سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه  و شرایط 2018 سرمایه گذاری در فرانسه ، قوانین جدید سرمایه گذاری در فرانسه  2018 ، قوانین اخذ اقامت دائم فرانسه از طریق سرمایه گذاری در فرانسه  ، قوانین اخذ تابعیت فرانسه از طریق سرمایه گذاری در فرانسه  ، هزینه های سرمایه گذاری در فرانسه ، مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری در فرانسه  را در این مقاله میخوانید ، آیا مایل به سرمایه گذاری در فرانسه هستید ؟ ما شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم. در این مقاله سعی بر آن است که شرایط سرمایه گذاری در فرانسه را توضیح دهیم تا در نهایت با توجه به میزان تمکن مالی تان و سنجش شرایط بتوانید بهترین تصمیم را در این خصوص بگیرید. چنانچه با ابهام و مشکلی در این راستا مواجه شدید وکیل مهاجرت و مشاورین مجرب موسسات حقوقی ملک پور همه روزه آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند. می توانید با ما تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره ی تخصصی در باب مهاجرت به فرانسه از  طرق مختلفبهره مند شوید.

 

فرانسه کشوری است که به تنهایی بازاری با بیش از ۶۵ میلیون مصرف کننده دارد، واز لحاظ مصرف کننده در اروپا رتبه ۲ را به خود اختصاص داده است و همچنین ششمین اقتصاد بزرگ جهان است. اقتصاد فرانسه ششمین اقتصاد بزرگ جهان با آمار اسمی و نهمین اقتصاد جهان بر اساس برابری قدرت خرید است.لازم به ذکر است که اتحادیه اروپا با بیش از ۵۰۰ میلیون مصرف کننده بزرگترین اقتصاد جهان است. فرانسه دارای بزرگترین شبکه جاده ای در اروپا و همچنین بزرگترین شبکه سرعت راه آهن در اروپا است.فرانسه در بهره وری از نیروی کار رتبه ششم جهان را به خود اختصاص داده است. به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پورتماس بفرمایید.

راه اندازی و هزینه های عملیاتی در فرانسه کمتر از ایالات متحده آمریکا، آلمان و ژاپن می باشد. علاوه بر این، اجاره فضای اداری در مرکز کسب و کار پاریس نیمی از هزینه همان فضا در غرب لندن است. فرانسه یک مقصد جذاب برای حرفه ای ها (پاریس در جهان رتبه یک مقصد برای کنفرانس کسب و کار را داراست)، برای دانش آموزان و دانشجویان سومین مقصد محبوب در جهان و برای گردشگران مقصد شماره یک در جهان است. فرانسه رهبر اروپایی از نظر دولت الکترونیکی است و بر اساس سه معیار دارای رتبه چهارم جهانی است: ۱-خدمات ارائه شده توسط دولت۲-زیرساخت ارتباطات از راه دور ۳- سطح جمعیتاین کشور در آموزش و پرورش.

با توجه به موارد گفته شده بالا اشخاص بسیاری مایل به سرمایه گذاری در فرانسه و اخذ اقامت و زندگی در این کشور می باشند یکی از راه های دریافت اقامت ثبت شرکت در این کشور می باشد.

 

ثبت شرکت در فرانسه

شخص با ثبت یک شرکت ویزای بلند مدت تجاری گرفته و می توان بین کشور خود و فرانسه در رفت و آمد باشند که در این صورت شخص با هر بار ورود به کشور فرانسه دیگر نیازی به اخذ روادید نخواهند داشت. برای مثال شخص می تواند با اخذ یک ویزای کوتاه مدت دو ساله فرد می تواند به راحتی تردد کند. همچنین متقاضی حتما باید اتباع فرانسوی را در شرکت خود استخدام نماید و ماهیانه ۲۵۰۰ تا ۲۰۰۰  یورو حقوق به آنها پرداخت نماید و مالیات بپردازد.متقاضی اصلی اگر همراه با خود داشته باشد (که این همراه شامل همسر و فرزند زیر ۱۸ سال می باشد) می توانند حین فعالیتهای متقاضی اصلی به کشور فرانسه و کشورهای حوزه شنگن جهت مسافرت و یا تحصیل در دانشگاهها و مدارس اقدام نمایند. همچنین آنها از یک سری حقوق شهروندی فرانسه هم بهره مند خواهند بود.یکی از سوالات مهم در این باب این می باشد که آیا خانواده متقاضی کننده اصلی اجازه ورود به بازار کار و یا مشغول شدن در شرکت متقاضی اصلی را خواهند داشت یا خیر؟ به عنوان دیگر آیا همراه اجازه کار خواهد داشت؟ در پاسخ باید گفت همراهان متقاضی کننده اصلی اجازه ورود به بازار کار به صورت مستقیم را ندارند اما آزاد هستند توامان به دنبال اخذ یک تخصص و یا شغل باشند و در صورتی که کارفرمایی را بتوانند بیابند که تمایل به استخدام آنها داشته باشد با اخذ ی نامه از کارفرما و ارائه به اداره مهاجرت می توانند وارد بازار کار شوند و با اشتغال به کار و پرداخت مالیات اخذ اقامت دائم نمایند. که این پروسه برای همراهان می باشد و جدای از پروسه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه می باشد.همچنین برای متقاضی کننده اصلی این ویژگی موجود است که برای اخذ ویزای دیگر کشورهای اروپایی و غیره راحت تر می تواند اقدام نمایند چرا که ثبت شرکت یا سرمایه گذاری در فرانسه به نوعی اعتبار محسوب می شود. برای ثبت شرکت شخص حداقل سن قانونی را باید دارا باشد و حداکثری هم برای این امر وجود ندارد.

یکی از بهترین راه های دریافت اقامت در کشور فرانسه و ساده ترین راه سرمایه گذاری در این کشور ثبت شرکت در فرانسه می باشد و شما میتوانید از طریق این کشور اقامت شنگن را هم به دست آورید و با دریافت اقامت در این کشور بدون داشتن ویزا شما میتوانید به کشورهای حوزه شنگن سفر داشته باشید. به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پورتماس بفرمایید.

به منظور ثبت شرکت در فرانسه و دریافت اقامت در این کشور به سرمایه ای تقریبا معادل ۱۰۰ هزار یورو نیاز دارید.

براساس قانون فرانسه در صورتی که شخص در فرانسه به مدت پنج سال اقامت قانونی داشته باشد میتواند برای دریافت اقامت دایم این کشور اقدام کند و همچنین میتواند بعد از دریافت اقامت کشور فرانسه برای دریافت تابعیت (پاسپورت) این کشور نیز اقدام کنید.

ثبت شرکت در فرانسه نیازی به داشتن مدرک زبان برای شخص نمیباشد و همچنین محدودیت سنی نیز از این بابت وجود ندارد و همچنین زمانی که شما به اقامت دایم این کشور برسید می توانید از مزایای تحصیل رایگان نه تنها در فرانسه بلکه در سطح اتحادیه اروپا بهره مند شوید.

چنانچه که تمایل دارید شعبه ای از شرکت خود را در کشوراروپایی به ثبت برسانید امکان این وجود دارد که نمایندگی شرکت اصلی خود که در ایران وجود دارد را با کمترین هزینه ی ممکن و با راهی مطمئن بتوانید به ثبت برسانید .یکی از مزایای ثبت شرکت در اروپا  کم بودن پروسه ی زمانی آن نسبت به دیگر اقدامات این چنینی در سایر کشورها می باشد .همچنین کمتر بودن هزینه ی آن و ضمانت در به نتیجه رسیدن این مسیر به جهت تعلق آن به شرکت خودتان، مزیتی دیگر محسوب می شود .از مهمترین ویژگی های ثبت شرکت دراروپا تعلق ۱۰۰% آن به مالک خود یعنی شخص متقاضی می باشد .بنابراین احتیاجی نیست تا درصد بالایی از سود سهام شرکت خود را به یک فرد با تبعیت به عنوان مثال آلمانی یا فرانسوی اختصاص دهید.فرد متقاضی سرمایه گذاری یا ثبت شرکت، می بایست منابع مالی مکفی و مشخصی که قانونی باشد را هم در نظر داشته باشد.

شما عزیزان می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتردر باب سرمایه گذاری در فرانسه و ثبت شرکت در فرانسه و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشورهای دیگر با کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

4 پاسخ
 1. maziar samiei گفته:

  با سلام..مقاله ی حضرتعالی در باب سرمایه گذاری فرانسه رو مطالعه کردم و فرموده بودین که همان شرکته ثبتیه ایران رو در فرانسه میتونیم ادامه بدیم میخواستم ببینم یعنی نیاز به نشان دادن سرمایه نداره و اگر داره چه میزان سرمایه حداقلی لازم است؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. بیتا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشد
  آیا خرید ملک در فرانسه به صورت اقساط هم امکان پذیره؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.