خرید ملک در آمریکا و بررسی آن

خرید ملک در آمریکا ، شرایط خرید ملک در آمریکا و نحوه اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. با توجه به این که در سال های اخیر خرید ملک در آمریکا مورد توجه مهاجران و سرمایه گذاران بین المللی قرار گرفته است، همواره سوالاتی برای شما عزیزان ایجاد می شود از جمله اینکه قیمت خرید ملک در آمریکا به چه صورت است؟ شرایط خرید ملک در کشور آمریکا چیست؟ ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به تمامی سوالات و نکات مهم پاسخ دهیم. افرادی که قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آمریکا را دارند می توانند با کسب اطلاعات مهم و اساسی و دریافت مشاوره رایگان از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش بهترین نوع مهاجرت از طریق خرید ملک در این کشور را انتخاب نمایند.

 • خرید ملک در آمریکا و شرایط عمومی خرید ملک در آمریکا
 • خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت آمریکا
 • خرید ملک در آمریکا و استانداردهای سرمایه گذاری در آمریکا
 • خرید ملک در آمریکا و واجدین شرایط خرید ملک
 • خرید ملک در آمریکا و مراحل قانونی خرید ملک در آمریکا
 • خرید ملک در آمریکا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در آمریکا
 • خرید ملک در آمریکا و وکیل امور ملک
 • خرید ملک در آمریکا و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در آمریکا و توصیه های حقوقی
خرید ملک در آمریکا خرید ملک در آمریکا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خرید ملک در آمریکا و شرایط عمومی خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت این کشور که نهایتاً منجر به اخذ پاسپورت این کشور می شود نیاز به شناخت کامل از شرایط عمومی این کشور دارد. کشور آمریکا تشکیل شده از 50 ایالت، یک منطقه فدرال و 5 سرزمین خود مختار که در مساحتی به میزان 9.8 میلیون متر مربع گرد هم آمده است. جمعیت کشور آمریکا حدوداً 325 میلیون نفر می باشد. کشور آمریکا سومین کشور از نظر جمعیت و چهارمین کشور بزرگ از نظر وسعت سرزمینی می باشد. پایتخت کشور آمریکا شهر واشنگتن می باشد اما جالب است بدانید پر جمعیت ترین شهر این کشور نیویورک است.

واحد پولی آمریکا، دلار می باشد که یکی از با ارزش ترین واحد های پولی جهان به حساب می آید. افرادی که قصد تماس با این کشور را دارند باید از پیش شماره +1 استفاده نمایند. زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی با گویشی آمریکایی  می باشد. یکی از مواردی که افراد بسیار جهت خرید در این کشور تشویق می کند مساحت خانه های این کشور و سبک معماری این خانه می باشد. جالب است بدانید در اکثر شهرها و ایالت های این کشور خانه ها به صورت شخصی و ویلایی در ابعادی وسیع می باشد.

فایل صوتی موسسه ملک پور درباره سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا از طریق خرید ملک

video خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت آمریکا

خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت این کشور از طریق خرید ملک شخصی به طور مستقیم امکان پذیر نمی باشد. برخی از افراد با تفکر بر آن که با خرید ملک در آمریکا توانایی اخذ اقامت این کشور را دارند اقدام به این امر می نمایند. البته افرادی که با ویزای توریستی وارد این کشور می شوند هم امکان خرید ملک در آمریکا را دارند و هیچگونه محدودیتی در این زمینه ندارند. کسانی که قصد خرید ملک در آمریکا را دارند باید ابتدا اقامت خود در این کشور را دائم و قطعی نمایند و بعد از آن اقدام به خرید ملک در این کشور نمایند. شما می توانید از روش های گوناگونی در این کشور اقامت دائم خود را اخذ نمایید.

اقامت در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و استانداردهای سرمایه گذاری در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک در این کشور مورد تحلیل قرار گرفته و بررسی استاندارد های آن امری بسیار مهم و اساسی می باشد. اصولاً افرادی که اقدام به سرمایه گذاری و خرید ملک در آمریکا می نمایند باید تمام موارد مرتبط با آن را بررسی نمایند. زمانی که متقاضی اقدام به سرمایه گذاری می نماید باید توجه داشته باشد که در صورت بروز هر مشکلی دادگاه آن کشور شرایط دفاع از حق وی را دارد یا خیر؟

این موضوع امری بسیار مهم است که سرمایه گذاران باید توجه ویژه به آن داشته باشند.‌ مصادره اموال از دیگر بحث هایی است که خیلی از افراد نگران این موضوع می باشند. در حال حاضر کشور آمریکا هیچ موردی در مصادره اموال برای بیگانگان ندارد مگر در موارد خاص که دولت تصمیم بر این موضوع بگیرند. ما در ادامه این مقاله نمودار هایی از رشد سرمایه گذاری در این کشور برای شما عزیزان قرار داده ایم.

 • نمودار فساد اداری

  نمودار فساد اداری خرید ملک در آمریکا

 • نمودار رشد اقتصادی

  نمودار رشد اقتصادی خرید ملک در آمریکا

 • نمودار ثبات سیاسی

  نمودار ثبات سیاسی خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و واجدین شرایط خرید ملک

خرید ملک در آمریکا و دریافت اقامت این کشور برای تمامی افراد امکان‌پذیر می باشد ولی همان طور که گفته شد خرید ملک در این کشور دلیلی بر دریافت اقامت و تابعیت شما نمی شود. خرید ملک در آمریکا هیچگونه فیلتری ندارد که توانایی خرید ملک و مستغلات را در این کشور از شما بگیرد. پیشنهاد می شود افرادی که قصد خرید هرگونه ملک در این کشور را دارند ابتدا اقامت این کشور را بدست آورده و سپس درخواست خرید ملک در این کشور را داشته باشند زیرا ورود شما به این کشور تنها با یک ویزای توریستی ممکن می باشد که این موضوع ریسکی بسیاری برای شما دارد زیرا این امکان وجود دارد که مامور ویزا به شما ویزا ندهد و درخواست ورود شما به این کشور رد شود. این موضوع می تواند مشکلات عدیده ای را به همراه خود داشته باشد.

خرید ملک در آمریکا و مراحل قانونی خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و مراحل قانونی آن امری بسیار مهم است و شما باید دقت کامل به آن داشته باشید. مراحل قانونی خرید ملک در کشور آمریکا با استفاده از تسهیلات بانکی و وام مسکن به مراتب پروسه زمانی بسیار کوتاهی دارد که این بازه زمانی بین 25 تا 30 روز می باشد. این زمان برای انجام تمامی مراحل قانونی خرید ملک کافی می باشد. خرید ملک به صورت نقدی تنها بین 7 الی 10 روز زمان شما را می گیرد. یکی از مواردی که بسیار مهم است بررسی وضعیت ممنوعیت فروش ملک است.

خرید ملک در آمریکا به هیچ عنوان سرمایه گذاری در این کشور محسوب نمی شود و صرفاً مردم این کشور خرید ملک را گزینه ای برای سکونت خود می دانند.  S&Pشاخص افزایش و کاهش قیمت ملک در آمریکا می باشد. در شهرهای بزرگی مثل نیویورک، لوس آنجلس، میامی و اورلاندو رشد ملک و سود خرید ملک در سال های گذشته حدودا 7% بوده است. نرخ مالیات املاک در کشور آمریکا  حدودا 2% ارزش ملک در همان سال می باشد.

 • ثبت درخواست خرید ملک متقاضیان
 • انتخاب ملک مورد نظر توسط مشتریان
 • راهنمایی از مشاورین تخصصی خرید و فروش ملک
 • دریافت ضمانت از وکیل و درخواست بررسی وضعیت حقوقی ملک
 • ثبت اسناد و مدارک مربوط در دفاتر رسمی ثبت املاک
 • تحویل ملک به فروشنده توسط خریدار
 • پرداخت هرگونه هزینه تعیین شده جهت خرید ملک
سرمایه گذاری در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا و هزینه های خرید و اجاره ملک در این کشور متفاوت می باشد. افرادی که وارد این کشور می شوند باید توجه داشته باشند که هزینه ها در هر ایالت متفاوت می باشد ما در این بخش هزینه های چند ایالت در بحث های اجاره و خرید ملک را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

شهر قیمت اجاره قیمت خرید
دالاس آپارتمان 1 خوابه = 1.378 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 2.400 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2.575 دلار
بوستون آپارتمان 1 خوابه = 2.420 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 10.000 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 4.116 دلار
کلمبیا آپارتمان 1 خوابه = 783 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 1.371 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 1400 دلار
همیلتون آپارتمان 1 خوابه = 815 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 1400 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 1675 دلار
نیویورک آپارتمان 1 خوابه = 3.120 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 14.000 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 6.500 دلار
اونتاریو آپارتمان 1 خوابه = 1.300 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مربع = 3.800 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2650 دلار
پترسون آپارتمان 1 خوابه = 1200 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مکعب = 1.500 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2.300 دلار
اورلاندو آپارتمان 1 خوابه = 1.279 دلار قیمت خرید ملک برای هر متر مکعب =2.500 دلار هر متر مربع
آپارتمان 3 خوابه = 2.050 دلار

 

خرید ملک در آمریکا و وکیل امور ملک

خرید ملک در آمریکا و دارا بودن وکیل مربوط به امور ملکی امری بسیار مهم می باشد. شما برای خرید ملک و سرمایه گذاری حتماً باید وکیل داشته باشید، زیرا امور ملکی نیاز به بررسی حقوقی ملک دارد و امری حیاتی به شمار می رود. برخی از ملک ها که دچار مشکلات حقوقی هستند و شما باید توسط وکیل رسمی این کشور این موضوع را بررسی نمایید و از اداره ثبت املاک آمریکا استعلام لازم را بگیرید.

 همان طور که اطلاع دارید، برخی از ملک ها مشکلاتی همچون ورثه و مالیات نیز دارند که شما باید تمام این موارد را بررسی نمایید و بعد اقدام به خرید ملک نمایید. افرادی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در آمریکا را دارند می توانند از وکلای تخصصی مهاجرت و امور داخلی آمریکا که همکار مؤسسه حقوقی ملک پور می باشند و توانایی یاری آنها در تمام مراحل را دارند راهنمایی دریافت کنند تا بتوانند بهترین خرید ملک را در این کشور داشته باشند.

خرید ملک در آمریکا و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

خرید ملک در آمریکا نیاز به همراهی وکیل شما برای سرمایه گذاری مرحله به مرحله و پله به پله در آمریکا دارد. مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور در تمام این مراحل در کنار شما حضور دارند و شما را در این امر یاری می رسانند‌. البته نکته بسیار مهم در این زمینه این است که شما برای خرید ملک احتیاج به بررسی تمامی موارد و مدارک قانونی ملک مورد نظر دارید و موسسه ملک پور با داشتن وکلای حقوقی در کشور آمریکا می تواند بهترین گزینه برای همراهی شما عزیزان باشد. متقاضیانی که قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک را دارند می توانند به راحتی از طریق خرید ملک در کشور هایی همچون یونان، اسپانیا و پرتغال اقامت دایم این کشور ها را اخذ نمایند و به راحتی در کل اتحادیه اروپا عبور و مرور داشته باشند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

خرید ملک در آمریکا و توصیه های حقوقی

توجه ویژه و جدی گرفتن توصیه های حقوقی تنها برای راحتی شما عزیزان و از دست ندادن سرمایه شما توصیه شده است. خیلی از افراد بدون مطالعه و تحقیقات لازم اقدام به خرید ملک و سرمایه گذاری در کشورهای خارجی می نمایند و این موضوع باعث ضرر اقتصادی و زمانی آنها می شود. مهم ترین نکته ای که متقاضیان سرمایه گذاری در آمریکا باید به آن توجه داشته باشند امکان اخذ اقامت این کشور از طریق خرید ملک می باشد که متاسفانه این امکان با خرید ملک در آمریکا وجود نخواهد داشت. متقاضیان خرید ملک در آمریکا می توانند با کمک و دریافت راهنمایی از مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور تمامی موارد مرتبط با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آمریکا را تحلیل و بررسی نمایند.

 • خریدی بسیار آسان و راحت و کمترین زمان
 • بهره گیری از وام های بانکی جهت خرید ملک از سوی دولت
 • پرداخت مالیات حدودا 2% با توجه به قیمت ملک مورد نظر
 • خرید ملک در این کشور جنبه ای سرمایه گذاری ندارد
 • خرید ملک در این کشور بل هر قیمتی منجر به اخذ اقامت شما نمی شود
 • مصادره اموال در این کشور از عواملی بسیار نگران کننده می باشد
خرید ملک در آمریکا و سخن پایانی

خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت این کشور از طریق این نوع سرمایه گذاری امکان پذیر نمی باشد. خرید ملک در آمریکا صرفاً عملی است که شهروندان آمریکایی آن را جهت امورات زندگی خود انجام می دهند. خرید ملک در این کشور به هیچ عنوان یک سرمایه گذاری محسوب نمی شود و یکی از دلایل آن سود بسیار اندک آن می باشد. ما در این مقاله سعی بر بررسی تمامی شرایط خرید ملک در آمریکا داشتیم. متقاضیان می توانند با مطالعه مقالات و مشاهده ویدیوهای رایگان موجود در سایت ملک پور از تمام موارد خرید ملک در کشورهای دیگر اطلاع داشته باشند. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام با دریافت مشاوره رایگان تلفنی از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تمامی اطلاعات مفید در باب خرید ملک در آمریکا را بدست آورید. متقاضیان خرید ملک در آمریکا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور می توانند در بخش انتهایی مقاله، در قسمت دیدگاه ها نظرات و پرسش های خود را در این زمینه بیان نموده و پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابند.