دوره های آموزش زبان در سنگاپور

آیا می خواهید یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید؟

می خواهید بهترین راه را برای یادگیری زبان انگلیسی بیابید؟

تا به حال به یادگیری زبان انگلیسی در محیطی کاملا انگلیسی زبان فکر کرده اید؟

تا به حال چیزی در باره دوره های  یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور چیزی شنیده اید؟

می دانید دوره های یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور چه زمانی آغاز می شود؟

آیا می دانید در چه زمانی می توانید با شرکت در دوره های زبان انگلیسی در سنگاپور ، مانند یک انگلیسی زبان صحبت کنید؟

برای یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور با چه ویزایی باید وارد سنگاپور شوید؟

آیا با این ویزا می توانید جهت اقامت در سنگاپور اقدام کرد؟

آیا مدرکی در پایان دوره های یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور دریافت می کنید؟

آیا بعد از اتمام دوره های یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور می توانید برای کار در این کشور اقدام کنید؟

هزینه دوره های یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور چقدر است؟

زمانی که می خواهید برای یادگیری زبان انگلیسی در خارج از کشور و محیطی انگلیسی زبان اقدام کنید ،

 

اینها نمونه سوالاتی است که به ذهن شما خطور می کند و درصدد آن بر می آید تا پاسخ آنها را بیابید و بهترین را برای خود انتخاب کنید.

 

در این مقاله مختصر اطلاعاتی درباره یادگیری زبان انگلیسی در کشور سنگاپور که یکی از مرکز های تخصصی آموزش زبان انگلیسی در قاره آسیا به حساب می آید، در اختیار شما قرار می گیرد. موسسه حقوقی ملک پور به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و از مزایای آن مطلع شوید و با سرعت بیشتری یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی دوره های یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور و سایر کشورها  با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

سنگاپور کشوری است که در جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است که در شمال خط استوا قرار دارد.این کشور ،کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است و مالزی و اندونزی تنها همسایه های این کشور هستندسنگاپور کشوری بسیار مدرن و ثروتمند است . از مراکز بزرگ تجاری داد و ستد کالا در جهان است.سنگاپور به یکی از پر رونق ترین کشور های جهان تبدیل شده و امروزه یکی از پر رفت و آمد ترین بنادر دنیاست به نحوی که هم اکنون چهارمین مرکز اقتصادی دنیا و سومین مرکز پالایش نفت در دنیا به حساب می آید.

 

امروزه با ظهوراقتصاد جهانی از طریق افزایش ارتباطات بین المللی ، نیاز به اشخاص ماهر در زمینه های مختلف ، بیشتر است.افراد زیادی با افزایش مهارت خود در زبان های مختلف به منظور برقراری ارتباط با دیگر جوامع در تلاشند. از این رو دوره های زبان در موسسات مختلف دانشگاهی در سراسر جهان ارائه می شود و مقصود از این کار توسعه و پیشرفت در زمینه های مختلف از جمله  صحبت کردن ، خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و همچنین آگاهی فرهنگی در رابطه با جوامع دیگراست.زبان آموزان می توانند به طور تمام وقت در این دوره ها شرکت کنند.این دوره ها درسراسر سال دایر است و از ماه ژانویه آغاز و تا اکتبر ادامه دارد.

حال در این مقاله کشور سنگاپور را انتخاب کرده ایم تا مختصر توضیحی در رابطه با دوره های یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور می پردازیم و شما عزیزان برای کسب اطلاعات کاملتر می توانید از مشاوره رایگان ،مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بهرمند شوید.

دوره های یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور به دوره های ۳ و ۶ ماهه تقسیم شده اند.شما عزیزان می توانید هر یک از این دوره های یادگیری زبان انگلیسی را انتخاب کنید و به تحصیل بپردازید.برای شروع می توانید از ویزای توریستی استفاده کنیم و برای یادگیری زبان در دوره های زبان انگلیسی در سنگاپور ارائه می شود استفاده کنیم و یا با ویزای تحصیلی وارد سنگاپور شوید و به یادگیری زبان در سنگاپور بپردازید .

هدف از برگزاری این دوره ها تقویت زبان از سطح beginner به advanced است و تقویت سطح زبان خیلی سریع و تاثیر گذار و تقویت لهجه و روان صحبت کردن است.شخص می تواند برای دوره های زبان ۶ ماهه اقدام کند طوری که ۳ ماه را مشغول یادگیری زبان و ۳ ماه دیگر را مشغول کار آموزی دردوره کاری باشد که خود دانشگاه به او معرفی میکند.متقاضی  هزینه ۸۰۰۰ دلار در ۳ ماه اولیه می پردازد که در دوره کاری حدود ۵۰۰۰ یا ۶۰۰۰ دلار به او برمی گردد و این می تواند نقطه مثبتی برای یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور باشد.

 

 

مواردی که دانشکده های سنگاپور برای بهتر یادگیری زبان برای شما زبان آموزان برنامه ریزی کرده است از جمله موارد زیر است:

 

 • یادگیری زبان انگلیسی در محیطی آرام و خاص در سنگاپور
 • تقویت مهارت های کاری زبان آموزان در زمینه های تجاری
 • کسب کردن مهارت های حرفه ایی در زمینه های مختلف
 • کمک به ایجاد رزومه قوی به زبان آموزان و کمک به آنها برای یافتن مکانی مناسب برای زندگی
 • دریافت ویزای اقامتی از طریق خواندن زبان انگلیسی در سنگاپور برای زبان آموزان
 • فراهم کردن زمینه های مناسب برای زبان آموزان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های سنگاپور و یا دانشگاه های معتبر در سراسر دنیا

 

 

دوره های زبان انگلیسی اغلب با اعطای گواهی یا دیپلم فارغ التحصیلی به افراد به اوج خود می رسد.این دوره ها شامل دوره مقدماتی در زبان انگلیسی ،گواهی دوم در انگلیسی به طروق گفتاری و نوشتاری ،انگلیسی عمومی ،آزمون آماده سازی ، آمادگی دانشگاه ، برنامه انگلیسی فشرده ، دوره های آمادگی ایلتس ،دوره های زبان انگلیسی عمومی (ESOL).

دوره مقدماتی برای کسانی است که در حال حاضر خواهان یادگیری زبان انگلیسی در خارج از کشور هستند.در طول این دوره زبان آموزان به طور اجباری و تمام وقت در این دوره کلاس های زبان انگلیسی شرکت می کنند.در این دوره به زبان آموزان کمک می شود تا به انسانی موفق تر در محیط اجتماعی خود تبدیل شوند و حذفه ی جدیدی را برای خود برگزینن.

گواهی دوم درزبان انگلیسی از طریق گفتاری و نوشتاری:در این دوره که دانشجویان دارای سطح عمومی سواد انگلیسی ، زبان و مهارت های ان هستند، دو راه برای آنها پیش بینی میشود. راه اول اینست که زبان آموزان خواهان یادگیری زبان پیشرفته باشند و راه دوم متعلق به کسانی است که به این مقدار زبانی که یاد گرفتن بسنده می کنند و آن را در حرفه وکسب کار به کار می گیرند و از آن برای طرح های نجاری خود استفاده می کنند.

آزمون آماده سازی:مدرک تحصیلی این دوره از زبان انگلیسی برای زبان آموزان (EAL) نامیده می شود که زبان آموزان را قادر می سازد تا به توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود برای شرکت در طیف گسترده ایی از جامعه ،کار و برنامه های آموزش فنی و حرفه ایی آماده می سازد.

آمادگی دانشگاه:در این مرحله دانش آموزان اعتماد به نفس و مهارتهای خود را افزایش می دهد . آنها بروی موضوعاتی از قبیل شناسایی و اعمال روش های خواندن ، مدیریت زمانی ، مطالعه و ارتباطات تمرکز می کنند .انها زمینه ی تفکر انتقادی در زمینه های مختلف و مراحل انجام تحقیق مستقل و گزارش یافته از جمله استناد علمی به سخنرانی محققین مختلف افزایش می دهند.آنها به تمام بخش های تافل و ایلتس را فرا می گیرند تا بتوانند نمده بالاتری از زبان را در این آزمون ها بدست بیاورند .پس از اتمام برنامه آماده سازی برای دانشگاه ، زبان آموزان می توانند برای رفتنن به دانشگاه های معتبر آماده شوند.

برنامه انگلیسی فشرده:بهترین برنامه فشرده زبان انگلیسی ICLS که نشان دهنده ی مهارت های دانش آموزان در مرحله ی صحبت کردن ، گوش دادن ، خواندن ،نوشتن و در ک مطلب آنهاست.

دوره آمادگی ایلتس:بهترین دوره آموزشی در دانشگاه های برتر در زبان انگلیسی در این دوره تدریس می شود که شامل یک لیست از واژگانی است که نه تنها در آزمون می آیند بلکه برای بهبود دانش زبان آموزان نیز مفید است و نکاتی مربوط به چگونگی یادگیری لغات ،چگونگی یک طرح مطالعه از جمله نحوه خواندن ، گوش کردن ،صحبت کردن و نوشتن می پردازد.قبولی به این آزمون به زبان آموزان کمک می کند تا نمره بالاتری در آزمون ایلتس دریافت کنند و برای اخذ اقامت یا پذیرش در دانشگاه های معتبر اقدام کنید.

این مقاله مختصر اطلاعاتی است که در زمینه یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور به آن اشاره شد.شما عزیزان اگر خواهان یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور هستد می توانید با تماس رایگان با موسسه حقوقی ملک پور در ۱۲ شعبه دنیا تماس حاصل کنید و از اطلاعات کاملتر به همراه جزئیات در خصوص یادگیری زبان انگلیسی در سنگاپور مطلع شوید.مشاوران موسسه حقوقی ملک پور همگام با شما هستند تا شما بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید تا آینده زیباتری را برای خود رقم بزنید.

پریسا زعفرانی

4 پاسخ
 1. mie editor2 گفته:

  با سلام. شما می توانید از طریق ویزای توریستی یا تحصیلی به این کشور وارد شوید. هزینه کورس ها در مقاله مربوطه بیان شده و امکان اقامت در خوابگاه برای تحصیل زبان در این کشور، برای شما وجود دارد.

  پاسخ
 2. mie editor2 گفته:

  جناب آقای ملک پور با سلام و عرض ادب، من قصد عزیمت به سنگاپور جهت گذراندن دوره زبان انگلیسی به مدت شش ماه را دارم، با چه ویزایی می توانم به آنجا سفر کنم؟هزینه دوره زبان شش ماهه چقدر می باشد؟آیا محل اقامت از طریق دانشگاه تامین می شود؟ با تشکر

  پاسخ
 3. جلال عظيمي آملي گفته:

  باسلام و احترام ، چندتا سوال داشتم : ۱) آیا سنگاپور به داوطلبان ایرانی برای یادگیری زبان انگلیسی در این کشور ویزا می دهد ؟ ۲) آیا شرط سنی دارد ؟ ۳) کل هزینه های یک دوره کامل یادگیری زبان انگلیسی تا سطح آیلتس در این کشور چقدر است ؟ ( هزینه های آموزشی + هزینه های زندگی م اقامت + هزینه های خورد و خوراک و حمل ونقل )؟ ممنون از شما.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.