راه های مهاجرت به کانادا و بررسی آن

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طرق مختلف را در این مقاله به صورت مفصل و علمی بررسی و تشریح خواهیم نمود و با کمک وکیل مهاجرت کانادا قوانین جدید مربوط به راه های مهاجرت به کانادا را به عرض شما بزرگواران خواهیم رساند. سوالات زیادی در رابطه با روش های مهاجرت به کانادا از کارشناسان مؤسسه MIE پرسیده می شوند. معمولا متقاضیان تمایل دارند بدانند که راه های مهاجرت به کانادا کدامند؟ و چگونه می توان بهترین مسیر را برای اخذ اقامت کانادا انتخاب نمود؟ ما در این مقاله به این سوالات پاسخ خواهیم داد. راه های مهاجرت به کانادا متعدد است، اما به طور کلی اکثر آن ها را می توان در 6 دسته بندی قرار داد. راه هایی همچون سرمایه گذاری در کانادا، تحصیل در کانادا، کار در کانادا و راه های دیگری که شما را در ادامه با آنها آشنا خواهیم نمود. به هر جهت در امر مهاجرت باید بهترین راه را انتخاب نمایید تا آسودگی خاطر برای خود و خانواده خود را فراهم نمایید. پیشنهاد می گردد که در ابتدای امر قبل از مطالعه کامل مقاله پیش رو، ویدیو و فایل صوتی موجود در این صفحه را که توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و مطالب ارزنده ای را در خصوص راه های مهاجرت به کانادا تشریح نموده اند به صورت رایگان مشاهده نمایید. همچنین می توانید از طریق تماس با دفاتر موسسه ملک پور (MIE اتریش) از مشاوره رایگان تلفنی در باب راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

راه های مهاجرت به کانادا راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی

کانادا از جمله بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت طبق آمار جهانی به شمار می رود و ساله افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می نمایند. کشور کانادا در آمریکای شمالی و در همجواری آمریکا واقع شده است. کانادا کشوری سردسیر است و اکثر مردم آن در بخش جنوبی و خوش آب و هوای این کشور در نزدیکی خاک آمریکا زندگی می کنند. کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. مساحت کانادا کیلومتر مربع و جمعیت آن 35،675،834  نفر می باشد. پایتخت این کشور اتاوا است و مهمترین شهرهای آن تورنتو، مونترال و ونکوور هستند. زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی و واحد پولی آن دلار کانادا است. کانادا 10 امین کشور دارای بالاترین شاخص میزان رضایت از زندگی در جهان است. جامعه مهاجر پذیر کانادا، دانشگاه ها و مدارس تراز اول، امنیت اجتماعی، موقعیت شغلی فراوان و رفاه اجتماعی در این کشور، سبب محبوب آن در بین مهاجرین است. راه های مهاجرت به کانادا را می توان در 6 دسته بندی اصلی قرار داد. شما برای انتخاب روش مناسب خود ابتدا باید اصول این روش ها را بشناسید و سپس با توجه به شرایط خود بهترین روش را انتخاب نمایید. در ادامه این مقاله به بررسی راه های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت و شما را با تمامی روش های اخذ اقامت کانادا آشنا خواهیم کرد. 

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 1 راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

در این ویدئو خواهید آموخت:

برنامه های استانی مهاجرتی کانادا کدامند.

روش های اخذ اقامت موقت و دائم کانادا.

معرفی روش های اقامت از طریق کار در کانادا.

شرایط اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در کانادا.

فایل صوتی این ویدئو

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا-فایل اول

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

در این ویدئو خواهید آموخت:

نحوه مهاجرت به کانادا از طرق قانونی.

معرفی روش اخذ اقامت از طریق تولد در کانادا.

اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در برخی استان های کانادا.

شرایط کلی روش کار و سرمایه گذاری .

معرفی کلی روش PGWP یا اقامت پس از تحصیل.

فایل صوتی این ویدئو

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا-فایل دوم

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار

کسب اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر یا اکسپرس انتری، یکی از بهترین راههای مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص جهت مهاجرت به کشور کانادا می باشد که در ابتدای این امر به آنها اقامت دائم تعلق می گیرد. این سیستم بر اساس  point base system یا امتیازبندی می باشد که هر یک از ویژگی های اعلام شده امتیاز خاصی را برای فرد در بر دارد. فرد برای کسب اقامت دائم کانادا فرد باید دو مرحله را پشت سر بگذارد. مرحله اول که به نام (pool)شناخته می شود، شما باید در این مرحله از ۱۰۰ امتیاز ممکن حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید. در این مرحله امتیازها به سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، مدرک زبان انگلیسی، مدرک زبان دوم، داشتن آشنای درجه یک در کشور کانادا و… تعلق می گیرد. در این مرحله اگر حداقل امتیاز لازم را کسب کنید وارد  Poolمی شوید. در این مرحله دوباره شرایط و ویژگی های شما مورد بررسی قرار می گیرد. این مرحله ای است که در صورتی که بتواند فرد امتیازات لازم را کسب کند و در این مرحله انتخاب شود از دولت کانادا اقامت دائم را دریافت می کند. البته پروسه این امر حداقل ۶ تا ۱۸ماه طول می کشد.

امتیاز مورد نیاز در این مرحله 460 از 1200 امتیاز است که متقاضی در صورت کسب آن می تواند موفق به اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر شود. بد نیست بدانید که قبل از شروع پروسه اسکیل ورکر می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی مهاجرت کانادا در قسمت ابزارCRS TOOL  امتیازات اولیه خود را بررسی نمایید تا متوجه شوید که آیا واجد شرایط برای پروسه کاری کانادا می باشید یا خیر؟ آدرس ابزار CRS TOOL  را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امتیازبندی های مهاجرت به کانادا و مشاغل مورد نیاز، پیشنهاد می گردد مقاله اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker ) را از دست ندهید.

نرخ بیکاری کشور کانادا در سال 2018 5.9 درصد بوده که با توجه به نیاز بسیار این کشور به نیروی کار ماهر، شرایط خوبی را برای مهاجرت کاری به این کشور برای متقاضیان فراهم نموده است که در نموداز زیر می توانید آن را مشاهده نمایید:

امتیاز بندی مهاجرت به کانادا 2 راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

در این ویدئو خواهید آموخت:

معرفی روش های اقامت موقت کانادا مانند توریستی و تحصیلی.

شرح کامل روش اخذ اقامت از طریق کار در کانادا.

فایل صوتی این ویدئو

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب راه های مهاجرت به کانادا-فایل سوم

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)
کار در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، تحصیل در این کشور می باشد. تحصیل در کانادا در مقاطع مدارس، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. تحصیل در مدارس کانادا به صورت شبانه روزی است و از 15.000 تا 50.000 دلار کانادا در سال هزینه در بر خواهد داشت. از جمله مدارس بین المللی کانادا می توان به بادول، پتیسن، کالج بریمار و کالج تامسون ریور اشاره نمود. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا داشتن مدرک دیپلم 12 ساله به همراه مدرک آیلتس حداقل با نمره 6 و تمکن مالی لازم نیاز خواهد بود. دانشجویانی که سطح زبان آنها مناسب نیست نیز می توانند در کالج های کانادایی دوره زبان را بگذرانند. تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا 3 تا 4 سال به طول می انجامد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا نیز نیاز به داشتن مدرک لیسانس، مدرک آیلتس بالای 6.5 به همراه گپ تحصیلی پایین و سن مناسب می باشد. فارغ التحصیلان این مقطع می توانند با کار پس از تحصیل در کانادا اقامت کاری این کشور را اخذ نمایند.

تحصیل در مقطع دکتری در کانادا نیازمند داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما دارد. استاد راهنما به دانشجویی که دارای رزومه علمی قوی، نمره زبان بالا، مقالات علمی بین المللی و سن مناسب به همراه انگیزه کافی داشته باشد پذیرش دکتری در دانشگاه محل خدمتشان اعطا می نمایند. دانشجویان در این مقطع می توانند از طریق کار پژوهشی در دانشگاه، بخش زیادی از هزینه های خود را تامین نمایند. همچنین افرادی که دارای رزومه علمی و تحقیقاتی و زبان قوی هستند می توانند بورسیه تحصیلی کانادا را به دو صورت اسکولارشیپ و فاند دریافت نمایند. این بورسیه ها دولتی و دانشگاهی هستند.

کشور کانادا یکی از برترین مراکز علم و دانش دنیا می باشد که هر ساله بالغ بر 130.000 تا 150.000 نفر دانشگاه های این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. سطح علمی بالای دانشگاه ها هزینه های معقول و امکان گرفتن اقامت دائم کشور کانادا، ویزای تحصیلی را به یکی از پر متقاضی ترین راه های مهاجرت به کانادا  قرار داده است. در ابتدا شما باید رشته مورد نظر خود برای تحصیل را انتخاب کنید و پس از آن به انتخاب دانشگاه و یا شهر مورد نظر خود بپردازید. برای اقدام کردن برای پذیرش در دانشگاه های کانادا شما باید به تناسب مقطع تحصیلی خود مدرک زبان انگلیسی  TOEFLیا  IELTS به دانشگاه ارائه کنید. پس از بررسی شرایط اولیه شما دانشگاه برای شما یک نامه پذیرش تحصیلی صادر می کند که در آن هزینه های تحصیل شما نیز اشاره می شود.

هزینه های تحصیل بسته به دانشگاه رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی می تواند متفاوت باشد. حداقل هزینه تحصیل در کانادا در حدود 15 تا 20 هزار دلار در سال می باشد. شما با ویزای تحصیلی کانادا حق بردن  همراه را نیز خواهد داشت. جهت اطلاعات تکمیلی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاورین مجرب و دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل بفرمایید.

تحصیل در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کانادا محسوب می شود. به طور کلی، پاسپورت کانادا برای کسانی که مشتاق به سرمایه گذاری در کانادا هستند قابل دسترسی است.

 • سرمایه گذاری در ایالت کبک

  تا پیش از سال 2018، شما در برنامه سرمایه گذاری برای ایالت کبک کانادا می بایست حداقل ۸۰۰,۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری می کردید و نشان می دادید که توانایی مالی ۱.۶ میلیون دلاری دارید. اما از سال 2018 به بعد این مبلغ افزایش یافت و شما برای اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه استانی کبک باید مبلغ 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری کنید و نشان دهید که به میزان 2 میلیون دلار پشتوانه مالی دارید. از این طریق می توانند در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادایی دریافت نمایید. این سرمایه گذاری به این صورت است که شما این پول را برای مدت ۵ سال در اختیار دولت کانادا قرار می دهید و بعد از ۵ سال تمام مبلغ بدون هیچ گونه سودی به شما باز گردانده می شود. توجه داشته باشید که به دلیل حجم بالای تقاضای این روش و امن بودن آن هر ساله ظرفیت این نوع سرمایه گذاری محدود است و به محض اعلام در طی ۱ الی ۲ ماه این ظرفیت تکمیل خواهد شد. مدت زمان پروسه این امر حداقل بین ۱ تا ۲ سال می باشد.

  موسسات مالی در کانادا وجود دارند که با دریافت هزینه به جای شما مبلغ سرمایه گذاری را می پردازند و نیازی نیست شما 1.2 میلیون دلار را بپردازید. پیش تر این مبلغ 210 هزار دلار بود و این روش به عنوان سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا شناخته می شد، اما در حال حاضر این مبلغ به 360 هزار دلار افزایش یافته است. توجه داشته باشید که در این حالت مبلغ پرداختی دیگر به شما باز نخواهد گشت و به عنوان حق الزحمه موسسات مالی پرداخت می شود.

 • سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

  نوع دیگر سرمایه گذاری، در استان بریتیش کلمبیای کاناداست که نیاز به نشان دادن 300 هزار دلار کانادا و ارائه 100 هزار دلار آن برای اخذ اقامت کانادا هستید. این نوع سرمایه گذاری نیازمند داشتن شرایطی از جمله حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، آیلتس با حداقل نمره 4.5، سابقه 3 سال کار مدیریتی در زمینه تجارت مورد درخواست می باشد و متقاضی تنها می تواند در شهرهای دارای جمعیتی کمتر از 75 هزار نفر در این استان سرمایه گذاری خود را انجام دهند.

سرمایه گذاری در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

یکی از موارد مورد علاقه زوج های جوان برای اخذ اقامت، این است که به کشورهای مورد علاقه خود از طریق ویزای توریستی سفر نموده و فرزند خود را در آن کشورها به دنیا بیاورند تا بتوانند برای خود و فرزندشان اقامت و تابعیت اخذ نمایند. ولی تمامی کشورها این شرایط را برای شهروندان خارجی ارائه نمی کنند بلکه تنها کشورهای تابع اصل خاک این شرایط را دارا می باشند. کشورهای جهان از لحاظ عرف بین المللی به دودسته تابع اصل خون و تابع اصل خاک تقسیم بندی می شوند. کشورهای تابع اصل خون مانند ایران و آلمان تنها به فرزندانی که یکی از والدینشان ایرانی باشد اقامت و تابعیت اعطا می کنند ولی کشورهایی مانند کانادا و برزیل به تمامی کودکان متولد این کشور تابعیت کشورهایشان را اعطا می نمایند. همچنین والدین کودک نیز اقامت این کشورها را دارا خواهند شد. طبق قانون کانادا، اگر کودکی در کشتی های کانادایی و هواپیماهایی که در این کشور رفت آمد می کنند متولد شود شهروند کانادا به حساب می آید و حقوق شهروندی را برای او عرضه می کنند و می تواند پاسپورت کانادا را اخذ نماید‌.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تولد

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی از طرق مهاجرت به کانادا ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم این کشور را دارد می باشد. اما باید در نظر داشت که نباید تحت تاثیر تبلیغات سوء استفاده گرایانه و متقلبانه سایت های همسر یابی غیر قانونی و افراد واسطه جهت ازدواج صوری اقدامی را انجام داد. به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از طریق، اکیداً به شما پیشنهاد می شود که کلیه اقدامات پرونده خود را زیر نظر وکلای بین المللی انجام دهید. پروسه این امر حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید. فردی که شما می خواهید با او ازدواج کنید باید بتواند حداقل شرایط مورد نیاز برای تامین زندگی برای شما در کشور کانادا را فراهم کند. لازم به ذکر است که در صورت اثبات صوری بودن ازدواج، جرائمی همچون زندان، جریمه مالی و ممنوعیت ورود به کانادا در انتظار فرد خاطی خواهد بود. در ادامه شرایط زوجین را برای اخذ ویزای ازدواج کانادا بررسی خواهیم نمود.
اگر متقاضی خواهان اسپانسر شدن همسر یا حامی خود می باشد باید شرایط لازم برای این امر را هم داشته باشد که این شرایط شامل موارد زیر است:

 • با همسر خود به مدت دو سال یا کمتر بیشتر آشنا بوده و یا زندگی کرده باشد، فرزند مشترکی نداشته باشد و درخواست خود را بعد از تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۲ به اداره مهاجرت داده باشد
 • فردی که اسپانسر می شود باید سن ۱۸ یا بالای ۱۸ سال داشته و شهروند کانادا باشد

برای اینکه متقاضی ازدواجش رسمیت یابد باید شرایطی را دارا باشد مانند:

 • با شریک زندگی خود به صورت دائم ۱ سال زندگی کرده و همچنین با همسر خود در انجام دادن امور زندگی همکاری کرده باشد و بتواند این موضوع را اثبات نماید. برای اثبات اینکار باید در حساب های بانکی و کارت های اعتباری و منزل و مدیریت مخارج خانه و غیره همکاری مشترک داشته باشند
مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

پاسپورت کانادا 3 1 راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

راه های مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

شاید شما نیز شنیده باشید که عده ای از افرادی که خود را متخصص امور مهاجرت به کانادا می نامند اخیرا در رسانه ها و یا سایت های مهاجرتی، راه پناهندگی در کانادا را راهی سریع، ارزان و در عین حال بی خطر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا معرفی می کنند. دقت کنید فریب ارزان بودن این مسیر ها را نخورید چرا که بر اساس اخبار رسانه های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد قابل توجهی از ایرانیان و ملیت های دیگر با هدف اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی، از طرق توریستی و یا دانشجویی وارد کانادا شده تا بعد بتوانند تغییر وضعیت دهند اما در این مسیر موفق نمی شوند. زیرا این مسیر پیچیدگی های خاص خود را دارد و افرادی که دکترای حرفه ای دارند بر پرونده های پناهندگی در کانادا نظر خواهند داد. حال بماند که افراد بسیاری هم به کانادا نرسیده و حتی در مسیر رسیدن به این کشور از راه کشتی و دریا جانشان را هم از دست می دهند.
متقاضیان‌ می توانند از هر روشی که به این‌ کشور آمده اند تا پایشان به خاک کشور کانادا رسید درخواست پناهندگی خود را ارائه دهند. البته در خارج از خاک کشور کانادا هم‌ می شود درخواست پناهندگی را داد به شرطی که تحت حمایت دولت یا گروه خصوصی باشند. پس از اینکه پناهندگان در کشور کانادا مستقر شدند از سوی دولت فدرال و طرفداران مالی خصوصی و بشر دوستانه کمک دریافت می نمایند تا بتوانند نیاز های اولیه زندگی خود را فراهم سازند. این کمک ها به مدت ۱ سال ارائه می گردد تا زمانی که فرد خود، بتواند نیازهایش را برطرف نموده و خود کفا شود. اگر شخصی در خواست پناهندگی در کانادا دهد برای او دادگاه تشکیل می شود و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جان و مالش در کشورش به خطر افتاده است به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است.
آمار نشان داده است که بیشتر این پرونده ها شکست می خورند. اگر اشخاص نتوانند این موضوع را ثابت کنند از کانادا اخراج شده و نهایتا سرخورده به کشورشان باز می گردند. پیشنهاد می شود از دیگر راه های مهاجرت به کانادا و یا اخذ اقامت دائم کشور کانادا که در این مقاله به آنها پرداخته شد مطلع شوید تا بهترین مسیر را انتخاب کنید.

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، به راحتی می توانید وکیل مهاجرت خود باشید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت هنرمندان و افراد فوق موفق مانند ورزشکاران است که این نوع ویزا در رده ویزای خود اشتغالی کانادا قرار می گیرد و به سه دسته خود اشتغالی در امور فرهنگی، خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در کشاورزی از طریق خرید مزرعه و مدیریت آن تقسیم بندی می گردد. فعالیت های فرهنگی عبارتند از مشاغلی که به طور کلی به عنوان بخشی از هنر و فرهنگ کانادا به شمار می آیند. به طور مثال مؤلفان و نویسندگان، هنرمندان خلاق، موسیقی دانان، نقاشان، مجسمه سازان و سایر هنرمندان تجسمی، پشتیبانی فنی و مشاغل موجود در صنعت فیلم سازی، طراحان خلاق و صنعتگران، قهرمانانی که دارای سابقه شرکت و کسب مقام در مسابقات ورزشی بین‌المللی هستند و قادرند در زمینه ورزش تخصصی خود در کانادا به مربیگری پرداخته، باشگاه ورزشی دایر کرده و یا در مسابقات جهانی شرکت کنند. متقاضیان می بایست حتما دارای سابقه کاری قوی در زمینه خود اشتغالی خود داشته باشند و می توانند از دو طریق خود اشتغالی در طرح های فدرال و یا استانی وارد کانادا شده و اقامت آن را اخذ نمایند.
حداقل شرایط مورد نیاز برای این نوع ویزای خود اشتغالی به صورت زیر می باشد:

 • فرد باید حداقل در ۵ سال اخیر ۲ سال سابقه کار مرتبط داشته باشد
 • حداقل ۳۵ امتیاز بر مبنای جدول امتیاز بندی، جمع آوری نموده باشد
 • حداقل ارزش دارایی های فرد ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد
 • سوء پیشینه نداشته و سلامت جسمی و روحی داشته باشد

راه های مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی و اقامت در کانادا

هزینه زندگی در کانادا بسته به سبک زندگی فرد و شهر و استان محل زندگی متفاوت خواهد بود و به طور میانگین 2.500 دلار کانادا در ماه می باشد. برای مثال، هزینه زندگی در شهرهایی مانند ونکوور و تورنتو از باقی شهرهای کانادا گران تر است. جدول زیر هزینه زندگی در کانادا را شرح خواهد داد:

اقلام هزینه در ونکوور هزینه در مونترال
رستوران
غذا در رستوران ارزان قیمت 17.50 دلار 15 دلار
غذا برای دو نفر 80 دلار 60 دلار
بازار
یک لیتر شیر 2.46 دلار 2.06 دلار
یک کیلوگرم برنج 4.17 دلار 3.16 دلار
1 کیلو گرم سینه مرغ 15.34 دلار 15.17 دلار
1 کیلو گرم گوجه فرنگی 4.88 دلار 4.09 دلار
1 کیلو گرم سیب زمینی 3.01 دلار 2.61 دلار
1 کیلو گرم گوشت گاو 18.28 دلار 16.59 دلار
اجاره خانه
آپارتمان یک خوابه مرکز شهر 2.019 دلار 1204 دلار
آپارتمان یک خوابه بیرون از مرکز 1500 دلار 788 دلار
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 3.796 دلار 2059 دلار
آپارتمان سه خوابه بیرون از مرکز 2700 دلار 1300 دلار

Amazing Places in Canada Provinces and Territories Feature راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

هزینه زندگی در کانادا

راه های مهاجرت به کانادا و شرایط اخذ تابعیت کانادا

دریافت اقامت و تابعیت از راه های مختلفی ممکن است. در همه راه های مهاجرتی، امکان اخذ اقامت دائم پس از 3 سال و امکان اخذ تابعیت پس از 5 سال در صورت نداشتن جرم و همچنین انطباق پذیری با جامعه کانادا وجود خواهد داشت. البته این نکته مهم است که در بعضی از روش های سرمایه گذاری امکان دریافت اقامت دائم در مدت زمان کمتر از سه سال نیز وجود دارد. همچنین در مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس انتری یا اسکیل ورکر به شخص در همان ابتدای ورود به کانادا اقامت دائم اعطا می شود. در مورد تحصیل در کانادا، هیچ کشوری در شرایط عادی، به صرف تحصیلدر آن کشور اقامت دائم نمی دهد، اما فارغ التحصیلی از دانشگاههای کانادا این امکان را به فرد می دهد که پس از تحصیل در کانادا ودر مواردی که دوره تحصیلش بالای 8 ماه باشد، در کانادا مانده و به دنبال کار بگردد و در صورت یافتن کار، اقامت تحصیلی را به اقامت کاری تبدیل نموده و اقامتش را در کانادا ادامه دهد.

پاسپورت کانادا

پاسخ به سوالات متداول در زمینه راه های مهاجرت به کانادا

بهترین روش اخذ اقامت کانادا به همراه خانواده با مدرک فوق لیسانس مکانیک، سابقه کار بالا و 4 میلیارد تومان سرمایه چیست؟

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)

شرایط سیاسی کانادا و انتخاب مجدد آقای ترودو چه تاثیری بر فرآیند مهاجرت ایرانیان دارد؟

audio راههای مهاجرت به کانادا(6 راه تضمینی و قانونی مهاجرت به کانادا)
راه های مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

راه های مهاجرت به کانادا، شرایط مهاجرت به کانادا از 6 روش قانونی و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طرق مختلف را در این مقاله با هم مرور نمودیم. کانادا کشوری مهاجر پذیر است که به سرزمین بزرگ سفید شمالی شهرت دارد. این کشور کعبه آمال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور می باشد. شما عزیزان در صورتی که قصد اقدام برای مهاجرت به این کشور از 6 روش قانونی را دارید می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIEاتریش تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه راه های مهاجرت به کانادا بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه راه های مهاجر به کانادا در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

1 comment(s) need to be approved.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

599 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله میتونید ویزای تویرسیتی این کشور رو بگیرید و فرزندتون رو اونجا به دنیا بیارین تا به فرزدتون و خودتون و همسرتن اقامت کانادا اعطا بشه. البته افسر ویزا نباید از بارداری و قصد شما برای سفر به کانادا آگاه بشه!

   پاسخ
 1. پری گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۳۰ سالمه همسرم ۳۶ سال و یه فرزند ۴ ساله هم داریم.همسرم مهندس مکانیک خودم مهندس نرم افزار
  همسرم کارمند اداره دولتی هست
  برای اقامت کشور کانادا راهنماییم میکنید لطفا؟

  پاسخ
 2. امین گفته:

  سلام.من آقای ۳۴ ساله هستم و همسرم ۲۵ سالشه و بچه هم نداریم.چندین سال عضو تیم ملی بودم و ۹ سال پیش هم مدال مسابقات آسیایی گرفتم.و سابقه حضور در مسابقات جهانی هم دارم اما الان ۵ ساله که از ورزش دورم و فقط احکام قهرمانی و رزومه های ورزشی ام موجود هست.خواستم ببینم چه راهی وجود داره که بتونم با همسرم اقامت کانادا رو بگیرم.در ضمن یه خونه و زمین جمعا به ارزش یک میلیارد تومان سرمایه کل زندگیمه.ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما شامل حال سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی خواهید بود و همچنین برخی کشورهای دیگر. در صورت نیاز به راهنمایی دقیق تر و ارزیابی شرایطتان می توانید با موسسه تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. ماهی ناظمی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۴ ساله لیسانس بیوتکنولوژی هستم و دارای آیلتس ۸
  میخواستم بدونم امکان بورسیه در مقطع ارشد دارم؟معدلم کمه و رزومه مثل مقاله ندارم.
  سوال دومم اینه که میتونم با نمره زبانی که دارم اقامت کاری بگیرم
  و جسارتا سوال سومم اینه که با نمره زبانم میتونم بورس شم برای نقاشی از مقطع کارشناسی؟نمونه کار نقاشی هم دارم
  با تشکر🙏🏻

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. نمه زبان تنها یکی از موارد امتیاز آور در مبحث اقامت کاری کانادا هستش. شرایط بورسیه تحصیلی:
   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  سلام عرض ادب خدمت شما . سوال من اینجاست که آیا امکان دارد فردیکه در یونان با فامیلش مهاجر هست .به کانادا درخواست پناهنده گی بدهد یا نه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 5. جواد گراوند گفته:

  سلام و خسته نباشید ۳۰ سالمه لیسانس پرستاری دارم شش سال سابقه کار دارم پیشنهاد شما برای مهاجرت به کانادا چیه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پرستاری جزومشاغل مورد نیاز کانادا هستش که قبل کار البته نیاز به گذروندن دوره های معادلسازی مدرک داره. و اینکه باید مدرک زبان وسابقه کاری مرتبط قابل اثبات داشته باشین و مقدار مشخصی سرمایه تا بتونین وارد پروسه کاری کانادا بشین.

   پاسخ
 6. زهرا گفته:

  سلام من و همسرم مدارک تحصیلی لیسانس داریم و بنده مدرک زبان 50 پی تی ای
  سرمایه حدود 150 هزار دلار کانادا سرمایه فعلی
  پیشنهاد شما برای تحصیل ویا سرمایه گذاری می باشد ؟
  ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای امکان تحصیل در کانادا اطلاع از رشته تحصیلی و میزان گپ تحصیلی و مدرک زبان آیلتس یا معادل کانادایی آن سن شما نیاز است و برای سرمایه گذاری نیز شرایط مالی آن را دارید و برای ارزیابی دقیق سایر شرایطتان توصیه مینماییم با موسسه ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 7. سمیه نویدی گفته:

  با سلام خدمت شما. میخوام از طریق ویزای کار به کانادا محاجرت کنم لطفا راهنمایی کنید با سپاس از شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان ترجیحاً بالای 6.5 و معادل آن و سابقه کار به همراه بیمه و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا (معمولاً بالای 1 سال) می باشد.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. لطفا شغل و سابقه کار، شرایط سنی، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و میزان سرمایه خود و اعضای خانواده را بفرمایید تا بتوانیم شما را برای مهاجرت به کانادا راهنمایی نماییم.

   پاسخ
 8. ونوس گفته:

  سلام،وقتتون بخیر.من ۳۱ ساله با مدرک کارشناسی آی تی از دانشگاه علمی کاربردی هستم هیچ سابقه کاری مرتبط ندارم و همسرم ۳۵ کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور هستن.سرمایه حدود ۵۰۰ میلیون داریم.میخواستم اول بدونم آیا با مدرک دانشگاهی که داریم میتونیم اقامت کاری بگیریم یا نه؟و من قصد طی کردن دوره ی گریم تخصصی دارم که در اینصورت باید حتما مدرکی داشته باشم یا نمونه کار اکتفا میکنه؟آیا اصلا میشه روی این کار حساب کرد؟ واگر قصد بچه دار شدن در کانادا داشته باشیم حدودا چقدر هزینه مون میشه؟شنیدم هزینه خیلی بالایی برای زایمان داره.
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ اقامت کاری، داشتن سابقه کاری مرتبط حداقل 3 سال و قابل اثبات و همچنین مدرک زبان الزامیست و بدون این موارد درخواست شما از همان ابتدا توسط دولت کانادا رد خواهد شد.
   برای اقامت از طریق تولد فرزند هم هزینه زایمان و بیمارستان و ویزای توریستی با خودتونه.

   پاسخ
 9. Sam گفته:

  سلام وقت بخير
  من ٢٣ سالمه و ميخوام از طريق ويزاى تحصيلى به كانادا مهاجرت كنم و از كالج شروع كنم. خواستم بدونم با سرمايه ١٥٠ تا ٢٠٠ ميليون امكانش هست؟ اگر بتونم هزينه ها رو تا ١ سال اول تامين كنم ميتونم اقدام كنم يا بايد تا سال آخر تحصيل از سرمايه خودم استفاده كنم؟
  درصورتى كه امكان مهاجرت تحصيلى نباشه روش ديگرى هست كه بنده بتونم اقدام كنم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سرمایه شما جهت مهاجرت به کانادا زا هر راهی کم است چرا که سفارت کانادا از شما نامه تمکن مالی درخواست خواهد کرد و در کنار آن هزینه ویزا و وکیل و …. هم خواهید داشت.

   پاسخ
 10. ahmad گفته:

  سلام.
  من فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم و 30 سالمه.با بودجه 500 میلیون تومان. میخواستم ببینم راه پیشنهادیتون واسه کانادا چیه .؟
  کدرک زبان ندارم متاسفانه..میشه اونجا زبان خوند.

  Rating: 5
  پاسخ
 11. ahmad گفته:

  سلام.
  من فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم و 30 سالمه.با بودجه 500 میلیون تومان. میخواستم ببینم راه پیشنهادیتون واسه کانادا چیه .؟
  کدرک زبان ندارم متاسفانه..میشه اونجا زبان خوند.

  Rating: 4
  پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید.من پسرم و ۱۹ سال سن دارم.رشته فنی بودم هنرستان،رشته ساخت و تولید،الان هم کار های زیادی رو بلدم.از جمله اپراتور دستگاه های سی ان سی.کناف.ام دی اف.کلا تزیینات ساختمان.تا حدودی هم لوله کشی.توی کارمم بهترین.چجوری میتونم با دیپلم از ایران برم؟برام فرقی نداره کجا.ممنونم از توجهتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. چون سن پسرتون بالای 18 سال هستش جداگانه باید اقدام کنین مگر اینکه شامل شرایط سرمایه گذاری بشین. درباره میزان سرمایه و مدرک زبان خودتون اطلاعات بفرمایید تا بتونیم برای مهاجرت به کانادا راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 13. مهسا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من پسر 17 ساله دارم که تیزهوشان درس می خونه. میخواستم دیپلمش رو در کانادا تموم کنه و وارد پزشکی بشه. ممنون میشم شرایط مدارس و هزینه های رو بفرمایید و اینکه اگر الان اقدام کنیم چقدر طول میکشه وارد بشه.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل هر کدام از فرزنداتون باید جداگانه اقدام کنید و در نظر داشته باشید که تحصیل فرزندان در مدارس به دلیل شبانه روزی بودن دارای هزینه بالایی هستش و نیاز به داشتن تمکن مالی داره و بورسیه و تحصیل رایگان هم نداره. برای تحصیل فرزندان یکی از والدین میتونه به همراه فرزندش بره که این شرایط در مدارس انگلستان و کانادا بهتر از بقیه کشورهاست. هزینه هم سالیانه از 25 هزار تا 65 هزار دلار کانادا هستش بجز هزینه خودتون در کانادا.

   پاسخ
 14. ykarimi81 گفته:

  باسلام و عرض احترام

  سوالی داشتم درباره مدارک بین المللی در حوزه IT از جمله مایکروسافت و سیسکو
  آیا با این مدارک میشود به کشور کانادا مهاجرت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای کار در حوزه آی تی در کانادا، علاوه بر یک سری نیازمندی ها، باید دارای مدرک تحصیلی با سابقه کار مرتبط قابل اثبات باشید و اینچنین مدارکی که فرمودید تاثیر آنچنانی در کار شما ندارد.

   پاسخ
 15. Yasna گفته:

  سلام خسته نباشید.
  همسر من 33 ساله و راننده لودر در معدن هستن. و خودم 24 ساله و فوق دیپلم it دارم. . یه دختر 4 ساله هم دارم.
  از چه طریقی اقدام کنیم زود ب نتیجه میرسیم؟
  و تقریبا 200 هزار دلار کانادا هم سرمایه ای هست ک داریم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که گپ تحصیلی شما بالا نباشد می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و همسر و فرزند خود را پس از چند ماه به همراه ببرید. همچنین امکان سرمایه گذاری در کانادا برای شما وجود خواهدداشت. با دفاتر ما تماس بگرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 16. شهرام گفته:

  سلام
  خودم ۵۰ سالمه و همسرم ۴۸ سال یه پسر ۱۵ ساله دارم میخوام واسه ویزای تحصیلی پسرم اقدام کنم سئوالم اینه من و همسرم اجازه رفتن با پسرم رو جداگانه یا با هم داریم و هزینه چقدر میشه ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل هر کدام از فرزنداتون باید جداگانه اقدام کنید و در نظر داشته باشید که تحصیل فرزندان در مدارس به دلیل شبانه روزی بودن دارای هزینه بالایی هستش و نیاز به داشتن تمکن مالی داره و بورسیه و تحصیل رایگان هم نداره. برای تحصیل فرزندان یکی از والدین میتونه به همراه فرزندش بره که این شرایط در مدارس انگلستان و کانادا بهتر از بقیه کشورهاست. هزینه هم سالیانه از 25 هزار تا 65 هزار دلار کانادا هستش بجز هزینه خودتون در کانادا.

   پاسخ
 17. هستی گفته:

  سلام. من میخواهم از طریق تولد فرزند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم. از کی باید شروع کنم؟ هزینه حدودی رو هم اگر بفرمایید ممنون میشم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. هزینه حدودی شما همون هزینه ویزای توریستی کانادا هستش که میتونین از موسسات توریستی جویا بشین بعلاوه هزینه بیمه و ویزای توریستی. زمانش هم باید طوری باشه که افسر ویزا به بارداری شما شک نکنه وگرنه ویزاتون رو رد میکنن.

   پاسخ
 18. غزال گفته:

  سلام وقت بخیر، برای اقامت دائم کانادا خانواده ی چهار نفره که شامل آقای 61 ساله خانم 54 ساله و دو دختر بین ۲۵ تا ۳۵ سال میشه، چقدر هستش؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما با سرمایه گذاری در کانادا به میزان حداقل 100 هزاز دلار می توانید برای خود و همسرتان اقامت کانادا را اخذ نمایید ولی برای به همراه بردن فرزندانتان باید جداگانه اقدام نمایید.
   برای به همراه بردن خانواده خود اگر تمکن مالی داشته باشید میتوانید از راه خود حمایتی اتریش اقدام نمایید. در صورت نیاز می توانید با موسسه ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   باسلام. خیر.
   شرایط اخذ بورسیه تحصیلی:
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   باسلام. خیر.
   شرایط اخذ بورسیه تحصیلی:
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 19. ناشناس گفته:

  با عرض سلام بنده راننده کامیون هستم و32سالمه و قصد مهاجرت به کانادا را دارم آیا میتوانید کمکم کنید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما برای کار در کانادا به عنوان راننده کامیون یک سری پیش نیازهایی دارین از جمله داشتن جاب آفر و همچنین شرکت در دوره های آموزش رانندگی در کانادا که حداقل باید هزینه 6 ماه زندگی به همراه هزینه دوره و ویزا و غیره رو بپردازید و ویزاتون هم تضمینی نیستش و در صورت موفقیت هم یک ساله و قابل تمدید هستش. البته باید زبان هم یاد بگیرین در حد آیلتس 5.5 حداقل

   پاسخ
 20. علی گفته:

  سلام من علی هستم 30 ساله فوق لیسانس حقوق هستم از دانشگاه تربیت مدرس تهران و در حال حاضر ویزای توریستی 5 ساله کانادا رو دارم من اگر با این ویزا برم کانادا میتونم کالج زبان ثبت نام کنم و بمونم؟ و در نهایت به اقامت برسد؟ و سرمایه نقد در حد 250/0000 دلار هم دارم و اینجا در ایران مغازه فروش پوشاک دارم؟ شما چه راهی رو پیشنهاد میدین برای کانادا با این شرایط من

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با داشتن ویزای توریستی کانادا اقامت گرفتن خیلی سخت هستش. با این میزان سرمایه شما میتونین از طریق سرمایه گذاری در کانادا اقدام کینن و اقامت اخذ کنین. با دفاتر ما تماس بگیرین تا به صورت رایگان راهنماییتون کنن.

   پاسخ
 21. Asra گفته:

  سلام وقت بخیر
  برای اقامت دائم کانادا میشه از طریق خرید ملک باشه؟ و آن هم باید فرزندان خانواده زیر ۱۸ سال سن داشته باشن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر کانادا از طریق خرید ملک اقامت نمیده و شما باید از روش هایی مثل سرمایه گذاری 100 هزار و 210 هزار دلاری یا کارآفرینی اقدام کنید تا بتونید اقامت کانادا رو اخذ کنین. همراه شامل همسر وفرزندان زیر 18 سال شما میشه ولی برای بردن افراد بالای 18 سال هم راه هستش مثل تحصیل.

   پاسخ
 22. As گفته:

  سلام وقت بخیر
  برای مهاجرت به کانادا میتونیم از طریق خرید ملک باشه و اونم برای خانواده باید بچه ها زیر ۱۸ سال سن داشته باشن
  لطفا جواب بدید🙏🏻

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر کانادا از طریق خرید ملک اقامت نمیده و شما باید از روش هایی مثل سرمایه گذاری 100 هزار و 210 هزار دلاری یا کارآفرینی اقدام کنید تا بتونید اقامت کانادا رو اخذ کنین. همراه شامل همسر وفرزندان زیر 18 سال شما میشه ولی برای بردن افراد بالای 18 سال هم راه هستش مثل تحصیل.

   پاسخ
 23. علي گفته:

  سلام خدمت شما
  من علي ليسانس معماري هستم البته الان در زمينه كشاورزي و دامپروري فعال هستم به همراه پدر كه سابقه ٤٠ ساله در اين زمينه دارند و چندين بار به عنوان كشاورز نمونه و كارافرين برتر انتخاب شدند و هم ايشان و هم بنده واقف به امور مزرعه داري هستيم البته در اين زمينه من چيزي ندارم كه بشه به عنوان مدرك و سابقه از اون استفاده كرد خواستم ببينم شانس ما چقدر هست واسه مهاجرت
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
 24. حميد رضا طاهرخانى گفته:

  سلام من توليدى ساك ورزشى دارم ميتونم با تيم توليديم كه شامل ٦ نفريم كلا دو خانواده اقدام كنيم واسه كانادا و اونجا شروع به توليد و كار كنيم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه سرمایه مورد نیاز رو برای سرمایه گذاری در کانادا داشته باشید میشه با ترفندهایی از طریق کارآفرینی براتون اقدام کرد البته برای خانواده خودتون شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال شما.

   پاسخ
 25. M گفته:

  سلام من ميخواستم بپرسم ميتونم براي تحصيل در مقطع پيش دانشگاهي به كانادا مهاجرت كنم به همراه برادرم؟
  ميخواستم بدونم با سرمايه ٦٠٠ ميليون تومن ميتونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه منظور شما دوره های کالج کانادا هستش، در صورت داشتن شرایط خودتون فقط میتونین برین برادرتون جداگانه باید اقدام کنن و جزو همراه محسوب نمیشن. همراه شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی میشن.

   پاسخ
 26. Zahra گفته:

  سلام ممنون بابت اطلاعات مفیدتون
  من دوتا سوال دارم اول اینکه هزینه بلیط و ویزای توریستی برای کانادا چقدره حدودا؟
  و دوم اینکه من خودم لیسانس زبان روسی هستم و مدرک بین المللی نسخه خوانی و دارو یاری دارم و همسرم هم دیپلمه هستن 10 سال سابقه کار فنی دارن و چند تا مدرک فنی حرفه ای هم دارن
  بنظرتون امکانش هست برای اقامت کاری اقدام کنیم؟
  و اگر ممکنه چقدر بودجه نیازه؟ در ضمن خودم 24 ساله ام و همسرم 31 سال
  ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. هزینه بلیط کانادا رو باید از موسسات توریستی سوال بفرمایید و هزینه درخواست ویزای توریستی کانادا هم طبق اعلام سایت رسمی کشور کانادا، 185 دلار کانادا هستش. پروسه کاری کانادا به شرح زیر هست:
   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 27. غزل گفته:

  سلام،خسته نباشین،ببخشید من آموزگار دبستان هستم،۷سال سابقه ی کار دارم و رسمی هستم،۲۵ سالمه،مدرک آرایشگری هم دارم ولی سابقه ی چندانی توی این حرفه ندارم،همسرم ۲۷سالشه لیسانس کامپیوتر داره و حدود ۷سال هست که مغازه لوازم الکتریکی داره،خواستم بدونم از چه طریق میتونیم درخواست مهاجرت کنیم؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. خودتون شرایط مهاجرت کاری رو ندارید. همسرتون در صورتی که سابقه کاری مرتبط داشته باشه و مدرک زبان بتونه بگیره و اینکه تمکن مالی لازم رو بتونین ارائه بدین که برای کار زیاد هم نیستش، میتونن برن تو کشورهایی مثل آلمان و اتریش کار کنن و بعد چند ماه شما رو ببرن. البته شاید امکان تحصیل رو هم داشته باشین هر دو نفر. جهت ارزیابی شرایطتتون تماس بگیرید.

   پاسخ
 28. ناشناس گفته:

  سلام و عرض ادب. ممنون از مقاله علمی و دقیق شما. آیا با مدرک دیپلم و سن 20 سال و مدرک زبان آیلتس 5 و نیم میشه برای ویزای تحصیلی کانادا در رشته معماری درخواست داد؟ در مقطع کارشناسی در این کشور در هفته چند ساعت اجازه کار وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. نمره زبانتون کمی پایینه و رشته معماری هم رشته هزینه بری هستش. اطلاعی از میزان سرمایه شما نداریم تا بتونیم دقیق تر راهنماییتون کنیم. اجازه کار معمولا در مقطع لیسانس 10 ساعت هستش و نیمتونین روی تامین تمام هزینه های تحصیل و زندگی روش حساب باز کنین.

   پاسخ
 29. nooshin گفته:

  سلام و روزبخیر
  من 30 ساله هستم و مدرک مراقبت از پوست از دانشگاه شهید بهشتی دارم. همسرم 32 ساله هستن و ایشون ورزشکار حرفه ایی هستن در زمینه کشتی و مدال هم دارند.فرزندانم 8 و 2 ساله هستن و کل بودجه ما 500 میلیون هست. آیا میتونیم از طریق حرفه من یا همسرم اقامت کاری کانادا بگیریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز برای مهاجرت کاری به کانادا باید از پروسه اکسیل ورکر اقدام نمایید که امتیاز بندی است و برای واجد شرایط شدن باید حداقل مدرک لیسانس، ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته، سن، و مدرک زبان حداقل آیلتس ۷ داشته باشید.
   در خصوص حرفه همسر بزرگوار شما ایشان اگر بخواهند با ویزای ورزشکاران اقدام نمایند باید یا در سطح بین المللی شناخته شده باشند و یا در 5 سال گذشته حداقل 2 سال به صورت خویش فرما درآمد کسب کرده اند و می توانند با ارائه سند آن را اثبات کنند. همچنین ایشان باید یک بیزنس پلن ارائه دهند و سرمایه کافی برای اجرای آن را داشته باشند.
   با توجه به بودجه و سن و مهارت شما پیشنهاد میکنم در صورت داشتن دیپلم ۱۲ ساله به جای کانادا برای اروپا اقدام نمایید.

   پاسخ
 30. سهیلا گفته:

  سلام؛لیسانس ریاضی از دانشگاه علم‌وصنعت ایران-تهران دارم و سابقه تدریس ریاضیات به صورت خصوصی و تدریس در کلاس و مدرسه. علاقمندم برای شغل معلمی در تورنتو اقدام کنم. گویا باید یک دوره یک‌ساله که در واقع بیشتر برای تقویت شخصیت معلمی و کلاس‌داری و هنر پرورشی دانش‌آموزان هست، باید اونجا گذرانده بشه و در صورت قبولی، امکان اشتعال در مدارس اونجا فراهم می‌شه. سوال من اینه که اولاً برای ثبت‌نام در این دوره، باید چه اقداماتی انجام بدم و چه نمره زبانی داشته باشم؟ ثانیاً با ثبت‌نام من، همسرم و دو فرزندم هم اجازه ورود به خاک کانادا رو پیدا می‌کنن؟؟ ثالثاً همسرم اجازه کتر تمام‌وقت پیدا می‌کنه؟؟؟ رابعاً پسرم که الآن هشت سالشه، می‌تونه از تحصیل رایگان اونجا برخوردار بشه؟؟؟؟
  خیلی ممنون می‌شم اگر راهنماییم بفرمایین – سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری امکان پذیر هستش و چنین دوره هایی در صورت وجود نیاز به داشتن جاب آفر دارن و دووره های حین کار محسوب میشن که ما در این زمینه اقدامی ندارن و شخصا یاید برای این دوره ها اقدام بفرمایید. ویزای همراه برای دارندگان ویزای کار کانادا چونکه در زمان ثبت نام صورت میپذیره به آسانی امکان پذیر هستش. فرزندان شما اگر سنشون زیر 18 سال باشه میتونن به همراه همسرتون به عنوان همراه وارد کانادا بشن. همسرتون هم با کسب اجازه از اداره کار کانادا و در صورت داشتن شرایط میتونن به کار تمام وقت مشغول بشن. تحصیل فرزندانتون هم تضمنی برای رایگان بودنش نیستش و این رایگان بودن تحصیل بیشتر برای کشورهایی مثل اتریش و آلمان رایگان هستش.بیشتر تو کشورهای اروپایی

   پاسخ
 31. موسوی گفته:

  سلام

  خسته نباید عرض میکنم خدمت تمامی تیم محترم موسسه حقوقی ملک پور. بنده دکترا ای تی هستم و حدودا 12 سال هست که سابقه کاری دارم در حال حاضر 36 ساله هستم و متاهل همسر بنده کارشناسی ارشد حسابداری هستند ما از چه روشی میتونیم برای کانادا اقدام کنیم ممنون میشم راهنمایی بفرماییذ.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که بتوانید در اسکیل ورکر امتیاز لازم را کسب کنید می توانید از طریق کار اقامت دائم کانادا را به دست آورید. با توجه به اطلاعاتی که نوشته اید احتمالا امتیاز مورد نیاز را کسب می کنید. برای محاسبه دقیق امتیازتان می توانید از جداول لینک زیر استفاده کنید.

   امتیاز بندی مهاجرت به کانادا

   پاسخ
 32. نسیم گفته:

  سلام و عرض ادب
  ممنون از مقاله بسیار خوب شما
  من ۳۰ساله هستم و مدرک کارشناسی معماری دارم با سه سال سابقه کاری چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   برای اینکه بتوان پاسخ دقیقی به شما داد باید شرایط شما با جزئیات بیشتری بررسی شود. اما به طور کلی از بین روش های مهاجرت، احتمالا می توانید از طریق کار و تحصیل اقدام کنید.
   برای ویزای کاری کانادا شما باید در یک سیستم امتیاربندی، امتیاز لازم را کسب نمایید. که این امتیازات براساس سن، سابقه کاری، تحصیلات و سطح زبان شما می باشد. در لینک زیر می توانید امیتازات خود را محاسبه کنید.

   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا

   شما همچنین می توانید از طریق تحصیل ورود پیدا کنید. برای تحصیل در کانادا شما نیاز به آیلس 6.5 و همینطور سرمایه مناسب جهت تحصیل و زندگی در این کشور دارید.

   پاسخ
 33. سارا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 35 ساله هستم لیسانس معماری دارم و همسرم 43 ساله مهندس برق یک دختر 8 ساله دارم. میخواستم بپرسم اگر برای تحصیل فرزندمون اقدام کنیم ما چطور می تونیم اقامت کانادا را دریافت کنیم؟ چون شنیدم به عنوان قیم میتونیم همراه فرزندمون باشیم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که فرزند شما در کانادا تحصیل کند فقط یکی از والدین می تواند او را همراهی کند و شخص دیگر باید با ویزای توریستی اقدام کند.

   پاسخ
 34. اتوسا گفته:

  من دکترای عمومی دامپزشکی از دانشگاه تهران دارم برای تخصص میشه به کانادا بیام سنم ۲۶ سال و زبان متوسط بلدم و مدرکی برای زبان ندارم آیا همراه میتونم داشته باشم ممنون از جواب شما.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است. شما معمولا باید مدرک آیلتس با نمره حداقل 7 ارائه دهید و مدرک خود را معادل سازی کنید. می توانید دوره زبان را هم در کانادا بگذرانید.
   امکان همراهی فرزندان کمتر از 18 سال و همسر نیز فراهم است. همسر شما می تواند اجازه کار تمام وقت نیز داشته باشد.

   پاسخ
 35. Hamedi گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد شیلات و همسرم لیسانس عمران داریم.مدرک زبان نداریم‌.میخواستم بپرسم امکان داره من اقامت تحصیلی در مقطع ارشد بگیرم؟ و در چه کشورهایی میتونیم اقامت داشته باشیم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   اغلب کشورها تحصیل مجدد در یک مقطع را به سختی می پذیرند و برای اعطای ویزا سخت گیری می کنند، خصوصا کشور کانادا. و باید رشته ای نزدیک به رشته فعلی خود بخوانید.
   تحصیل دکترا برای شما و تحصیل ارشد برای همسرتان منطفی تر است.
   برای اینکه بتوان به طور قطع کشور مناسب برای شما را معرفی کرد نیاز به بررسی دقیق تر شرایط شما و همسرتان می باشد. توصیه می کنم از طریق بخش تماس با مؤسسه از کارشناسان مشاوره رایگان دریافت کنید.

   پاسخ
 36. کتایون سرجوقیان گفته:

  سلام دخترم فارغ از تحصیل دامپزشکی. دانشگاه تهران است و شش سال درس خوانده و دکترای عمومی است تخصص را در کانادا میشه بگیره ؟ زبان هم در حد متوسط حرف میزنند و مدرکی در این خصوص ندارد راههای ورود به دانشگاه در کانادا رو برای گرفتن دکترا بفرمایید لطفا. آبا میتواند همراه با خود ببرد سن دخترم ۲۶ سال می‌باشد تشکر .

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ایشان باید مدرک آیلتس 7 ارائه دهند و مدرک خود را در کانادا معادل سازی کنند. بعد از معادل سازی می توانند برای ادامه تحصیل اقدام کنند یا وارد بازار کار شوند.
   ویزای همراه برای دانشجویان در کانادا اعطا می شود اما شامل همسر و فرزند می باشد. اگر شما قصد اخذ ویزا دارید می توانید از طریق ویزای توریستی کانادا به این کشور سفر کنید.

   پاسخ
 37. ریحانه گفته:

  سلام من ۳۲ سالمه دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه ازاد هستم. مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه. ایا میتونم برای دوره دکترا در طراحی مد بورسیه شود؟ اصلا ایا امکان بورسیه شدن در دوره دکترا برای من وجود دارد؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای پذیرش و بورسیه در مقطع دکترا باید مقالات معتبر در زمینه طراحی مد داشته باشید و با توجه به اینکه سابقه تحصیلی در زمینه مد ندارید احتمال پذیرش کم است. همچنین به مدرک زبان با نمره بالا نیاز دارید.
   به هر حال شما می توانید رزومه تحصیلی خود را برای اساتید سوپروایزر در زمینه مد بفرستید و اگر از یکی از آن ها تایید گرفتید می توانید برای ادامه تحصیل در این رشته اقدام کنید.

   پاسخ
 38. علیرضا گفته:

  باسلام ایا برای جاب افر نیاز به امتیاز تمکن مالی از طرف کشور کانادا می باشد و اینکه حداکثر سن برای ویزای کار چه سنی می باشد با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید نشان دهید که تا زمانی که حقوق دریافت نکرده اید می توانید هزینه زندگی خود را پرداخت کنید و مسکن مناسبی در کانادا فراهم کنید.
   قانون ثابتی برای سن وجود ندارد اما هر چه سن شما بالا تر باشد احتمال دریافت پیشنهاد کار و ویزای کار کاهش میابد. معمولا سن کمتر از 40 سال برای کار مناسب است.

   پاسخ
 39. مینا گفته:

  سلام
  خانمی 39 ساله هستم و 15 سال سابقه کار دارم لیسانس شیمی کاربردی وارشد مهندسی صنایع دارم .و 15 سال سابقه کار دارم. همسرم لیسانس جوشکاری دارند و 15 سال سابقه کار دارند و 37 سال سن دارند و یک فرزند پسر سه ساله دارم .آیا شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا را دارم.
  آیا رشته تحصیلی من وهمچنین سن من امتیاز لازم برای اسکیل ورکر کانادا رو دارد که اقدام به گرفتن مدرک ایلتس کنم در غیر اینصورت استرالیا اقدام کنم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-استرالیا/

   پاسخ
  • امیر گفته:

   سلام وقت بخیر .من ۳۸ سال دارم کارشناس تربیت بدنی هستم با ۱۷ سال سابقه بیمه .مدرک مربی گری کشتی به مدت ۷ سال دارم ودر حال حاضر مشغول مربیگری هستم در رده نوجوانان و پایه . در حدود ۶۰ نفر شاگرد دارم .میخواستم بدونم برای خود اشتغالی در کانادا شانس دارم

   Rating: 5
   پاسخ
   • MIE.Malekpour1 گفته:

    با سلام
    شما باید در سطح بین المللی شناخته شده باشید و حداقل مبلغ 100 هزار دلار سرمایه داشته باشید.

    پاسخ
 40. Milad گفته:

  سلام ، من مورد های زیادی رو دیدم که از طریق تغییر دین پناهنده شدن و جواب داده. نظرتون درمورد این روش چی هست؟ من خودم دانش اموز هستم ولی میخواهم زودتر پی ار بگیرم که مخارج کمتر بشود آیا اقدام به پناهندگی دینی کنم یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد چرا که پناهندگی را بیراهه و آسیب پذیر می داند. شما با پناهندگی تنها پل های پشت سر خود را خراب نموده و با آینده خود و خانواده تان بازی می کنید. همچنین با برخورد مناسبی از سوی شهروندان آن کشور مواجه نخواهید بود و امکان بازگشت به وطنتان را نیز نخواهید داشت. راه های مناسبتر و قانونی برای مهاجرت وجود دارد. پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را تهیه کنید تا در مورد مهاجرت اطلاعات جامع بدست آورید.
   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 41. امرالدین گفته:

  من از کشور افغانستان هستم (30) سال سن دارم مبلغ (دوبیست) ملیون تومان پول نقد دارم تحصیل بنده فارغ صنف (12) مکتب میباشم برای من کدام راه وجود دارد که در کشور کانادا مهاجرت نموده و در آنجا اقامه اخذ نمایم لطفاً اگر میشه معلومات ارایه بدهید ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سرمایه شما برای اخذ اقامت کانادا متاسفانه کم هستش و در صورت افزایش سرمایه میتونین در ابتدای برای تحصیل در کانادا اقدام کنین و بعد اتمام تحصیل برای کار و بعد برای اقامت اقدام کنین.

   پاسخ
 42. حمزه اسدی پور گفته:

  سلام من فوق دیپلم الکترونیک و مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر و بازنشسته ارتش هستم همسرم فوق لیسانس حقوق و یک دختر یازده ساله دارم تا حدودی با زبان انگلیسی اشنا هستم میخواستم بدونم از چه طریقی میتونم اقامت بگیرم ممنونم از راهنماییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   سن شما و همسرتان، سابقه کار و … نیز برای تعیین مسیر مهاجرت مهم می باشد.

   عموما افراد از 3 طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری می توانند مهاجرت کنند. با توجه به اینکه بازنشسته هستید احتمالا سن مناسب برای تحصیل و کار ندارید، بنابراین روش های سرمایه گذاری می تواند برای شما مناسب باشد.

   البته اگر اطلاعات بیشتری از شما در اختیار داشته باشیم ممکن است بتوان برای کشورهای دیگر نیز پیشنهادات مناسبی به شما ارائه داد.

   پاسخ
 43. ناشناس گفته:

  سلام من سی و ساله و کارشناسی حسابداری با معدل نوزده و نیم و سابقه هشت سال کار مالی و هم اکنون در حال آماده شدن برای IELTS هستم امکان گرفتن فاند وجود دارد

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود و شما باید رزومه قوی شامل مقالات ISI، نمره زبان بالا و … ارائه دهید تا موفق به اخذ بورسیه شوید.

   پاسخ
 44. بابک گفته:

  سلام
  من و همسرم 42 ساله هستیم و دختر 12 ساله دارم. سرمایه حدود 10 میلیارد دارم. البته ملک بابت شو کردن هم دارم اما قصد فروشش رو ندارم.
  اگر دخترم رو برای تحصیل بفرستم و همسرم هم به عنوان همراه بره، آیا من میتونم با ویزای توریستی با خانواده باشم؟ و اینکه آیا امکان تبدیل ویزا برا همسرم وجود داره؟
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. در صورت موفقیت در اخذ ویزای مالتیپل 5 ساله کانادا این امکان براتون وجود داره. البته اول باید شرایط پذیرش دخترتون و همچنین ویزای همراه هسمرتون ارزیابی بشه. توصیه میکنمی با دفاتر ما تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 45. احمد گفته:

  با سلام و احترام
  خانم بنده دارای PR کانادا هستن و در حال حاضر هم در آنجا سکونت دارن و نزدیک به ۳ماه هست که عقد کردیم میخواستم بدونم اگه تمام مدارک موردنیاز اداره مهاجرت آماده باشه چقدر زمان نیاز هست که ویزای من بیاد؟

  Rating: 4
  پاسخ
 46. حمید گفته:

  سلام
  من ۳۴ سالمه،دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق با ۷ سال صابقه و ۷ سال رئیس هیئت مدیره شرکت هستم،مدرک آیلس ۷ جنرال دارم،سرمایه تا ۸ میلیارد تومان دارم .می خواستم لطف کنید بفرمایید از چه طریقی بهتره برای کانادا اقدام کنم.زبان فرانسه رو هم کمی بلدم .

  Rating: 5
  پاسخ
 47. فهيمه فخر گفته:

  سلام من ليسانس كامپيوتر هستم و همسر ليسانس عمران و داري ١٤ سال سابقه كار ٣٨ سالشه و چد تا هم مدرك فني و حرفه اي داره به نظرتون همسرم مي تونن از طريق اكسپرس اينتري اقدام كنه؟

  Rating: 4
  پاسخ
 48. negin گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۰سالم هست
  سال دیگه مدرک کارشناسی معماری رو میگیریم
  مدرک مربی گری کودک و هوش هیجانی کودک رو دارم
  زبانم هم خوبه ولی مدرکی ندارم
  میخواستم بدونم از طریق مربی گری میتونم اقامت بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت مدارک دانشگاهی معتبر هستند. شما می توانید از طریق مدرک معماری خود وارد شوید و در کانادا برای کار یا تحصیل در زمینه مربی گری اقدام کنید.

   پاسخ
 49. پوریا گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت تیم قوی موسسه MIE
  سوالی داشتم از خدمتتون برای فردی که به تازگی دیپلم خود را در رشته تجربی به اتمام رسانده می توان برای رشته پرستاری در کانادا اقدام کرد؟
  و اگر بله ،هزینه ها و میزان سطح زبان رو می فرمایید لطفا ؟
  با توجه به تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم استارالیا و کانادا نیاز به نیروی پرستار خواهند داشت و ایا می توان از طریق تحصیل در این رشته اقامت کاری را در نهایت به دست آورد؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   📌 شما می توانید هم برای دانشگاه پذیرش بگیرید و هم برای دوره های یک سال و نیم تحصیل و یک سال و نیم کار که توسط موسسه MIE ارائه می شود اقدام نمایید.

   📌 برای پذیرش مدرک آیلتس 6 باید ارائه دهید.

   📌 پس از پایان تحصیل به شما فرصت داده خواهد شد که به جستجوی کار بپردازید و اقامت کاری بگیرید.

   📌 هزینه ها بسته به دانشگاهی که پذیرش می گیرید متغیر است اما شهریه عموما بین ۱۸ تا ۲۳ هزار دلار هست.

   پاسخ
 50. نیلوفر گفته:

  سلام و وقت بخیر.. از مقالات خوب شما ممنونم. اما در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل سوال که داشتم اینه که آیا گپ تحصیلی 6 ساله قابل قبول هست؟ و اینکه بازار کار رشته برق و الکترونیک با 6 سال سابقه کار برای کاریابی در کانادا خوبه؟ ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   📌 گپ 6 ساله ریسک ویزا را بالا می برد اما می توانید با سابقه کار این گپ را توجیح کنید.

   📌 رشته تحصیلی از بازار کار مناسبی برخوردار است و با تجربه ای که دارید شانس خوبی برای یافتن کار خواهید داشت.

   پاسخ
 51. مرضیه گفته:

  با سلام
  ۳۴ سالمه یه دختر ۷ ساله دارم فوق لیسانس ریاضی دارم دبیر دبیرستان غیر انتفاعی ام برای رفتن به کانادا برای ادامه تحصیل اقدام کنم بهتره یا کار
  اصلا اونجا برا من کاری هست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 52. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۹ سالمه و فوق دیپلم رشته ی طراحی و لباس رو دارم با معدل ۱۸
  و برای خودم ی مرون لباس با برند خودم که تو ایران طرح هام ثبت شده هستش
  و با سرمایه ۲ میلیارد البته زبانم خوب نیست.
  میخواستم ببینم میتونم برای مهاجرت تحصیلی یا کاری اقدام کنم
  و اینکه درسته میگن اگه تحصیلی اقدام کنی حتی فرند شخص نمیتونه ادامه تحصیل بده چون من ی دختر ۸ ساله دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   امکان اقدام از طریق برنامه های کارآفرینی استان بریتیش در صورت توانایی اثبات تمکن مالی 300 هزار دلاری و 3 سال سابقه مدیریتی، برای شما مقدور است. البته لازم به ذکر است در این روش صرفاً نیاز است 100 هزار دلار در صورت موافقت با طرح شما، به کشور کانادا جهت راه اندازی بیزنس مربوطه انتقال داده شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این روش و سنجش شرایط خود با مشاورین مجموعه مرتبط شوید. در صورت اقامت قانونی والدین، هیچ منعی جهت تحصیل فرزندان وجود ندارد.
   * مانا باشید *

   پاسخ
 53. علی گفته:

  سلام علی هستم ۴۸سالم مکانیک با سابق با مدرک کارشناسی مکانیک تجربه کار ۷سال
  در کشور کویت.درضمن پسرم در آمریکا دانشجو می‌باشد. نمیتونه بیاد ایران. لطفا راهنمایی فرمائید. از چه طریقی میتوانم برای آمریکا یا کانادا اقدام کنم؟.سپاسگذارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای آمریکا در حال حاضر فقط ویزای تحصیلی برای ایرانیان اعطا می شود که با توجه به سن شما برای شما اخذ این ویزا امکان پذیر نیست.
   برای ویزای تحصیلی کانادا هم سن مناسبی ندارید.
   اگر تمکن مالی لازم رو داشته باشید می تونید برای سرمایه گذاری در کانادا اقدام کنید. در غیر این صورت برای ویزای توریستی کانادا می تونید درخواست بدید.

   پاسخ
 54. p گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 35 سالمه و لیسانس صنایع دارم 5 سال کارشناسم در شرکت معتبر ، همسرم 28 سالشه دیپلم و کارمند بیمارستان هستش 2 ساله ولی مرتبط با رشتش نیست ،
  میخواستم بدونم راه ی هست بتونیم مهاجرت کنیم به کانادا و اونجا شغل داشت ؟ یا با شرایط ما نمیشه رفت .
  ضمنأ ما ازدواج مون رسمی نیست بنظرتون اینجا رسمی بشه بهتره یا اگه میشه رفت اونطرف باشه بهتره ؟
  ممنون از وقتی ک میگذارین .

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   کار در کانادا از طریق سیستم اسکیل ورکر امکان پذیر است و شما باید امتیازات لازم را کسب نمایید تا بتوانید اقامت کاری بگیرید. امتیازات خود را می توانید در لینک زیر محاسبه کنید.

   https://malekpourmie.com/امتیاز-بندی-مهاجرت-به-کانادا

   اگر یکی از شما دو نفر قرار است به عنوان همراه ویزا بگیرد باید پیش از اقدام ازدواج شما به صورت رسمی ثبت شده باشد. در غیر صورت باید به صورت جداگانه اقدام کنید.

   پاسخ
 55. Pouya گفته:

  با سلام
  من21 سالم هست و دانشجوی کارشناسی ترم ۴ رشته نرم افزار دانشگاه ازاد هستم و دارای مدرک ایلتس 6 میباشم
  میخواستم بدونم آیا راهی وجود دارد که ادامه دوره ی کارشناسی رو در کانادا سپری کنم و بعد تحصیل اقامت کانادا رو هم بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز شما شرایط عمومیتونبرای تحصیل در کانادا خوبه ولی درباره سرمایه تون صحبتی نکردید. ادامه کارشناسی رو نمیتونید معادلسازی کنید و عموما باید از صفر شروع کنید مگر اینکه اعتبار مدرک دانشگاهتون مورد تایید دنشگاه کانادایی قرار بگیره. و اینکه بعد پایان تحصیل در کانادا به شما مجوز جستجوی کار داده میشه و همون تحصیل شما در کانادا و احیانا کار حین تحصیل شما در کانادا برای اقدام از طریق اسکیل ورکر کانادا امتیاز قابل توجهی محسوب میشه . با داشتن ویزای کار کانادا هم میتونید اقامت این کشور رو بگیرید.

   پاسخ
 56. ریما گفته:

  با سلام
  من 30 سالمه و همسرم 31 ساله
  هر دو فوق لیسانس هستیم
  فوق لیسانس رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی برق قدرت
  به نظر شما کدوم یکی اقدام کنیم بهتره ؟
  همسرم 7 سال سابقه کار و من 4 سال سابقه کار با بیمه داریم.
  درحال خواندن ایلتس هستیم و تا دوماه امتحان شرکت میکنیم. شانس ما برا اکسپرس انتری چجوریه ؟ یا از طریق کشورهای استانی مثب ساسکاچوان یا بریتیش کلمبیا ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. هر دو نفر رشتتون خوب و مورد نیازه. فقط نفرمودین از کدوم دانشگاه هستش مدارکتون. و اینکه مدرک زبان حتما باید قبل اقدام داشته باشین و گرنه اجازه ثبت نام ندارید. سابقه کاری همسرتون امتیازش بیشتره از شما. در کل،

   کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 57. نوید گفته:

  سلام نوید هستم
  30 سالم هست
  رشته تحصیلیم مهندسی مکانیک هست
  3 سال سابقه کار دارم
  گپ تحصیلیم با سابقه کار پر شده
  آیلتس آکادمیک 5.5 دارم
  برای تحصیل در حوزه آتلانتیک شمالی کانادا میخواستم اقدام کنم
  برای دوره های فنی کالج یا کو آپ
  به نظره شما امکان اخذ پذیرش و ویزا وجود داره موسسه شما چه کمکی و چه رآهی را پیشنهاد میکند
  ممنونم از جناب دکتر ملکپور عزیز

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد و نیازمند نداشتن گپ تحصیلی بالا بوده و عموماً دارای محدودیت سنی نیز می باشد. این دوره ها پس از پایان مدت تحصیل با ورود به دوره کاری هزینه های تحصیل شما را نیز جبران خواهد نمود.
   برای ارزیابی تحصیل در کانادا نیز نیاز به دانستن میزان سرمایه شما خواهد بود. همچنین ممکن است نیاز به افزایش نمره زبان داشته باشید. جهت ارزیابی رایگان شرایطتان با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 58. t.gahvareh گفته:

  سلام و وقت بخیر. ممنون از مقاله بسیار خوب، کامل و علمی شما. یک سوال خدمت شما داشتم. اینکه اگر کسی از ابتدا یک پیشنهاد شغلی از کشور کانادا داشته باشد آیا باید سایر امتیازات ویزای کار هم دریافت کند تا بتواند ویزای کاری بگیرد؟ سوال دیگر اینکه آیا از ابتدا اجازه ورود همسر هم داده می شود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   گرفتن پیشنهاد کار در کانادا کار ساده ای نیست ولی اگر موفق شدید می توانید ویزای کار کانادا را دریافت کنید و نیازی نیست در سیستم امتیازبندی کانادا، امتیازی کسب کنید. امکان همراهی همسر نیز از ابتدا وجود دارد.
   توصیه می کنیم ویدئو موجود در لینک زیر را مشاهده کنید تا از شرایط کار در کانادا با پیشنهاد کار آشنا شوید.

   https://malekpourmie.com/کار-در-کانادا

   پاسخ
 59. mahdi.arya1993 گفته:

  با سلام
  بنده مدتی هست که با موسسه شما آشنا شدم و از اطلاعات مفیدی که در وب سایت قرار میدهید بهره مند شدم .
  و در حال حاظر نیاز به راهنمایی شما داشتم. بنده 27 ساله هستم ارشد مهندسی مکانیک با معدل 17 به تازگی شروع کردم به خواندن زبان انگلیسی و در زمینه رشته تحصیلی خود سابقه کار ندارم میخاستم ازتون راهنمایی بگیرم که از چه مسیری میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم و در صورت مهاجرت تحصیلی امکان دریافت کمک هزینه تحصیل خواهم داشت ؟ لازم به ذکر است که متاهل هستم و با سرمایه 300 میلیون قصد مهاجرت دارم آيا امکان پذیر است ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 60. rahil1373 گفته:

  سلام
  من پرستارم و همسرم اپتومتریست هستن. 35 سالمونه ویه بچه 2 ساله داریم. چون اقوامم کانادا هستن میخواهیم به این کشور مهاجرت کنیم. با توجه به رشته هامون ما برای کار شانس بالاتری داریم یا تحصیل؟ میشه همزمان برای آلمان و اتریش هم اقدام کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. رشته های پزشکی و پیراپزشکی از جمله پرستاری گرچه بسیار مورد نیاز هستن در برخی کشورهای اروپایی و همچنین کانادا، نیازمند گذروندن دوره های معادلسازی مدرک و قبولی تو اون دوره ها به منظور کار هستن که کمی زمان شما رو خواهد گرفت. برای تحصیل هم نیاز به گذروندن دوره های پیش پزشکی یا همون pre-medical خواهید داشت. شما میتونید برای چندین کشور اقدام کنید ولی تنها میتونید به یکی از این کشورها مهاجرت کنین و همچننی سرمایه قابل توجهی از شما هدر میره بخاطر اقدام تو چند کشور به صورت همزمان که بخشیش مثل هزینه ویزا و پذیرش و اینا قابل برگشت نیست.

   پاسخ
 61. مصطفی گفته:

  سلام من ۳۱ سالمه متاهل و یه پسر ۴ساله دارم دارای مدرک فوق دیپلم معماری با ۶سال سابقه کار غیر مرتبط بنظرتون امیدی داشته باشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 62. مصطفی گفته:

  سلام. من فوق دیپلم معماری و متاهلم سن من ۳۱سال دارم دارای یه فرزند پسر ۶سال سابقه کار اپراتوری دارم بنظرتون امیدی هست بتونم ویزا بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   پاسخ
 63. امید حفیقی گفته:

  سلام ….من مدت اقامت سه سال رو در کانادا سپری کردم ولی در حال حاضر تمایلی برای اقدام جهت دریافت پاسپورت ندارم و ترجیح میدم الان فقط پی از رو تمدید و بعدا برای این موضوع اقدام کنم. آیا این کار عملی است؟ سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
 64. امیر گفته:

  سلام مدرک تحصیلی من عمران هست اما شغلم برنامه نویسی هست برای مهاجرت میتونم از اسکیل ورکر استفاده کنم ؟ اگر نه از چه روشی میتونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   برای ارزیابی شرایط شما برای سایر راه های مهاجرت به کانادا با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایطتان به رایگان بررسی شود.

   پاسخ
 65. Mohammad گفته:

  سلام من هفده سالم و سال دوازدهم هستم و برای رفتن هم مشکلی ندارم به کانادا سال اول، یعنی از نظر مالی اوکی هستم اما میخواستم بدونم که آیا میشه با کار کردن در کانادا خرج سال دوم رو خودم بدست بیارم منظورم خرج تحصیل و خوراک « میخواستم اگه میشه همین امسال اقدام کنم » به دلیل اینکه سال 99مشمول به خدمت میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار حین تحصیل شامل کارهای پاره وقت میشه و سقف و محدودیت زمانی در هفته داره و نمیتونه تمام هزینه های شما رو پوشش بده و به عنوان یه کمک هزینه میشه روش حساب کرد.

   پاسخ
 66. محمد گفته:

  سلام.خسته نباشید.هزینه مهاجرت به کانادا از راه تخصیل چه مقدار هست؟آیا اماکن تحصیل رایگان هم هست؟(در مقطع کارشناسی ارشد)

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم جمله شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 67. محمد گفته:

  سلام.خسته نباشید…هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا حدودا چقدر هست؟آِا امکان تحصیل رایگان هم هست؟( در کارشناسی ارشد)

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم جمله شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 68. محمد گفته:

  با سلام
  بنده 33ساله هستم. مجرد و عضو هیئت علمی یک دانشگاه سراسری و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رو از دانشگاه تهران گرفتم و یک فرصت مطالعاتی 6 ماههه رو در حوز شینگن گذروندم. و ویزا 6ماهه مطالعاتی دارم. مشکل اصلی بنده در زبان هست که مدرکی نمیتونم بگیرم!
  میخواستم برای یکسال به کانادا مهاجرت کنم و در اونجا زندگی کنم.
  ممنون میشم بهترین راه رو بهم پیشنهاد بدین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورت تمایل و داشتن شرایط میتونید از طریق ویزای مالتیپل اقدام کنید. مدرک زبان رو هم میتونید در کانادا با شرکت در کلاسهای زبان اخذ کنید و این رو بدونید که بدون مدرک زبان امکان اقامت دائم و بعدها تابعیت کانادا رو نخواهید داشت. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس یگیرید و شانس خودتون رو به رایگان ارزیابی کنید.

   پاسخ
 69. sara گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من 18 سالمه و امسال توی کنکور 98 تونستم دندانپزشکی قبول شم و واقعا هم میخوام که از ایران برم میتونم در دوره ی تحصیلم بورسیه بشم و به کانادا مهاجرت کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 70. معین گفته:

  سلام بنده 31 سال دارم و مجرد دارای مدرک لیسانس برق قدرت با 6 سال سابقه کار مرتبط . میزان سرمایه هم درحدود 200 میلیون تومان میباشد درضمن دارای مدرک ایلتس با نمره 7 میباشم . میخواستم بدونم که من از طریق ویزای کاری شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا رو دارم یا نه ؟ سوال دیگه بنده اینه که ایه با توجه به سن من ارزش داره از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنم . یکم زبان فرانسه هم بلدم . اگه مدرک زبان فرانسه رو بگیرم چه تاثیری در شانس پزیرش من میزاره .

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت کانادا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-کانادا/
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   برای ارزیابی شانس تحصیل در کانادا نیز سرمایه کمی دارید و گپ تحصیلی شما نیز نامشخص است.

   پاسخ
 71. ناهيد گفته:

  با سلام داماد من متولد 50 مي باشدو حدود 29 سال در شركت ملي صنايع مس ايران مشغول به كار مي باشد و ليسانس مكانيك جوش مي باشد كه مدرك جوشكاري بين المللي را نيز دارد و داراي سه فرزند پسر مي باشد كه به ترتيب سن آنها 14 و 10 و 1 سال مي باشد و دخترم متولد 64 مي باشد و داراي مدرك ديپلم كامپيوتر در رشته ورزشي كيك بوكسينگ مي باشد از شما خواهشمندم راهنمايي بفرماييد كه چه از طريقي ميتوانند وارد كشور كانادا شوند و اگه دفتر وكالت تهران داريد لطف كنيد شماره بفرستيد ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به شرایط سنی شانسی برای ویزای کار ندارند ولی برای سرمایه گذاری در کانادا ممکن است که شانس داشته باشند که البته برای ارزیابی آن اطلاعاتی از میزان سرمایه خود اعلام نداشته اند تا بتوانیم ایشان را راهنمایی کنیم. لذا با دفاتر ما تماس بگیرید تا از طریق مشاوره رایگان شرایط خود را ارزیابی نمایید.

   پاسخ
 72. تقی زاده گفته:

  با عرض سلام من 43 سالمه دارای لیسانس مدیریت بازرگانی وحدود 11 سال در تاجیکستان و 1 سال در سریلانکا مشغول به کارم به نظر شما شانس بنده جهت گرفتن اقامت کانادا چقدر میباشد.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط سنی شما برای شرکت در پروسه اسکیل ورکر کمی زیاد است و داشتن نمره آیلتس 6.5 یا 7 هم الزامی می باشد. اگر اطلاعات دقیق تری از شما موجود باشد بهتر می توانید راهنمایی انجام دهیم

   پاسخ
   • تقی زاده گفته:

    سلام من در رشته حسابداری و مدیریت پشتیبانی فعالیت زیادی دارم پیشتر در ایران بازاریابی میکردم اکنون درپروژه های بین المللی سد سازی و تونل و ….. فعالیت دارم زبان انگلیسی نسبتاً میدانم به زبانهای روسی فرانسه آشنایی دارم ضمن اینکه بنده از ترکهای آذربایجان میباشم و به زبان ترکی استانبولی مسلطم . خیلی علاقه دارم به کشور استرالیا یا کانادا مهاجرت کنم ولی نمی دونم از چه طریق اقدام کنم.

    Rating: 5
    پاسخ
    • miemalekpour30 گفته:

     باسلام و عرض ادب
     برای کار در استرالیا یا کانادا باید یک پروسه امتیاز بندی را طی کنید تا به ویزای کار این کشور ها برسید. پارامترهایی نظیر سن، مدرک ایلتس و مدرک تحصیلی برای شما امتیاز به همراه دارد

     پاسخ
 73. ali گفته:

  با سلام و احترام- من و خانمم هر دو 33 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر هستیم و یک دختر یک ساله داریم- میزان سرمایه 500 میلیون تومان- مدرک زبان نداریم و در حال حاضر در کلاس های آمادگی آیلتس شرکت می کنیم- میخواستم بدونم از چه طریقی باید برای مهاجرت اقدام کنیم و چقدر زمان می برد و حتما باید آیلتس رو بگیریم و پروسه مهاجرت رو شروع کنیم یا خیر؟ با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی شرایط شما برای مهاجرت کاری مناسب می باشد و برای کشور کانادا داشتن مدرک آیلتس 6.5 یا 7 الزامی می باشد و در پروسه امتیاز بندی ویزای کار این کشور می توانید شرکت کنید و بعد از اخذ ویزا وارد این کشور شوید مدرک تحصیلی شما مدرک خوبی جهت کاریابی در این کشور است البته اگر سابقه کار مناسبی با توجه به مدرک خود داشته باشید.اگر تمایل به اخذ ویزای تحصیلی از این کشور را دارید باید سریعتر اقدام کنید چون شرایط سنی شما تقریبا برای پذیرش تحصیلی بالا می باشد و نباید گپ تحصیلی بالاتر از 5 یا 6 سال داشته باشید

   پاسخ
   • ali گفته:

    با سپاس فراوان از شما- ما هر دو 6 سال سابقه کار مرتبط داریم- الان باید ثبت نام رو شروع کنیم یا حتما اول آیلتس رو بگیریم؟

    Rating: 5
    پاسخ
 74. ف شریفی گفته:

  سلام
  من 26 سالمه کارشناس ایمنی و بهداشت هستم. دو سال سابقه کار در این زمینه رو دارم. همسرم 30سالشه و کارشناس حسابداری است و کارمند دولت است. مدرک زبان هم نداریم. دوتا پسر دارم. بنظرتون از چه طریقی میتونیم اقدام کنیم؟پول در حد 100 میلیون پس انداز داریم. که اگر راهی باشه برای گرفتن مدرک زبان اقدام کنیم. باتشکر

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   بهترین مسیر مهاجرت برای شما از طریق تحصیل می باشد اما با توجه به اینکه یک خانواده 4 نفره می باشید میزان پشتوانه مالی شما برای این کار بسیار کم می باشد و به سرمایه بیشتری نیازمند هستید.

   پاسخ
 75. فرشته گفته:

  سلام من 32هستم رشته فوق لیسانس شیمی الی،می خواستم بدونم میشه در کانادا دکترا داروسازی ادامه تحصیل بدم.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط سنی شما شانس ویزای برای شما پایین می باشد و بهتر است در رشته های مدیریتی پذیرش بگیرید و وقتی وارد کانادا شدید بعد از مدتی اقدام به تغییر رشته نمایید

   پاسخ
 76. Hessam گفته:

  با سلام
  بنده مهندس عمران با مدرک فوق لیسانس و سابقه 9 سال کار هستم. همسرم پزشک متخصص اطفال هست و به تازگی درسش تموم شده ولی دوره طرح رو نرفته. یک بچه 2 ساله هم داریم.
  سرمایه هم حدوداً 900 میلیون تومان
  اگر من برای ویزای تحصیلی اقدام کنم و وارد کشور کانادا شوم (به همراه همسر و فرزند) و برای یک سال هزینه های اونجا رو داشته باشم، میتونم بعد از یک سال کار کنم؟ همسرم که پزشک متخصص هست چطور؟ برای مجوز کار چه مراحلی رو باید طی کنه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  امتیاز من در سیستم امتیازدهی اکسپرس انتری حدود 370 میشه. حداقل امتیاز حدوداً چند باید باشه؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   اگر شما موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شوید هم اجازه کار پاره وقت دانشجویی دارید و هم بعد از تحصیل حداقل یکسال به شما اجازه داده می شود در این کشور حضور داشته و دنبال کار باشید.

   پاسخ
 77. یاسمن گفته:

  با سلام
  من درخواست مشاوره دادم اما کسی با من تماس نگرفته و الان می خوام دوباره ثبت نام کنم میگه شما قبلا ثبت نام کردین چکار باید انجام بدم؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب در صورت تمایل شماره واتس آپ خود را اعلام بفرمایید تا با شما تماس داشته باشیم.

   پاسخ
 78. رامین گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۸ سالمه لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد دارم
  سربازی رفتم
  سابقه کار عمرانی دارم ولی نه به صورت کتبی و بیمه ای
  زبان انگلیسی رو هم در حال یادگیری هستم اما هنوز به مرحله آیلتس و … نرسیدم و حداقل ۱ سال دیگه باید کار کنم
  سرمایه هم حداکثر تا ۳۰ تومن میتونم جور کنم
  از چه راهی اقدام کنم برای من بهتره برای رفتن به کانادا یا اروپا؟

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری کانادا باید مدرک زبان آیلتس 7 را داشته باشید و بدون آن امکان پذیر نیست. برای سابقه کار باید حداقل بین 3 تا 5 سال سابقه باشد و بهتر است بیمه داشته باشید. پشتوانه مالی شما بسیار اندک می باشد

   پاسخ
 79. مهدی گفته:

  با سلام بنده 20 سال دارم و درحال حاضر دانشجوی رشته تربیت دبیر زبان انگلیسی هستم . از اونجایی که در پایان دوره کارشناسی این 4سال جز سابقه کار من حساب میشه می خواستم بدونم اقامت از طریق کار باید اقدام کنم یا تحصیل (تنها هستم _کاناد یا اروپا هم برام فرقی نمیکنه) ؟ اصلا متناسب با رشته ی من کار یا رشته ی تحصیلی در خارج از کشور هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در کانادا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار کانادا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار کانادا تقریباً زمان بر است.
   در صورتی که قصد اقدام شخصی و خبره شدن در امر مهاجرت از طریق اسکیل ورکر به کانادا هستید می توانید محصول زیر را تهیه نمایید.
   https://malekpour.ir/product/آموزش-جامع-اقامت-کاری-دولت-فدرال-کاناد

   کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 80. hossein گفته:

  سلام وقت بخیر
  من کارت پایان خدمت سربازیم را خریدم.
  از نوع معافیت پزشکی.
  نوع بیماری هم اعصاب و روان ذکر شده.
  در اصل من هیچ مشکلی ندارم.
  به نظر شما برای گرفتن ویزای تحصیل کانادا به مشکل بر میخورم.
  ممنون میشم پاسخ بدین ( :

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این مساله بستگی زیادی به نظر افسر مهاجرت دارد ولی عموماً یکی از مدارکی که برای اعطای ویزا به شما مورد بررسی قرار می گیرد، سوابق پزشکی شماست.

   پاسخ
 81. ارمغان گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من خانم ۴۶ ساله هستم دارای لیسانس حسابداری با ۲۲ سال سابقه ی کاری و از طرفی دارای گواهی فنی حرفه ای کیک ساز تر ساز ،نان ،قناد ۱، قناد ۲ هستم خواستم بپرسم که میتونم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم ؟از چه طریقی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ویزای کار کانادا به صورت سیستم امتیاز بندی است و اگر امتیازات لازم را کسب کنید می توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. شما امتیاز بخش سن را از دست می دهید و ممکن است به امتیاز لازم نرسید. جداول امتیازبندی در لینک زیر موجود است و می توانید امتیاز خود را محاسبه کنید.

   https://malekpour.ir/امتیاز-بندی-مهاجرت-به-کانادا

   پاسخ
 82. امیرحسین گفته:

  آقا شلام و درود برشما.
  ببخشید من یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
  من دانشجوی سال دوم پلیمرم مقطع کارشناسی معدل کل 17 تا اخر تحصیلم رو 18 میاد…سابقه کار تو حوزه پلیمر هم دارم… سابقه کار تو حوزه مدیریتی هم دارم مدیریت آموزشگاه های زبان انگلیسی, سابقه تدریس زبان انگلیسی هم دارم. برای ایلتس 7/5 هم دارم. دوتا مقاله هم دارم که دارم کاراشو میکنم برای چاپ تو نشریات معتبر…من الان بزرگترین دغدغم سربازیمه… اینکه بخام اپلای کنم حتما باید خدمتم رو گذرونده باشم (منظورم طبق قوانین ایرانه , میتونم راحت خارج شم یا نه؟) ؟!
  خیلی ممنون از اطلاعات مفید سایتتون.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این مورد مربوط به سازمان نظام وظیفه عمومی می باشد ولی عموماً در صورت نداشتن غیبت با گذاشتن وثیقه می توانید اقدام به ادامه تحصیل نمایید.

   پاسخ
 83. علی گفته:

  سلام.من 18 سالمه و میخواستم بدونم قبولی رشته پزشکی در دانشگاه های کانادا به چه صورت هست ممنون میشم کمکم کنید باتشکر.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به منظور تحصیل پزشکی در کانادا می باست در ابتدا دوره های معادل سازی را گدرانده و در صورت قبولی در آزمون این دوره ها وارد دوره پرشکی در دانشگاه های کانادا شوید.

   پاسخ
 84. کیانوش ملک زاده گفته:

  با عرض سلام. من 28 سالمه و کارشناسی ارشد رشته عمران گرایش سازه دارم. دو مقاله بین المللی در ژورنال ها خوب دارم. نمره ایتلس آکادمیک 6. قصد دارد برای دکترا اقدام کنم. برای بورسیه تحصیلی شانسی دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 85. علی حسینی گفته:

  سلام وقت بخیر: 26سالمه لیسانس کامپیوترم.برادر بنده ب روش پناهندگی 4ساله تورنتو هست. زبان خیلی کم بلدم پول هم ندارم :)) چطور میتونم برم پیش برادرم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 86. Majid گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بدونم شرط تمکن مالی برای دانشجویانی که بورسیه هم میشوند برقراره یا نه؟؟؟
  سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   شما باید اثبات نمایید که می توانید هزینه های زندگی و تحصیل خود را برای یک سال تامین نمایید. می توانید از طریق ارائه مدارک مربوط به بورسیه نیز نشان دهید که بخشی یا همه هزینه های شما تامین می شود.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 87. نیلوفر گفته:

  با عرض سلام من 28 سالمه، کارشناسی ارشد بیولوژی دارم. امتحان آیلتس آکادمی 5.5 شدم و سابقه کار ندارم یعنی کار کردم ولی سابقه بیمه من در ارتباط با رشتم نبوده. و دوس دارم برای کانادا تحصیلی اقدام کنم و حدود 500 میلیون تومان سرمایه دارم. می خواستم بپرسم با این شرایط امکان تحصیل و گرفتن ویزای تحصیلی دارم و از آخرین مدرک تحصیلی من 3 سال می گذرد ممنون می شم راهنمایی کنید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. با شماره 02149196000 تماس بگیرید تا کارشناسان ما دقیق شرایط شما را بررسی نموده و راهنمایی لازم را ارائه دهند. شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 88. Reza گفته:

  سلام . من خدمت سربازی رو در قرارگاه خاتم سپاه ( در یک مجتمع تفریحی وابسته به سپاه )گذروندم و ۱ سال سابقه بسیج فعال دارن . با توجه به تروریستی اعلام شدن سپاه توسط امریکا ایا گذروندن خدمت سربازی در سپاه و داشتن سابقه بسیج فعال میتونه در روند مهاجرت به کانادا یا استرالیا و کشورهای اروپایی مشکلی ایجاد کنه ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. این موارد بستگی به نظر افسر مهاجرتی خواهدداشت ولی افسر مهاجرتی در این زمینه بیشتر سوابق شما در شبکه های اجتماعی را بررسی خواهد نمود تا نوع کارت پایان خدمت شما را.

   پاسخ
 89. بابک گفته:

  سلام
  من ۴۱ سال داردم فوق لیسانس ریاض هستم در زمینه امنیت اطلاعات سایبری دارای ۱۰ سال سابقه کار هستم و متاهل بدون فرزند هستم، می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در حوزه IT یا ریاضی می توانم در سطح دکتری در یکی از دانشگاهای اروپایی پذیرفته بشم، اگز شدنی باشه تا یک سال اینده مدرک زبان را بگیرم، آیا با توجه به گرایش کاری می توانم کار کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 90. محمد علی گفته:

  سلام
  35 ساله هستم
  مجرد
  کارشناس ارشد رشته مهندسی مواد (متالورژی)
  آیلتس 6 جنرال
  7 سال سابقه کار مرتبط با بازرسی جوش
  کدام روش برای مهاجرت من مناسب هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 91. میلاد گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  می خواستم اگر امکانش باشه بنده رو راهنمایی کنید.
  بنده دوره سربازی رو زیر نظر ارتش در سازمان فنی و حرفه ای امریه بودم و پایان خدمت رو ارتش صادر کرده ولی سه ماه کسری بسیج ( کارت فعال و کارت سبز) گرفتم و از خدمت 24 ماه ام 3 ماه کسر شد ، با توجه به شرایت کنونی موجود، میخواستم بپرسم این کسری که گرفتم در مسیر اخذ ویزا برای تحصیل یا کار در کشور های اروپایی و کانادا برای من مشکل ساز خواهد بود یا خیر؟
  و البته یکی از دوستان بنده هم دقیقا تو شرایط منه ولی هنوز کسری نگرفته و در حال خدمته ،بنظرتون اقدام کنه یا خیر برای کسری؟

  Rating: 4
  پاسخ
 92. محمد جهانگیری گفته:

  سلام من از طریق یک دفتر آژانس هوایی واسه ویزای توریستی اقدام کردم الان 3 ماه هستش از اثر انگشتم گذشته وارد 4 ماه شده میگه هنوز جواب نیومده به نظر شما این مورد عادی هستش یا اینکه جواب امده بهم میگه نیومده؟؟؟؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5