راه های مهاجرت به کانادا و بررسی شرایط مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت مفصل و علمی بررسی و تشریح خواهیم نمود و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راه های مهاجرت به کانادا را به عرض شما بزرگواران خواهیم رساند. سوالات زیادی در رابطه با روش های مهاجرت به کانادا از کارشناسان مؤسسه MIE پرسیده می شوند. معمولا متقاضیان تمایل دارند بدانند که راه های مهاجرت به کانادا کدامند؟ و چگونه می توان بهترین مسیر را برای اخذ اقامت کانادا انتخاب نمود؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد. راه های مهاجرت به کانادا متعدد است، اما به طور کلی اکثر آن ها را می توان در 6 دسته بندی قرار داد. راه هایی همچون سرمایه گذاری در کانادا، تحصیل در کانادا، کار در کانادا و راه های دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود. به هر جهت در امر مهاجرت باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید. پیشنهاد می گردد که در ابتدای امر قبل از مطالعه کامل مقاله پیش رو، ویدیو و فایل صوتی موجود در این صفحه را که توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و مطالب ارزنده ای را در خصوص راه های مهاجرت به کانادا تشریح نموده اند به صورت رایگان مشاهده نمایید. همچنین می توانید از طریق تماس با دفاتر موسسه ملک پور (MIE اتریش) از مشاوره رایگان تلفنی در باب راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

راه های مهاجرت به کانادا 1 راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی

کانادا از جمله بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت طبق آمار جهانی به شمار می رود و ساله افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می نمایند. کشور کانادا در آمریکای شمالی و در همجواری آمریکا واقع شده است. کانادا کشوری سردسیر است و اکثر مردم آن در بخش جنوبی و خوش آب و هوای این کشور در نزدیکی خاک آمریکا زندگی می کنند. کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. مساحت کانادا کیلومتر مربع و جمعیت آن 35،675،834  نفر می باشد. پایتخت این کشور اتاوا است و مهمترین شهرهای آن تورنتو، مونترال و ونکوور هستند. زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پولی آن دلار کانادا است. کانادا 10 امین کشور دارای بالاترین شاخص میزان رضایت از زندگی در جهان است. جامعه مهاجر پذیر کانادا، دانشگاه ها و مدارس تراز اول، امنیت اجتماعی، موقعیت شغلی فراوان و رفاه اجتماعی در این کشور، سبب محبوب آن در بین مهاجرین است. 

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 1 راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

در این ویدئو خواهید آموخت:

برنامه های استانی مهاجرتی کانادا کدامند.

روش های اخذ اقامت موقت و دائم کانادا.

معرفی روش های اقامت از طریق کار در کانادا.

شرایط اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در کانادا.

فایل صوتی این ویدئو

audio راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

راه های مهاجرت به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا را می توان در 6 دسته بندی اصلی قرار داد. این دسته بندی شامل مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد در خاک کانادا، ازدواج با تبعه کانادا و پناهندگی می باشد.قوانین مهاجرت به کانادا در هر کدام از این دسته بندی ها متفاوت است. شما برای انتخاب روش مناسب خود ابتدا باید اصول این روش ها را بشناسید و سپس با توجه به شرایط خود بهترین روش را انتخاب نمایید. در ادامه این مقاله به بررسی راه های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت و شما را با تمامی روش های اخذ اقامت کانادا آشنا خواهیم کرد. 

شرایط مهاجرت به کانادا

مسلما شما برای مهاجرت به کانادا باید شرایط خاصی داشته باشید. برای اقدام از طریق هر یک از روش هایی که در ادامه بررسی می شود، شرایطی مورد نیاز است که بسته به نوع روش متفاوت است. از مهم ترین فاکتورهایی که برای مهاجرت به کانادا دارای اهمیت است می توان به سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان انگلیسی، سابقه کار و میزان سرمایه اشاره کرد. برخی از این فاکتور در بعضی از روش ها بسیار مهم هستند و در برخی دیگر نیز اهمیتی ندارند. به عنوان مثال سن شما برای تحصیل در کانادا بسیار مهم است، به صورتی که هر چه از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی شما کمتر گذشته باشد، شانس بالاتری برای دریافت ویزای کانادا خواهید داشت؛ از سوی دیگر فاکتور سن در روش سرمایه گذاری اهمیت کمتری پیدا می کند. یا اینکه شما برای سرمایه گذاری در کانادا به سرمایه ای حدود 100 تا 300 هزار دلار کانادا نیاز دارید، در حالی که در روشی مانند تحصیل ممکن است به سرمایه ای بین 10 تا 20 هزار دلار کانادا نیاز داشته باشید. در ادامه این مبحث شرایط مهاجرت به کانادا از طریق همه روش ها با جزئیات بیشتری بررسی خواهد شد. 

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب راه های مهاجرت به کانادا-فایل اول

video راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

در این ویدئو خواهید آموخت:

نحوه مهاجرت به کانادا از طرق قانونی.

معرفی روش اخذ اقامت از طریق تولد در کانادا.

اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در برخی استان های کانادا.

شرایط کلی روش کار و سرمایه گذاری .

معرفی کلی روش PGWP یا اقامت پس از تحصیل.

فایل صوتی این ویدئو

audio راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا-فایل دوم

video راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار

کسب اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر یا اکسپرس انتری، یکی از بهترین راههای مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا می باشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق می گیرد. این سیستم بر اساس  point base system یا امتیازبندی می باشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد در بر دارد. فرد برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد. مرحله اول که به نام (pool)شناخته می شود، شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید. در این مرحله امتیازها به سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان انگلیسی، مدرک زبان دوم، داشتن آشنای درجه یک در کشور کانادا و… تعلق می گیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد  Poolمی شوید. در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار می گیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت می کند. البته پروسه این امر حداقل ۶ تا ۱۸ماه طول می کشد.

امتیاز مورد نیاز در این مرحله 460 از 1200 امتیاز است که متقاضی در صورت کسب آن می تواند موفق به اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر شود. بد نیست بدانید که قبل از شروع پروسه اسکیل ورکر می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی مهاجرت کانادا در قسمت ابزارCRS TOOL  امتیازات اولیه خود را بررسی نمایید تا متوجه شوید که آیا واجد شرایط برای پروسه کاری کانادا می باشید یا خیر؟ آدرس ابزار CRS TOOL  را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امتیازبندی های مهاجرت به کانادا و مشاغل مورد نیاز، پیشنهاد می گردد مقاله اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) را از دست ندهید.

نرخ بیکاری کشور کانادا در سال 2018 5.9 درصد بوده که با توجه به نیاز بسیار این کشور به نیروی کار ماهر، شرایط خوبی را برای مهاجرت کاری به این کشور برای متقاضیان فراهم نموده است که در نموداز زیر می توانید آن را مشاهده نمایید:

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 2 راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی روش های اقامت موقت کانادا مانند توریستی و تحصیلی.

شرح کامل روش اخذ اقامت از طریق کار در کانادا.

فایل صوتی این ویدئو

audio راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا-فایل سوم

video راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، تحصیل در این کشور می باشد. تحصیل در کانادا در مقاطع مدارس، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. تحصیل در مدارس کانادا به صورت شبانه روزی است و از 15.000 تا 50.000 دلار کانادا در سال هزینه در بر خواهد داشت. از جمله مدارس بین المللی کانادا می توان به بادول، پتیسن، کالج بریمار و کالج تامسون ریور اشاره نمود. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا داشتن مدرک دیپلم 12 ساله به همراه مدرک آیلتس حداقل با نمره 6 و تمکن مالی لازم نیاز خواهد بود. دانشجویانی که سطح زبان آنها مناسب نیست نیز می توانند در کالج های کانادایی دوره زبان را بگذرانند. تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا 3 تا 4 سال به طول می انجامد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا نیز نیاز به داشتن مدرک لیسانس، مدرک آیلتس بالای 6.5 به همراه گپ تحصیلی پایین و سن مناسب می باشد. فارغ التحصیلان این مقطع می توانند با کار پس از تحصیل در کانادا اقامت کاری این کشور را اخذ نمایند.

تحصیل در مقطع دکتری در کانادا نیازمند داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. استاد راهنما به دانشجویی که دارای رزومه علمی قوی، نمره زبان بالا، مقالات علمی بین المللی و سن مناسب به همراه انگیزه کافی داشته باشد پذیرش دکتری در دانشگاه محل خدمتشان اعطا می نمایند. دانشجویان در این مقطع می توانند از طریق کار پژوهشی در دانشگاه، بخش زیادی از هزینه های خود را تامین نمایند. همچنین افرادی که دارای رزومه علمی و تحقیقاتی و زبان قوی هستند می توانند بورسیه تحصیلی کانادا را به دو صورت اسکولارشیپ و فاند دریافت نمایند. این بورسیه ها دولتی و دانشگاهی هستند.

کشور کانادا یکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا می باشد که هر ساله بالغ بر 130.000 تا 150.000 نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا، ویزای تحصیلی را به یکی از پر متقاضی ترین راه های مهاجرت به کانادا  قرار داده است. در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی  TOEFLیا  IELTS به دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر می کند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره می شود.

هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود 15 تا 20 هزار دلار در سال می باشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور، تماس حاصل بفرمایید.

راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود. به طور کلی، پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در کانادا هستند قابل دسترسی است.

 • سرمایه گذاری در ایالت کبک

  تا پیش از سال 2018، شما در برنامه سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا می بایست حداقل ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری می کردید و نشان می دادید که توانایی مالی ۱.۶ میلیون دلاری دارید. اما از سال 2018 به بعد این مبلغ افزایش یافت و شما برای اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه استانی کبک باید مبلغ 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری کنید و نشان دهید که به میزان 2 میلیون دلار پشتوانه مالی دارید. از این طریق می توانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را برای مدت ۵ سال در اختیار دولت کانادا قرار می دهید و بعد از ۵ سال تمام مبلغ بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده می شود. توجه داشته باشید که به دلیل حجم بالای تقاضای این روش و امن بودن آن هر ساله ظرفیت این نوع سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال می باشد.

  موسسات مالی در کانادا وجود دارند که با دریافت هزینه به جای شما مبلغ سرمایه گذاری را می پردازند و نیازی نیست شما 1.2 میلیون دلار را بپردازید. پیش تر این مبلغ 210 هزار دلار بود و این روش به عنوان سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا شناخته می شد، اما در حال حاضر این مبلغ به 360 هزار دلار افزایش یافته است. توجه داشته باشید که در این حالت مبلغ پرداختی دیگر به شما باز نخواهد گشت و به عنوان حق الزحمه موسسات مالی پرداخت می شود.

 • سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

  نوع دیگر سرمایه گذاری، در استان بریتیش کلمبیای کاناداست که نیاز به نشان دادن 300 هزار دلار کانادا و ارائه 100 هزار دلار آن برای اخذ اقامت کانادا هستید. این نوع سرمایه گذاری نیازمند داشتن شرایطی از جمله حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، آیلتس با حداقل نمره 4.5، سابقه 3 سال کار مدیریتی در زمینه تجارت مورد درخواست می باشد و متقاضی تنها می تواند در شهرهای دارای جمعیتی کمتر از 75 هزار نفر در این استان سرمایه گذاری خود را انجام دهند.

راه های مهاجرت به کانادا 4 راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

یکی از موارد مورد علاقه زوج های جوان برای اخذ اقامت، این است که به کشورهای مورد علاقه خود از طریق ویزای توریستی سفر نموده و فرزند خود را در آن کشورها به دنیا بیاورند تا بتوانند برای خود و فرزندشان اقامت و تابعیت اخذ نمایند. ولی تمامی کشورها این شرایط را برای شهروندان خارجی ارائه نمی کنند بلکه تنها کشورهای تابع اصل خاک این شرایط را دارا می باشند. کشورهای جهان از لحاظ عرف بین المللی به دودسته تابع اصل خون و تابع اصل خاک تقسیم بندی می شوند. کشورهای تابع اصل خون مانند ایران و آلمان تنها به فرزندانی که یکی از والدینشان ایرانی باشد اقامت و تابعیت اعطا می کنند ولی کشورهایی مانند کانادا و برزیل به تمامی کودکان متولد این کشور تابعیت کشورهایشان را اعطا می نمایند. همچنین والدین کودک نیز اقامت این کشورها را دارا خواهند شد. طبق قانون کانادا، اگر کودکی در کشتی های کانادایی و هواپیماهایی که در این کشور رفت آمد می کنند متولد شود شهروند کانادا به حساب می آید و حقوق شهروندی را برای او عرضه می کنند و می تواند پاسپورت کانادا را اخذ نماید‌.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تولد

audio راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد می باشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه سایت های همسر یابی غیر قانونی و افراد واسطه جهت ازدواج صوری اقدامی را انجام داد. به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق، اکیداً به شما پیشنهاد می شود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما می خواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند. لازم به ذکر است که در صورت اثبات صوری بودن ازدواج، جرائمی همچون زندان، جریمه مالی و ممنوعیت ورود به کانادا در انتظار فرد خاطی خواهد بود. در ادامه شرایط زوجین را برای اخذ ویزای ازدواج کانادا بررسی خواهیم نمود.
اگر متقاضی خواهان اسپانسر شدن همسر یا حامی خود می باشد باید شرایط لازم برای این امر را هم داشته باشد که این شرایط شامل موارد زیر است:

 • با همسر خود به مدت دو سال یا کمتر بیشتر آشنا بوده و یا زندگی کرده باشد، فرزند مشترکی نداشته باشد و درخواست خود را بعد از تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۲ به اداره مهاجرت داده باشد
 • فردی که اسپانسر می شود باید سن ۱۸ یا بالای ۱۸ سال داشته و شهروند کانادا باشد

برای اینکه متقاضی ازدواجش رسمیت یابد باید شرایطی را دارا باشد مانند:

 • با شریک زندگی خود به صورت دائم ۱ سال زندگی کرده و همچنین با همسر خود در انجام دادن امور زندگی همکاری کرده باشد و بتواند این موضوع را اثبات نماید. برای اثبات اینکار باید در حساب های بانکی و کارت های اعتباری و منزل و مدیریت مخارج خانه و غیره همکاری مشترک داشته باشند

راه های مهاجرت به کانادا 3 راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی می کنند. دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمی شوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد. حال بماند که افراد بسیاری هم به کانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست می دهند.
متقاضیان‌ می توانند از هر روشی که به این‌ کشور آمده اند تا پایشان به خاک کشور کانادا رسید درخواست پناهندگی خود را ارائه دهند. البته در خارج از خاک کشور کانادا هم‌ می شود درخواست پناهندگی را داد به شرطی که تحت حمایت دولت یا گروه خصوصی باشند. پس از اینکه پناهندگان در کشور کانادا مستقر شدند از سوی دولت فدرال و طرفداران مالی خصوصی و بشر دوستانه کمک دریافت می نمایند تا بتوانند نیاز های اولیه زندگی خود را فراهم سازند. این کمک ها به مدت ۱ سال ارائه می گردد تا زمانی که فرد خود، بتواند نیازهایش را برطرف نموده و خود کفا شود. اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل می شود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است.
آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست می خورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد می شود از دیگر راه های مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا که در این مقاله به آنها پرداخته شد مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!

راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت هنرمندان و افراد فوق موفق مانند ورزشکاران است که این نوع ویزا در رده ویزای خود اشتغالی کانادا قرار می گیرد و به سه دسته خود اشتغالی در امور فرهنگی، خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در کشاورزی از طریق خرید مزرعه و مدیریت آن تقسیم بندی می گردد. فعالیت های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند. متقاضیان می بایست حتما دارای سابقه کاری قوی در زمینه خود اشتغالی خود داشته باشند و می توانند از دو طریق خود اشتغالی در طرح های فدرال و یا استانی وارد کانادا شده و اقامت آن را اخذ نمایند.
حداقل شرایط مورد نیاز برای این نوع ویزای خود اشتغالی به صورت زیر می باشد:

 • فرد باید حداقل در ۵ سال اخیر ۲ سال سابقه کار مرتبط داشته باشد
 • حداقل ۳۵ امتیاز بر مبنای جدول امتیاز بندی، جمع آوری نموده باشد
 • حداقل ارزش دارایی های فرد ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد
 • سوء پیشینه نداشته و سلامت جسمی و روحی داشته باشد

راه های مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی و اقامت در کانادا

هزینه زندگی در کانادا بسته به سبک زندگی فرد و شهر و استان محل زندگی متفاوت خواهد بود و به طور میانگین 2.500 دلار کانادا در ماه می باشد. برای مثال، هزینه زندگی در شهرهایی مانند ونکوور و تورنتو از باقی شهرهای کانادا گران تر است. جدول زیر هزینه زندگی در کانادا را شرح خواهد داد:

اقلام هزینه در ونکوور هزینه در مونترال
رستوران
غذا در رستوران ارزان قیمت 17.50 دلار 15 دلار
غذا برای دو نفر 80 دلار 60 دلار
بازار
یک لیتر شیر 2.46 دلار 2.06 دلار
یک کیلوگرم برنج 4.17 دلار 3.16 دلار
1 کیلو گرم سینه مرغ 15.34 دلار 15.17 دلار
1 کیلو گرم گوجه فرنگی 4.88 دلار 4.09 دلار
1 کیلو گرم سیب زمینی 3.01 دلار 2.61 دلار
1 کیلو گرم گوشت گاو 18.28 دلار 16.59 دلار
اجاره خانه
آپارتمان یک خوابه مرکز شهر 2.019 دلار 1204 دلار
آپارتمان یک خوابه بیرون از مرکز 1500 دلار 788 دلار
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 3.796 دلار 2059 دلار
آپارتمان سه خوابه بیرون از مرکز 2700 دلار 1300 دلار

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط اخذ تابعیت کانادا

دریافت اقامت و تابعیت از راه های مختلفی ممکن است. در همه راه های مهاجرتی، امکان اخذ اقامت دائم پس از 3 سال و امکان اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا پس از 5 سال در صورت نداشتن جرم و همچنین انطباق پذیری با جامعه کانادا وجود خواهد داشت. البته این نکته مهم است که در بعضی از روش های سرمایه گذاری امکان دریافت اقامت دائم در مدت زمان کمتر از سه سال نیز وجود دارد. همچنین در مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری یا اسکیل ورکر به شخص در همان ابتدای ورود به کانادا اقامت دائم اعطا می شود. در مورد تحصیل در کانادا، هیچ کشوری در شرایط عادی، به صرف تحصیل در آن کشور اقامت دائم نمی دهد، اما فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا این امکان را به فرد می دهد که پس از تحصیل در کانادا ودر مواردی که دوره تحصیلش بالای 8 ماه باشد، در کانادا مانده و به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن کار، اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نموده و اقامتش را در کانادا ادامه دهد.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه راه های مهاجرت به کانادا

بهترین روش اخذ اقامت کانادا به همراه خانواده با مدرک فوق لیسانس مکانیک، سابقه کار بالا و 4 میلیارد تومان سرمایه چیست؟

audio راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)

شرایط سیاسی کانادا و انتخاب مجدد آقای ترودو چه تاثیری بر فرآیند مهاجرت ایرانیان دارد؟

audio راه های مهاجرت به کانادا (شرایط و قوانین کانادا در 2020)
راه های مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

راه های مهاجرت به کانادا، شرایط مهاجرت به کانادا از 6 روش قانونی و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله با هم مرور نمودیم. کانادا کشوری مهاجر پذیر است که به سرزمین بزرگ سفید شمالی شهرت دارد. این کشور کعبه آمال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور می باشد. شما عزیزان در صورتی که قصد اقدام برای مهاجرت به این کشور از 6 روش قانونی را دارید می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه راه های مهاجر به کانادا در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

868 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. امیرحسین گفته:

  سلام خسته نباشید من برنامه نویس هستم و در زمینه طراحی وب سایت فعالیت میکنم و دوسالی هتس دارم زبان میخونم به نظر شما میتونم اقامت کانادا بگیریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام.
   سن، مدرک تحصیلی، نمره زبان و سابقه کار مرتبطتون رو به همراه میران سرمایه تون بیان بفرمایید تا برای اقامت کانادا بتونیم شرایطتون رو ارزیابی کنیم.

   پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     سلام. بهتره برای تحصیل در کشورهای اروپایی مثل اتریش و آلمان و فنلاند و نروژ اقدام کنید در صورت داشتن شرایط لازم. چون میزان سرمایه کمتری نیاز دارن و شرایط کار بعد تحصیل خوبی هم دارند. با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون رو ارزیابی کنند.

     پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     سلام. امتیازاتتون رو با کمک مقاله کار در کانادای ما محاسبه کنید و در صورت واجد شرایط بودن با موسسه تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند.

     پاسخ
 2. صارمی نیا گفته:

  باعرض سلام من دومیلیاردسرمایه دارم متاهل داری ۲فرزندجهت مهاجرت به کشور کانادا رو دارم برای سرمایه گذاری جهت یه کارخوب ورفاهی برای معیشت زندگی البته سرمایه هم بعدا میتونم‌ بیشترهم بکنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام.
   چون شرایطتون رو کامل بیان نکردید توصیه میکنیم با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون دقیق ارزیابی بشه و برای سرمایه گذاری در کانادا راهنمایی بشید.

   پاسخ
 3. حسن گفته:

  باسلام ۳۵سال سن دارم متاهل دارای دوفرزند سرمایه هم تقریبا ۲میلیارد دارم بعدشرایط خوب باشه بیشتر هم میتونم بکنم برای اقامت در کانادا بااین شرایط میتونم اقدام کنم ممنون که پاسخ گو هستین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام.
   چون شرایطتون رو کامل بیان نکردید توصیه میکنیم با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون دقیق ارزیابی بشه و برای سرمایه گذاری در کانادا راهنمایی بشید.

   پاسخ
 4. شهریار گفته:

  سلام و وقت بخیر.
  خواستم بپرسم مقاله isi که ارایه میدیم باید با رشته ای که قصد ادامه اون رو در مقطع ارشد داریم منطبق باشه یا اینکه میتونیم توی یه رشته دیگه ادامه بدیم؟
  مثلا اگر مقاله من در ارتباط با شبکه های کامپیوتری باشه میتونم در رشته سخت افزار ادامه بدم و اون مقاله برای من امتیاز حساب میشه و به پذیرش گرفتن من کمک میکنه؟
  من الان دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر هستم و میخوام برای ارشد به کانادا برم.
  تشکر.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مقاله تون باید مرتبط با رشته کامپیوتر باشه. برای بورسیه شرایط زیر لازمه:
   برای بورسیه تحصیلی رتبه کنکور اهمیتی ندارد و شما باید رزومه علمی قوی داشته باشید. بورسیه معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود. در مقاطع پایین تر ارائه رزومه مناسب برای بورسیه سخت تر است. اما برخی از دانشگاه ها پس از گذراندن چند ترم در صورت داشتن عملکرد مناسب ممکن است به شما کمک هزینه تحصیل بدهند.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   برای تحصیل در کانادا:
   تحصیل در کانادا نیازمند داشتن سرمایه لازم برای تحصیل و زندگی در این کشور هستش. نمره زبان هم لازمه و اینکه نباید گپ تحصیلیتون زیاد باشه. هزینه های تحصیل در کانادا از 12 تا 95 هزار دلار کانادا بسته به دانشگاه و شهر محل تحصیل متفاوته و این مبلغ سوای هزینه زندگی در کانادا و هزینه پذیرش و ویزا هستش. با توجه به تعداد زیاد رشته ها و دانشگاه ها، رشته های قابل ارائه در هر دانشگاه هارو می تونید از طریق سایت اون دانشگاه مشاهده کنید.
   هزینه خورد و خوراک در کشور کانادا زیاد نیست. معمولا برای یک خانواده 4 نفره هزینه خورد و خوراکی را معادل 500$ باید در نظر گرفت. به این علت که در ونکوور هزینه ها کمی بالاتر است این رقم شاید 10% افزایش یابد. البته هزینه اجاره مسکن هم جداگانه خواهید داشت.

   پاسخ
 5. امیر گفته:

  با سلام….من ۳۱ سالمه فوق لیسانس محیط زیست دارم…۲ سال و ۴ ماه سابقه کار همراه با بیمه در زمینه تحصیلی…آیلتس ۵.۵ آکادمیک دارم…سند ملکی و گردش حساب مالی خوب هم دارم….آیا شرایط ورود به کانادا را دارم یا خیر؟ اگر که بله چه مسیری بهتر هست و مطمئنن جواب میگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. ممکنه شرایط کار در کانادا رو داشته باشید. البته به مدرک زبان آیلتس جنرال با نمره بالای ۶ نیاز خواهید داشت. آیلتس آکادمیک تنها برای تحصیل معتبر هست.
   برای کار در کانادا مراحل زیر رو طی کنید:
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     سلام.
     تحصیل در کانادا نیازمند داشتن سرمایه لازم برای تحصیل و زندگی در این کشور هستش. نمره زبان هم لازمه و اینکه نباید گپ تحصیلیتون زیاد باشه. هزینه های تحصیل در کانادا از 12 تا 95 هزار دلار کانادا بسته به دانشگاه و شهر محل تحصیل متفاوته و این مبلغ سوای هزینه زندگی در کانادا و هزینه پذیرش و ویزا هستش. با توجه به تعداد زیاد رشته ها و دانشگاه ها، رشته های قابل ارائه در هر دانشگاه هارو می تونید از طریق سایت اون دانشگاه مشاهده کنید.
     هزینه خورد و خوراک در کشور کانادا زیاد نیست. معمولا برای یک خانواده 4 نفره هزینه خورد و خوراکی را معادل 500$ باید در نظر گرفت. به این علت که در ونکوور هزینه ها کمی بالاتر است این رقم شاید 10% افزایش یابد. البته هزینه اجاره مسکن هم جداگانه خواهید داشت.

     پاسخ
 6. امیر گفته:

  با سلام….من ۳۱ سالمه فوق لیسانس محیط زیست…۲ سال و ۴ ماه سابقه کار همراه با بیمه در زمینه تحصیلی…آیلتس ۵.۵ آکادمیک دارم…سند ملکی و گردش حساب مالی خوب هم دارم….آیا شرایط ورود به کانادا را دارم یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. ممکنه شرایط کار در کانادا رو داشته باشید. البته به مدرک زبان آیلتس جنرال با نمره بالای ۶ نیاز خواهید داشت. آیلتس آکادمیک تنها برای تحصیل معتبر هست.
   برای کار در کانادا مراحل زیر رو طی کنید:
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
  • سادات گفته:

   سلام و عرض ادب
   در صورتی که بخواید برای دوره ی فوق لیسانس اقدام کنید باید ایلتس ۶.۵ داشته باشید.
   از نظر شرایط دیگه مناسب هست شرایط تون

   Rating: 5
   پاسخ
 7. رضا گفته:

  سلام عرض ارادت………… تو متن گفته بودید به عنوان غیر کانادایی برای کار نیاز به مجوز دارم؟؟
  من زمانی که ویزای ازدواج داشته باشم فرضا من فردا شب وارد کانادا میشم میخوام کار کنم باید از کی و کجا و چگونه مجوز کار بگیرم و ایا سخته مجوز گرفتن برای یکی مثل من؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مجوز کار رو اداره مهاجرت کانادا بهتون میده و شرایط شما رو هم همون اداره ارزیابی میکنه. سختی و راحتیش بستگی به سن و تحصیلات و سابقه کاری و سطح زبان شما داره که هر چی بهتر باشه شانس موافقتشون با درخواست کار بیشتره.

   پاسخ
 8. mohammad گفته:

  سلام ببخشید مخواستم که بدون من که ۱۴ سال دارم میتونم به کانادا برم زبانم عالی وکلاس هفتم وتیک میرم وپول هم دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   تحصیل در مدارس کانادا به دلیل شبانه روزی بودن دارای هزینه بالایی هستش و نیاز به داشتن تمکن مالی داره و بورسیه و تحصیل رایگان هم نداره. برای تحصیل فرزندان قبلا برای یکی از والدین ویزای همراه میدادند ولی در حال حاضر این امکان ارائه نمیشه. هزینه هم سالیانه از 25 هزار تا 65 هزار دلار کانادا هستش.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   برای کار در کانادا باید از برنامه اسکیل ورکر اقدام کنید که به صورت امتیاز بندی است. اگر مدرک دانشگاهی ندارید شانس بسیار کمی برای کسب امتیاز لازم دارید.

   پاسخ
 9. 1p2o3y4a گفته:

  سلام ببخشید من 16سال سن دارم رشته م معماری داخلی هستش یه سال کلاس زبان میرم از چه راهی میتوانم به کانادا مهاجرت کنم چقد هزینه می خاد

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای ادامه تحصیل در کانادا می توانید اقدام کنید.
   هزینه شهریه به دانشگاهی که پذیرش می گیرید بستگی دارد اما هزینه زندگی در کانادا برای یک سال بین 10 تا 12 هزار دلار می باشد.

   پاسخ
 10. علی گفته:

  سلام من حدود 1 سال 5 ماه پیش با خانم سوئدی اشنا شدم تو این مدت سوئدی یاد گرفتم به این کشور رفتم به کشور هایی مثل یک بار ترکیه و گرجستان رفتم …………و نزدیک به 1 سال پیش با وکیل سوئدی شروع کردیم و شروع به جمع اوری مدارک کردیم همسر من سالیانه 35 هزار یورو در امد داشت و داره و الان 11 ماه گذشته و ما ویزا داریم میگیرم
  1. به محض وارد شدن من میتونم کار کنم یا تحصیل کنم هدف اولم تحصیل در مقطع پست داک؟
  2. بعد چند سال من اقامت دایم میگیرم و میتونم برای پاسپورت سوئد اقدام کنم ؟
  من فوق لیسانس مهندسی برق از علم و صنعت گرفتم و بعد با ویزای ازدواج به منچستر رفتیم و من در شهر کاردیف شروع به تحصیل دکترا کردم در رشته مهندسی برق
  و من 4 تا سمینار تو 4 نقطع مختلف جهان گذاشتم . 1 در استانبول . 1 در هامبورگ . 1 در لندن و یکی هم در کاردیف
  در انگلستان اقامت دایم دارم اما هنوز پاسپورت ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   1. از زمانی که اقامت گرفتید اجازه کار و تحصیل در سوئد دارید.
   2. بعد از گذشت 3 سال می توانید پاسپورت سوئدی بگیرید.
   در صورت تمایل می توانید از خدمات کارشناسان ما در اروپا بهره بگیرید. از طریق شماره های تلفن می توانید با موسسه تماس بگیرید. یا اینکه می توانید شماره تماس خود را بنویسید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 11. Niloofar گفته:

  سلام خسته نباشید من متولد فروردین ۷۸ هستم و کاردانی رشته گرافیک هستم میخواستم ببینم آیا رشته من برای اخذ اقامت کانادا مناسب هست؟و اینکه من مدرک زبان ندارم به نظرتون چه راهی برای مهاجرتم مناسب تر هستش و کدوم کشور؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید در کانادا ادامه تحصیل دهید در سایر کشورهای اروپایی هم امکان ادامه تحصیل وجود دارد.
   اطلاعاتی دقیقی از شما نداریم اما اگر سابقه کار دارید روش های کاری هم می توانید اقدام کنیم.

   پاسخ
 12. زهرا گفته:

  سلام من ۳۷ سالمه و ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم و سابقه تدریس زبان ۱۲ سال دارم در ضمن صاحب آموزشگاه زبانم تا حدودی ام المانی بلدم میخوام بدونم کجا امکان مهاجرت آسانتر و با کار را دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت از طریق کار در اغلب کشورها باید ابتدا یک پیشنهاد کار دریافت کنید.
   در کشورهایی مثل کانادا و استرالیا برای کار باید در سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر امتیاز مورد نظر را کسب کنید.
   در کشورهایی مثل آلمان و اتریش نیز در صورتی که شرایط مورد نیاز را داشته باشید، می توانید ویزای جستجوی کار دریافت کنید. که به شما یک فرصت 6 ماهه داده می شود تا به این کشورها سفر کنید و به دنبال کار بگردید.

   پاسخ
 13. KASRA گفته:

  سلام ببخشید ما 5 نفر هستیم من 52 سالمه بازنشسته فولاد اهواز هستم نزدیک به 1 میلیارد سرمایه دارم و 5 تا خونه ولی قصد ندارم بیشتر دو تا خونه را بفروشم بیشتر میخوام برای تحصیل فرزندان مهاجرت کنم دو تا 14 ساله و یک 8 ساله دارم همسرم هم 46 ساله هستش ………من مدرکم دکترا مهندسی برق و الان هم کارم تدریس در دانشگاه
  لهترین راه برای ما چیه بیشتر هدف ما کشور های اروپایی علاقه ای به کانادا و استرالیا ندارم هرچند برادر من در امریکا زندگی میکنه و سیتیزن هستش ولی خب متاسفانه ممکن نیست!!!!!
  الان چه راهی را پیشنهاد میکنید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید از روش های ثبت شرکت و استخدام برای اخذ اقامت کشورهای اروپایی مثل اتریش و سوئیس اقدام کنید. جزئیات این روش را می توانید در لینک زیر مطالعه کنید.

   https://malekpourmie.com/اقامت-کار-شرکت

   به این ترتیب هم کسب و کار مستقلی در کشور مقصد دارید و هم هزینه تحصیل فرزندان شما رایگان می شود.
   اگر تمایل به کار در کشور مقصد ندارید از روش های خود حمایتی در کشورهایی مثل اتریش، سوئیس و فرانسه نیز می توانید اقدام کنید.

   https://malekpourmie.com/تمکن-مالی-اتریش
   https://malekpourmie.com/خود-حمایتی-فرانسه

   پاسخ
   • KASRA گفته:

    و بعد حالا اگر ما فرضا با خودحمایتی وارد فرانسه بشیم من میتونم مغازه بزنم .و از اجاره یا در امد توش استفاده کنم؟ درسته نمیتونم کارمند بشم…
    و فرزند من میتونه وقتی تحصیل تمام کرد وارد دانشگاه بشه یا فقط مدرسه

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     در کشور فرانسه نمی توانید صاحب کسب و کاری باشید ولی در کشور اتریش می توانید صاحب بیزنس باشید اما خودتان اجازه ندارید در آن بیزنس کار کنید.
     در هر دو کشور فرزندان شما می توانند در مدرسه و دانشگاه تحصیل کنند.

     پاسخ
 14. هادی میرباقری گفته:

  سلام بنده آرایشگر هستم ۳۱ سالمه و ۱۲ سال سابقه کاری دارم کلیه مدارک آرایشگری هم دارم میخواستم ببینم از چه طریقی میتونم اقدام کنم برایه اخذ اقامت

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   3 راه قانونی برای شما جهت اخذ اقامت کانادا وجود دارد: کار، تحصیل و سرمایه گذاری.

   1. برای کار باید از طریق اسکیل ورکر اقدام کنید و امتیاز لازم را کسب کنید.
   https://malekpourmie.com/امتیاز-بندی-مهاجرت-به-کانادا

   2. برای تحصیل اگر مدرک فوق لیسانس ندارید سن شما مناسب نیست.

   3. برنامه های سرمایه گذاری حداقل 300 هزار دلار کانادا سرمایه نیاز دارند.

   پاسخ
 15. ادریس گفته:

  سلام وقت بخیر
  اگر کسی اقامت آلمان را از طریق پناهندگی گرفته باشه و مدرک دانشگاهی آلمان یا دوره آوسبیلدونگ (دوره های آموزشی کار)آلمان را داشته باشه آیا می تونه به کانادا مهاجرت بکنه چه شرایطی لازم هست ،آیا شرایط سنی دارد لطفاً در این مورد اطلاعات بدهید ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اگه تابعیت آلمان و یا اقامت دائم رو اخذ کرده باشید در صورت داشتن شرایط لازم میتونید اقدام کنید. ما اطلاعی از سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه و سایر موارد از شما نداریم تا بتونیم راهنمایی تون کنیم. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایط تون رو ارزیابی و راهنمایی تون کنند.

   پاسخ
 16. MIE.Malekpour2 گفته:

  سلام. امتیازات خودتون رو از طریق زیر محاسبه کنید:
  سلام. شرایط ویزای کار کانادا:
  کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
  https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
  در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
  https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

  پاسخ
 17. ناشناس گفته:

  سلام من اموزگار کودکان استثنایی با 17سال سابقه و 52سال سن هستم میتونم کارم رو با ویزای کار در کانادا ادامه بدم.

  Rating: 5
  پاسخ
 18. سپیده گفته:

  شرایط من اینه ببنید شانس دارم برای اسکیل ورکر و یا هر راه مهجارتی به کانادا
  سن 35
  مدرک دکتری کشاورزی
  زبان clb9 انگلیسی
  همسر دکتری clb 7
  هر دو دارای 5 سال سابقه کار
  امتیاز تخمینی 437
  سرمایه 80هزار دلار

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته تحصیلیتون برای کار در کانادا نه عالیه و نه بد. نیاز به سابقه کار مرتبط و قابل اثبات دارید البته. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایط شما رو دقیق تر بررسی و راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 19. رامتین گفته:

  سلام من ۱۸سال رشته صنایع فلز جوشکاری ارگون و..من شروع به زبان انگلیسی کرده ام .از چه راهی می توانم اقامه کاری کانادا را دریافت کنم .با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط ویزای کار کانادا:
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 20. زینب خلیل پور گفته:

  با سلام
  من ۳۶سال سن دارم و لیسانس ادبیات عرب و مدرک چرم سازی و تقریبا ۱ میلیارد سرمایه با یک دختر ۱۰ ساله دارم ایا میتونم از طریق مدرک چرم و خود اشتغالی از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم در ضمن دو تا از پسر عموهام کانادا هستن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگر بتونید سرمایه تون رو به ۱۰۰ هزار دلار کانادا افزایش بدید میتونید شانستون رو برای اقامت کار شرکت کانادا امتحان کنید.البته مدرک زبان هم نیاز خواهید داشت. برای اروپا هم شانس اقدام دارید. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایطتون رو دقیق تر ارزیابی و راهنمایی تون کنند.

   پاسخ
 21. مرضیه م گفته:

  سلام
  ببخشید من ۲۸ سالمه ۶ ساله استخدام آموزش پرورش هستم فوق لیسانس مهندسی برق دارم ۵ سالشو معاون بودم یه سالشو برق تدریس کردم. فعلا مدرک زبان ندارم ولی میتونم بخونم برا آزمون.
  با چه شرایطی راحتتر میتونم برم کانادا؟؟ میشه راهنمایی کنین تو شرایط سختی ام انتخاب بین ازدواج یا مهاجرت…باید زود تصمیم بگیرم خیلی ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. لطفاً سن خودتون، سطح زبان و میزان سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم برای مهاجرت به کانادا شما رو راهنمایی کنیم.

   پاسخ
 22. امانی گفته:

  سلام.من لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه ازاد دارم ۲۵ سالمه متاهل هستم بدون سابقه کاری مرتبط و بیمه
  علاقه دارم ب کشور کانادا مهاجرت کنم حدودا ۲۰۰ میلیون سرمایه دارم
  زبان رو شروع کردمو قصد گرفتن ایلس ۶ و نیم دارم
  ممنون میشم اگ راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. میزان سرمایه تون برای تحصیل در کانادا کمه ولی پیشنهاد میکنیم با موسسه تماس بگیرید و شرایطتون رو برای مشاورین ما کامل لیان کنید تا شاید بتونند راهی رو برای ورود به کانادا به شما معرفی کنند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. لطفاً سن، مدرک تحصیلی، رشته شغلی و سابقه کار مرتبط، سن فرزندان، مدرک زبان و میزان سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم برای مهاجرت به کانادا شما رو راهنمایی کنیم.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5