راههای مهاجرت به اتریش

راههای مهاجرت به اتریش

راههای مهاجرت به اتریش ۲۰۱۸ کدامند ؟ آیا برای انواع راههای مهاجرت به اتریش نیاز به مدرک زبان است ؟ سریع ترین و بهترین راههای مهاجرت به اتریش ۲۰۱۸ کدامند؟ با توجه به شرایط شما کدامیک از راههای مهاجرت به اتریش مناسب شماست ؟ آیا میتوان از میان راههای مهاجرت به اتریش از راه سرمایه گذاری و ثبت شرکت به کشور اتریش مهاجرت کرد؟ آیا راههای مهاجرت به اتریش به اقامت دائم منتهی میشود ؟ آیا میتوان پس از اتمام تحصیلات در کشور اتریش تقاضای اقامت کاری نمود؟ این مقاله برای شما همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملکپور نگارش شده و در این نوشتار سعی شده است در مورد راههای مهاجرت به اتریش و همچنین اخذ اقامت دائم اتریش اطلاعاتی مفید به شما داده شود.با ما همراه باشید .

فایل تصویری آقای ملک پور در باب مهاجرت به اتریش

video راههای مهاجرت به اتریش
video راههای مهاجرت به اتریش
audio راههای مهاجرت به اتریش

به طور کلی برای مهاجرت به  اتریش نیز همانند دیگر کشور ها راه های مشخصی وجود دارد:

اقامت از طریق ازدواج , سیستم خون و خاک, پناهدگی ,تحصیل, کار ,سرمایه گذاری ,ثبت شرکت و ….که در این نوشتار به شرح تک تک این راه ها خواهیم پرداخت.

راههای مهاجرت به اتریش : مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

در اغلب کشورهای جهان قانون واحدی وجود دارد که افرادی که با یکدیگر ازدواج کرده اند تابعیت همدیگر را اخذ میکنند.به عبارت دیگر میتوان گفت که شخص متقاضی میتواند تابعیت همسر خود را نیز اخذ کند.به عنوان مثال یک فرد ایرانی میتواند از طریق ازدواج با فردی که تبعه ی کشور اتریش میباشد اقامت دائم وپس از آن پاسپورت کشور اتریش را اخذ کند.ازدواج در کشور اتریش به صورت مدنی انجام میشود اما میتوان ازدواج های مذهبی را نیز به صورت مدنی و قانونی در این کشور ثبت نمود.سن قانونی برای ازدواج در اتریش ۱۸ سال میباشد.یعنی سن متقاضی و همسرش میبایست حداقل ۱۸ سال باشد.اگر یک فرد اتریشی در کشور خود بخواهد با یک فرد ایرانی ازدواج کند نیز میتواند اقامت و شناسنامه ایرانی را اخذ نماید بدین منظور افراد متقاضی میبایست ازدواج خود را کنسولگری ایران در کشور اتریش ثبت کنند.

راههای مهاجرت به اتریش : مهاجرت به اتریش از طریق سیستم خون و خاک

در مبحث تابعیت برخی از کشورها سیستم خون را پذیرفته اند به این معنی که تابعیت از طریق خون به فرزند انتقال پیدا میکند به عنوان مثال شخصی که از پدر یا مادر اتریشی متولد شده باشد به تبع آن میتواند تابعیت کشور اتریش را اخذ نماید.در سیستم خاک نیز شخصی که در خاک یک کشور (که قانون خاک را پذیرفته است مانند برزیل )متولد شود میتواند تابعیت آن کشور را اخذ کند.اتریش جزو کشورهایی ست که قانون خون را پذیرفته است.(مادران ایرانی که فرزند خود را در کشور اتریش به دنیا بیاورند نمیتوانند تابعیت (پاسپورت) کشور اتریش را برای فرزند خود اخذ کنند)

 

راههای مهاجرت به اتریش : مهاجرت به کشور اتریش از طریق پناهندگی

پناهندگی راهی سخت و پر ریسک است و معمولا به عنوان راه مهاجرت توصیه نمیشود.اما در مورد آن ذکر نکاتی ضروریست.کشور اتریش عضور کنوانسیون ژنو است .کنوانسیون ژنو بعد از جریانات جنگ جهانی دوم بین چندین کشور جهان به این منظور منعقد شد که اگر فردی در کشور خود در خطر(جانی,مالی و..) بود بتواند به کشورهای عضو این پیمان رفته و به منظور حفظ امنیت خود در آن کشور مقیم شود.کشور مقصد موظف است برای فرد پناهجو جای خواب(تاکید میشود جای خواب,نه خانه)و خوراک و … فراهم کند.البته ذکر این نکته ضروریست که پرونده فرد پناهجو باید در دادگاه های کشور مورد نظر بررسی شود و این دادگاه است که تصمیم میگیرد آیا پرونده و ادعای فرد مورد نظر حقیقیست و یا فقط بهانه ای برای اخذ اقامت آن کشور است.البته فرد پناهجو چند بار میتواند در صورت رد شدن درخواست اولیه خود مجددا درخواست بررسی پرونده دهد.اما در هر صورت روش پناهندگی برای کسانی ست که واقعا از نظر جانی و..در خطر هستند مانند مردم جنگ زده کشورهای سوریه,یمن و….

راههای مهاجرت به اتریش : مهاجرت به اتریش از طریق کار:

مهاجرت کاری به کشور اتریش برای ایرانیان میسر است.کشور اتریش جزو کشورهایی است که با کمبود نیروی کار جوان مواجه است و نرخ بیکاری نیز در این کشور بسیار پایین است (در حدود ۵ درصد) .کشور اتریش به منظور تامین نیروی کار خود نوعی از ویزا را را ارائه میکند که به متقاضیان اجازه میدهد به کشور اتریش وارد شوند و در این کشور به دنبال شغل باشند.اصطلاحا این نوع از ویزا را ویزای جستجوی کار اتریش مینامند که به مدت ۶ ماه اعتبار دارد.و متقاضی ۶ ماه زمان دارد که در کشور اتریش کار پیدا کند.پس از اینکه شخص در کشور اتریش با کارفرما قرارداد کاری منعقد نمود مدارک کاری خود را به اداره کار و سپس اداره مهاجرت کشور اتریش ارائه داده و کارت اقامت یک ساله کاری دریافت میکند و بعد از آن میتواند خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) خود را به کشور اتریش ببرد.البته برای اخذ این نوع از ویزا متقاضی باید ابتدا شرایط خاصی را احراز کند که به صورت کوتاه به آن میپردازیم:

شخص برای واجد شرایط شدن باید حداقل ۷۰ امتیاز از امتیازات زیر را دریافت کند

این مقاله مربوط به سایت موسسه حقوقی ملکپور می باشد .

مدرک تحصیلی تا حداکثر ۴۰ امتیاز برای متقاضی به همراه دارد: مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس: ۲۰ امتیاز رشته های فنی و مهندسی و همچنین رشته های زیر مجموعه علوم طبیعی : ۳۰ امتیاز مدرک PHD  : ۴۰ امتیاز

سابقه ی کاری تا حداکثر ۲۰ امتیاز به همراه دارد: سوابق کاری یا کارهای مدیریتی: ۲ امتیاز به ازای هر سال سوابق کاری ۶ ماهه در اتریش: ۱۰ امتیاز
مدرک زبان انگلیسی و یا آلمانی حداکثر تا ۱۰ امتیاز: مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی: مبتدی ۵  — پیشرفته ۱۰ امتیاز

شرایط سنی حداکثر تا ۲۰ امتیاز به همراه دارد: تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز

امتیازات اضافه ای که متقاضی میتواند اخذ کند: افرادی که سالانه حقوق بالایی دریافت میکنند : ۲۰ امتیاز اضافه افرادی که در کارهای تحقیقاتی فعالیت دارند : ۲۰ امتیاز اضافه افرادی که دارای لوح تقدیر معتبر یا ثبت اختراع رسمی هستند : ۲۰امتیاز اضافه داشتن تحصیلات ابتدایی در کشور اتریش:۵ امتیاز

اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در کشور

نوعی دیگر از ویزاهای کاری در کشور اتریش وجود دارد که با پیشنهاد شغلی قابل دستیابیست به این منظور که به عنوان مثال یک کارفرما در کشور اتریش یک پیشنهاد شغلی به شما ارائه میکند و خواستار این است که شما را استخدام کند.به منظور حمایت از نیروی کار داخلی این کارفرما موظف است که ابتدا این شغل را در کشور اتریش به مدت ۳ ماه آگهی کرده و در صورت عدم موفقیت در یافتن نیرو ۳ ماه دیگر نیز در اتحادیه اروپا این شغل را آگهی نماید.و باز هم اگر نیروی کار مورد نظر یافت نشد شخص کارفرما میتواند شما را از ایران به عنوان نیروی کار مورد نیاز خود به اداره کار و سپس اداره مهاجرت معرفی نماید.

راههای مهاجرت به اتریش : مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

طبق قانون حمایت از سرمایه گذار خارجی که در اکثر کشور ها اجرا میشود,کشورهای مختلف به شما به عنوان یک خارجی اجازه میدهند که در آن کشور سرمایه گذاری,ثبت شرکت و … انجام دهید.با توجه به قانون هر کشور در این مورد به شما اجازه داده خواهد شد که پس از گذشت چند سال از سرمایه گذاری و یا کارآفرینی خود اقامت دائم آن کشور را اخذ نمایید.کشور اتریش نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما به عنوان یک ایرانی میتوانید پس از ثبت شرکت و سرمایه گذاری به کشور اتریش مهاجرت کرده و بعد از ۳ الی ۵ سال اقامت دائم اتریش را اخذ نمایید.

البته متقاضیان با اهدای مبالغ بالا به کشور اتریش نیز میتوانند اقامت دائم و پاسپورت کشور اتریش را اخذ نمایند که حداقل این میزان ۳ ملیون یورو است و بلا فاصله بعد از اهدای این مبلغ شما اقامت دائم و پاسپورت خود را دریافت خواهید کرد..با توجه به اینکه این مبلغ بسیار بالاست شاید مناسب همه متقاضیان نباشد.متقاضیان میتوانند از راه های ارزانتری به اقامت این کشور دست یابند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. ثبت شرکت و کارآفرینی در اتریش یکی از این راه ها ست.

شما به عنوان یک کار آفرین میتوانید انواع مختلفی از شرکت ها را در کشور اتریش ثبت کنید که ساده ترین نوع آنها شرکت های با مسولیت محدود هستند.ذکر این نکته مهم است که پس از ثبت شرکت و شروع به کار درآمدهای شرکت شما مشمول مالیات ۲۵ درصد در سال خواهد شد.حداقل سرمایه برای تاسیس یک شرکت مسولیت محدود در کشور اتریش ۳۰ هزار یورو خواهد بود که به حساب شما در شرکت وارد خواهد شد.لازم به ذکر است که پس از ثبت شرکت در کشور اتریش دولت این کشور به شما اقامت یک ساله خواهد داد و تنها در صورتی که شرکت شما در طول سال فعال باشد اقامت شما برای سال دوم تمدید خواهد شد.پس این گزینه مناسب اشخاصی نیست که میخواهند به عنوان یک بهانه برای اقامت دست به این کار بزنند.

راههای مهاجرت به اتریش : مهاجرت به اتریش از طریق ویزای تحصیلی

یکی دیگر از راه های مهاجرت به کشور اتریش ,مهاجرت تحصیلی ست.توجه داشته باشید که ویزای تحصیلی قابل تبدیل به اقامت کاری و نهایتا اقامت دائم خواهد بود.میتوان گفت مهاجرت تحصیلی ساده ترین ,کم هزینه ترین و سریع ترین نوع مهاجرت است.دانشجویان ایرانی می توانند در تمامی مقاطع تحصیلی از دانشگاههای اتریش پذیرش اخذ کنند و این را در باید در نظر بگیرید که تحصیل در مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد نیازمند قبولی در دانشگاه سراسری کشور مبدا می باشد . تحصیل در اتریش تقریبا بصورت رایگان و به زبان آلمانی است . پس از اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش , متقاضی شانس این را دارد که دوره های زبان آلمانی را در اتریش بگذراند و به سطح مورد نظر برسد . داشتن مدرک زبان آلمانی اجباری نیست .همچنین متقاضیان میتوانند در دانشگاه های خصوصی این کشور به زبان انگلیسی تحصیل نمایند که مشمول پرداخت شهریه ای در حدود ۵ تا ۱۵ هزار یورو در سال است.

از امتیازات ویژه اتریش برای دانشجویان خارجی شانس اقامت یک ساله پس از تحصیل است که به آنها در رسیدن به اقامت دائم اتریش کمک می کند .
در زیربه شما اطلاعاتی از انواع دانشگاه ها ، دانشگاه های علوم کاربردی ، دانشگاه های خصوصی ، و کالج دانشگاه تربیت معلم در اتریش ارائه می شود :

دانشگاه

در دانشگاه جامع سنتی در وین، گراتس، اینسبروک، کلاگنفورت، Linz و سالزبورگ طیف گسترده ای از موضوعات علمی پوشش داده می شود . دانشگاه فنی و پزشکی اتریش، از سوی دیگر، در طیف وسیعی از رشته های نظری و کاربردی بسیار تخصصی متمرکز شده است

آموزش و پژوهش به عنوان یک نهاد جدایی ناپذیر در دانشگاه های اتریش دیده می شود.  همه رشته های دانشگاهی (علوم انسانی، علوم طبیعی، حقوق، علوم اجتماعی و اقتصادی، پزشکی، فن آوری، علوم استخراج از معادن، منابع طبیعی و علوم کاربردی زندگی و دامپزشکی) ارائه می شود .

دانشگاه هنر – سنت و مدرنیته

دانشگاه اتریش از هنر یک فضای ایده آل برای تعامل هنر و علم به دانشجویان ارائه می دهد ..

دانشگاه های علوم کاربردی (ارائه کوتاه)

یک بخش پررونق

از زمان آغاز اولین دانشگاه های علوم کاربردی “برنامه (Fachhochschule) در ترم زمستان از ۱۹۹۴/۱۹۹۵تقاضای بسیاری برای این دانشگاه ها به ثبت رسیده .

در زمینه های اقتصاد، گردشگری، فناوری، فناوری اطلاعات، بهداشت، امنیت، رسانه ها و طراحی، دانشگاه های علوم کاربردی دانش آموزان با شرایط لازم برای مشاغل خاص هستند فراهم می کند.

این واحد های , آموزش عملی حرفه گرای اجباری و یا کارآموزی مبتنی بر است . مطالعات شغلی فوق العاده برای این افراد نیز ارائه می شود .

آیا شما علاقه مند به فن آوری های مدرن ارتباطی ، کسب و کار، فرآیندهای بیوتکنولوژی، محیط زیست ترافیک، IT صنعتی، مدیریت بهداشت و درمان، مدیریت تسهیلات یا هر نوع دیگری هستید این دانشگاهها مکان مناسبی برای تحصیل شماست .

دانشگاه کالج آموزش و پرورش معلم

دانشگاه کالج آموزش و پرورش معلم سه سال (شش ترم) در مقطع کارشناسی آموزش و پرورش درجه یک درس ارائه می دهد .

کالج دانشگاه کشاورزی و محیط زیست تعلیم و تربیت , مدرک لیسانس در آموزش و پرورش ارائه می دهد . در ترکیب با یک مدرک برای تدریس در مدارس کشاورزی.

فارغ التحصیلان آموزش متوسطه دراین دانشگاه کالج پس از رفتن از طریق یک روش غربالگری و پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره اطلاعات چهار هفته که در این مدت به مطالعه دوره های آموزشی در علوم، مطالعات مربوط به موضوع برای احراز صلاحیت تدریس مربوطه و تجربه مدرسه می پردازند .

در جنوب اتریش، Upper Austria، سالزبورگ، تیرول، اشتایرمارک، فورآرلبرگ، کرنتن، و دو در وین و همچنین پنج موسسات خصوصی که توسط دایره اسقفی گراتس، اینسبروک، Linz و وین و توسط یک بنیاد در بورگن لاند این دوره ها را ارائه می دهند .

دانشگاه خصوصی

دانشگاه های خصوصی اتریشی آموزشی نوآورانه و با کیفیت بالا دربالاترین سطح علمی را ارائه می دهند .

در زمینه های مدیریت توریسم و هتلداری علاقمندان می توانند در محیطی مدرن به زبان انگلیسی تحصیل نموده و برای ورود به بازار کار از کاریابی دانشگاه کمک بگیرند.

در انتها یادآور میشویم که قبل از هر گونه اقدام و پرداخت های یورویی برای مهاجرت به اتریش از طریق اخذ ویزای تحصیلی و ویزای کار یا راههای مهاجرت به اتریش و ثبت شرکت در اتریش با کارشناسان مجرب و وکلای ارشد موسسه حقوقی تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان وکلای ارشد بهره مند شوید .شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین و راههای مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و راههای اخذ اقامت و تابعیت در اتریش و در سایر کشورها با مشاوران و وکلای موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران بصورت رایگان تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

27 پاسخ
 1. zainalabudin tasmim گفته:

  باسلام دوستان عزیز ومشاوران فارسی زبان ایرانی
  خدا کند سلامت باشید
  من شهروند افغانستان هستم شغل مهندسی صنایع ونفت دارم تجربه کاری درکارخانه های تولیدی برای مدت بیش ازهفت سال دارم میخواهم به اتریش مهاجرت کنم امید است من را رهنمایی فرمایید
  البته با خانواده شش نفری

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. یاسمن قائدی گفته:

  سلام وقتتون ب خیر. من فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه دولتی شیراز هستم با معدل 17.میخواستم بدونم هزینه ادامه تحصیل در رشته ارتودنسی اتریش چه قدر هست؟ دوم این که من با چه ویزایی وارد بشم بعد مدرکمو تبدیل کنم که بتونم ادامه تحصیل بدم؟ ویزای دوره زبان یا جست و جوی کار؟ و سوم این که من از دوستان شنیدم که برای رشته ی ما کانادا بهتره بخاطر مولتی نشنال بودن و زبان. میخواستم بدونم وصعیت دندانپزشک های خارجی اونجا چه طور هست و مراجع دارن یا نه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. Sahar گفته:

  با عرض سلام
  همسر بنده دارای فوق لیسانس برق از دانشگاه ازاد و دارای حکم های قهرمانی کشوری و استانی در زمینه کاراته است وبرای مسابقات جهانی و خاورمیانه آماده میشوند و دان یک جهانی هم دارند مدرک مربیگری کاراته و بدنسازی حرفه ای هم دارن!و از طریق اینها کسب درآمد هم میکنند آیا برای ایشون در اتریش شغل مورد قبولی هست؟ به عنوان ورزشکار میتونه در اتریش کار کنه یا براشون مسابقه بده و یا راه های دیگه برای مهاجرت رو که ما میتونیم انتخاب کنیم لطفا نشان دهید!

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. پروین گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده فارغ التحصیل فوق دیپلم از دانشگاه سراسری هستم و مقاله ای ثبت شده هم دارم. آیا میتونم برای ادامه تحصیل از طریق دریافت ویزای تحصیلی در اتریش اقدام کنم و شانس پذیرفته شدن دارم؟

  پاسخ
 5. javad mohsenian گفته:

  سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز و تیم حرفه ای ایشان
  ببخشید میخواستم بدونم که در رشته ی مدیریت هتلداری در اتریش یا بصورت کلی در هر کشوری در دنیا دانشگاه ها چقدر هزینه دارند .آیا دانشگاه های دولتی با هزینه کم یا مثلا رایگان وجود دارد ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب 10 الی 12000 یورو در سال می باشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام . نمیدونم مطرح سوالی که دارم در این قسمت باید انجام بشه یا قسمت دیگه . چون هرچقدر تو سایت جستجو کردم متوجه نشدم سوالم رو کجا باید مطرح کنم. میخواستم بپرسم من ۴۰ سال سن دارم. ودیپلم علوم انسانی .زبان انگلیسی هم در حد متوسط هستش اگر بخوام در رشته فیزیوتراپی در سطح کارشناسی تحصیل کنم آیا اصلا امکانش وجود داره ؟ اگر میشه در کدام کشور میتونم این کار رو با هزینه مناسب و معقول انجام بدم ؟ پیشاپیش از شما بخاطر راهنماییهاتون تشکر میکنم. و یه تشکر ویژه از جناب ملک پور دارم که تو تمام ویدیو هایی که در مدیا میذارن اینقدر پرانرژی و مثبت و صادقانه همه رو راهنمایی میکنن. همیشه شاد و سلامت و موفق باشین.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شما امکان تحصیل از ابتدا برای شما وجود ندارد. برای اطلاع از راه های متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. Hamid dadkhu گفته:

  سلام و عرض ادب
  من دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه مرمره ترکیه هستم و تا ۲ سال دیگر درسم به اتمام میرسد
  میخواستم بدونم برای مهاجرت به اتریش از طریق کار و مدرک دندانپزشکی چه مراحل و اقداماتی باید انجام داد و این پروسه چه میزان سخت و زملن بر است؟
  من الان ۳۵ سالمه و در زمان اتمام تحصیل ۳۷ ساله هستم…
  با توجه به این که زمانی که فارق التحصیل شوم سابقه کار ندارم آیا مشکلی برایم پیش نمیاید؟
  ممنونم از پاسخگوییتان…

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ویزای کار کشور اتریش امتیاز بندی است و ضمن معادل سازی مدرک شما، امتیازات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای این منظور پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. elahe afkhami گفته:

  درود برشما. من الهه افخمى لیسانس حسابدارى داراى مدرک A1 زبان آلمانى سن ٣٧ مجرد هستم. براى اقامت کار به اتریش میخواهم اقدام کنم ، لطفا راهنماى کنید که اگر خودم بخواهم اقدامات لازم را انجام دهم چه مراحلى را باید بگذرانم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 9. كيميا گفته:

  درودها، دخترم ترم ٣ علوم اقتصادی سراسری تهران هستن و معدل برتر ،. امکان تحصیل رایگان در اتریش دارد؟؟.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 10. پریسا گفته:

  با سلام
  من دو سال پیش قصد مهاجرت به اتریش را داشتم ولی بنا به دلایلی وقفه افتاد و دوباره میخوام اقدام کنم. تمامه مدارکم مهره سفارت خورده. منتهی مدرک زبانم مهلتش گذشته و اکسپایر شده. من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی دارم از دانشگاه سراسری. بنظرتون میتونم بدون مدرک زبان برم و اونجا ادامه بدم؟صرفا آلمانی باید باشه؟ واینکه دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم مشکلی ایجاد میکنه ؟چون شانس پذیرشم بیشتر میشه.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 11. مهرداد ناظمی گفته:

  سلام و عرض ادب مهرداد ناظمی هستم فوق لیسانس حقوق بین الملل و لیسانس پرستاری ۵۰ ساله دو فرزند پسر ۱۱ و ۱۵ ساله همسر لیسانس پرستاری و فعلا شاغل قصد مهاجرت به اروپا با مناسبترین هزینه بنده از دانشجویان دکتر ملک پور بوده و ارادت قلبی به ایشان دارم و حق استادی به گردن بنده دارند.لطفا راهنمایی فرمایید. ارادتمند

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 12. محمد موسویان گفته:

  با سلام خدمت شما جناب اقای ملک پور با تشکر از مطالب بسیار بسیار خوبتون میخواستم سوالی رو از شما داشته باشم بنده ۲۷سال سن دارم و مدرک تحصیلی دیپلم گرافیک دارم میخواستم بدونم امکانش وجود دارد که بتونم اقدام بکنم برای ادامه تحصیل و پذیرش در دانشگاه؟ ممنون میشم اگر پاسخ سوال من رو بدین.

  پاسخ