خود حمایتی فرانسه و بررسی شرایط آن

خود حمایتی فرانسه و چگونگی اخذ اقامت فرانسه بدون نیاز به سرمایه گذاری و تنها با نشان دادن تمکن مالی مناسب، به صورت علمی در این نوشتار مورد بررسی قرار می گیرد. از جمله سوالات مطرح شده توسط متقاضیان این است که آیا می توان تنها با اثبات اینکه توان پرداخت هزینه های زندگی خود را دارید، در یکی از کشور های اروپایی اقامت گرفت؟ و آیا برای حفظ اقامت نیاز است که بیشتر سال را در کشور مورد نظر اقامت داشت؟ یکی از کشورهایی که می توان به این عزیزان پیشنهاد داد کشور فرانسه و اقدام از طریق ویزای خود حمایتی فرانسه می باشد. در ادامه تلاش شده است که تمامی جنبه های اقامت خود حمایتی فرانسه بررسی شود و به تمام سوالات متداول در این زمینه پاسخ داده شود. شما همواره می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و طرح سوالات خود با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) تماس حاصل نمایید. 

مسائلی که در این مقاله بررسی می شود:

 • خود حمایتی فرانسه و مقدمه ای بر آن
 • خود حمایتی فرانسه و شرایط عمومی
 • خود حمایتی فرانسه و قوانین اخذ اقامت و تابعیت
 • خود حمایتی فرانسه و مدارک مورد نیاز
 • خود حمایتی فرانسه و استاندارد های سرمایه گذاری
 • خود حمایتی فرانسه و شاخص های اقتصادی مهم
 • خود حمایتی فرانسه و نکات مهم
 • خود حمایتی فرانسه و وکیل مهاجرت برای آن
 • خود حمایتی فرانسه و هزینه زندگی در فرانسه
 • خود حمایتی فرانسه و مزایای آن
خود حمایتی فرانسه 8 خود حمایتی فرانسه

جزئیات طرح اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی را می توانید در ادامه مطالعه کنید. برای سنجش رایگان شرایط خود جهت اقدام از طریق خودحمایتی فرانسه می توانید دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

نگاهی کوتاه بر خود حمایتی فرانسه

خود حمایتی فرانسه 1 خود حمایتی فرانسه

خود حمایتی فرانسه و شرایط عمومی

فرانسه، که از قرن پانزدهم شکل گرفته است، قدیمی ترین و بزرگ ترین کشور اروپا است. این کشور در زمینه های فکری، هنرهای زیبا، مد و غذا در دنیا پیشرو می باشد. فرانسه همچنین چهارمین کشور ثروتمند دنیا و تولید کننده پیشرو در اروپا است. کشور فرانسه واقع در اروپا، پس از آلمان دومین کشور پرجمعیت این قاره می باشد.

فرانسه محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان است و شهر پاریس، پایتخت این کشور، شناخته شده ترین مقصد گردشگری در جهان می باشد. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا بسیاری از مردم از بازدید از این کشور متنوع لذت می برند، از جمله زیبایی طبیعی، آب و هوای شگفت انگیز، فعالیت های تفریحی در فضای باز مانند زمین های گلف، موزه های هنری و گالری و خیلی موارد بیشتر. فعالیت های مختلفی وجود دارد که تاریخ این کشور را به تصویر می کشد که به خصوص با توجه به گذشته پرفراز و نشیب آن، برای بازدیدکنندگان لذت بخش است.

در تصویر زیر می توانید اطلاعات عمومی برای معرفی کشور فرانسه را مشاهده کنید.

خود حمایتی فرانسه خود حمایتی فرانسه

رفاه و کیفیت زندگی در این کشور سبب شده است که افراد زیادی فرانسه را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کنند. روش های مختلفی برای مهاجرت به فرانسه وجود دارد که خود حمایتی فرانسه یکی از روش های محبوب آن می باشد. این روش برای افرادی مناسب است که از استقلال مالی برخوردارند و می توانند هزینه های زندگی خود را در فرانسه بدون نیاز به کار کردن، تامین نمایند. با ادامه مقاله همراه شوید و اطلاعات جامع و کاربردی در خصوص این روش به دست آورید.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خود حمایتی فرانسه

video خود حمایتی فرانسه

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خود حمایتی فرانسه

audio خود حمایتی فرانسه

خود حمایتی فرانسه و قوانین اخذ اقامت و تابعیت

جهت اخذ اقامت از طریق خود حمایتی فرانسه، باید ابتدا بتوانید ثابت کنید که از تمکن مالی مناسب جهت پوشش هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده برخوردارید. توجه داشته باشید که شما به هیچ عنوان نیاز ندارید که در کشور فرانسه سرمایه گذاری کنید و یا حتی سرمایه خود را به بانک های این کشور منتقل کنید، بلکه تنها باید سرمایه خود را در حساب بانکی خود در ایران نشان دهید. مبلغ مورد نظر با نرخ ارز دولتی محاسبه می شود. ارائه سند ملک و مدارک درآمد ثابت می تواند تاثیر مثبتی در روند پرونده شما داشته باشد. بنابراین می توان گفت که این روش جزء کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد. شروط اصلی جهت اقدام از این روش در زیر بیان شده است.

 • برای شخص اصلی معادل 40 هزار یورو در حساب بانکی در ایران قرار گیرد.
 • برای همسر معادل 20 هزار یورو قرار گیرد.
 • به ازای هر فرزند با کمتر از ۱۷ سال سن، معادل 10 هزار یورو در حساب بانکی قرار گیرد.
 • سن متقاضیان دارای اهمیت نمی باشد.
 • نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد.
 • حفظ اقامت نیازی به حضور و زندگی در کشور فرانسه ندارد.
 • اجاره ملک در فرانسه الزامی و جزء مدارک مورد نیاز است که مؤسسه حقوقی ملک پور برای اجاره ملک در فرانسه خدمات دارد و هزینه اجاره ملک بسته به شهر و متراژ متغیر می باشد.
 • شخص بایستی حتما یک بار با ویزای توریستی به فرانسه رفته باشد یا قبل از انجام پروسه خودحمایتی یک بار به فرانسه برود.

ذکر این نکته ضروری می باشد که فرد از طریق اقامت خود حمایتی فرانسه، مجوز کار در کشور فرانسه را نخواهد داشت. به همین دلیل است که شرط اصلی این روش، اثبات توانایی در تأمین هزینه های زندگی در فرانسه می باشد. البته افراد می توانند در کشور فرانسه اقدام به سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک و مستغلات داشته باشند و از این طریق اقدام به درآمد زایی کنند. علاوه بر این تحصیلات فرزندان شما در فرانسه نیز رایگان خواهد بود.

از طریق برنامه خود حمایتی فرانسه، ابتدا به شخص و اعضای خانواده اقامت 1 ساله اعطا می شود که هر سال قابل تمدید می باشد. پس از 5 سال می توان درخواست اقامت دائم فرانسه داد و بلافاصله پس از دریافت اقامت دائم و زندگی در کشور فرانسه، می توان برای دریافت تابعیت این کشور اقدام کرد. برای دریافت تابعیت فرانسه شرایط دیگری نیز مورد نیاز است که در زیر عنوان شده است.

 • دارا بودن مجوز اقامت دائم کشور فرانسه
 • تسلط کافی به زبان فرانسوی
 • ادغام با جامعه فرانسه و شناخت فرهنگ و تاریخ این کشور
 • شرکت در فعالیت های اجتماعی در کشور فرانسه

خود حمایتی فرانسه و مدارک مورد نیاز

برای درخواست اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی باید مدارک خود را آماده کنید و در روز مراجعه به سفارت تحویل دهید. آماده سازی مدارک یکی از حساس ترین مراحل در فرآیند اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه می باشد، زیرا چنان چه مدارک شما ناقص باشد یا از اعتبار لازم برخوردار باشد، افسر پرونده درخواست شما را رد خواهد کرد. دقت داشته باشید که حتما مدارک خود را با دقت کافی تهیه کنید و از ارائه مدارک جعلی و دروغین خودداری کنید. اصلی ترین مدارک جهت درخواست اقامت خود حمایتی فرانسه شامل موارد زیر می باشد.

 • گذرنامه
 • تکمیل فرم درخواست
 • عکس با استاندارد های عکس پاسپورت
 • اثبات تمکن مالی مناسب
 • بیمه درمانی که در فرانسه معتبر باشد و تا سقف 30،000 یورو را پوشش دهد.
 • اثبات دارا بودن محل زندگی در فرانسه
 • اظهار نامه ای که بیان می کند در فرانسه کار نخواهید کرد.

خود حمایتی فرانسه و استاندارد های سرمایه گذاری

همان طور که پیش تر ذکر شد، شما با اخذ اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی، مجوز کار در این کشور را نخواهید داشت. با این حال بسیاری از افرادی که از این طریق اقدام می کنند تمایل دارند که به سرمایه گذاری در فرانسه بپردازند و از این طریق سرمایه خود را افزایش دهند. مسلماً اقامت در فرانسه فرصت مناسبی برای این افراد ایجاد می کند که بتوانند به راحتی در اروپا به تجارت بپردازند و با محدودیت هایی که ایرانیان در زمینه افتتاح حساب بانکی در اروپا و تجارت با شرکت های اروپایی دارند، رو به رو نشوند. از آنجایی که در این روش برای حفظ مجوز اقامت، نیازی به حضور در کشور فرانسه نمی باشد، افرادی که در ایران صاحب تجارتی هستند با حفظ این تجارت به سرمایه گذاری در زمینه املاک فرانسه نیز می پردازند.

اما پیش از تصمیم گیری در زمینه سرمایه گذاری در یک کشور خارجی، توجه به امنیت سرمایه گذاری در آن کشور ضروری می باشد. از این رو در ادامه به بررسی دو عامل مهم در امنیت سرمایه گذاری پرداخته شده است.

 • خطر مصادره اموال در فرانسه

  یکی از مهم ترین شاخص ها که در زمان سرمایه گذاری در یک کشور باید مورد توجه قرار گیرد، خطر مصادره اموال می باشد. باید این اطمینان حاصل شود که دولت کشور مقصد، به دلایل غیرقانونی اقدام به مصادره اموال خارجیان نمی کند. در این راستا بانک جهانی اقتصاد، شاخص خطر مصادره اموال را برای کشور های مختلف اعلام کرده است. این شاخص نشان دهنده احتمال اقدامات تبعیض آمیز نسبت به خارجیان از جانب دولت کشور میزبان و سلب مالکیت اموال آنان بدون جبران خسارت می باشد. بر اساس این شاخصه کشورها در 7 دسته بندی قرار می گیرند، که عدد 1 بیان گر کمترین ریسک مصادره اموال و عدد 7، بیان گر بیشترین ریسک می باشد. همان گونه که در نمودار زیر مشاهده می کنید، کشور فرانسه برای سال های متوالی در رده 1 قرار گرفته است که بیان گر کمترین میزان ریسک در مصادره اموال و تضمین کننده امنیت سرمایه گذاری می باشد.

  خود حمایتی فرانسه 3 خود حمایتی فرانسه

 • کنترل فساد در فرانسه

  وجود فساد در یک کشور می تواند امنیت سرمایه گذاری را به خطر اندازد، بنابراین توجه به شاخص کنترل فساد پیش از اقدام به سرمایه گذاری دارای اهمیت می باشد. این شاخص بیان گر میزان موفقیت دولت ها در کاهش فساد و جلوگیری از استفاده شخصی از منافع عمومی می باشد. این شاخص در بازه 2.5- تا 2.5 قرار دارد که هر چه این میزان بیشتر باشد نشان دهنده فساد کمتر در کشور مورد نظر می باشد. شاخص کنترل فساد در فرانسه در سال های اخیر در نمودار زیر نمایش داده شده است.

  خود حمایتی فرانسه 4 خود حمایتی فرانسه

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خود حمایتی فرانسه

video خود حمایتی فرانسه

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خود حمایتی فرانسه

audio خود حمایتی فرانسه
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه

خود حمایتی فرانسه و شاخص های اقتصادی مهم

بسیاری از افرادی که از طریق خود حمایتی فرانسه اقدام می کنند، تمایل دارند که پس از اخذ اقامت در این کشور به سرمایه گذاری نیز بپردازند. از این رو لازم است که اطلاعاتی در خصوص شاخص های اقتصادی تأثیر گذار در این کشور بررسی شود.

 • رشد اقتصادی در فرانسه

  شاخص رشد اقتصادی نشان دهنده درصد افزایش تولید ناخالص داخلی در یک کشور، نسب به سال گذشته می باشد. اعداد مثبت نشان دهنده رشد اقتصادی مثبت و سود دهی کسب و کار ها در آن کشور می باشد. در نمودار زیر روند تغییرات رشد اقتصادی فرانسه در سال های اخیر، به گزارش بانک جهانی اقتصاد نمایش داده شده است.

  خود حمایتی فرانسه 5 خود حمایتی فرانسه

 • رشد قیمت ملک در فرانسه

  خرید املاک و مستغلات یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری می باشد که از محبوبیت فراوانی برخوردار است. بنابراین ممکن است افرادی که اقامت خود حمایتی فرانسه را کسب می نمایند، تمایل به خرید ملک در این کشور داشته باشند. رشد قیمت ملک در فرانسه روندی افزایشی داشته و سرمایه گذاری در این حوزه می تواند با سود همراه باشد. البته همواره اجاره املاک نیز برای سرمایه گذاران سود یورویی خواهد داشت. در نمودار زیر می توانید روند تغییرات قیمت ملک در فرانسه را مشاهده کنید.

  خود حمایتی فرانسه 6 خود حمایتی فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

خود حمایتی فرانسه و نکات مهم

در روند درخواست اقامت خود حمایتی فرانسه حتما باید به نکاتی توجه داشته باشد؛ مهم ترین مسئله این است که مدارک خود را به درستی آماده کنید و حتما از کارشناسان با تجربه در این زمینه مشاوره بگیرید. چرا که نقص در پرونده می تواند به راحتی سبب رد درخواست شما گردد.

توجه داشته باشید که در این نوع اقامت، شما مجوز کار در فرانسه نخواهید داشت، بنابراین اطمینان حاصل کنید که بدون کار کردن، می توانید هزینه های زندگی خود در فرانسه را تأمین کنید.

این روش می تواند برای اشخاصی که تنها نیاز به گسترش تجارت خود در اروپا دارند، بسیار مناسب می باشد، چرا که شما نیازی به حضور در فرانسه نخواهید داشت و می توانید در ایران به کسب و کار خود بپردازید و از مزایایی که اقامت فرانسه برای شما به همراه دارد نیز بهره برید.

اگر املاکی در ایران داشته باشید می توانید در روال پرونده شما تأثیر مثبت داشته باشد و بخشی از تمکن مالی خود را می توانید از این طریق نشان دهید.

ثبت شرکت فرانسه

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خود حمایتی فرانسه

video خود حمایتی فرانسه

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با خود حمایتی فرانسه

audio خود حمایتی فرانسه

خود حمایتی فرانسه و وکیل مهاجرت برای آن

فرآیند اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه دارای حساسیت ها و پیچیدگی های خاصی می باشد. شما باید مدارک خود را صحیح و دقیق آماده کنید و در روز مراجعه به سفارت تحویل دهید. در این راستا بهره گیری از دانش وکلای خبره که در این زمینه سابقه فعالیت دارند می تواند بسیار کمک کننده باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور با پشتوانه بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت، می تواند در تمامی مراحل این مسیر شما را همراهی کند.

بازدید قبلی از فرانسه از جمله الزامات روش خود حمایتی می باشد، که شما می توانید از خدمات این مؤسسه در این زمینه بهره برید. آماده سازی مدارک به گونه ای که تمکن مالی شما اثبات گردد از مراحل پیچیده و حساس این روش می باشد، وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از تجربه های پیشین و دانش حقوقی از قوانین کشور فرانسه، در آماده سازی مدارک شما را همراهی کرده و راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد.

اجاره مکانی برای زندگی در فرانسه نیز از دیگر الزامات اقدام از روش خود حمایتی می باشد، که در این زمینه نیز مؤسسه حقوقی ملک پور به صورت کامل خدمات حرفه ای ارائه می دهد. شما همچنین در صورتی که پس از اخذ اقامت تمایل به سرمایه گذاری در فرانسه یا سایر کشورهای اروپایی داشته باشید می توانید با وکلا و کارشناسان این مؤسسه تماس بگیرید و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

خود حمایتی فرانسه و هزینه زندگی در فرانسه

پس از اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه باید بتواند هزینه های زندگی در فرانسه را بدون کار کردن در این کشور تأمین نمایید. بخش زیادی از هزینه های شما اجاره مسکن در فرانسه خواهد بود که اگر در حاشیه شهر و یا شهر های کوچک تر فرانسه زندگی کنید، هزینه کمتری در برخواهد داشت. به طور میانگین هزینه زندگی یک شخص در پاریس، بدون در نظر گرفتن اجاره، 911.12 یورو خواهد بود که این مبلغ برای یک خانواده 4 نفره به میزان 3,272.03 یورو افزایش خواهد یافت.

هزینه برخی از اقلام ضروری در فرانسه
شیر هر لیتر 0.94 یورو
نان 1.31 یورو
برنج هر کیلو 1.65
تخم مرغ هر 12 عدد 2.57 یورو
پنیر محلی هر کیلو 15 یورو
سینه مرغ هر کیلو 10 یورو
گوشت گاو هر کیلو 15.96 یورو
سیب هر کیلو 2.38 یورو
موز هر کیلو 1.90 یورو
آب هر یک و نیم لیتر 0.58 یورو
بلیط یک طرفه مترو 1.60 یورو
بنزین هر لیتر 1.43 یورو
اینترنت ماهیانه نا محدود 27.74 یورو
هزینه های مسکن
اجاره خانه یک خوابه در مرکز شهر پاریس ماهیانه 1,132.19 یورو
اجاره خانه یک خوابه در خارج از شهر پاریس ماهیانه 825.85 یورو
اجاره خانه سه خوابه در مرکز شهر پاریس ماهیانه 2,510.78 یورو
اجاره خانه سه خوابه در خارج از شهر پاریس ماهیانه 1,684.39 یورو
خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر 10,689.51 یورو
خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از شهر 7,928.57 یورو

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مقایسه خود حمایتی اتریش و خود حمایتی فرانسه

video خود حمایتی فرانسه

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مقایسه خود حمایتی اتریش و خود حمایتی فرانسه

audio خود حمایتی فرانسه

خود حمایتی فرانسه و مزایای آن

زندگی در فرانسه از استاندارد های بالایی برخوردار است و برای مهاجران نیز جذابیت های فراوانی دارد. علاوه بر رفاه اجتماعی در این کشور مزایای دیگری نیز به واسطه اخذ اقامت فرانسه به دست می آید و روش خود حمایتی فرانسه نیز در میان سایر روش ها، مزایای خاص خود را دارد. برخی از مهم ترین مزایای اقامت در فرانسه و روش خود حمایتی به شرح زیر می باشد.

 • تردد آزاد به کشور های حوزه شنگن
 • بدون شرط حضور در فرانسه جهت حفظ مجوز اقامت
 • امکان سرمایه گذاری و خرید ملک در فرانسه
 • دریافت وام های بانکی در فرانسه
 • بدون هیچ گونه محدودیت سنی
 • بدون نیاز به ارائه هر گونه مدرک زبان
خود حمایتی فرانسه و سخن پایانی

خود حمایتی فرانسه از روش های محبوب اخذ اقامت فرانسه می باشد، که در این نوشتار به جنبه های اصلی آن پرداخته شد. همان گونه که ذکر شد در این روش شما تنها نیاز دارید که اثبات کنید از تمکن مالی مناسب برخوردارید و نیازی به انتقال سرمایه به فرانسه یا سرمایه گذاری در این کشور ندارید، بنابراین از امن ترین روش های تمکن مالی برای اخذ اقامت فرانسه نیز محسوب می گردد. امید است توانسته باشید اطلاعات مورد نیاز در خصوص خود حمایتی فرانسه را در این نوشتار کسب کرده باشید. شما همواره می توانید از طریق تماس با کارشناسان و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت رایگان کسب نمایید. کارشناسان ما در قسمت دیدگاه ها نیز پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

35 پاسخ
 1. Ar گفته:

  با درود فراوان

  میخواستم با شرایط زیر تعیین کنید که چه راهی برای مهاجرت خانواده ما بهتر هستش.

  ♦️مدرک فوق لیسانس میکروبیولوژی
  ♦️شغل : کارمند
  ♦️شغل همسر: دندانپزشک
  ♦️دو فرزند دارم یکی ۱۵ ساله و دیگری ۱۲ ساله
  ♦️بدون مدرک زبان
  ♦️سرمایه ۱۵۰،۰۰۰ دلار
  ♦️ ۶ تا سند ملکی ترجمه شده

  ممنون میشم بهم بگید چه راهی برای مهاجرت ما بهتر هستش.🌹🌸

  Rating: 5
  پاسخ
 2. Seyedmajid گفته:

  سلام
  دو فرزند دختر٢١ و ٢٣ ساله مجرد دارم . آيا در اين طرح جزو خانواده محسوب مي شوند يا خير؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   خیر. فرزندان زیر 17 سال به عنوان همراه شما در نظر گرفته میشن. ولی برای فرزندان بزرگ تر، باید در حساب شخصی شون مبلغ 40 هزار یورو نشون بدن.
   با توجه به اینکه جوان هستن شاید بهتر باشه براشون ویزای تحصیلی بگیرید.

   پاسخ
 3. Amin گفته:

  سلام در اقامت خود حمایتی فرانسه ملک خریداری یا اجاره شده باید متراژ خاصی داشته باشد یا هر متراژی قابل قبول است

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   با توجه به تعداد اعضای خانواده باید ملک به گونه ای باشد که همه بتوانید در آن زندگی کنید. اما ارزش ملک اهمیتی ندارد به همین دلیل توصیه می کنیم ابتدا ملکی ارزان قیمت و در منطقه ای ارزان اجاره کنید و پس از کسب اقامت در صورت تمایل خانه بهتری اجاره نمایید.

   پاسخ
 4. ایمان گفته:

  سلام.گفته بودید اجاره ملک قبل از اقدام ضروری است .
  یعنی ما با ویزای توریستی میتونیم ملک اجاره کنیم ؟ وچند ما ازاجاره مون سپری بشه تا جواب ویزامون بیاد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مدت زمانی که برای این پروسه تعیین شده ۱ ساله می باشد اصولا شما در این روش اقامتی باید مدت زمان ۶ ماه تا ۱ سال را برای طی کردن مراحل خود در نظر داشته باشید.

   پاسخ
 5. بهرام گفته:

  با سلام.
  اگر الان بخوایم اقدام کنیم دیر شده یا نه و در مورد اجاره مسکن در فرانسه. اجاره ماهیانه مسکن در چه حدودیه و امکان اجاره ملک در شهرهای کوچک امکان پذیره یا نه. سوال آخر آیا امکان تحصیل برای دانش آموزان رایگانه یا نه. ممنون از راهنمایی شما.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ظرفیت برای خودحمایتی فرانسه محدود است. اجاره مسکن نیز بسیار متفاوت می باشد از ماهی 800 یورو به بالا می باشد. تحصیل رایگان فرزندان در فرانسه امکان پذیر است.

   پاسخ
 6. amir گفته:

  سلام وقت بخیر
  لطف کنید بفرمایید کل هزینه ای که باید برای این پروسه پرداخت بشه چقدر هست ؟ اعم از هزینه خدمات شما برای یک خانواده سه نفره؟ و هزینه حداقلی اجاره ملک؟
  و آیا حتما باید بصورت رسمی واقعا منزل اجاره کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   سرمایه مورد نیاز به ازای نفر اصلی 40 هزار یورو، به ازای همراه 20 هزار یورو، و برای هر فرزند 10 هزار یورو می باشد.
   هزینه خدمات موسسه پس از بررسی کامل شرایط شما محاسبه می شود.
   اجاره ملک باید انجام شود و مبلغ آن بستگی به مکان ملک و عوامل دیگر دارد اما به طور میانگین ممکن است یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر پاریس حدود 2،500 یورو در ماه اجاره داشته باشد.

   پاسخ
 7. مالکی گفته:

  ببخشید من سوالم اینه که این کار چه سودی برای فرانسه داره که به همچین روشی اجازه زندگی میدن؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   از آنجایی که شما در این روش اجازه کار ندارید، اغلب افراد بازنشسته اقدام می کنند. در این روش شما مانند یک توریست در کشور فرانسه زندگی می کنید و هزینه های زندگی خود را پرداخت می کنید. مثل روش های سرمایه گذاری سود زیادی به کشور فرانسه نمی رسد اما با توجه به اینکه افراد متمول در این روش اقدام می کنند، فرد سربار دولت فرانسه نیز نخواهد شد.

   پاسخ
 8. فرید گفته:

  سلام
  اجاره نامچه باید محضری باشد یا همان اجاره نامچه هایی که در آژانسهای املاک تنظیم میشود کافی است ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 9. سمیرا گفته:

  سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم این 40000 یورو چند وقت در حسابمان باید باشه بعد پرینت بانکی بگیریم ؟ یک هفته یکماه دو ماه …….
  و سود ماهانه هم تو این حساب باید نشون داده بشه یا فقط موجودی 40000 یورو کافیه ؟
  ما یکبار توریستی فرانسه رفتیم فقط اینکه دوباره برای اقامت و اجاره ملک بازم باید ویزا توریستی بگیریم ؟ و چند روز باید بمونیم تا کار اقامتمون درست بشه ؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   تنها مبلغ 40،000 یورو کافی است و باید حداقل به مدت 4 ماه در حساب باشد. اگر قبلا به فرانسه سفر کردید نیازی نیست مجدد سفر کنید و وکیل فرانسوی اجاره منزل را انجام می دهد.

   پاسخ
 10. میلاد ازاد گفته:

  سلام روز بخیر

  من با چند جای مختلف در مورد خود حمایتی فرانسه صحبت کردم ، بعضی جاها عنوان کردند که اگر شخصی مثل من ۳۰ سال داشته باشد امکان دریافت این نوع اقامت نیست و این اقامت برای افرادی با سن بالاتر و بازنشستگان است
  ممنون میشوم در این زمینه من را راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   خود حمایتی فرانسه یکی از راه های مهاجرت به این کشور می باشد

   ✅ یکی از شرایط برای مهاجرت به فرانسه از روش خودحمایتی این می باشد که در حساب بانکیتان تمکن مالی خود را نشان دهید.
   این مبلغ برای شخص اصلی معادل 40هزار یورو
   برای همسر معادل 18هزار یورو
   و برای هر فرزند تا زیر 18 سال معادل 10 هزار یورو
   در حساب بانکی می باشد

   این روش
   ▫️ شرط سنی ندارد
   ▫️ مدرک زبان نمی خواهد
   ▫️ و همچنین دارای شرط حضور نمی باشد

   📌 از الزامات این روش اجاره ملک در فرانسه می باشد
   که موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه خدمات ارایه می دهد.

   ❗️ شخص بایستی حتما یک بار با ویزای توریستی به فرانسه رفته باشد یا قبل از پروسه انجام خودحمایتی یک بار به فرانسه برود.

   📌 برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. Neda گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون از توضیحاته واضحتون . میخواستم بدونم آیا هر زمان اقدام کردیم مشکلی نداره یا فقط باید تو یه بازه زمانی خاص اقدام کنیم . و اینکه من ویزا شینگن دارم البته ورود به آلمان بوده آیا اون مورد پذیرش هست یا باید حتما به فرانسه بیام ؟ و آیا قبل از اینکه اقامت بگیرم باید خونه اجاره کنم یا بعد از گرفتن اقامت باید خونه اجاره کنم ؟
  ممنون از صبوریه شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اقدام از طریق خود حمایتی فرانسه، موسسه حقوقی ملک پور تنها مدت محدودی در سال ثبت نام انجام می دهد که زمان آن از طریق شبکه های اجتماعی موسسه اعلام می شود.
   شما باید بتوانید نشان دهید که قبلا از فرانسه دیدن کرده اید و علاقه مند به زندگی در این کشور شده اید.
   قبل از گرفتن اقامت باید منزلی اجاره کرده باشید و اسناد آن بر روی پرونده شما باشد.

   پاسخ
 12. كامران اميرقلي گفته:

  وقت بخير
  مي خواستم بدونم آيا با روش اقامت خودحمايتي ، فرد مجاز به ادامه تحصيل در رشته هاي پزشكي يا دندانپزشكي هست يا خير؟
  با تشكر

  Rating: 5
  پاسخ
 13. Nader گفته:

  باسلام،این ۴۰هزار یورو با نرخ آزاد میشه معادل۶۰۰میلیون تومان،میشه این مقدار پول در صندوق های سرمایه گذاری با در آمد ثابت باشه؟یا باید ملک و املاک در ایران باشه؟و در ضمن اجاره بهای خانه فقط همون برای اول کار میخاد یا اجاره کردن منزل در کل سال،چون فرمودید که اصلا نیاز به زندگی کردن در اونجا نیست و فرق داره با خود حمایتی اتریش،ممنون میشم از پاسختون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مبلغ مورد نظز می بایست در حساب بانکی شما باشد. همچنین خانه را می بایست تا زمان اخذ اقامت دائم داشته باشید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • m.edalatkhah گفته:

   عرض ادب و احترام . این مبلغ می بایست در حساب های کوتاه مدت و حتما در بانک باید باشد چرا که موسسات مالی مورد پذیرش نیست. این مبلغ به مدت 6 ماه در یک بانک در ایران باید بماند و به عنوان پرینت موجودی حساب به ذولت فرانسه نشان داده بشه

   پاسخ
 14. وحید جمالی گفته:

  سلام آیا بانک فروشی درفرانسه برای فروش موجود دارید که بخواهند بفروشند؟
  شرایط:
  ۱)درحدپرایم باشد
  ۲)وام بانک جهانی نداشته باشد.
  ۳)درحوزه تحریمی نباشد
  درضمن من اعلام میکنم که پاس ایرانی دارم چه راهکاری برای خرید بانک دارید؟باسپاس

  Rating: 5
  پاسخ
 15. M گفته:

  سلام وقت بخیر
  ایا ۴۰۰۰۰ یورو و سایر مبلغ ها با نرخ دولتی یورو محاسبه میشود یا اینکه با نرخ یورو در بازار ازاد؟

  Rating: 5
  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5