خدمات موسسه حقوقی ملک پور در چین
آیا درباره خدمات در چین برای شما سوال پیش آمده است؟ آیا در باب وکالت در کشور چین، انجام امور حقوقی، پیگیری و انجام تمامی خدمات حقوقی در چین سوال هایی دارید؟

  • شما می توانید درباره خدمات موسسه حقوقی ملک پور در چین اطلاعات مفیدی کسب نمایید. این مقاله در مورد تمامی امور مربوط به مهاجرت به چین نگاشته شده است در صورتی که به دنبال اطلاعات جامع و کامل درباره خدمات موسسه حقوقی ملک پور در چین می باشید با تماس با مشاورین مجرب و حرفه ای موسسه حقوقی ملک پور به صورت رایگان می توانید در مورد خدمات موسسه حقوقی ملک پور در چینپاسخ اکثر سوالات خود را بیابید، چنانچه پس از خواندن این مقاله همچنان سوالی در ارتباط با خدمات موسسه حقوقی ملک پور در چین دارید می توانید با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرموده و از مشاوره حرفه ای رایگان متخصصین با تجربه موسسه حقوقی ملک پور که اطلاعات لازمه درباره خدمات در چین را در اختیار شما قرار می دهند بهره مند شوید.

اگر شما متقاضی مهاجرت به چین و یا زندگی در چین می باشید طبیعتا ممکن است از قوانین و نظام حقوقی این کشور آگاهی نداشته باشید. نگاه به اینکه مهاجرت و مسافرت به کشور چین زیاد می باشد نکنید و دقت بفرمایید اگر تاجر هستید و اگربرای مبادله کالا، فروش کالا و دادو ستد و حتی فروش کالا به کشور چین سفر می نمایید حتما نیاز دارید با یک وکیل یا یک شخصی که مشاور حقوقی باشد مشورت بفرمایید تا از روابط حقوقی فی مابین یک خریدار و فروشنده آگاهی یابید و یا مکان هایی که محصولات شما یا حیطه فعالتی شما، بازار وجود دارد را شناسایی کرده و شما را به اهداف تجاری خود برساند.

بعضی مواقع شما برای ادامه تحصیل به کشور چین ورود کرده، اگر در کشور چین آشنایی ندارید و یا قواعد و قوانین را از لحظه ابتدایی نمی شناسید حتما می توانید با گروه مشاورینموسسه حقوقی ملک پور مشورت نموده تا تصمیم درست اتخاذ فرمایید و به شما اطلاعات مفید در باب life styleدرچین و انجام امور اولیه یک مهاجر که به این کشور می رسد آشناییت دهد.

سوال برخی از دوستان این می باشد که پس از ورود به کشور چین جهت ادامه تحصیل یا انجام اموری که مربوط به تجارت یا کار است اگر به طور مثال سیم کارت جهت برقراری ارتباطات تلفنی نیاز داریم چه طور می بایست تهیه کنیم و اینکه در کدام محله و منطقه می توان هتل اخذ نماییم و یا به طور مثال اگر یک سوییت یا یک خانه دانشجویی نیاز داریم در کدام منطقه و با چه شرایطی می توان پیدا نمود و شرایط آن از نظر حقوقی چه چیزی است که اگر عامه مردم و افرادی که به کشور چین ورود پیدا می کنند این اطلاعات را نداشته باشند گاها خدایی ناکرده به طور نا خواسته درگیر ارتباط با افرادی که نیت بد و کلاهبردارانه دارند می شوند. بنابراین موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه برترین خدمات مشاوره ای در باب انجام امور حقوقی و غیر حقوقی در کشور چین می باشد.

کشور چین کشوری وسیع و با عظمت است که از نظر امکانات زندگی بسیار در سطح بالایی قرار دارد همچنین در زمینه اقتصادی و بخش بازرگانی بسیار پیشرفته می باشد چنانچه تجار و بازرگانان هم وطن و حتی در کشورهای دیگر در نظر دارند با کشور چین در ارتباط باشند و تمایل دارند در کشور چین شرکت ثبت کنند و با کشور چین دادو ستد و مراودات داشته باشند موسسه حقوقی ملک پورراهنمایی و مشاوره لازمه را از بدو امر در اختیار علاقه مندان و متقاضیان کشور چین قرار می دهد.

یکی از نکته های مثبت کشور چین این است که با توجه به همه تغییر و تحولات اقتصادی ارزش پول کشور خود را پایین نگاه داشته است و برای عده کثیری از بازرگانان و تجار جهان سکوی پرتاپ و رشد محسوب می شود. ثبت شرکت در کشور چین با مسئولیت محدود به دو صورت سهامی عام و سهامی خاص طبقه بندی می شود و موارد بسیاری وجود دارد که می توان در آن حیطه ،در کشور چین ثبت شرکت انجام دهید. قابل ذکر است که صادرات و واردات در زمینه های مختلف مانند پوشاک، وسایل تزئینی،و… از محبوبیت بسیاری نزد تجار برخوردار است.

برای ثبت شرکت در کشور چین می بایست موارد بسیاری را مورد بررسی قرارداد مانند هزینه مالیات و همچنین چگونگی پرداختی مالیات، که به غیر از مد نظر قرار دادن پرداختی مالیات، ثبت شرکت کار دشواری نمی باشد ولی می بایست در نظر داشت و خاطرنشان کرد ثبت شرکت در کشور چین بر اساس تجربه حداقل زمانی که به طول می انجامد که نتیجه حاصل گردد حدودا یک الی چهار ماه است.البته قابل ذکر است ثبت شرکت در کشور چین بدین معنا نمی باشد که این امکان میسر باشد شخص پاسپورت چینی اخذ نماید ولی با توجه به ثبت شرکت، اخذ ویزای بیزینس برای متقاضی تسهیل می گردد.

از آنجایی که مهاجرت از هر طریق و روشی راهی می باشد که آینده شخص را در بر می گیرد توصیه اکید موسسه حقوقی ملک پور این می باشد که جهت اخذ اطلاعات بیشتر و برای جلوگیری از اتلاف وقت و همچنن صرف هزینه های گزاف حتما قبل از اقدام با مشاورین متخصص و با تجربه موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره حرفه ای رایگان متخصصین موسسه حقوقی ملک پور در باب این امر بهره مند شوید. شهرهای بزرگی درکشور چین وجود دارند که تجار و بازرگانان تمایل دارند در یکی از شهرهای بزرگ کشور چین ثبت شرکت کنند و یکی از بزرگترین و محبوب ترین شهرهای کشور چین شانگهای است که از همه جای دنیا بازرگانان تمایل دارند در این شهر ثبت شرکت کنند و از دلایل عمده و اصلی این امر معاف بودن مالیات در این شهر است که به عنوان منطقه آزاد تجارت در میان بازرگانان  جهان شناخته شده است.

مشاورین زبده و با تجربه موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای در باب خدمات در چین می باشدو اطلاعات مورد نیاز جهت اقدام را از ابتدای امر در اختیار هم وطنان و متقاضیان گرامی در سراسر دنیا قرار می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.