راه های مهاجرت به کانادا و بررسی آن

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت مفصل و علمی بررسی و تشریح خواهیم نمود و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راه های مهاجرت به کانادا را به عرض شما بزرگواران خواهیم رساند. سوالات زیادی در رابطه با روش های مهاجرت به کانادا از کارشناسان مؤسسه MIE پرسیده می شوند. معمولا متقاضیان تمایل دارند بدانند که راه های مهاجرت به کانادا کدامند؟ و چگونه می توان بهترین مسیر را برای اخذ اقامت کانادا انتخاب نمود؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد. راه های مهاجرت به کانادا متعدد است، اما به طور کلی اکثر آن ها را می توان در 6 دسته بندی قرار داد. راه هایی همچون سرمایه گذاری در کانادا، تحصیل در کانادا، کار در کانادا و راه های دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود. به هر جهت در امر مهاجرت باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید. پیشنهاد می گردد که در ابتدای امر قبل از مطالعه کامل مقاله پیش رو، ویدیو و فایل صوتی موجود در این صفحه را که توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و مطالب ارزنده ای را در خصوص راه های مهاجرت به کانادا تشریح نموده اند به صورت رایگان مشاهده نمایید. همچنین می توانید از طریق تماس با دفاتر موسسه ملک پور (MIE اتریش) از مشاوره رایگان تلفنی در باب راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

راه های مهاجرت به کانادا راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی

کانادا از جمله بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت طبق آمار جهانی به شمار می رود و ساله افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می نمایند. کشور کانادا در آمریکای شمالی و در همجواری آمریکا واقع شده است. کانادا کشوری سردسیر است و اکثر مردم آن در بخش جنوبی و خوش آب و هوای این کشور در نزدیکی خاک آمریکا زندگی می کنند. کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. مساحت کانادا کیلومتر مربع و جمعیت آن 35،675،834  نفر می باشد. پایتخت این کشور اتاوا است و مهمترین شهرهای آن تورنتو، مونترال و ونکوور هستند. زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پولی آن دلار کانادا است. کانادا 10 امین کشور دارای بالاترین شاخص میزان رضایت از زندگی در جهان است. جامعه مهاجر پذیر کانادا، دانشگاه ها و مدارس تراز اول، امنیت اجتماعی، موقعیت شغلی فراوان و رفاه اجتماعی در این کشور، سبب محبوب آن در بین مهاجرین است. راه های مهاجرت به کانادا را می توان در 6 دسته بندی اصلی قرار داد. شما برای انتخاب روش مناسب خود ابتدا باید اصول این روش ها را بشناسید و سپس با توجه به شرایط خود بهترین روش را انتخاب نمایید. در ادامه این مقاله به بررسی راه های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت و شما را با تمامی روش های اخذ اقامت کانادا آشنا خواهیم کرد. 

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 1 راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

در این ویدئو خواهید آموخت:

برنامه های استانی مهاجرتی کانادا کدامند.

روش های اخذ اقامت موقت و دائم کانادا.

معرفی روش های اقامت از طریق کار در کانادا.

شرایط اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در کانادا.

فایل صوتی این ویدئو

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب راه های مهاجرت به کانادا-فایل اول

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

در این ویدئو خواهید آموخت:

نحوه مهاجرت به کانادا از طرق قانونی.

معرفی روش اخذ اقامت از طریق تولد در کانادا.

اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در برخی استان های کانادا.

شرایط کلی روش کار و سرمایه گذاری .

معرفی کلی روش PGWP یا اقامت پس از تحصیل.

فایل صوتی این ویدئو

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا-فایل دوم

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار

کسب اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر یا اکسپرس انتری، یکی از بهترین راههای مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا می باشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق می گیرد. این سیستم بر اساس  point base system یا امتیازبندی می باشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد در بر دارد. فرد برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد. مرحله اول که به نام (pool)شناخته می شود، شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید. در این مرحله امتیازها به سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان انگلیسی، مدرک زبان دوم، داشتن آشنای درجه یک در کشور کانادا و… تعلق می گیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد  Poolمی شوید. در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار می گیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت می کند. البته پروسه این امر حداقل ۶ تا ۱۸ماه طول می کشد.

امتیاز مورد نیاز در این مرحله 460 از 1200 امتیاز است که متقاضی در صورت کسب آن می تواند موفق به اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر شود. بد نیست بدانید که قبل از شروع پروسه اسکیل ورکر می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی مهاجرت کانادا در قسمت ابزارCRS TOOL  امتیازات اولیه خود را بررسی نمایید تا متوجه شوید که آیا واجد شرایط برای پروسه کاری کانادا می باشید یا خیر؟ آدرس ابزار CRS TOOL  را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امتیازبندی های مهاجرت به کانادا و مشاغل مورد نیاز، پیشنهاد می گردد مقاله اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) را از دست ندهید.

نرخ بیکاری کشور کانادا در سال 2018 5.9 درصد بوده که با توجه به نیاز بسیار این کشور به نیروی کار ماهر، شرایط خوبی را برای مهاجرت کاری به این کشور برای متقاضیان فراهم نموده است که در نموداز زیر می توانید آن را مشاهده نمایید:

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 2 راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی روش های اقامت موقت کانادا مانند توریستی و تحصیلی.

شرح کامل روش اخذ اقامت از طریق کار در کانادا.

فایل صوتی این ویدئو

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا-فایل سوم

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)
کار در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، تحصیل در این کشور می باشد. تحصیل در کانادا در مقاطع مدارس، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. تحصیل در مدارس کانادا به صورت شبانه روزی است و از 15.000 تا 50.000 دلار کانادا در سال هزینه در بر خواهد داشت. از جمله مدارس بین المللی کانادا می توان به بادول، پتیسن، کالج بریمار و کالج تامسون ریور اشاره نمود. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا داشتن مدرک دیپلم 12 ساله به همراه مدرک آیلتس حداقل با نمره 6 و تمکن مالی لازم نیاز خواهد بود. دانشجویانی که سطح زبان آنها مناسب نیست نیز می توانند در کالج های کانادایی دوره زبان را بگذرانند. تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا 3 تا 4 سال به طول می انجامد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا نیز نیاز به داشتن مدرک لیسانس، مدرک آیلتس بالای 6.5 به همراه گپ تحصیلی پایین و سن مناسب می باشد. فارغ التحصیلان این مقطع می توانند با کار پس از تحصیل در کانادا اقامت کاری این کشور را اخذ نمایند.

تحصیل در مقطع دکتری در کانادا نیازمند داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. استاد راهنما به دانشجویی که دارای رزومه علمی قوی، نمره زبان بالا، مقالات علمی بین المللی و سن مناسب به همراه انگیزه کافی داشته باشد پذیرش دکتری در دانشگاه محل خدمتشان اعطا می نمایند. دانشجویان در این مقطع می توانند از طریق کار پژوهشی در دانشگاه، بخش زیادی از هزینه های خود را تامین نمایند. همچنین افرادی که دارای رزومه علمی و تحقیقاتی و زبان قوی هستند می توانند بورسیه تحصیلی کانادا را به دو صورت اسکولارشیپ و فاند دریافت نمایند. این بورسیه ها دولتی و دانشگاهی هستند.

کشور کانادا یکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا می باشد که هر ساله بالغ بر 130.000 تا 150.000 نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا، ویزای تحصیلی را به یکی از پر متقاضی ترین راه های مهاجرت به کانادا  قرار داده است. در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی  TOEFLیا  IELTS به دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر می کند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره می شود.

هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود 15 تا 20 هزار دلار در سال می باشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل بفرمایید.

تحصیل در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود. به طور کلی، پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در کانادا هستند قابل دسترسی است.

 • سرمایه گذاری در ایالت کبک

  تا پیش از سال 2018، شما در برنامه سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا می بایست حداقل ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری می کردید و نشان می دادید که توانایی مالی ۱.۶ میلیون دلاری دارید. اما از سال 2018 به بعد این مبلغ افزایش یافت و شما برای اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه استانی کبک باید مبلغ 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری کنید و نشان دهید که به میزان 2 میلیون دلار پشتوانه مالی دارید. از این طریق می توانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را برای مدت ۵ سال در اختیار دولت کانادا قرار می دهید و بعد از ۵ سال تمام مبلغ بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده می شود. توجه داشته باشید که به دلیل حجم بالای تقاضای این روش و امن بودن آن هر ساله ظرفیت این نوع سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال می باشد.

  موسسات مالی در کانادا وجود دارند که با دریافت هزینه به جای شما مبلغ سرمایه گذاری را می پردازند و نیازی نیست شما 1.2 میلیون دلار را بپردازید. پیش تر این مبلغ 210 هزار دلار بود و این روش به عنوان سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا شناخته می شد، اما در حال حاضر این مبلغ به 360 هزار دلار افزایش یافته است. توجه داشته باشید که در این حالت مبلغ پرداختی دیگر به شما باز نخواهد گشت و به عنوان حق الزحمه موسسات مالی پرداخت می شود.

 • سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

  نوع دیگر سرمایه گذاری، در استان بریتیش کلمبیای کاناداست که نیاز به نشان دادن 300 هزار دلار کانادا و ارائه 100 هزار دلار آن برای اخذ اقامت کانادا هستید. این نوع سرمایه گذاری نیازمند داشتن شرایطی از جمله حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، آیلتس با حداقل نمره 4.5، سابقه 3 سال کار مدیریتی در زمینه تجارت مورد درخواست می باشد و متقاضی تنها می تواند در شهرهای دارای جمعیتی کمتر از 75 هزار نفر در این استان سرمایه گذاری خود را انجام دهند.

سرمایه گذاری در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

یکی از موارد مورد علاقه زوج های جوان برای اخذ اقامت، این است که به کشورهای مورد علاقه خود از طریق ویزای توریستی سفر نموده و فرزند خود را در آن کشورها به دنیا بیاورند تا بتوانند برای خود و فرزندشان اقامت و تابعیت اخذ نمایند. ولی تمامی کشورها این شرایط را برای شهروندان خارجی ارائه نمی کنند بلکه تنها کشورهای تابع اصل خاک این شرایط را دارا می باشند. کشورهای جهان از لحاظ عرف بین المللی به دودسته تابع اصل خون و تابع اصل خاک تقسیم بندی می شوند. کشورهای تابع اصل خون مانند ایران و آلمان تنها به فرزندانی که یکی از والدینشان ایرانی باشد اقامت و تابعیت اعطا می کنند ولی کشورهایی مانند کانادا و برزیل به تمامی کودکان متولد این کشور تابعیت کشورهایشان را اعطا می نمایند. همچنین والدین کودک نیز اقامت این کشورها را دارا خواهند شد. طبق قانون کانادا، اگر کودکی در کشتی های کانادایی و هواپیماهایی که در این کشور رفت آمد می کنند متولد شود شهروند کانادا به حساب می آید و حقوق شهروندی را برای او عرضه می کنند و می تواند پاسپورت کانادا را اخذ نماید‌.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تولد

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد می باشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه سایت های همسر یابی غیر قانونی و افراد واسطه جهت ازدواج صوری اقدامی را انجام داد. به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق، اکیداً به شما پیشنهاد می شود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما می خواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند. لازم به ذکر است که در صورت اثبات صوری بودن ازدواج، جرائمی همچون زندان، جریمه مالی و ممنوعیت ورود به کانادا در انتظار فرد خاطی خواهد بود. در ادامه شرایط زوجین را برای اخذ ویزای ازدواج کانادا بررسی خواهیم نمود.
اگر متقاضی خواهان اسپانسر شدن همسر یا حامی خود می باشد باید شرایط لازم برای این امر را هم داشته باشد که این شرایط شامل موارد زیر است:

 • با همسر خود به مدت دو سال یا کمتر بیشتر آشنا بوده و یا زندگی کرده باشد، فرزند مشترکی نداشته باشد و درخواست خود را بعد از تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۲ به اداره مهاجرت داده باشد
 • فردی که اسپانسر می شود باید سن ۱۸ یا بالای ۱۸ سال داشته و شهروند کانادا باشد

برای اینکه متقاضی ازدواجش رسمیت یابد باید شرایطی را دارا باشد مانند:

 • با شریک زندگی خود به صورت دائم ۱ سال زندگی کرده و همچنین با همسر خود در انجام دادن امور زندگی همکاری کرده باشد و بتواند این موضوع را اثبات نماید. برای اثبات اینکار باید در حساب های بانکی و کارت های اعتباری و منزل و مدیریت مخارج خانه و غیره همکاری مشترک داشته باشند
مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

پاسپورت کانادا 3 1 راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی می کنند. دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمی شوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد. حال بماند که افراد بسیاری هم به کانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست می دهند.
متقاضیان‌ می توانند از هر روشی که به این‌ کشور آمده اند تا پایشان به خاک کشور کانادا رسید درخواست پناهندگی خود را ارائه دهند. البته در خارج از خاک کشور کانادا هم‌ می شود درخواست پناهندگی را داد به شرطی که تحت حمایت دولت یا گروه خصوصی باشند. پس از اینکه پناهندگان در کشور کانادا مستقر شدند از سوی دولت فدرال و طرفداران مالی خصوصی و بشر دوستانه کمک دریافت می نمایند تا بتوانند نیاز های اولیه زندگی خود را فراهم سازند. این کمک ها به مدت ۱ سال ارائه می گردد تا زمانی که فرد خود، بتواند نیازهایش را برطرف نموده و خود کفا شود. اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل می شود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است.
آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست می خورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد می شود از دیگر راه های مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا که در این مقاله به آنها پرداخته شد مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت هنرمندان و افراد فوق موفق مانند ورزشکاران است که این نوع ویزا در رده ویزای خود اشتغالی کانادا قرار می گیرد و به سه دسته خود اشتغالی در امور فرهنگی، خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در کشاورزی از طریق خرید مزرعه و مدیریت آن تقسیم بندی می گردد. فعالیت های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند. متقاضیان می بایست حتما دارای سابقه کاری قوی در زمینه خود اشتغالی خود داشته باشند و می توانند از دو طریق خود اشتغالی در طرح های فدرال و یا استانی وارد کانادا شده و اقامت آن را اخذ نمایند.
حداقل شرایط مورد نیاز برای این نوع ویزای خود اشتغالی به صورت زیر می باشد:

 • فرد باید حداقل در ۵ سال اخیر ۲ سال سابقه کار مرتبط داشته باشد
 • حداقل ۳۵ امتیاز بر مبنای جدول امتیاز بندی، جمع آوری نموده باشد
 • حداقل ارزش دارایی های فرد ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد
 • سوء پیشینه نداشته و سلامت جسمی و روحی داشته باشد

راه های مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی و اقامت در کانادا

هزینه زندگی در کانادا بسته به سبک زندگی فرد و شهر و استان محل زندگی متفاوت خواهد بود و به طور میانگین 2.500 دلار کانادا در ماه می باشد. برای مثال، هزینه زندگی در شهرهایی مانند ونکوور و تورنتو از باقی شهرهای کانادا گران تر است. جدول زیر هزینه زندگی در کانادا را شرح خواهد داد:

اقلام هزینه در ونکوور هزینه در مونترال
رستوران
غذا در رستوران ارزان قیمت 17.50 دلار 15 دلار
غذا برای دو نفر 80 دلار 60 دلار
بازار
یک لیتر شیر 2.46 دلار 2.06 دلار
یک کیلوگرم برنج 4.17 دلار 3.16 دلار
1 کیلو گرم سینه مرغ 15.34 دلار 15.17 دلار
1 کیلو گرم گوجه فرنگی 4.88 دلار 4.09 دلار
1 کیلو گرم سیب زمینی 3.01 دلار 2.61 دلار
1 کیلو گرم گوشت گاو 18.28 دلار 16.59 دلار
اجاره خانه
آپارتمان یک خوابه مرکز شهر 2.019 دلار 1204 دلار
آپارتمان یک خوابه بیرون از مرکز 1500 دلار 788 دلار
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 3.796 دلار 2059 دلار
آپارتمان سه خوابه بیرون از مرکز 2700 دلار 1300 دلار

Amazing Places in Canada Provinces and Territories Feature راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

هزینه زندگی در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط اخذ تابعیت کانادا

دریافت اقامت و تابعیت از راه های مختلفی ممکن است. در همه راه های مهاجرتی، امکان اخذ اقامت دائم پس از 3 سال و امکان اخذ تابعیت پس از 5 سال در صورت نداشتن جرم و همچنین انطباق پذیری با جامعه کانادا وجود خواهد داشت. البته این نکته مهم است که در بعضی از روش های سرمایه گذاری امکان دریافت اقامت دائم در مدت زمان کمتر از سه سال نیز وجود دارد. همچنین در مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری یا اسکیل ورکر به شخص در همان ابتدای ورود به کانادا اقامت دائم اعطا می شود. در مورد تحصیل در کانادا، هیچ کشوری در شرایط عادی، به صرف تحصیلدر آن کشور اقامت دائم نمی دهد، اما فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا این امکان را به فرد می دهد که پس از تحصیل در کانادا ودر مواردی که دوره تحصیلش بالای 8 ماه باشد، در کانادا مانده و به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن کار، اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نموده و اقامتش را در کانادا ادامه دهد.

پاسپورت کانادا

پاسخ به سوالات متداول در زمینه راه های مهاجرت به کانادا

بهترین روش اخذ اقامت کانادا به همراه خانواده با مدرک فوق لیسانس مکانیک، سابقه کار بالا و 4 میلیارد تومان سرمایه چیست؟

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

شرایط سیاسی کانادا و انتخاب مجدد آقای ترودو چه تاثیری بر فرآیند مهاجرت ایرانیان دارد؟

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)
راه های مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

راه های مهاجرت به کانادا، شرایط مهاجرت به کانادا از 6 روش قانونی و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله با هم مرور نمودیم. کانادا کشوری مهاجر پذیر است که به سرزمین بزرگ سفید شمالی شهرت دارد. این کشور کعبه آمال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور می باشد. شما عزیزان در صورتی که قصد اقدام برای مهاجرت به این کشور از 6 روش قانونی را دارید می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIEاتریش تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه راه های مهاجر به کانادا در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

The last comment and 4 other comment(s) need to be approved.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

750 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. Sepehr.moodi گفته:

  با سلام
  بنده ۲۷ سال سن دارم و در حال حاضر در مقطع ارشد مدیریت تکنولوژی مشغول به تحصیل هستم و همزمان برای گرفتن مدرک زبان اقدام کردم ، آیا با توجه به داشتن کار فرمای آشنا در کانادا پس از پایان تحصیل به طور مستقیم برای ویزای کار در رشته مربوط بدون سابقه کاری اقدام کنم یا خیر ؟!
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پس از اتمام تحصیل در کانادا بهتون مجوز PGWP میدن که بهتون اجازه کاریابی رو میده. با داشتن کارفرما هم عموما نیازه در سیستم اکسپرس انتری ثبت نام کنید تا بتونین ویزای کار بگیرید.

   پاسخ
 2. سپهر گفته:

  با سلام
  بنده ۲۷ سال سن دارم و در حال حاضر در مقطع ارشد مدیریت تکنولوژی مشغول به تحصیل هستم و همزمان برای گرفتن مدرک زبان اقدام کردم ، آیا با توجه به داشتن کار فرمای آشنا در کانادا پس از پایان تحصیل به طور مستقیم برای ویزای کار در رشته مربوط بدون سابقه کاری اقدام کنم یا خیر ؟!
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پس از اتمام تحصیل در کانادا بهتون مجوز PGWP میدن که بهتون اجازه کاریابی رو میده. با داشتن کارفرما هم عموما نیازه در سیستم اکسپرس انتری ثبت نام کنید تا بتونین ویزای کار بگیرید.

   پاسخ
 3. Nikzad گفته:

  با سلام من34ساله و فوق لیسانس فیزیک هستم و همسرم 38 سال دارن و لیسانس حقوق.سال گذشته درخواست ویزای توریستی کانادا دادیم رد شد.به نظر شما ما از چه طریقی برای مهاجرت اقدام کنیم که موفق بشیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. لطفاً مدرک زبان و سن فرزندان(در صورت داشتن) و میزان سرمایه تون رو بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم برای مهاجرت به کانادا.

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  با سلام و احترام
  آیا برای روشهای سرمایه گذاری کانادا بدون شرط حضور هم مدرک و سابقه مدیریتی لازم هست؟
  اگر بله آیا مدرک اصلی فرد هم باید مدیریت باشد یا مثلا پزشک با مدرک dba هم قابل قبول هست؟
  آیا بین روشهای سرمایه گذاری کانادا بدون شرط حضور روشی همراه با بازگشت سرمایه هم وجود دارد؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
  در چند محل طرح سوال در سایت پرسیدم ولی جوابی دریافت نکردم

  Rating: 5
  پاسخ
 5. سعید گفته:

  سلام. من 44 سالمه و فوق لیسانس علوم سیاسی دارم. جدیدا با 20 سال سابقه کار بازنشسته شدم. متاهل و دارای سه فرزند هستم. میشه به کانادا مهاجرت کرد؟
  کشور دیگه چی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مدرک زبان، میزان سرمایه و سن فرزندانتون رو بفرمایید تا بتونیم برای مهاجرت به کانادا شرایطتون رو ارزیابی کنیم.

   پاسخ
 6. شعيب گفته:

  سلام عرض ادب خدمت ملك پور صاحب عزيز. بنده در يونان مهاجر هستم و از شما ميخواهم به كشور كانادا پناهنده گي بتم تا قبول شوم. باد كدام مراحل را تهيه كنم و از كدام طريق. با احترام

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.

   پاسخ
 7. نیکو گفته:

  با سلام و احترام
  بنده 31 سالمه و همسرم نزدیک به 35 سال، خودم کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور دارم و همسرم دیپلم هستن، خودم آیلتس حداقل 6.5 رو میتونم بدست بیارم ولی همسرم شاید نتونه به 5 برسونه خودشو. با توجه به هزینه ها شرایط ادامه تحصیل نداریم، میخواستم بدونم کم هزینه ترین راه برای داشتن یه زندگی معمولی در کانادا چیه و چقدر هزینه داره؟ من به ادامه تحصیلم علاقه دارم، اما خب ترجیح میدم اول کار کنم اگر شرایط رفتنم محیا بشه، شرایط برای یه خونه ی معمولی و زندگی در آرامش و اجازه کار رو میخوام بدونم
  پیشاپیش بابت زمانی که جهت پاسخگویی میذارید تشکر میکنم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مدرک تحصیلی، میزان گپ تحصیلی، مدرک زبان، سن فرزندان و میزان سرمایه تون رو بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 8. مجتبی گفته:

  با درود
  اینجانب ۳۷ ساله فوق لیسانس برق کنترل بالای ۷ سال سابقه ی مرتبط،۶ مدرک فنی و آیلتس ۵.۵ جنرال ،متاهل و دارای یک فرزند می خواستم بدونم آیا امکان مهاجرت با ویزای کاری برای من مقدور است!؟
  با سپاس ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط اولیه تون خوبه برای کار در کانادا فقط باید قبل اقدام نمره آیلتسون رو بالا ببرید. شرایط ویزای کار کانادا:
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 9. سعید گفته:

  سلام
  من ۳۷ سال سن دارم همراه همسر و دخترم و البته یه بچه تو راهی خیلی دوست دارم به کشور کانادا سفر کنم ودر زمینه تاسیسات ساختمان فعالیت دارم اگه ممکنه بفرمائید بهترین راه مهاجرت چیه ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 10. ناشناس گفته:

  با سلام. ایا برای فرستادن درخواست اقامت هزینه ای هم دارد و شرایط تهصیل در کآنادا چیست

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. طبیعتا نیاز به پرداخت هزینه ویزا و شهریه و بیمه و نشون دادن تمکن مالی خواهید داشت برای اخذ ویزا ولی برای ارسال درخواست پذیرش به دانشگاه اگه خودتون اقدام کنید هزینه ای نداره ارسال رزومه و درخواست پذیرش براتون. شرایط تحصیل در کانادا:
   تحصیل در کانادا نیازمند داشتن سرمایه لازم برای تحصیل و زندگی در این کشور هستش. نمره زبان هم لازمه و اینکه نباید گپ تحصیلیتون زیاد باشه. هزینه های تحصیل در کانادا از 12 تا 95 هزار دلار کانادا بسته به دانشگاه و شهر محل تحصیل متفاوته و این مبلغ سوای هزینه زندگی در کانادا و هزینه پذیرش و ویزا هستش. با توجه به تعداد زیاد رشته ها و دانشگاه ها، رشته های قابل ارائه در هر دانشگاه هارو می تونید از طریق سایت اون دانشگاه مشاهده کنید.

   پاسخ
 11. ناشناس گفته:

  با سلام. ایا برای فرستادن درخواست اقامت هزینه ای هم باید بدهیم و چه شرایطی دارد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. طبیعتا نیاز به پرداخت هزینه ویزا و شهریه و بیمه و نشون دادن تمکن مالی خواهید داشت برای اخذ ویزا ولی برای ارسال درخواست پذیرش به دانشگاه اگه خودتون اقدام کنید هزینه ای نداره ارسال رزومه و درخواست پذیرش براتون. شرایط تحصیل در کانادا:
   تحصیل در کانادا نیازمند داشتن سرمایه لازم برای تحصیل و زندگی در این کشور هستش. نمره زبان هم لازمه و اینکه نباید گپ تحصیلیتون زیاد باشه. هزینه های تحصیل در کانادا از 12 تا 95 هزار دلار کانادا بسته به دانشگاه و شهر محل تحصیل متفاوته و این مبلغ سوای هزینه زندگی در کانادا و هزینه پذیرش و ویزا هستش. با توجه به تعداد زیاد رشته ها و دانشگاه ها، رشته های قابل ارائه در هر دانشگاه هارو می تونید از طریق سایت اون دانشگاه مشاهده کنید.

   پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام
  براي مهـاجرت ٢ نفره كه در كانادا رفاه مناسبي بشه فراهـم كرد، بايد چقدر سرمايه داشت حدودي؟
  ممنونم.

  Rating: 5
  پاسخ
 13. علیرضا فرهادی گفته:

  سلام خسته نباشید . بنده 22 سال سن دارم لیسانس نرم افزار . 5 سال کلاس زبان رفتم سابقه کارمرتبط ندارم .معافیت سربازی دارم . از چه راحی میتونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به اینکه سابقه کار ندارید، تحصیل میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه‌ با این شرایط:
   با سلام. تحصیل در کانادا نیازمند داشتن سرمایه لازم برای تحصیل و زندگی در این کشور هستش. نمره زبان هم لازمه و اینکه نباید گپ تحصیلیتون زیاد باشه. هزینه های تحصیل در کانادا از 12 تا 95 هزار دلار کانادا بسته به دانشگاه و شهر محل تحصیل متفاوته و این مبلغ سوای هزینه زندگی در کانادا و هزینه پذیرش و ویزا هستش. با توجه به تعداد زیاد رشته ها و دانشگاه ها، رشته های قابل ارائه در هر دانشگاه هارو می تونید از طریق سایت اون دانشگاه مشاهده کنید.

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  باسلام. ۳۶ سال سن دارم ومتاهل هستم. لیسانس عمران دارم و کارشناسی ارشد عمران آب. در زمینه ساختمان به صورت شخصی کار کردم و سوابق بیمه ندارم. البته دارای پروانه اشتغال پایه یک نظارت و اجرا از نظام مهندسی دارم. همچنین یک شرکت عمرانی داشتم به مدت ۳ سال فعالیت کردم البته بدون واریز حق بیمه. فکر کنم مدرک آیلتس ۵ می تونم بگیرم. خانم بنده مدرک کارشناسی معماری داره بدون هیچگونه فعالیت و سوابق کاری و مدرک زبان هم نداره . زبان انگلیسیش خوب نیست. می خواستم بدونم با شرایط من میشه به کانادا مهاجرت کرد.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما نمره آیلتسون برای اقدام کمه و همسرتون هم بدون سابقه کاری و نمره زبان امکان اقدام ندارن. خود شما هم نیاز به اثبات سابقه کاری تون دارین یا از راه بیمه یا قرارداد کاری یا فیش حقوقی. رشته شما هم مورد تقاضای شدید کانادا و حتی اروپا نیستش و تضمینی بابتش وجود نداره که راحت بتونین از استخر بیرون بیاین در صورت اقدام.

   پاسخ
 15. رضا گفته:

  سلام من دی جی هستم هم ارتیست اینجا منو ب چشم شیطانپرست میشناسن و تو کار و سبک خودم هرفه ای هستم حداقل ۱۰ سال سابقه دارم امما چون اینجا غیر قانونی کارم سابقه کار مستند ندارم میخاستم ببینم ک ایا
  برای مهاجرت میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 16. خانی گفته:

  با سلام،من و همسرم هرکدام 38سال سن داریم،من دارای مدرک کارشناسی برق و همسرم دکترای عمران ،هر دو به کلاسهای زبان میرویم ولی هنوز مدرک را نگرفتیم،حدود 11پیش یک شرکت پیمانکاری ثبت کردیم و کار هم انجام دادیم ،میخواستم ببینم چطوری می توانیم از طریق ثبت شرکت به کانادا مهاجرت کنیم ،البته شایان ذکر هست که بنده علاوه بر مدرک دانشگاهی ،چند مدرک فنی و حرفه ای هم دارم که همگی تخصصی می باشد،ممنون میشم راهنمایی گنید

  Rating: 5
  پاسخ
 17. Shariyar گفته:

  سلام وقت بخیر
  مهندس کشتی هستم کار بر روی کشتی های اقیانوس پیما،30 ساله با سابقه بیمه 6 ساله،همسرم لیسانس حسابداری بدون سابقه، پسرم هم 4 ماهه آیا امکان مهاجرت داریم؟از طریق کار
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شغل و رشته شما جزو مشاغل مورد نیاز کانادا نیستش در حال حاضر. همسرتون هم شرایط اولیه ویزای کار کانادا رو ندارن.

   پاسخ
 18. یگانه امینی گفته:

  باسلام من مهاجر افغانی ام ویک مادر و دو دختر به سن های ۲۵ و۲۰ هستیم سرپرست نداریم و اینکه جدیدا به من توی محل کارم تجاوز شده اما نتونستم ثابت کنم و طرف پرونده ام یک پسر بازنشسته سپاه بود چطور میتونم برای مهاجرت اقدام کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط کامل خودتون رو بیان بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم(سن، مدرک تحصیلی، شغل و سابقه کار مرتبط، میزان سرمایه، سن فرزندان…)

   پاسخ
 19. بهاره گفته:

  سلام من شناگر هستم و مدرک مربیگری شنا و نجات غریق دارم و همسرم هم آرایشگر هست خواستم بدونم ما از طریق کار میتونیم مهاجرت کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 20. ناشناس گفته:

  سلام من فوق لیسانس امنیت شبکه دارم و برای دکتری دوست دارم به کانادا بروم ۳۴ سال سن دارم و مجرد هستم و زبان مناسبی ندارم در صورتی که به این صورت نشود از چه طریقی می توانم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.

   پاسخ
 21. هادی گفته:

  با عرض سلام بنده قصد مهاجرت داشتم تحصیلاتم دیپلم هستش کارم مکانیک هست قسمت برق ۱۲ سال سابقه کار دارم آیا میتونم مهاجرت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 22. ناشناس گفته:

  آیا با1میلیارد می‌توان در کانادا سرمایه گذاری کرد؟ میشه توضیح بدین. ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 23. هادی گفته:

  با عرض سلام بنده تحصیلاتم دیپلم هست زبان انگلیسیم خوب نیست کارم مکانیک هست تعمیرات اربگ کامپیوتر abs ۱۲ سال سابقه کار دارم تو کارم خیلی تخصص دارم آیا میتونم مهاجرت کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 24. مهرداد گفته:

  سلام
  من ۳۰ سالمه و مجرد هستم، مدرک تحصیلی لیسانس عمران و حدود ۸ ساله در رشته عمران و ساختمان بصورت آزاد و مستقل کار کردم،مدرک زبان هم ندارم میخواستم ببینم برای مهاجرت از طریق ویزای کاری باید چیکار کنم؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 25. گودرزی گفته:

  با سلام و درود ما ابتدای دی ماه انگشت نگاری برای ویزای کانادا انجام دادیم می خاستم نظر و تحلیل شما رو بعد از بحران های سیاسی اخیر از جمله سقوط هواپیمای اوکراینی و تاثیرش بر روند اعطای ویزا رو بدونم بنده به یک نمایشگاه در اواسط اسفند ماه دعوت شدم پیشتر سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کانادا روابطش رو با ایران کاهش نداده و ویزاهاش رو کماکان به ایرانیان ارائه میده و ملت ایران رو مقصر این قضایا نمیدونه طبیعتاً.

   پاسخ
 26. حسام گفته:

  با سلام
  بنده ۱۸ سال دارم ولی زبانم خوب نیست و می‌خوام تا مقطع کارشناسی در ایران باشم و زبانم رو تقویت کنم تا فوق لیسانس را کانادا تحصیل کنم دانشگاهم کاردانی (فنی و حرفه ای ) در رشته عمران هست امکان ویزای تحصیلی برای بنده با توجه به دانشگام در مقطع فوق هست؟
  و شرایط گرفتن پاسپورت و اقامت بعد از تحصیل چجوریه؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در کانادا نیازمند داشتن سرمایه لازم برای تحصیل و زندگی در این کشور هستش. نمره زبان هم لازمه و اینکه نباید گپ تحصیلیتون زیاد باشه. هزینه های تحصیل در کانادا از 12 تا 95 هزار دلار کانادا بسته به دانشگاه و شهر محل تحصیل متفاوته و این مبلغ سوای هزینه زندگی در کانادا و هزینه پذیرش و ویزا هستش. با توجه به تعداد زیاد رشته ها و دانشگاه ها، رشته های قابل ارائه در هر دانشگاه هارو می تونید از طریق سایت اون دانشگاه مشاهده کنید.
   برای کار پس از تحصیل بهتون ویزای PGWP میدن که اگه بتونین کار پیدا کنین و 5 سال کار کنید در ابتدا اقامت دائم و بعد مدتی تابعیت کانادا رو میتونید اخذ کنید.

   پاسخ
 27. Maryam گفته:

  سلام و ممنون از اطلاعات مفید وپاسخگویی به سوالات
  بنده 43 ساله هستم فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات مدرک ielts ندارم اما تقریبا در حال حاضر مینتونم نمره 5 رو بگیرم. حدود 20 سال سابقه کار دارم در حوزه برنامه نویسی، طراحی سیستم و مدیریت دیتابیس اوراکل. همسرم 48 ساله دارای فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات (هر دو از دانشکاه امیر کبیر فارع التحسیل شدیم) ایشون هم میتونه ielts با نمره 5 رو دریافت کنه. دارای دو فرزند 11 و 8 ساله هستیم.
  در مورد توانایی مالی هم 2 آپارتمان داریم و حدود 2 میلیارد هم نقد و فعال در بورس هست.
  اگر امکان داره یک برآورد اولیه ای به بنده بدید که چطور اقدام کنم مناسب هست.
  سپساس از همکاری شما

  Rating: 5
  پاسخ
 28. ناشناس گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  مدرک تحصیلی ندارم ولی سابقه کار در پالایشگاه رو دارم لطفا بگید من میتونم ویزای کاری کانادا رو اخد کنم؟؟
  و اینکه چقدر باید هزینه کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بدون داشتن مدرک تحصیلی تنها امکان ثبت نام در سیستم اسکیل ورکر کانادادر عناوین شغلی خاص و اون هم با داشتن مدرک زبان انگلیسی امکان پذیر هستش.

   پاسخ
 29. ناشناس گفته:

  سلام، همسر من ۳۷ ساله مبتلا به کنسر هوچکین مقاوم به درمان هستن که مدت ۵ سال تحت درمان با داروهای تک نسخه ایی قرار گرفته که متاسفانه اخیرا بدلیل افزایش نرخ دلار و تصمیمات مجلس جهت ممنوعیت آمپولهای مورد نیاز دیگر تامین دارو برایمان تبدیل به مشکلی همیشگی شده، بمن گفته شد برای چنین حالتی امکان اخذسکونت در کانادا وجود دارد، راهنمایی و اقدام عاحل نیازمندم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. معمولاً برای دریافت ویزای درمانی باید پرونده پزشکی را به بیمارستان مورد نظر فرستاده و پذیرش گرفت سپس می توان برای اخذ ویزا اقدام نمود.

   پاسخ
 30. s گفته:

  سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای کاری کانادا تاثیر ریز نمرات مدارک دانشگاهی تا چه حد هست؟ با داشتن ۲ سال سابقه کار و مدرک زبان و کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه سراسری آیا معدل کارشناسی زیر ۱۴ ممکن هست مانع گرفتن این ویزا بشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز ریز نمرات برای مبحث تحصیلی و اون هم در مواردی مانند تحصیل رایگان و بورسیه تاثیرگذاره و برای ویزای کاری تاثیر و امتیازی نداره. حتی معدل شما هم نمره نداره. فقط داشتن مدرک حداقل لیسانس به همراه سابقه کار مرتبط و قابل اثبات و نمره زبان مورد تقاضا الزامی هستش. سایر موارد در موارد خاص مانند مصاحبه و اون هم در حد معدل ممکنه برای کارفرمای خاصی مهم باشه.

   پاسخ
 31. رویا گفته:

  با سلام من 24 سالمه و فارغ التحصیل رشته داروسازی سراسری دانشگاه تهران هستم زبانم خوبه نمره ایلتسم 7. می خوام اقامت کاری در ورشته خوودم در کانادا بگیرم. لطفا من رو راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با پزشکی برای کار در هر کشوری باید روند معادلسازی مدرک تحصیلی رو طی کنن که غالباً نیاز به گذراندن 1 تا 2 آزمون داره و هزینه هم داره تا بعد قبولی در اونها بتونن دنال کارفرما بگردن و مشغول به کار بشن. مقاله زیر را مطالعه نمایید:
   https://malekpourmie.com/مهاجرت-برای-پزشکان-و-دندانپزشکان

   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار حداقل 3 ساله و مرتبط با رشته تحصیلی که قابل اثبات باشد و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 32. ناشناس گفته:

  من و همسرم هر دو ۳۲ساله ،با مدرک لیسانس برق و کامپیوتر.از ویزای تحصیلی میتونیم استفاده کنیم؟؟سرمایه انچنانی نداریم،سابقه کار هم داریم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل در کانادا به داشتن سرمایه لازم برای تحصیل و زندگی در این کشور به همراه داشتن مدرک آیلتس و سن مناسب و نداشتن گپ تحصیلی بالا نیاز داره.

   پاسخ
 33. Romina گفته:

  با سلام
  من براي ادامه تحصيل قصد مهاجرت داشتم.براي كالج راحتتر ويزا ميدن يا دانشگاه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 34. امیدمقدم گفته:

  سلام و خسته نباشید اقا من یک پسر۱۸ساله هستم و ۲۰ساله کارت پایان خدمت را میگیرم برای مهاجرت به کانادا برای کار و زندگی خوب چقدر سرمایه میخواد و چ شراطی میخواد؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بهترین راه با توجه به سن شما، تحصیل هستش که هزینه ش از 6000 تا 22000 دلار کانادا (بسته به شهر و سطح دانشگاه) برای مقطع لیسانس هستش به همراه هزینه زندگی در کانادا که جداگانه هست و بین 700 تا 1000 دلار کانادا در سال هست.

   پاسخ
 35. احمد ضیا گفته:

  من از افغانستان هستم بعد قاچاقی ایران رفتم از اونجام الان اومدم ترکیه مدت کمی میشه من ۱۰سال پیش تا کلاس۱۰درس خوندم انگلیسی بلد نیستم خیاطی بلدم چجوری میتونم پناهندگی کانادا رو بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.

   پاسخ
 36. ناشناس گفته:

  سلام همسرم تو اتفاقات برق کار میکنه امکانش هست از طریق همین شغل اقدام کنیم

  Rating: 5
  پاسخ
 37. ليلا گفته:

  با عرض سلام
  من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد رشته برق ( فوتونيك) از دانشگاه علم و صنعت و خواهرم هم فارغ التحصيل كارشناسي ارشد رشته مهندسي پلاسما از دانشگاه شهيد بهشتي من در يك شركت دانش بنيان كار مي كنم . هر دوي ما يك مقاله isi داريم و از سطح زبان متوسطي هم بر خورداريم ، پدرم فوت كردن و براي ما مهم است كه بتوانيم همراه با مادرم به كانادا برويم ، از لحاظ مالي هم شرايط خوبي داريم
  آيا راهكاري وجود دارد كه همراه به مادرم اين كار را انجام دهيم
  واقعا ممنون ميشم كه پاسخم رو بديد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای همراه فقط شامل همسر و فرزندان شما میشه. مادر شما فقط میتونن از طریق ویزای مالتیپل 5 ساله توریستی وارد کانادا بشن که اون هم شرایطش سخت هستش و نیاز به نشون دادن تمکن مالی بالا داره تا مطمئن بشن قصد موندن دائم در کانادا رو ندارن.

   پاسخ
 38. ناشناس گفته:

  سلام ما یک خانواده 6نفره افغانی هستیم باپاسپورت وارد ایران شدیم والان جزع مهاجرین سر شما ری شده هستیم
  چگونه می توانیم به کانادا مهاجرت کنیم
  متاسفانه پول هم خیلی کم داریم
  پدر ومادر سه پسر زیر 18 سال ویک دختر هشت ساله
  در کانادا آشنا هم داریم
  لطفا اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید سپاسگذارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار، شما برای مهاجرت نیاز به میزانی سرمایه دارید چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل و این وسط فقط بخی از هزینه وکیل رو ما میتونیم بهتون تخفیف بدیم و باقیش با ما نیست متاسفانه. پیشنهاد میکنیم از ویدئوهای رایگان سایت miesuccess.com استفاده کنین تا بتونین دیدتون رو به زندگی تغییر بدین و با جمع آوری سرمایه بعد چند سال با اطمینان و آرامش اقدام کنین برای مهاجرت.

   پاسخ
 39. Mahsa گفته:

  سلام خسته نباشيد، ميخواستم بپرسم گرفتن ويزاي تحصيلي براي كالج كانادا امكان پذيره؟چون من خونده بودم كه براي كالج سخت ويزا ميدن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر. به این صورت نیست. بستگی به شرایطش داره. وکیل در پروسه پرونده میدونه که شما چی اقدام بکنید براتون بهتره.

   پاسخ
 40. Ilia گفته:

  من یه پسر ۱۵ سالم که زبان انگلیسیم خوب نیست.میخواستم بدونم چگونه باید اقدام کنم و بتونم اقمتم و در کانادا بگیرم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما فقط برای تحصیل در مدارس میتونین اقدام کنین با این سن. تحصیل در مدارس کانادا به دلیل شبانه روزی بودن دارای هزینه بالایی هستش و نیاز به داشتن تمکن مالی داره و بورسیه و تحصیل رایگان هم نداره. برای تحصیل فرزندان قبلا برای یکی از والدین ویزای همراه میدادند ولی در حال حاضر این امکان ارائه نمیشه. هزینه هم سالیانه از 25 هزار تا 65 هزار دلار کانادا هستش.

   پاسخ
 41. جوانه گفته:

  با سلام من یک دختر 14 ساله هستم و قصد مهاجرت به کانادا رو دارم هنوز انتخاب رشته نکردم و میخوام برای ادامه تحصیل و کار به کانادا بروم
  هنوز مدرک زبان انگلیسی را نگرفتم ولی در سال های اینده میگیرم
  در ضمن خانواده درجه یک هم دارم که در کانادا اقامت داشته باشد
  به نظر شما چه روشی برای مهاجرت به کانادا بهتر است و من باید چه کاری در این چند سال انجام بدهم ( ترجیح میدهم تا قبل از کنکور مهاجرت کنم)
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سا توجه به سنتون شما میتونید برای تحصیل در مدارس اقدام کنید که البته اخیراً ویزای گاردین یا همراه هم براش سخت صادر میکنن و اینکه نیازمند پرداخت شهریه هستش و رایگان نیست. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان به رایگان شرایط شما رو ارزیابی کنند.

   پاسخ
 42. سام گفته:

  درود بر شما بنده با همسرم قصد مهاجرت به کانادا یا استرالیا رو داریم رشته خودم مدیریت بازرگانی هست و سابقه بیمه ندارم چون شغلم آزاد هست و همسرم دندانپزشک هستن و 5 سال سابقه بیمه دارن آیا ما شرایط مهاجرت رو دارا میباشیم؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رشته و نداشتن سابقه کاری، اقامت کاری کانادا برای شما منتفی هستش. برای کار همسرتون هم در کانادا شرکت در دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی و قبولی در اون قبل درخواست کار الزامی هستش که هزینه بر و طولانی میشه فرآیند کار براشون.
   برای تحصیل هم سنتون رو نمیدونیم ولی کانادا به گپ تحصیلی حساسه و اگه گپ داشته باشید ریجکت میشید برای تحصیل.
   میمونه اقامت کار شرکت و همچنین سرمایه گذاری در کانادا که با شرایط اولیه شما مناسبه و البته نیاز به اطلاع از میزان سرمایه و مدرک زبان شما داره.

   پاسخ
 43. محمود گفته:

  من خود حمایتی های اتریش اسپانیا را مطالعه کرد مناسب نبود امکان داره بعد از اینکه من و برادرم لیسانس از دانشگاه تهران( من 18 سالمه و برادرم 19 سال و من مهندس برق و برادرم مهندس پزشکی )
  با خانواده بیایم و بعد ما به سرکار بریم یا حداقل با ویزای کار به کانادا بیایم
  ما فقط کشور کانادا و استرالیا را مد نظر داریم
  اگر هم الان مناسب نیست موردی نداره بعد از اینکه مدرک تحصیلی را گرفتیم میتونیم بیایم
  اگر هم امکان داره با ویزای ازدواج بیایم
  البته من شرایط ویزای ازدواج را مطالعه کردم
  فقط برام سوال پیش اومد و این بود که اگر من با ویزای ازدواج وارد کانادا شم حق کار تمام وقت و حق تحصیل ( با صرف هزینه ) دارم؟
  خیلی ممنون و جناب اقای ملک پور

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با خانواده از چه راهی با هم برید کانادا؟ از چه طریقی؟!
   ویزای کار کانادا هم شرایط خودش رو داره و آسون و سریع نیستش اخذش.
   ویزای همراه هم شامل همسر و فرزندان متقاضی میشه نه همه افراد خانواده.
   امتیازات ویزای اردواج رو میتوننی از سفارت اون کشور جویا بشین که بعد چه مدت بهتون اجازه کار و تحصیل میدن. با تشکر از شما

   پاسخ
 44. ناشناس گفته:

  من خود حمایتی های اتریش اسپانیا را مطالعه کرد مناسب نبود امکان داره بعد از اینکه من و برادرم لیسانس از دانشگاه تهران( من 18 سالمه و برادرم 19 سال و من مهندس برق و برادرم مهندس پزشکی )
  با خانواده بیایم و بعد ما به سرکار بریم یا حداقل با ویزای کار به کانادا بیایم
  ما فقط کشور کانادا و استرالیا را مد نظر داریم
  اگر هم الان مناسب نیست موردی نداره بعد از اینکه مدرک تحصیلی را گرفتیم میتونیم بیایم
  اگر هم امکان داره با ویزای ازدواج بیایم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با خانواده از چه راهی با هم برید کانادا؟ از چه طریقی؟!
   ویزای کار کانادا هم شرایط خودش رو داره و آسون و سریع نیستش اخذش.
   ویزای همراه هم شامل همسر و فرزندان متقاضی میشه نه همه افراد خانواده.
   امتیازات ویزای اردواج رو میتوننی از سفارت اون کشور جویا بشین که بعد چه مدت بهتون اجازه کار و تحصیل میدن. با تشکر از شما

   پاسخ
 45. محمود گفته:

  من خود حمایتی های اتریش اسپانیا را مطالعه کرد مناسب نبود امکان داره بعد از اینکه من و برادرم لیسانس از دانشگاه تهران( من 18 سالمه و برادرم 19 سال و من مهندس برق و برادرم مهندس پزشکی )
  با خانواده بیایم و بعد ما به سرکار بریم یا حداقل با ویزای کار به کانادا بیایم
  ما فقط کشور کانادا و استرالیا را مد نظر داریم
  اگر هم الان مناسب نیست موردی نداره بعد از اینکه مدرک تحصیلی را گرفتیم میتونیم بیایم
  اگر هم امکان داره با ویزای ازدواج البته میگم بعد گرفتن مدرک ( چون میخوام حدقال یک لیسانس داشته باشیم چون برای کار کردن کمک میکنه )
  هرچند من شرایط ویزای ازدواج کانادا را مطالعه کردم
  فقط یک سوال برام پیش اومد اینکه اگر من با ویزای ازدواج وارد کانادا بشم حق کار تمام وقت و حق تحصیل ( صرف هزینه ) دارم
  خیلی ممنون و تشکر از جناب اقای ملک پور

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با خانواده از چه راهی با هم برید کانادا؟ از چه طریقی؟!
   ویزای کار کانادا هم شرایط خودش رو داره و آسون و سریع نیستش اخذش.
   ویزای همراه هم شامل همسر و فرزندان متقاضی میشه نه همه افراد خانواده.
   امتیازات ویزای اردواج رو میتوننی از سفارت اون کشور جویا بشین که بعد چه مدت بهتون اجازه کار و تحصیل میدن. با تشکر از شما

   پاسخ
   • KASRA گفته:

    ویزای تحصیلی هم گزینه خوبی به طور مثال من و برادرم با ویزای تحصیلی بریم کانادا چون دوره ارشد کوتاه و هزینه ها هم مناسبه به نسبت ( سالی 32 هزاز دلار کانادا تقریبا ) و بعد بتوینم یعنی بعد از تحصیل کار پیدا کنیم تا بعد بتوینم پدر و مادر را هم بیاریم

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. شما در انتخاب راه مهاجرت مختارید ولی ویزای همرتعه شامل والدین و برادر و خواهر شما نمیشه و از راه دیگه ای باید وارد خاک کانادا بشن.

     پاسخ
 46. ناشناس گفته:

  سلام من18سالمه مدرک تحصیلم دیپلم الکترونیک هستش
  میخواستم بدونم برای کار کردن چطوری باید اقدام کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای کار کانادا و اتریش و آلمان و استرالیا و خیلی کشورهای دیگه به رشته دیپلم الکترونیک تعلق نمی گیره متاسفانه.

   پاسخ
 47. ميثم گفته:

  با سلام من يك جوان ٣٢ ساله با مدرك تحصيلي ديپلم داراي گواهينامه ي پايه يكم هستم كه در حال حاضر در حال كار در شركت هستم ميخواستم بدونم چطوري ميتونم در زمينه ي كار خودم مهاجرت به كانادا كنم و اونجا مشغول به كار شم ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه قبولی در دانشگاه دولتی و حداقل یه ترم تحصیل در اون دانشگاه به همراه مدرک زبان مورد نیاز رو داشته باشین کارتون برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان آسون میشه

   پاسخ
 48. Killer گفته:

  سلام؛با بودجه بیست میلیارد چه کشوری و چه روشی رو برای مهاجرت پیشنهاد میکنید؟

  Rating: 5
  پاسخ
 49. KASRA گفته:

  سلام عرض ادب پدر بنده 53 ساله هستن 23 سال سابقه کار در گروه ملی اهواز را دارند و مدرک شان هم دانشجوی دکتری دانشگاه دولتی اهواز هستند.
  ما 5 نفر هستیم 3 تا زیر 18 سال و یک پدر و مادر
  سرمایه ما 700 میلیون تومان+ 4 تا خانه هستش
  مادر بنده هم دیپلم هستن
  چه کشوری و چه راهی را پیشنهاد میکنید که با شرایط ما متناسب با اون باشه
  هدف ما کشور کانادا و المان و استرالیا یا فرانسه هستش
  اگر ممکنه در این باره توضیح دهید

  Rating: 5
  پاسخ
   • KASRA گفته:

    یعنی که ما 5 نفر هستیم هر نفر 22000 یورو میشه 110 هزار یورو= میشه 1 میلیارد نیم حدودا درسته؟ برای 5 نفر
    بعد ما حق کار نداریم؟
    پس یعنی باید تو 5 سال هزینه هارا از ایران بدیم؟

    Rating: 5
    پاسخ
 50. هدی گفته:

  سلام من 38 سالمه و متاهل هستم و 2 تا بچه دارم رشته تحصیلیم لیسانس اقتصاد است و دارای 15 سال سابقه بیمه هستم و همسرم هم لیسانس برق است و 18 سال سابقه بیمه مرتبط با رشته تحصیلی دارد آیا می توانیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته تحصیلی همسر شما برای اسکیل ورکر کانادا مناسب تر هستش. البته هر دو شما نیاز به مدرک زبان خواهید داشت برای اقدام. حداقل آیلتس 6. و مقداری سرمایه

   پاسخ
 51. ناشناس گفته:

  سلام من بخوام برم کانادا باید چند داشته باشم
  خودم تنها هستم ۲۳ سالمه
  مبلغ کلی چقدر باید باشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز شرایط راه های مهاجرت به کانادا متفاوت هستش. مدرک تحصیلی، نمره زبان و وضعیت تاهل و سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 52. وحید گفته:

  سلام پدر بنده با سرمایه حدود ٨ میلیارد تومان و سابقه مدیریت درمانگاه خصوصی بمدت ۴ سال و سابقه کار تکنسین رادیولوژی بمدت ٢٠ سال (مدرک کارشناسی رادیولوژی دارند) مهارت زبان در حد کم قصد دارند بهمراه خانواده مهاجرت کنند، ترجیحا کانادا
  چه راهی برای مهاجرت پیشنهاد میدید
  چه کشورهایی پیشنهاد میشه
  آیا اعضا خانواده هم میتونند با ایشون مهاجرت کنند و چه شرایطی داره (فرزندان متاهل و مجرد ب چ صورت هست)
  پروسه چقدر طول میکشه ترجیحا سریعترین راه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. راه های مختلفی برای شما وجود داره از جمله کار شرکت کانادا. برای مهاجرت خانوادگی معمولا روش هایی مثل اقامت از طریق خرید ملک پشینهاد میشه یا کار شرکت اتریش. البته چون فرزندان ایشون سنشون بالای 18 سال و متاهل هم هستن بعضاً، کار سخت میشه و نیاز به بررسی دقیق تر داره. پشینهاد میکنیم با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایطتون رو دقیق تر بررسی کنند.

   پاسخ
 53. نگین گفته:

  با سلام .هزینه ی ویزای کار کانادا چند دلار هست ؟
  به من گفتن ۴۵هزار دلار . درسته ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. هزینه ای که سفارت کانادا برای صدور ویزای کاری از شما دریافت می نماید 100 تا 465 دلار کاناداست. ولی می بایست مبلغی را برای چند ماه زندگی و همچنین مبلغ بلیط و بیمه و …. را هم داشته باشید.

   پاسخ
 54. ناشناس گفته:

  در مورد ویزای خوداشتغالی کمی شفاف تر توضیح میدین؟ این که میگن دو سال سابقه کار داشته باشه، براساس چه معیاری دقیقا میسنجن؟ یعنی مثلا یک نویسنده که دو سال برای نگارش کتابش زمان گذاشته و بعد از دو سال اونو منتشر کرده، با نویسنده ای که در طی دو سال چهار کتاب نوشته و در فواصل زمانی مختلف منتشرشون کرده (یعنی تعداد آثار و زمان بندی) وضعیتش برای مهاجرت فرقی داره؟ و آیا میزان درآمدی که متقاضی از اون کار داشته براشون مهمه؟ یعنی یه حداقلی تعیین شده براش؟ (چون فرد خودشتغال که سابقه کارش به طور دقیق جایی ثبت نشده و حقوق بگیر هم که نبوده که میزان درآمدش کاملا مشخص باشه) و منظورشون از فعالیت بین المللی فقط اینه که در سطح جهانی فعال بوده یا نه؟ (مثلا در مورد نویسنده کتاب یا کتابهاش در یک یا چند کشور خارجی هم منتشر شده) یا این که حتما باید به یک افتخار قابل ملاحظه ای هم در اون سطح رسیده باشه یا درآمد هنگفتی از اون فعالیت کسب کرده باشه؟ در کل متقاضی با چه مدرکی باید ثابت کنه که صلاحیت این نوع مهاجرت رو داره؟ این سؤال ها رو جواب بدین ممنون میشم.

  Rating: 5
  پاسخ
 55. آرزو گفته:

  باسلام وقت بخیر.من سه سال سابقه کار برنامه نویسی دارم و یکسری تخصص ها هم دارم …و در این زمینه دانش خوبی دارم .از طریق برنامه نویسی بدون مدرک کامپیوتر می‌تونم اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 56. ی.جمالی گفته:

  سلام
  بنده دارای مدرک ارشناس ارشد هستم و ۵ سال مرتبط با رشته ام کار کردم.
  در حال حاضر سطح زبان انگلیسی خوب دارم و درحال مطالعه هستم.
  و دارای معلولیت بینایی هستم.
  ایا امکان مهاجرت به کانادا با وجود این شرایط و بدون داشتن مدرک زبان امکان پدیر هست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته تحصیلیتون رو نفرمودین. برای کار و تحصیل حتما مدرک زبان نیازه. برای کار سابقه کار مرتبط و قابل اثبات هم نیازه

   پاسخ
 57. .. گفته:

  سلام
  یه آقای با من در ارتباط هست مدعی هست که افسر ارشد اداره مهاجرت تورنتو هست چطور از هویت واقعی ایشون رو بفهمم
  اسم شون بنجامین گراهام هست

  Rating: 5
  پاسخ
 58. hiwa گفته:

  س لام خسته نباشيد .
  من براي كانادا ميخوام اقدام كنم .من مهندسي معماري از دانشگاه باراجين قزوين دارم سال ٩٠ گرفتم و پروانه مسكن براي پايه سه نظارت داشتم كه تمديد نكردم عضو نظام مهندسي قزوينم …خيلي مدارك تربيت مربي كرج براي دوره هاي تخصصي معماري دارم حدودا ٢٠ تا مدرك …
  مدارك شركت كناف و كارت كناف دارم حدود شش مدرك بين المللي ،…

  يه مدرك از دانشگاه سراسري در رشته طراحي دوخت دارم ….
  و از سال ١٣٨٦ تاسيس كردم يه آموزشگاه فني حرفه اي مراقبت زيبايي ….و تعداد زيادي هم مدارك ارايشگري به طبع دارم ….مدرك دبيرستانم رياضي فيزيك بوده و دو تا ديپلم گرفتم يكيش ديپلم طراحي دوخت بوده
  و متولد ١٩٨٢/٤/١٣ هستم .مجرد هستم …
  اين رزومه منه …ميشه راهنمايي بفرماييد شانس من براي اقدام. لطفا .مر٣٠

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار به همراه بیمه و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 59. hiwa گفته:

  س لام خسته نباشيد .
  من براي كانادا ميخوام اقدام كنم .من مهندسي معماري از دانشگاه باراجين قزوين دارم سال ٩٠ گرفتم و پروانه مسكن براي پايه سه نظارت داشتم كه تمديد نكردم عضو نظام مهندسي قزوينم …خيلي مدارك تربيت مربي كرج براي دوره هاي تخصصي معماري دارم حدودا ٢٠ تا مدرك …
  مدارك شركت كناف و كارت كناف دارم حدود شش مدرك بين المللي ،…

  يه مدرك از دانشگاه سراسري در رشته طراحي دوخت دارم ….
  و از سال ١٣٨٦ تاسيس كردم يه آموزشگاه فني حرفه اي مراقبت زيبايي ….و تعداد زيادي هم مدارك ارايشگري به طبع دارم ….مدرك دبيرستانم رياضي فيزيك بوده و دو تا ديپلم گرفتم يكيش ديپلم طراحي دوخت بوده
  و متولد ١٩٨٢/٤/١٣ هستم .مجرد هستم …
  خ اين رزومه منه …ميشه راهنمايي بفرماييد شانس من براي اقدام. لطفا .مر٣٠

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار به همراه بیمه و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 60. ناشناس گفته:

  سلام من با خانواده ۳نفر هستیم میخوام در کانادا پناهنده شم باید چیکار کنم ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.

   پاسخ
 61. Sadegh گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم شانس من برای گرفتن اقامت دائم کاری در کانادا چقدر هست ؟
  شرایط :
  1-مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه Oxford Brookes
  2-سنم زیر 30 سال هست
  3-مدرک زبان ایلتس دارم ولی فرانسه بلد نیستم
  4-سابقه کاری ندارم
  بیشتر تصمیمم شهر کلگری استان آلبرتا یا شهر تورنتو میباشد .

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز برای کار در کانادا داشتن سابقه کار مرتبط و قابل اثببات به میران حداقل 3 سال و البته قابل اثبات، یکی از شرایط لازم است.

   پاسخ
 62. ناشناس گفته:

  سلام من میخوام با خانواده برا پناهندگی اقدام کنم سه نفر هستیم لطفا بگید باید چکار کنیم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد.
   پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpourmie.com/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 63. محمد سینا گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من ۳۳ سال دارم مدرکمم لیسانس علوم کامپیوترع ولی معدلم پایین و مدرک idt کانادا رو دارم همراه زبان انگلیسی میخواستم یه راهنمایی برای رفتن به کشور کانادا رو بهم بدید ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
 64. هادی گفته:

  باسلام من ۲۰ سالمه
  تخصصم در جوشکاری co2 هستش بصورت حرفه ای سابقه بیمه هم در رابطه با اینکار ندارم
  میخواستم بدونم شانس موفقیت دارم یا نه ؟
  اگرهم شانس داشتم هزینه این پروسه چقدره ؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سابقه کاری مرتبط و قابل اثبات به همراه مدرک زبان نیاز هستش برای اقدام اولیه.
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار به همراه بیمه و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 65. ناشناس گفته:

  سلام ، ۳۰ سال سن دارم با زن و بچه میخوام برم کانادا ، تقریبا ۴۰۰ ملیونم پول دارم ، میشه رفت یا نه ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 66. راحله گفته:

  با سلام
  من 33 ساله هستم و 3 سال سابقه بیمه دارم و کار شناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی با سابقه بیمه مرتبط دارم. همسرم هم لیسانس الکترونیک داره
  راهنمایی میکنید که چقدر شانس موفقیت در گرفتن ویزا کانادا داریم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کانادا مترجم کتبی ومترجم همزمان میخواد ولی نیاز به سابقه کاری مرتبط و قابل اثبات حداقل 3 ساله داره. مدرک همسرتون هم خوبه. ولی باید حتما ایلتس بالای 6 و ترجیحا 6.5 داشته باشین تا بتونین اقدام کنین و فرآیندش هم زمان بر هستش.

   پاسخ
 67. ناشناس گفته:

  با سلام آقای ۳۴ ساله دارای مدارک فنی حرفه ای فنی لوله کشی و کار در پروزه اداره گاز و بیمه ۱ ساله در این زمینه است خواهرم هم شهروند کانادا هست آیا راهی برای مهاجرت و ویزای کاری دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار به همراه بیمه و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5