سرمایه گذاری در اسپانیا

سرمایه گذاری در اسپانیا در هنگام مهاجرت به اسپانیا 2018 و پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری در اسپانیا و یا ثبت شرکت در اسپانیا و یا تمکن مالی در اسپانیا و یا خریدملک در اسپانیا و در نهایت شرایط اخذ اقامت اسپانیا چگونه است ؟ شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا و یا کار در اسپانیا و قوانین سرمایه گذاری در اسپانیا چگونه است ؟ اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا هستید پیشنهاد می کنیم مطالب مندرج در این صفحه را مطالعه نمایید .

سرمایه گذاری در اسپانیا به عنوان یکی از گزینه های لوکس که در صفحات مجازی بسیار روی آن تبلیغ می شود لحاظ می گردد سرمایه گذاری در اسپانیا اگر برای شما که عالم به علم حقوق نیستید یک هدف باشد ممکن است شما را به بیراهه برده و سرمایه های مالی خود را از دست بدهید. همیشه سرمایه گذاری در اسپانیا در نگاه افرادی که حقوق بین الملل خصوصی را خوب مطالعه کردند و از اخبار روز حقوق بین المللی دنیا با خبر هستند فقط یک امر حقوقی نا پایدار به حساب می آید . به این دلیل که با تغییر قوانین کشور اسپانیا تمامی مولفه های سرمایه گذاری در اسپانیا ممکن است تغییر پیدا بکند .

خیلی از دوستان عزیزی که متقاضی سرمایه گذاری در این کشور هستند سرمایه گذاری در اسپانیا را با خرید ملک در این کشور می شناسند. خرید ملک در اسپانیا یکی از شاخه های سرمایه گذاری در این کشور به حساب می آید. جهت سرمایه گذاری در اسپانیا ممکن است نیاز به ثبت یک شرکت ، راه اندازی یک تجارت یا خرید یک شغل یا یک بیزینس نیاز داشته باشید. در حقیقت سرمایه گذاری در اسپانیا این روزها با توجه به تعداد متقاضیان سرمایه گذاری در اروپا جزء گزینه های برتر و اول می باشد اما اگر شما قوانین موجود در سایت های سفارت وکنسول این کشور همچنین سایت های مربوط به حقوق دانان این کشور را مطالعه بفرمایید یا افرادی که در حقوق بین الملل دستی دارند مشورت کنید متوجه می شوید سرمایه گذاری در یک کشوری مانند سرمایه گذاری در اسپانیا نمی تواند درست ترین کار در جهت سرمایه گذاری در اروپا برای یک شخص سرمایه گذار باشد. برای شما مثال ساده ای را بیان می کنیم.

سرمایه گذاری در اسپانیا یا بهتر است بگوییم خرید ملک در اسپانیا در سال های پیشین به یک هدف و یک کار روتین برای افرادی که سرمایه گذار بودند تبدیل شده بود، به این صورت که تقریبا هر شخصی که متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا بود حداقل یک بار این موضوع را امتحان کرده و به سمت آن حرکت کردند ، خیلی از افراد در اسپانیا ملکی خریداری نمودند اگر فرض بفرمایید قیمت آن ملک ۲۵۰ الی ۳۰۰ هزار یورو بود با کاهش قیمت مسکن به شدت در اسپانیا آن شخص سرمایه گذار در اصل قیمت مسکن خود را پایین دیده و با تنزل قیمت شدید مواجه شد لذا اداره مهاجرت و دولت اسپانیا از افراد خارجی که با خرید ملک در این کشور اقامت اخذ کرده بودند خواستار شد تا با افزایش میزان سرمایه خود همان ملک *** را بتوانند به عنوان ابزاری برای اقامت  خود حفظ نموده و هزینه مضاعف داشته باشند یا اینکه اقامت خود را به اتمام رسانده با حفظ سند آن ملک برای خود که در اصل دیگر به کار متقاضی نمی آمد بنابراین متقاضی خود را یک مال باخته می دید البته در نظام حقوق بین الملل فقط یک وکیل که عالم به علم کشور مبدا و کشور مقصد است می تواند شما را راهنمایی کند ، در ادامه در مورد طرق مختلف سرمایه گذاری در اسپانیا اشاراتی خواهیم داشت.

سرمایه گذاری در اسپانیا قوانینی هم خواهد داشت پیشنهاد می کنیم فرم های مربوطه همچنین قوانین مورد نیاز را از سایت های مربوطه که در این مقاله معرفی می کنیم استخراج نمایید . پس از مطالعه علم خود را در زمینه ی سرمایه گذاری در اسپانیا بالا برید.

سرمایه گذاری در اسپانیا یکی از گزینه های سرمایه گزاری پر طرفدار بشمار می آید، اینگونه که بسیاری از متقاضیان به دنبال اخذ اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری در اسپانیا و میزان سرمایه مورد نیاز در باب اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری می باشند. گاها به افراد پیشنهاد میشود که در اسپانیا ملکی خریداری نمایند و اقامت اخذ نمایند.در این مورد نیز به شما اطلاعاتی خواهیم داد.

سرمایه گذاری در اسپانیا اصول ندارد ولی نکات بسیار ریزی در زمینه ی سرمایه گذاری در کشور اسپانیا در سایت های دولتی این کشور و در اداره ی immigration یافته است که البته در این مقاله به آنها اشاره خواهد شد.

در صورتی که شما تقاضای سرمایه گذاری در اسپانیا دارید حتما در مورد سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰۰ یورو در اسپانیا سابقا مطالعه نمودید و در بخش خرید ملک در اسپانیا بحث اقامت اسپانیا در همین سایت نیز را هم محتملا مطالعه نموده اید.

کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در تلاش هستند تا با بیان اصول درست این مهم بتوانند کمکی به امر سرمایه گذاری در اسپانیا جهت افراد متقاضی انجام دهند، زیرا اگر یک شخص برای سرمایه گذاری در اسپانیا با تمایل بسیار زیاد, ورود به موسسات و شرکت های مدعی در انجام سرمایه گذاری در اسپانیا و کشورهای مختلف توانایی های خاصی دارند این افراد با ارائه اطلاعات غلط و بدون تجربه کافی در این مسئله فقط نیت اخذ سرمایه از شما را دارند تا اقدام به کلاهبرداری هایی نمایند. بنابراین دقت بفرمایین که پول خود را به چه کسی میسپارید! آیا نیاز هست در باب سرمایه گذاری در اسپانیا سرمایه ی خود را به یک شخص حقیقی دهید یا می توانید با استفاده از راه قانونی پول خود را به اسپانیا ارسال نمایید. آیا جهت اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری نیاز است ابتدا توسط یک سفر توریستی وارد کشور اسپانیا شده, منطقه مورد نظر شناخته و انتخاب کنید تا سرمایه گذاری در اسپانیا برای شما  امن باشد یا کافی است فقط سرمایه خود را انتقال دهید و شخص دیگری برای شما این کار را انجام دهد.

سرمایه گذاری در اسپانیا قواعد و پروسه ی مشخصی را دارد، در ابتدای امر توصیه میشود یک سفر توریستی به این کشور انجام دهید و برای  آن سفر توریستی هم اقدام به اخذ ویزای توریستی اسپانیا بکنید از مشاورین  موسسه حقوقی ملک پور که کارشناسان و مشاورین مجربی را در اختیار دارند میتوانند راه را به شما نشان داده و قوانین را تشریح بکنند زمان اقدام شما بسیار مهم است. به جهت اینکه خود امر سرمایه گذاری در اسپانیا بر فرض مثال از طریق ارائه ی ۵۰۰۰۰۰ یورو  از سمت یک شخصی که Non-EU لحاظ میشود بین ۱۰ الی ۱۵ هفته پروسه ی اداری آن طول میکشد لذا برنامه ریزی زمانی در زمینه ی سرمایه گذاری در اسپانیا مهم می باشد.

بنابراین جهت سرمایه گذاری در اسپانیا ابتدا سفری به آنجا داشته باشید. دقت نمایید که شما اگر متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا می باشید یکNIE که مخفف عبارت اسپانیایی میباشد را دارا خواهید شد که به زبان انگلیسی FIN تلفظ میشود و ترجمه آن, اختصار کد شناسایی افراد خارجی میباشد. شما باید بتوانید آن را اخذ کرده و یک سرمایه گذار و یک اسپانیایی باشید. این پروسه حقوقی خواهد بود.

سرمایه گذاری در اسپانیا  امری قانونی است و اگر شما یک سفر به آنجا داشته باشید یا یک مدرکی در آن کشور اخذ کرده باشید و تجربه ی زندگی در آن کشور را داشته باشید متوجه میشوید که این کار عمل حقوقی و درستی است که امکان پذیر است و قانون آن را تعریف کرده است اما متاسفانه در این بین پول بسیاری از متقاضیان سرمایه گذاری در اسپانیا در سال های گذشته اتلاف شده و به طور کلی جو در باب سرمایه گذاری در اسپانیا ممکن است منفی باشد. اما اگر شما در هر کشوری مثلا بخواهید امری مثل سرمایه گذاری در اسپانیا را انجام دهید یا در کشوری بخواهید سرمایه گذاری کنید اگر پای خود را جای پای قانون بگذارید و ابزار شما مواد و تبصره های قانونی باشند و خودتان حتی میتوانید مشاوره و وکیل خودتان باشید که ما در موسسه حقوقی ملک پور این را به شما پیشنهاد میدهیم جست و جو بکنید و قواعد را مشاوره شوید و یاد بگیرید حتما میتوانید این کار را درست انجام دهید به دور از هر خطر و ریسکی اینکه چطور یک NIE بگیریم وکد شناسایی افراد خارجی را اخذ بفرمایید حتما نیاز است که با یک وکیل امور حقوق مهاجرت مخصوصا وکیل سرمایه گذاری در اسپانیا صحبت بفرمایید و مشاوره شوید که در این باب موسسه حقوقی ملک پور یا افراد برجسته و حقوقدانی که با همکاری موسسه حقوقی ملک پور به شما مشاوره میدهند می توانند شما را راهنمایی نمایند. در باب اینکه جهت سرمایه گذاری در اسپانیا چه مدارکی مورد نیاز است حتما به شما اطلاعاتی را در ادامه خواهیم داد.

اما دقت بفرمایید اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا هستید و خانواده ای دارید که تمایل دارید همراه شما به اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری بپردازند این نوید را به شما میدهیم که تمامی فرزندان زیر ۱۸ سال شخص همسر متقاضی یا نامزد متقاضی می تواند جز افرادی باشد که به واسطه ی سرمایه گذاری شخص اصلی می تواند اقامت اسپانیا را دریافت کند. بعد از ۵ سال اگر روال و قوانین مربوط به اسپانیا از سمت متقاضی که از روز اول سرمایه گذاری کرده رعایت شود اقامت دائم را دریافت می کند.

افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در اسپانیا را دارند قبل از اینکه ۵۰۰٫۰۰۰ یورو وارد حساب های اسپانیا بکنند حتما باید این قواعد را مطالعه کرده تا دچار اشتباه نشوند. یکی از سوالات بسیار مهم در باب سرمایه گذاری در اسپانیا این است که آیا امکان دارد یک شخصی سرمایه گذاری در اسپانیا داشته باشد اما اجبار نباشد که تمام روز ها یا ماه های سال را در اسپانیا سپری کند؟ پاسخ مثبت است و این امکان وجود دارد اما قواعد و قوانینی وجود دارد. یک نوع سرمایه گذاری در اسپانیا است که در حقیقت ملقب به سرمایه گذاری Minimum 500000 یورو ای است و شما اگر می خواهید به راحتی به اقامت تبدیل شود و مسئله ای در پروسه ی اقامتی شما پیش نیاید این است که در هر ۱۸۰ روز ۹۰ روز در اسپانیا حضور داشته باشید. اگر شما میخواهید از اخذ اقامت خودتان مطمئن شوید پیشنهاد می شود با یک وکیل سرمایه گذاری در اسپانیا که توسط خود دولت یا اتحادیه تایید شده یا جز افراد با تجربه در بحث حقوق بین الملل شناخته شده است نظیر کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بحث وکالت را داشته باشند تا امور شما درست انجام شود. توجه داشته باشید اگر شما می خواهید برای اعضای خانواده ی خود هم اقامت اخذ بفرمایید بعد از سرمایه گذاری شما می توانید بلافاصله برای این افراد بعد از اینکه ثبت نام انجام شد اقدام کنید که این افراد درجه یک خانواده میتوانند کار کنند در اسپانیا و تحصیل کنند و بعد از ۵ سال که روال را رعایت میکنند و قانون را اجرا میکنند به اقامت کل اروپا هم برسند. حتی سفر به تمام اتحادیه اروپا برای آنها مقدور است. کمترین هزینه ای که یک وکیل اخذ میکند تا در باب سرمایه گذاری در اسپانیا با شما صحبت کند و مشاوره دهد حدودا طبق آخرین قواعد ۱۵۰۰ یورو  بابت جلسات مقدماتی مشاوره ی او می باشد. اما اگر  شما   ۵۰۰۰۰۰  یورو تمایل به سرمایه گذاری در اسپانیا دارید باید بدانید که ۱۱ تا ۱۲% هزینه های جانبی دارید از باب هزینه وکیل هزینه ی تمبر مالیات اولیه و امثالهم. پس با دقت قواعد و قوانین را مطالعه کنید حتی اگر  نیاز دارید که قواعد تکمیلی در باب سرمایه گذاری در اسپانیا را داشته باشید می توانید از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور کمک گرفته و مشاوره شوید. اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا می باشید و می خواهید مبلغ ۵۰۰۰۰۰ یورو به کشور اسپانیا انتقال دهید می توانید این مبلغ را از کشور مقصد خود که در آن زندگی میکنید انتقال دهید یا می توانید از حساب های دیگری که بین المللی هستند از کشورهای دیگری در جهان این مبلغ را به کشور اسپانیا انتقال دهید.

بطور کلی سرمایه گذاری در اسپانیا گزینه ای مناسب است اما خطر ها و ریسک هایی دارد که اگر از قانون آگاهی نداشته باشید ممکن است تمام سمایه شما از دست برود و این برای شما یک سر افکندگی ایجاد کند. بنابر این جهت اینکه از طریق امن این پروسه انجام شود حتما با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا و یا کار در اسپانیا و قوانین سرمایه گذاری در اسپانیا و یا ثبت شرکت در اسپانیا و یا تمکن مالی در اسپانیا و یا خریدملک در اسپانیا و در نهایت شرایط اخذ اقامت اسپانیا مشاوره دریافت نمایید .

و هم اکنون مشاوره تلفنی رایگان اخذ کنید ایمیل زده و سوالات خود را پاسخ بگیرید و بعد اقدام کنید. البته در ماه های گذشته افراد بسیاری متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا بودند اما پس از اخذ مشاوره از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به این نتیجه دست یافتند که جهت سرمایه گذاری در انگلستان یا کانادا، ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اروپا در کشورهایی مانند اسلواکی، فرانسه و امثالهم بپردازند. به شما نیز توصیه میشود در باب کشورهای مذکور اطلاعاتی کسب کرده تا حقیقتا آنچه که با شرایط شما سازگاری دارد را اقدام بفرمایید.

video سرمایه گذاری در اسپانیا

کجا سرمایه گذاری کنیم ؟خرید ملک و اقامت (بخش اول)

video سرمایه گذاری در اسپانیا

کجا سرمایه گذاری کنیم ؟خرید ملک و اقامت (بخش دوم)