دانشگاه های رایگان استرالیا

دانشگاه های رایگان استرالیا

دانشگاه های رایگان استرالیا و شرایط 2018 اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان استرالیا را به بررسی خواهیم گذاشت ، آیا قصد تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا را دارید ؟ شرایط تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا چه می باشد ؟ لیست دانشگاه های رایگان استرالیا کجا می باشد ؟ مدارک برای پذیرش در دانشگاه های رایگان استرالیا به چه ترتیبی می باشد ؟ اقدامات مورد نیاز در دانشگاه های رایگان استرالیا چیست ؟ شانس پذیرش در دانشگاه های رایگان استرالیا وجود دارد؟ ما در این مقاله در باب مهاجرت به استرالیا و تحصیل در استرالیا و  دانشگاه های رایگان استرالیا ، شرایط تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا ، لیست دانشگاه های رایگان استرالیا ، مدارک برای پذیرش در دانشگاه های رایگان استرالیا ، اقدامات مورد نیاز در دانشگاه های رایگان استرالیا و شانس پذیرش در دانشگاه های رایگان استرالیا صحبت خواهیم نمود . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین ارتباط بگیرید .

توضیحات آقای ملک پور در باب مهاجرت و مقایسه تحصیل اتریش،استرالیا 

audio دانشگاه های رایگان استرالیا

در کشور استرالیا در کل نظام تحصیلی به حالت خصوصی می باشد و شما برای تحصیل باید هزینه پرداخت نمایید . لذا از این رو شما تنها می توانید در صورتی که خود و والدین تبعه استرالیا باشند در برخی از مقاطع رایگان تحصیل نمایید و یا با استفاده از بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی نسبت به پرداخت قسمتی از هزینه ها اقدام کنید .

نسخت می بایست به توضیح در باب تحصیل رایگان در استرالیا  پرداخت و عنوان نمود که عموم افراد در دوره دکتری شخص واجد شرایط در راستای اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا اقدام می نمایند . دانشجویان این امکان را دارند که به صورت رایگان و  با هزینه ای اندک در استرالیا ادامه تحصیل نمایند . البته که دانشجویان در دوره های مختلف تحصیلی امکان کار در کنار دوره های تحصیلی خود را خواهند داشت .

مدرک زبان و دارا بودن سطح زبان عالی یکی از رموز اصلی کسب بورسیه و کمک هزینه تحصیلی در استرالیا می باشد . دارا بودن مدرک زبان ielts 7 و بالاتر از آن شما را در این امر بسیار کمک خواهند نمود . اخذ بورسیه تحصیلی نیاز به موارد دیگری نیز دارد  که از این میان مهم ترین مبحث انگیزنامه و اخذ توصیه نامه از اساتید می باشد .

در این کشور تنوع در ارائه بورسیه زیاد می باشد . دانشجویان در این کشور از با اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا ، هزینه تحصیلشان رایگان شود . از جمله سیاست های کشور استرالیا می باشد و علت آن بهره گیری از فارغ التحصیلان اموزش دیده در کشور خود می باشد . از انواع بورسیه های تحصیلی کشور استرالیا می توان به ADS ، Ausaid و ALA اشاره نمود . که اخذ این نوع بورسیه ها بسته به سطح علمی ، اعتبار مدارک تحصیلی شما و سایر محدودیت های بورسیه ها موجود می باشد .

انواع دیگری از بورسیه های کشور استرالیا وجود دارد که این نوع کمک هزینه ها تنها قسمتی از هزینه های شما را پوشش می دهد و ممکن است در این مسیر تنها شهریه دانشگاه ، مخارج خوابگاه را کاور نماید و تمامی هزینه های فرد را تحت پوشش قرار ندهد . نظر ما بر این است تا در راستای کسب اطلاعات مکفی از اطلاعات مهاجرتی استرالیا و تحلیل شرایط شخص در مورد تحصیل رایگان در استرالیا با مشاوران موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور  در وین تماس حاصل کنید .

افراد متقاضی از کشور ایرانی عموما می تواند برای اخذ بورسیه و  تحصیل رایگان در استرالیا از نوعی خاص از بورس به نام  بورسیه تحصیلی IPRS بهره مند گردند . در این بورسیه هزینه های زندگی به سبک زندگی یک فرد در استرالیا به شما عودت می گردد. منتهی هزینه زندگی برای یک دانشجو در کشور استرالیا به شکل میانگین حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار استرالیا می باشد .

جهت اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا و تحصیل رایگان در استرالیا  مدارک مورد نیاز به شرح ذیل می باشد :

۱.  در دست داشتن مدرکی دال بر توانایی زبان ( که بهتر است آیلتس ۷ به بالا باشد )
2.  ارائه 2 توصیه نامه قوی از استاد های دانشگاه محل تحصیل خود
3.  ارائه SOP قوی و مربوط به شرایط شخصی خود
۴.  نگارش یک cv فوق العاده .

کسب بورس تحصیلی استرالیا و تحصیل رایگان در استرالیا  راه زیاد ساده این نمی باشد و مستلزم صبوری در کنار انجام امور می باشد . برای اخذ بورس تحصیل استرالیا باید شخص از دانشگاه های مورد تأیید دولت استرالیا حتما فارغ التحصیل شده باشد و بتواند سابقه علمی و تجربی بسیار خوبی را احراز نماید ، البته که نمرات تحصیلی و درجات علمی فرد تاثیر شایانی را خواهد داشت .

رایج ترین و پرطرفدارترین نوع بورس تحصیلی در کشور استرالیا به شرح ذیل است :

1.بورسیه تحصیلی استرالیا که بواسطه خود دولت مرکزی کشور استرالیا  عموما در انواع ALA , Ausaid , Ads و … به فرد تعلق می گیرد .

2.بورسیه ای که به واسطه خود دولت ایران به فرد تعلق می گیرد  .

 1. بورسیه دانشگاه و دانشکده های کشور استرالیا که بهترین و سهل ترین بورسیه موجود در کشور استرالیا می باشد .
 2. کمک هزینه تحصیلی که از طرف ارگان های خاص و موسسه های خاص به افراد ارائه می شود .

 

شرایط و الزامات جهت اخذ بورسیه تحصیلی در کشور استرالیا :

۱.مضاعف بر در دست داشتن مدرک از دانشگاه های مورد تأیید در کشور استرالیا که در کشور مقصد رتبه A را دارند درجه یک

 1. فارغ التحصیلی در مقاطع قبلی با معدل های عالیه

3.دارا بودن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی

4.تألیفات مقاله ، کتاب و ….

 1. پروژه های تحقیقاتی
 2. یک رزومه قوی
 3. دارا بودن personal statement
 4. دارا بودن مدرک زبان مکفی و مورد استماع
 5. در صورتی که فرم خاص و زمان های خاصی جهت در خواست بورسیه ارائه می شود کامل نمایید .

عموما ارائه بورسیه و کمک هزینه تحصیلی بر اساس محق بودن شخص به برنامه خاص می باشد و دقیقا به شکل رقابت می باشد .

ما در این مقاله در باب دانشگاه های رایگان استرالیا ، شرایط تحصیل در دانشگاه های رایگان استرالیا ، لیست دانشگاه های رایگان استرالیا ، مدارک برای پذیرش در دانشگاه های رایگان استرالیا ، اقدامات مورد نیاز در دانشگاه های رایگان استرالیا و شانس پذیرش در دانشگاه های رایگان استرالیا صحبت نمودیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط بگیرید .

Rating: 5
10 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 1. سعید حامدیان اصفهانی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  اینجانب دارای 19 سال سابقه کاری هستم ، دارای فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه آزاد و مدرک کارشناسی شبکه از دانشگاه علمی کاربردی. اینجانب 2 جلد کتاب ترجمه و چاپ نموده ام که هر دو دارای شابک و مجوز فیپا می باشند. مدرک زبان ندارم و درخواست مهاجرت کاری و یا ادامه تحصیل در استرالیا را دارم. سوابق کاری اینجانب مرتبط با رشته کامپیوتر بوده و هم اکنون نیز با عنوان شغلی HelpDesk Support در شرکت پلی اکریل ایران مشغول به فعالیت می باشم.
  اینجانب متولد سال میلادی 1975، متاهل و دارای یک فرزند می باشم.
  مشخصات اینجانب در لینکدین به آدرس زیر می باشد:
  https://www.linkedin.com/in/saeed-hamedian-esfahani-71479731/
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 2. Reza گفته:

  سلام
  با توجه به اینکه هم دولت استرالیا وهم برخی دانشگاه ها مثل موناش و دانشگاه ملی استرالیا بورس‌های برای دوره کارشناسی دارند ، و بنده معدل دیپلم و پیش عالی دارم ، خواستم بدونم میتونم این بورسهارو بگیرم یا خیر؟
  مخصوصا بورس ads

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا، درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.

   پاسخ
 3. maziar samiei گفته:

  سلام ۱۸ سالمه رشته ریاضی فیزیک آیلتس ۷ دارم معدل سال سوم ۱۳ هستش معدل سال چهارم حدودا ۱۰ میشه سوال اولم این هستش که میتونم با این شرایط و معدل پایین از دانشگاه‌های ملبورن استرالیا پذیرش بگیرم؟ و قصد تغییر رشته در استرالیا رو دارم میخوام یک رشته ساده بخونم اونجا سوال دومم این هستش که اگر دانشگاهی که میخوایم درش ادامه تحصیل بدیم مورد تایید وزارت علوم نباشه چه مشکلی پیش میاد؟ اگر وزارت علوم تایید نکنه دانشگاه رو نمیتونم در اون دانشگاه ادامه تحصیل بدم؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 4. sajad گفته:

  سلام آقای ملک پور
  عرض ادب و احترام
  آقای ملک پور عزیز میخواستم لطف کنید
  چندتا از کشور هایی ک برای کسانی وضع مالی متوسطی
  دارند معرفی کنید
  من به صورت حرفه ای چند ماه هست روی چندین کشور
  مثل نروژ سوئیس استرالیا آمریکا انگلیس برای ویزای تحصیلی مطالعه
  کردم ک متاسفانه کشور های گرونی هستند
  و من میخوام لیسانس رو خارج از کشور بگیرم
  و اگر میدونید کشور هایی هستند ک با شرایط سخت تحصیلی
  ولی رایگان اند معرفی کنید سپاس گزارم
  از نظر آیلتس هم مشکلی نیست
  و همین طور cv,sopو دارا بودن personal statementو…
  فایل های تحصیلی استرالیا رو هم تماما خوندم
  و میخواستم بدونم اگر آشنایی هم در استرالیا داشته باشیم تاثیر چندانی داره یا خیر ?
  سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در حال حاضر تحصیل در کشورهایی نظیر آلمان، اتریش، فرانسه، نروژ تقریبا رایگان محسوب می شوند همچنین کشورهایی نظیر هلند، دانمارک، روسیه، مجارستان و … نیز با توجه به میزان سرمایه شما می توانند مورد بررسی قرار گیرند. برای بررسی و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.