سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا در سال 2018 امکان پذیر است؟ آیا قیمت خرید خانه در ملبورن استرالیا را می دانید؟ آیا قیمت خرید خانه در سیدنی استرالیا را می دانید؟ آیا شرایط 2018 خرید ملک و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا را می دانید؟ آیا هزینه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا را می دانید؟  آیا خرید ملک در کشور استرالیا راهی آسان برای رسیدن به اقامت کشور استرالیا می باشد؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با شرایط رسیدن به اقامت از یکی از طرق مهاجرت به عنوان خرید ملک در کشور استرالیا و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا آشنا کنیم. همانطور که بدیهی می باشد شرایط خرید ملک در کشور استرالیا دارای قوانین و ضوابط خاص به خود می باشد و اگر شما قصد اخذ اقامت کشور استرالیا را دارید خرید ملک در این کشور می تواند یکی از این طرق رسیدن به اقامت می باشد. در ادامه مطالب به توضیحی کامل در باب شرایط و هزینه خرید ملک یا مسکن در کشور استرالیا خواهیم داد .

شرایط خرید ملک در شهر های مختلف استرالیا از قبیل سیدنی و ملبورن شدنی است ولی مطمئنا هزینه ها و شرایط خرید ملک در هرکدام از این شهر ها متفاوت می باشد.

 

خرید ملک در کشور استرالیا و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

در ابتدای این مقاله لازم به ذکر می باشد که گفته شود بیشتر کسانی که قصد خرید ملک در استرالیا، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا و به طور کلی هر کشوری را داشته باشند به دلیل بالا بودن هزینه ملک یا خانه ابتدا به ساکن، کار خود را با اجاره خانه در این کشور شروع می کنند و طبیعتا این کار منطقی تر از حالت اول یعنی خرید ملک به نطر می رسد، در باب خرید ملک و یا اجاره خانه در کشور استرالیا می توان گفت این کشور، جز کشورهایی می باشد که خرید و یا اجاره خانه در آن بسیار هزینه بر است پس همانطور که گفته شد اجاره مسکن ، بسیار به صرفه تر از خرید مسکن در این کشور می باشد. اجاره مسکن در استرالیا می تواند به صورت خرید واحد آپارتمانی، سوییت، خانه شهری و یا داپلکس باشد .

اغلب افراد گزینه اجاره داپلکس و یا سوییت را انتخاب می کنند، البته که اجاره خانه جز مواردی نیست که به اقامت دائم ختم شود همانطور که در خرید خانه و یا ملک نیز این اتفاق حتمی نمی باشد.

 

خرید خانه در کشور استرالیا و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

برای خرید خانه در کشور استرالیا و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا شرایط مختلف را باید در نظر گرفت، شرایطی از قبیل داشتن بودجه کافی برای خرید ملک و پس انداز برای گذراندن امرار معاش، زیرا شما برای خرید ملک هزینه بالایی را پرداخت خواهید کرد پس می بایست پس انداز کافی برای خرید ملک در استرالیا و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا را داشته باشید .

گفتنی می باشد که کشور استرالیا به دلیل شرایط جغرافایی که دارد کشور محبوبی برای مردم آمریکا وهمین طور بسیاری از کشور ها می باشد، کشور استرالیا نیز به دلیل پذیرش اقلیت های مختلف شکلی توریستی به خود گرفته است و این موضوع باعث می شود هزینه ها در این کشور بالا برود .

کشور استرالیا محل خوبی برای سرمایه گذاری می باشد از این رو افراد زیادی از بریتانیا برای این امر اقدام میکنند ، البته توصیه می شود برای این سرمایه گذاری و یا حتی خرید ملک در این کشور قبل از انجام هر کاری به طور کلی اطلاعات جامعی به دست آورید.

شهر سیدنی و ملبورن جز شهرهای بزرگ و پر هزینه کشور استرالیا می باشد، خرید ملک در کشور استرالیا و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا دارای قوانین خاص به خود می باشد، در صورتی که شما مقیم این کشور و یا تبعه این کشور نباشید برای خرید ملک لازم می باشد تا شما نامه ای از سوی هیئت مدیره سرمایه گذاری خارجی کشور استرالیا داشته باشید. این نامه به FRIB  معروف می باشد، بعد از درخواست شما برای خرید ملک ۴۰ روز به طور معمول طول خواهد کشید تا جواب درخواست شما از طرف این هیئت مدیره داده شود، لازم به ذکر می باشد که شما در صورت اینکه قصد داشته باشد تا ملک خریداری شده را به فروش رسانید نیاز دارید تا کار خود را به وکیل این امور بسپارید، فراموش نشود که برای فروش ملک نیز شما نیاز به اجازه نامه هیئت مدیره سرمایه گذاری خارجی دارید .

شرایطی جالب در خرید ملک وجود دارد، به این صورت که کشور استرالیا به کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند و در این کشور کار می کنند، وام خرید مسکن می دهد.

 

مالیات خرید خانه در استرالیا

همانطور که می دانید در هر کشوری خرید خانه دارای مالیاتی می باشد. در کشور استرالیا خرید ملک نیز دارای مالیات می باشد، به این صورت که هزینه مالیات خانه در ازای هر مبلغی از ارزش کل خانه ۵ درصد به عنوان مالیات برای خریدار لحاظ می شود .

از سال ۲۰۰۰ به لطف بازی های المپیک مبلغ قیمت خانه ها ۵۰ درصد افزایش یافت البته که در شهرهای سیدنی و ملبورن این افزایش درصد در بیشترین حالت خود ۸ درصد می باشد .

در حالت کلی رعایت شرایط خرید ملک در استرالیا برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا می باشد و باید بدانید هزینه خرید ملک در استرالیا بسته به نوع ملک، مکان و شرایط وابسته به آن متفاوت است. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا، شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا، نکات سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا، هزینه های خرید ملک در ملبورن استرالیا، قیمت خرید ملک در سیدنی استرالیا، مهاجرت به استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

9 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام
  من لیسانس الکترونیک با ۱۵ سال سابقه کار مرتبط می باشم ۴۵ساله متاهل با فرزند ۴ ساله همسرم فوق دیپلم حسابداری با ۵ سال کار مرتبط بوده با سرمایه حدود ۲.۵ میلیاردی آیا در استرالیا می توانم اقدامی برای اقامت دائم کنم
  لطفا راهنمایی فرمائید
  متشکرم

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شما شرایط مهاجرت رو دارید.جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید. دوست

   پاسخ
 2. مرتضی رحیم زاده گفته:

  سلام، من حدودا بیست سال در زمینه تولید پوشاک در تهران فعالیت موفق و مفید دارم، میخوام بدونم با چه مقدار سرمایه میتونم در استرالیا فعالیت کنم در زمینه تولید پوشاک ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 3. وحیده جلیلی گفته:

  سلام وقت بخیر . ما خانواده ۴ نفره هستیم که قبلا ۴ سال در استرالیا زندگی کردیم به جهت تحصیلات PHD همسرم . فرزند دوم ما انجا متولد شده و الان ۱۲ ساله است پسر بزرگمان هم اردیبهشت ۱۸ ساله میشود . هر ۴ نفر تسلط به زبان انگلیسی داریم . در حال حاضر بدلیل اینکه همسرم ۵۲ سال سن دارد و مدرک ارشد من در لیست مشاغل نیست به ما گفته شده که شانسی نداریم . آیا واقعا هیچ راهی نیست ؟ تا حدود ۱ میلیارد تومان سرمایه هم میتوانیم فراهم کنیم . ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما می توان از طریق تحصیل فرزندان یا روشهای متناسب با شرایط شما و همسرتان (سرمایه گذاری، ثبت شرکت و…) اقدام کرد. برای اطلاع از شرایط موجود پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. mehdi khajei گفته:

  با سلام
  آیا میتوان با خرید متل، اقامت استرالیا را اخذ نمود ؟ حداقل سرمایه مورد نیاز برای اینکار چقدر میباشد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.