مهاجرت به ژاپن

مهاجرت به ژاپن

مهاجرت به ژاپن 2018 چه شرایطی دارد؟ ایا قصد مهاجرت دارید؟ ایا ژاپن را برای مهاجرت انتخاب کردید؟ایا از شرایط مهاجرت به ژاپن اطلاع دارید؟ اگر قصد مهاجرت به ژاپن را دارید و نمیدانید از کدام راه میتوانید اقدام نمایید با موسسات حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته مشورت نمایید .سعی ما در این مقاله براین است که اطلاعات کلی راجع به کشور ژاپن و راه های موجود برای مهاجرت به ژاپن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. کشور ژاپن یک کشور جزیره ای با بیش از سه هزار جزیره در شرق چین در کنار اقیانوس ارام است با شهرستانهای متراکم، قصر شاهی، پارک های ملی کوهستانی با هزاران زیارتگاه و معابد است. ژاپن از طریق اقیانوس ارام با کشورهای چین و کره ی جنوبی و کره ی شمالی و روسیه همسایه است.سومین اقتصاد برتر جهان متعلق به کشور ژاپن است . پایتخت ژاپن شهر توکیو است که دارای آسمان خراش ها، و فرهنگ پاپ شناخته شده است. ژاپن با ۲۸ ملیون نفر دهمین کشور جهان از جهت جمعییت است . کوه فوجی بلندترین کوه اتشفشان در ژاپن شناخته شده است .ژاپن جزء سازمان ملل متحد است . سیستم اقتصادی در ژاپن سرمایه داری و مبتنی بر بازار می باشد. یکی از  زلزله خیز ترین مناطق جهان ژاپن شناخته شده است.موقعیت جغرافیایی ژاپن علت اصلی زمین لرزه در این کشور است .قطار گلوله شینکانسن از اتصال جزایر اصلی کیوشو (با سواحل نیمه گرمسیری اوکیناوا)، هونشو (خانه به توکیو و یادبود اتمی بمب هیروشیما) و هوکایدو (معروف اسکی) است.

توکیو

جمعیت: ۱۲۷،۳۰۰،۰۰۰ (۲۰۱۳) بانک جهانی

امپراتور: آکیهیتو

نخست وزیر: شینزو آبه

ارز: ین ژاپن

زبان:ژاپنی

زبان مردم ژاپن ،ژاپنی است زبان ژاپنی از ریشه ی زبان کره ای است و ازجمله مشکل ترین زبان ها ی دنیا شناخته شده است.

مهاجرت به ژاپن می تواند یک فرآیند ساده باشد اما تبدیل شدن به اقامت دائم تقریبا غیر ممکن است. در موارد بسیاری موارد نادر شخص متقاضی برای تبدیل اقامت دائم بخواهد اقدام کند شخص متقاضی باید بتواند ثابت کند که اقامت داشتن وی به نفع ژاپن است  در این صورت مقامات مهاجرتی در ژاپن به شخص متقاضی  اجازه اقامت دائم می دهند. راه دیگر میتواند این باشد که همسر یا فرزند ژاپنی ضامن  شخص متقاضی شوند. ژاپن همچنین اجازه می دهد تا بسیاری از مهاجرت ها از طریق کار توسط کارفرما با قرارداد استخدام برای اقامت دائم اقدام نمایند.

سه مرحله تابعیت عبارتند از:

مرحله اول: مرحله ی اول جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز است؛ آماده سازی و پر کردن تمام اسناد و به وزارت دادگستری ارسال نمایند.

مرحله دوم: وزارت دادگستری مدارک و اسناد ارائه شده را چک مینماید. مصاحبه شفاهی و کتبی یک یا دو ماه پس از ارائه اسناد انجام میگیرد

مرحله سوم: نهایی. وزارت دادگستری تمام اسناد و مدارک را به توکیو می فرستند و مدارک متقاضی را تا اطلاع هر گونه تغییر آدرس، تلفن، کار، وضعیت تأهل، و غیره تحت بررسی قرار میگیرد .

 

فرهنگ ژاپنی:

ژاپن دارای فرهنگ جذاب و چند وجهی است؛ از یک طرف در عمیق ترین سنت ها با قدمت هزاران سال است و از سوی دیگر یک جامعه مداوم سرشار سریع، با تغییر مداوم مد و توسعه فن آوری که به طور مداوم به عقب رانده شدن از مرزهای امکان پذیر است. مسافران ژاپن  با فرهنگ و چرخش زیبا، ژرف و کاملا عجیب و غریب مجذوب در ژاپن اشنا میشوند. اقامت در هتل سنتی و پوشیدن لباس بلند و گشاد در تاتامی (بافته شده بوریا بافی طبقه) و خوردن ماهی و کوه خام سبزیجات در هتل سنتی ژاپن میتواند جذاب باشد. ژاپن یک کشور شگفت انگیز برای بازدید است.  شگفتی های جهان طبیعی در کشور ژاپن نهاده شده است. پیاده روی در کوه های آلپ ژاپن و هوکایدو دارای حس لذت بخشی است.

کار در ژاپن:

برای ویزای کار شما نیاز به  دعوت نامه ی کاری از کشور ژاپن  از طرف کارفرما دارید .ویزای کار برای  مدت سه سال است. برای ویزای کار، می توانید تا سه سال وتا زمانی که شما در ژاپن زندگی می کنید ویزا را تمدید کنید. با وجود قانون کار، کارمندان ژاپنی ساعت های طولانی کار می کنند کار کردن کارکنان با ۶۰ ساعت در هفته غیر معمول نیست. مقدار زمان کار کارمندان فرصت های خود برای پیشرفت کار گاهی اوقات از کیفیت آن مهم تر است. در ژاپن سیگار کشیدن در محل کار به(استثنا، مانند تجهیزات پزشکی) غیر قانونی نیست. کارکنان برای نشان دادن وفاداری به شرکت، در ازای برخی از درجه شغلی و منافع، مانند یارانه های مسکن، بیمه خوب، استفاده از امکانات برای تفریح، و پاداش و حقوق بازنشستگی کارکنان به کار سخت مشغول میشوند.شروع دستمزد کارکم است. زندگی.۶۴٪ از خانواده ها در سال ۱۹۸۵ برای دستمزد یا حقوق خود را وابسته، به کارگران با شرکت های کوچک و متوسط است که بسیاری از مزایا را ندارند . در شرکت های بزرگ، تفاوت زیادی بین کارکنان دائم و موقت است. سنت های کارآفرینی و امرار معاش میان بازرگانان، صنعتگران، کشاورزان، ماهیگیران است .بیکاری ایجاد شده توسط صنعت زدایی کارگران و همچنین شهر و روستا را تحت تاثیر قرار داده است. در حالی که نرخ بیکاری در مقایسه با سایر کشورهای صنعتی کمتر از ۳٪ از طریق اواخر ۱۹۸۰در ژاپن کم است، حدود ۴۰۰،۰۰۰ کارگران روزمزد نیروی کار ژاپن کمتر از ۱٪ در سال در ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ رشد داشته است. در سال ۱۹۹۱ که ۶۲٫۴٪ از کل جمعیت کارگر بیشتر پانزده سال سن دارند. کمی تغییر از ۱۹۷۰٫ درصد افراد شاغل در بخش اولیه (کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری) درصد نیروی کار شاغل در صنایع سنگین ژاپن در سال ۱۹۷۰( ۳۳٫۷ )  بوده است. و در سال ۱۹۷۰ بوده اند و در سال ۱۹۸۷ کاهش یافته است و  بیش از ۹۵٪ مردان حدود۳۳٫۱ بین سنین بیست و پنج و پنجاه و چهار مشغول به کار بودند و  اما در سن بازنشستگی در سال ۱۹۹۰ به پنجاه و پنج  کاهش یافته است سن بازنشستگی در ژاپن برای بسیاری از مردان به شصت سال افزایش یافته بود  زنان بیشتر به طور فعال در اوایل بیست سالگی و در سنین بین ۳۵ و ۵۴ وارد بازار کار در ژاپن میشوند. نرخ بیکاری در سال ۱۹۹۲ (۲٫۲٪)، بطور قابل توجهی پایین تر از در دیگر کشورهای صنعتی بود، پس از فروپاشی ژاپنی قیمت دارایی حباب دو برابر شد.  در حال حاضر نرخ بیکاری جوانان یک مشکل قابل توجهی در بسیاری از مناطق ژاپن است.دستمزدهای صنعت و نوع استخدام متفاوت است. دستمزد کارگران دائم در شرکت هایی که بیش از سی نفر از کارکنان و کارگران در امور مالی، املاک و مستغلات، خدمات عمومی، نفت، چاپ و نشر، و در حال ظهور صنایع با تکنولوژی بالا بالاترین دستمزد به دست آورده است. کمترین دستمزد در منسوجات، پوشاک، مبلمان، و محصولات صنایع چرم می باشد.

تحصیل در ژاپن:

آموزش و پرورش درژاپن در مقطع متوسطه ابتدایی و پایین تر اجباری است. اکثر دانش آموزان در مقطع متوسطه  در مدارس دولتی میگذرانند. آموزش خصوصی در سطوح متوسطه و دانشگاه مورد استقبال است.قبل از مدرسه کودک در مقطع کودکستان و مهد و مراکز مراقبت باید بگذراند.مراکز مراقبت روزانه عمومی و خصوصی کودکان از سن دو تا پنج سال است. امتحان ورودی در یک مدرسه ابتدایی خصوصی متفاوت است. سال تحصیلی از ماه آوریل شروع می شود و در ماه مارس به پایان می رسد داشتن تعطیلات تابستان در ماه اوت و تعطیلات زمستان در پایان ماه دسامبر و ابتدای ژانویه است. همچنین، چند روز تعطیلات در بین سال تحصیلی وجود دارد.نظام آموزش و پرورش ژاپن در دهه های پس از پایان جنگ جهانی دوم یک بخش مرکزی در بهبود اقتصاد ژاپن و رشد سریع اقتصادی ایفا کرده است. پس از جنگ جهانی دوم، قانون اساسی آموزش و پرورش و قانون آموزش و پرورش مدرسه، وضع شد. شش سال از مدرسه ابتدایی، سه سال دبیرستان، سه سال دبیرستان، و دو یا چهار سال دانشگاه است. قانون دوم سیستم مدرسه که در اثر چندین دهه تعریف شده است. شروع در ماه آوریل سال ۲۰۱۶، مدارس مختلف سال تحصیلی با مدرسه ابتدایی و دبیرستان  باید نه سال تحصیلات اجباری را بگذرانند، برنامه ای برای این رویکرد به سراسر کشور در سال های آینده به تصویب رسید. برای تحصیل در دانشگاه ژاپن، شما نیاز به یک نامه پذیرش از یک دانشگاه  در ژاپن دارید. برای ویزای تحصیلی باید به اندازه کافی در حساب بانکی خود یا پدر و مادر برای حمایت برای مدت یک سال در موارد اضطراری و برای هزینه های مدرسه حساب نشان دهید. درخواست یک گواهی نامه از واجد شرایط بودن از وزارت دادگستری مورد نیاز است. پس از قبول، وزارت دادگستری گواهی دانشگاه را به شما ارسال میکند. به محض ورود به ژاپن  شما برای دریافت ویزای دانشجویی برای مدت یک سال نیاز به نشان دادن گواهی و نامه پذیرش  را به کنسولگری ژاپنی دارید.

ازدواج در ژاپن:

شرایط لازم برای ازدواج در هر کشور متفاوت است سن ازدواج در ژاپن برای مردان ۱۸ و برای زنان ۱۶ سالگی است. برای افرادی که قصد ازدواج دارند و سن انها زیر ۲۰ سال هست نیاز به اجازه ی پدر و مادر دارند. ازدواج قانونی در ژاپن حتی اگر یک یا هر دو شما شهروندان ژاپنی نباشید میتوانید اقدام کنید. اگر در ژاپن قصد ازدواج دارید باید مدارکی که مورد نیاز است را ارائه دهید. و برای ثبت ازدواج شما باید به سفارت و یا کنسولگری کشور خود مراجعه کرده و یکی از گواهی های زیر را ارائه دهید:

استرالیا: گواهی هیچ مانعی (CNI)

ایالات متحده آمریکا: استشهاد از صلاحیت به ازدواج

کانادا: استشهاد

نیوزیلند: گواهی هیچ مانعی

فرانسه: Certificat

capacité à ازدواج

UK: گواهی هیچ مانعی

فیلیپین: ظرفیت قانونی به قرارداد ازدواج

اسناد حقوقی برای شهروندان کشورهایی که در بالا ذکر شده نیست باید به سفارت یا کنسولگری کشور خود مراجعه کنید.برای ثبت ازدواج شما نیاز به پر کردن یک فرم ثبت نام ازدواج دارید که این فرم را میتوانید در شهر خود دریافت کنید. این فرم نیاز به مهر و امضا دارد. ثبت ازدواج در ژاپن نیاز به دو شاهد دارد اگر شما تمایل به تغییر وضعیت ویزای خود به همسر ژاپنی ملی،  اقامت بلند مدت ، اقامت دائم همسر دارید باید گواهی ازدواج صادر شده توسط مقامات کشور شخص مورد نظر را به مقامات مهاجرتی ارائه دهند.  زمانی که شما به طور قانونی ازدواج کنید، با ارائه گواهی اعلان ازدواج شما واجد شرایط برای ویزای ازدواج هستید ویزای تابعییت ژاپن اگر همسر شما یک تبعه ژاپنی باشد شما ویزای اقامت بلند مدت را میتوانید اخذ نمایید.   اگر شما از همسر ژاپنی خود را طلاق گرفته اید، لازم است به گزارش طلاق به دفتر مهاجرت در قانون جدید از ۲۰۱۲ ژوئیه ۹مهاجرت ،ویزای همسر خود را پس از گذشت ۶ ماه از طلاق را لغو نمایند. برای تغییر ویزای همسر خود به “ویزای اقامت دراز مدت ” اگر شخص متقاضی به مدت زمان (حدود ۵ سال) در ژاپن  زندگی کرده باشند و یا اگر کودک از ملیت ژاپنی برای یک دوره اقامت طولانی در ژاپن  می توانند اقدام نمایند.

الزامات در خصوص اقامت دائم:

داشتن رفتار مناسب و بدون سوابق جنایی،و پرداخت کردن مالیات ،اگر به مدت زمان ۵ سال متوالی در ژاپن حضور داشته باشید یا کار کرده باشید ودارایی کافی یا توانایی زندگی مستقل در ژاپن را داشته باشد و افرادی که بیش از ۳ سال از ازدواجشان در ژاپن گذشته باشد و اقامت به مدت یک سال برای فرزندان ژاپنی و اقامت داشتن بیشتر از ۵ سال در ژاپن برای کسانی که سهم قابل توجهی در زمینه های دیپلماتیک، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارند میتوانند تقاضای اقامت دائم دهند. در صورت زیاد ماندن عمدی در ژاپن، عواقبی مانند اخراج دارد. بلافاصله بعد از ۱۵ روز باید خاک کشور ژاپن را ترک نمایید.

تولد فرزند در ژاپن:

ژاپن یک کشور با ویژگی های شهروندی با خون است و با محل تولد فرزند تابعییت نمی گیرید. سه موقعیت هایی که یک فرد می تواند تابعییت ملی ژاپن  را در بدو تولد اخذ نمایند باید هم پدر و مادر تابعیت ژاپن  را در زمان تولد را داشته باشند.اگر پدر قبل از تولد بمیرد و تابعییت ژاپن را در زمان مرگ را نداشته باشند فرزند در خاک ژاپن به دنیا آمد و هر دو والدین ناشناخته یا بی وطن بودندیک سیستم برای دستیابی به تابعییت بعد از تولد نیز در ژاپن موجود است. اگر پدر و مادر غیر ژاپنی باشند و فرزندی به دنیا بیاورند کودک تا زمانی که به سن ۲۰ سالگی برسد. کسی که نمی خواهد تابعییت ژاپنی خود را از دست بدهد، ملزم به اعلام تمایل خود برای حفظ تابعیت ژاپنی در سن ۲۱ سالگی است. اگر کودک با تابعیت دوگانه به دنیا آمده امده باشد یا یکی از والدین ژاپنی باشد کودک بیش از یک ملیت را دارد. آنها باید تابعییت  را قبل از سن ۲۲ یا ظرف دو سال را انتخاب کنند اگر تابعیت دوم پس از سن ۲۰ سالگی به دست آورد، ممکن است  تابعییت ژاپنی خود را از دست بدهند.

سرمایه گذاری در ژاپن:

ژاپن سومین اقتصاد بزرگ جهان و چهارمین شریک تجاری ایالات متحده است، و مقصد مهم سرمایه گذاری مستقیم  برای ایالات متحده مستقیم است. دولت ژاپن به صراحت سرمایه گذاری مستقیم خارجی را ترویج و برنامه های رسمی ایجاد کرده است. تعهد دولت ژاپن برای      بهبود اجرای سیاستهای سرمایه گذاری خارجی، ناهموار بوده است. سهام ژاپن از سرمایه گذاری مستقیم خارجی،در پایان سال ۲۰۱۱ ،درصد از تولید ناخالص ۳٫۹ درصد بوده است. سهام سرمایه گذاری مستقیم خارجی از سال ۱۹۹۰ افزایش یافته است. سرمایه گذاری خروجی  در شرکت های ژاپنی در حال حرکت به سمت بالا است در طول سال ۲۰۱۲ در نگهداری وجه نقد زیاد همراه با ارزش های سهام کم و ادغام فعالییت و کسب خود را فعالیت در خارج از کشور پشتیبانی می شود. فعالیت های سرمایه گذاری جهانی در ژاپن یک افزایش جزئی در  در سال۲۰۱۲ در معاملات نشان داده اند ، پایان دادن به روند رو به پایین پنج ساله است. در سال۲۰۱۱  آمار برای سرمایه گذاری مستقیم  خارجی در ژاپن نشان می دهد که خروج خالص در حدود ۱٫۷ میلیارد است. ژاپن همچنان با چالش های رشد پایین، کاهش قیمت ها، و افزایش سن جمعیت و کاهش نیروی کار مواجه است. نرخ بیکاری ژاپن از ۴٫۶٪ نسبت به بسیاری از دیگر اقتصادهای توسعه یافته، نسبت به استانداردهای داخلی نسبتا بالا است.وزارت اقتصاد تجارت و صنعت (METI)  سازمان تجارت خارجی شبه دولتی (جترو) سازمان های سرب مسئول کمک شرکت های خارجی علاقمند به سرمایه گذاری در ژاپن هستند. بسیاری از دولت های استانی و شهرستان ها نیز تمایل به جذب سرمایه گذاران خارجی در ژاپن  را دارند، اما فاقد بسیاری از ابزارهای مالی ایالت آمریکا برای جذب سرمایه گذاری و خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در بسیاری از کشورهای دیگر، مانند سلب مالکیت و تابعییت نگرانی در ژاپن ندارند. دولت ژاپن در حد نیازهای متعادل صادرات و یا سایر اقدامات سرمایه گذاری مستقیم خارجی مرتبط با تجارت به دنبال سرمایه گذاری در ژاپن را تحمیل نمی کنند. ژاپن در سال ۲۰۱۲ در شاخص فساد سازمان شفافیت بین المللی  در رتبه ۱۷  با امتیاز ۷۴اعلام شده است. علاوه بر ملاحظات کسب و کار مربوط به سرمایه گذاری در اقتصاد بالغ با افزایش سن جمعیت، سرمایه گذاران خارجی به دنبال حضور در بازار ژاپن، به دنبال یک شرکت ژاپنی از طریق تصاحب شرکت های بزرگ در ژاپن هستند.

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا اطلاعاتی در خصوص کشور ژاپن به اطلاع شما عزیزان برسانیم  و راه های مهاجرت به ژاپن از طریق تحصیلی و ازدواج و تولد فرزند و کار و سرمایه گذاری را ارائه دهیم و اینکه شرایط اخذ اقامت در ژاپن چگونه است و اینکه ژاپن مهاجر پذیر نیست و به افرادی که ژاپنی نباشند تابعییت تعلق  نمیگیرد و شرایط خیلی سختی دارد اگر تمایل به اطلاعات بیشتر دارید میتوانید با موسسات حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای mie اتریش در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته  ما مشورت نمایید.

 

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

75 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام
  این ویزا جعلی که میگیری وارد ژاپن میشی، (از همینا که از تایلند و مالزی و … وارد ژاپن میشن) وقتی ویزات تموم شد میتونی بری تمدیدش کنی؟
  میگن جدیدا میشه ۶ ماه تمدید کرد ، به شرطی که ۲۰۰۰ دلار (شو مانی) show money کنی براشون.

  خواستم ببینم حقیقت داره ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. دوست عزیز فریب افراد سودجو رو نخورید و از راه غیر قانونی وارد هیچ کشوری نشین چون تبعات بدی داره براتون. بی شک مامورین فرودگاه و سفارت اون کشور پاسپورت و ویزای خودشون رو بهتر از شما میشناسن اونم کشور ژاپن با اون همه امکانات. بعدش هم ویزای توریستی رو تا یه حدی تمدید میکنن و بعدش باید برگردین و نمیشه بعنوان اقامت روش حساب باز کرد.

   پاسخ
 2. A گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم در صورتی که هم من و هم برادرم ویزای تحصیلی یا کاری در ژاپن را دریافت کنیم، آیا ممکنه بتونیم برای والدینمان هم دعوتنامه بفرستیم تا آنها هم به ژاپن بیایند؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. رامین گفته:

  سلام‌م موفق شدم از طریق اینستاگرام با خانمی از ژاپن آشنا شدم و ازدواج کردم و به ژاپن آمدم از همه چی بی اطلاع و مثله تمام مردمان دنیا تصور میکردم wow ژاپن کشور کار و درآمدزایی و تکنولوژی و عالی است ولی رو راست واقعا اینجوری نبود اینجا کشور کار است و کار و کار و شاید حتی سه ماه بگذرد تو وقت نکنی کارهای شخصی را انجام بدهی من مدرک تحصیلی خوبی دارم زبان آلمانی و انگلیسی مسلط هستم و در کشور اتریش اخذ مدرک کردم و تصیمیم گرفتم طلاق بگیرم و بر گردم اتریش بی پرده ژاپن به درد یک آدم فقیر میخوره که بیاد اینجا و مجرد باشه و ۳ سال کار کنه در غیر اینصورت ژاپنیها از نظر ارتباطات و از نظر معاشرت رتبه پایینی دارند چون اینجا یک جزیره است و ۸۰ درصد این کشور مجرد هستند به دلیل اینکه حقوق مرد به سمت زن می‌رود به همین خاطر کسی ازدواج نمیکند و مثال دیگر من اینجا کارمند رسمی شدم ولی شما اگر ۳ روز مرخصی بگیرید نگاه بدی به شما دارند میگویند شما کاری نیستید و در آخر اگر کسی میخواهد پاسپورت این کشور را بگیرید حتی با وجود ۲۰ سال زندگی در این کشور ۹۵ در صد امکان پذیر نیست و در آخر توصیه من اروپای غربی بدلیل تجربه کاری و تحصیل من در آنجا فوق العاده عالیست. البته اینها همه نظرات من است زبیرا من زندگی را به چند بخش تقسیم میکنم کار و سلامتی و تفریح .

  Rating: 5
  پاسخ
 4. Neda گفته:

  سلام. من یک خواستگار ایرانی در ژاپن دارم که خودش ب واسطه ویزای کار یا همون جاپ افر رفته. ویزاش سه سالست. داره میاد ایران منو عقد کنه بعد دوباره برگرده ژاپن. خواستم بپرسم از طریق عقد کردن من می تونم برم پیشش. و اینکه چقدر زمان میبره.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.بعد از ازدواج با ایشان، همسرتان می بایست برای شما درخواست ویزای همراه نماید و پس از تایید کشور ژاپن با دریافت ویزای همراه می توانید به همراه ایشان در ژاپن زندگی کنید ولی بعد از اتمام مدت زمان ویزای کاری ژاپن می بایست خاک ژاپن را به همراه ایشان ترک نمایید چرا که شرایط اخذ اقامت دائم ژاپن سخت و مدت زمان آن طولانی می باشد.

   پاسخ
 5. پویا گفته:

  سلام پویا هستم ۳۴ ساله مجرد فوق لیسانس کشاورزی گرایش اصلاح نباتات و بایوتکنولوژی در ایران از دانشگاه دولتی دارم و هم اکنون دانشجوی سال ۴ دندان پزشکی از دانشگاه دولتی ارمنستان هستم مدرک ایلتس ۶.۵ داشتم که اکسپایر شد برای اقامت استرالیا, یا ژاپن میشه راهنماییم کنید ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز اقامت راه های مختلفی داره و هر کدوم از اون راها شرایط خاص خودش رو داره. ما برای اینکه بتونیم به شما در زمینه مهاجرت به کشور های مد نظر شما کمک کنیم نیاز به یک سری اطلاعات از شما داریم جمله شرایط مالی و سایر شرایط مورد نیاز. پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 6. Parsa گفته:

  سلام من پارسا هستم ۱۸سالمه و رشته کامپیوتر فنی حرفه ای هستم…امسال میرم پایه یازدهم…در حال حاظر زبان فرانسه و اینگلیسی رو بلدم و زبان ژاپنی رو رو هم دارم یاد میگیرم…میخواستم بدونم آیا میتونم ب صورت تحصیلی خودم اقدام بکنم و تو ژاپن ادامه تحصیل بدم؟ و آیا وقتی درسم تموم بشه میتونم باز هم توی کشور ژاپن بمونم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل شما در ژاپن بستگی به شرایطی مانند داشتن سرمایه لازم، اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر و سپس موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی از سفارت ژاپن خواهد داشت. بعد از پایان مدت تحصیل در صورت یافتن شغل می توانید اقامت خود را تمدید نمایید ولی عموما بعد از پایان قرارداد کاری می بایست کشور ژاپن را ترک نمایید و به شما اقامت دائم ژاپن داده نمی شود.

   پاسخ
   • Parsa گفته:

    یعنی اگر بعد تحصیلم دنبال کار باشم و بتونم کار پیدا کنم میتونم اقامت دائمی بگیرم؟یا نه باز هم نمیشه و فقط اقامت تا وقتی هستش ک کار کنم؟؟؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     در صورتی که پس از فارغ التحصیل استخدام شوید به شما ویزای کار موقت داده می شود که تا زمانی که مشغول به کار باشید قابل تمدید است.
     در حال حاضر ویزای کار ژاپن تحت شرایط خاصی و برای مشاغل مورد نیاز مدیریتی قابل تمدید به اقامت دائم نیز می باشد.

     پاسخ
 7. Pezhman گفته:

  سلام وقتتون بخیر من چجوری میتونم با یه کارفرما توی ژاپن ارتباط برقرار کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 8. ناشناس گفته:

  سلام من سالمه 300 میلیون سرمایه دارم زبان ژاپنی بلدم میخواستم ببینم راحت ترین راه برای اقامت چیه

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. وحید گفته:

  سلام ۲۹ سالمه‌ لیسانس‌ عمران دارم. ۴ سالم سابقه کار دارم‌ و ۱سالم سابقه برقکاری دارم. چه طور میتونم با یک کار فرما داخل ژاپن ارتباط برقرار کنم.‌ برای مهاجرت کاری

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق موسسات کاریابی اقدام نمایید. البته دانش زبان ژاپنی برای کار در این کشور الزامی می باشد.

   با توجه به رزومه تحصیلی و کاری خوبی که ارائه داده اید توصیه می شود کشورهای تراز اول آلمان و اتریش را نیز مورد بررسی قرار دهید. شما امکان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش را دارید و نیازی به کارفرما نیز نخواهید داشت.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. آریا گفته:

  سلام من 22 سالمه دانشجوی رشته شهرسازی هستم مسلط به نرم افزار ها و تکنیک های رشته خودمم و مسلط به زبان انگلیسی و ژاپنی چجوری میتونم به ژاپن مهاجرت کنم و اگه امکانش باشه اونجا زندگی کنم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزاهای کاری سابقه کاری مرتبط،مدرک تحصیلی،سن و زبان مهم هست
   شرایط شما می باید بررسی شود که بهترین آفرها پیشنهاد داده شود

   پاسخ
 11. اریو برزن گفته:

  با سلام بنده 36 ساله هستم وتقریبا 10 سالی سابقه مدیریت در شرکتهای خارجی در ایران رو دارم میخواستم بدونم میتونم از این طریق برای ویزای کاری ویا اقامت در ژاپن اقدام کنم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز جهت مهاجرت به ژاپن و کار در این کشور نیاز هست که یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در کشور ژاپن داشته باشید. اما سن شما و شرایط کاریتون خیلی عالیه، برای بهترین کشورهای جهان می توانید اقدام کنید. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای مهاجرت به ژاپن از طریق اخذ ویزای کار نیاز به داشتن دعوتنامه شغلی از کارفرما دارید. فرایند اخذ اقامت ژاپن هم از طرق گوناگونی قابل دستیابی می باشد، اما اخذ ویزای کار در گام نخست نیاز به داشتن job offer دارد که می توانید با برای دستیابی به آن باید در سایت های کاریابی جستجو کنید.

   پاسخ
 12. ناشناس گفته:

  سلام دختر ٢١ ساله و مدرس پيانو هستم دوستان ژاپني ام از من درخواست همكاري براي گروه موسيقي كلاسيك كرده اند هر ٤ نفرشان فارغ تحصيل از رشته موسيقي هستندسوال من اينه در صورت همكاري از طرف دولت ايران مجازات ميشوم به علت نداشتن حجاب و فعاليت موسيقي در ژاپن؟(در ايران فعاليتي ندارم)من قصد اقامت سالي ٣ ماه در توكيو را دارم چه ويزاي مناسب است؟قصد اقامت تمام طول سال را ندارم.ايا دولت ايران متوجه فعاليت من ميشود ؟چون من شنيده ام انواع ويزاي كاري توسط دولت ايران كنترل ميشود

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور کار در ژاپن می بایست پیشنهاد کاری داشته باشید. شرایط ورود و خروج‌ شما بستگی به کسب رضایت اداره مهاجرت ژاپن و کارفرمایتان خواهد داشت. در مورد قضیه حجاب و مشکل احتمالی در ایران نیز بد نیست بدانید عموما مشکلی برایتان پیش نخواهد آورد هرچند می بایست از مراجع ذیربط جهت کسب اطلاعات دقیق تر سوال کنید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. راه اخیر ژاپن که برای ویزای کاری باز شده ویژه کارهای سطح پایین و با حقوق پایین می باشد که منجر به اقامت نیز نخواهد شد. همچنین نیازمند دانستن زبان ژاپنی می باشد.

   پاسخ
   • مجتبی احمدی گفته:

    باسلام عرض ادب نووجونی 18ساله هستم کشور افغانستان هستم ولی تو ایران زندگی میکنم .زیر دیپلم هستم .بخاطر وضع مالی خیلی بدم و بخاطر افغانی بودنم نمیتوانم کارو کاسبی راه بندازم.رشته کاریم جوشکاری حلال سازی سنگکاری و سفالکاری هست .اگر لطف کنین من را بپذیرید از بابت پولشم هر چقدر میشه میدم.ممنون

    Rating: 5
    پاسخ
    • azadehnoory گفته:

     با سلام و عرض ادب. اگر برای کار در ژاپن تمایل به اقدام دارید باید ابتدا یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در ژاپن داشته باشید.

     پاسخ
 13. F.km گفته:

  سلام . من 37 سالمه و فوق لیسانس زیست شناسی و معلمم ، میخواستم ببینم میتونم شرایط کار برای من اونجا چجوریه و میتونم برم ژاپن ؟

  پاسخ
 14. حمید گفته:

  سلام من فنی هستم کارهای نجاری ام دی اف تمام کارهای لوله کشی برق کشی کار های ساختمانی بلدم ۴۰سالمه چجور میشه ویزا کار دائم ژاپن بگیرم متاهل داری دو فرزندم

  پاسخ
 15. سوران احمددخت گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشیدمن یک فرد23ساله هستم بامدرک دیپلم ریاضی . قصددارم برای کاربه ژاپن برم گویاژاپن نیروی انسانی لازم داردخواهشامنوراهنمایی کنیدکه ایاامکانش هست. اگه امکانش هست چطوری وازکجابایداقدام کنم. ممنون میشم منوراهنمایی کنید

  پاسخ
 16. اسماعیل گفته:

  آیا می توان با ازدواج کردن همسر (زن)خارجی مثل کشورهای کره ژاپن یا آلمان و…. تابعت(اقامت) دايم به دست آورد؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. مهدی تابان گفته:

  سلام و وقت بخیر
  چه کاری کنم تا با درصد بالایی بعنوان نیروی کاری که قراره تا چند ماه دیگه از طرف جاپانیها تصویب پذیرششان اجرا بشه قرار بگیرم … راهنماییم کنید من یکم زبان جاپانی بلدم مرسی و ممنون

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. یوسف گفته:

  سلام. …
  من 31 سالمه….
  ميخوام برای کار به ژاپن برم؟….
  بهترین و آسون ترین راه رو به بنده پیشنهاد کنید

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. من گفته:

  سلام من مادرم ژاپنی بوده منتها در 5 ماهگی من فوت کرده، خودم در ژاپن 3 سال تحصیل کردم ولی به اجبار پدرم برگشتیم ایران، الان 21 سالمه و میخام که برای زندگی به ژاپن بروم منتها هیچ پشتوانه ای وجود نداره در این زمینه،پدرم بیماری روحی گرفت و ازش جدا شدم در 13سالگی،من رفتم پیش عموم و پدر و برادرم الان ژاپن هستن، چندروزیست که تصمیم دارم به سفارت برم تا کیسم بررسی بشه،اما نمیخام دوباره با پدرم ارتباط برقرار کنم چون مشکل روانی داره، مادر بزرگم هم اونجا زندگی میکنه ولی ارتباط باهاش ندارم اون هم شماره منو نداره،

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   شما می توانید از طریق تحصیل و یا ویزای توریستی به این کشور رفته و شرایط اقامت خود را فراهم نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ناشناس گفته:

   سلام شما راحت ميتونين با كوسكي توهون پاسپورت ژاپن بگيرين منم دورگم و اينجوري پاسپورت ژاپنم رو دارم

   پاسخ
 20. مرحمت بابائی گفته:

  سلام
  من و همسرم. به همراه 3 فرزندمان قصد مهاجرت به ژاپن را داریم لطفا راهنمائی بفرمائید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. آریا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من می خوام برای دوره ی دبیرستان به بعد در این کشور زندگی کنم(یعنی از شروع سال اول دبیرستان یا سال نهم تابه دانشگاه و بعد بتونم در اون کشور زندگی کنم ) ایا شرایطی در این باره وجود داره.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 22. مرجان گفته:

  سلام. اینجانب برای شرکت در کنفرانس بین المللی در ژاپن اقدام کرده ام. دعوتنامه بصورت ایمیل و با فرمت کنفرانس مورد نظر به دستم رسیده است. ثبت نام و هزینه هتل هم واریز شده است. اما زمانیکه برای گرفتن ویزا به سفارت رفتم، مسول مربوطه گفت که نیاز به دعوتنامه رسمی از کنفرانس می باشد. یعنی بایستی فرم دعوتنامه از سایت سفارت دانلود شده، برای مرکز کنفرانس ارسال گردد و بعد از پر کردن آنرا به آدرس من پست کنند. زمانیکه با کنفرانس مکاتبه کردم آنها اظهار بی اطلاعی کرده و گفتند دعوتنامه همان است که برای شما ارسال شده. حال من باید چه کنم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. شهریاری گفته:

  با سلام بنده دبیر رسمی اموزش .پرورش هستم و 20 سال یابقه تدریس ربان انگلیسی دارم. امکانش هست برای مهاجرت اقدام کرد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. حسین گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران گرامی تان!
  سال 1397 بر شما و تمام اعضای محترم مبارک و گرامی باد!
  حسین هستم 26 ساله بنده مهندس کنترل کیفی و صنایع غذایی هستم .و تخصص هم در معامله گری در بازار فارکس ، بازرگانی و تجارت بین الملل دارم ودارای مدرک کارآفرینی میباشم با این که میدونم شرایط پذیرش و دریافت اقامت در ژاپن سخته میخاستم ببینم آیا میتونم اقدام کنم برای اول اقامت کاری و بعد دائم؟
  هدف من ایجاد ارتباط با شرکت های مدیریت صادارت ژاپنی یا همون سوگوشوشاها میباشد!
  ممنون میشم اگر بنده رو در جریان بگذارید!
  باتشکر از شما و تیم خوبتون!

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور به پیشنهاد کاری نیاز است و بهتر است که در این کشور حضور داشته باشید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. 椿ちゃん گفته:

  سلام واقعیت داره که ژاپن مدارک دانشگاه های دولتی ایران رو بجز چند مورد مثل شریف قبول نداره واگر مدرک لیسانس دولتی داشته باشیم باهاش نمیتونیم بریم ژاپن؟من میخوام برای کارشناسی مهندسی کامپیوتر بخونم و برای ارشد اقدام کنم برای ویزای تحصیلی ژاپن در رشته طراحی وب و موبایل. آیا اگر تو دانشگاه دولتی و با معدل بالای شانزده یا هفده باشم شرایط برای بورسیه یا با سرمایه خودمون فراهمه؟
  و یک سوال دیگه… در صورت گرفتن ویزای تحصیل در ژاپن؛ میشه خونه اجاره کرد ؛ گواهینامه گرفت یا کسب و کاری مثل مغازه ی پوشاک یا چیزای دیگه راه انداخت؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. در صورت داشتن شرایط مناسب امکان اخذ پذیرش تحصیلی در این کشور با بورس یا بدون بورس برای شما وجود دارد. با ویزای تحصیلی امکان اجاره منزل وجود دارد اما نمی توانید حین تحصیل در این کشور کسب و کار راه اندازی کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. مهدی گفته:

  سلام.من کاردانی اویونیک هواپیما(الکترونیک هواپیما) با معدل ۱۸٫۵ دارم . مدرک B2 هواپیمایی کشوری ایران هم دارم الانم دانشجو کارشناسی همین رشته ام و ۲۲ساله. خیلی علاقه دارم برای ادامه تحصیل شغل و کلا مهاجرت و زندگی به ژاپن بروم…ممنون میشم با این شرایطم بهترین و کم هزینه ترین راه رو راهنمایی ام کنید..خیلی ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   در حال حاضر مهاجرت کاری به کشور ژاپن جزو یکی از سخترین مهاجرت ها به شمار میرود ولی امکان پذیر است و نیاز دارد که شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد . شاید حتی بتوان کشور های اروپایی را به شما پیشنهاد نمود . لطفا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 27. محمد گفته:

  سلام .خواستم بدونم در مورد اینکه برای کار بروم کشور ژاپن چیکار باید بکنم .من.ورزشکار هستم ۲۶ سالمه .مدرکم دیپلم هست .فوتبالیستم .

  پاسخ
 28. پوریا افسر گفته:

  ببخشید سوال دوم، البته هدف بنده فقط حضور در عرصه ورزش ژاپن نیست … حتی اروپا ، چک ،سویس،سوئد و از این قبیل.کلا ویزا و اقامت در عرصه ورزش.
  با تشکر از شما …

  پاسخ
 29. پوریا افسر گفته:

  با عرض سلام . خدا قوت. بنده قصد مهاجرت به ژاپن دارم ، اما ندیدم شما از عرصه ورزشی صحبتی کنید یا هنری
  چون ورزشکار هستم هدف حضور در یکی از باشگاه های این کشور و یا جزو تیم ملی یا مربی در عرصه ورزشی این کشور هست ، آیا از این طریق میتونم آقا من بگیرم ؟
  در عرصه هنر و تاتو ه فعالیت دارم ، از این طریق چی؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 30. محمد گفته:

  سلام من دوسال است به ژاپن زندگی میکنم با خانواده من با ویزا کار آمدم الان هم توی شرکت خودمون هستم پسرم معهد کودک میرود ویزای منم تازه از یکساله به سه ساله تبدیل شده دو پسر دارم یک فرزندهم توراهه با تولد فرزندم میتوانم ویزای دائم یا تابعیت بگیرم

  پاسخ
  • amin serafat گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به شبنم.
   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 31. saha sada گفته:

  من میخواهم ژاپن بروم چون قرار است یک تجارت جدید را در آنجا به همکاری یکی از تجار های قدیم براه اندازیم ساده ترین راه برای اخذ ویژه کدام راه است

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • مشاور ارشد حقوقی گفته:

    از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
    ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
    https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
    ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
    https://goo.gl/YSG82A
    ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

    باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

    پاسخ
   • مشاور ارشد حقوقی گفته:

    از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
    ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
    https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
    ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
    https://goo.gl/YSG82A
    ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

    باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

    پاسخ