سرمایه گذاری در انگلستان و بررسی شرایط آن

سرمایه گذاری در انگلستان، روش های متنوع مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در انگلستان و شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. اما با توجه به قوانین کشور انگلستان با چه میزان از سرمایه گذاری در این کشور می‌توان به اقامت و تابعیت آن دست یافت؟ سرمایه گذاری در انگلستان شامل چه شرایطی می باشد؟ کدام یک از روش های سرمایه گذاری در انگلستان منجر به اخذ اقامت در این کشور می‌شود ؟ سوالاتی از این قبیل سبب گردید تا بتوانیم سرمایه گذاری در انگلستان را از جهات مختلف مورد بحث و بررسی قرار دهیم به همین دلیل سعی گردیده در این مقاله به صورت ساده و خلاصه وار اصلی ترین و اساسی ترین نکات پیرامون آن را خدمت شما دوستان گرامی ارائه دهیم. همواره سرمایه گذاران بسیاری علاقه مند به سرمایه گذاری در انگلستان هستند تا به راحتی بتوانند فعالیت تجاری بسازیی در سطح بین المللی داشته باشند. بنابراین پیشنهاد می گردد افرادی که قصد سرمایه گذاری در انگلستان را دارند در ابتدا با افزایش اطلاعات خود در باب شرایط و قوانین سرمایه گذاری در انگلستان اقدام به این امر نمایند. این مقاله توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درامده است بنابراین امید است توانسته باشیم به تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما متقاضیان پاسخ دهیم فلذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی در باب سرمایه گذاری در انگلستان می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

سرمایه گذاری در انگلستان سرمایه گذاری در انگلستان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در انگلستان و شرایط عمومی سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان برای متقاضیان که به دنبال گسترش فعالیت های تجاری خود در بازارهای اروپایی می باشند یک گزینه بسیار ایده آل است چرا که کشور انگلستان به عنوان رهبران مشاغل تجاری در بازارهای اتحادیه اروپا شناخته شده می باشد. سرمایه گذاری در انگلستان این امکان را به شرکت‌های ثبت شده در این کشور می دهد که بتوانند فرصت های گسترده ای را در سطح جهان به دست آورند و بازدهی بالای آن سبب شده تا انگلستان به عنوان یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاری در این کشور تبدیل شود. از دلایل مهم سرمایه گذاری در انگلستان می توان اشاره داشت به:

 • یکی از آسان ترین مکان هایی که می توان اداره یک تجارت اروپایی را در دست داشت. کشور انگلستان در رتبه بندی بانک های جهانی توانست در اروپا رتبه یک و در جهان رتبه ششم را در فعالیت های تجاری به دست آورد.
 • کشور انگلستان به عنوان یک رهبر جهانی در نوآوری اقتصادی شناخته شده است. همچنین این کشور به دلیل وجود پایگاه های تحقیقاتی با کیفیت بالا و در لیست پر بازدید ترین مکان های تجاری در نوآوری اقتصادی توانسته رتبه دوم در جهان را به دست آورد.
 • علاوه بر موارد بالا افرادی که تمایل به خرید مکل در انگلستان را دارند باید در نظر داشته باشند که ثبت املاک در انگلستان در مقایسه با ایتالیا، ایرلند، فرانسه و آلمان به مراتب آسان تر است.
 • لازم به ذکر است که یکی دیگر از بزرگترین مراکز مالی جهان در کشور انگلستان و در شهر لندن واقع شده است.

شرایط عمومی انگلستان سرمایه گذاری در انگلستان

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی اجمالی انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان.

چرایی لزوم استفاده از مطالب به روز در زمینه مهاجرت.

شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری 50 هزار پوندی

بررسی قوانین جدید در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری 200 هزار پوندی.

فایل صوتی این ویدئو

audio سرمایه گذاری در انگلستان

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب سرمایه گذاری در انگلستان

video سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان

کشور انگلستان شرایطی را برای متقاضیانی که قصد اقامت در انگلستان را دارند فراهم آورده تا آنان بتوانند با چندی از روش های متنوع جهت سرمایه گذاری در انگلستان اقامت خود را به دست آورند.

 • UK Tier 1 Investor Visa

یکی از انواع سرمایه گذاری در انگلستان که منجر به اخذ اقامت در این کشور می شود سرمایه گذاری در اوراق قرضه شرکت های بریتانیایی به ارزش 2.000.000 پوند می باشد. UK Tier 1 Investor Visa  یکی از سریع ترین و مطمئن ترین راه های اخذ اقامت انگلستان است.  سرمایه گذاری بر روی اوراق قرضه برای افرادی که دارای سرمایه آزاد می باشند یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و تابعیت در کشور انگلستان است. با این ویزا متقاضیان مجاز به اقامت به مدت سه سال و چهار ماه در انگلستان هستند و پس از پایان این زمان افراد می‌توانند ویزای خود را برای مدت دو سال دیگر تمدید نماید و پس از پایان سال پنجم می توانند درخواست اقامت دائم دهند به طوری که حتی پس از یک سال از آن قادر خواهند بود درخواست خود را مبنی بر اخذ تابعیت و پاسپورت به اداره مهاجرت کشور انگلستان تسلیم نمایند. بسیار حائز اهمیت است برای اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در انگلستان متقاضیان نباید در طی ۵ سال گذشته بیش از ۴۵۰ روز خارج از کشور انگلستان باشند.

راه های اقامت در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از عوامل مهم جهت سرمایه گذاری در انگلستان بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می باشد تا متقاضیان بتوانند یک سرمایه‌گذاری امن و صیف را انجام دهند. یکی از مهمترین مسائل در راستای بررسی استاندارد های سرمایه گذاری خطر سلب مالکیت در کشور انگلستان می باشد. قطعاً کشور انگلستان با توجه به نظام قضایی بسیار قوی توانسته سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جذب کند و اقراد می توانند بدون دغدغه و نگرانی اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور نماید. شما عزیزان می توانید در نمودار زیر مشاهده نمایید که خطر سلب مالکیت در کشور انگلستان در پایین ترین سطح خود قرار دارد.

 • خطر سلب مالکیت در کشور انگلستان

expr chart1575066777588 سرمایه گذاری در انگلستان

به طور کلی سرمایه گذاران بدون در نظر گرفتن تابعیت خود می تواند اقدام به سرمایه گذاری در انگلستان نمایند. از دیگر موارد مهم جهت بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در انگلستان می توان به شاخص‌های فساد اقتصادی در انگلستان نرخ بیکاری در این کشور اشاره داشت. به دست آوردن اطلاعات مکفی و آگاهی از موارد اعلام شده نقش بسزایی در ایجاد کسب و کار، تجارت و سرمایه گذاری در انگلستان برای متقاضیان در بر خواهد داشت. در ادامه این نوشتار می توانید به نمودار نرخ بیکاری و فساد اقتصادی در انگلستان‌ توجه فرمایید.

 • درصد نرخ بیکاری در انگلستان

تحصیل مهندسی انگلستان 1 سرمایه گذاری در انگلستان

 • نرخ فساد در انگلستان

cotr chart1575066868261 سرمایه گذاری در انگلستان

%name سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

از دیگر موارد تاثیر گذار جهت سرمایه گذاری در انگلستان با توجه به شاخص های اقتصادی بررسی رشد اقتصادی، درصد تولید ناخالص داخلی و میزان تورم سالیانه در این کشور می توان اشاره داشت. به طور کلی می‌توان گفت تولید ناخالص داخلی هر کشور در واقع نشان دهنده ی رشد اقتصادی همآن کشور می‌باشد. از این رو می توانید در نمودار زیر درصد تولید ناخالص داخلی و میزان سرمایه گذاری خارجی در کشور انگلستان را مشاهده نمایید.

 • درصد تولید ناخالص داخلی ومیزان سرمایه گذاری خارجی در کشور انگلستان

fdi chart1575066941271 سرمایه گذاری در انگلستان

 • نرخ تورم سالیانه در انگلستان

iapc chart1575068229232 سرمایه گذاری در انگلستان

 • تراز تجاری انگلستان

tb chart1575068262084 سرمایه گذاری در انگلستان

 • نرخ مالیات بر درآمد شخصی

pitr chart1575068291967 سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک برای افراد خارجی حتی اگر در انگلستان هم زندگی نکند امکان پذیر و مقدور می باشد اگر چه افرادی که کمتر از 2 سال در انگلستان اقامت داشته باشند ممکن است با شرایط سخت گیرانه تری روبرو باشند. گفته می شود که خرید ملک در انگلستان برای افراد خارجی بهتر است که از طریق سرمایه نقد صورت پذیرد و این یعنی نیازی به درخواست وام نباشد زیرا ممکن است درخواست چنین وام‌هایی در کشور انگلستان برای افراد خارجی کاری بس دشوار تلقی شود. بنابراین اگر به دنبال خرید ملک و سرمایه گذاری در انگلستان می باشید مهم است که درک کاملی از بازار ملک در انگلستان و سرمایه و بودجه مکفی برای خرید ملک را داشته باشید. در این قسمت ما به اصول و مبانی موجود در بازار ملک در انگلستان می پردازیم چرا که به طور کلی نمی‌توان گفت همچنان خرید ملک در انگلستان هنوز به عنوان یک سرمایه گذاری ایده آل محسوب می شود؟
طی تحقیقات انجام شده مشخص گردید که طی یک نوسانات خفیف و در بازه زمانی کوتاه مدت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک نزول پیدا کرد، اما کشور انگلستان مجدد توانست به عنوان یک کشور پیشرو در بازار سرمایه گذاری بر روی ملک در سال 2018 در اروپا معرفی شود. به طور کلی قیمت ملک در انگلستان از هر کشور دیگری در اوپا گران تر است و میانگین هزینه ها در هر متر مربع را می توانید در جدول زیر مشاهده فرمایید.

قیمت آپارتمان در انگلستان
قیمت هر متر مربع در مرکز شهر 4301.90
قیمت هر متر مربع در خارج از مرکز شهر 2991.44
خرید ملک در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت در انگلستان

یکی از مهمترین نقاط قوت کشور انگلستان جهت جذب سرمایه گذاران خارجی اقتصاد قوی این کشور می باشد. اقتصاد انگلستان به عنوان یکی از لیبرال ترین اقتصادها در اروپا به عنوان یک محیط تجاری تلقی می شود. لازم به ذکر است که در فهرست تجارت جهانی از نظر بانک های بین المللی در سال ۲۰۱۸ کشور انگلستان توانست جز ۷ کشور اول دنیا محسوب شود. به طور مثال برای راه اندازی یک تجارت و یک کسب و کار به طور میانگین ۱۳ روز در کشور انگلستان زمان نیاز می باشد در حالی که برای راه اندازی کسب و کار در کشورهای اروپایی میانگین ۳۲ روز زمان نیاز می باشد. سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت به سه طریق امکان پذیر می باشد.

 • Innovator visa ( سرمایه گذاری 50 هزار پوندی )

متقاضیانی که شهروند خارج از اتحادیه اروپا می باشند و قصد دارند در کشور انگلستان تجارتی را راه اندازی نمایند می توانند از طریق این ویزا اقدام نمایند. البته باید توجه داشت که این نوع ویزا مختص افرادی است که در کشور انگلستان تحصیل کرده اند و مدارک دانشگاهی خود را از دانشگاه های انگلستان دریافت کرده اند یا یک طرح نوآورانه برای سرمایه گذاری دارند. در واقع می توان گفت سرمایه گذاری 50 هزار پوندی برای فارغ التحصیلانی است که قصد دارند ویزای تحصیلی خود را تبدیل به اقامت دائم نمایند می توانند از طریق سرمایه گذاری به ارزش 50 هزار پوند اقدام کنند. افرادی که در انگلستان تحصیل نکرده اند نیز می توانند با ارائه یک طرح نوآورانه در تجارتی که در انگلستان وجود ندارد اقدام به سرمایه گذاری با مبلغ 50 هزار پوند می نمایند.
شرایط لازم برای اقدام به این صورت است:
سرمایه گذاران باید یک ایده تجاری جدید ارائه دهند که در نهادهای مورد نظر کشور انگلستان مورد ارزیابی قرار گیرد و باید به تائید برسد و در صورتی که عملی بودن طرح تجاری به اثبات برسد نامه ای برای متقاضیان ارسال می گردد تا آنان بتوانند در باب طرح خود توضیحات تکمیلی ار ارائه دهند. علاوه بر آن متقاضیان باید ثابت کنند که درآمد مکفی برای حمایت از خود در انگلستان را دارند. برای این موضوع متقاضیان باید حداقل 945 پوند در حساب بانکی خود داشته باشند. در این راستا متقاضیان برای ایجاد کسب و کار در انگلستان باید حداقل 50 هزار پوند سرمایه داشته باشند. اعضای خانواده برای مهاجرت از طریق Innovator visa شامل همسر و فرزندان 18 سال می شود. البته می توان گفت فرزندان بالای 18 سال که در حال حاضر به خانوداه وابسته می باشند می توانند از طریق این ویزا اقدام به مهاجرت نمایند.

 • Entrepreneur visa (Tier 1) سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در انگلستان

روش سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در انگلستان  از 29 مارچ 2019 بسته شده است و امکان اقدام از این روش دیگر وجود ندارد. در ادامه شرایطی که پیش تر برای این روش وجود داشته را ملاحضه می نمایید.

در واقع افرادی که قصد سرمایه گذاری در انگلستان به ارزش ۲۰۰هزار پوند را دارند می‌توانند به عنوان کارآفرین Entrepreneur visa را دریافت نمایند. در این راستا متقاضیان می توانند به قصد راه اندازی یک طرح کسب و کار با هدف تجارت در این کشور اقدام به مهاجرت کنند. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی بر اساس امتیاز بندی می باشد و متقاضیان می بایست ۹۵ امتیاز را در این مسیر به دست آورد.
امتیاز بندی Entrepreneur visa بر این اساس است:
میزان دارایی متقاضیان (200 هزار پوند که باید به صورت سپرده کوتاه مدت و با احتساب حداقل ۳ ماه در حساب متقاضی باشد.)
ارائه مدرک زبان انگلستانی آیلتس ۶
ایجاد حداقل دو شغل تمام وقت به مدت حداقل ۱۲ ماه برای کارکنان انگلستانی
و در نهایت عنوان این موضوع بسیار مهم می باشد که طرح کسب و کار سرمایه گذار باید مورد تایید قرار گیرد و تنها در این صورت به شخص مورد نظر یک ویزا و اقامت سه ساله اعطا می گردد که پس از پایان سه سال متقاضیان می توانند درخواست خود را مبنی بر کسب اقامت دائم مطرح نمایند.

ثبت شرکت در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان

از سال ۲۰۰۸ دولتی انگلستان برنامه ای را برای سرمایه‌گذاران خارجی معرفی کرد. انگلستان با هدف توانمندسازی اقتصاد کشور خود با سرمایه خارجی توانست شرایط اقتصادی در کشور خود را توسعه دهد و در کنار این موضوع سرمایه گذاران خارجی و اعضای خانواده آنها می‌توانند با سرمایه‌گذاری در کشور انگلستان مجوز اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورند. در این روش سرمایه گذاران می توانند با خرید حداقل 2 میلیون پوند اوراق قرضه و یا با سرمایه گذاری در شرکت های ثبت شده در انگلستان اجازه اقامت برای کل خانواده خود را ظرف مدت ۸ هفته دریافت نمایند. متقاضیان باید توجه داشته باشند که حداقل سه ماه قبل از درخواست اقامت سرمایه معادل ۲ میلیون پوندی خود را در حساب بانکی نگه دارند.
اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی برای خانواده شامل افراد زیر است:

 • همسر
 • فرزندان زیر ۱۸ سال

متقاضیان باید دقت داشته باشند که در این نوع اقامت مشارکت والدین سرمایه گذار امکان پذیر نمی باشد حتی اگر کاملاً به آنها وابسته باشند.
از الزامات سرمایه‌گذاری در کشور انگلستان می توان به این موارد اشاره نمود:
افراد باید بالای ۱۸ سال باشند
ارائه عدم سابقه کیفری
تایید منابع سرمایه لازم
در این بخش سرمایه گذاران می توانند پس از ۵ سال اقامت دائم و پس از 6 سال تابعیت کشور انگلستان را به دست آورد.

سرمایه گذاری در انگلستان و مزایای آن

یکی از مزایای سرمایه گذاری در انگلستان پروسه زمانی ثبت شرکت و خرید ملک در این کشور می باشد چرا که به طور تقریبی می‌توان گفت سرمایه گذاری در انگلستان کمتر از دو هفته زمان بر خواهد بود به طوری که میانگین زمان لازم برای سرمایه گذاری در کل اتحادیه اروپا حداقل 20 الی 30 روز زمان بر است. سرمایه گذار اصلی می تواند اعضای خانواده خود را که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد به صورت همزمان در کشور انگلستان همراهی کند و حتی در برخی موارد و جز استثنائات فرزندان بالای ۱۸ سال در صورت اثبات وابستگی به خانواده می تواند در کنار خانواده حضور به عمل آورند. سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت و یا از طریق خرید اوراق قرضه منجر به اخذ اقامت دائم و در نهایت منجر به اخذ پاسپورت این کشور می باشد.

شرایط و هزینه های زندگی در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و معایب آن

همانطور که بیشتر مطالعه کردید سرمایه گذاری در انگلستان دارای مزایای بسیار همچنین از نظر برخی از متقاضیان دارای معایبی می باشد. از معایب سرمایه گذاری در انگلستان می توان به عدم اخذ اقامت از طریق خرید ملک اشاره کرد. از دیگر معایب مورد نظر جهت سرمایه گذاری در انگلستان می توان به هزینه ها و سرمایه های مورد نیاز بسیار بالا اشاره کرد. علاوه بر آن مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر درآمد و مالیات برای شرکتهای خصوصی از دیگر عوامل مهم که می توان  به عنوان معایب سرمایه گذاری در انگلستان اشاره کرد.این مقاله به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تدوین شده و هر پونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع حرام بوده و موسسه هیچ گونه رضایتی درباره آن ندارد.

www.qatarairwaysholidays سرمایه گذاری در انگلستان

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان

با مبلغ 200 هزار دلار در کدام کشور انگلیسی زبان می توان سرمایه گذاری کرد و اقامت گرفت؟

audio سرمایه گذاری در انگلستان
سرمایه گذاری در انگلستان و سخن پایانی

سرمایه گذاری در انگلستان و شرایط سرمایه گذاری در این کشور مورد بررسی قرار گرفت. امروزه بسیاری از افراد در تلاش هستند تا آینده خود را با سرمایه گذاری های مناسب در محیط های سیاسی و اقتصادی تضمین نمایند، همینطور کارآفرینان در تلاش هستند تا بتوانند به بازارهای برون مرزی دست پیدا کنند و کسب و کار خود را گسترش دهند. بی شک می توان گفت کشور انگلستان یکی از کشورهای جهان است که دارای اقتصاد پایدار می باشد. انگلستان توانسته با سابقه طولانی در تجارت و تجارت بین الملل توانسته با سیاست های عادلانه و آزادنه بازرگانان و سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب نمایند. به همین جهت بر آن شدیم و پیرامون مسائل مهم راجع به سرمایه گذاری در انگلستان را به نگارش درآوریم تا راهنمای شما مخاطبین همیشگی ما باشد. در این نوشتار نرخ بیکاری در انگلستان، نرخ مالیات بر درآمد، خطر سلب مالکیت و مزایا و معایب سرمایه گذاری در انگلستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم در این نوشتار به تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما متقاضیان پاسخ دهیم. فلذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی تر می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین می توانید در انتهای این مقاله در قسمت پرسش پاسخ سوالات نظرات و سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

28 پاسخ
 1. رادمهر گفته:

  سلام بنده همسرم کارش در ایران فروش قطعات ماشین سنگین هستش چحوری میتونه اینکارشو توی انگلیس هم ادامه بده؟ و اینکه چه نوع ویزایی باید بگیره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • اسماعیلی گفته:

   با سلام
   روش های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد. امکان اخذ ویزاهای کاری برای ایرانیان وجود ندارد. برای سرمایه گذاری در انگلستان شما باید بیزنس پلن یا همان طرح تجاری قدرتمندی ارائه نمایید. سرمایه لازم 2.5 میلیون پوند می باشد و شما باید نیروی کار استخدام نمایید. اگر سرمایه کافی برای مهاجرت را دارید پیشنهاد میکنم برای سایر کشورهای اروپایی اقدام کنید که مبالغ سرمایه گذاری پایین تری نیاز دارند.

   Rating: 5
   پاسخ
 2. امیرعلی گفته:

  سلام.وقتی ویزای سرمایه گذاری با دو میلیون پوند هنوز دائمی نشده میشه عضو یه باشگاه حرفه ای ورزشی شد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. وقتی که شما ویزای ورود به انگلیس جهت اقامت رو اخذ میکنید و وارد این کشور میشید از خدمات اجتماعی هم بهره مند خواهید بود.

   پاسخ
 3. البSaeid گفته:

  درود بر شما
  براي ملاقات حضوري با اقاي دكتر چه مدت قبل بايد هماهنگ بشيم و اينگه ويزاي اتريش رو شما براي ما اخذ ميكنيد يا خودمون بايد اقدام كنيم؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   امکان برگزاری جلسه مشاوره با جناب دکتر ملک پور به صورت اسکایپ امکان پذیر است. در صوررتی که تمایل دارید با ایشان به صورت حضوری جلسه برگزار شود، امکان ارسال دعوتنامه تجاری از طرف دفتر مرکزی مؤسسه در وین فراهم می باشد و همچنین می توانید در ایام عید نوروز در ترکیه با ایشان دیدار داشته باشید. جهت اطلاع از جزئیات ارتباط با ایشان فرم درخواست مشاوره در لینک زیر را تکمیل فرمایید.
   https://officialmalekpour.com/contact

   پاسخ
 4. مهسا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  ایا می توان از طریق استارت اپ اقامت انگلیس را اخذ نمود؟ برای این موضوع چقدر بودجه نیاز است؟

  Rating: 5
  پاسخ
 5. سحر گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دکتر ملک پور عزیز
  سوال بنده این هست که آیا فرد می تواند با خرید چندین ملک در انگلیس و در واقع ایجاد کسب و کار دد این زمینه اقدام به اخذ اقامت نماید؟از نظر شما با توجه به ارزشمند بودن خرید ملک در این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی آیا می تواند راه کار مناسبی برای مهاجرت و سرمایه گذاری باشد یا کشوری دیگر با کیفیت زندگی و رفاه هم سطح انگلیس معرفی می نماید؟
  با سپاس فراوان از شما

  Rating: 5
  پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  با سلام وخسته نباشید ،با مبلغ 600میلیون میشه از طریق سرمایه گذاری به انگلیس مهاجرت کرد

  Rating: 5
  پاسخ
 7. امیر گفته:

  سلام استاد؛ میخواستم بدونم اگر کسی پناهندگی بگیره بعداً می‌تونه نوع اقامتش رو تغییر بده و اقامت سرمایه گذاری یا تحصیلی درهمون کشور یا کشوری دیگه بگیره؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. علی گفته:

  با سلام، لطفا از چگونگی اقدام به سرمایه گذاری یک ملیون پاوندی یا بیشتر خصوصا از نحوه افتتاح حساب در بریتانیا و شرایط و نحوه امکان انتقال وجه و همچنین میزان حق الوکاله موسسه در تمام مراحل بنده را مطلع فرمایید
  متشکرم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. Ali گفته:

  با سلام ، ايا براى ويزاى سرمايه گذارى پنجاه هزار پوندى و پس از ان اقدام براى اقامت دايم بايد در ايران سربازى رفته باشيم و كارت پايان خدمت داشته باشيم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 10. وحيد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  اینکه فرموده بودید ٢خانواده
  آیا باید این دو خانواده نسبتی با هم داشته باشند یا اینکه به عنوان شریک به حساب می آیند

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. هر خانواده می تواند به صورت مستقل اقدام نماید. هر یک از روش های سرمایه گذاری در انگلستان متفاوت است که شرایط آن باید مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. ما به هیچ عنوان اقدام از طریق پناهندگی را به شما توصیه نمی کنیم. شما می توانید از راه تحصیلی برای کشوری نظیر هلند اقدام نمایید اما با توجه به سرمایه شما، اقدام برای سرمایه گذاری انگلیس پرریسک خواهد بود. برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه تمامی کشورها متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  خانم ماندانا هستم با درود فراوان خیلی اتفاقی از طریق اینترنت باهاتون آشنا شدم و خوشحالم چون از طریق تلگرام به پاسخ هایی که به سوالات افراد داده بودید گوش دادم و مصمم شدم از شما راهنمایی بگیرم ۳۳ ساله هستم و لیسانس حسابداری شاخه صنعتی از دانشگاه علمی کاربردی دارم مدرک را سال ۹۴ گرفتم و بعدش مشغول به کار شدم با دو سال سابقه بیمه البته حین تحصیل و قبلش هم کار میکردم در همین زمینه منتها بیمه خویش فرما بودم دیپلم فنی و حرفه ای کامپیوتر با ۹۳۰ ساعت دارم و حسابداری با ۱۱۰۰ ساعت و بعد از گرفتن مدرک در دو زمینه سابقه کار دارم حدود ۱۳ ساله تنها زندگی میکنم و مجرد هستم و وابستگی به ایران و خانواده ندارم (منظور از این توضیح این بود که آمادگی لازم جهت شرایط سخت را دارم چون تو سن ۲۰ سالگی از صفر زندگیمو به تنهایی و بدون پشتوانه ی مالی ساختم و رویایی از کشورهای اروپایی تو ذهنم نساختم و آمادگی کارهای جنرال را برای شروع جهت مهاجرت دارم) زبان انگلیسی را دارم میخونم و نهایتا تا یکسال آینده آیلس ۶ به بالا خواهم گرفت قطعی نهایت نقدینگی ۵۰-۶۰ میلیون هستش در حال حاضر برای استرالیا جهت ویزای کار پیگیر شدم که متاسفانه امتیاز حداقل ۷۵ را لازم داره که با توجه به شرایط من امکانش نیست در حال حاضر حقیقتن تبلیغات بسیار زیاده بخصوص جهت مهاجرت و دیشب پیشنهاد شد با ۸ هزار پوند میتونی بری انگلیس و پناهندگی بگیری اما……! لطفا با توجه به شرایط موجود بفرمایید چه راهی برای من مناسبتره و چکار کنم؟ حتی اگر لازم باشه میتونم در مدت کوتاهی زبان دیگری را یاد بگیرم به شرطی مسیر روشنی در این مسیر باشه در ضمن معتقدم اگر کسی تو شرایط نابسامان ایران بتونه گلیم خودشو از آب بکشه و سربار جامعه نباشه هر جای دنیا هم که بره میتونه موفق بشه. سالهاست در حسرت ذره ای آرامش هستم به دور از هرگونه تبعیض و سیاست و زورگویی اتفاقات بد ….. بسیار سپاسگزارم از پاسخگویی و حضور سبزتون

  پاسخ
 13. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. ویزاهای سرمایه گذاری در کشور انگلستان وجود دارد که هزینه های آن بسته به شرایط مورد نظر شما متفاوت است. در صورتی که شما اقامت این کشور را از طریق سرمایه گذاری دریافت نمایید فرزند شما می تواند در این کشور مشغول به تحصیل شود. برای اخذ اطلاعات تکمیلی پیشنهاد میکنیم با دفتر ما در وین ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  سلام اقای دکتر . من میخواستم اطلاعاتی در مورد مهاجرت از طریق تمکن مالی بدست بیارم . با چقدر سرمایه میتونم بیام به کشور انگلستان و سپس در انجا اقدامات تحصیل فرزندم را مهیا کنم . دخترم الان در کلاس هشتم مشغول به تحصیل هستند . لطفا منو راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 15. mie editor2 گفته:

  با سلام. در صورت سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی یک ویزای اقامت موقت ۳ ساله اعطا می شود و پس از آن مجددا ویزای ۵ ساله به فرد تعلق می گیرد. امکان اخذ اقامت دائم انگلستان پس از ۸ سال وجود دارد. برای اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در استرالیا مقاله سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان را در سایت ما مطالعه نمایید یا با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  سلام دخترودامادمن درانگلستان هستند دخترم فوق لیسانس گرفته و دامادم حدود شش ماه دیگه دکتراشومیگیره میخواستم ببینم اگرازطریق ۵۰۰۰۰ پوند سرمایه گذاری اقدام کنند بعدازچه مدت اقامت وپاسپورت انگلستان رومیگیرن وایا سرمایه دیگری هم لازم است ارایه دهند؟ممنون

  پاسخ
 17. راضيه گفته:

  بإسلام
  برای ویزای انگلیس ٢٠٠هزار پوندی ایلتس چند لازم است؟ أیا با ایلتس ۴ و یا کمتر هم احتمال موفقیت و صدور ویزا هست

  پاسخ
Rating: 5