دانشگاه لوند

دانشگاه لوند

دانشگاه لوند و شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه لوند  2018 ، هزینه های تحصیل در دانشگاه لوند سوئد  ، دانشگاه لوند  در شهر لوند در استان اسکانیا کشور سوئد واقع شده است . دانشگاه لوند در سال ۶ ۱۶۶میلادی به عنوان یک دانشگاه دولتی تاسیس گردید . دانشگاه لوند تقریبا ۳۵۰ سال قدمت دارد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در اروپا به شمار می رود . دانشگاه لوند همیشه در لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان جای دارد . دانشگاه لوند از بزرگترین موسسه های علمی و پژوهشی در منطقه اسکاندیناوی است و از اعتباری بین المللی در سطح جهان برخوردار می باشد .  دانشگاه لوند  بالغ بر ۷۰۰۰دانشجو دارد که ۲۵۰۰۰دانشجو در مقطع دکترا و ۲۲۰۰۰دانشجو در مقطع لیسانس و فوق لیسانس مشغول به تحصیل می باشند . دانشگاه لوند با بیش از ۶۰۰ دانشگاه در ۷۰ کشور جهان همکاری دارد .
امروز افراد زیادی به دلایل مختلف قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند . همانطور که می دانید مهاجرت راه های متفاوتی دلارد که ازجمله اینها که از نظر شخص ملک پور بهترین راه مهاجرت نیز می باشد راه تحصیل است . بی‌شک تحصیل در کشورهای اروپایی به خصوص کشور سوئد به عنوان یک قطب علمی در جهان و قطب اقتصادی متکی بر دانش می‌تواند برای دانشجویان و سوسه انگیز باشد . موسسه حقوقی ملک پور این افتخار را دارد که در اخذ پذیرش کلیه دانشگاه های اروپایی واز جمله کشورسوئد مشاور و همراه شما عزیزان باشد .

سولاتی که ممکن است دربارهی دانشگاه لوند مطرح شود

دانشگاه لوند چند دانشکده دارد وچه رشته هایی را ارائه می دهد ؟برای تحصیل در دانشگاه لوند چه مدرک زبانی باید داشته باشیم ؟سال تحصیلی دردانشگاه لوند چگونه است ؟ شهریه دانشگاه لوند چه مقدار می باشد ؟آیا به دانشجویان خارجی خوابگاه تعلق میگیرد ؟ادانشگاه لوند چه افتخاراتی دارد ؟ هزینه های زندگی و تحصیل در کشور سوئد چگونه است ؟

دانشکده های دانشگاه لوند عبارتند از

دانشکده علوم انسانی
دانشکده فلسفه
دانشکده حقوق
دانشکده علوم طبیعی
دانشکده علوم اجتماعی
دانشکده اقتصاد و مدیریت
دانشکده فنی و مهندسی

 

مقطع فوق لیسانس در دانشگاه لوند

 

مقطع فوق لیسانس در دانشگاه لوند یک و یا دوسال به طول می انجامد در این مقطع بیش از هزار رشته تحصیلی وجود دارد که به زبان انگلیسی برای دانشجویان تدریس می شود می شود . داشتن مدرک آیلتس ۶.۵ برای پذیرش دانشگاه لوند الزامی می باشد .

رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد عبارتند از

حسابداری و امور مالی .تحلیل فرهنگی . باستان شناسی تئوری و عملی . معماری . مطالعات کشورهای آسیایی . ستاره شناسی . علوم جوی . بیوانفورماتیک . زیست شناسی و اکولوژی حیوانات . زیست شناسی آبزیان . حفاظت از محیط زیست . زیست شناسی عمومی . زیست شناسی گیاهی . بیومدیکال بیوتکنولوژی شیمی . ساخت موسیقی کلیسا . ارگ و کیبورد موسیقی کلیسا . آواز و گروه کر کلیسا . مدیریت مالی . مطالعات توسعه . جمعیت‌شناسی اقتصادی . رشد اقتصادو نوآوری و پویایی . برنامه اقتصادی . اقتصاد . طراحی ساختمان . انرژی کارآمد و محیط زیست . کارآفرینی سازمانی و نوآوری . کارآفرینی ایجاد سرمایه‌گذاری‌های جدید . مدیریت و سیاست زیست محیطی . مطالعه زیست و توسعه پایدار. امور اروپا . حقوق مالیات اروپا و بین الملل . حقوق تجارت اروپا . مطالعات هنر اروپا . فیلم و تولید رسانه ای . امور مالی یکساله و دوساله . تکنولوژی ایمنی آتش . طراحی محصول و نوآوری در مواد غذایی . صنایع غذایی و تغذیه . سیستم های اطلاعات جغرافیایی . زمین شناسی .
نقشه برداری . مطالعات جهانی . جهانی شدن مارک . طراحی صنعتی . سیستم های اطلاعاتی . مدیریت و توسعه بین الملل . اقتصاد بین المللی با تمرکز بر کشور چین . حقوق بشر بین الملل . بازاریابی بین الملل و مدیریت نام تجاری . مدیریت دانش . آمار ریاضیات . مطالعات خاورمیانه . زیست شناسی مولکولی . ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی . ترکیب و ساخت موسیقی . موسیقی جهانی . موسیقی گیتار . موسیقی هارپسیکورد . موسیقی بداهه نوازی های جاز. موسیقی پیانو و ضبط . موسیقی ارکستر سمفونیک . موسیقی مطالعات صوت. سازماندهی ماده مولکولی . جغرافیای فیزیکی و تجزیه و تحلیل اکوسیستم . فیزیک . فیزیک عمومی . فیزیک مواد . فیزیک نانو . فیزیک ذرات . فیزیک فوتونیک . فیزیک نظری . علم پروتئین . بهداشت عمومی . ریشه های مذهبی اروپا . خدمات مدیریت تدارکات . خدمات مدیریت گردشگری . علوم اجتماعی . بوم‌شناسی انسانی فرهنگ قدرت و پایداری . علوم اجتماعی. علوم جغرافیای انسانی . علوم اجتماعی . روانشناسی علوم اجتماعی . جامعه شناسی . قانون اروپا . مطالعات اجتماعی جنسیت . علوم ورزشی . روانشناسی ورزشی . پزشکی ورزشی . روابط عمومی استراتژیک .طراحی شهری سازگار با محیط زیست . سیستم تراشه . منابع آب . رفاه و مدیریت . ارتباط بی سیم .
زبان و زبان شناسی که شامل :
عربی ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی یونانی یونانی مدرن ،ایتالیایی ، لاتین ،رومانیایی ، اسپانیایی ، سوئدی اسکاندیناوی ، زبان و زبان شناسی آوایی ، زبان و زبان شناسی عمومی می شود.
ادبیات فرهنگ و هنر رسانه که شامل :
انگلیسی ، فرانسه ، عمومی ، آلمانی ، روسی ، مطالعات اسکاندیناوی ، اسپانیایی می شود.

رشته های مقطع کارشناسی در دانشگاه لوند :
توسعه و فناوری . ریاضیات ‌. تجزیه و تحلیل اکوسیستم .علوم جغرافیایی فیزیکی . فیزیک .

سال تحصیلی در دانشگاه لوند

سال تحصیلی در دانشگاه لوند کشور سوئد به دو ترم پاییز و بهار تقسیم می شود . هر ترم حدود بیست هفته طول خواهد کشید .اکثر برنامه‌های درسی دانشگاه لوند کشور سوئد در ترم پاییز آغاز می شود . ترم پاییز این دانشگاه به این ماه های اوت و سپتامبر و ترم بهار در ماه ژانویه شروع می شود .

شهریه دانشگاه لوند

هزینه شهریه در رشته‌های مختلف دانشگاه لوند متفاوت می باشد و معمولا بین ۱۲۰ هزار کرون تا ۱۴۵ هزار کرون می باشد که دانشجویان دانشگاه لوند می توانند در دو قسط شهریه را پرداخت کنند .

خوابگاه های دانشگاه لوند

خوابگاه های دانشگاه لوند در نزدیکی این دانشگاه است و دانشجویان بین المللی دسترسی آسانی به آن دارند . دانشگاه لوند به دانشجویان خارجی که به صورت تمام وقت مشغول به تحصیل در این دانشگاه هستند تضمین به اعطای خوابگاه می دهد .
هزینه های خوابگاه بستگی به نوع خوابگاه دارد که این هزینه ها بین ۱۴۰۰۰کرون تا ۲۳۰۰۰کرون برای هر ترم می باشد .

افتخارات دانشگاه لوند

دانشگاه لوند افتخارا ت بسیاری کسب کرده است از جمله آنها :اختراع دستگاه سونوگرافی ، ابداع کلیه مصنوعی ، فن آوری بلوتوث ، ابداع دستگاه ضربان ساز و توسعه اکو کاردیوگرافی ، گسترش فیزیوتراپی ، کشف نقش دوپامین برای تشخیص کرموزوم های انسان ،ایجاد روند ادغام ایمپلنت ،ایجاد فرمول ریدبرگ می باشد .همچنین افراد برجسته بسیار زیادی از دانشجویان واساتید این دانشگاه بوده اند .

هزینه های زندگی در کشور سوئد

هزینه های زندگی در کشور سوئد نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار ارزان می باشد . با توجه به اینکه سوئد یک قطب علمی و اقتصادی در جهان است ،هزینه های زندگی در آن بسیار کم است . و به طور میانگین می‌توانیم بگوییم که هزینه های زندگی دانشجوی حدود ۴۵۰ دلار است .
به عنوان مثال :
هزینه های دانشجویی برای وعده های غذایی ۲۳۰۰ کرون ، برای مکان زندگی ۳۲۰۰ تا ۴۸۰۰ کرون ،
پوشاک ،تلفن ، تفریحات و … ۱۵۰۰ کرون می باشد .
با توجه به امکانات دانشگاه لوند کشور سوئد و اعتبار بین المللی این دانشگاه در جهان بسیاری از دانشجویان خواهان تحصیل در این دانشگاه هستند .همچنین این دانشگاه ارتباط نزدیکی با صنایع و شرکت های بزرگ جهانی مثل اریکسون و شرکت استدوزنکا دارد . تحصیل در این دانشگاه در هر رشته ای از ارزش علمی بسیار بالایی برخوردار است .

موسسه حقوقی ملک پور به عنوان بزرگترین موسسه حقوقی داخل کشور در تمام مراحل مهاجرت و پذیرش در بهترین دانشگاه های دنیا همراه است وبه شما پیشنهاد می کند قبل از اقدام به مهاجرت تمامی راه های مهاجرت را مطالعه کرده و سپس تصمیم بگیرید . شایان ذکر است دانشگاه های اتریش و آلمان به دلیل رایگان بودن و امکانات کافی برای دانشجویان بسیار مطلوب می باشد . شما می توانید با مراجعه به سایت موسسه حقوقی ملک پور تمامی شرایط لازم برای ورود به دانشگاه های آلمان و اتریش واخذ ویزای تحصیلی این کشورها را کسب نمایید و یا با تماس با یکی از دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران و یا تماس مستقیم با دفتر مرکزی وین از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.