سرمایه گذاری در برزیل

 

 • آیا مایل به سرمایه گذاری در برزیل   هستید ؟
 • چرا برزیل را برای سرمایه گذاری  انتخاب کنیم ؟
 • آیا از نظام مالیاتی برزیل   اطلاعی دارید ؟
 • آیا می دانید با سرمایه گذاری در برزیل اجازه اقامت دائم در برزیل را کسب خواهید کرد ؟
 • آیا می دانید برای سرمایه گذاری در برزیل  چه مدارکی را باید ارائه داد؟

اگر شما تمایل به سرمایه گذاری در برزیل  را  دارید با مشاوران و وکلای مجرب ما دربرترین  موسسه حقوقی در ایران و خاور میانه موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم در تمام زمینه های سرمایه گذاری در برزیل و ثبت شرکت در برزیل   شما را یاری کنیم .

 

موضوع این  مقاله در ارتباط با سرمایه گذاری در برزیل  و اخذ اقامت دائم در برزیل  وشرایط لازم برای ثبت شرکت در برزیل  می باشد. هدف اصلی این مقاله این است که  نشان دهد برای  سرمایه گذاری در برزیل  چه قوانینی در برزیل حاکم است و از آنجا که از طریق سرمایه گذاری در برزیل می توانید تابعیت برزیلی را کسب کنید توصیه می کنیم مقاله ذیل را مطالعه فرمایید تا با پروسه اخذ اقامت دائم و سرمایه گذاری در برزیل آشنا شوید . در این مقاله سعی براین است که تمام ملزومات لازم برای سرمایه گذاری در برزیل  مشخص شده تا سرمایه گذاران  بتواند اطلاعات مفید وجامعی  را در این زمینه کسب کنند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر نیز به سایت های https://www.iranmohajerat.ir/ و https://legalmalekpour.com/  مراجعه فرمایید.

 

به منظور ایجاد سرمایه گذاری در برزیل ،و اخذ ویزای سرمایه گذاری در برزیل می توان شرکت های خارجی ثبت کرد و یا کسب و کار جدیدی در برزیل راه اندازی کرد . اطلاعات مورد نیاز سرمایه گذاری ، برای  بدست آوردن اقامت در برزیل در این مقاله ذکر شده است .

اگر چه ارائه  حداقل سرمایه  برای سرمایه گذاری رسمی در برزیل طبق  قانون شرکت های بزرگ برزیل مورد نیازنیست  ، اما در عمل، مقامات اداره مهاجرت نیاز به حداقل سرمایه گذاری برای افراد غیرساکن در برزیل هستند . سرمایه گذاری در برزیل  می تواند به صورت ارائه  پول نقد، انتقال فن آوری در یرزیل  و یا سرمایه کالا باشد.

به منظور افزایش سرمایه گذاری  دراین کشور، به اتباع خارجی  اقامت در برزیل ودر آخر شهروندی برزیل  اعطا خواهد شد.که  توسط Conselho  Nacional de  Imigração   به عنوان CNI   (توسط شورای ملی مهاجرت ساخته می شود ) شناخته شده انجام می شود . این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور میباشد.

اعطای ویزای دائم برای سرمایه گذاران برزیل :

اگر سرمایه گذاری با  شرکت های برزیلی در ارتباط  باشد ویزای دائم  به سرمایه گذاران خارجی  در برزیل اعطا می شود این پروسه فقط برای سرمایه گذارانی تعیین شده است که در حال حاضر سرمایه  آنها درشرکت های برزیلی به عنوان بخشی از سرمایه  شرکت موجود می باشد .

ویزای دائم برزیل  را می توان به اتباع خارجی که در فعالیت های تولیدی سرمایه گذاری کرده اند  ویا  برای  اقامت  دا ئم در  برزیل  مدیریت سرمایه گذاری های خود را ارائه  داده اند ،اعطا می شود . فعالیت های در مورد سرمایه گذاری منفعل در برزیل ، مانند خرید یک خانه، زمین و یا سهام، برای گرفتن ویزا واجد شرایط نیستند .

برای سرمایه گذاری در برزیل مقدار اولیه سرمایه  BRL 150.000,00(رئال برزیل  ) می باشد که برای  اقامت شخص در برزیل لازم می باشد . کنسولگری برزیل به بررسی درخواست ویزا به منظور اجازه سرمایه گذاری در برزیل می پردازد . برای سرمایه گذاری در برزیل باید معیارهای زیر را رعایت کنید :

 • در برزیل تعدادی مشاغل را باید ایجاد کرد .
 • منطقه ای  از کشور برزیل که بتوان  در آن سرمایه گذاری را اجرا و اعمال کرد  و منطقه معتبری باشد.
 •  سرمایه گذاری در برزیل  به رشد در  بهره وری یا فن آوری های اقتصاد برزیل کمک کند .
 • اقامت دائم ازطریق سرمایه گذاری برزیل برای  اعضای خانواده نیز معتبر می باشد.

برای ملزمات  سرمایه گذاری در برزیل  باید اضافه کرد که شرکت باید  متعهد به تولید حداقل ده شغل جدید در یک دوره دو ساله گردد، حتی اگر  شخص مورد نیاز برای شرایط این شغل وجود نداشته باشد، این شرکت می تواند برای  اخذ ویزای دائم، خود اقدام کند .

از ویزای سرمایه گذاری تا  اقامت دائم و اخذ تابعیت و شهروندی برزیل:

بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر که در آن امکان اخذ تابعیت یک کشور از طریق سرمایه گذاری وجود ندارد، برزیل به سرمایه گذاران خارجی اجازه می دهد که شهروندی برزیل را پس از طی پروسه معمولی آن (معمولا از ۱ تا ۴ سال)  مطابق  نمودار ذیل به دست آوردند.

ویزای سرمایه گذاری برزیل  (اولین سفر به برزیل) >> ویزا اقامت دائم (در چند سال) >> تابعیت >> تابعیت و پاسپورت برزیل

 

شرکت هایی که می توانند درخواست ویزای دائم کنند :

عنوان  “شرکت برزیلی” به معنی شرکتی در برزیل است که تحت قانون برزیل تشکیل شده است ، شرکت های زیر می توانند برای درخواست ویزا اقدام کنند :

 • شرکت برزیلی که از یک مدیر خارجی و یا سرمایه گذار خارجی تشکیل شده است می تواند درخواست ویزای دائم کند.
 • شرکت برزیلی با سرمایه مختلط (خارجی و برزیلی ) امکان درخواست  ویزای دائم برای مدیر خارجی و یا سرمایه گذار خارجی وجود دارد.
 • شرکت برزیلی تشکیل شده در پایتخت برزیل ثبت شده باشد و یک یا چند شرکت  تابعه که در خارج از برزیل تشکیل شده اند امکان درخواست ویزای دائم برای مدیر خارجی آنها وجود دارد.

شرکت برزیلی در پایتخت برزیل به ثبت می رسد و هیچ شرکت تابعه ای که در خارج از برزیل  تشکیل شده است امکان اخذ  ویزای دائم برای مدیر خارجی و یا سرمایه گذار وجود ندارد. با این حال، شرکت ممکن است  ویزای موقت کاررا  برای متخصصان شرکت های خارجی  دریافت کند .

پروسه اخذ ویزا ی سرمایه گذاری برزیل

سرمایه گذاران خارجی شخصا  مسئول درخواست  ویزا نیستند . شرکتی که  سرمایه  را دریافت  کرده است  حق اعمال درخواست ویزا را  برای سرمایه گذار خارجی دارد  . سرمایه گذاران باید برای اولین بار شرکت جدیدی را  در برزیل راه اندازی کنند، وزمانی که این شرکت به طور رسمی تاسیس شد  و سرمایه گذار آنها باید برای درخواست ویزا اقدام کتد.

این فرایند ممکن است مستقیما توسط  CNI قرستاده شود و فرم مورد نظر را باید پر کرده  این روند به زبان  Brasilia               فرستاده می شود.

ویزای سرمایه گذاری برزیل  به صورت گام به گام

 •  رجیستری فردی برای  اخذ مالیات دهندگان (به اصطلاح CPF،که نماینده شخص سرمایه گذار خارجی در برزیل می تواند آن را ریجستری کندالبته  اگر خود شخص سرمایه گذا ر در برزیل نباشد )
 • ایجاد یک شرکت، (شما همچنین می توانید سهمی در یک شرکت برزیلی را  به دست آوردید )
 • باز کردن حساب بانکی تجاری
 • ثبت نام شخص و شرکت دربانک مرکزی برزیل به عنوان یک سرمایه گذار مستقیم خارجی
 • تولید  سرمایه گذاری و سرمایه (پرداخت سهام یا سرمایه اولیه از نهاد قانونی در برزیل)
 • درخواست برای ویزا سرمایه گذاری برزیل  (باید تمام اسناد و مدارک ر ا به وزارت کارو  طرح کسب و کار ارائه دهید)
 • اخذ ویزا (به  کنسولگری برزیل در هر کشور مراجعه فرمایید)
 • ثبت  ورود شخص به برزیل و اخذ کارت اقامت دائم (به اصطلاح RNE)
 • اصلاح اساسنامه شرکت برای تبدیل شدن سرمایه گذار  به مدیر .
 • درخواست تابعیت برزیل و به دست آوردن پاسپورت برزیلی .

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور میباشد.

فرم مربوطه برای اخذ  ویزای دائم باید با مستندات زیر تحویل داده شود :

 • ارائه ویزا .
 • اساسنامه شرکت.
 • ثبت مستقیم  سرمایه گذاری  خارجی در SISBACEN.
 • گواهی اصلی  پرداخت هزینه  های مهاجرت شخصی  به نمایندگی از شرکت.
 • رسید تحویل  مالیات بر درآمد  و اعلام  آخرین درخواست  مالی شرکت.
 • طرح  سرمایه گذاری.

تمدید اقامت  دائم برای سرمایه گذارن در یرزیل

RNE   خارجیان برای سرمایه گذار خصوصی به مدت سه سال معتبر خواهد بود و باید قبل از تاریخ انقضا آن ،تمدید شود، در غیر این صورت ویزای اقامت دائم  لغو خواهد شد. به منظور تمدید  RNE ، مدارک زیر را باید ارائه دهید :

 • گواهی اثبات  پرداخت هزینه برای تمدید  RNE
 • RNE اصلی
 • دریافت اعلامیه مالیات بر درآمد در سال مالی گذشته که از این شرکت درخواست شده است
 • کپی از   Relatório Anual de Informações  Sociais, به عنوان RAIS شناخته شده ، که گزارش سالانه از اطلاعات اجتماعی شرکت  از دو سال گذشته می باشد ،این گواهی  نشان می دهد که طرح سرمایه گذاری ارائه شده توسط این شرکت قانون  ایجاد اشتغال را رعایت کرده است .
 • کپی از آخرین کسری دولت صندوق غرامت برای کارمندان  Government Severance Indemnity     به عنوان FGTS ،که  حاوی لیستی از تمام کارکنان است.

RNE چیست؟

برای اینکه اتباع خارجی توسط دولت برزیل به رسمیت شناخته شوند ،  باید ID داشته باشند . Without this document you will not be able to perform basic tasks in the country, so find in this article how to obtain your RNE. بدون این سند اتباع خارجی نمی توانند   وظایف اساسی در برزیل را انجام دهند ، بنابراین باید  RNE مشخصی رابدست بیاورید.

What is the RNE? RNE

اسنادی است که به شهروندان خارجی اجازه می دهد تا در برزیل حساب بانکی داشته باشند و پاسپورت برزیلی برای تایید اقامت دائم در برزیل داشته باشند.

The RNE, Registro Nacional de Estrangeiros, is the documents that allows foreign citizens opening a bank account, buying a scholar pass or realizing any activity that requires the confirmation of prolonged stay in the country.مدت زمان Obtaining an RNE can take approximately from six months to one year. به دست آوردن یک RNE تقریبا از شش ماه تا یک سال است. It is important to underline that the register cannot be taken outside Brazil, once it is a document to prove that the foreign lives in the country. نکته خیلی مهم این است که  در  حین  تاکید ، ثبت RNE   در خارج از برزیل امکان پذیر نیست  ، در واقع این سند برای اثبات زندگی اتباع خارجی  در کشوربرزیل است  .

فرم درخواست ویزای سرمایه گذاری در برزیل :
نرم افزار اقامت دائم و فرم ویزای سرمایه گذاری برزیل

میانگین زمان پاسخ: ۲ ساعت، ۳۵ دقیقه

اطلاعات عمومی :

Top of Form

 

 

عنوان: *  آقای.  خانم  از دست دادن.  خانم.  دکتر.  دیگر

نام: *

نام خانوادگی: *

تلفن: *

پست الکترونیکی: *

کشور: *  – انتخاب کنید –  افغانستان  آلبانی  الجزایر  ساموآ  آندورا  آنگولا  آنگویلا  قاره قطب جنوب  آنتیگوا و باربودا  آرژانتین  ارمنستان  اقیانوس قطب شمال  آروبا  جزایر آشمور و کارتیه  اقیانوس اطلس  استرالیا  اتریش  آذربایجان  باهاما  بحرین  جزیره بیکر  بنگلادش  باربادوس  باساسدا هند  بلاروس  بلژیک  بلیز  بنین  برمودا  بوتان  بولیوی  جزیره بورنئو  بوسنی و هرزگوین  بوتسوانا  جزیره بووت  برزیل  جزایر ویرجین بریتانیا  برونئی  بلغارستان  بورکینافاسو  بروندی  کامبوج  کامرون  کانادا  کیپ ورد  جزایر کیمن  جمهوری آفریقای مرکزی  خرده کاغذ  شیلی  چین  جزیره کریسمس  جزیره کلیپرتون  جزایر کوکوس  کلمبیا  کومور  جزایر کوک  جزایر مرجانی  کاستاریکا  ساحل عاج  کرواسی  کوبا  قبرس  جمهوری چک  دانمارک  جمهوری دموکراتیک کنگو  جیبوتی  دومینیکا  جمهوری دومینیکن  شرق تیمور  اکوادور  مصر  السالوادور  گینه استوایی  اریتره  استونی  اتیوپی  جزیره اروپا  جزایر فالکلند (مالویناس)  جزایر فارو  فیجی  فنلاند  فرانسه  گویان فرانسه  پلینزی فرانسه  سرزمینهای جنوبی و قطب جنوب فرانسه  گابن  گامبیا  نوار غزه  گرجستان  آلمان  غنا  جبل الطارق  جزایر گلوریوسو  یونان  گرینلند  گرانادا  جزیره گوادلوپ  گوام  گواتمالا  لباس بافته پشمی  گینه  گینه بیسائو  گویان  هائیتی  جزیره هرد و جزایر مک دونالد  هندوراس  هنگ کنگ  جزیره هاولند  مجارستان  ایسلند  هندوستان  اقیانوس هند  اندونزی  ایران  عراق  ایرلند  جزیره من  اسرائیل  ایتالیا  جامائیکا  یان ماین  ژاپن  جزیره جارویس  پارچه کشباف  جانستون  اردن  جزیره جواندنوا  قزاقستان  کنیا  کینگمن  کیریباتی  کرگولن مجمعالجزایر  کوزوو  کویت  قرقیزستان  لائوس  لتونی  لبنان  لسوتو  لیبریا  لیبی  لیختن اشتاین  لیتوانی  لوکزامبورگ  ماکائو  مقدونیه  جزیره مالاگازی  مالاوی  مالزی  مالدیو  مالی  مالت  جزایر مارشال  مارتینیک  موریتانی  موریس  مایوت  دریای مدیترانه  مکزیک  میکرونزی  جزایر میدوی  مولدووا  اهل موناکو  مغولستان  مونته نگرو  مونتسرات  مراکش  موزامبیک  میانمار  نامیبیا  نائورو  جزیره ناواسا  نپال  هلند  آنتیل هلند  کالدونیای جدید  نیوزیلند  نیکاراگوئه  نیجر  نیجریه  نیوئه  جزیره نورفولک  کره شمالی  دریای شمال  جزایر ماریانای شمالی  نروژ  عمان  اقیانوس آرام  پاکستان  پالائو  پالمیرا  پاناما  پاپوآ گینه نو  جزایر پاراسل  پاراگوئه  پرو  فیلیپین  جزایر پیت کرن  لهستان  کشور پرتغال  پورتوریکو  قطر  تجدید دیدار  جمهوری کنگو  رومانی  دریای راس  روسیه  رواندا  سنت هلن  سنت کیتس و نویس  سنت لوسیا  سنت پیر و ماژلان  سنت وینسنت و گرنادینها  ساموآ  سان مارینو  سائوتومه و پرینسیپ  عربستان سعودی  سنگال  صربستان  سیشل  سیرا لئون  سنگاپور  اسلواکی  اسلوونی  جزایر سلیمان  سومالی  آفریقای جنوبی  جورجیای جنوبی و جزایر ساندویچ جنوبی  کره جنوبی  اقیانوس جنوبی  اسپانیا  جزایر Spratly  سری لانکا  سودان  سورینام  سوالبارد  سوازیلند  سوئد  سوئیس  سوریه  تایوان  تاجیکستان  تانزانیا  دریای تاسمان  تایلند  رفتن  توکلائو  تونگا  ترینیداد و توباگو  جزیره تروملین  تونس  بوقلمون  ترکمنستان  جزایر تورکس و کایکوس  تووالو  اوگاندا  اوکراین  امارات متحده عربی  انگلستان  ایالات متحده آمریکا  اروگوئه  ازبکستان  وانواتو  ونزوئلا  ویتنام  جزایر ویرجین  جزیره ویک  والیس و فوتونا  بانک غرب  صحرای غربی  یمن  زامبیا  زیمبابوه

درخواست پاسخ به نظرات و پیام ها:

نظرات / درخواست پاسخ به:

 

مالیات برای افراد غیر مقیم در برزیل

۰

Co-Founder موسس
The Brazil Business برزیل کسب و کار

Updated به روز رسانی

۱۷ November 2016 2016 نوامبر ۱۷

Brazil is highly attractive to foreign investors. برزیل برای  سرمایه گذاران خارجی بسیار جذاب است. However, the Brazilian taxation system is very complex. با این حال، سیستم مالیات برزیل بسیار پیچیده است. Foreigners want to come, so how would non-residents pay their taxes in Brazil?

According to Brazilian constitution , a non-resident is considered for tax purposes as: با توجه به قانون اساسی در برزیل  ، اهداف مالیاتی زیر برای اتباع خارجی در نظر گرفته می شوند :

 • Individuals that do not reside in Brazil in permanently افرادی که در برزیل به طور دائم اقامت دارند.
 • Individuals who withdrew permanently from national territory, on the day of departure with the delivery of the Declaration of Final Departure from Brazil افرادی که به طور دائم  با تحویل اعلامیه خروج نهایی از برزیل خارج شده اند.
 • Individuals that are subject to non-resident conditions, enter Brazil to provide services as an employee of a foreign government agency located in the countryافراد غیر مقیمی که در برزیل  برای  ارائه خدمات به عنوان کارمند یک سازمان دولتی خارجی واقع در برزیل  وارد این کشور می شوند .
 • افرادی که با یک ویزای موقت  وارد برزیل می شوند:

 

  • a) and stay up to 183 days, consecutive or not, for a period of twelve months a)  اقامت تا ۱۸۳ روزمتوالی ، و یا برای یک دوره دوازده ماه که متوالی نیست.
  • b) until the day before the permanent visa obtained or the employment tie established, if occurring before completing 184 days, consecutive or not, of permanence in Brazil within a period of twelve months B) اگر قبل از اتمام ۱۸۴ روز متوالی  ویزای دائم به دست آمده و یا شغلی ایجاد کنید، ، یا یک ماه قبل از اتمام دوره دوازه ماه که متوالی نیست بتوانید ویزای دائم را اخذ کنید.
 • Individuals who are absent from Brazil for more than 1 year افرادی که در برزیل بیش از ۱ سال اقامت ندارد.

Non-resident Income Tax مالیات بر درآمد غیر مقیم

Non-residents are subject to income tax in Brazil only if their earnings are growing or if they derive from Brazilian sources. افراد غیر مقیم در برزیل تنها زمانی  مشمول مالیات بر درآمد در برزیل می شوندکه اگر درآمد شخص در حال رشد باشد و یا درامد آنها از منابع برزیلی گرفته شده باشد.

If the non-resident already pays tax in the country of origin, the tax due in Brazil can be reduced as long as: اگر افراد غیر مقیم در حال حاضر مالیات را در کشور مبدا خود پرداخت کنند ، مالیات در برزیل به دلایل زیر می تواند کاهش یابد تا زمانی که:

 • It is not offset or returned abroad and مالیات را پرداخت نکند  و یا به خارج از کشوربازگردد.
 • Brazil has signed an agreement, or a treaty with the respective country. برزیل با کشور مربوطه  توافق داشته ، یا  پیمانی را امضا کرده باشد با توجه به قوانین مالیاتی برزیل، افراد غیر مقیم تا زمانی که یک ویزای موقت و وضعیت اقامت در برزیل را بدست نیاورده باشند ، باید مالیات بر درآمد پرداخت کنند .

Taxes on Income مالیات بر درآمد

A non-resident individual in Brazil is subject to Brazilian income tax withholding depending on the type of income derived. برای افراد غیر مقیم در برزیل مالیات بر درآمد  بسته به نوع درآمد حاصله ار کار شخص در برزیل است . If there is no special rate provided, a general income tax withholding rate of 15% is applied. اگر نرخ ویژه برای ارائه وجود نداشته باشد، نرخ مالیات بر درآمد کلی  در برزیل ۱۵٪ اعمال می شود. If the beneficiary is located in a country with an inferior tax jurisdiction, they are subject to income tax withholding at the rate of 25%. اگر ذینفع در کشوری  تحت صلاحیت مالیاتی قرار گرفته باشد ، آنها می توانند از  نرخ ۲۵٪ مالیات بر درآمد خودداری کنند.

The income received in Brazil by non-residents are subject to withheld taxation or definitive taxation, as described below: درآمد در برزیل  که توسط افراد غیر مقیم مشمول دریافت کسر مالیات و یا مالیات قطعی است  به شرح زیر است:

Cases in which taxation is 15% مواردی که مالیات ۱۵٪ است

 • Alienation of assets or rights under the rules applicable to individuals residing in Brazil. دارایی خارجیان  و یا حقوق آنها  تحت قوانین برزیل برای  افراد ساکن در برزیل قابل اجرا است When calculating the capital gain of non-residents it doesn’t apply the exemptions and tax reductions provided to residents in Brazil زمانی که سود از سرمایه  افراد غیر مقیم  محاسبه  شده معافیت ها و کاهش مالیات در برزیل برای  ساکنان وجود ندارد.
 • Income received from sources located in Brazil, by non-residents, related to payment, credit, employment, expenses related to installation and maintenance of commercial representation offices or warehouses that are delivered abroad درآمد دریافت شده از منابع موجود در برزیل که توسط افراد غیر مقیم ارائه می شود ومربوط به پرداخت، اعتبار، اشتغال، وهزینه های مرتبط با  نصب و راه اندازی و نگهداری از دفاتر نمایندگی  تجاری  و یا انبار های واقع در خارج از کشور می باشد.
 • Expenses with marketing, market resource, rentals and leasing هزینه  با بازاریابی، منابع بازار و اجاره
 • Alimony نفقه

Cases in which taxation is 25% مواردی که مالیات ۲۵٪ است

 • Labour income, with or without employment ties, and chargeable, credited, delivered or remitted services to non-residents درآمد کار، یا بدون روابط اشتغال و شارژ اعتبار، خدمات، تحویل و یا پرداخت خدمات  به غیر از غیر مقیم.
 • Pensions for death, permanent disability or retirement حقوق بازنشستگی برای مرگ، معلولیت دائمی

Cases in which taxation varies between 0% and 25% مواردی که مالیات بین ۰٪ و ۲۵٪ متفاوت است

 • Commissions paid by exporters, freight, charters, ships or aircraft rentals or lease, containers rental, demurrage and other port facilities services کمیسیون پرداخت شده توسط صادرکنندگان، حمل و نقل، منشورقوانین کشتی و یا اجاره هواپیما یا اجاره نامه، اجاره ظروف، کرایه معطلی و سایر خدمات تاسیسات بندری
 • Expenses associated with promotions, advertising and market research, rents and leases هزینه های مرتبط با تبلیغات و تحقیقات بازار، و اجاره

Cases in which taxation varies between 15% and 25% مواردی که مالیات بین ۱۵٪ و ۲۵٪ متفاوت است

 • Royalties and technical services and administrative and technical assistance حق امتیاز و خدمات فنی و کمک های اداری و فنی
 • Other incomes درآمد دیگر .

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور و  https://www.iranmohajerat.ir/ میباشد.

اسناد مورد نیاز برای اخذ ویزای سرمایه گذاری :

 

 • پاسپورت (حداقل شش ماه باید اعتبار داشته باشد.)
 • در صورت داشتن پاسسپورت های قبلی باید آنها را ارائه دهید .
 • عکس پاسپورتی ( یک قطعه).
 • در صورت سرمایه گذاری در شرکت برزیلی باید از طرف شرکت یا اتباع برزیلی در صورت اقامت سرمایه گذاردر برزیل  دعوتنامه  داشته باشید.
 • مدارکی که باید نشان دهد شخص سرمایه گذار تمکن مالی دارد مانند  ارائه گردش  صورت حساب بانکی شخص  و یا اظهار نامه  محل کار  شخص که نشان از حمایت مالی او باشد و یا اینکه کارفرما ی برزیلی هزینه های شخص  را در طول سفر بر عهده بگیرد.
 • گواهی محل اشتغال شخص  و درج اهداف از سفر به برزیل
 • ارائه بلیط هواپیما که برای رفت و برگشت از برزیل باشد و حداقل بیست روز بعد از تاریخ درخواست ویزا صادر شده باشد.
 • ارائه مدارک رززو اتاق در هتل های برزیل  .

هزینه های ویزا  سرمایه گذاری ۸۰ دلار می باشد.

باید تمام مدارک را به یکی از زبانهای رسمی انگلیسی ،اسپانیایی و یا پرتغالی ترجمه رسمی کرد.

در آخر امیدورام این مقاله جوابگوی سوالات شما در زمینه سرمایه گذاری در برزیل   و اخذ تابعیت برزیلی از طریق سرمایه گذاری در برزیل بوده باشد . در صورت هرگونه راهنمایی می توانید به صورت رایگان با  مشاورین تلفنی موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل قرمایید .موسسه حقوقی ملک پور با مشاوران و وکلای مجرب خود در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل آماده ارائه خدمات به شما سروران گرامی هستند.

(نگارش :بهار وفایی)

منابع:

http://thebrazilbusiness.com/article/taxes-for-non-residents-in-brazil

http://thebrazilbusiness.com/article/investment-requirements-to-obtain-visa-to-brazil

http://www.braziliancitizenship.com/?gclid=CjwKEAiAsMXBBRD71KWOh6fcjRwSJAC5CNE18HBNCve_fqqqfjGDKpseRLatn3Jcbuf8mC-LQe5RoBoC0MHw_wcB

http://www.reuters.com/article/us-brazil-landrights-investment-idUSKCN10133B

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.