خرید ملک در برزیل و بررسی آن

خرید ملک در برزیل، نحوه خرید ملک در برزیل و شرایط اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک در این مقاله مورد سنجش و ارزیابی علمی قرار گرفته است. با توجه به این که در سال های اخیر خرید ملک در برزیل مورد توجه سرمایه گذاران بین المللی قرار گرفته است، همچنان سوالاتی برای شما عزیزان ایجاد می شود از جمله اینکه هزینه خرید ملک در برزیل به چه صورت است؟ نحوه خرید ملک در کشور برزیل چطور می باشد؟ ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به تمامی سوالات و نکات اساسی پاسخ دهیم. خرید ملک در برزیل یکی از روش های سرمایه گذاری در برزیل محسوب می شود. افرادی که قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در برزیل را دارند می توانند با کسب اطلاعات مهم و دریافت مشاوره رایگان از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور  ، همکار MIE اتریش بهترین نوع مهاجرت از طریق خرید ملک در این کشور را انتخاب نمایید.

 • خرید ملک در برزیل و شرایط عمومی خرید ملک در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و اخذ اقامت برزیل
 • خرید ملک در برزیل و استاندارد های سرمایه گذاری در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و واجدین شرایط خرید ملک
 • خرید ملک در برزیل و مراحل قانونی خرید ملک در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل
 • خرید ملک در برزیل و وکیل امور ملک
 • خرید ملک در برزیل و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در برزیل و توصیه های حقوقی
خرید ملک در برزیل خرید ملک در برزیل

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

خرید ملک در برزیل و شرایط عمومی خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل و اخذ اقامت این کشور نیازمند شناخت کلی از شرایط عمومی این کشور می باشد. شما باید قبل از ورود به کشور مقصد مواردی همچون جمعیت، زبان، وضعیت اقتصادی و سیاسی را مورد بررسی قرار دهید. برزیل به نام جمهوری فدراتیو برزیل شناخته می شود. برزیل بزرگ ترین و پرجمعیت ترین کشور در قاره آمریکای جنوبی است. پایتخت این کشور شهر برازیلیا می باشد. زبان مردم این کشور پرتغالی می باشد. کشور برزیل شرقی ترین کشور قاره آمریکا می باشد. برزیل با کشور هایی همچون اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا و سورینام هم مرز می باشد. بزرگ ترین شهر این کشور سائوپائولو می باشد. مساحت این کشور 8.515.767 کیلومتر مربع می باشد. طبق آخرین سرشماری صورت گرفته برزیل 210.002.000 میلیون نفر جمعیت دارد. برزیل پنجمین کشور پرجمعیت جهان می باشد.

خرید ملک در برزیل نیاز به شناخت کلی از زمین های این کشور، اقتصاد و زمینه ها فعالیت مردم این کشور دارد. برزیل از دسته کشور هایی می باشد که دارای زمین های وسیع کشاورزی و جنگل های گسترده ی استوایی می باشد. لازم است بدانید این کشور قدرتمند ترین اقتصاد را در آمریکای جنوبی داراست. برزیل در سال های دور مستعمره پرتغال بوده و این کشور تنها کشور پرتغالی زبان در قاره آمریکا می باشد. جمعیت این کشور از نژاد های اروپایی، سرخ پوستان آمریکا، آفریقایی و نیز آسیایی تشکیل شده است. کوتیک کلیسای رم مذهب اصلی مردم این کشور می باشد. جالب است بدانید حدودا 60% جنگلهای آمازون در این کشور قرار دارد. رئال واحد پول این کشور می باشد. افرادی که قصد ارتباط تلفنی با برزیل را دارند باید از پیش شماره +55 استفاده نمایند.

خرید ملک در برزیل و اخذ اقامت برزیل

خرید ملک در برزیل و اخذ اقامت این کشور از طریق خرید ملک برای مهاجران و سرمایه گذاران امکان پذیر می باشد. دولت برزیل با توجه به استقبال متقاضیان اقدام به ارائه شرایطی جهت اخذ اقامت و تابعیت این کشور از طریق خرید ملک نموده است.  متقاضیان می توانند با خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار در این کشور اقامت این کشور را بدست آورند. سرمایه گذارانی که اقدام به خرید ملک در این کشور می نمایند می توانند به راحتی درخواست ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نمایند. متقاضیان می تواند در این نوع روش اقامتی به راحتی وارد دانشگاه و مدارس این کشور شوند و تحصیلشان رایگان می باشد.

اقامت برزیل

خرید ملک در برزیل و استاندارد های سرمایه گذاری در برزیل

استاندارد های سرمایه گذاری از مواردی بسیار مهم می باشد که باید توسط سرمایه گذاران خارجی بررسی شود. یکی از عوامل بسیار مهم در باب استاندارد های سرمایه گذاری بحث مصادره اموال می باشد. متقاضیان باید این مسئله را در نظر داشته باشند، آیا این کشور استاندارد های سرمایه گذاری برای مهاجران را رعایت میکند. متقاضیان باید بررسی نمایند آیا زمانی که شما به مشکلی حقوقی در این کشور دچار شوید آیا دادگاه های این کشور رای درستی خواهند داد یا خیر. از موارد بسیار مهم رشد سرمایه گذاری در این کشور می باشد. در سال های اخیر رشد اقتصادی این کشور زیر 1 درصد می باشد. توجه داشته باشید خرید ملک در کشور های قاره آمریکا به هیچ عنوان یک سرمایه گذاری محسوب نمی شود و دلیل این موضوع رشد بسیار کم قیمت ملک می باشد. در ادامه مقاله نمودار هایی مرتبط با استاندارد های سرمایه گذاری در برزیل برای متقاضیان قرار داده شده است.

نمودار تولید داخلی برزیل 1 خرید ملک در برزیل
نمودار فساد اقتصادی برزیل خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل و واجدین شرایط خرید ملک

سرمایه گذارانی که توانایی خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار در این کشور را دارند می توانند با خرید ملک های مورد تایید دولت اقامت این کشور را برای خود و خانوادشان درخواست نمایید. روش سرمایه گذاری از طریق خرید ملک محدودیتی ندارد و متقاضیان می توانند در هر سنی در این کشور ملک خریداری نمایند. افرادی که با خرید ملک در این کشور اقامت برزیل را دریافت می نمایند توانایی ورود به بازار کاری این کشور و تحصیل در مدارس و دانشگاه های این کشور را دارند. افرادی که درخواست کسب اطلاعات دقیق دارند باید در ابتدای امر وارد این کشور شوند و ملک مورد نظر را بررسی نمایند و بعد از بررسی تمامی موارد اقدام به انتقال پول و پرداخت هزینه ملک نمایند. علاقه مندان خرید ملک در برزیل می توانند برای کسب اطلاعات دقیق از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور همکار MIE  اتریش مشاوره دریافت نمایند.

خرید ملک در برزیل و مراحل قانونی خرید ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل همانطور که در سایر کشور ها نیاز به طی کردن مراحل قانونی دارد در برزیل نیز دارای مراحلی قانونی می باشد که متقاضیان خرید ملک در این کشور باید طبق قانون مراحل خرید ملک را پله به پله طی نمایند. ما در این بخش مراحلی که متقاضیان باید از ابتدا طی نمایند را ذکر کردیم. برخی از افراد به تنهایی اقدام به این کار می کنند و با تفکر به این که می توانند به راحتی مراحل قانونی خرید ملک در برزیل را طی نمایند در برخی موارد سرمایه در نظر گرفته برای خرید ملک خود را نیز از دست می دهند. ما در ادامه با شمارش مراحل قانونی خرید ملک در این کشور نکات اساسی و مهم را برای شما یادآور شده ایم.

مراحل قانونی خرید ملک:

 • درخواست خرید ملک باید ثبت شود
 • علاقه مندان باید ملک مورد پسند خود را انتخاب نمایند
 • دریافت مشاوره از مشاورین و متخصصین خرید و فروش ملک
 • بررسی وضعیت حقوقی ملک و شرایط ثبتی آن
 • ثبت خرید ملک در دفاتر اسناد رسمی
 • فروشنده باشد ملک را در قبال هزینه دریافتی تحویل مشتری نماید
 • پرداخت هزینه های جانبی (دولتی) توسط مشتریان
سرمایه گذاری در برزیل

خرید ملک در برزیل و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل

خرید ملک در برزیل و بررسی قیمت ملک امری بسیار مهم و اساسی می باشد. با توجه به این هر فرد نسبت به دارایی خود و شرایط مالی خود اقدام به انتخاب ملک می نماید. قیمت ملک با توجه به منطقه ملک و متراژ آن متغییر می باشد. البته قابل توجه است شما در برخی موارد با ملک های روبه رو هستید که از نظر ساخت نیز متفاوت می باشد و این باعث می شود هزینه مورد نظر مالک بیشتر از ملک های دیگر باشد. ما در این بخش به هزینه های خرید ملک در شهر های متفاوت اشاره کرده ایم و متقاضیان می توانند هزینه های اجاره ملک در ابعاد متفاوت را مشاهده نمایند.

شهر قیمت اجاره قیمت خرید
سائوپائولو آپارتمان 1 خوابه = 1.872 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 10.836 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 3.819 رئال
سائو لوئیس آپارتمان 1 خوابه = 1.100 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 4.333 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2.100 رئال
برزیلیا آپارتمان 1 خوابه = 1.425 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 9.495 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 3.621 رئال
لوندرینا آپارتمان 1 خوابه = 875 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 5.000 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 1.808 رئال
فلوریانوپلیس آپارتمان 1 خوابه = 1.364 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 7.560 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2.581 رئال
ویتوریا آپارتمان 1 خوابه = 862 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 3.416 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 1.716 رئال
ترسینا آپارتمان 1 خوابه = 900 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مکعب = 3.787 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2.525 رئال
پورتو الگرا آپارتمان 1 خوابه = 1.076 رئال قیمت خرید ملک برای هر متر مکعب =5.201 رئال هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2.107 رئال

خرید ملک در برزیل و وکیل امور ملک

با توجه به این که امور ملک نیاز به ورود وکیل و راهنمایی های حقوقی دارد شما باید در ابتدای امر در انتخاب وکیل خود دقت لازم را داشته باشید. وکلای امور ملک باید تمام مراحل خرید ملک و اخذ اقامت شما را در کنار متقاضیان حضور داشته باشند. در ابتدای امر بررسی شرایط حقوقی خرید ملک در برزیل و واجد شرایط بودن افراد مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شما به عنوان یک متقاضی، شرایط خرید ملک را داشته باشید باید ملک مورد نظر خود را به راهنمایی وکیل خود انتخاب نمایید. تمامی موارد حقوقی مربوط به ملک باید توسط وکیل شما بررسی شود. برخی از افراد اقدام به خرید ملک در برزیل بدون کمک و راهنمایی وکیل خود می نمایند و ممکن است این عمل باعث از دست رفتن سرمایه شود. افرادی که از وکلای خرید ملک راهنمایی دریافت نمی کنند، امکان دارد با خرید ملک هایی که مشکلات قانونی دارند خود را  دچار مشکل نمایند.

خرید ملک در برزیل و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

خرید ملک در برزیل از روش های امن جهت سرمایه گذاری در این کشور می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند شما را در تمامی مراحل این نوع سرمایه گذاری و اخذ اقامت یاری کند و شرایطی را برای شما فراهم کند تا شما در بهترین ملک های این کشور سرمایه گذاری نمایید. خرید ملک در برزیل نیاز به آن دارد که ملک های تعیین شده توسط دولت به واسطه وکیل شما بررسی شود. افرادی که در این امر از مشاورین و وکلای مؤسسه راهنمایی دریافت می نمانید در انتخاب ملک خود مشاوره دریافت می کنند و تمام موارد حقوقی ملک توسط وکلای بین المللی بررسی می شود. مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش با توجه به زمینه ای درخشان در امر مهاجرت و سرمایه گذاری می توانند با ارتباط با وکلای برتر این کشور شما را در تمامی مراحل مهاجرت یاری رساند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

خرید ملک در برزیل و توصیه های حقوقی

خرید ملک در برزیل و رعایت مراحل حقوقی و توصیه های حقوقی بسیار مهم است زیرا خرید ملک امری بسیار مهم و اساسی می باشد. همان طور که می دانید خرید ملک به جز سکونت باعث اخذ اقامت شما نیز می شود و شما باید تمام موارد مربوط به حقوق ملک مورد نظر را بررسی نمایید. افرادی که قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در برزیل را دارند باید تمامی موارد حقوقی ملک مورد نظر را بررسی نمایند. ملک هایی که منجر به اخذ اقامت این کشور می شوند مستقیم زیر نظر دولت این کشور کنترل می شوند. باید قبل از هر کاری با وکیل معتبر در امر خرید ملک و اخذ اقامت از طریق خرید ملک در برزیل ارتباط گیرند و شرایط خود را با وکیل مورد نظر خود به اشتراک بگذارند. افرادی که اقدام به خرید ملک و یا سرمایه گذاری از این طریق می نمایند  باید شرایط اقتصادی این کشور را نیز مد نظر قرار دهند. در حال حاضر کشور هایی همچون پرتغال، اسپانیا و یونان هم از طریق خرید ملک به متقاضیان اقامت اعطا مینماید. اصولا اخذ اقامت از طریق خرید ملک به اقامت طلایی شناخته می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی با مشاورین ما در دفاتر اروپا تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی بدست آورید. شما می توانید برای دسترسی به اطلاعات مقاله ای کامل در خصوص خرید ملک در پرتقال کلیک کنید.

نمودار ریسک مصادره اموال برزیل خرید ملک در برزیل
خرید ملک در برزیل و سخن پایانی

خرید ملک در برزیل و شرایط اخذ اقامت از این طریق در برزیل در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به این که خرید ملک نیاز به شناخت کلی کشور دارد و اطلاع از تمامی هزینه های خرید ملک امری ضروری است ما سعی بر آن داشتیم تا تمام موارد را برای شما عزیزان در این مقاله مطرح کنیم. افرادی که متقاضی خرید ملک در برزیل می باشند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ویدیو های رایگان و ویدیوی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت استفاده نمایند. افرادی که قصد خرید ملک در برزیل را دارند باید از وکلای تخصصی خرید و اجاره املاک و مستغلات راهنمایی دریافت نمایند. متقاضیان می توانند با تماس تلفنی با مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار مؤسسه حقوقی MIE اتریش و دریافت مشاوره رایگان اطلاعات مهم در باب خرید ملک در برزیل را بدست آورند. افرادی که علاقه به خرید ملک در برزیل و اخذ اقامت و تابعیت این کشور را دارند می توانند در بخش پایانی مقاله و در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را دریافت نمایند..