ثبت نام ترم اول دوره آموزش زبان انگلیسی

آموزش فوق فشرده زبان انگلیسی با متد SIC در هفت ترم

آموزش زبان فوق سریع زبان انگلیسی MIE با متد SIC
با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و نیازهای گوناگون زبان آموزان برای دسترسی به آموزش زبان انگلیسی موسسه حقوقی ملک پور بر آن شده است که این متد بسیار موثر و خاص را در کنار کلاس های آنلاین موجود در قالب ويدئوهای خود آموز برای زبان آموزان فراهم نماید تا عزیزانی که امکان حضور در کلاس ها را ندارند و یا نیاز به طی دوره در مدت زمان کمتری را دارند بتوانند با استفاده از این ویدئوهای خودآموز زبان انگلیسی این متد را در راحتی خانه خود در اختیار داشته باشند و با سرعت مناسب خود به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند.

IMG 3955 1030x689 ثبت نام دوره های آموزشی

متد SIC آموزش فوق سریع زبان انگلیسی MIE طراحی شده استاد ملک پور شامل ۷ ترم می باشد که این پکیج بخش دوم از ترم اول آن را در بردارد. در بخش اول شما با Structure زبان، لهجه British و American، واژگان جدید و پایه و اصول زبان انگلیسی آشنا شدید و در این پکیج انتظار می رود بتوانید تا سطح مطلوبی انگلیسی را درک و صحبت کنید. در پایان این پکیج دانشجو می تواند برای اطمینان از سطح خود برای شرکت در امتحان این پکیج ثبت نام بفرماید. گرچه در صورت تمایل شما امکان استفاده از پکیج های بالاتر بدون امتحان نیز میسر است اما توصیه و تاکید اساتید این متد بر به عمل آوردن سنجش از دانش شما برای ورود به ترم بالاتر هست.

این ویدئو ها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که در بسیاری از قسمت ها شما حتی بدون دسترسی به صفحه نمایش و از طریق فایل صوتی هم بتوانید فرآیند یادگیری خود را تکمیل بفرمایید. فایل های کلاس هم به صورت تصویری و هم به صورت صوتی موجود می باشد. توصیه می شود برای تأثیر گذاری بیشتر فایل های صوتی را در طول روز گوش دهید و مطالب درس را چندین بار مرور کنید.

photo 2020 01 07 00 09 56 1030x687 ثبت نام دوره های آموزشی

هر ترم و پکیج اصول خاص خود را دارد و کاملاً به ترم قبل وابسته است. توصیه می کنیم حتی اگر تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارید، از ترم 1 و پکیج اول شروع به یادگیری کنید.

برای اطلاع بیشتر از محتوای هر ترم و سطحی که انتظار می رود شما به آن تا پایان آن ترم دست پیدا کنید، می توانید ویدئوی توضیحات دکتر ملک پور را تماشا بفرمایید.

arrangement with word english near window 23 2148389037 ثبت نام دوره های آموزشی

زمان شروع دوره دی ماه

20 جلسه 60 دقیقه‌ای (5 هفته)  
یکشنبه‌ – دوشنبه  – چهارشنبه – پنجشنبه   | قیمت : 890.000 تومان
ساعت ۶:۱۵-۷:۱۵

متقاضیان عزیز به دلیل عدم امکان بازگشت وجه به هر دلیل٬ لطفا در زمان تکمیل فرآیند از تصمیم خود مبنی بر ثبت نام اطمینان حاصل بفرمایید.

همچنین ممکن است ساعت و روز تعیین شده بدون اعلام قبلی تغییر کند.

  • قیمت: 890 هزار تومان