مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک ۲۰۱۸ ، در اصل همان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه استانی نیوبرانزویک  میباشد که به نام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی کارآفرینی نیوبرانزویک هم آن را نام میبرند ، که در این مقاله میخواهیم به استان نیوبرانزویک و مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی استانی نیوبرانزویک در سال ۲۰۱۸ بپردازیم، آیا خواهان مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری در کانادا هستید؟ آیا با شهر های کشور کانادا آشنایی دارید؟ آیا می دانید شهر نیوبرانزویک چه استانی است  و دارای چه خصوصیاتی است؟ آیا از فرصتهای سرمایه گذاری در استان نیو برانزویک، کانادا  مطلعید؟ آیا می دانید با سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک ، کانادا ، می توانید سرمایه خود را از دولت باز پس بگیرید؟ آیا می دانید برای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک ، کانادا  باید چه شرایطی داشته باشید؟ آیا می دانید با سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک ،کانادا  می توانید مالیات کمتری پرداخت کنید؟

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه استانی نیوبرانزویک یکی از راههای مهاجرت به کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

audio مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوبرانزویک

وقتی شما به فکر سرمایه گذاری در خارج از کشور می افتید ،یکی از بهترین گزینه ها که در پیش روی شماست کشور کانادا است .ما برای سرمایه گذاری، استان نیوبرانزویک را به شما پیشنهاد می کنیم.در این مقاله شما از مختصر اطلاعاتی درباره سرمایه گذاری در استان نیوبرانزیک ،کانادا  مطلع می شوید و شما عزیزان می توانید با  تماس رایگان با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در ۱۲ شعبه دنیا در تماس باشید و از مشاوره رایگان راجع به سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک ، کانادا  مطلع شوید تا بتوانید بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

کانادا کشوری است که در شمال قاره آمریکای شمالی واقع شده است که از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است.مرز مشترک کانادا با ایالات متحده ،بلند ترین مرز زمینی در جهان شناخته شده است.بخشی زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای زیاد و نزدیکی به قطب شمال خالی از سکنه است.در زبان فارسی ، نام کانادا براساس تلفظ فرانسوی آن رواج یافته است.کانادا یکی از کشور های گروه هشت و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می باشد.این کشور دارای منابع غنی و صنایع پیشرفته در زمینه های خودرو سازی ، صنایع شیمیایی ، نفت ، صنایع غذایی ، چوب ، کاغذ ، صنایع معدنی ، فلزی و شیلات استو همچنین محصولات کشاورزی از جمله گندم ، دانه های روغنی ، میوه ، سبزیجات و توتون است .این کشور از نظر صنعت و فناوری ،کشوری پیشرفته است که سیستم اقتصادی آن به شدت به خصوص در بخش بازرگانی و داد و ستد به ایالات متحده وابسته است.به نحوی که باعث شده این کشور رابطه ی اقتصادی پیچیده و بلند مدتی را با این کشور داشته باشد.وابستگی این کشور به بخش منابع طبیعی گرانبهاش نیز بسیار زیاد می باشد.کشور کانادا در وضعیت اقتصادی خوبی قرار دارد و شرایط فوق العاده مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد به خصوص کسانی که در زمینه های مختلف بازرگانی و اقتصادی که در بالا به آن اشاره شد تحصیلات عالی داشته باشد یا بخواهد در یکی از همان ایالت های کانادا برای ادامه تحصیل اقدام کند و در کنار آن به سرمایه گذاری نیز بپردازد.شما عزیزان می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در تماس باشید و با این فرایند ها اقدام کنید  مشاوره رایگان می توانید برای هر دوی نیوبرانزویک بزرگترین استان ساحلی از بین سه استان ساحل شرقی کانادا و تنها استان دو زبان انگلیسی و فرانسه بر اساس قانون اساسی می باشد. شهر های این استان شامل سنت جان ، منکتان و فردریکتن است.پایتخت استان مذکور شهر فردریکتن با جمعیت حدود ۸۰۰۰۰۰ است در حالی که جمعیت استان ۷۵۰۰۰۰ نفر می باشد.

شرایطی که شهرداری شهر نیوبرانزیک برای کسانی که خواهان سرمایه گذاری در شهر نیوبرانزویک هستند به شرح زیر است ، این در حالی است که مواردی را نیز در جهت حمایت از افرادی که خواهان سرمایه گذاری در شهر نیوبرانزویک  هستند را نیز مطرح کرده است:

 

۱) شهرداری شهر نیوبرانزویک اطمینان می دهد که هزینه کسب و کار برای کسانی که خواهان سرمایه گذاری در شهر نیوبرانزویک بسیار ناچیز است. حداقل میزان دارایی ۳۰۰ هزار دلار کانادایی است.در صورتی که دولت پرونده شما را بپذیرد ، شما ۷۵ هزار دلار به عنوان سپرده برای صدور موافقت نامه می پردازید.این مبلغ برای تضمین مالی جهت شروع فعالیت های تجاری شما و یا هزینه ایی در جهت راه اندازی شرکت تجاری شخص شما می باشد.با طی کردن این مراحل (پرداخت ۷۵ هزار دلار به عنوان سپرده . یا راه اندازی شرکت تجاری) مبلغ مذکور به شما مسترد می شود.

۲)کاهش مالیات. شهرداری شهر نیوبرانزویک طی چندین سال اولیه روند کاهش مالیات را برای سرمایه گذاران پیش بینی کرده است.

۳)شهر نیوبرانزویک کانادا دارای مردمی هوشند و افراد فرهیخته و آموزش دیده در زمینه های مختلف است که می توانند به شما در راستای اهداف سرمایه گذاری شما و یا شرکت تجاری شما کمک شایانی کنند.

۴)همانگونه که قبلا به آن اشاره شد کشور کانادا از نظر موقیت بازرگانی و اقتصادی بسیار ایده الی برخوردار است و همچنین همکاری کانادا با ایالات متحده در زمینه های مختلف باعث شده که سرمایه گذاران دسترسی فوق العاده ایی به بازار گستده داشته باشند.

۵)باتوجه به اینکه کانادا دارای یک صنعت دانش شناخته شده بین المللی است ، شهرداری شهر نیوبرانزویک نیز این اطمینان را به شما می دهد که سرمایه گذاری شما نیز در موقعیت بسیار مناسب در زمینه بین المللی قرار دارد.

۶) با سرمایه گذاری در شهر نیوبرانزویک و کارکرد صادقانه، شناختی از شما در مقامات شهر نیوبرانزیک ایجاد می شود که باعث زیر ساخت اعتماد دوطرفه می شود.

۷)مقامات این اطمینان را می دهد که از کسب و کار شما در راستای تحقق اهدافتان حمایت می کند.

۸)در صورتی که شما تمرکز بیشتری بر روی ایجاد نوآوری داشته باشید ،حمایت بیشتری را به چشم خواهید دید .

۹)شاخص رشد اقتصادی قوی

شما عزیزان می توانید با مشاوره رایگان با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در راستای تنظیم تامین مالی ، آموزش منابع در تماس باشید و در رابطه با موارد بالا توضیحات بیشتری را دریافت کنید.

اکنون که شما با تمامی شرایط سرمایه گذاری در شهر نیوبرانزویک آشنایی دارید و می دانید که مقامات نیوبرانزویک چه حمایت هایی از شما در راستای این سرمایه گذاری می کند ، زمان آن فرا رسیده است تا شما نیز شرایطی را برای تحقق این روند آماده کنید.

۱)حداقل ۳ سال سابقه کاری در زمینه مدیریت یا مالکیت و مدیریت تجاری با قدرت سرمایه گذاری قابل توجه ایی در ده سال گذشته که باید کمرتبط با زمینه ایی باشد که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید.

۲)تمایل به زندگی در نیوبرانزیک و کسب و کار در شهر نیوبرانزویک داشته باشید.

۳)حداقل یک مسافرت ۵ روزه به شهر نیوبرانزیک برای تحقیق در زمینه کسب و کار و زندگی قبل از شروع روند سرمایه گذاری داشته باشید.

۴)ارائه یک طرح تجاری Business plan  برای راه اندازی یک واحد تجاری.

۵)دارائی ۳۰۰ هزار دلار کانادایی برای سرمایه گذاری.

۶)۷۵ هزار دلار سپرده برای صدور موافقت نامه استان که بعد از اجرای تعهدات به شما باز پرداخت می شود.

۷)آشنایی با زبان انگلیسی یا فرانسوی.

علاوه بر این شرایط ۵۰ امتیاز برای راحت تر شدن شرایط سرمایه گذاری در نیوبرانزویک نیاز است که روند کاری شما را سرعت می بخشد.

دریافت ۵۰ امتیاز برای آسان تر شدن مراحل سرمایه گذاری در نیوبرانزیک

۱) سن ۱۰ امتیاز (۲۱ سال تا ۵۵ سال)

۲)داشتن سابقه کاری یا تحصیلات در نیوبرانزیک ۲۵ امتیاز

۳)سابقه مدیریتی ۲۵ امتیاز

۴)تحصیلات عالی ۱۸ امتیاز

۵)آشنایی با زبان انگلیسی یا فرانسه ۱۵ امتیاز

مواردی که در بالا بیان شده مجموع امتیازات ، شرایط تححق سرمایه گذاری در نیوبرانزویک ، کانادا و شرایط حمایتی مقامات شهر نیوبرانزویک در راستای سرمایه گذاری شما عزیزان در شهر نیوبرانزویک ، کانادا مختصر توضیحاتی بود که برای شما عزیزان در قالب مقاله ای در خصوص طروق سرمایه گذاری درشهر نیوبرانزویک ، کانادا مطرح شد.شما عزیزان می توانید با تماس رایگان با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در تماس باشید و با مشاوره رایگان با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور از جزئیات و نحوه سرمایه گذاری در شهر نیوبرانزویک کانادا اطلاعات کافی و مورد نیاز خود را دریافت کرده و بهترین روش را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید تا بتوانید آینده ایی بهتر را برای خود و خانواده اتان رقم بزنید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برنامه استانی نیوبرانزویک یکی از راههای مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری در کانادا میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما در وین تماس مستقیم گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید و یا با دفاتر همکار ما در ایران مشاوره نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.