شرایط و هزینه های زندگی در انگلستان

شرایط و هزینه های زندگی در انگلستان

شرایط و هزینه های زندگی در انگلستان 2018 ، هزینه های 2018 تحصیل در انگلستان ، هزینه های زندگی در انگلستان 2018 ، هزینه مسکن در لندن ، هزینه های جانبی زندگی در انگلستان ، شرایط زندگی در انگلستان ، مهاجرت به انگلستان، هزینه های زندگی در انگلستان، در باره ی انگلستان، کیفیت زندگی در انگلستان، رضایت مندی در انگلستان، اقامت در انگلستان و هزینه های حدودی مهاجرت به انگلستان را در این مقاله میخوانیم :

زندگی در یک کشور اروپایی سالانه چه میزان هزینه خواهد داشت؟برای شروع زندگی در کشور های اروپایی به چه میزان سرمایه اولیه نیاز است ؟یک شخص مجرد در هر ماه  در کشورهای اروپایی به خصوص کشور انگلستان چه میزانی مخارج دارد؟

شرایط زندگی در کشور انگلستان چگونه است؟هزینه ها ی زندگی در کشور انگلستان برای یک خانواده و یا یک فرد مجرد چقدراست؟هزینه های مسکن.خوراک.پوشاک و… در کشور انگلستان ماهانه چه میزان است؟

 

در این نوشتار سعی شده است به سوالات شما در مورد شرایط زندگی و همچنین هزینه های زندگی در کشورهای اروپایی و به خصوص کشور انگلستان پاسخ داده شود.

انگلستان

 • همانطور که میدانید کشور انگلستان به علت مکان های دیدنی بسیار زیاد و امکانات رفاهی بالا یکی از پرطرف دارترین کشورها می باشد و از انجایی که سوالات متعددی در رابطه با کشور انگلستان از ما شده است، موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی نموده است با بیان اطلاعات به روز شده شما را در انتخاب این مسیر یاری نماید.

انگلستان از شمال با اسکاتلندو از غرب با ولزهم‌ مرز است و مهمترین و عمده‌ ترین جزء تشکیل‌ دهنده‌ی کشور بریتانیا است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتیو در شرق دریای شمالهستند، و در جنوب نیز کانال مانشآن را از اروپای قاره‌ایو کشور فرانسهجدا می‌کند.

انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایتو اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. پرآب‌ ترین رود انگستان، رود تیمزاست که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ ریزد.

مساحت کشور انگلستان ۱۳۰٬۳۹۵کیلومتر مربع و جمعیت آن ۵۱٬۴۴۶٬۰۰۰نفراست.

نظام حقوقی

پادشاهی متحد بریتانیا دارای ۳نظام حقوقی مشخص است. نظام حقوقی انگلستان محدود به انگلستان و ویلز است. نظام حقوقی ایرلند شمالی که محدود به ایرلند شمالی است، و نظام حقوقی اسکاتلند که در اسکاتلند اجرا میشود. قانون اتحاد ۱۷۰۷بین پادشاهیهای اسکاتلند و انگلستان که منجر به تشکیل پادشاهی متحد بریتانیای کبیر شد، استقلال نظام قضایی اسکاتلند از بقیه بریتانیا را تضمین میکند.

ورزش در انگلستان

انگلستان پس از سده ۱۹میلادی در بخش ورزش پیشرفت‌های بسیاری داشته است، ورزش‌هایی مانند فوتبال،کریکت، راگبی ۱۳نفره، راگبی ۱۵نفره، تنیس، بدمینتون، اسکواش،هاکی، بوکس، دارت، بیلیارد، اسنوکر، تنیس روی میز، تروبردو نت‌ بالاز این کشور منشأ گرفته است. همچنین قایق‌ رانیو مسابقات فرمول یک به وسیله انگلیسی‌ها پیشرفت‌های بسیاری کرده‌ است.

فوتبال محبوب‌ ترین ورزش در کشور انگلستان است تیم ملی فوتبال انگلستان. در جام جهانی فوتبال ۱۹۶۶و در ورزشگاه ومبلیقهرمان این مسابقات شده‌است.

باشگاه فوتبال شفیلد یونایتد که در سال ۱۸۵۷میلادی تأسیس شده، از سوی فیفا به عنوان قدیمی‌ ترین باشگاه فوتبال معرفی شده‌ است. باشگاه‌های لیورپول، منچستر یونایتد، ناتینگهام فارستو استون ویلاو چلسی قهرمان لیگ قهرمانان اروپاشده‌اند، همچنین تیم‌های آرسنالو لیدز یونایتد در فینال این مسابقات حضور داشته‌اند.

اطلاعاتی در مورد کشور انگلستان

افراد مقیم در کشور انگلستان از استاندارد بالای زندگی، آموزش و سـرگرمی برخوردار می گردند. نظام آموزشی بریتانیا از جایگاه والایی در جهان برخوردار است.

استانداردهای تدریس و دستاوردهای دانشجویان از سطح مطلوبی برخوردار است و دانشگاهها و دیگر موسسات آموزش عالی شهرت جهانی دارند. سیستم بهداشتانگلستان، که با سرمایه عمومی ایجاد شده، می کوشد همگام با بخش خصوصی درحال توسعه مراقبت رایگان به عموم نیازمندان ارائه دهد.
برخی واقعیت ها در نظر اول ممکن است تعجب بیننده را برانگیزد. مراجعه به کتاب های عمومی در انگلستانبیش از رفتن به سینما متداول است و تعداد بیشتری از افراد به جای رفتن به پارک های سرگرمی و کنسرت های پاپ به دیدار از موزه ها می پردازند.
مجموعه ای از امکانات ورزشی قابل استفاده عموم با قیمت مناسب توسط مسئولین محلی فراهم شده و در عین حال تعداد باشگاهها و ورزشگاههای خصوصی نیز روبه افزایش است.
زمین های مخصوص بازی گلف بسیاری در سراسر انگلستان در اختیار علاقمندان قرار دارد.

انگلستان

مسکن

شاید در نظر دارید در بدو ورود به انگلستان یک منزل یا آپارتمان مسکونی اجاره نموده و سپس درآینده ملکی خریداری کنید. اگر شما دانشجوی خارجی هستید که جزء اتحادیه اروپا نیستید طبق قوانین مهاجرت بایستی بدون تکیه بر حمایتهای دولتی هزینه های مسکن خود را در زمان تحصیل بپردازید . اگر خانواده شما در انگلستان اقامت دارند بایستی امکانات کافی جهت اسکان شما وجود داشته باشد تا بتوانید با آنها زندگی کنید.

به طور کلی ۲ نوع مسکن برای دانشجویان در انگلستان  وجود دارد.

محل های مسکونی که توسط موسسه آموزشی که شما قرار است در آن جا تحصیل کنید اداره می شود و یا ممکن است با مشارکت شرکتهای خصوصی باشد.

محل های مسکونی که متعلق به شرکت های خصوصی است که می توانید خود آنها را بیابید و یا با کمک بخش مسکن دانشگاه – کالج – مدرسه آموزشی به آنها دسترسی پیدا کرد.

بهداشت در انگلستان

عموم افراد مقیم انگلستان از خدمات مراقبت بهداشتی رایگان که توسط یک پزشک خانواده محلی یا پزشک عمومی(GP) ارائه می شود، برخوردار می گردند. در موارد اورژانس، صرف نظر از وضعیت اقامتی فرد، معالجات به صورت رایگان انجام می شود.

رانندگی در کشور انگلستان

حداقل سن مجاز برای رانندگی در بریتانیا ۱۷ سال برای خودروهای با اندازه متوسط و ۲۱ سال برای کامیونهای بزرگ و اتوبوس است.

اعتبار گواهینامه شما در بریتانیا به کشوری که گواهینامه در آن صادر شده و نیز صلاحیت شما به عنوان یک مقیم جدید و یا یک بازدید کننده بستگی دارد.
و در اغلب موارد دارندگان گواهینامه رانندگی می توانند برای مدت زمان مشخص و یا تا زمان اعتبار گواهینامه خود در بریتانیا رانندگی کنند. سپس عموماً می توانند گواهینامه خود را به گواهینامه GB تبدیل کنند.

در صورت خرید اتومبیل سالانه باید مبالغی جهت بیمه شخص ثالث، معاینه فنی اتومبیل و همچنین مالیات استفاده از خیابانها و جاده ها هزینه کنید.

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان باتوجه به شهر محل زندگی و نوع زندگی هر فرد متفاوت میباشد اما برای آنکه پیش بینی مناسبی در مورد هزینه زندگی در انگلستان داشته باشید موارد زیر خدمت شما اعلام میگردد.

به صورت کلی هزینه زندگی در انگلیس بر حسب شهر محل زندگی به دو قسمت تقسیم میگردد.

الف هزینه زندگی در لندن

هزینه زندگی در شهر لندن از نظر سفارت انگلستان حدودا ماهیی ۱۰۰۰ پوند در نظر گرفته میشود (و بر همین اساس هم دانشجو میبایست حساب بانکی خود را که به سفارت نشان میدهد بر مبنای همین عدد باشد) .

ب هزینه زندگی در خارج از لندن

هزینه زندگی در خارج لندن از نظر سفارت انگلستان حدودا ماهیی ۸۰۰ پوند در نظر گرفته میشود (و بر همین اساس هم دانشجو میبایست حساب بانکی خود را که به سفارت نشان میدهد بر مبنای همین عدد باشد) .

فاصله و اختلاف زمانی تهران و لندن

مسافت تهران تا لندن ۴۴۰۲٫۱ کیلومتر است. طول پرواز از تهران تا لندن حدود ۶ ساعت می باشد. لندن ۳ و نیم ساعت از تهران عقب تر است، یعنی ساعت ۱۲ در تهران معادل ساعت ۸:۳۰ در لندن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط زندگی و نحوه ی اخذ اقامت کشور انگلستان قبل از هر اقدامی ابتدا با مشاورین  حقوقی و وکلای بین المللی مجرب در این امر از جمله مشاورین زبده ی موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشورت نموده و برای یافتن پاسخ سوالاتی که من باب مهاجرت به انگلستان و شرایط و هزینه های زندگی درانگلستان دارید از آنها یاری بخواهید .مشاورین موسسه ی حقوقی ملک پور با کادری مجرب و با اطلاعاتی دقیق و کارامد به بهترین شکل ممکن به شما یاری خواهند رساند .

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 پاسخ
 1. کریمی راد گفته:

  با سلام
  در خصوص افتتاح گالری فرش در شهر بیرمنگام اطلاعاتی در مورد هزینه ها میخواستم
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 2. مصطفی گفته:

  سلام
  من کارشناسی آهنگ سازی ایرانی دارم و قریب به 25 ساله ساز تار میزنم و 14 ساله که به صورت غیر رسمی معلم ادبیات در تهران هستم و حدود 8 جلد کتاب کمک آموزشی برای مقطع دبیرستان نوشته و در انتشاراتی مثل علوی چاپ کردم در حال حاضر 38 سال دارم و مجردم بهترین راه پیشنهادی شما برای رفتن به انگلستان برای من چیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. Ashkan گفته:

  با ارز سلام و خسته نباشید.من ۱۶ سال سن دارم و می خواهم برای تحصیل و زندگی در خارج از کشور رو دارم . بنظر شما بهترین کشور در اروپا از نظر قیمت و رفاه و کیفیت آموزشی چیست ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می توانید در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا مانند کشور اسپانیا، انگلستان و… ادامه تحصیل دهید. این کشورها عموما هزینه های تحصیل مناسبی دارند و از رفاه و کیفیت اموزشی بی نظیری نیز برخوردارند. بهتر است برای بررسی دقیق تر شرایط فعلی خود با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند گردید.
   شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. Kalami گفته:

  باسلام لیسانس رادیولوژی دارم با پنج سال سابقه کاردر ام ار…۳۰ ساله ومتاهل هستم ودوفرزنددارم…میخام برای دوره ارشد انگلیس اقدام کنم بنظرتون شرایطش رودارم؟واونجا چجوری میتونم اقامت بگیرم …ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 5. mehrzad hashemi گفته:

  سلام.
  وقت شریف تان بخیر.
  من لیسانس مهندسی دریانوردی دارم و داری مدرک بین المللی از طرف سازمان بنادر ودریانوردی که مورد تایید سازمانی جهانی دریانوردی( که مقر آن در لندن )می باشم،خواستم بپرسم که برای کار کردن در کمپانی های کشتیرانی در انگلیس و یا دیگر کشورهای اروپایی چ راه حلی وجود دارد؟ درحال حاضر ایران هستم.

  پاسخ
 6. علیرضا گفته:

  سلام عرض ادب خسته نباشید
  من ۲۵سالمه مهندس عمران شهرسازی ۲سال سابقه کار مفید در شکت های عمرای پیمانکاران قوی داشتم انگلیسیم متوسط ب بالاس یعنی میتونم گلیممو از آب بکشم مجردم .میخاسنم از طریق ویزای جستجو کار اقامت انگلستانو بگیرم خواستم راهنماییم کنین سپای فراوان برای پیجتون.

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام در حال حاضر انگلستان به ایرانی ها ویزای جاب سیکر نمی دهد اما میتوانید برای المان یا اتریش اقدام نمایید.

   پاسخ
 7. س گفته:

  با سلام
  من ۳۶ سال و همسرم ۳۸ سال و هر دو ۱۵ سال سابقه ی کار در ایرلاین داریم
  آیا برای مهاجرت به انگلستان راهی برای ما وجود دارد؟
  مدرک تحصیلی من لیسانس گرافیک و همسرم دیپلم هستند
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. programmer گفته:

  سلام من 20 سالمه و برنامه نویس هستم , اگر یک شرکت در همین رده کامپیوتر و خدمات دیجیتال در لندن پیدا کنم و با اون به توافق برسم در مورد حقوق و شرایط کار, میتونم از اون شرکت بخوام که رفتن و اقامت گرفتن من در انگلیس رو تسریع کنه و یا حتی خیلی راحت تر!؟همچین چیزی ممکنه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. بنيامين گفته:

  با سلام
  ٣۶ ساله دارای مدرک کارشناسی ازمایشگاه با بیش از ١٠ سال سابقه قصد مهاجرت به اروپا را دارمً
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 10. انسی گفته:

  سلام آقای ملک پور
  زندگی در منچستر از ونکوور بهتره ? من میخوام پرستاری بخونم شرایط پرستاری رو میشه بگید ? ممنون.
  بعد معدل پیش دانشگاهی ۱۴ خوبه ?
  بعد انگلیسی اونجا بخونم میشه بهتره ? چون توی شهر من آموزشگاه خوبی نیست.ممنون
  و من ۱ ساله دیپلم گرفتم نمیدونم چیکار کنم کدوم کشور چیکار کنم .
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ