دفتر حقوقی ملک پور

 • دفتر حقوقی ملک پور و معرفی آن
 • دفتر حقوقی ملک پور و معرفی استاد ملک پور، بنیان گذار مؤسسه حقوقی ملک پور
 • دفتر حقوقی ملک پور و ارتباط آن با سایر وکلا
 • دفتر حقوقی ملک پور و خدمات
 • دفتر حقوقی ملک پور و دلایل انتخاب آن
 • دفتر حقوقی ملک پور و سابقه کار
دفتر حقوقی ملک پور دفتر حقوقی ملک پور

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

دفتر حقوقی ملک پور و معرفی آن

دفتر حقوقی ملک پور اولین و بزرگ ترین مؤسسه حقوقی در ارائه خدمات حقوق بین الملل، مهاجرت، مباحث مرتبط با اقامت، اخذ تابعیت و قوانین تطبیقی در کشور می باشد. این وبسایت که متعلق به دفتر حقوقی ملک پور می باشد، دارای بزرگ ترین منبع و بانک اطلاعاتی در خصوص قوانین کشور ها از باب حقوق بین الملل خصوصی، اقامت، تابعیت، ازدواج ایرانیان با خارجیان و امثالهم می باشد. بسیاری از وبسایت ها و صفحات اینترنتی با کپی مطالب علمی این وبسایت و تغییر آن سعی در شباهت سازی با الگوی بزرگ قوانین به زبان فارسی دارند. در این نوشتار سعی بر آن است که شما را با دفتر حقوقی ملک پور و خدمات این مؤسسه در زمینه مهاجرت آشنا سازیم. 

دفتر حقوقی ملک پور و معرفی استاد ملک پور، بنیان گذار مؤسسه حقوقی ملک پور

امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکترا در اروپا، مؤسس و بنیان گذار دفتر حقوقی ملک پور در ایران هستند. ایشان به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و آلمانی آشنایی داشته و فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸ مقطع فوق لیسانس دردانشگاه سراسری در تهران معدل بالای ۱۸ و دانشجوی دکترای حقوق در اروپا هستند. ایشان سابقه تحقیق در باب مدیریت، موفقیت و روان شناسی، جامعه شناسی و مسائل علمی بسیاری را داشته و ممکن است شما با فایل های موفقیت ایشان و یا سمینارهای مدیریت و تاثیرگذاری که آقای دکتر ملک پور برگزار کرده اند آشنا باشید. در رزومه ایشان تهیه ویدئو هنر زندگی و راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به چشم می خورد. 

دفتر حقوقی ملک پور 3 دفتر حقوقی ملک پور

هنر زندگی

آقای دکتر ملک پور، به عنوان یکی از جوان ترین ایرانیان بسیار موفق حال حاضر، اصول موفقیت و راز زندگی شاد را در ویدئو هنر زندگی با دیگر عزیزان به اشتراک گذاشته است. 

آقای دکتر ملک پور، بیش از یک دهه تجربه در زمینه مهاجرت را در قالب ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت در اختیار علاقه مندان به مهاجرت قرار داده اند. در این ویدئو 6 روش اصلی مهاجرت به صورت کامل شرح داده شده است و پس از مشاهده آن شما به اندازه یک وکیل مهاجرت اطلاعات خواهید داشت.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

دفتر حقوقی ملک پور و ارتباط آن با سایر وکلا

انجام اموری همچون مهاجرت، حقوق بین الملل، اخذ اقامت و تابعیت و سرمایه گذاری خارجی یک امر حقوقی می باشد و مستلزم آگاهی از تمامی جنبه های قانونی آن ها می باشد. از این رو پیش از هر گونه اقدامی باید با متخصص آن حوزه مشورت کرد. اساساً تفاوت بزرگی بین مشاور مهاجرتی و آنچه که امروزه برخی به عنوان مشاور مهاجرتی معرفی می کنند وجود دارد. توجه به این نکته الزامی است که در سراسر دنیا شخصی مشاور نامیده می شود که سبقه و رزومه خاصی در مشورت دادن به عموم در زمینه مربوطه دارند و زمانی که صحبت از دفتر حقوقی و مشاور مهاجریی در میان است، منظور یک مشاور حقوقی تحصیل کرده می باشد که در زمینه ی پذیرش و ویزا و قوانین مهاجرتی آن اشراف و سواد کامل داشته و با قواعد و اصول قانونی مهاجرت، پذیرش و ویزا ارتباط مستقیم قانونی دارد. دفتر حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت، پذیرش و اخذ ویزا وکلای متخصص و مجرب آن حوزه را به کار می گیرد که بر تمامی قوانین مربوطه تسلط کامل دارند.

دفتر حقوقی ملک پور و خدمات

دفتر حقوقی ملک پور، با سابقه 15 ساله در امور حقوق بین الملل و مهاجرت با بنیان گذاری سیستمی جدید در امر مهاجرت امروزه الگوی انتخاب مسیر مهاجرت برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت می باشد. بر پایه تقسیم بندی ای که برای اولین بار توسط دفتر حقوقی ملک پور صورت گرفت، انواع مسیر مهاجرت به 6 دسته اصلی تقسیم می شود. این 6 دسته شامل مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد و مهاجرت از طریق پناهندگی می باشد. دفتر حقوقی ملک پور با به کارگیری وکلای مجرب و متخصص در طرق مختلف مهاجرت به استثنای مهاجرت از طریق پناهندگی، خدمات مهاجرتی و حقوقی ارائه می دهد.

دفتر حقوقی ملک پور 2 دفتر حقوقی ملک پور

 • دفتر حقوقی ملک پور و خدمات در زمینه مهاجرت از طریق کار

از جمله روش های اصلی مهاجرت که برای بسیاری افراد امکان پذیر می باشد، روش مهاجرت از طریق کار می باشد. این روش به دلیل اینکه از ارزان ترین مسیر ها می باشد و یکی از سریع تر روش ها برای رسیدن به اقامت یک کشور می باشد، از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. دفتر حقوقی ملک پور با به کار گیری بهترین متخصصین و وکلای مجرب و مقیم کشورهای مقصد در زمینه مهاجرت کاری، دارای سابقه درخشانی در اخذ ویزای کاری کشورهای مختلف در سراسر دنیا می باشد.

 • دفتر حقوقی ملک پور و خدمات در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل نیز یکی از پرطرفدار ترین روش های مهاجرت می باشد. معمولا افراد با تحصیل در کشورهای خارجی دو هدف را دنبال می کنند. گروهی به دنبال تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا هستند، با این هدف که علم و تخصص خود را افزایش داده و پس از پایان تحصیلات به وطن خود بازگشته و در جهت ارتقای سطح زندگی خود و هموطنان خود تلاش نمایند. گروهی دیگر پس از پایان تحصیلات خود در برترین دانشگاه های دنیا، اقامت در کشور مقصد را انتخاب نموده و به کار و زندگی در کشور مورد نظر خود می پردازند. هر دو این گروه می توانند در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی با دفتر حقوقی ملک پور همکاری کنند. دفتر حقوقی ملک پور در زمینه تحصیل در کشورهای برتر دنیا در مقاطع مختلف تحصیل، شامل تحصیل در مدارس تا تحصیل در مقطع دکترا، جهت اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی با به کار گیری بهتری متخصصین و وکلای مجرب و مقیم کشورهای مقصد در زمینه مهاجرت تحصیلی خدمات تخصصی اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی ارائه می دهد.

دفتر حقوقی ملک پور 4 دفتر حقوقی ملک پور

دفتر حقوقی ملک پور 5 دفتر حقوقی ملک پور

 • دفتر حقوقی ملک پور و خدمات در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، از جمله روش هایی است که با طی این مسیر می توان به دو هدف نائل آمد. در این روش شما علاوه بر دریافت اقامت کشور مقصد امکان کسب سود و افزایش سرمایه خود را خواهید داشت. دفتر حقوقی ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از تجربه بالایی برخوردار می باشد و تجربه های موفقیت آمیز فراوانی داشته است. سرمایه گذاری می تواند با هدف افزایش سرمایه و یا اخذ اقامت کشور مقصد صورت پذیرد. توجه به این نکته ضروری می باشد که تمامی روش های سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت کشور مقصد نمی گردد، از این رو پیش از اقدام باید هدف خود را از سرمایه گذاری مشخص کنید. در صورتی که تمایل به سرمایه گذاریدر کشورهای برتر دنیا دارید، حتما با وکلای مجرب و متعهد در این زمینه مشورت نمایید تا ریسک های موجود را کاهش دهید.

 • دفتر حقوقی ملک پور و خدمات در زمینه مهاجرت از طریق ازدواج

در بسیاری از کشور ها بر اساس قانون ازدواج با اتباع منجر به اخذ اقامت و تابعیت برای همسر می شود. با توجه به اینکه قوانین هر کشور در این زمینه مختص به آن کشور می باشد، لازم است پیش از گام نهادن در این مسیر از وکلای متخصص کسب اطلاعات نمایید. دفتر حقوقی ملک پور با به کارگیری وکلای متخصص و بین المللی در زمینه های مختلف حقوق داخلی و حقوق بین الملل آماده ارائه خدمات می باشد.

دفتر حقوقی ملک پور 6 دفتر حقوقی ملک پور

دفتر حقوقی ملک پور 7 دفتر حقوقی ملک پور

 • دفتر حقوقی ملک پور و خدمات در زمینه مهاجرت از طریق تولد

اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد بر پایه دو اصل خون و خاک صورت می پذیرد. براساس اصل خون فرزند متولد شده در یک کشور تنها در صورتی اقامت و تابعیت آن کشور را اخذ می نماید که پدر یا مادر او تابعیت آن کشور را داشته باشند. اما بر اساس اصل خاک، فرزند متولد شده در خاک یک کشور، بدون در نظر گرفتن تابعیت والدین، تابعیت آن کشور را کسب می نماید. کشور های مختلف در این زمینه رویکرد های متفاوتی دارند. در برخی کشور ها اصل خاک، برخی اصل خون و برخی دیگر ترکیبی از این دو اصل اجرا می شود. گاهاً به والدین کودک متولد شده در خاک کشورهای تابع اصل خاک، نیز اقامت یا تابعیت اعطا می گردد.

 • دفتر حقوقی ملک پور و مهاجرت از طریق پناهندگی

دفتر حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد و به دلیل خطرات جبران ناپذیر به هیچ عنوان این مسیر را توصیه نمی کند. اما همواره تلاش نموده است تا در زمینه آگاه سازی از خطرات این روش و معرفی روش های جایگزین مقالات و ویدئو های مورد نیاز را منتشر نماید. توصیه اکید ما به هموطنان عزیزمان این است که از مسیر خطرناک پناهندگی دوری کرده و از طریق پنج روش قانونی که پیش تر شرح داده شد، اقدام نمایند.

دفتر حقوقی ملک پور 8 دفتر حقوقی ملک پور

دفتر حقوقی ملک پور و دلایل انتخاب آن

دفتر حقوقی ملک پور معتبرترین و بزرگ ترین مؤسسه مشاوره ای در ایران به شما می آید که از اعتبار و محبوبیت بالایی در میان موکلین خود برخوردار است. دفتر حقوقی ملک پور از زمان برقراری اولین ارتباط با موکل تا زمان عقد قرارداد و به نتیجه رسیدن پرونده به صورت سیستماتیک، حرفه ای و منظم برای ارائه خدمات مشاوره برنامه ریزی دارد و در پیمودن هر گام از مسیر مهاجرت همراه و همگام موکلین گرامی می باشد. خدمات این مؤسسه از مشاوره اولیه تلفنی رایگان آغاز شده و پس از مشاوره تخصصی با کارشناسان ارشد و عقد قرارداد، فرآیند اخذ ویزا و اقامت کشور مورد نظر آغاز می گردد. در لیست زیر برخی از دلایل انتخاب دفتر حقوقی ملک پور ذکر شده است.

 • بیش از 15 سال سابقه درخشان در امر مشاور مهاجرتی
 • عملکرد اخلاقی و حرفه ای
 • ارائه مشاوره به مراجعین و متقاضیان به سبک ساده و قابل فهم
 • ایجاد فضایی اطمینان بخش و حفظ منافع و دارایی های متقاضی خود به عنوان یک وکیل
 • دانش کافی به زبان های خارجی و توانایی بالا جهت برقراری ارتباط با مخاطبان بین المللی
 • پیشنهاد مناسب ترین مسیر مهاجرت و در نتیجه صرفه جویی در هزینه و زمان

دفتر حقوقی ملک پور و سابقه کار

دفتر حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال تجربه، پیشتاز امور مهاجرت و سرمایه گذاری خارجی می باشد و با به کار گیری متخصصین و وکلای با تجربه و متعهد متضمن موفقیت شما خواهد بود. برای اثبات این ادعا می توان تعداد کثیری از نمونه پرونده های موفق را در رزومه و سوابق دفتر حقوقی ملک پور به طور مستند مشاهده نمود. مهاجرت خود امری پیچیده است و مشاوره مهاجرتی نه تنها موضوع کوچکی نیست، بلکه نیاز به تخصص و تجربه توامان با امکانات خدمات دهی گسترده دارد تا نتیجه مراجعه به یک موفقیت بزرگ بدل شود. تعداد ویزاهای دریافتی برای موکلین مؤسسه بیان گر توانایی این مؤسسه در امور مهاجرت می باشد. در لینک زیر تصویر ویزاهای اخذ شده توسط مؤسسه به همراه مصاحبه های موکلین درج شده است.

ویزا و مصاحبه موکلین
دفتر حقوقی ملک پور و سخن پایانی

در این نوشتار تلاش شد، دفتر حقوقی ملک پور خدمت شما بزرگواران معرفی گردد. بدیهی است که شما وقتی به یک مشاور مهاجرتی و دفتر معتبر پذیرش و ویزا مراجعه می کنید و قصد دارید از خدمات آن ها نظیر انتخاب بهترین دانشگاه و کشور جهت مهاجرت تحصیلی، انتخاب بهترین کشورها جهت مهاجرت کاری با توجه به شرایط به خصوص شما، اطلاع از بهترین راه های سرمایه گذاری در کشورهای خارجی و بسیاری از مسائل و قوانین مهاجرتی، بهره مند شوید، هزینه ای را پرداخت می کنید؛ اما به طور کلی مبلغی که پرداخت می شود می تواند سرمایه گذاری بزرگی برای امر مهاجرت شما در طولانی مدت باشد. در واقع ارتکاب یک اشتباه هر چند کوچک نظیر انتخاب اشتباه نوع ویزا و درخواست فرم اشتباه جهت سفارت ممکن است موجب شود که فرآیند اخذ ویزا برای شما ماه ها به تأخیر بیفتد و یا به طور کلی موجب ریجکت شدن یا همان ردی روادید شود. به علاوه در برخی موارد، افراد بسیاری به دلیل همین اشتباهات کوچک جریمه شده اند یا کل فرآیند مهاجرت و یا اقامت خود را از ابتدا دوباره تکرار کرده اند. گاهی این جریمه ها نظیر عدم اجازه ی ورود به آن کشور یا ایالت تا مدت ها بوده است. بنابراین توصیه می شود پیش از گام نهادن در مسیر مهاجرت، با وکلای متخصص این امر مشورت نموده تا از عواقب جبران ناپذیر جلوگیری به عمل آید.