی مشخص نبود که آیا به اخذ اقامت دولت اسپانیا منتهی میشود یا خیر . اما نقطه مقابل این موضوع ، سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت با ۲۱۰ هزار دلار میباشد . که شخص متقاضی بدون احتیاج به پرداخت هیچ گونه مبلغی در اول راه اقامت دولت کانادا را اخذ کرده و بعد ملزم به پرداخت آن ۲۱۰ هزار دلار خواهد شد .

همچنین نکته قابل توجه این است که کشور کانادا جزء سه کشور اول اقتصادی دنیا محسوب میشود و اینکه شخص متقاضی ویزای چند ماهه نمیگیرد بلکه دعوت نامه اقامت دائم کانادا را به صورت مستقیم دریافت خواهد کرد .

بنابراین سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت دائم با ۲۱۰ هزار دلار تحت هیچ شرایطی قابل مقایسه و ارزش گذاری با خرید ملک اسپانیا نخواهد بود .

تنها نکته ای که در اینجا لازم به ذکر میباشد مبلغ غیر قابل بازگشتی است که باید به آن نیز اشاره شود این مبلغ که در صورت به سرانجام نرسیدن این کار غیر قابل بازگشت خواهد بود ۱۵ هزار دلار میباشد که خود شخص سرمایه گذار در زمان انعقاد قرارداد ۴۰ هزار دلار را همراه با حق الوکاله این کار به عنوان وثیقه با اخذ رسید به دست وکیل مورد وثوق خود داده تا وکیل شخص متقاضی با اعتبار این رسید در این راه مهم برای شخص سرمایه گذار گام نهاده و تا گرفتن کارت اقامت دائم کانادا برای شخص و اعضای خانواده اش این راه را طی کرده بدون اینکه نیازی به فرستادن سرمایه ی شخص به کانادا باشد . و تنها اگر این پروسه منجرب به اخذ اقامت دائم کانادا نشود آن ۱۵ هزار دلار کسر خواهد شد .

موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن چندین شعبه مرکزی از جمله دفتر مرکزی وین و دفاتر همکار مستقل در سراسر دنیا این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا در صورت تمایل با شعبات مختلف موسسه حقوقی ملک پور یا دفاتر همکارش تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در باب مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا بهرمند شوید . امید بر آن است که شما عزیزان با تماس رایگان با هر کدام از دفاتر موسسه حقوقی ملک پور بتوانید تصمیم واضح تر و بهتری را برای خود اتخاذ کنید تا بتوانید آینده ایی روشن تر را برای خود رقم بزنید.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. نجف استوار گفته:

  سلام ببخشید امکان اقامت کانادا از طریق همسر میشود که دارای مربیگری بین الملل داشته باشد و رشته صنایع غذایی هست لیسانس. دارای مدال طلا کشوری در رشته خود میباشد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای راهنمایی شما به اطلاعات بیشتری از شما و همسرتان نیاز است. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 2. امیرحسین غیاثوند گفته:

  درود
  قبلا طی پیامی تمایل خود را برای اخذ اقامت آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری اعلام نمودم که با لطف آن مجموعه به دفتر اتریش معرفی فرمودید . در صورت امکان و با عنایت به شرایط سیاسی فعلی آمریکا در نطر دارم با خرید ملک و سرمایه گذاری در حدود مجموعا ۴۰ میلیون دلار بهمراه خانواده (سه نفری ) به کانادا مهاجرت نمائیم در ضمن علاوه بر سرمایه فوق امکان صدور SBLC از طرف یکی از بانکهای پرایم را به مبلغ ۵۰ میلیون دلار را نیز دارم که جهت انتقال دارائیها و خرید ملک استفاده نمایم و لازم بذکر است نوع ویزای درخواستی فدرال باشد
  تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ