دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

آیا یکی از اهداف شما تحصیل در دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگاست؟ آیا علاقمند به تحصیل در رشته پزشکی در روسیه هستید؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه دانشگاه دوستی ملل روسیه و بررسی شرایط دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ و دانشگاه دولتی لومونوسف مسکو و تحصیل رایگان در روسیه و مسائل پیرامون هزینه تحصیل در روسیه مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

چگونه می توانم اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های روسیه بگیرم؟ ثبت نام اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ شامل چه مراحلی می شود؟حداقل شرایط و الزامات برای پذیرش از دانشگاه دولتی سنت پترزبورگ چیست؟هزینه تحصیل در روسیه چقدر است؟چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد دانشگاه دولتی لومونوسف مسکو پیدا کنم؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد تحصیل در رشته پزشکی در روسیه کسب کنم؟چگونه می توانم برای تحصیل در دانشگاه لومونوسف روسیه درخواست دهم؟ مدارک  لازم براى پذیرش تحصیلى از دانشگاه هاى روسیه چیست؟آیا می توانم پذیرش تحصیلى از دانشگاه های روسیه را خودم انجام دهم یا از موسسات حقوقی در این مورد  میتوانم کمک بگیرم؟

بسیاری از دانشجویان در دانشگاه های روسیه تحصیل می کنند. برخی از این دانشگاه ها خصوصى و تعداد دیگر دولتی است پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانشجویان به استانداردهای مورد نیاز از جمله داشتن مدرک زبان روسی یا آیلتس دارد. توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه هاى روسیه وجود دارد و ظرفیت دانشگاه ها  بر اساس تاریخ درخواست و ثبت نام دانشگاه است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى روسیه که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید..

انتخاب دانشگاه و کالج تصمیم گیری های بزرگی هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف تحصیلی خودتان، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در درخواست های ورود به دانشگاه های روسیه حمایت می کنند.موسسه حقوقی ملک پور باسابقۀ درخشان و قابل توجه به کمک موفقیت شما میاید.

دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

دانشگاه دولتی سن پترزبورگ امسال در رتبه بندی BRICS در جایگاه ۲۰ را کسب نموده است. این دانشگاه قدیمی ترین دانشگاه روسیه است که در ابتدا به عنوان آکادمی علوم سنت پترزبورگ در سال ۱۷۲۴ توسط پیتر بزرگ تاسیس شد. این دانشگاه در حال حاضر حدود ۳۰۰۰۰ دانشجو دارد که بیش از ۳۰۰۰ نفر از آنان دانشجویان بین المللی می باشند. دانشگاه دولتی سن پترزبورگ یکی از اعضای گروه کویمبرا[۱] است که انجمن دانشگاه های اروپایی اصیل، چند تخصصی و بین المللی شناخته شده می باشد.این دانشگاه با احتساب امسال ۱۱ بار در رتبه بندی رشته های تحصیلی دانشگاه ها حضور داشته و رشته های مهندسی مواد معدنی و مهندسی معدن در ۵۰ جایگاه برتر، رشته زبان شناسی در میان ۱۰۰ جایگاه برتر، و رشته های ریاضیات، فلسفه، زبان های مدرن و تاریخ در میان ۱۵۰ جایگاه برتر قرار دارند.دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ در سال ۱۸۹۹ میلادی تاسیس شد که از همان سال بنیان گذاری تا کنون یکی از دانشگاه های فنی پیشرو در روسیه به حساب می آید.امروزه دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ از بعد آموزشی-تحصیلی دارای تجربیات وسیع و گسترده ای است و شامل ۱۲ دانشکده در رشته های مهندسی، علوم کامپیوتر، فیزیک فنی، علم مکانیک، اقتصاد و علوم انسانی می باشد. تعداد دانشجویان این دانشگاه به بیش از ۳۰۰۰۰ نفر و کارمندان و پرسنل دانشگاهی- اداری آن به ۳۰۰۰ نفر می رسد. در سال ۲۰۱۰ میلادی دانشگاه دولتی پلی تکنیک سنت پترزبورگ موفق به کسب مقام دانشگاه ملی تحقیقات گشت.

دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ

دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ دارای رتبه ۶۱ در رتبه بندی BRICS در سال جاری است و به طور مداوم در میان ۵۰۰ جایگاه برتر در رتبه بندی دانشگاه های جهان قرار داشته است. این دانشگاه بزرگ در سنت پترزبورگ واقع است و در حال حاضر حدود ۳۱۰۰۰ دانشجو دارد. این دانشگاه دارای یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های تحقیقاتی کشور در زمینه هیدرو آیرودینامیک است و دارای ۲۰ مرکز تحقیقاتی است که در زمینه پروژه های با شرکت های فناوری برجسته مانند مایکروسافت، زیمنس و اپل همکاری دارد.دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ سه بار در آخرین رتبه بندی دانشگاه های جهان بر اساس رشته های تحصیلی قرار گرفته است و یکی از برجسته ترین دانشگاه های دنیا در رشته مهندسی برق و الکترونیک (در میان ۲۵۰ جایگاه برتر)، فیزیک و نجوم (در میان ۳۰۰ جایگاه برتر) و علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی (۵۰۰ جایگاه برتر) است.

nemune2 دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ

موسسه ام آی ای برای بیش از۲۰ رشته و در مقطع ارشد در یکی از دانشگاههای کشور روسیه پایتخت علم و دانش را دارد.

دانشگاه ممتاز روسیه

ویزای همراه هم صادر میشود

دانشجو میتواند از خوابگاه استفاده کند.

موسسه حقوقی ملک پورمفتخر است که تنها موسسه حقوقی میباشد که به جراُت میتوان ادعا نمود که در این زمینه میتواند خدمات خاص خود را به شما عزیزان ارائه نموده و شما بتوانید براحتی از مزایای تحصیل بدون مدرک زبان IELTS، و تحصیل در رشته پزشکی و تحصیل در رشته دندانپزشکی و تحصیل در رشته داروسازی بصورت ورود بدون آزمون ورودی در روسیه  و تحصیلات در رشته های هوا و فضا در برترین دانشگاههای علوم هوا و فضای دنیا در روسیه ، و همچنین از امکان بورسیه تحصیلی روسیه برخوردار گردید. با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره تحصیل در دانشگاه های روسیه و سایر دانشگاه هاى مختلف دنیا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب تحصیل در رشته پزشکی در روسیه، و دانشگاه ملی پلی تکنیک سنت پترزبورگ و دانشگاه دولتی سنت پترزبورگ و تحصیل در دانشگاه دولتی لومونوسف مسکو و همچنین هزینه تحصیل در روسیه و دارای رنکینگ صفحات مختلف این سایت را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.