سرمایه گذاری در مجارستان و بررسی شرایط آن

 • سرمایه گذاری در مجارستان و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در مجارستان و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در مجارستان و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
سرمایه گذاری در مجارستان سرمایه گذاری در مجارستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

سرمایه گذاری در مجارستان و مقدمه ای بر آن

سرمایه گذاری در مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. تمامی نکات مهم و اصلی در رابطه با سرمایه گذاری در مجارستان و اخذ اقامت مجارستان مطرح می گردد. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش این افتخار را دارد تا در زمینه سرمایه گذاری به شما متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به مجارستان مشاوره ی کامل و تخصصی ارائه نماید، موسسه حقوقی ملک پور با کادری مجرب می تواند شما عزیزان را در زمینه سرمایه گذاری در مجارستان و ثبت شرکت در مجارستان یاری رساند.

سرمایه گذاری در مجارستان و شرایط عمومی

سرمایه گذاری در مجارستان مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است، سرمایه گذاری در مجارستان از طرق مختلفی امکان پذیر است که در ادامه به شرح آن می پردازیم. سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در مجارستان می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن به اقامت مجارستان دست یابند. به طور کلی دو روش اصلی برای مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری وجود دارد. مهم ترین طرق سرمایه گذاری در مجارستان خرید اوراق قرضه مجارستان و یا ثبت شرکت در مجارستان می باشد .با ادامه مقاله همراه باشید و از شرایط آن مطلع شوید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در مجارستان

audio سرمایه گذاری در مجارستان

مقاله مرتبط

اقامت مجارستان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در مجارستان و مزایای آن

ثبت شرکت در مجارستان امروزه می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در مجارستان محسوب گردد، از جمله دلایل آن می توان موارد زیر را نام برد:

 • ثبت شرکت در کوتاه ترین زمان، بین یک تا دو هفته
 • مالیات شرکت های کوچک فقط با 10 درصد یکی از پایین ترین قیمت ها در اتحادیه اروپا محسوب می گردد .
 • صدور شماره ی مالیات بر ارزش افزوده بین المللی بدون نیاز به انتظار و یا الزامات اضافی.
 • با کمترین میزان سرمایه که نیازی به سپرده آن نمی باشد .
 • راه اندازی، اداره و نگهداری کم هزینه شرکت.
 • موقعیت مرکزی مجارستان در اروپا و زیر بنای مناسب .
 • امکان سفر به کشورهای ناحیه شنگن
 • یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی برای زندگی و خرید ملک

سرمایه گذاری در مجارستان و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری

معمولا یکی از نگرانی های سرمایه گذاران در زمینه سرمایه گذاری در کشور های خارجی، امنیت سرمایه گذاری است. علاوه بر کسب سود بسیار مهم است که سرمایه اولیه نیز حفظ شود. معمولا استانداردهایی وجود دارد که می توانید براساس آن ها میزان امنیت سرمایه گذاری در یک کشور را بسنجید. مهم ترین آن ها را در زیر توضیح داده شده است.

 • سرمایه گذاری در مجارستان و امنیت آن با توجه به سیستم قضایی

  یکی از مهم ترین استانداردها برای سرمایه گذاری، سیستم قضایی کشور است. بسیار مهم است که سیستم قضایی از فساد به دور باشد و عادلانه قضاوت کند. بنابراین شخص نگرانی کمتری بابت قضاوت ناعادلانه و از دست دادن سرمایه خود دارد. کشور مجارستان از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا و از سال 2007 عضو ناحیه شنگن می باشد. مجارستان یک جمهوری دموکراتیک است. شاخص خطرات سیاسی ریسک کمبود ارز، امکان بروز جنگ یا انقلاب، بلایای طبیعی و اقدامات خودسرانه دولت را نشان می دهد. کشورها بین یک تا هفت امتیاز بندی می شوند، (1 نشان دهنده کمترین ریسک و 7 بیشترین ریسک) که منعکس کننده شدت خطر سیاسی است. در نمودار زیر می توانید این شاخص را برای کشور مجارستان بررسی کنید.

  سرمایه گذاری در مجارستان سرمایه گذاری در مجارستان

 • سرمایه گذاری در مجارستان و امنیت آن با توجه به ثبات سیاسی

  ثبات سیاسی نیز از جمله عواملی است که می تواند امنیت سرمایه گذاری را تضمین کند. شاخص ثبات سیاسی و عدم وجود خشونت یا تروریسم، برداشت های احتمالی در مورد این است که دولت با استفاده از روش های غیر قانونی یا خشونت آمیز، از جمله خشونت های سیاسی و تروریسم، بی ثبات و یا سرنگون شود. در نمودار زیر میزان شاخص ثبات سیاسی کشور مجارستان نشان داده شده است. هر چه این میزان بالاتر باشد ثبات سیاسی بیشتری را نشان می دهد.

  سرمایه گذاری در مجارستان 1 سرمایه گذاری در مجارستان

 • سرمایه گذاری در مجارستان و امنیت آن با توجه به سود بانکی و نرخ تورم

  یکی از معیار ها برای تضمین امنیت سرمایه گذاری، ثبات اقتصادی و تورم مالی در یک کشور است. معمولا کم بودن سود بانکی می تواند معیار مناسبی برای بررسی ثبات اقتصادی باشد. بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی مجارستان، نرخ سود سپرده های بانکی در مجارستان به صورت ماهیانه 0.21 درصد و نرخ سود وام های بانکی زیر 5 درصد می باشد.

  براساس آخرین آمار نرخ تورم در مجارستان در سال 2018، زیر 4 درصد گزارش شده است. نمودار نرخ تورم در مجارستان در سال های اخیر در تصویر زیر نمایش داده شده است که می تواند مورد توجه متقاضیان سرمایه گذاری در مجارستان باشد.

  سرمایه گذاری در مجارستان 2 سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در مجارستان از طریق روش هایی غیر از ثبت شرکت هستند می توانند به سرمایه گذاری در املاک روی آورند، بعد از ثبت شرکت در مجارستان میتوان به سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستقلات اشاره نمود که سرمایه گذاران می توانند از طریق خرید ملک و یا زمین های کشاورزی در کشور مجارستان سرمایه گذاری نمایند چرا که می توانند یک آپارتمان را خریداری نموده و آن را تعمیر نمایند و سپس اجاره دهند و به درآمد برسند، همچنین می توانند پس از مرمت و بازسازی آن را با قیمت بالاتر بفروشند .

اقامت مجارستان با خرید ملک
کارآفرینی مجارستان
ثبت شرکت در مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

شروع یک کسب و کار یا ایجاد یک شرکت در مجارستان در کوتاه ترین زمان ممکن فقط چند روز زمان می برد از جمله ثبت نام در اداره مالیات، مجارستان از جمله کشورهایی می باشد که در اتحادیه اروپا به طور خودکار شماره های مالیات صادر می نماید .

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت برای همه ملیت ها این ها دلایلی است که سبب می شود که تا متقاضیان  سرمایه گذاری خارجی مجارستان را به عنوان یک گزینه مناسب انتخاب نمایند، زمانی که سرمایه گذاران برای ثبت شرکت در مجارستان از موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مدد می جویند تمام حمایت های مورد نیاز را برای راه اندازی شرکت دریافت خواهند کرد. خدمات موسسه شامل ثبت شرکت و ثبت نام در اداره مالیات بر ارزش افزوده، باز کردن حساب بانکی و حسابداری اولیه می باشد .

یکی از مهمترین مزایای ثبت شرکت در مجارستان این است که هیچ تعهدی برای سپردن سرمایه در بانک وجود ندارد و صد در صد سرمایه را میتوان بلافاصله پس از پیوستن به هزینه های مربوط به شرکت صرف نمود ، کلیه خدمات مرتبط با شرکت به عنوان مثال خدمات حسابداری دفتر ثبت نام و غیره میتوان از طریق سرمایه سهام محاسبه نمود بنابراین در شکل حسابرسی مالیاتی که معمولا در چند ماه اول برای شرکت های خارجی اتفاق می افتد مقامات سوالاتی در باب نگهداری وجوه شرکت ندارند .

حداقل سرمایه گذاری برای تاسیس شرکت در مجارستان 10 هزار یورو می باشد و فرآیند ثبت شرکت حدود یک تا دو هفته به طول می انجامد. پس از ثبت شرکت می توان از سفارت مجارستان در ایران برای اخذ اقامت بلند مدت مجارستان اقدام کرد. ابتدا یک ویزای یک ماهه برای ورود به مجارستان اعطا می شود و پس از ورود کارت اقامت صادر می گردد. کارت اقامت یک ساله هست و هر سال قابل تمدید می باشد، پس از گذشت 5 سال می توانید برای اقامت دائم مجارستان درخواست دهید.

قانون مدنی مجارستان چهار فرم مختلف شرکت را برای سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در مجارستان دارند تعریف نموده است، البته دو نوع دیگر نیز وجود دارد که سرمایه گذاران در مجارستان می توانند ایجاد کنند، تمام این شرکت ها می توانند به طور انحصاری ایجاد شوند و توسط مالکان و مدیران خارجی اداره شوند :

 • شرکت سهامی عام ( KFT )
 • شرکت با مسئولیت محدود که می تواند به طور خصوصی ( ZRT ) و یا عمومی تاسیس شده باشد ( NYRT )
 • شرکت با مشارکت محدود ( BT )
 • شرکت با مشارکت عمومی ( KKT )

شما سرمایه گذاران می توانید از طریق موسسه مشاوره ای MIE اتریش با همکاری موسسه حقوقی ملک‌پور بدون حضور در کشور مجارستان و بدون کمترین نگرانی با وکالت به وکلای موسسه تمامی فرآیند مرتبط با ثبت شرکت را انجام دهید .

سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در مجارستان خرید اوراق قرضه می باشد، سرمایه گذاران می توانند با سرمایه ای بالغ بر 360 هزار یورو به سرمایه گذاری در مجارستان بپردازند، که 300 هزار یورو را اوراق قرضه خریداری می نمایند و 60 هزار یور نیز برای پروسه می بایست هزینه نمایند که سرمایه اصلی یعنی 300 هزار یورو پس از مدت 5 سال به سرمایه گذار باز می گردد، با این سرمایه گذاری شخص در مدت کوتاه و کمتر از 2 ماه می تواند به اقامت مجارستان دست یابد و برای تمامی اعضای خانواده خود درخواست اقامت نماید، البته در این روش شخص می تواند برای پدر و مادر خود و همسرش نیز درخواست کارت اقامت نماید .

متاسفانه این روش از سرمایه گذاری دیگر امکان پذیر نیست.

سرمایه گذاری در مجارستان و سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تا شرایط سرمایه گذاری در مجارستان تشریح گردد و امید است که مورد توجه شما سرمایه گذاران قرار گیرد، سرمایه گذاری در مجارستان یک گزینه مناسب برای مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا محسوب می شود، شما می توانید با سرمایه گذاری در مجارستان در کوتاهترین زمان ممکن به اقامت اروپا دست یابید، از مهمترین طرق سرمایه گذاری در مجارستان می توان به ثبت شرکت در مجارستان و خرید اوراق قرضه مجارستان اشاره نمود. متقاضیان سرمایه گذاری در مجارستان می توانند برای آگاهی از شرایط سرمایه گذاری در مجارستان و اقدام برای سرمایه گذاری در مجارستان با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و مشاوره تخصصی در زمینه سرمایه گذاری در مجارستان به دست آورند و با بهره مندی از وکیل مهاجرت راهی مطمئن برای مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان اتخاذ نمایند. همچین می توانید سوالات خود را در خصوص اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در بخش دیدگاه های همین مقاله مطرح نموده و در سریع زمان ممکن پاسخ بگیرید.