سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک

سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک

سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک کانادا  –   شرایط سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک کانادا ۲۰۱۸ ، هزینه های سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک ، اخذ اقامت کانادا با سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک را بررسی خواهیم نمود .

سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک کانادا می تواند موضوعی باشد که بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال آن هستند . شرایطی که برای سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک کانادا وجود دارد  و همچنین اخذ اقامت یا تابعیت در ایالت نیوبرانزویک کانادا از طریق سرمایه گذاری مسئله ای است که ما در این مقاله سعی داریم به آنها بپردازیم. با توجه به منابع سرشار طبیعی که در ایالت نیوبرانزویک کانادا وجود دارد سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری و یا اخذ اقامت یا تابعیت در ایالت نیوبرانزویک کانادا ترغیب می نماید. شما می توانید برای اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در  سایر ایالت های کانادا و همچنین سایر کشورهای جهان به سایت حقوقی و مهاجرتی  ملک پور مراجعه کرده و از مشاوره های مشاورین متخصص ما بهره مند گردید .

 

آیا قصد سرمایه گذاری در ایالات کانادا را دارید؟ سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک کانادا دارای چه شرایطی است؟آیا سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک کانادا می تواند موفقیت آمیز باشد؟آیا سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک کانادا منجر به اقامت یا تابعیت می شود؟

ممکن است شما سوالات زیاد دیگری در مورد سرمایه گذاری در سایر ایالت های کانادا و  کشورهای جهان داشته باشید که می توانید با مراجعه به سایت حقوقی ومهاجرتی  ملک پور و یا دریافت مشاوره  از مشاورین متخصص ما به تمامی سوالات خود پاسخ دهید.

 

ایالت نیو برانزویک کانادا ( New Brunswick) جزء یکی از سه استان دریایی کشور کانادا است که دارای دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی است . ایالت نیو برانزویک در نتیجه ی بخش هایی از مستعمرات انگلیس به وجود آمده است که فردریکتون fredricton پایتخت استانی این ایالت  به شمار می رود. قبل از ورود به شرایط سرمایه گذاری و نحوه مهاجرت به ایالت نیوبرانزویک لازم است در مورد اقتصاد این ایالت مطالبی گفته شود تا اشخاصی که قصد سرمایه گذاری دارند از زمینه های اقتصادی این ایالت مطلع باشند .

از بخش های اصلی اقتصاد ایالت نیوبرانزویک منابع طبیعی سرشاری است که در این ایالت وجود دارد . و با توجه به پوشیدگی انبوه جنگل در این ایالت صادرات چوب از اصلی ترین صادرات نیوبرانزویک می باشد همچنین در زمینه ی کاغذ سازی ، صنایع غذایی ، نوشیدنی ، مراقبت های بهداشتی ، فلز کاری ، تجهیزات حمل و نقل نیز فعالیت می نماید.شهر saint john  شهری است که از مراکز اصلی صنعتی در ایالت نیوبرانزویک محسوب می شود.

اقتصاد روستایی ایالت نیوبرانزویک نیز مبتنی بر بخش های معدن ، ماهیگیری ، کشاورزی ،و جنگل است. که با توجه به اینکه دسترسی به دریا وجود دارد غذاهای دریایی نیز از فعالیت های اقتصادی ایالت نیوبرانزویک محسوب می شود.

در ایالت نیوبرانزویک به دلیل منابع سرشاری که وجود دارد فرصت های نامحدودی برای سرمایه گذاری درایالت نیوبرانزویک می توان یافت .همچنین کیفیت بالای زندگی و مالیات اندکی که  بر درآمد شرکت در ایالت وجود دارد سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک را تبدیل به یک فرصت برای اشخاصی که می خواهند سرمایه گذاری نمایند می نماید.

برای اینکه بتوان از طریق سرمایه گذاری  به ایالت نیوبرانزویک مهاجرت نمود چه فرآیندی باید طی شود ؟ و چه شرایطی لازم است وجود داشته باشد؟ که در این بخش می خواهیم به این مسئله بپردازیم .

چرا در ایالت نیوبرانزویک کانادا سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه گذاری در این ایالت دلایل زیادی دارد که ما در این مقاله به۱۰ مورد اشاره می کنیم

۱-زندگی با کیفیت بالا

۲-کسب وکار با هزینه های کم

۳-سطح مالیاتی پایین

۴-کارگران و کارمندان به خوبی آموزش دیده

۵-دسترسی به بازار گسترده

۶-تعهدما به کسب وکار وحمایت از کسب وکار ما

۷-صنعت بین المللی شناخته شده

۸-تمرکز بر نوآوری

۹-زیر ساخت های اعتماد

۱۰-شاخص رشد بر اقتصاد قوی

در ادامه باید اضافه کرد که ایالت نیوبرانزویک کانادا دارای تعداد زیادی از شرکت هاو ارگان های سازمانی است که می توانند با ارائه اطلاعات مفید شما را در کسب وکارتان راهنمایی کنند

 

به طور کلی چند شرایط اصلی برای سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک وجود دارد که موسسه ی حقوقی ملک پور در این مقاله سعی بر  این دارد که برای شما هموطنان عزیز این شرایط را به طور تفصیل توضیح دهد:

 

شرایط  کلی سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک
سن بین ۲۲ تا ۵۵ سال      اززمانی که درخواست اقامت دائم داده می شود
داشتن حداقل تحصیلات  دیپلم
مدرک زبان   ( آیلتس یا تافل)    برای مدت دو سال معتبر می باشد
تجربه مدیریتی  مرتبط با موضوع سرمایه گذاری حداقل ۳ سال از ۵ سال اخیر را داشته باشد
درک درست و دانش  از محیط کسب و کار در طول سفر تجارتی به نیوبرانزویک به دست بیاورد
business plan که باید توسط اداره مربوطه ایالت تایید شود
 حداقل ۳۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا ، دارایی خالص شخصی بدون کمک دیگران برای شروع تجارت و حمایت مالی از خانواده بیش از دوسال که این مبلغ بستگی به موضوع سرمایه گذاری نیزخواهد داشت
ارسال تمام مدارک و اسناد مورد نیاز
 توافقنامه سپرده گذاری مشروط قابل استرداد به مبلغ ۷۵٫۰۰۰دلار کانادا قبل از درخواست  که شرایط فرد را برای سرمایه گذاری در نیوبرانزویک بیان می دارد که کپی مدرک آن  باید ارسال شود
کسب حداقل ۵۰ امتیاز از ارزیابی که شامل سن،تحصیلات،تجربه تجارتی،مهارت زبان، و انطباق پذیری می شود

 

همانطور که گفته شد یکی از شرایطی که لازم است وجود داشته باشد کسب حداقل ۵۰ امتیاز در این ارزیابی می باشد که در زیر توضیح داده می شود

 

 • سن

 

سن              ۲۴-۲۲                                                        ۵۵-۲۵
امتیاز                ۵                                                        ۱۰
 

۲-زبان

حداکثر امتیاز ۱۵: افراد می توانند در این قسمت تا سقف ۱۵ امتیاز کسب نمایند که به دلیل اینکه زبان این ایالت انگلیسی می باشد به راحتی می توانند این امتیاز را کسب کنند .

 

سطح توانایی انگلیسی فرانسوی
پیشرفته تسلط بر زبان با عدم دقت در برخی موارد ۹ ۹
متوسط                    سخن گفتن موثر با وجود برخی اشتباهات وسوء تفاهم ها ۷ ۷
پایه                    توانایی نسبی در سخن گفتن ۴ ۴

 

۳-تحصیلات

حداکثر امتیاز ۱۸: افراد می توانند در این قسمت تا ۱۸ امتیاز کسب نمایند.

 

سطح امتیاز
دیپلم مقطع پایان دوره دبیرستان و قبل از دانشگاه ۱۰
لیسانس این قسمت شامل مقطع لیسانس و فوق دیپلم نیز می شود ۱۵
فوق لیسانس

PHD

مقطع بعد از دوره لیسانس و دکتری ۱۸

۴-سازگاری

۵-سوابق مدیریت

 

برندهای موجود در نیوبرانزویک کانادا

جالب است بدانید که در ایالت نیوبرانزویک کشور کانادا در حال حاضر انتخاب طبیعی برای بسیاری از شرکت های مانند زیراکس،salesforse،آی بی ام،pattison گروه،مک کین مواد غذایی،TDبیمه،آکسفورد مواد غذایی منجمد،CORMERو بسیاری دیگر

با توجه به سطح تحصیلات فرد و سن فرد و میزان زبان و دیگر شرایطی که اعلام شد و با توجه به اینکه سرمایه گذاری نیو برانزویک کشور کانادا بر اساس سیستم امتیازبندی یا PBS می باشد  افراد می توانند در صورت کسب پنجاه امتیاز به اخذ ویزای سرمایه گذاری اقدام نمایند .موسسه ی حقوقی ملک پور به شما عزیزان در امر مشاوره سرمایه گذاری و دیگر راههای موجود برای مهاجرت به کانادا کمک می نماید.

در نهایت پیشنهاد می نمائیم به منظور کسب اطلاعات کامل تر با وکلا و مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمائید تا مشاورن ما شما را در مسیر صحیح مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری ایالت نیوبرانزویک هدایت و راهنمائی نمایند.

 

3 پاسخ
 1. ساناز گفته:

  با درود
  ۱-کسی که واجد شرایط است از زمان اقدام تا رفتن به کانادا و شروع کار چقدر زمان میبرد؟۲- چگونه فرد میتواند اسپانسر افراد خانواده مثلا فرزندان بالای ۲۲ سال شود؟۳-مبلغ ۳۰۰۰۰۰ دلار که گفتید آیا باید پول نقد باش یا منظور کلیه دارایی فرد است؟۴-حداقل سرمایه که باید برای شروع کار آورد چقدر است؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.