تحصیل داروسازی در لهستان

آیا شما تاکنون به تحصیل داروسازی در لهستان اندیشیده اید؟ مقدمات ورود به تحصیل داروسازی در لهستان را می دانید؟ آیا تحصیل درلهستان و تحصیل داروسازی در لهستان قابل توصیه است؟ اخذ اقامت لهستان ، ازطریق تحصیل درلهستان،امکان پذیر است؟ راههای مهاجرت به لهستان را می شناسید؟ متقاضی تحصیل داروسازی در لهستان اجازه کارهمزمان با تحصیل را دارد؟ آیا ویزای تحصیل داروسازی در لهستان اجازه بردن همراه به دانشجو می دهد؟ موسسه حقوقی معتبر،جهت انجام مشاوره مهاجرت تحصیلی به لهستان چه شرایط ویژگیهایی دارد؟ هزینه تحصیل داروسازی در لهستان چه مقداراست؟ برای یافتن پاسخ سوالات خود درزمینه تحصیل درلهستان ، راههای مهاجرت به لهستان ، تحصیل داروسازی در لهستان وهمچنین آشنایی با شرایط وکیل متخصص مهاجرت، با وب سایت موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)، معتبرترین موسسه حقوقی کشورهمراه باشید.
این مقاله مرور کلی از وضعیت فعلی آموزش و پرورش داروسازی در لهستان را ارائه می دهد.
تحصیل داروسازی در لهستان امروزه مورد استقبال بسیاری از دانشجویان بین المللی در سراسر دنیا قرار گرفته است.

مزیت های تحصیل داروسازی در لهستان

هزینه های پایین تحصیل در لهستان ( حدود ۸۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ یورو در سال برای رشته داروسازی )
هزینه های پایین زندگی در لهستان ( حدود ۳۰۰ الی۵۰۰ یورو در ماه )
امکان تحصیل به زبان انگلیسی
ارائه مدرک زبان آیلتس در سطح متوسط (۵٫۵)
اجازه کار هم زمان با تحصیل حدود ۱۰ الی ۲۰ ساعت در هفته ( حقوق پرداختی ساعتی ۳ تا ۷ یورو )

تحصیل داروسازی در دانشگاه علوم پزشکی ورشو لهستان

به عنوان دانش آموز، به شما این فرصت  داده خواهد شد :
•    تبدیل شدن به داروساز واجد شرایط با مدرک به رسمیت شناخته شده در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا
•    انجام تحقیقات اصلی تحت نظارت یک استاد دانشگاه
•    دسترسی به آزمایشگاه مجهز و یک محیط یادگیری راحت
•    به دست آوردن یک مدرک آموزش عالی با قیمت های بسیار عالی
دانشگاه ورشو به عنوان یکی از مراکز پیشرو برای آموزش داروسازی در لهستان به رسمیت شناخته شده  است و ازشهرت ملی و بین المللی برای تحقیق و نوآوری برخوردار است.

تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد داروسازی در ورشو

دوره کارشناسی داروسازی پنج ساله در لهستان منجر به درجه کارشناسی ارشد داروسازی (MPharm) و پس از ۶ ماه آموزش پیش ثبت نام در داروخانه مورد تایید، می تواند به عنوان یک داروساز در لهستان ثبت نام نماید و در کشورهای دیگر عضو اتحادیه اروپا شناخته شده است.
این دوره موضوعات مهم از جمله شیمیایی، فیزیکی، دارویی و خواص دارویی داروها و استفاده از این در داروخانه را پوشش میدهد. همچنین به تجربه عملی در کارشناسی ارشد داروسازی به خصوص در سال چهارم و پنجم تاکید می شود. همچنین شما فرصت تبادل دانشجو با ۳۰ دانشگاه در ۱۳ کشور را خواهید داشت.
دانشگاه علوم پزشکی ورشو بزرگترین و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های علوم پزشکی در لهستان است که سابقه قدمت آن به سال ۱۸۰۹ بر می گردد،. دانشگاه علوم پزشکی ورشو آموزش و پرورش در رشته پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی و علوم بهداشت و درمان فراهم می کند.

داروسازی در لهستان

شامل
چهار ترم پیش حرفه ای
پنج ترم حرفه ای
یک ترم برای آماده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد در انتخاب موضوع پژوهش
شش ماه آموزش پیش ثبت نام
حدود  ۵۰۰۵ ساعت آموزش می باشد. که در مجموع
در طول دو سال گذشته از کل مطالعه ۴۰۰ ساعت شامل دوره های انتخابی متخصص ذیل بوده است :
داروسازی و آرایشی
داروسازی بالینی و مراقبت دارویی
داروسازی صنعتی و بیوتکنولوژی دارویی
دارویی و سم شناسی محیط زیست
داروسازی تحلیلی و تجربی
سال تحصیلی شروع می شود در پایان ماه سپتامبر و ۳۰ ژوئن به پایان می رسد. یک ترم در زمستان از پایان سپتامبر تا اواسط فوریه ودر فصل بهار ترم دیگر از اواسط فوریه به پایان ماه ژوئن به طول می انجامد.
و تعطیلات وجود دارد. break یک هفته در کریسمس و عید پاک

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل داروسازی در لهستان

•    پاسپورت یا شناسنامه متقاضی
•    ترجمه انگلیسی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی(در صورت وجود)و ریز نمرات آن
•    فرم رزومه (CV)
•    مدرک آیلتس ۵٫۵
•    ۸ قطعه عکس ۴*۳
•    گواهی بهداشت سلامت و عدم ابتلا به ایدز وهپاتیت(BوC)
•    ترجمه و تایید مدارک توسط وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه
طبق قانون وکالت جمهوری اسلامی ایران،واژه ای به عنوان وکیل مهاجرت درقوانین ایران وجود ندارد وتنها وکیل پایه یک دادگستری ویا کارآموز وکالت، امکان مشاوره حقوقی درهمه زمینه ها، خصوصا مشاوره حقوق بین الملل خصوصی که قوانین مهاجرت بخشی ازاین علم می باشدرا داراست. موسسات حقوقی که توسط وکلای پایه یک دادگستری تاسیس اداره می شوند به شرط آموزش درزمینه قوانین مهاجرت وحقوق بین الملل خصوصی، امکان مشاوره حقوق مهاجرت رادارند.موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)، اولین موسسه حقوقی معتبر که بابیش از صد وکیل پایه یک دادگستری همکاری مستمر دارد، درزمینه های مهاجرتی وحقوق مربوط به قوانین مهاجرتی، خدمات مشاوره رایگان حقوقی تلفنی برای شما متقاضیان عزیز فراهم آورده است.درصورتی که پس ازمشاوره رایگان تلفنی، شرایط شما توسط مشاورین ارشد موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور)، مثیت ارزیابی شود،امکان مشاوره حضوری وعقد قرارداد مشاوره حقوقی با موسسه های حقوقی همکار موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) رادارید. توجه داشته باشید کلیه خدمات مشاوره حقوقی، تحت نظر وکلای پایه یک دادگستری می باشد ودرصورت عدم اخذ ویزا،کلیه مبالغ مشاوره به شما مسترد خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ