سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه

شرایط سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کار آفرینی در فرانسه 2018 به چه صورتی است؟ چگونه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توان مهاجرت به فرانسه نمود و اقامت کشور فرانسه را دریافت کرد؟

کشور فرانسه از لحاظ اقتصادی در اتحادیه اروپا بعد از آلمان جایگاه دوم را دارد و از لحاظ تولید ناخالص داخلی، ششمین قدرت اقتصادی جهان است.

همانطور که مستحضر هستید بسیاری از هموطنان عزیزمان از وکیل مهاجرت درخواست اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی مانند فرانسه را دارند. برخی از کشورهای اتحادیه ی اروپا شرایطی را مهیا کردند که فرد متقاضی از سایر کشورها بتواند با وارد کردن سرمایه ای چشمگیر به کشور مورد نظر و ایجاد شغل و کسب و کار برای اتباع آن کشور اقامت آن کشور را اخذ نماید. کشور فرانسه از جمله کشورهایی است که چنین شرایطی را برای مهاجرین مهیا نموده است تا از طریق سرمایه گذاری بتوانند اقامت فرانسه را اخذ نمایند.

موسسه حقوقی مشاوره ای ملک پور امروزه یکی از معتبرترین موسسات حقوقی در امور مشاوره ی مهاجرتی است که با داشتن سالها تجربه، با کادری مجرب از مشاورین و وکلای متخصص در امر مهاجرت، مهاجرت  به کشور فرانسه را برای شما هموار خواهد نمود. البته سرمایه گذاری، تاسیس شرکت در فرانسه یا خرید تجارت یکی از انواع راه های اخذ اقامت فرانسه میباشد. شما میتوانید درخصوص مشاوره ی تجارت در اروپا و امور مهاجرتی در فرانسه و سایر کشورهای برتر دنیا با وکلا و حقوق دانان ما تماس حاصل فرمایید .

 • اخذ اقامت در فرانسه از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری یکی از راه های ورود به فرانسه و اخذ اقامت این کشور زیبا است. دولت فرانسه برای اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه دارند، شرایطی را فراهم کرده که متقاضیان می توانند از طریق خرید یک شغل و راه انداختن یک واحد صنفی ،در کشور فرانسه سرمایه گذاری کرده و اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود اخذ نمایند. در کشور فرانسه شما مستقیم با شغل خود در ارتباط هستید؛ این در حالی است که در برخی از کشورها شرایط سرمایه گذاری به نحوی است که متقاضی به طور مستقیم نمی تواند در شغل و واحد صنفی خود دخل و تصرف نماید.

متقاضیان  اخذ ویزای سرمایه گذاری کشور فرانسه ، باید به این نکته توجه داشته باشند که حتما وکلایی را برای ارائه ی پرونده مهاجرتی خود به فرانسه انتخاب نمایند که حائزشناخت و آگاهی کاملی در خصوص نحوه اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه باشد.

اگر شما در کشور فرانسه مغازه ای خریداری کرده و تجارتی را راه اندازی کنید، کشور فرانسه یک ویزای یک ساله برای شما صادر خواهد کرد. این ویزا برای  مدت  ۵ سال است که سالانه تمدید می شود . پس از گذشت این دوره ی ۵ ساله اقامت ده ساله سرمایه گذاری دریافت می کنید؛ که این اقامت به اقامت دائم تبدیل خواهد شد.

همانطور که می دانید بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که در کشور های اروپایی برای شما می توانند ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند؛ در صورتی که اخذ ویزای سرمایه گذاری، امریست کاملا حقوقی که باید تحت نظر یک وکیل انجام شود . جهت اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری بایستی با وکیلی مشورت کنید که به راحتی در کمترین زمان  ممکن بتواند برای شما  اقامت فرانسه را اخذ نماید. البته لازم به ذکر است که این پروسه راحت وآسان نیست و نیاز به دانش تجاری و تخصص مقتضی دارد . اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری قوانین خاصی دارد که اگر وکیل شما آگاهی کامل از قوانین و شرایط مهاجرت به فرانسه نداشته باشد این برنامه به شکست می انجامد.

مراحلی که بایستی جهت اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری صورت پذیرد:

 • درخواست ویزای کوتاه مدت از دولت فرانسه
 • پس از اخذ ویزا و ورود به خاک فرانسه به فرد متقاضی تعدادی مغازه و شغل معرفی خواهد شد و برای او یک حساب بانکی افتتاح می گردد.
 • پس از طی این مراحل متقاضی به ایران بازگشته و در خواست ویزای بلند مدت (۶ماهه) می نماید.
 • متقاضی از ایران به حساب فرانسه خود پول واریز میکند.
 • پس از اخذ ویزای ۶ ماهه، متقاضی به فرانسه آمده و قولنامه ای را امضا می کند؛ برای او درخواست اقامت یکساله می دهیم و رسید درخواست اقامت او را از اداره پلیس گرفته و به او تحویل می دهیم.
 • پس از دریافت رسید از اداره پلیس فرانسه ،شرکتی تاسیس می گردد و متقاضی businessیا تجارت خود را در فرانسه شروع می کند.
 • جهت اخذ اقامت یکساله در فرانسه، پس از تاسیس شرکت، مدارک لازم را به اداره پلیس فرانسه ارائه می دهیم.
 • بایستی به مدت ۵ سال اقامت تمدید شود تا در نهایت اقامت ۱۰ ساله اخذ گردد.

در تمام این مدت شرکت همراه و همکار ما در کشور فرانسه به شما در خصوص  امور مالی خدمات ارائه خواهد داد.

در بیانی کلی تر اینگونه می توان اذعان داشت که شرایط سرمایه گذاری در کشور فرانسه نسبت به سایر کشورها به دلایل مطروحه ی ذیل بهتر است:

 • متقاضی ابتدا شغل مورد نظر خود را انتخاب و از نزدیک رویت می نماید.
 • مبلغ واریزی به حساب خود فرد واریز می شود.
 • پول در اختیار دولت block نمی ماند.
 • شغل مورد نظر توسط خود فرد اداره می شود.

(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

ثبت شرکت در فرانسه

بر اساس مطالعات انجام شده در سال ۲۰۱۱، فرانسه یازدهمین تأمین‌کننده سفارش‌های خارجی ایران بوده و ایران چهل و دومین طرف مبادلات بازرگانی فرانسه در جهان می باشد. با این اوصاف فرانسه از جمله کشور های اروپایی است که مبادلات تجاری زیادی با کشور ایران در زمینه های مختلف دارد. بنابراین شما از طریق ثبت شرکت در فرانسه راه های زیادی برای گسترش فعالیت های تجاری خود در اتحادیه اروپا خواهید داشت.

با کمک موسسسه حقوقی ملک پور شعبه ای از شرکت خود را در یکی از بهترین شهرهای فرانسه مانند پاریس ثبت نموده و ازین طریق ویزای اقامت یکساله این کشور را به دست آورید. بعد از گذشت ۵ سال کارت اقامت ۵ ساله ان کشور را به دست آورده و در نهایت تابعیت کشور فرانسه را اخذ نمایید.

اما باید به این نکته توجه داشت که یکی از مهمترین شرایط برای ثبت شرکت در فرانسه, داشتن یک شرکت ثبت شده در ایران است. این بدین معناست که شما می توانید ادامه فعالیت های تجاری خود را در فرانسه انجام دهید.

با دریافت ویزای یکساله فرانسه ،شما ویزای شنگن دارید؛ که ازین طریق میتوانید نه تنها در کل اتحادیه اروپا به راحتی تردد داشته باشید؛ بلکه از مزایای قوانین گمرکی داخی اتحادیه اروپا بهره مند خواهید گشت.

 

مزایایی اخذ ویزای business فرانسه

 

 • از طریق این نوع ویزا از حق تحصیل رایگان در این کشور برخوردار خواهید شد. این در صورتی است که اگر شما می خواستید از طریق اخذ ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید، شانس زیادی برای اخذ این ویزا نداشتید.
 • با این ویزا شما میتوانید در صورت تاهل به همراه همسر و فرزند خود وارد این کشور شوید.
 • برخلاف ویزای سرمایه گذاری در این مورد نیازی نیست که شما هزینه ای را وارد این کشور نمایید؛ تنها داشتن شرکتی در ایران کفایت میکند.
 • برخورداری از حق کار کردن در این کشور ؛ در واقع شما از تمامی حقوق قانونی در طول مدت اقامت خود در این کشور برخوردار می باشید.

امروزه شما بدون کمک حسابدار و حقوق دان زبده نمی توانید در کشورهای بزرگ دنیا تجارت کنید و دیگر تجارت امری سنتی نیست؛ شما میتوانید در خصوص تجارت در اروپا و امور مهاجرتی در فرانسه و سایر کشورهای برتر دنیا با وکلا و حقوق دانان ما در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید .با مشاورین و وکلای ما تماس بگیرید و سوالات خود رادر باب سرمایه گذاری و ثبت شرکت و کارآفرینی در فرانسه  به صورت رایگان مطرح نمایید. موسسه ی حقوقی مشاوره ای ملک پور با داشتن مشاورین مجرب و متخصص در امر مشاوره ی مهاجرت همواره همراه شما هموطنان عزیز خواهد بود تا بهترین راه را برای مهاجرت خود به کشور مطلوبتان انتخاب نمایید.

1 پاسخ
 1. mie editor2 گفته:

  سلام درمورد اقامت با تمکن مالی فرانسه لطف میکنید راهنمایی فرمائید متشکرم
  راهنمایی شما بهترین بوده وصادقانه میباشد
  ممنونم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.