سرمایه گذاری در مالتا

سرمایه گذاری در مالتا

سرمایه گذاری در مالتا یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در اروپا در سال 2018 محسوب میگردد که به وسیله این سرمایه گذاری میتوانید اقامت کشور مالتا و در نهایت اقامت اتحادیه اروپا را کسب نمایید . دقت نمایید که روش های بسیاری برای سرمایه گذاری وجود دارد ولی در روش های سرمایه گذاری ریسک های کوچک و بزرگی نیز وجود دارد . مهاجرت به مالتا از طریقسرمایه گذاری در مالتا یکی از امن ترین سرمایه گذاری های موجود در جهان به شمار می رود زیرا دولت مالتا سرمایه گذاری در این کشور را تضمین میکند.

فایل تصویری آقای ملک پور در باب سرمایه گذاری در مالتا

video سرمایه گذاری در مالتا

پیشنهاد میگردد قبل از هر گونه اقدام ویدیو موجود در این صفحه را که توسط  آقای ملک پور دانشجوی حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران به صورت رایگان در باب سرمایه گذاری در مالتا است را مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در باب این موضوع کسب نمایید.

فایل تصویری آقای ملک پور در باب سرمایه گذاری در اروپا و مالتا

video سرمایه گذاری در مالتا

 

فایل تصویری آقای ملک پور در باب سرمایه گذاری در مالتا و تفاوت آن با کانادا

video سرمایه گذاری در مالتا

روش های بسیار مختلفی برای دریافت اقامت مالتا وجود دارد که یکی از آنها سرمایه گذاری در مالتا است . کلا سرمایه گذاری در مالتا به شاخه های متفاوتی تبدیل میگردد که میتوان از بین آنها به موارد زیر اشاره کرد :

 1. خرید ملک در مالتا
 2. خرید سهام دولتی در مالتا

داوطلبان سرمایه گذاری در مالتا توسط گواهی تابعیت، موفق به کسب عنوان شهروندی مالتا خواهند شد. که این گواهی همچنین می تواند تمدید شود و شامل خانواده های  افراد سرمایه گذار نیز خواهد بود. هنگامی که یک متقاضی شهروندی مالتا را دریافت میکند ، شامل شهروندی اتحادیه اروپا نیز میباشد،و آنها حق استقرار در تمام ۲۸ کشور اتحادیه اروپا و سوئیس را دارا هستند. آنها همچنین توانایی راه اندازی کسب و کار در مالتا را نیز دارند، شما با اخذ پاسپورت مالتا قادرید از سفر بدون روادید به بیش از ۱۶۰ کشور در سراسر جهان از جمله ایالات متحده لذت ببرید.

از نوامبر سال ۲۰۱۶، برنامه سرمایه گذاری در مالتا بیش از  ۸۰۰ پاسپورت مالتایی را به سرمایه گذاران بیش از ۴۰ کشور مختلف اعطا کرده است. همانطور که میدانید تا این تاریخ، IIP مالتا یا سرمایه گذاری در مالتا هنوز برنامه های کاربردی جدید را پذیرش میکند اما این برنامه بصورتی پایدار و محکم ۱۸۰۰ شرکت کنندگانی که تا به حال اقدام کرده اند را پوشش میدهد، بنابراین ما شما را به سرعت عمل در این امر تشویق میکنیم.

واجد شرایط بودن برای برنامه سرمایه گذاری در مالتا

برای طرح شهروندی و سرمایه گذاری در مالتا، متقاضی اصلی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد و باید تمام نیازهای مهاجرت مشخص شده زیر را برای دولت مالتا تامین کند.

۱ -مشخص بودن انگیزه فرد برای سرمایه گذاری در مالتا و تست مناسب در این زمینه

برای اطمینان از دقیقترین استانداردهای ناشی از انگیزه فردی مهاجر برای برنامه سرمایه گذاری در مالت در بین کشورهای جهان داشتن انگیزه نامه و مصاحبه تاثیرگذار میباشد و به متقاضیان شایسته تابعیت مالتا اعطا میگردد. به عنوان بخشی از برنامه سرمایه گذاری، چهار مرحله جامع به طور مستقیم توسط دولت برای ارزیابی نامزدها صورت میگیرد. متقاضیان باید  عدم سابقه کیفری خود را اثبات نموده، و دولت مالت بررسی جنایی گسترده با اینترپل،  دادگاه کیفری بین المللی ، و منابع و مقامات مختلف دیگر را نیز نسبت به متقاضی انجام خواهد داد. به عنوان بخشی از فرایند ، متقاضیان همچنین باید یک گواهی پلیس که ازقبل صلاحیت آنها را برای شهروندی اروپا تایید کرده است را ارائه دهند.

۲ -تایید سلامت متقاضی

متقاضیان باید نشان می دهد که  عاری از هر گونه بیماری مسری است. همه متقاضیان همچنین باید توسط بیمه نامه های بین المللی بهداشت پوشش داده شوند.

۳ – میزان سرمایه گذاری در دولت مالتا

میزان سرمایه گذاری در مالتا کاملا بستگی به شرایط دارد که فرد آن را انتخاب میکند .کمترین میزان سرمایه گذاری 200 هزار یورو برای خرید سهام دولتی یا اوراق قرضه است . اگر شما بخواهید در مالتا ملک خریداری نمایید باید میزان مبلغ ملک کمتر از 350 هزار یورو نباشد تا بتوانید اقامت دریافت نمایید . دقت نمایید خرید ملک باید کمتر از 500 هزار یورو نباشد و در این صورت اقامت اعطا نمیگردد .

 

work سرمایه گذاری در مالتا

۴ -خرید املاک و مستغلات و یا اجاره

متقاضیان باید برای حفظ اقامت خود برای یک دوره زمانی حداقل پنج ساله خرید ملک غیر منقول در مالتا را داشته باشند. این مورد را می توان با خرید یک ملک در مالت به مبلغ  حداقل ۳۵۰٫۰۰۰ € و حفظ مالکیت برای ۵ سال، و یا با اجاره یک ملک برای پنج سال یا بیشتر با حداقل اجاره سالانه از ۱۶٫۰۰۰ € عملی کرد. متقاضیان باید مدارک و شواهد مبنی بر داشتن و یا اجاره یک ملک در جزیره ظرف چهار ماه از دریافت نامه شهروندی مالتا را فراهم کنند.

۵ – خرید اوراق قرضه سرمایه گذاری

در این مورد، متقاضیان ملزم به سرمایه گذاری حداقل 200,000 € در دولت با ابزارهای مالی (اوراق قرضه، سهام، و اوراق قرضه که به نفع ملت) برای حفظ سرمایه گذاری به مدت حداقل پنج سال تاییدیه خود را عنوان کنند.

شرایط اقامت

پس از خرید املاک و مستغلات و یا وارد کردن یک اجاره نامه ملک در مالتا، برای متقاضی سرمایه گذار، یک سند هویت مالتایی به نام کارت eResidence صادر میگردد. این به معنای آغاز اقامت خود در مالتا است و نیز نشان دهنده ارتباط واقعی متقاضی با کشور است. ۱۲ ماه پس از دریافت کارت اقامت ، به متقاضیانی که اقامت در این کشور را حفظ کرده اند شهروندی وتابعیت اعطا می شود. شما لازم نیست قبل از دریافت تابعیت تمام ۳۶۵ روز را در مالتا سپری کنید،  قانون مالتی اقامت با عنوان ” قصد اقامت مالی در مالتا برای هر سال، که معمولا توسط اقامت حداقل ۱۸۳ روزه و یا توسط خرید / اجاره ملک همراه با سفر به مالت مشهود است.”را پذیرفته است. در نتیجه، پس از خرید و یا اجاره یک آپارتمان یا ویلا در کشور جزیره مدیترانه و تهیه کارت اقامت مالتا، متقاضیان لازم نیست همه زمان خود را در اروپا سپری کنند. در حال حاضر با تصویب این قانون می توانید بسیار سریعتر به یک شهروند مالتایی تبدیل شوید.

اقامت مالتا

داوطلبان احتمالی که در حال حاضر در کشور ساکن نیستند به شدت به آغاز فرایند اقامت مالتا بلافاصله پس از برنامه سرمایه گذار توصیه میکنند،که مستلزم  اقامت ۱۲ ماهه است. برای اخذ شهروندی مالتا درسریعترین حالت ممکن ،  زمان و حتی تیک تاک ساعت در مورد شرایط اقامت متقاضی حائز اهمیت است.این درحالیست که شرایط متقاضیان از طریق پیشرفت فرایند برنامه شهروندی مالتا بررسی میشود. پس از شروع اقامت یک داوطلب در مالتا، سپرده کوچکی از ۵۰۰۰ € برای متقاضی اصلی و ۱۰۰۰ € برای هر عضو خانواده الزامی است که بایددر حساب صندوق توسعه ملی و اجتماعی به عنوان سهم دولت قرار گیرد.

سرمایه گذاری در مالتا مطمئنا یکی از آسانترین سرمایه گذاری ها در اتحادیه اروپا به شمار میرود ولی باید دید که آیا این سرمایه گذاری برای شما مناسب است ؟ سرمایه گذاری های زیادی در اروپا و سراسر دنیا وجود دارد و افراد میتوانند برای انتقال سرمایه خود از این روش ها استفاده نمایند و در نهایت اقامت نیز کسب نمایند . پیشنهاد میگردد که ویدیو موجود در این بخش را که در باب سرمایه گذاری در مالتا است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری خدمت شما ارائه گردد.

همچنین پیشنهاد میگردد که جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی MIE با شماره تلفن 004315121969 و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ما در باب راههای مهاجرت به مالتا بهره مند گردید .

Rating: 4
15 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. برای اخذ اقامت آمریکا می باست مجدداً مراحل درخواست اقامت در این کشور را طی نمائید. زیرا کشور مالتا یک کشور اروپایی بوده و تنها امتیازاتی را برای شما در آن قاره خواهد داشت. هرچند با داشتن اقامت یک کشور اروپایی، شانس شما برای اخذ اقامت آمریکا افزایش خواهد یافت.

   پاسخ
 1. a گفته:

  سلام
  باسرمایه گذاری 100هزاریورویی بعد گذشت چه مدت میشه پاسپورت کشور مالتا رواخذکرد

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا پس از گذشت 5 تا 6 سال در صورت ادغام با جامعه می توانید برای تابعیت مالتا درخواست دهید. البته در نظر داشته باشید که با سرمایه گذاری در مالتا از ابتدا به شما اقامت دائم اعطا می شود و تنها تفاوت آن در تابعیت این است که شما حق رای ندارید اما از تمامی حقوق شهروندان مالتا برخوردار هستید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 2. Ehsan گفته:

  Ba Salam va khaste nabashid khedmate shoma . Man hododan 8 saal dar philippines zendegi mikonam lisanse omran daram va mikhastam be Europa mohajerat bokonam.khanomam korei hastan mikhastam agar baraye shoma maghdor ast man ro rahnamai befarmaid

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار پرونده شما بسیار مهم و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم برای انتخاب بهترین روش مهاجرت به اروپا با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. pejman taghavi گفته:

  با عرض سلام و احترام. با تشکر فراوان از لطف و محبت شما. در ابتدا باید اشاره کرد که نوع سرمایه گذاری شما در مالتا که بماند یا برگردانده شود، بستگی به میزان سرمایه و شرایط شما خواهد داشت. در مورد سوال های مرتبط با مهاجرت به کشور آمریکا به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی آن در این بخش دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

  پاسخ
 4. سید علیرضا حسینی گفته:

  با سلام
  درباره ویزای کار کشور دانمارک توضیح میدهید.
  مجرد
  دیپلم
  ۳۶ ساله
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. رجا روحی گفته:

  سلام. من خانمی ۳۶ ساله و مجرد هستم . لیسانس طراحی لباس و ۱۶ سال سابقه حرفه ای در زمینه خیاطی. گواهینامه های زیادی از فنی و حرفه ای ایران و اساتید خارجی و دانشگاه بررا ایتالیا مدآرت فرانسه و ترکیه را دارم و همچنین ۵ گواهینامه اشپزی نیز دارم. قصد اقامت دائم ادامه تحصیل به روپا رادارم. شما کشور مالتا را برای من پیشنهاد میدید؟ با سپاس فراوان. البته مقصدم اتریش بوده ولی میخواستم بدونم مالتا چطوره؟ مرسی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار پرونده شما تخصصی میباشد و باید بررسی تخصصی انجام شود.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. حامد گفته:

  باعرض سلام دوباره ببخشید از مالتا خوشم نیامد میتونید در باره کانادا اطلاعاتی بهم بدید چون پولام مونده دستم نمیدونم گجا خرج کنم .شرمنده اگه زحمت میشه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  سلام وعرض ادب خدمت آقای دکتر ملک پور،اینجانب امین و دارای ۴۰ سال سن و همچنین دارای یک فرزند ۲ ساله ،خودم دارای مدرک دیپلم و همسرم کارشناسی دررشته طراحی پارچه و لباس از دانشگاه الزهرا با معدل ۱۹ ؛در حال حاظر ۳ ماه است که به هند جهت خواندن زبان مهاجرت کردهایم و تصمیم به ادامه تحصیل در کشور مالتا و در نهایت اقامت و ادامه زندگی را داریم ؛اگر امکان داشته باشه راهنمای بفرمایید و شرایط تحصیل ویا اقامت از طریق سرمایه گذاری درضمن من در ایران هم رارای ملک و نقدینگی میباشم و کلا تصمیم ادامه زندگی در کشوری غیر از ایران میباشد با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شانس سرمایه گذاری در کشور مالتا با توجه به رزومه شما بسیار بالاتر از گزینه های تحصیلی می باشد. برای اطلاع از شرایط مربوط به سرمایه گذاری این کشور پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.