راه های مهاجرت به کانادا و بررسی آن

راه های مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت مفصل و علمی بررسی و تشریح خواهیم نمود و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راه های مهاجرت به کانادا را به عرض شما بزرگواران خواهیم رساند. راه های مهاجرت به کانادا کدامند؟ شرایط مهاجرت به کانادا چیست؟ آیا پناهندگی به کانادا راه مهاجرتی مناسبی محسوب می شود؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد. مهاجرت به کانادا همواره یکی از بزرگترین آرزوهای بسیاری از مردمان در سراسر جهان بوده است. راه های مهاجرت به کانادا 2019 بسیار متعدد است. راه هایی همچون سرمایه گذاری در کانادا، تحصیل در کانادا، کار در کانادا و راه های دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود. به هر جهت در امر مهاجرت باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید. پیشنهاد می گردد که در ابتدای امر قبل از مطالعه کامل مقاله فوق، ویدیو و فایل صوتی موجود در این صفحه را که توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و مطالب ارزنده ای را در خصوص راه های مهاجرت به کانادا را تشریح نموده اند به صورت رایگان مشاهده نمایید .همچنین می توانید از طریق تماس با دفاتر موسسه ملک پور، همکار MIE اتریش از مشاوره رایگان تلفنی در باب راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردند.

راه های مهاجرت به کانادا راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی

کانادا از جمله بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت طبق آمار جهانی به شمار می رود. کشور کانادا در آمریکای شمالی و در همجواری آمریکا واقع شده است. کانادا کشوری سردسیر است و اکثر مردم آن در بخش جنوبی و خوش آب و هوای این کشور در نزدیکی خاک آمریکا زندگی می کنند. کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. مساحت کانادا کیلومتر مربع و جمعیت آن 35،675،834  نفر می باشد. پایتخت این کشور اتاوا است و مهمترین شهرهای آن تورنتو، مونترال و ونکوور هستند.زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پولی آن دلار کانادا است. کانادا 10 امین کشور دارای بالاترین شاخص میزان رضایت از زندگی در جهان است. در ادامه این مقاله به بررسی راه های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی کانادا راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل صوتی موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار

کسب اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر یا اکسپرس انتری، یکی از بهترین راههای مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا می باشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق می گیرد. این سیستم بر اساس  point base system یا امتیازبندی می باشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد در بر دارد. فرد برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد. مرحله اول که به نام (pool)شناخته می شود، شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید. در این مرحله امتیازها به سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان انگلیسی، مدرک زبان دوم، داشتن آشنای درجه یک در کشور کانادا و… تعلق می گیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد  Poolمی شوید. در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار می گیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت می کند. البته پروسه این امر حداقل ۶ تا ۱۸ماه طول می کشد.

امتیاز مورد نیاز در این مرحله 460 از 1200 امتیاز است که متقاضی در صورت کسب آن می تواند موفق به اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر شود. بد نیست بدانید که قبل از شروع پروسه اسکیل ورکر می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی مهاجرت کانادا در قسمت ابزارCRS TOOL  امتیازات اولیه خود را بررسی نمایید تا متوجه شوید که آیا واجد شرایط برای پروسه کاری کانادا می باشید یا خیر؟ آدرس ابزار CRS TOOL  را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امتیازبندی های مهاجرت به کانادا و مشاغل مورد نیاز، پیشنهاد می گردد مقاله اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) را از دست ندهید.

نرخ بیکاری کشور کانادا در سال 2018 5.9 درصد بوده که با توجه به نیاز بسیار این کشور به نیروی کار ماهر، شرایط خوبی را برای مهاجرت کاری به این کشور برای متقاضیان فراهم نموده است که در نموداز زیر می توانید آن را مشاهده نمایید:

نرخ بیکاری کانادا راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

کار در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، تحصیل در این کشور می باشد. تحصیل در کانادا در مقاطع مدارس، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. تحصیل در مدارس کانادا به صورت شبانه روزی است و از 15.000 تا 50.000 دلار کانادا در سال هزینه در بر خواهد داشت. از جمله مدارس بین المللی کانادا می توان به بادول، پتیسن، کالج بریمار و کالج تامسون ریور اشاره نمود. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا داشتن مدرک دیپلم 12 ساله به همراه مدرک آیلتس حداقل با نمره 6 و تمکن مالی لازم نیاز خواهد بود. دانشجویانی که سطح زبان آنها مناسب نیست نیز می توانند در کالج های کانادایی دوره زبان را بگذرانند. تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا 3 تا 4 سال به طول می انجامد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا نیز نیاز به داشتن مدرک لیسانس، مدرک آیلتس بالای 6.5 به همراه گپ تحصیلی پایین و سن مناسب می باشد. فارغ التحصیلان این مقطع می توانند با کار پس از تحصیل در کانادا اقامت کاری این کشور را اخذ نمایند.

تحصیل در مقطع دکتری در کانادا نیازمند داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. استاد راهنما به دانشجویی که دارای رزومه علمی قوی، نمره زبان بالا، مقالات علمی بین المللی و سن مناسب به همراه انگیزه کافی داشته باشد پذیرش دکتری در دانشگاه محل خدمتشان اعطا می نمایند. دانشجویان در این مقطع می توانند از طریق کار پژوهشی در دانشگاه، بخش زیادی از هزینه های خود را تامین نمایند. همچنین افرادی که دارای رزومه علمی و تحقیقاتی و زبان قوی هستند می توانند بورسیه تحصیلی کانادا را به دو صورت اسکولارشیپ و فاند دریافت نمایند. این بورسیه ها دولتی و دانشگاهی هستند.

کشور کانادا یکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا می باشد که هر ساله بالغ بر 130.000 تا 150.000 نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا، ویزای تحصیلی را به یکی از پر متقاضی ترین راه های مهاجرت به کانادا  قرار داده است. در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی  TOEFLیا  IELTS به دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر می کند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره می شود.

هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود 15 تا 20 هزار دلار در سال می باشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل بفرمایید.

تحصیل در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود. به طور کلی، پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در کانادا هستند قابل دسترسی است.

 • سرمایه گذاری 800 هزار دلاری کانادا

  یک نوع از این سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا است که حداقل با ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا سرمایه و نشان دادن توانایی مالی ۱٫۶ میلیون دلار می توانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را در اختیار دولت کانادا برای مدت ۵ سال قرار می دهید و بعد از ۵ سال بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده می شود. توجه داشته باشید هر ساله ظرفیت این نوع سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد. به دلیل حجم بالای تقاضای این امر و امن بودن این روش. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال می باشد.

 • سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

  نوع دیگر سرمایه گذاری، در استان بریتیش کلمبیای کاناداست که نیاز به نشان دادن 300 هزار دلار کانادا و ارائه 100 هزار دلار آن برای اخذ اقامت کانادا هستید. این نوع سرمایه گذاری نیازمند داشتن شرایطی از جمله حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، آیلتس با حداقل نمره 4.5، سابقه 3 سال کار مدیریتی در زمینه تجارت مورد درخواست می باشد و متقاضی تنها می تواند در شهرهای دارای جمعیتی کمتر از 75 هزار نفر در این استان سرمایه گذاری خود را انجام دهند.

 • سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا

  نوع دیگر سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا، سرمایه گذاری 210 هزار دلاری می باشد که البته متقاضی باید در حساب خود 600 هزار دلار سرمایه نشان بدهد و 210 هزار دلار را در کانادا سرمایه گذاری کند. شرایط متقاضی می بایست همانند شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری باشد با این تفاوت که در هر جای ایالت بیرتیش کلمبیا این سرمایه گذاری امکان پذیر است.

سرمایه گذاری در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

یکی از موارد مورد علاقه زوج های جوان برای اخذ اقامت، این است که به کشورهای مورد علاقه خود از طریق ویزای توریستی سفر نموده و فرزند خود را در آن کشورها به دنیا بیاورند تا بتوانند برای خود و فرزندشان اقامت و تابعیت اخذ نمایند. ولی تمامی کشورها این شرایط را برای شهروندان خارجی ارائه نمی کنند بلکه تنها کشورهای تابع اصل خاک این شرایط را دارا می باشند. کشورهای جهان از لحاظ عرف بین المللی به دودسته تابع اصل خون و تابع اصل خاک تقسیم بندی می شوند. کشورهای تابع اصل خون مانند ایران و آلمان تنها به فرزندانی که یکی از والدینشان ایرانی باشد اقامت و تابعیت اعطا می کنند ولی کشورهایی مانند کانادا و برزیل به تمامی کودکان متولد این کشور تابعیت کشورهایشان را اعطا می نمایند. همچنین والدین کودک نیز اقامت این کشورها را دارا خواهند شد. طبق قانون کانادا، اگر کودکی در کشتی های کانادایی و هواپیماهایی که در این کشور رفت آمد می کنند متولد شود شهروند کانادا به حساب می آید و حقوق شهروندی را برای او عرضه می کنند و می تواند پاسپورت کانادا را اخذ نماید‌.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تولد

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد می باشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه سایت های همسر یابی غیر قانونی و افراد واسطه جهت ازدواج صوری اقدامی را انجام داد. به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق، اکیداً به شما پیشنهاد می شود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما می خواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند. لازم به ذکر است که در صورت اثبات صوری بودن ازدواج، جرائمی همچون زندان، جریمه مالی و ممنوعیت ورود به کانادا در انتظار فرد خاطی خواهد بود. در ادامه شرایط زوجین را برای اخذ ویزای ازدواج کانادا بررسی خواهیم نمود.
اگر متقاضی خواهان اسپانسر شدن همسر یا حامی خود می باشد باید شرایط لازم برای این امر را هم داشته باشد که این شرایط شامل موارد زیر است:

 • با همسر خود به مدت دو سال یا کمتر بیشتر آشنا بوده و یا زندگی کرده باشد، فرزند مشترکی نداشته باشد و درخواست خود را بعد از تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۲ به اداره مهاجرت داده باشد
 • فردی که اسپانسر می شود باید سن ۱۸ یا بالای ۱۸ سال داشته و شهروند کانادا باشد

برای اینکه متقاضی ازدواجش رسمیت یابد باید شرایطی را دارا باشد مانند:

 • با شریک زندگی خود به صورت دائم ۱ سال زندگی کرده و همچنین با همسر خود در انجام دادن امور زندگی همکاری کرده باشد و بتواند این موضوع را اثبات نماید. برای اثبات اینکار باید در حساب های بانکی و کارت های اعتباری و منزل و مدیریت مخارج خانه و غیره همکاری مشترک داشته باشند
مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

راه های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی می کنند. دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمی شوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد. حال بماند که افراد بسیاری هم به کانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست می دهند.
متقاضیان‌ می توانند از هر روشی که به این‌ کشور آمده اند تا پایشان به خاک کشور کانادا رسید درخواست پناهندگی خود را ارائه دهند. البته در خارج از خاک کشور کانادا هم‌ می شود درخواست پناهندگی را داد به شرطی که تحت حمایت دولت یا گروه خصوصی باشند. پس از اینکه پناهندگان در کشور کانادا مستقر شدند از سوی دولت فدرال و طرفداران مالی خصوصی و بشر دوستانه کمک دریافت می نمایند تا بتوانند نیاز های اولیه زندگی خود را فراهم سازند. این کمک ها به مدت ۱ سال ارائه می گردد تا زمانی که فرد خود، بتواند نیازهایش را برطرف نموده و خود کفا شود. اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل می شود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است.
آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست می خورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد می شود از دیگر راه های مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا که در این مقاله به آنها پرداخته شد مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت هنرمندان و افراد فوق موفق مانند ورزشکاران است که این نوع ویزا در رده ویزای خود اشتغالی کانادا قرار می گیرد و به سه دسته خود اشتغالی در امور فرهنگی، خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در کشاورزی از طریق خرید مزرعه و مدیریت آن تقسیم بندی می گردد. فعالیت های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند. متقاضیان می بایست حتما دارای سابقه کاری قوی در زمینه خود اشتغالی خود داشته باشند و می توانند از دو طریق خود اشتغالی در طرح های فدرال و یا استانی وارد کانادا شده و اقامت آن را اخذ نمایند.
حداقل شرایط مورد نیاز برای این نوع ویزای خود اشتغالی به صورت زیر می باشد:

 • فرد باید حداقل در ۵ سال اخیر ۲ سال سابقه کار مرتبط داشته باشد
 • حداقل ۳۵ امتیاز بر مبنای جدول امتیاز بندی، جمع آوری نموده باشد
 • حداقل ارزش دارایی های فرد ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد
 • سوء پیشینه نداشته و سلامت جسمی و روحی داشته باشد

راه های مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی و اقامت در کانادا

هزینه زندگی در کانادا بسته به سبک زندگی فرد و شهر و استان محل زندگی متفاوت خواهد بود و به طور میانگین 2.500 دلار کانادا در ماه می باشد. برای مثال، هزینه زندگی در شهرهایی مانند ونکوور و تورنتو از باقی شهرهای کانادا گران تر است. جدول زیر هزینه زندگی در کانادا را شرح خواهد داد:

اقلام هزینه در ونکوور هزینه در مونترال
رستوران
غذا در رستوران ارزان قیمت 17.50 دلار 15 دلار
غذا برای دو نفر 80 دلار 60 دلار
بازار
یک لیتر شیر 2.46 دلار 2.06 دلار
یک کیلوگرم برنج 4.17 دلار 3.16 دلار
1 کیلو گرم سینه مرغ 15.34 دلار 15.17 دلار
1 کیلو گرم گوجه فرنگی 4.88 دلار 4.09 دلار
1 کیلو گرم سیب زمینی 3.01 دلار 2.61 دلار
1 کیلو گرم گوشت گاو 18.28 دلار 16.59 دلار
اجاره خانه
آپارتمان یک خوابه مرکز شهر 2.019 دلار 1204 دلار
آپارتمان یک خوابه بیرون از مرکز 1500 دلار 788 دلار
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 3.796 دلار 2059 دلار
آپارتمان سه خوابه بیرون از مرکز 2700 دلار 1300 دلار

Amazing Places in Canada Provinces and Territories Feature راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

هزینه زندگی در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط اخذ تابعیت کانادا

دریافت اقامت و تابعیت از راه های مختلفی ممکن است. در همه راه های مهاجرتی، امکان اخذ اقامت دائم پس از 3 سال و امکان اخذ تابعیت پس از 5 سال در صورت نداشتن جرم و همچنین انطباق پذیری با جامعه کانادا وجود خواهد داشت. البته این نکته مهم است که در بعضی از روش های سرمایه گذاری امکان دریافت اقامت دائم در مدت زمان کمتر از سه سال نیز وجود دارد. همچنین در مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری یا اسکیل ورکر به شخص در همان ابتدای ورود به کانادا اقامت دائم اعطا می شود. در مورد تحصیل در کانادا، هیچ کشوری در شرایط عادی، به صرف تحصیلدر آن کشور اقامت دائم نمی دهد، اما فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا این امکان را به فرد می دهد که پس از تحصیل در کانادا ودر مواردی که دوره تحصیلش بالای 8 ماه باشد، در کانادا مانده و به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن کار، اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نموده و اقامتش را در کانادا ادامه دهد.

پاسپورت کانادا
راه های مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

راه های مهاجرت به کانادا، شرایط مهاجرت به کانادا از 6 روش قانونی و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله با هم مرور نمودیم. کانادا کشوری مهاجر پذیر است که به سرزمین بزرگ سفید شمالی شهرت دارد. این کشور کعبه آمال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور می باشد. شما عزیزان در صورتی که قصد اقدام برای مهاجرت به این کشور از 6 روش قانونی را دارید می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIEاتریش تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه راه های مهاجر به کانادا در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

3 comment(s) need to be approved.
law راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)
493 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. احمد گفته:

  با سلام و احترام
  خانم بنده دارای PR کانادا هستن و در حال حاضر هم در آنجا سکونت دارن و نزدیک به ۳ماه هست که عقد کردیم میخواستم بدونم اگه تمام مدارک موردنیاز اداره مهاجرت آماده باشه چقدر زمان نیاز هست که ویزای من بیاد؟

  Rating: 4
  پاسخ
 2. حمید گفته:

  سلام
  من ۳۴ سالمه،دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق با ۷ سال صابقه و ۷ سال رئیس هیئت مدیره شرکت هستم،مدرک آیلس ۷ جنرال دارم،سرمایه تا ۸ میلیارد تومان دارم .می خواستم لطف کنید بفرمایید از چه طریقی بهتره برای کانادا اقدام کنم.زبان فرانسه رو هم کمی بلدم .

  Rating: 5
  پاسخ
 3. فهيمه فخر گفته:

  سلام من ليسانس كامپيوتر هستم و همسر ليسانس عمران و داري ١٤ سال سابقه كار ٣٨ سالشه و چد تا هم مدرك فني و حرفه اي داره به نظرتون همسرم مي تونن از طريق اكسپرس اينتري اقدام كنه؟

  Rating: 4
  پاسخ
 4. negin گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۰سالم هست
  سال دیگه مدرک کارشناسی معماری رو میگیریم
  مدرک مربی گری کودک و هوش هیجانی کودک رو دارم
  زبانم هم خوبه ولی مدرکی ندارم
  میخواستم بدونم از طریق مربی گری میتونم اقامت بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت مدارک دانشگاهی معتبر هستند. شما می توانید از طریق مدرک معماری خود وارد شوید و در کانادا برای کار یا تحصیل در زمینه مربی گری اقدام کنید.

   پاسخ
 5. مرضیه گفته:

  با سلام
  ۳۴ سالمه یه دختر ۷ ساله دارم فوق لیسانس ریاضی دارم دبیر دبیرستان غیر انتفاعی ام برای رفتن به کانادا برای ادامه تحصیل اقدام کنم بهتره یا کار
  اصلا اونجا برا من کاری هست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 6. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۹ سالمه و فوق دیپلم رشته ی طراحی و لباس رو دارم با معدل ۱۸
  و برای خودم ی مرون لباس با برند خودم که تو ایران طرح هام ثبت شده هستش
  و با سرمایه ۲ میلیارد البته زبانم خوب نیست.
  میخواستم ببینم میتونم برای مهاجرت تحصیلی یا کاری اقدام کنم
  و اینکه درسته میگن اگه تحصیلی اقدام کنی حتی فرند شخص نمیتونه ادامه تحصیل بده چون من ی دختر ۸ ساله دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   امکان اقدام از طریق برنامه های کارآفرینی استان بریتیش در صورت توانایی اثبات تمکن مالی 300 هزار دلاری و 3 سال سابقه مدیریتی، برای شما مقدور است. البته لازم به ذکر است در این روش صرفاً نیاز است 100 هزار دلار در صورت موافقت با طرح شما، به کشور کانادا جهت راه اندازی بیزنس مربوطه انتقال داده شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این روش و سنجش شرایط خود با مشاورین مجموعه مرتبط شوید. در صورت اقامت قانونی والدین، هیچ منعی جهت تحصیل فرزندان وجود ندارد.
   * مانا باشید *

   پاسخ
 7. علی گفته:

  سلام علی هستم ۴۸سالم مکانیک با سابق با مدرک کارشناسی مکانیک تجربه کار ۷سال
  در کشور کویت.درضمن پسرم در آمریکا دانشجو می‌باشد. نمیتونه بیاد ایران. لطفا راهنمایی فرمائید. از چه طریقی میتوانم برای آمریکا یا کانادا اقدام کنم؟.سپاسگذارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای آمریکا در حال حاضر فقط ویزای تحصیلی برای ایرانیان اعطا می شود که با توجه به سن شما برای شما اخذ این ویزا امکان پذیر نیست.
   برای ویزای تحصیلی کانادا هم سن مناسبی ندارید.
   اگر تمکن مالی لازم رو داشته باشید می تونید برای سرمایه گذاری در کانادا اقدام کنید. در غیر این صورت برای ویزای توریستی کانادا می تونید درخواست بدید.

   پاسخ
 8. p گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 35 سالمه و لیسانس صنایع دارم 5 سال کارشناسم در شرکت معتبر ، همسرم 28 سالشه دیپلم و کارمند بیمارستان هستش 2 ساله ولی مرتبط با رشتش نیست ،
  میخواستم بدونم راه ی هست بتونیم مهاجرت کنیم به کانادا و اونجا شغل داشت ؟ یا با شرایط ما نمیشه رفت .
  ضمنأ ما ازدواج مون رسمی نیست بنظرتون اینجا رسمی بشه بهتره یا اگه میشه رفت اونطرف باشه بهتره ؟
  ممنون از وقتی ک میگذارین .

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   کار در کانادا از طریق سیستم اسکیل ورکر امکان پذیر است و شما باید امتیازات لازم را کسب نمایید تا بتوانید اقامت کاری بگیرید. امتیازات خود را می توانید در لینک زیر محاسبه کنید.

   https://malekpourmie.com/امتیاز-بندی-مهاجرت-به-کانادا

   اگر یکی از شما دو نفر قرار است به عنوان همراه ویزا بگیرد باید پیش از اقدام ازدواج شما به صورت رسمی ثبت شده باشد. در غیر صورت باید به صورت جداگانه اقدام کنید.

   پاسخ
 9. Pouya گفته:

  با سلام
  من21 سالم هست و دانشجوی کارشناسی ترم ۴ رشته نرم افزار دانشگاه ازاد هستم و دارای مدرک ایلتس 6 میباشم
  میخواستم بدونم آیا راهی وجود دارد که ادامه دوره ی کارشناسی رو در کانادا سپری کنم و بعد تحصیل اقامت کانادا رو هم بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز شما شرایط عمومیتونبرای تحصیل در کانادا خوبه ولی درباره سرمایه تون صحبتی نکردید. ادامه کارشناسی رو نمیتونید معادلسازی کنید و عموما باید از صفر شروع کنید مگر اینکه اعتبار مدرک دانشگاهتون مورد تایید دنشگاه کانادایی قرار بگیره. و اینکه بعد پایان تحصیل در کانادا به شما مجوز جستجوی کار داده میشه و همون تحصیل شما در کانادا و احیانا کار حین تحصیل شما در کانادا برای اقدام از طریق اسکیل ورکر کانادا امتیاز قابل توجهی محسوب میشه . با داشتن ویزای کار کانادا هم میتونید اقامت این کشور رو بگیرید.

   پاسخ
 10. ریما گفته:

  با سلام
  من 30 سالمه و همسرم 31 ساله
  هر دو فوق لیسانس هستیم
  فوق لیسانس رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی برق قدرت
  به نظر شما کدوم یکی اقدام کنیم بهتره ؟
  همسرم 7 سال سابقه کار و من 4 سال سابقه کار با بیمه داریم.
  درحال خواندن ایلتس هستیم و تا دوماه امتحان شرکت میکنیم. شانس ما برا اکسپرس انتری چجوریه ؟ یا از طریق کشورهای استانی مثب ساسکاچوان یا بریتیش کلمبیا ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. هر دو نفر رشتتون خوب و مورد نیازه. فقط نفرمودین از کدوم دانشگاه هستش مدارکتون. و اینکه مدرک زبان حتما باید قبل اقدام داشته باشین و گرنه اجازه ثبت نام ندارید. سابقه کاری همسرتون امتیازش بیشتره از شما. در کل،

   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 11. نوید گفته:

  سلام نوید هستم
  30 سالم هست
  رشته تحصیلیم مهندسی مکانیک هست
  3 سال سابقه کار دارم
  گپ تحصیلیم با سابقه کار پر شده
  آیلتس آکادمیک 5.5 دارم
  برای تحصیل در حوزه آتلانتیک شمالی کانادا میخواستم اقدام کنم
  برای دوره های فنی کالج یا کو آپ
  به نظره شما امکان اخذ پذیرش و ویزا وجود داره موسسه شما چه کمکی و چه رآهی را پیشنهاد میکند
  ممنونم از جناب دکتر ملکپور عزیز

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.
   برای ارزیابی تحصیل در کانادا نیز نیاز به دانستن میزان سرمایه شما خواهد بود. همچنین ممکن است نیاز به افزایش نمره زبان داشته باشید. جهت ارزیابی رایگان شرایطتان با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. t.gahvareh گفته:

  سلام و وقت بخیر. ممنون از مقاله بسیار خوب، کامل و علمی شما. یک سوال خدمت شما داشتم. اینکه اگر کسی از ابتدا یک پیشنهاد شغلی از کشور کانادا داشته باشد آیا باید سایر امتیازات ویزای کار هم دریافت کند تا بتواند ویزای کاری بگیرد؟ سوال دیگر اینکه آیا از ابتدا اجازه ورود همسر هم داده می شود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   گرفتن پیشنهاد کار در کانادا کار ساده ای نیست ولی اگر موفق شدید می توانید ویزای کار کانادا را دریافت کنید و نیازی نیست در سیستم امتیازبندی کانادا، امتیازی کسب کنید. امکان همراهی همسر نیز از ابتدا وجود دارد.
   توصیه می کنیم ویدئو موجود در لینک زیر را مشاهده کنید تا از شرایط کار در کانادا با پیشنهاد کار آشنا شوید.

   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا

   پاسخ
 13. mahdi.arya1993 گفته:

  با سلام
  بنده مدتی هست که با موسسه شما آشنا شدم و از اطلاعات مفیدی که در وب سایت قرار میدهید بهره مند شدم .
  و در حال حاظر نیاز به راهنمایی شما داشتم. بنده 27 ساله هستم ارشد مهندسی مکانیک با معدل 17 به تازگی شروع کردم به خواندن زبان انگلیسی و در زمینه رشته تحصیلی خود سابقه کار ندارم میخاستم ازتون راهنمایی بگیرم که از چه مسیری میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم و در صورت مهاجرت تحصیلی امکان دریافت کمک هزینه تحصیل خواهم داشت ؟ لازم به ذکر است که متاهل هستم و با سرمایه 300 میلیون قصد مهاجرت دارم آيا امکان پذیر است ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 14. rahil1373 گفته:

  سلام
  من پرستارم و همسرم اپتومتریست هستن. 35 سالمونه ویه بچه 2 ساله داریم. چون اقوامم کانادا هستن میخواهیم به این کشور مهاجرت کنیم. با توجه به رشته هامون ما برای کار شانس بالاتری داریم یا تحصیل؟ میشه همزمان برای آلمان و اتریش هم اقدام کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. رشته های پزشکی و پیراپزشکی از جمله پرستاری گرچه بسیار مورد نیاز هستن در برخی کشورهای اروپایی و همچنین کانادا، نیازمند گذروندن دوره های معادلسازی مدرک و قبولی تو اون دوره ها به منظور کار هستن که کمی زمان شما رو خواهد گرفت. برای تحصیل هم نیاز به گذروندن دوره های پیش پزشکی یا همون pre-medical خواهید داشت. شما میتونید برای چندین کشور اقدام کنید ولی تنها میتونید به یکی از این کشورها مهاجرت کنین و همچننی سرمایه قابل توجهی از شما هدر میره بخاطر اقدام تو چند کشور به صورت همزمان که بخشیش مثل هزینه ویزا و پذیرش و اینا قابل برگشت نیست.

   پاسخ
 15. مصطفی گفته:

  سلام من ۳۱ سالمه متاهل و یه پسر ۴ساله دارم دارای مدرک فوق دیپلم معماری با ۶سال سابقه کار غیر مرتبط بنظرتون امیدی داشته باشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 16. مصطفی گفته:

  سلام. من فوق دیپلم معماری و متاهلم سن من ۳۱سال دارم دارای یه فرزند پسر ۶سال سابقه کار اپراتوری دارم بنظرتون امیدی هست بتونم ویزا بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 17. امید حفیقی گفته:

  سلام ….من مدت اقامت سه سال رو در کانادا سپری کردم ولی در حال حاضر تمایلی برای اقدام جهت دریافت پاسپورت ندارم و ترجیح میدم الان فقط پی از رو تمدید و بعدا برای این موضوع اقدام کنم. آیا این کار عملی است؟ سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
 18. امیر گفته:

  سلام مدرک تحصیلی من عمران هست اما شغلم برنامه نویسی هست برای مهاجرت میتونم از اسکیل ورکر استفاده کنم ؟ اگر نه از چه روشی میتونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   برای ارزیابی شرایط شما برای سایر راه های مهاجرت به کانادا با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایطتان به رایگان بررسی شود.

   پاسخ
 19. Mohammad گفته:

  سلام من هفده سالم و سال دوازدهم هستم و برای رفتن هم مشکلی ندارم به کانادا سال اول، یعنی از نظر مالی اوکی هستم اما میخواستم بدونم که آیا میشه با کار کردن در کانادا خرج سال دوم رو خودم بدست بیارم منظورم خرج تحصیل و خوراک « میخواستم اگه میشه همین امسال اقدام کنم » به دلیل اینکه سال 99مشمول به خدمت میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار حین تحصیل شامل کارهای پاره وقت میشه و سقف و محدودیت زمانی در هفته داره و نمیتونه تمام هزینه های شما رو پوشش بده و به عنوان یه کمک هزینه میشه روش حساب کرد.

   پاسخ
 20. محمد گفته:

  سلام.خسته نباشید.هزینه مهاجرت به کانادا از راه تخصیل چه مقدار هست؟آیا اماکن تحصیل رایگان هم هست؟(در مقطع کارشناسی ارشد)

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم جمله شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 21. محمد گفته:

  سلام.خسته نباشید…هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا حدودا چقدر هست؟آِا امکان تحصیل رایگان هم هست؟( در کارشناسی ارشد)

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم جمله شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 22. محمد گفته:

  با سلام
  بنده 33ساله هستم. مجرد و عضو هیئت علمی یک دانشگاه سراسری و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رو از دانشگاه تهران گرفتم و یک فرصت مطالعاتی 6 ماههه رو در حوز شینگن گذروندم. و ویزا 6ماهه مطالعاتی دارم. مشکل اصلی بنده در زبان هست که مدرکی نمیتونم بگیرم!
  میخواستم برای یکسال به کانادا مهاجرت کنم و در اونجا زندگی کنم.
  ممنون میشم بهترین راه رو بهم پیشنهاد بدین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورت تمایل و داشتن شرایط میتونید از طریق ویزای مالتیپل اقدام کنید. مدرک زبان رو هم میتونید در کانادا با شرکت در کلاسهای زبان اخذ کنید و این رو بدونید که بدون مدرک زبان امکان اقامت دائم و بعدها تابعیت کانادا رو نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس یگیرید و شانس خودتون رو به رایگان ارزیابی کنید.

   پاسخ
 23. sara گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من 18 سالمه و امسال توی کنکور 98 تونستم دندانپزشکی قبول شم و واقعا هم میخوام که از ایران برم میتونم در دوره ی تحصیلم بورسیه بشم و به کانادا مهاجرت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 24. معین گفته:

  سلام بنده 31 سال دارم و مجرد دارای مدرک لیسانس برق قدرت با 6 سال سابقه کار مرتبط . میزان سرمایه هم درحدود 200 میلیون تومان میباشد درضمن دارای مدرک ایلتس با نمره 7 میباشم . میخواستم بدونم که من از طریق ویزای کاری شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا رو دارم یا نه ؟ سوال دیگه بنده اینه که ایه با توجه به سن من ارزش داره از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنم . یکم زبان فرانسه هم بلدم . اگه مدرک زبان فرانسه رو بگیرم چه تاثیری در شانس پزیرش من میزاره .

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   برای ارزیابی شانس تحصیل در کانادا نیز سرمایه کمی دارید و گپ تحصیلی شما نیز نامشخص است.

   پاسخ
 25. ناهيد گفته:

  با سلام داماد من متولد 50 مي باشدو حدود 29 سال در شركت ملي صنايع مس ايران مشغول به كار مي باشد و ليسانس مكانيك جوش مي باشد كه مدرك جوشكاري بين المللي را نيز دارد و داراي سه فرزند پسر مي باشد كه به ترتيب سن آنها 14 و 10 و 1 سال مي باشد و دخترم متولد 64 مي باشد و داراي مدرك ديپلم كامپيوتر در رشته ورزشي كيك بوكسينگ مي باشد از شما خواهشمندم راهنمايي بفرماييد كه چه از طريقي ميتوانند وارد كشور كانادا شوند و اگه دفتر وكالت تهران داريد لطف كنيد شماره بفرستيد ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به شرایط سنی شانسی برای ویزای کار ندارند ولی برای سرمایه گذاری در کانادا ممکن است که شانس داشته باشند که البته برای ارزیابی آن اطلاعاتی از میزان سرمایه خود اعلام نداشته اند تا بتوانیم ایشان را راهنمایی کنیم. لذا با دفاتر ما تماس بگیرید تا از طریق مشاوره رایگان شرایط خود را ارزیابی نمایید.

   پاسخ
 26. تقی زاده گفته:

  با عرض سلام من 43 سالمه دارای لیسانس مدیریت بازرگانی وحدود 11 سال در تاجیکستان و 1 سال در سریلانکا مشغول به کارم به نظر شما شانس بنده جهت گرفتن اقامت کانادا چقدر میباشد.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط سنی شما برای شرکت در پروسه اسکیل ورکر کمی زیاد است و داشتن نمره آیلتس 6.5 یا 7 هم الزامی می باشد. اگر اطلاعات دقیق تری از شما موجود باشد بهتر می توانید راهنمایی انجام دهیم

   پاسخ
   • تقی زاده گفته:

    سلام من در رشته حسابداری و مدیریت پشتیبانی فعالیت زیادی دارم پیشتر در ایران بازاریابی میکردم اکنون درپروژه های بین المللی سد سازی و تونل و ….. فعالیت دارم زبان انگلیسی نسبتاً میدانم به زبانهای روسی فرانسه آشنایی دارم ضمن اینکه بنده از ترکهای آذربایجان میباشم و به زبان ترکی استانبولی مسلطم . خیلی علاقه دارم به کشور استرالیا یا کانادا مهاجرت کنم ولی نمی دونم از چه طریق اقدام کنم.

    Rating: 5
    پاسخ
    • miemalekpour30 گفته:

     باسلام و عرض ادب
     برای کار در استرالیا یا کانادا باید یک پروسه امتیاز بندی را طی کنید تا به ویزای کار این کشور ها برسید. پارامترهایی نظیر سن، مدرک ایلتس و مدرک تحصیلی برای شما امتیاز به همراه دارد

     پاسخ
 27. ali گفته:

  با سلام و احترام- من و خانمم هر دو 33 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر هستیم و یک دختر یک ساله داریم- میزان سرمایه 500 میلیون تومان- مدرک زبان نداریم و در حال حاضر در کلاس های آمادگی آیلتس شرکت می کنیم- میخواستم بدونم از چه طریقی باید برای مهاجرت اقدام کنیم و چقدر زمان می برد و حتما باید آیلتس رو بگیریم و پروسه مهاجرت رو شروع کنیم یا خیر؟ با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط شما برای مهاجرت کاری مناسب می باشد و برای کشور کانادا داشتن مدرک آیلتس 6.5 یا 7 الزامی می باشد و در پروسه امتیاز بندی ویزای کار این کشور می توانید شرکت کنید و بعد از اخذ ویزا وارد این کشور شوید مدرک تحصیلی شما مدرک خوبی جهت کاریابی در این کشور است البته اگر سابقه کار مناسبی با توجه به مدرک خود داشته باشید.اگر تمایل به اخذ ویزای تحصیلی از این کشور را دارید باید سریعتر اقدام کنید چون شرایط سنی شما تقریبا برای پذیرش تحصیلی بالا می باشد و نباید گپ تحصیلی بالاتر از 5 یا 6 سال داشته باشید

   پاسخ
 28. ف شریفی گفته:

  سلام
  من 26 سالمه کارشناس ایمنی و بهداشت هستم. دو سال سابقه کار در این زمینه رو دارم. همسرم 30سالشه و کارشناس حسابداری است و کارمند دولت است. مدرک زبان هم نداریم. دوتا پسر دارم. بنظرتون از چه طریقی میتونیم اقدام کنیم؟پول در حد 100 میلیون پس انداز داریم. که اگر راهی باشه برای گرفتن مدرک زبان اقدام کنیم. باتشکر

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   بهترین مسیر مهاجرت برای شما از طریق تحصیل می باشد اما با توجه به اینکه یک خانواده 4 نفره می باشید میزان پشتوانه مالی شما برای این کار بسیار کم می باشد و به سرمایه بیشتری نیازمند هستید.

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط سنی شما شانس ویزای برای شما پایین می باشد و بهتر است در رشته های مدیریتی پذیرش بگیرید و وقتی وارد کانادا شدید بعد از مدتی اقدام به تغییر رشته نمایید

   پاسخ
 29. Hessam گفته:

  با سلام
  بنده مهندس عمران با مدرک فوق لیسانس و سابقه 9 سال کار هستم. همسرم پزشک متخصص اطفال هست و به تازگی درسش تموم شده ولی دوره طرح رو نرفته. یک بچه 2 ساله هم داریم.
  سرمایه هم حدوداً 900 میلیون تومان
  اگر من برای ویزای تحصیلی اقدام کنم و وارد کشور کانادا شوم (به همراه همسر و فرزند) و برای یک سال هزینه های اونجا رو داشته باشم، میتونم بعد از یک سال کار کنم؟ همسرم که پزشک متخصص هست چطور؟ برای مجوز کار چه مراحلی رو باید طی کنه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  امتیاز من در سیستم امتیازدهی اکسپرس انتری حدود 370 میشه. حداقل امتیاز حدوداً چند باید باشه؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   اگر شما موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شوید هم اجازه کار پاره وقت دانشجویی دارید و هم بعد از تحصیل حداقل یکسال به شما اجازه داده می شود در این کشور حضور داشته و دنبال کار باشید.

   پاسخ
 30. یاسمن گفته:

  با سلام
  من درخواست مشاوره دادم اما کسی با من تماس نگرفته و الان می خوام دوباره ثبت نام کنم میگه شما قبلا ثبت نام کردین چکار باید انجام بدم؟

  پاسخ
 31. رامین گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۸ سالمه لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد دارم
  سربازی رفتم
  سابقه کار عمرانی دارم ولی نه به صورت کتبی و بیمه ای
  زبان انگلیسی رو هم در حال یادگیری هستم اما هنوز به مرحله آیلتس و … نرسیدم و حداقل ۱ سال دیگه باید کار کنم
  سرمایه هم حداکثر تا ۳۰ تومن میتونم جور کنم
  از چه راهی اقدام کنم برای من بهتره برای رفتن به کانادا یا اروپا؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری کانادا باید مدرک زبان آیلتس 7 را داشته باشید و بدون آن امکان پذیر نیست. برای سابقه کار باید حداقل بین 3 تا 5 سال سابقه باشد و بهتر است بیمه داشته باشید. پشتوانه مالی شما بسیار اندک می باشد

   پاسخ
 32. مهدی گفته:

  با سلام بنده 20 سال دارم و درحال حاضر دانشجوی رشته تربیت دبیر زبان انگلیسی هستم . از اونجایی که در پایان دوره کارشناسی این 4سال جز سابقه کار من حساب میشه می خواستم بدونم اقامت از طریق کار باید اقدام کنم یا تحصیل (تنها هستم _کاناد یا اروپا هم برام فرقی نمیکنه) ؟ اصلا متناسب با رشته ی من کار یا رشته ی تحصیلی در خارج از کشور هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 33. hossein گفته:

  سلام وقت بخیر
  من کارت پایان خدمت سربازیم را خریدم.
  از نوع معافیت پزشکی.
  نوع بیماری هم اعصاب و روان ذکر شده.
  در اصل من هیچ مشکلی ندارم.
  به نظر شما برای گرفتن ویزای تحصیل کانادا به مشکل بر میخورم.
  ممنون میشم پاسخ بدین ( :

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این مساله بستگی زیادی به نظر افسر مهاجرت دارد ولی عموماً یکی از مدارکی که برای اعطای ویزا به شما مورد بررسی قرار می گیرد، سوابق پزشکی شماست.

   پاسخ
 34. ارمغان گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من خانم ۴۶ ساله هستم دارای لیسانس حسابداری با ۲۲ سال سابقه ی کاری و از طرفی دارای گواهی فنی حرفه ای کیک ساز تر ساز ،نان ،قناد ۱، قناد ۲ هستم خواستم بپرسم که میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم ؟از چه طریقی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ویزای کار کانادا به صورت سیستم امتیاز بندی است و اگر امتیازات لازم را کسب کنید می توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. شما امتیاز بخش سن را از دست می دهید و ممکن است به امتیاز لازم نرسید. جداول امتیازبندی در لینک زیر موجود است و می توانید امتیاز خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/امتیاز-بندی-مهاجرت-به-کانادا

   پاسخ
 35. امیرحسین گفته:

  آقا شلام و درود برشما.
  ببخشید من یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
  من دانشجوی سال دوم پلیمرم مقطع کارشناسی معدل کل 17 تا اخر تحصیلم رو 18 میاد…سابقه کار تو حوزه پلیمر هم دارم… سابقه کار تو حوزه مدیریتی هم دارم مدیریت آموزشگاه های زبان انگلیسی, سابقه تدریس زبان انگلیسی هم دارم. برای ایلتس 7/5 هم دارم. دوتا مقاله هم دارم که دارم کاراشو میکنم برای چاپ تو نشریات معتبر…من الان بزرگترین دغدغم سربازیمه… اینکه بخام اپلای کنم حتما باید خدمتم رو گذرونده باشم (منظورم طبق قوانین ایرانه , میتونم راحت خارج شم یا نه؟) ؟!
  خیلی ممنون از اطلاعات مفید سایتتون.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این مورد مربوط به سازمان نظام وظیفه عمومی می باشد ولی عموماً در صورت نداشتن غیبت با گذاشتن وثیقه می توانید اقدام به ادامه تحصیل نمایید.

   پاسخ
 36. علی گفته:

  سلام.من 18 سالمه و میخواستم بدونم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه های کانادا به چه صورت هست ممنون میشم کمکم کنید باتشکر.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به منظور تحصیل پزشکی در کانادا می باست در ابتدا دوره های معادل سازی را گدرانده و در صورت قبولی در آزمون این دوره ها وارد دوره پرشکی در دانشگاه های کانادا شوید.

   پاسخ
 37. کیانوش ملک زاده گفته:

  با عرض سلام. من 28 سالمه و کارشناسی ارشد رشته عمران گرایش سازه دارم. دو مقاله بین المللی در ژورنال ها خوب دارم. نمره ایتلس آکادمیک 6. قصد دارد برای دکترا اقدام کنم. برای بورسیه تحصیلی شانسی دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 38. علی حسینی گفته:

  سلام وقت بخیر: 26سالمه لیسانس کامپیوترم.برادر بنده ب روش پناهندگی 4ساله تورنتو هست. زبان خیلی کم بلدم پول هم ندارم :)) چطور میتونم برم پیش برادرم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   شما باید اثبات نمایید که می توانید هزینه های زندگی و تحصیل خود را برای یک سال تامین نمایید. می توانید از طریق ارائه مدارک مربوط به بورسیه نیز نشان دهید که بخشی یا همه هزینه های شما تامین می شود.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 39. نیلوفر گفته:

  با عرض سلام من 28 سالمه، کارشناسی ارشد بیولوژی دارم. امتحان آیلتس آکادمی 5.5 شدم و سابقه کار ندارم یعنی کار کردم ولی سابقه بیمه من در ارتباط با رشتم نبوده. و دوس دارم برای کانادا تحصیلی اقدام کنم و حدود 500 میلیون تومان سرمایه دارم. می خواستم بپرسم با این شرایط امکان تحصیل و گرفتن ویزای تحصیلی دارم و از آخرین مدرک تحصیلی من 3 سال می گذرد ممنون می شم راهنمایی کنید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. با شماره 02149196000 تماس بگیرید تا کارشناسان ما دقیق شرایط شما را بررسی نموده و راهنمایی لازم را ارائه دهند. شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 40. Reza گفته:

  سلام . من خدمت سربازی رو در قرارگاه خاتم سپاه ( در یک مجتمع تفریحی وابسته به سپاه )گذروندم و ۱ سال سابقه بسیج فعال دارن . با توجه به تروریستی اعلام شدن سپاه توسط امریکا ایا گذروندن خدمت سربازی در سپاه و داشتن سابقه بسیج فعال میتونه در روند مهاجرت به کانادا یا استرالیا و کشورهای اروپایی مشکلی ایجاد کنه ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. این موارد بستگی به نظر افسر مهاجرتی خواهدداشت ولی افسر مهاجرتی در این زمینه بیشتر سوابق شما در شبکه های اجتماعی را بررسی خواهد نمود تا نوع کارت پایان خدمت شما را.

   پاسخ
 41. بابک گفته:

  سلام
  من ۴۱ سال داردم فوق لیسانس ریاض هستم در زمینه امنیت اطلاعات سایبری دارای ۱۰ سال سابقه کار هستم و متاهل بدون فرزند هستم، می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در حوزه IT یا ریاضی می توانم در سطح دکتری در یکی از دانشگاهای اروپایی پذیرفته بشم، اگز شدنی باشه تا یک سال اینده مدرک زبان را بگیرم، آیا با توجه به گرایش کاری می توانم کار کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 42. محمد علی گفته:

  سلام
  35 ساله هستم
  مجرد
  کارشناس ارشد رشته مهندسی مواد (متالورژی)
  آیلتس 6 جنرال
  7 سال سابقه کار مرتبط با بازرسی جوش
  کدام روش برای مهاجرت من مناسب هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 43. میلاد گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  می خواستم اگر امکانش باشه بنده رو راهنمایی کنید.
  بنده دوره سربازی رو زیر نظر ارتش در سازمان فنی و حرفه ای امریه بودم و پایان خدمت رو ارتش صادر کرده ولی سه ماه کسری بسیج ( کارت فعال و کارت سبز) گرفتم و از خدمت 24 ماه ام 3 ماه کسر شد ، با توجه به شرایت کنونی موجود، میخواستم بپرسم این کسری که گرفتم در مسیر اخذ ویزا برای تحصیل یا کار در کشور های اروپایی و کانادا برای من مشکل ساز خواهد بود یا خیر؟
  و البته یکی از دوستان بنده هم دقیقا تو شرایط منه ولی هنوز کسری نگرفته و در حال خدمته ،بنظرتون اقدام کنه یا خیر برای کسری؟

  Rating: 4
  پاسخ
 44. محمد جهانگیری گفته:

  سلام من از طریق یک دفتر آژانس هوایی واسه ویزای توریستی اقدام کردم الان 3 ماه هستش از اثر انگشتم گذشته وارد 4 ماه شده میگه هنوز جواب نیومده به نظر شما این مورد عادی هستش یا اینکه جواب امده بهم میگه نیومده؟؟؟؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5