سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک

سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک و شرایط ۲۰۱۸ سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک ، راههای سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک که یکی از راههای مهاجرت به کانادا میباشد را برای شما توضیح خواهیم داد .

این مقاله درباره سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک نگاشته شده است و در صورتی که به دنبال اطلاعات جامع و دقیق درباره مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک می باشید.

با مطالعه این مقاله جامع و کامل که درباره سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک است می توانید پاسخ اکثر سوالات خود را بیابید لیکن در صورت وجود هر گونه مطلب و سوالی در باب مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک  و راههای دیگر مهاجرتی همچون کار در کانادا ، تحصیل در کانادا ، تولد در کانادا ، می توانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی مشاوره ایMIE که همکار موسسه حقوقی ملک پور است تماس حاصل فرموده و از مشاوره حرفه ای رایگان متخصصین با تجربه موسسه مشاوره ای MIE که اطلاعات لازمه درباره سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک را در اختیار شما قرار می دهند بهره مند شوید.

audio سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک

در این مقاله موسسه مشاوره ای MIE تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا اطلاعات لازمه در باب سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک را در اختیار متقاضیان گرامی قرار دهد. سوال های بسیاری در باب سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک پرسیده می شود که در این مقاله به طور کامل به تمامی سوال های پیش آمده پاسخ داده خواهد شد زیرا در نهایت تمامی اشخاص به دنبال دست یافتن به پاسخ سوالات خود و تصمیم گیری صحیح در باب نتایج تحقیقات به عمل آمده هستند.

آیا سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک میسر می باشد یا خیر؟ آیا از شرایط و قوانین مربوط به سرمایه گذاری در کشور کانادا آگاهی دارید؟ آیا در ارتباط با شرایط و راه های مختلف سرمایه گذاری در کانادا تحقیق به عمل آورده اید؟ آیا در جریان هستید که آسان ترین و سریع ترین راه سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک چه راهی است؟ از آنجایی که کانادا کشوری مهاجرپذیر است آیا در اطلاع دارید که دولت کشور کانادا چه راه هایی را بابت سهولت و تسریع در کار سرمایه گذران ارائه و به نحوی باور نکردنی ایجاد کرده است؟ در این مقاله سعیموسسه مشاوره ای MIEبر این می باشد که شما متقاضیان محترم را از قوانین، راه ها و روش های موجود برای سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک آگاه سازد زیرا بسیاری از اشخاص بر این باور هستند که راه سرمایه گذاری ریسک بسیاری پیش رو دارد لذا از این تصمیم خودداری به عمل می آورند اما در این مقاله با اطلاعات جامعی که در اختیار شما قرار می دهیم می توانید با دید بازتر و نگرشی دقیق تر در باب سرمایه گذاری در کشور کاناداتصمیم گیری بفرمایید.

به طور کل امروزه سرمایه گذاری جزء راه های پرطرفدار است و از آنجایی که کشور کانادا از نظر سطح علمی، شرایط اقتصادی و همچنین سطح رفاره و زندگی اجتماعی بسیار بالا می باشد و از جایگاه بسیار خوبی در میان سایر کشورها برخوردار است،سرمایه گذاری در کشور کاناداانتخاب بسیاری از سرمایه داران بین المللی قرار گرفته است و البته قابل ذکر است بسیار بهتر است که سرمایه گذاری در  کشورکاناداباکمترین هزینه و ریسک صورت پذیرد که خبر مسرت بخش اینکه با توجه به قوانین جدیدی دولت کشورکانادا تصویب کرده است این امکان میسر شده است. البته ماهیتسرمایه گذاری دستخوش تغییرات و تحولاتی بوده است که کشور کانادا از این قاعده مستثنی نمی باشد و  کشور کانادا با مباحث و تغییرات و تحولاتی در طی زمان مواجه شده است.

سرمایه گذاری در کشور کانادا می تواند به عنوان یکی از آساان ترین وکم ریسک ترین راههای سرمایه گذاریدر میان عموم شناخته شود، اما حائز اهمیت است در مبحث سرمایه گذاری باید شرایطی به وجود آورد و به طریقی اقدامات صورت گیرد که شخص متقاضی کمترین هزینه و ریسک را عهده دار گردد و بتواند از مناسب ترین و سریع ترین راه ممکن بهترین نتیجه را حاصل نماید که این امر محقق نخواهد شد مگر آنکه شخصی که در این راه قدم گزارده است تحقیقات دقیق به عمل آورده باشد و اطلاعات و تجربه کافی را در این امر داشته باشد، پیشنهاد موسسه مشاوره MIEاین می باشد که بسیار بهتر آن است که در این راه از راهنمای اشخاص متخصص و با تجربه موسسه مشاوره ایMIEبه عنوان قدیمی ترین همکار موسسه حقوقی ملک پور در زمینه سرمایه گذاری و مهاجرت بهره گیرید که بتوانید در مدت زمانی محدود به نتیجه مطلوب دست یابید.

در ادامه قوانین، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اقدام در راستای سرمایه گذاری در کشور کانادا را خدمت شما اعلام می داریم.

استان ایالت کبک کانادا در ۱۶آپریل ماه روش سرمایه گذاری را مجدد روی کار آورد که این امر باعث خشنودی واستقبال بسیاری از اشخاص گردید. یکی از دلایل عمده و مهم ترین ترین مطلب این است که این روش جدید مهاجرت ازطریق سرمایه گذاری به کانادااین امکان را به وجود می آورد که به راحتی و از همان ابتدای امر با کمترین ریسک ممکن در روش های های  سرمایه گذاری به فرد متقاضی و فرزندان زیر ۲۲ سال وی اقامت دائم کاناداتعلق گیرد.

استان ایالت کبک با توجه به شرایط اقتصادی پویا و بسیار مدرن خود و با در نظر گرفتن کشوری صنعتی بودن همچنین روابط تجاری گسترده به عنوان یکی از امن ترین و مناسب ترین نقاط جهان در بین سایرکشورها جهت سرمایه گذاری به تمام متقاضیان جهان در سراسر دنیا شناخته شده و یکی دیگر از دلایل اصلی و محبوبیت سرمایه گذاری در این ایالت این می باشد که شخص سرمایه گذار و یا افراد خانواده وی الزامی وجود ندارد که  حتما در کبک زندگی کنند و به محض ورود می توانند به هر ایالتی که تمایل دارند رفته و در آنجا گذران زندگی کنند

جهت اطلاع رسانی در باب قوانین این نوع سرمایه گذاری در کشور کانادا در جریان باشید که شخص سرمایه گذار و یا همسر وی می بایست مبلغ  ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا دارایی داشته باشد که این دارایی می تواند شامل صندوق بازنشستگی،سهام، حساب بانکی و … باشد و البته به غیر از این نیاز دارد که مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را توسط یک واسطه مالی به طور مثال یک بانکی در استان کبک سرمایه گذاری کند که متقاضی باید این نکته را در نظر داشته باشد که این مبلغ بدون سود و پس از گذشت مدت زمان پنج سال طی یک پروسه حداقل  یک ماهه از تاریخ درخواست به متقاضی مسترد می گردد.

بسیارند افرادی که در نظر دارند از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا مهاجرت نمایند ولی امکان پرداخت مبلغ مذکور۸۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را از بدو امر ندارند که در ارتباط با راهکار برای این مورد خاطر نشان می کنیم متقاضی این امکان را دارد که مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ دلار به حساب یکی از موسسات مالی استان ایالت کبک کانادا واریز کرده و با استفاده از این روش موسسه مالی به جای وی مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ را سرمایه گذاری کند.

اقدام لازمه در جهت شروع این راه به این صورت می باشد که متقاضی می بایست تمامی مدارکی که مورد نیاز است و از وی درخواست می شد را جمع آوری می کند و برای دولت کشور کانادا ارسال می کند، حائز اهمیت است دولتکشور کانادا مدارکی که طبق درخواست و قانون وضع شده، ارائه نشده باشد را بررسی نمی کند و تمامی آنها را برگشت خواهد داد. در مرحله بعدی نامه ای از جانب اداره مهاجرت برای فرد متقاضی ارسال میگردد که بررسی پرونده شروع شده و از متقاضی درخواست می شود که دیگر مدارم مورد نیاز را برای اداره مهاجرت ارسال کند و چنانچه پرونده شخص تاییدیه دریافت کرد از وی درخواست می شود که  مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ دلارکانادا را به حساب یکی از موسسات اعلام شده از سوی دولت کانادا پرداخت نماید و اقدامات نهایی مانند تهیه گواهی عدم سوءپیشینه و همچنین انجام معاینات پزشکی جهت دریافت ویزای اقامت دائم کشور کاناداصورت پذیرد.

در خاتمه به بررسی و مرور چند مورد که بسیار سوال های رایجی در میان متقاضیان گرامی می باشد می پردازیم:

مورد اول این است که در روش سرمایه گذاری شخص اصلی و همچنین خانواده وی مستلزم دانستن زبان انگلیسی و یا زبان فرانسه نمی باشند و در هر مرحله کاملا این امکان را دارند که از راهنمایی مترجم بهره مند شوند .و از موارد بسیار اساسی و نقطه مثبت سرمایه گذاری در کشور کانادا این است که الزامی وجود ندارد که شخص سرمایه گذار شغل خاصی را در استان کبک و یا دیگر ایالت های کشور کانادا کارآفرینی و راه اندازی کند.

شایان ذکر است موسسهمشاوره ای MIEتوانسته است با بهره گیری از وکلای رسمی با تجربه و زبده و صاحب نامکشور کانادا به عنوان نماینده رسمی کشور کانادا در این راستا آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در باب قوانینسرمایه گذاری در کشور کانادا است و همچنین با تسلط کامل این امکان را دارد که امور مربوط به پروسه سرمایه گذاری در کشور کانادا و در نهایت اخذ ویزای PRاین کشور را به سریع ترین و امن ترین شکل ممکن انجام دهد .از آنجایی که برای علاقه مندان سوال های بسیاری در باب سرمایه گذاری در کشور کانادا پیش می آید موسسه مشاوره ای MIEدر راه رسیدن به نتیجه مطلوب در باب این نوع سرمایه گذاری مشاوره حرفه ای رایگان برای علاقه مندان و سرمایه گذاران کشور کانادا قرار داده است تا پاسخ گوی تمامی سوالات پیش آمده برای تمامی هم وطنان گرامی باشد.

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۲ سال تجربه در زمینه حقوق بین الملل و بهره گیری از ‏وکلای مجرب بین المللی راهنمای شما در امر مهاجرت است . برای دریافت اطلاعات تکمیلی در ‏زمینه مهاجرت به کانادا و ویزا های سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک و انواع ویزا های سرمایه گذاری در کشور های ‏مختلف و اخذ مشاوره تلفنی رایگان با شماره تلفن موسسه در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید.

 

4 پاسخ
 1. آرزو گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور
  من آرزو هستم. متاهل ۳۴ ساله. لیسانس برق. فوق لیسانس بازاریابی سال ۹۱ فارغالتحصیل شدم‌ . لیسانس معماری هم سال ۹۶ گرفتم. همسرم هم ۳۳ ساله. فوق دیپلم دامپزشکی و لیسانس علوم آزمایشگاهی دام و لیسانس مدیریت صنعتی دارن. الانم کارشون هم مغازه دارن هم عضو هیئت مدیره یه شرکت هستن که ۱۰۰ تا کارمند دارن. سطح زبان من در حدود ۶ تا ۷ آیلتس هست. تو لایو نتونستم باهاتون صحبت کنم. قصد مهاجرت به کانادا رو دارم. خاله و سه تا داییم ۳۰ سال هست کانادا هستن. دو سال پیش ویزای توریستی من رد شد. البته مجرد بودم. امیدوارم کمک کنید ممنون????

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. ساناز گفته:

  با درود و تشکر از شما
  آیا در کانادا راهی وجود دارد که والدین فرزندان بالای ۲۲ سال را هم تحت پوشش خود قرار دهند؟مثلا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری در ضمن لطفا درباره سرمایه گذاری نیوبراونزویک کمی توضیح دهید آیا میشود اقوام درجه یک را اسپانسری کرد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اقدام از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … در این کشور وجود دارد اما فرزند شما کیس مستقل از شما در این پروسه محسوب می گردد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.