سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک 2018 ، مهاجرت به دانمارک، اخذ اقامت دائم دانمارک از طریق سرمایه گذاری را در این مقاله میخوانید. یکی از راههای اخد اقامت دائم دانمارک مهاجرت به دانمارک از طریق سرمایه گذاری در دانمارک میباشد.

همه روزه افراد زیادی با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و جویای روشهای مهاجرتی به کشورهای اسکاندیناوی ،اخذ اقامت دائم دانمارک ، سرمایه گذاری در دانمارک و.. میباشند.

دانمارک یکی از پرطرفدارترین کشورهای مورد نظر در امر مهاجرت در حوزه اسکاندیناوی در اروپاست. افراد زیادی  از اقصی نقاط دنیا خواهان مهاجرت به دانمارک ،شادترین کشور دنیا از طرق مختلف هستند.

 

اقدام برای مهاجرت یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی هر فرد است. بعد از به نتیجه رسیدن در امر مهاجرت انتخاب کشور مقصد چالش دیگری است که مستلزم مطالعه و تحقیق است.

عوامل متعددی در انتخاب کشور مد نظر دخیل هستند. از  جمله کیفیت زندگی ٬بازار کار و شرایط شغلی شرایط اجتماعی٬ امنیت ، اقتصاد و … بعد از این٬ مسئله مورد توچه دیگر شما انتخاب روش مهاجرتی است.

برای هر کشوری برنامه های مختلف و طرق مهاجرتی متفاوتی عرضه شده است که انتخاب مناسبترین روش عملا امریست دشوار . فاکتور های مختلفی در انتخاب کشور و روش مهاجرت قابل توجه است من جمله تمکن مالی فرد٬ سن ٬ سابقه  شغلی٬ مدت زمان طی شدن و به نتیجه رسیدن پرونده و … که مشورت و استفاده از دانش وکلای متخصص در این زمینه از اهمیت والای برخوردار است .

مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

چنانچه مایلید در خصوص مهاجرت به دانمارک و سرمایه گذاری در دانمارک اطلاعات بیشتری کسب نمایید با ما همراه شوید.

دانمارک یکی از شادترین و با کیفیت ترین کشورهای دنیاست و اعتبار پاسپورت دانمارکی همواره مورد توجه همه مردم دنیا بوده است.

پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ است و با کشورهای آلمان سوئد نروژ هم مرز است.

دانمارک با داشتن مدرنترین تکنولوژی های کشاورزی و سیستم حکومتی دموکراتیک و اقتصاد فراخ، همواره مورد استقبال سرمایه گذاران بوِیژه در بخش کشاورزی بوده است.

این کشور حوزه ی اسکاندیناوی موفق شده بزرگترین حجم سرمایه گذاری توجه در زمینه تولیدات دارویی در جهان را به کشور خود معطوف دارد.

از جمله روشهای سرمایه گذاری در دانمارک میتوان ثبت شرکت و کار آفرینی در دانمارک را نام برد، طبق تجربه داشتن طرح اقتصادی قوی و  مورد تایید دولت و کمک گرفتن از مشاور مالی اقتصادی در این امر میتواند مسیر سرمایه گذاری در دانمارک را برای شما هموار سازد.

از طرق سرمایه گذاری در دانمارک نیز میتوان به انتقال سرمایه به کشور دانمارک و سرمایه گذاری در بخش دولتی و یا خصوصی اشاره کرد . جهت کسب اطلاعات جامع تر میتوانید با مشاورین متخصص در امر سرمایه گذاری  در دانمارک در موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

۱۰دلیل انتخاب کشور دانمارک جهت سرمایه گذاری

۱) انتخاب امن

کشور دانمارک با رشوه خواری عملا بیگانه است، دانمارک رتبه های بالایی در شاخص شفافیت بین المللی در سالهای اخیر به دست آورده است. سطح بسیار پایین از فساد در دانمارک مکانی جذاب برای فعالیت های متعدد و کسب و کار میباشد.

۲) دسترسی به بازار سود آور

دسترسی آسان به کل اتحادیه اروپا جهت عرضه خدمات ، دانمارک از جمله ۱۰۰ میلیون نفر از ثروتمندترین مصرف کنندگان در جهان است.

 

۳) بازار کار انعطاف پذیردر دانمارک

مدل بازار دانمارکی “انعطاف و امنیت” است انعطاف پذیری بالا در استخدام و اخراج شیوه های عیر اخلاقی در برابر کارگران در دانمارک مورد توچه است. نیروی کار دانمارکی که در میان سازنده ترین کارگران در اروپا شناخته شده و هیچ محدودیتی در اعمال اضافه کار ندارد، ودولت دانمارک اجازه می دهد تا شرکت ها برای ۲۴ ساعت  در شبانه روز و ۳۶۵ روز در سال فعالیت کنند.

 

۴)  دانمارک ، استخر استعداد و انگیزه

۹۶درصد افراد در دانمارک متخصص و با انگیزه  هستند،جوانان یک برنامه آموزشی متوسطه را طی میکنند و یک سوم  مردم دانمارک مسلط به زبان انگلیسی هستند.

در واقع صحبت به زبان انگلیسی و نیم دانمارکی و آلمانی  رایج است.

 

۵) قطبی کامل

فرودگاه  کپنهاگ – کارآمد ترین فرودگاه در اروپاست – مرکز اصلی در منطقه شمال اروپا و بالتیک با ۵۷ خطوط هوایی عامل در مجموع ۱۳۲ مقصده و جابجایی هر سال حدود ۳۸۰۰۰۰ تن از باربری هوایی با کوتاهترین زمان محلی کالاهای ترانزیتی از همه فرودگاه های اروپا است.

 

۶) کسب و کار و عرضه آسان

دانمارک یکی از ساده ترین مکان ها در جهان برای انجام کسب و کار و به نوعی بانک جهانی است.

راه اندازی یک کسب و کار در یک روز و اقامت و اجازه کار صادر شده در ۵ هفته است.

۷) رهبر جهان در فناوری پاک و علوم زندگی

۳۰ درصد از برق مورد استفاده در دانمارک نیروی باد دانمارکی تولید می شود.

شرکت دانمارکی کنترل یک سوم از بازار جهانی باد و اولین بهره برداری سوخت های زیستی نسل ۲ را به صورت تجاری دارا می باشد.

دانمارک مقرون به صرفه است

۸) صرفه جویی در هزینه عملا هیچ مشارکت اجتماعی و هزینه ای برای کارکنان  ندارد  وکمترین اجاره دفتر و مالیات شرکت های بزرگ (۲۳٫۵٪ است که به ۲۲ درصد در سال ۲۰۱۶ کاهش یافته است) .

 

در اسکاندیناوی و کشورهای اتحادیه اروپا سطح حقوق و دستمزد رقابتی، به ویژه برای مدیریت بسیار مناسب است.

۹) بهترین بازار تست در جهان

نه تنها دانمارک به عنوان بهترین بازار تست در جهان ستایش میشود بلکه، آن را نیز در سطح جهانی به عنوان زیرساخت های فناوری اطلاعات با برخی از بالاترین نرخ نفوذ فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان برای موبایل، پهنای باند و رایانه های شخصی بر شمرده اند.

 

۱۰) کیفیت بالای زندگی

دانمارکی ها به طور مداوم بیرون می آیند به عنوان شادترین مردم در جهان بر شاخص شادی بین المللی و کپنهاگ در هر دو سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ معرفی شده اند.

اجازه اقامت و کار و نامزد دریافت جایزه های بین المللی و برتری در عرصه اقتصاد  باعث شده دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات رفاهی دانمارکی در این کشور فراهم گردد ، از جمله مراقبت های پزشکی و آموزش و پرورش رایگان.

سرمایه گذاری در دانمارک امری انعکاس یافته است.

دانمارک  با مشخص شدن هدف بلند پروازانه در داشتن برق به طور کامل توسط منابع تجدیدپذیر تا سال ۲۰۵۰  به عنوان مقصدی مناسب در سرمایه گذاری تعیین شده است.

همچنین دانمارک از بزرگترین صنعت حمل و نقل دریایی در جهان برخوردار است و سرمایه های زیادی را در زمینه انرژی های تجدید شونده جذب کرده است.

دانمارک ۹۹ درصد وابسته به سوخت های فسیلی خارجی بود اما امروزه به طور کامل  در بحث انرژی خودکفا شده است.

تقریبا چهل سال از سیاست انرژی متمرکز در دانمارک میگذرد پیش از  این دانمارک به بسیاری از کشورهای دیگر در استفاده از فناوری های انرژی های تجدید پذیر وابسته بود.

بدون شک انتخاب کشور دانمارک در امر سرمایه گذاری با داشتن اقتصاد قوی و استانداردترین بازار کار گزینه ای مناسب قلمداد میشود مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملکپور قادرند مناسب ترین و کامل ترین اطلاعات و خدمات را در امر سرمایه گذاری در دانمارک به شما عزیزان ارائه دهند.

در این مقاله سعی کردیم شرایط سرمایه گذاری در کشور دانمارک را خدمت شما توضیح بدهیم تا افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در کشور دانمارک هستند با مطالعه این مقاله از اخرین قوانین و شرایط سرمایه گذاری در کشور دانمارک مطلع شوند و در صورتی که تمایل دارید از اخرین قوانین سرمایه گذاری در کشور دانمارک مطلع شوید میتوانید در ساعات اداری با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در زمینه سرمایه گذاری کشور دانمارک بهره مند شوید .

Rating: 4

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 پاسخ
 1. حسین حسینی گفته:

  با سلام و احترام، ممنون از مطالب مفیدتون. بنده 44 ساله فوق لیسانس مدیریت هستم و ۱۰۰ هزار یورو سرمایه دارم. آیا با این شرایط می تونم در دانمارک سرمایه گذاری کنم؟ و آیا سرمایه گذاری در دانمارک بهتره یا دیگر کشورهای اروپایی؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   دوست عزیز سلام
   در ابتدا باید تمامی شرایط شما توسط کارشناسان ارشد به طور تخصصی بررسی گردد زیرا سرمایه گذاری بحث کاملا تخصصی می باشد و شرایط هرکشور با دیگر کشور متفاوت می باشد فلذا نیاز می باشد تمامی موارد به صورت کامل تخصصی بررسی گردد تا در نهایت بهترین کشور برای شما انتخاب شود.
   پیشنهاد میکنم با مشاورین تماس حاصل فرمایید تا شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

   پاسخ
 2. SAEID گفته:

  با سلام و خسته نباشيد
  ايا با سرمايه گذاري مبالغ بالا ميتوان زودتر از ٩ سال پاسپورت گرفت؟

  Rating: 4
  پاسخ
 3. الناز گفته:

  وقت بخير
  ميخواستم ببينم ايا امكان داره كه اقامت سه ساله از اروپا بگيرم با سرمايه گذاري كه گفتن حداقل ١٦٠٠٠ يورو ميتونم سرمايه گذاري كنم ؟ در واقع به عنوان self employer
  ممنون ميشم راهنمايي كنين

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. این مبلغ برای سرمایه گذاری بسیار کم می باشد. شما می توانید از روش های ارزان تر همچون تحصیل و کار اقدام کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. amir گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  ببخشید حداقل هزینه چقدر است برای سرمایه گزاری!
  با 500 میلیون میشود اقامت دائم برای یک خانواده 4 نفره به دست آورد؟
  سپاس فراوان

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

   همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. مهدیه نجف نژاد گفته:

  سلام.خسته نباشین.
  میخواستم بپرسم چه مقدار پول لازم هست تا بتونم برم دانمارک و بعد اون اقامت دائم بگیرم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بسته به روش مهاجرت متفاوت است و شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ