سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان  و شرایط سرمایه گذاری و کار آفرینی در انگلستان 2018 ، مبلغ مورد نیاز سرمایه گذاری در انگلستان چقدر است ،  مبلغ سرمایه گذاری در آخرین قوانین مربوط به سرمایه گذاری در انگلستان چه مقداری است ، حداقل مبلغ سرمایه گذاری در انگلستان در سال 2018 و مهاجرت به انگلستان از این طریق چه میزانی است و آیا با سرمایه گذاری در انگلستان میتوانیم اقامت دائم انگلستان برای خانواده کسب کنیم  ، خیلی از عزیزان در خصوص ویزای سرمایه گذاری در انگلستان سوال می کنند یا مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری، آیا واقعا چیزی به نام مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان وجود دارد ؟

این سوالی است که بسیاری از متقاضیان و موکلین ما از ما پرسیدند لذا در این مقاله در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان ، ویزای سرمایه گذاری در انگلستان ، چگونگی اخذ اقامت پس از سرمایه گذاری در انگلستان و تمامی اثار این گونه مهاجرت به انگلیس را بررسی می کنیم . در واقع به وسیله این مقاله کلیه اطلاعاتی که شما را به بحث سرمایه گذاری در انگلستان می رساند را منتقل نموده و سعی می کنیم که ابهامات ذهنی شما را مرتفع کنیم.

فایل های صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب سرمایه گذاری انگلستان

audio سرمایه گذاری در انگلستان

 

audio سرمایه گذاری در انگلستان

 

audio سرمایه گذاری در انگلستان

در انگلستان دو نوع ویزای سرمایه گذاری وجود دارد

البته این که می گویم دو نوع ویزای اصلی دارد به این مفهوم است که دو راه در انگلستان بسیار شناخته شده است و اکثر متقاضیان این دوراه را جستجو می کنند. در اینجا در خصوص ویزای ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان توضیح می دهیم که اولین راه و مهمترین راه است . در واقع این نوع ویزای ۲۰۰ هزار پوندی  انگلستان یا سرمایه گذاری از طریق ۲۰۰ هزار پوند در انگلستان سوال بسیاری از عزیزان است . این نوع ویزا در اصطلاح ویزای کار افرینی خوانده می شود که از طریق سرمایه ایی معادل ۲۰۰ هزار پوند در انگلستان صورت میگرد .

البته در تقسیم بندی ویزا های سرمایه گذاری در انگلستان این ویزا ، ویزای tier1 خوانده میشود .شما میتوانید برای ویزای tier1 یا ۲۰۰ هزار پوندی انگلستان یا اساسا سرمایه گذاری در انگلستان از این طریق اقدام کنید و اگر معادل ۲۰۰هزار پوند سرمایه در دسترس داشته باشید. نکته بسیار مهم این است که شما میتوانید دو خانواده را با همین یک مبلغ برای مهاجرت اعزام دارید. در ضمن هر خانواده شامل main applicant یعنی درخواست کننده اصلی به انضمام خانواده وی یعنی زن و بچه های زیر ۱۸ سال می شود .

بنابراین در ویزای سرمایه گذاری در انگلستان حتما شخص می تواند به همراه همسر و بچه های زیر ۱۸ سالش اقدام کند .شما می توانید این پول را در حساب خودتان به طور نقدی داشته باشید یا در حال حاضر در انگلیس سرمایه گذاری کرده باشید .البته نوعی ویزای ۵۰ هزار پوندی هم در انگلستان وجود دارد که در خصوص این نوع ویزا ما درهمین سایت توضیحاتی خواهیم داشت. اما این نوع ویزای tier1  یا همان ویزای ۲۰۰هزار پوندی چگونه هست و چه آثار حقوقی دارد .

اولا شما برای این نوع ویزا مدارکی را احتیاج دارید از جمله بایستی یک پاسپورت معتبر داشته باشید. بدون پاسپورت معتبر امکان اقدام ا برای ویزای ۲۰۰ هزار پوندی وجود ندارد در ضمن باید عکس های سایز پاسپورت نیز وجود داشته باشد.دقت بفرمایید تمامی این مدارک که برای ویزای ۲۰۰ هزار پوندی یا سرمایه گذاری لازم است دقیقا از سایت خود وزارت کشور انگلستان ترجمه گردیده است در ضمن شما نیاز به یک دلیل مبتنی سرمایه گذاری در انگلستان یا داشتن مبلغ ۲۰۰ هزار پوند دارید به این مفهوم که باید سندی ارائه کنید که نشان دهد مبلغ فوق ذکر در دسترس شما است.

شما بایستی بیزینس پلن داشته باشید یعنی طرح تجاری ، بدون طرح تجاری امکان درخواست ویزا وجود ندارد. همچنین علاوه بر مبلغ ۲۰۰هزار پوند شما باید نشان دهید که می توانید هزینه خودتان و همسر و بچه هایتان را نیز در انگلیس پرداخت کنید که ما پیشتر در خصوص ان توضیح خواهیم دهیم.

بنابراین برای سرمایه گذاری در انگلستان این مدارک واقعا لازم است .ضمنن علاوه بر تمام مدارک فوق شما نیاز به مدرک زبان انگلیسی خواهید داشت .چنانچه در خصوص ارائه این مدارک به سفارت انگلیس سوالی دارید می توانید از مشاورین ما بپرسید. اقای دکتر ملک پور جزء متخصصین در خصوص این موضوع می باشد و می تواند شما را در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان را به روشنی هدایت کند با توجه به رشته تحصیلی ایشان همه گونه خدمات در باب سرمایه گذاری در انگلستان  درموسسه های همکار MIE یا دکتر ملک پور صورت میگیرد.

البته ما در همین وب سایت مقاله ای با نام مدارک مورد نیاز برای ویزای ۲۰۰ هزار پوند انگلستان تهیه و ارائه خواهیم کرد. اما چگونه بایستی در خواست ویزای سرمایه گذاری در انگلستان کرد یا اساسا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان از کجا اغاز کنیم .پیشنهاد می کنیم تمامی مطالب مربوط به ویزای tier1 یا کار افرینی در انگلیس را از پیش مطالعه نموده و سپس هر گونه اقدامی را به عمل اورید.

ویزای ۲۰۰هزار پوندی انگلیس ابتدا برای مدتی برای شما صادرمی شود تقریبا بیش از سه سال سپس بایستی شما ثابت کنید که توانسته اید  اولا در انگلیس کار کنید و به عنوان یک مدیر تجاری قوی عمل کرده باشید و حداقل دو نفر تبعه انگلیس را در انگلستان را استخدام کرده باشید. در این صورت شما از این ویزا بهرمند خواهید شد ضمنا در این نوع ویزا شما بایستی حداقل سالی شش ماه در انگلستان حضور داشته باشید اگر بیشتر از شش ماه انگلیس را ترک کنید ویزا شما تمدید نخواهد شد .

 

چنانچه الان در انگلستان هستید ودر خصوص این ویزا سوالی دارید نیز می توانید با اقای دکتر ملک پور در خصوص این ویزا مشاوره حقوقی داشته باشید .همچنین است چنان چه در مورد اثار این نوع ویزا چه در خصوص همسر یا بچه های زیر ۱۸ سالتان سوال دارید می توانید هر زمان که مایل باشید، سوال خود را طرح بفرمایید .به هر حال بعد از این که شما توانستید ویزای خود را در انگلستان تمدید کنید و به ۵ سال اقامت رسیدید بعد از ۵ یا ۶ سال می توانید در خواست پاسپورت انگلستان کنید یاهمان تابعیت انگلستان که در نتیجه سرمایه گذاری در انگلستان به شما اعطا می گردد.

 

البته این نوع ویزا و اقدامات ان بسیار پیچیده است، شما بایستی به سفارت انگلستان رجوع نموده و حتما اثر انگشت خود را در انجا ثبت کنید. تمامی مدارک توسط سفارت بررسی ودر همان ابتدای امر مورد سوال و مصاحبه قرار خواهید گرفت.

بابت جلسه ملاقات و بررسی مدارک قاعدتا مبلغی را سفارت از شما دریافت خواهد کرد .توجه داشته باشید که این ویزا یکی از بهترین انواع ویزا برای رسیدن به اقامت انگلستان می باشد و در این ویزا با این که شما فقط ۲۰۰ هزار پوند سرمایه گذاری می کنید اما دو خانواده می توانند تابعیت انگلستان را اخذ نمایند .

ویزای دیگر ویزای یک میلیون پوندی انگلستان یا همون ۲ میلیون پوندی کنونی است که در خصوص ان نیز در مقاله ای دیگری به نام سرمایه گذاری در انگلستان توضیحات کامل را به عرض شریفتان رسانیده ایم.در خصوص هر گونه سوال بیشتر در باب سرمایه گذاری در انگلستان با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید با دفاتر وین ما تماس مستقیم داشته و مشاوره رایگان نمایید ، و یا با دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید.

Rating: 5
15 پاسخ
 1. امیر گفته:

  سلام استاد؛ میخواستم بدونم اگر کسی پناهندگی بگیره بعداً می‌تونه نوع اقامتش رو تغییر بده و اقامت سرمایه گذاری یا تحصیلی درهمون کشور یا کشوری دیگه بگیره؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. علی گفته:

  با سلام، لطفا از چگونگی اقدام به سرمایه گذاری یک ملیون پاوندی یا بیشتر خصوصا از نحوه افتتاح حساب در بریتانیا و شرایط و نحوه امکان انتقال وجه و همچنین میزان حق الوکاله موسسه در تمام مراحل بنده را مطلع فرمایید
  متشکرم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. Ali گفته:

  با سلام ، ايا براى ويزاى سرمايه گذارى پنجاه هزار پوندى و پس از ان اقدام براى اقامت دايم بايد در ايران سربازى رفته باشيم و كارت پايان خدمت داشته باشيم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 4. وحيد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  اینکه فرموده بودید ٢خانواده
  آیا باید این دو خانواده نسبتی با هم داشته باشند یا اینکه به عنوان شریک به حساب می آیند

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. هر خانواده می تواند به صورت مستقل اقدام نماید. هر یک از روش های سرمایه گذاری در انگلستان متفاوت است که شرایط آن باید مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. ما به هیچ عنوان اقدام از طریق پناهندگی را به شما توصیه نمی کنیم. شما می توانید از راه تحصیلی برای کشوری نظیر هلند اقدام نمایید اما با توجه به سرمایه شما، اقدام برای سرمایه گذاری انگلیس پرریسک خواهد بود. برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه تمامی کشورها متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  خانم ماندانا هستم با درود فراوان خیلی اتفاقی از طریق اینترنت باهاتون آشنا شدم و خوشحالم چون از طریق تلگرام به پاسخ هایی که به سوالات افراد داده بودید گوش دادم و مصمم شدم از شما راهنمایی بگیرم ۳۳ ساله هستم و لیسانس حسابداری شاخه صنعتی از دانشگاه علمی کاربردی دارم مدرک را سال ۹۴ گرفتم و بعدش مشغول به کار شدم با دو سال سابقه بیمه البته حین تحصیل و قبلش هم کار میکردم در همین زمینه منتها بیمه خویش فرما بودم دیپلم فنی و حرفه ای کامپیوتر با ۹۳۰ ساعت دارم و حسابداری با ۱۱۰۰ ساعت و بعد از گرفتن مدرک در دو زمینه سابقه کار دارم حدود ۱۳ ساله تنها زندگی میکنم و مجرد هستم و وابستگی به ایران و خانواده ندارم (منظور از این توضیح این بود که آمادگی لازم جهت شرایط سخت را دارم چون تو سن ۲۰ سالگی از صفر زندگیمو به تنهایی و بدون پشتوانه ی مالی ساختم و رویایی از کشورهای اروپایی تو ذهنم نساختم و آمادگی کارهای جنرال را برای شروع جهت مهاجرت دارم) زبان انگلیسی را دارم میخونم و نهایتا تا یکسال آینده آیلس ۶ به بالا خواهم گرفت قطعی نهایت نقدینگی ۵۰-۶۰ میلیون هستش در حال حاضر برای استرالیا جهت ویزای کار پیگیر شدم که متاسفانه امتیاز حداقل ۷۵ را لازم داره که با توجه به شرایط من امکانش نیست در حال حاضر حقیقتن تبلیغات بسیار زیاده بخصوص جهت مهاجرت و دیشب پیشنهاد شد با ۸ هزار پوند میتونی بری انگلیس و پناهندگی بگیری اما……! لطفا با توجه به شرایط موجود بفرمایید چه راهی برای من مناسبتره و چکار کنم؟ حتی اگر لازم باشه میتونم در مدت کوتاهی زبان دیگری را یاد بگیرم به شرطی مسیر روشنی در این مسیر باشه در ضمن معتقدم اگر کسی تو شرایط نابسامان ایران بتونه گلیم خودشو از آب بکشه و سربار جامعه نباشه هر جای دنیا هم که بره میتونه موفق بشه. سالهاست در حسرت ذره ای آرامش هستم به دور از هرگونه تبعیض و سیاست و زورگویی اتفاقات بد ….. بسیار سپاسگزارم از پاسخگویی و حضور سبزتون

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. ویزاهای سرمایه گذاری در کشور انگلستان وجود دارد که هزینه های آن بسته به شرایط مورد نظر شما متفاوت است. در صورتی که شما اقامت این کشور را از طریق سرمایه گذاری دریافت نمایید فرزند شما می تواند در این کشور مشغول به تحصیل شود. برای اخذ اطلاعات تکمیلی پیشنهاد میکنیم با دفتر ما در وین ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  سلام اقای دکتر . من میخواستم اطلاعاتی در مورد مهاجرت از طریق تمکن مالی بدست بیارم . با چقدر سرمایه میتونم بیام به کشور انگلستان و سپس در انجا اقدامات تحصیل فرزندم را مهیا کنم . دخترم الان در کلاس هشتم مشغول به تحصیل هستند . لطفا منو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  با سلام. در صورت سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی یک ویزای اقامت موقت ۳ ساله اعطا می شود و پس از آن مجددا ویزای ۵ ساله به فرد تعلق می گیرد. امکان اخذ اقامت دائم انگلستان پس از ۸ سال وجود دارد. برای اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در استرالیا مقاله سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان را در سایت ما مطالعه نمایید یا با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 10. mie editor2 گفته:

  سلام دخترودامادمن درانگلستان هستند دخترم فوق لیسانس گرفته و دامادم حدود شش ماه دیگه دکتراشومیگیره میخواستم ببینم اگرازطریق ۵۰۰۰۰ پوند سرمایه گذاری اقدام کنند بعدازچه مدت اقامت وپاسپورت انگلستان رومیگیرن وایا سرمایه دیگری هم لازم است ارایه دهند؟ممنون

  پاسخ
 11. راضيه گفته:

  بإسلام
  برای ویزای انگلیس ٢٠٠هزار پوندی ایلتس چند لازم است؟ أیا با ایلتس ۴ و یا کمتر هم احتمال موفقیت و صدور ویزا هست

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.