سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند در سال 2018 مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است ، ما سعی داریم دراین مقاله شرایط آن را بیان نمائیم ، اینکه آیا سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در هلند می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن به اقامت هلند دست یابند ؟ ما در این مقاله که در باب سرمایه گذاری در هلند  نگارش شده است سعی داریم از منظر وکیل مهاجرت ، سرمایه گذاری در هلند  را خدمت شما سروران عزیز تشریح نمائیم .

video سرمایه گذاری در هلند

با توجه به محدود شدن راههای مهاجرت و اینکه هر چه رو به جلو میرویم رسیدن به کشورهای درجه یک دنیا برای ما ایرانیان سخت تر از گذشته میشود و یا اینکه خیلی از خانواده ها به فکر مهاجرت افتاده معمولا دنبال خانه ی امنی جهت برخورداری از مزایای مهاجرت میشوند و برخی از راههای مهاجرتی مانند ویزای کار سختی های خاص خود را دارد فلذا از این روست که متقاضیان مهاجرت یکی از راههای پیش رو را ویزاهای سرمایه گذاری و یا اصطلاحا اقامتهای پولی انتخاب میکنند.

یکی از مزایای ویزای های سرمایه گذاری این است که ممکن است برای متقاضی اصلی شرط حضور ندارد و فرد میتواند بدون آنکه در کشور مقصد حضور داشته باشد بعد از سپری شدن چند سال در ابتدا اقامت آن کشور را اخذ کرده و پس از آن تابعیت مضاعف را اخذ کنند.

هلند یکی از ده کشور برتر اروپا میباشد که در چند سال اخیر هر چه جلوتر رفتیم این کشور از لحاظ اعتباری و رفاهی و… پیشرفت چشمگیری داشته است.به صورتی که شهر امستردام یکی از برتیرین شهرهای اروپا شناحته میوشد و در زمره ی پنج شهر برتر اروپا میباشد.که زندگی در آن از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار میباشد.این شهر به عنوان شهر دوچرخه ها معروف میباشد و ساکنین این شهر به شدت به استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله ی نقلیه استفاده میکنند و نکته ی مهم در وسایل نقلیه که خیلی از خودرو های این کشور به وسیله ی برق شارژ شده و کار میکنند و شعار این کشور تا سال 2020 این است که هیچ وسیله نقلیه ای دیزلی و بنزینی وجود نداشته باشد.در زیر شرای طویزای سرمایه گذاری هلند و انواع آن را بررسی میکنیم.

 

 

در این نوع سرمایه گذاری كشورزیبای هلند شخص متقاضي بايد موقعيت هاي  در امدی و شغلي به مانند کشور استراليا ۱۰شغل  برای افراد دارای تابعیت در هلند ايجاد كند و اين ايجاد شغلها بايد در یک بازده زماني  ۵ساله اتفاق افتاده باشد. به هرحال به مانند ثبت شركتی که رد برخی از کشورهای اروپایی اباب است در مابقي كشورهاي اروپايي شخص سرمایه گذار بايد تحول نويني را با ايجاد مشاغل نو و واقعی ايجاد كرده باشد و بتواند براي اتباع و  جمعیت ساکن كشور هلند مثمر ثمر  و مفید فایده باشد.

سرمايه گذاري در هلند معمولا در موارد ذيل مي باشد:

ايجاد یک  شركت جديد و ثبت شركت جدید  یعنی اینکه شرکت نباید خریداری شده باشد

مشاركت در شركتهاي دارای تابعیت هلندی. یعنی اینکه شرکت باید از اصل هلندی باشد/

مشاركت در صندوق هاي  بین المللی پول و دارای پروانه اقتصادي کشور هلند

 

جهت اقامت ثبت شركت سرمایه گذاری در کشور هلند معمولا  به دو روش اتفاق مي افتد:

در راه اول شخص بايد به مانند بسياري كشورها با ارائه طرح تجاری و بیزینس پلن يا  معرفی شركت خود به اتاق بازرگاني کشور  هلند و پس گرفتن مجوزها و تاييديه نهايي اقدام به فعاليت اقتصادی و تجاري بپردازد.

درراه و روش دوم شخص سرمایه گذار مي تواند با ورود به  هلند اقدام به خريداري  سهام شركتهاي از پيش ثبت شده و دارای کد  نمايند.

مدارک مورد نیاز ثبت شركت سرمایه گذاری در کشورزیبای هلند :

ارائه  یک بیزینس پلن وطرح تجاری  اوليه شركت در غالب ايجاد  شغلی نو ومشاغل سود آور و

تعيين افراد دارای سهام و دخيل در شركت از جمله شركا در صورت  وجود که معمولا برخی شرکا هلندی هستند و، هيئت مديره و مدير عامل و كارمندان و کارگران شرکت

مشخص نمودن سهام سهامداران و هريك از اشخاصی كه در ايجاد  این بیزینس و شرکت  مشاركت و سهم  دارند

ارائه حداقل ۳سال سابقه اقتصادی و معامله ای  بيزينس در كشور مبدا فرد متقاضی

 

ثبت شرکت در کشور هلند امتیاز یمیباشد و فرد متقاضی باید امتیازات لازم را کسب کرده باشد جهت ایجادشرکت.  داشتن حداقل امتیاز  که این امتیازات معمولا  شامل موارد ذیل می باشد:

داشتن تجربه کاری ۳۰ امتیاز

ارائه ی مدارک تحصیلی دانشگاهی  از حداقل لیسانس ۴۰ امتیاز می باشد

طرح اقتصادی و بیزینس پلن  شرکت  ۳۰ امتیاز

شما هموطنان گرامی و عزیزان اگر خواستار دریافت اطلاعات در زمینه ی سرمایه گذاری در خصوص قوانین سرمایه گذاری در کشور هلند و  مهاجرت به کشور هلند از روش و طریق ویزای سرمایه گذاری در هلند هستید و چنانچه  می خواهید در این  خصوص راه ها و شرایط ثبت شرکت در هلند و اخذ گرین کارت هلند اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

افراد متقاضی این نوع مهاجرت و روادید  و ویزا ی سرمایه گذاری در هلند باید این نکته را مد نظر داشته باشند که با توجه به هزینه ی بالای سرمایه گذاری در کشور هلند بهتر میباشد که در بدو امر پیش ازهر اقدام در این خصوص وارد خاک هلند شده و در  این کشوردر باب سرمایه گذاری هلند به صورت کامل و دقیق تحقیق نمایند  و با وکلای مهاجرتی این کشورها صحبت کنند و خود به شخصه به نتیجه برسند.چرا که  در صورتی که افراد و خاتواده های  سرمایه گذار موفق نشوند احتمال از بین رفتن قسمتی و یا همه ی سرمایه وجود دارد و همچنین در صورتی که افراد موفق نشوند  قطعا و طبعا  به اقامت دائم  خود و خانواده ی خود نیز نمی توانند دست یابند.

 

مشارکت و شریک در پروسه ی  در سرمایه گذاری در هلند و گرفتن اقامت دایم این کشور

در سرمایه گذاری به صورت مشترک فرد متقاضی  باید علاوه بر ارائه مدارک تحصیلی و کاری و مالی  خود مدارک دیگری که به شرح زیر امده است را نیز ارائه دهد:

قوائد و شرایط سرمایه گذاری در کشور هلند

توضیح  و تفسیر و شرحی از معاملات و سهام شرکت هلندی

تاییدیه و توافقنامه و وجود پرینت مال یمشترک بر فرض وجود و طرفین معامله در خصوص مبلغ و میزان  سرمایه گذاری

ارائه مدارک حسابهای شرکتهای قبلی و شرکت جدید

ارائه بیزینس پلن و طرح  تجاری اولیه شرکت و مشخص نمودن نوع فعالیت شرکت ثبت شده

دلایل قانع کننده مبنی بر اشتغال زا بودن طرح ارائه شده شرکت

 

گرفتن اقامت دائم درکشور هلند

افرادی که به واسطه گرفتن  ویزا و روادید سرمایه گذاری وارد کشور هلند شده اند می توانند پس از گذراندنو حضور و ۵سال زندگی درکشور هلند و پرداخت بیمه و مالیات برای خود و خانواده خود درخواست اقامت دائم را نمایند.

اقرادی که در زمره ی افراد مقیم و ساکن جز شهروندان اتحادیه اروپا  و منطقه اقتصادی  هستند  نیز می توانند  تقاضای اقامت دائم کشور هلند را دهند.

مزایای گرفتن اقامت دائم کشور لاله های نارنجی هلند

گرفتن  اقامت دائم کشور هلند به افراد مهاجر این اجازه را می دهد تا به طور بیشمار ونامحدود در کل کشور هلند اقامت و رفت و آمد داشته باشند.و از مزایای این کشور برخوردار شوند.

اجازه  اخذ اقامت دایم افراد مقاضی به مدت پنج سال می باشدو در سال ششم معمولا پاسپور آن کشور داده میشود و افراد پس از پایان دوره ۵ساله می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.هم خود فرد و هم خانواده ی آن.

 

اخذ اقامت دائم کشورهلند این امکان وجود دارد که برای افراد مهاجر ایجاد می کند که افراد به صورت آزادانه وارد بازار کار هلند بدون اجازه کار شوند.

 

شرایط لازم جهت اخذ اقامت دائم  کشورهلند

افراد مقاضی برای دریافت مزایای اقامت دائم هلند باید شرایط ذیل را دارا باشند.

اشخاصی  که به صورت غیر قانونی و به صورت طی نکردن فرایند وارد هلند شده اند فرایند اخذ اقامتشان پیچیده تر خواهد بود اما غیر ممکن نیست.

 

راهی که ما توصیه میکنیم جهت ورود را ویزای تحصیلی هلند است تا فرد با تحلیل و انالیز مستقیم کشور دست به اقدام سرمایه گذاری بزند.چرا که  فرد متقاضی می بایست شرایطی پیچیده در پروسه سرمایه گذاری در هلند پیش روی را بگذراند ولی این مراحل و شروط در تحصیل نخواهد بود و متقاضی با گذراندن  تحصیل می توانید علاوه بر برخوردار شدن امکانات اقامتی و یک  مدرک معتبر از دانشگاه های برتر هلند با هزینه ای کمتر و سپری نمودن مراحل شهروندی اقامت دائم هلند را کسب نماید . پس از این طی این  مراحل و تحلیل محیط  و جامعه از نزدیک به سرمایه گذاری در هلند و گرفتن اقامت در هلند بپردازید و از این موقعیت بهره مند گردید .

متقاضیان سرمایه گذاری در هلند می توانند برای آگاهی از شرایط سرمایه گذاری در هلند و اقدام برای سرمایه گذاری در هلند با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و مشاوره تخصصی در زمینه سرمایه گذاری در هلند به دست آورید و با بهره مندی از وکیل مهاجرت راهی مطمئن برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در هلند و یا راههای دیگر مهاجرت به هلند را اتخاذ نمائید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.