خرید ملک در آلمان

خرید ملک در آلمان

خرید ملک در آلمان و شرایط و قوانین مالکیت ۲۰۱۸ و خرید آپارتمان در آلمان ، املاک مسکونی و خرید ملک در آلمان ، خرید خانه در آلمان ، مهاجرت به آلمان و خرید ملک در آلمان ، شرایط اخذ اقامت آلمان از طریق خرید ملک در آلمان ، کشور آلمان جزء بهترین کشورهای جهان به شمار می رود و اشخاص بسیاری تمایل به اخذ اقامت این کشور دارند و در خصوص خرید ملک در آلمان و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آلمان سوالات بسیاری از مشاورین ما میپرسند. در حال حاضر بسیاری از اشخاص قصد اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک را دارند که خرید ملک در آلمان نیز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

video خرید ملک در آلمان
 • در این مقاله مختصرسعی بر این شده تا به بیشتر سوالات شما عزیزان در خصوص خرید ملک در آلمان و شرایط اخذ اقامت آلمان ، هزینه ها و شرایط خرید ملک در آلمان پاسخ داده شود. . کشور آلمان مهد آمال و آرزوهای بسیار از انسان هایی است که قصد مهاجرت و ساختن آینده خود و خانواده خود را دارند می باشد . افرادی که خواهان در آمد بالا و زندگی در خور شأن و شخصیت یک ایرانی هستند می توانید کشور آلمان را برای زندگی و معاش خود انتخاب کنید .
 • کشور آلمان دارای سطح بالای رفاه اجتماعی و اقتصادی است و شما می توانید در رشته مورد نظر خود یک کار حرفه ای با یک حقوق حرفه ای داشته باشید . در کشور آلمان شرایط به گونه ای مهیا است که هزینه تحصیل برای فرزندان شما رایگان و اگر خودتان شرایط تحصیل را دارا باشید می توانید از این موهم بهره مند شوید . جالب است بدانید کشور آلمان که قطب اقتصادی اتحادیه اروپا است هزینه های خدمات درمانی برای شما بصورت رایگان و کامل می باشد و این یعنی ذخیره کردن هزینه بالای درمان در جیب خود شما که می توانید آن را در سایر مخارج زندگیتان صرف نمایید .
 • شما با اخذ اقامت در آلمان به عنوان شهروند درجه دوم آلمان شناخته می شوید. شهروند درجه دوم آلمان یعنی به جز شرکت در انتخابات رسمی دولتی و پارلمان از سایر امتیازات یک شهروند درجه یک یا یک فردی که تابعیت آلمان را اخذ کرده اند دارا هستید.در خصوص خرید ملک در آلمان لازم است که از مشاورین حرفه ای بهره ببرید همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور شما را در جهت رسیدن به این غایت همراهی خواهند کرد .

معرفی کشور آلمان

کشور آلمان جز ۳۲ کشور اتحادیه اروپا می باشد . پایتخت کشور آلمان شهر برلیناست و عملا موتور اقتصادی کشور آلمان به صورت عمده در چهار شهر مونیخ ، برلین ، هامبورگ و فرانکفورت متمرکز شده است . جمهوری فدرال آلمان هم اکنون عضو سازمان ملل متحد ، ناتو ، گروه هشت و گروه پنج و از بنیان گذاران اتحادیه اروپا است . همسایگان کشور آلمان  از شمال دانمارک ، از شرق با جمهوری چک و لهستان و از غرب با لوکزامبورگ ، فرانسه ، هلند و بلژیک و از جنوب با سوئیس و اتریش هم مرز است و این بدان معنی در موقعیت فوق العاده اقتصادی و زیست محیطی قرار گرفته است و شما با کسب اقامت از آلمان به تمام کشورهای حوزه شنگن می توانید سفر نمایید . در این میان لازم به ذکر است مرز میان blue cardو prو یا تابعیت را بیان کنیم .  blue card   مختص به آلمان است و به فردی اختصاص پیدا میکند که در آمد سالیانه او حداقل بین  ۳۷۰۰۰ یورو تا ۴۳۰۰۰ یورو باشد و این کارت به شما اجازه می دهد در اتحادیه اروپا کار کنید و کاریابی انجام دهید اما اقامت دائم و تابعیت به شما این اجازه را می دهد در کل اتحادیه اروپا کار ، تحصیل و زندگی نمایید .در خصوص خرید ملک در آلمان لازم است که از مشاورین حرفه ای بهره ببرید همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور شما را در جهت رسیدن به این غایت همراهی خواهند کرد .

شاخص توسعه در کشور آلمان در سال ۲۰۱۳ برابر با ۰،۹۱۱ بوده و رنکینگ ۶ نرخ توسعه رو به خود اختصاص داده است . کشور آلمان دارای ۱۶ ایالت است که ایالت بایرن یا باواریا بزرگترین و برمن کوچک ترین می باشد . آب و هوای کشور آلمان ، معتدل اقیانوس اطلس و قاره ای می باشد . باد های غالب در این کشور از سمت غرب می وزد.

شهرهایی که بیشتر ایرانیان در آن ساکن هستند شامل هسن ، هامبورگ ، برلین ، بادن ، وورتمبرگ است .

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب اقامت از طریق خرید ملک در آلمان

audio خرید ملک در آلمان

۵ پیشنهاد برای خرید ملک در آلمان :

۱٫بررسی کامل بازار : درست است که چرخه جهانی تغییرات قیمت مسکن فقط در یک کشور و محدوده نیست اما انتخاب صحیح منطقه ، قیمت ارز ، ویژگی ها و مواردی از این دست آینده انتخاب شما را  تحت پوشش قرار می دهد

۲٫استفاده از یک کمک حرفه ای در خرید:  در بحث خرید هر محصولی شما باید اطلاعات و علم نسبت به محصول و نحوه ی  کسب محصول از روش های معقول را دارا باشید . که در خصوص خرید ملک در آلمان لازم است که از مشاورین حرفه ای بهره ببرید همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور شما را در جهت رسیدن به این غایت همراهی خواهند کرد .

۳٫استخدام یک نماینده قانونی : در کشور آلمان اجبار ی برای داشتن وکیل نیست اما استفاده از یک وکیل حرفه ای برای شما ضروری است زیرا شما قوانین کشور آلمان را بصورت کامل نمی دانید و ممکن است سرمایه خود را از دست دهید .

۴٫ترجمه مدارک مهم : شما باید تمام مدارک و اسناد بالقوه را به زبان خودتان تبدیل نمایید و بصورت حرفه ای ترجمه نمایید زیرا شما پس از امضاء و تعهد به موارد مندرج در سند مجبور به تسلیم و اجرای انان خواهید شد .

۵٫ صرفه جویی در پول در پرداخت وام مسکن : شما باید دقت داشته باشید چون باید  پرداخت وام خود را  به واحد دیگری یعنی یورو پرداخت نمایید به همین خاطر در بحث changeکردن و پرداخت به موقع آن دقت لازم را داشته باشید . جالب است بدانید در کشور آلمان شما می توانید ۶۰ % از هزینه مشکن خود را تسهیلات دریافت نمایید .

تغییر قیمت مسکن در آلمان تا حد فاصل سال های  ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در بحث اجاره ۱۵ درصد و در بحث خرید ۲۳ درصد افزایش یافته است و چون نرخ تورم پایین است عملا در بحث مسکن بهای آن تغییر ی نخواهد داشت . در حال حاضر هزینه خرید مسکن بطور متوسط هر متر مربع حدود ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ یورو می باشد . در کشور آلمان محدودیتی در خرید ملک وجود ندارد و افراد غیر تبعه و کسانی که حتی اقامت اتحادیه اروپا را ندارند می توانند این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند چون کشور قوی و قدرتمندی از نظر اقتصادی می باشد می تواند بهترین گزینه در بحث سرمایه گذاری باشد .در خصوص خرید ملک در آلمان لازم است که از مشاورین حرفه ای بهره ببرید همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور شما را در جهت رسیدن به این غایت همراهی خواهند کرد .

فرایند خرید ملک در آلمان :

در مرحله اول شما باید یک پیش قرار داد که دارای جزئیات اولیه معامله می باشد مانند : ارزش ملک، شرایط و روش پرداخت، شرایط معامله و میزان سپرده اولیه می باشد . باید بدانید که سپرده اولیه شما باید شامل ۱۰ درصد از کل قرارداد یا بهای ملک شما باشد . که این مبلغ باید در حساب سپرده بانکی محضر واریز می شود . در مرحله دوم یکی از محضر های کشور آلمان تمامی مسئولیت استعلام از ثبت برای اموال غیر منقول ، وضعیت بانکی و دریافت تأییدیه های ثبت اراضی و املاک را بر عهده خواهد گرفت .

و همزمان خریدار موظف است مالیات املاک و مستغلات را پرداخت کرده باشد . در مرحله سومعقد قرار داد اصلی خرید ما بین خریدار و مالک صورت می گیرد و خریدار می بایست مدارک خرید و مدارک مرتبط را  در امضاء نماید . عمل ثبت قرارداد لزومی ندارد که در اداره ثبت انجام صورت پذیرد ولی به شما پیشنهاد می شود برای حفظ منافع خود و طرف دیگر این عمل در اداره ثبت صورت پذیرد . شما برای تکمیل مراحل فوق نیاز به ۴۱ روز زمان دارید و شما در این مدت ۴ هفته جهت پرداخت مالیات و املاک و مستغلات زمان دارید .در خصوص خرید ملک در آلمان لازم است که از مشاورین حرفه ای بهره ببرید همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور شما را در جهت رسیدن به این غایت همراهی خواهند کرد .

شما پس از انجام مراحل فوق مالک ۱۰۰در صد از ملک خود هستید و می توانید برای سرمایه گذاری ارزی در آلمان و تمام کشورها بدون محدودیت تجارت آزادانه داشته باشید. در این نوع ویزا شما اقامت مسکونی اخذ خواهید کرد این بدان معناست که تا زمانی که ملک بنام شما باشد می توانید ویزای رفت و آمد بلند مدت اخذ نمایید و این میتواند شانس خوبی باشد تا شما بتوانید از طرق دیگر اخذ اقامت دائم مثل ویزای کار به این مهم برسید .

جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه مهاجرت به آلمان و خرید ملک در آلمان و بررسی شرایط حقوقی این موضوع می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و مشاوره رایگان در این زمینه داشته باشید.

 

Rating: 5
40 پاسخ
 1. mohammad گفته:

  سلام و خسته نباشید

  میخواستم بدونم بعد از خرید ملک در اروپا امکان رفت و آمد بدون هیچ محدودیتی وجود دارد یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   هر خرید ملکی در اروپا منجر به اخذ اقامت نمی شود اگر از خرید ملکی که آثار اقامتی به دنبال داشته باشد استفاده نمایید امکان رفت و آمد برای شما وجود دارد

   پاسخ
 2. Arman گفته:

  سلام و خسته نباشید . با چه حداقل قیمتی برای خرید ملک در آلمان و اتریش میتوان اقامت یکی از این کشور ها را اخذ کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. GG1 گفته:

  سلام و خسته نباشید . آیا بعد از خرید ملک در آلمان یا اتریش (بدون اخذ اقامت) میتوان با ویزای توریستی یا ویزایی دیگر به این کشور ها رفت و آمد کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 4. امیر گفته:

  سلام
  بنده میخواهم ملکی را در یکی از شهرهای المان بخرم حال میخواهم بدانم چگونه باید پول خود را به المان منتقل کرد؟؟باوجود تحریم ها
  آیا باید اونجا حساب بانکی داشته باشم یا میشود مستقیم بحساب فروشنده ملک ریخت

  Rating: 4
  پاسخ
 5. H.M گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. می خواستم بدونم آیا پناهندگان در آلمان نیز قادر به خرید ملک هستن یا حتما بتا زمانی که جواب مثبت دریافت کنند باید صبر کنند؟
  ممنون از پاسخگویتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ما هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی نداریم و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. روش های مطمئن تر و راحت تری همچون تحصیل، کار و سرمایه گذاری وجود دارد که توصیه ما اقدام از این طرق می باشد.

   پاسخ
 6. Erfan گفته:

  درود به شما . من قصد خرید ملک در اتریش یا آلمان رو دارم . میخواستم بدونم در صورت خرید ملک در یکی از این کشور ها امکان اخذ ویزای رفت آمد هست یا خیر ؟ من قصد اخذ اقامت دائم ندارم فقط میخوام یک ملک داشته باشم و رفت و آمد کنم از ایران به یکی از این کشور ها

  آیا امکانش هست؟

  منتظر جواب شما هستم

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام‌ و‌عرض ادب. بله با خرید ملک در آلمان و اتریش با ویزای توریستی به راحتی امکان رفت و آمد به این کشورها را خواهید داشت. ولی برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آلمان و اتریش می بایست دارای شرایط دیگری هم باشید و این موضوع به تنهایی منجر به اخذ اقامت نخواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 7. فرانک گفته:

  با سلام خدمت شما
  سرمایه ما حدود یک میلیارد هست و با توجه به اینکه همسر بنده درسال ۲۰۰۰ال۲۰۰۲دوره تی سن کروپ رو. در المان گذروندن،بهترین راه برای مهاجرت به المات کدوم گزینه میباشد،همسر بنده ۴۷سال سن دارن ومدیر فروش یکی از خودرو. سازهای بزرگ ایران بودن،الان هم در یک شرکت خودرو. ساز مدیر عامل هستن

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به میزان سرمایه و سابقه کاری همسر شما و عدم اطلاع از مدرک تحصیلی ایشان و همچنین عدم امکان پاسخگویی کامل در اینجا، پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 دفتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 8. مریم یوسفی گفته:

  باسلام
  خواستم خواهش کم راهنمایی بفرمایید برای خرید ملک در آلمان در شهر هانوفر به نام خودم که با دخترم که دانشجوی مهندسی برق در ایران هست برای خرید یک ملک 80 متری به چه مبلغ یورو نیاز هست که بتوانیم پیرو آن اقامت دائم دریافت کنیم و بعد فعالیت اقتصادی خود را که حسابررسی میباشد را ادامه دهیم .
  ممنون میشم حدود این رقم را بفرمایید تا براورد نموده و خدمت شما تماس بگیرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. مهندس محمد گفته:

  سلام روز بخیر جناب
  با تشکر ویژه از جنابعالی بابت کمک های فراوانی که هم در کانال و هم در سایت خود برای مهاجرت مردم انجام میدهید ..

  ببخشید دوتا سوال داشتم :
  اول اینکه آیا فقط با خرید ملک در آلمان میتوان اقامت دائم برای خود و خانواده گرفت ؟ مثلا اول اقامت یکساله و بعد از چند سال اقامت دائم

  سوال دوم اینکه اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری ، همانطور که در پاسخ های شما خواندم بالای ۵۰ هزار یورو هست سوالم اینه که این ۵۰ هزار یورو چی میشه ؟ توسط آلمان ضبط میشه یا بنده باید با اون تو کشور آلمان سرمایه گذاری کنم دقیقا با سرمایه چیکار کرد ؟

  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   بله میتوانید با خرید ملک اقامت دائم را اخذ نمایید
   برای راهنمایی بیشتر لطفا با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. مليكا گفته:

  سلام
  من ٢٤ سال سن دارم و كارشناس آزمايشگاه در كارخانه توليد قطعات خودرو هستم،به نظر شما با ٥٠٠ ميليون پول امكان اقامت براي من و خواهرو مادرم وجود دارد؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از شما و خانواده محترم داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. محمدجواد گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۱سال سن دارم و دانشجو هستم .اگربخوام اقامت بگیرم به نظر شما ازچه طریقی راحت تر میتونم این کارو انجام بدم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید

   پاسخ
 12. فرزانه گفته:

  باسلام ايا با خريد خانه به نام همسرم من و دو فرزندم هم مي توانيم در المان اقامت كنيم و بچههايم كه ٦و٨ساله هستند به مدرسه دولتي بروند

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. خرید ملک و اقامت از طریق ان در هر کشور شرایط خاص خود را داراست. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. شعیب گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۲۴سال سن دارم و لیسانس مهندسی صنایع دارم
  میخواستم بدونم من با مبلغ حدود ۲۹هزار یورو میتونم از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم؟
  و اینکه میتونم از این طریق تحصیل خود را ادامه دهم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار در واقع مبالع سرمایه گزاری از 50.000 یورو به بالا میباشد .
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 14. حمیدرضا محمدی گفته:

  سلام و خسته نباشید جناب آقای ملک پور بنده از طریق یکی از دوستانم با سایت شما آشنا شدم حقیقت ماجرا به این شکل است که من وهمسروفرزندم از سفارت یونان ویزای دوساله مولتی دریافت کردم و در این مدت بیش از ده بار به اروپا سفر کردم در این مدت رفت و آمدم یک آپارتمان در شهر دوسلدورف به مبلغ بیش از هفتصد هزار یورو بدون دریافت وام خرید نمودم حال پس از اتمام دوره ویزا با توجه به آپارتمانی که در المان خریدم این بار از طریق سفارت آلمان درخواست ویزا نمودم باتوجه به اینکه حساب بانکی نیز در آلمان دارم و در تهران نیز حساب خوب و سند نیز دارم اما ریجکت شدم میخواستم بنده را راهنمایی فرمایید اگر در یونان از طریق خرید ملک میشود اقامت گرفت من از یونان اقدام نمایم و دیگر آنقدر استرس بابت ندادن ویزای آلمان نداشته باشم که هم سرمایم در آنجا باشد و هم اینکه ویزا به بنده ندهند و بنده فقط پول شارژ و مالیات ملک را پرداخت نمایم و نتوانم استفاده کنم ممنون میشوم راهنمایی فرمایید اگر میشود از طریق آلمان اگر خیر یک ملک در یونان خریداری نمایم باتشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بهتر است در نظر داشته باشید که رجکت شدن از سفارت آلمان قابل پیگیری است . جهت خرید ملک در یکی از کشور اروپایی بهتر است با ما تماس حاصل نمایید و سپس وقت مشاوره تخصصی اسکایپ تقاضا نمایید با تشکر

   پاسخ
 15. کیوان رضوانی گفته:

  سلام. من 36 سال سن دارم یک فرزند 4 ساله هم دارم. شغل دولتی دارم. سه سوال داشتم. برای خرید ملک در آلمان با چه مبلغی میشه در شهری مثل هامبورگ اقدام کرد؟و سوال دوم اینکه آیا با خرید ملک می توان از خدماتی مثل تحصیل رایگان و خدمات درمانی رایگان استفاده کرد؟ و سوال آخر اینکه چه مدت طول میکشه تا اقامت به دائم تبدیل بشه؟ تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. هزینه خرید ملک بسته به نوع ملک، محل و متراژ آن متفاوت است که با خرید آن امکان تحصیل یا استفاده از خدمات درمانی را نخواهید داشت. برای بررسی شرایط خرید ملک در این کشور می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. حسین گفته:

  سلام
  من قصد سرمایه گذاری در آلمان رو دارم و تا به حال به آنجا سفری هم نداشتم کار بنده در تهران ساخت و ساز هست و صرفا قصد سرمایه گذاری برای روز مبادا رو دارم که بتونم راهی داشته باشم تا در موقع لزوم با خانوادم بتونم به آلمان مهاجرت کنم. نمیدونم راحت ترین کار خرید ملک هست یا اینکه سرمایه گذاری تو صنعت یا هر چیز دیگه. میخواستم بدونم میشه با خرید ملک اقامت اون کشور رو دریافت کرد و اینکه این اقامت شامل اعضای خانواده و پدر و مادرم هم میشه. من 34 سالمه و مدرک کارشناسی مهندسی برق و مهندسی عمران رو دارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. امکان خرید ملک، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … برای شما در این کشور وجود دارد اما برای انتخاب بهترین گزینه نیاز است که به صورت جزئی در خصوص تمامی روشها اطلاعات کسب نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. Mastane گفته:

  سلام خسته نباشید‌‌،سوالی داشتم در خصوص اقامت ،اگز فردی بیگانه و خارجی تصمیم داشته باشه ملکی رو در خارج داشته و خریداری بکند،آیا این ملک کاملا متعلق به اون فرد خارجی و بیگانه میشود یا فرد فقط حق انتفاع از آن ملک را دارد؟
  با تشکر از شما.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورتی که در قانون اساسی آن کشور اجازه خرید ملک موجود باشد حق استفاده از آن ملک وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. داود گفته:

  با سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم چند درصد تضمین وجود دارد که با موفقیت ملک را خریداری کرد و به واسطه آن ملک ویزای رفت و آمد گرفت؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.