سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان

آیا می دانید سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان در سال 2018 برای ایرانیان نیز  امکانپذیر است، آیا شما برای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان اطلاعاتی دارید؟ آیا شرایط اقدام برای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان را دارا هستید؟ آیا سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان به اخذ اقامت منجر می گردد؟ آیا شما چنانچه برای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان اقدام نمایید می توانید اقامت همراهان خود را نیز دریافت نمایید؟ آیا به مجارستان سفر داشته اید؟ آیا با وکیل مهاجرت و یا مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت به مجارستان و سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان تماس داشته اید؟ آیا می دانید شما می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور  برای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان مشاوره نمایید و از مشاوره مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید..

 

سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان برای ایرانیان نیز امکان پذیر است و شرایط و مراحل خاص خود را دارد مشاوران موسسه حقوقی ملک پور برای ارایه خدمات مشاوره به شما عزیزان در خصوص سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان مهارت لازم را دارا می باشند و در این مسیر شما را راهنمایی می نمایند. تنها با یک تماس با موسسه حقوقی ملک پور میتوانید اطلاعات لازم برای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان را کسب کنید.

 

با توجه به اینکه در سراسر اروپا و به خصوص کشورهای اروپای غربی و شمالی ، شرایط نابه سامان اقتصادی حاکم است ،میتوان گفت یکی‌ از اهداف و مقاصد اصلی سرما‌یه گذاران خارجی ، مهاجرت و انجام سرمایه گذاری مستقیم در کشور مجارستان می‌باشد .(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوقی داخلی و بین المللی) می باشد.

 

افرادی که قصد مهاجرت به مجارستان را دارند ،می توانند از طریق سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان این کار را انجام دهند . اولین قدم برای شروع سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان ثبت شرکت می باشد . از فواید مهاجرت به کشور مجارستان می توان به این مورد  اشاره کرد که  دارای یکی‌ از بهترین قوانین مالیاتی است ، به نحوی که درصد مالیات پرداختی از سود شرکت  بسیار کم و در بسیاری مواقع ۱۰%می‌باشد .در واقع صاحبان شرکت میتوانند از تمامی هزینه‌های موجود شرکت استفاده کرده و در واقع مالیات کمتری پرداخت نمایند . از دیگر مزایای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان ، میتوان به شرایط دوستانه و آرامی اشاره کرد که دولت برای سرمایه گذاران در خارج از کشور مجارستان‌ ایجاد نموده است . متقاضیان می توانند در کشور مجارستان با مالکیت صد در صد  و بدون نیاز به داشتن شریک محلی  به سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان بپردازند و به بازارهای اروپا دسترسی یابند .

 

با سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان می توانید پس ازگذشت ۳ سال فعالیت تجاری و حضور در این کشور ، درخواست اقامت دائم کنید و پس از ۵ سال برای اخذ پاسپورت اقدام فرمایید . امکان اقامت و اخذ پاسپورت برای تمامی اعضای خانواده  شخص سرمایه گذار در کشور مجارستان  وجود دارد .سرمایه گذاران در کشور مجارستان می توانند با داشتن اقامت کاری ، در کشورهای محدوده شنگن تردد نموده و بدون هیچ گونه محدودیتی برای انجام فعالیت های اقتصادی و حتی خرید ملک اقدام نمایند .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین )در باب سرمایه گذاری مجارستان

audio سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان

برای دریافت کردن  اقامت کشور مجارستان شما می توانید از طریق ثبت شرکت در مجارستان توسط موسسه حقوقی ملک پور  اقدام کنید که این روش یکی از اسان ترین و سریعترین راه های ممکن برای مهاجرت به مجارستان می باشد. مجارستان کشوری در قلب اروپا ی مرکزی است که پایتخت ن بوداپست است. در پایان قرن نوزدهم با ادغام سه شهر  بودا پست و اوبودا شهر بودا پست شکل گرفت. مجارستان از نوزده شهرستان  تشکیل شده است . بوداپست متعلق به هیچ شهرستانی نیست و مستقل است .شهرهای مهم مجارستان شامل دبرسن، میشکولتس، سگد، پچ و گیور هستند.

مجارستان از شمال با اسلواکی ، از شرق با اوکراین و رومانی و  از جنوب با صربستان و کرواسی و همچنین  از جنوب غربی با اسلوونی و از غرب با اتریش هم مرز است . مجارستان اقتصاد پردرآمدی دارد . از این رو تعداد متقاضیان ثبت شرکت در مجارستان بسیار زیاد است و از تمام نقاط دنیا میتوان  برای ثبت شرکت در مجارستان متقاضیان اقدام خواهند کرد. درآمد سرانه کشور مجارستان نزدیک به دو سوم میانگین ۲۵ کشور اروپا است .  پس ثبت شرکت در مجارستان ریسک کمتری دارد . بیش از ۸۰٪ از تولید ناخالص داخلی کشور مجارستان  مربوط به بخش خصوصی می باشد . مالکیت خارجی و سرمایه گذاری در شرکت های مجازی با مجموع سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ارزش بیش از ۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ یورو شایع ومتداول شده است. مشاوران بین المللی موسسه حقوقی ملک پور می توانند به شما در راه سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان کمک نماید. از طریق سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان شما میتوانید اقامت دائم  این کشور را دریافت کنید.

مزایای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی در مجارستان

 • مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)در کشور مجارستان.
 • دسترسی به بازارهای اروپا ( دسترسی به بیش از ۵۰۰ میلیون نفر و دومین بازار ثروتمند دنیا).
 • واردات و صادرات .
 • دسترسی به تمام نواحی اروپای شنگن برای مسافرت ، تجارت و اقامت طولانی مدت در کشور های عضو شنگن .
 • امکان درخواست اقامت دائم پس از گذشت ۳ سال .
 • امکان درخواست پاسپورت عد از گذشت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم .
 • امکان اخذ ویزا برای تمامی نقاط دنیا .
 • اقامت شنگن (برای تمامی اعضای خانواده).
 • اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر شرکت و کارفرما در کشور مجارستان .
 • افتتاح حساب شرکتی و شخصی .
 • مبادلات بانکی آنلاین، کارتهای اعتباری، انواع تسهیلات و خطوط اعتباری جهانی .
 • استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی .
 • قوانین تجاری و گمرک آزاد در داخل اتحادیه اروپا .
 • ۱۰ درصد مالیات بر درآمد شرکت .
 • انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه کاری .
 • هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت در کشور مجارستان.

 

شما به عنوان یک سرمایه گذار این حق را دارید که بدانید سرمایه خود را به چه صورت و با چه روشی سرمایه گذاری می کنید. ما در موسسه حقوقی ملک پور کاملا به این حق شما احترام می گذاریم و روش بسیار ساده و مناسب را به شما پیشنهاد می کنیم .  موسسه حقوقی ملک پور شما را راهنمایی نموده تا به نتیجه مطلوب دست یابید . موسسه حقوقی ملک پور با آموزش و جذب مشاوران مجرب تمام تلاش خود را برای ارایه مشاوره صحیح به متقاضیان می نماید تا رضایت شما را کسب و راه رسیدن به اهدافتان را میسرو آسان سازد. شما می توانید با یک  مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری در  موسسه حقوقی ملک پور از مشاوره مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید.

ما در موسسه حقوقی ملک پور و تمامی دفاتر همکار  در ایران و خارج از کشور همواره در  امر  مشاوره حقوقی بین المللی گام برمیداریم و مانند همیشه در کنار شما عزیزان خواهیم بود و شما را در زمینه تمامی مسائل و قوانین سرمایه گذاری ،ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان و مهاجرت به مجارستان راهنمایی و مشاوره خواهد نمود ، هم اکنون نیز وکلا و مشاورین متخصص  موسسه ملک پور آماده پاسخگویی به هر سوال و ابهامی در ارتباط با مطالب ارائه شدۀ فوق میباشند. لذا  همچنین اگر سوالی در ذهن شما ایجاد شده است که  نیازمند مشاوره تخصصی میباشید می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور  در تمامی دفاتر همکار موسسه در سراسر جهان تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی کسب نمایید.

4 پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله شما می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را در مورد این کشور با کارشناسان ما مطرح کنید.

   پاسخ
 1. سولماز گفته:

  سلام خدمت اقای ملک چور.ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار میدهید.برای ثبت شرکت در مجارستان چقدر سرمایه لازم است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. پاسخ خود را می توانید در متن مقاله مربوطه جستجو نمایید. با تشکر از دقت نظر شما

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.